Skocz do zawartości

Typy na dzień 21.12.2012


yaras

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wzór podawania typów

 

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Minnesota Timberwolves(+3,5) - Oklahoma City Thunder godz. 01:05

typ:2

kurs: 2,02

Buk: Pinnacle

 

Po raz kolejny stawiam na Oklahomę,we wczorajszym spotkaniu pokonali na parkiecie w Atlancie "Jastrzębie" 100-92 . Bardzo dobre spotkanie rozegrał lider zespołu Kevin Durant,który zdobył 41 punktów,w tym 4 celne "trójki" resztę punktów zdobyli :

R. Westbrook 27 (1), T. Sefolosha 9 (3), H. Thabeet 6, K. Martin 6, J. Lamb 5 (1), S. Ibaka 4, K. Perkins 2, N. Collison 0, E. Maynor 0.

Czy Minnesotę stać na pokonanie tak rozpędzonej Oklahomy?? Było to ich chyba 12 zwycięstwo z rzędu,już się w tym wszystkim zaczynam gubić,tak długa to seria. Timberwolves przegrali dwa ostatnie spotkania z Miami 103-92 o co za bardzo nie można do nich mieć pretensji oraz z Orlando 102-93. Była to już 11 porażka Minnesoty na 23 spotkania.

Linia na to spotkanie jest bardzo niska i myślę,że OCT nie powinna mieć problemów z pokonaniem rywali w takim stosunku. Wątpię żeby Oklahoma tej nocy przerwała tak znakomitą passę,myślę że ten moment może nastąpić w następnym spotkaniu z mistrzami z Miami.

Warto dodać,że w ostatnim spotkaniu koszykarze z Oklahomy prawie bezbłednie wykonywali osobiste ,trafili 19/20 rzutów . Przy tak małym handicapie jak dziś każdy punkt będzie ważny.Oklahoma wygrała siedem ostatnich meczy w Minnesocie były to raczej wyrównane pojedynki i takiego spodziewam się dziś z lekką przewagą gości.

 

http://obstawianie.com/nba-2012-2013-vt123624,125.htm#1721328

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-27, 12:16 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA, godz. 01:05

Minnesota Timberwolves - Oklahoma City Thunder (-3)

TYP: 2 (w przypadku zwycięstwa trzema punktami zwrot)

KURS: 2,00

BUK: Pinnacle Sports

 

Analiza:

 

Jutro o godzinie 1 w nocy polskiego czasu zostanie rozegrany bardzo interesujące spotkanie w najlepszej lidze koszykarskiej czyli NBA a zmierzą się ze sobą Minnesota Timberwolves z zespołem Oklahoma City Thunder. Minimalnym faworytem według bukmacherów są goście tego meczu i ja również jestem zdania że goście to spotkanie powinni spokojnie wygrać lecz w koszykówce jest wszystko możliwe i to nie jedno spotkanie zakończyło się zaskakującym wynikiem lecz będę starał się uświadomić wam że warto zagrać ten typ. Ale może zacznę od początku. Gospodarze tego spotkania w tabeli konferencji zachodniej zajmują siódmą lokatę z dorobkiem 12 zwycięstw i 11 porażek. Na własnym obiekcie rozegrali oni w tym sezonie 10 meczy w których to siedem meczów wygrali i trzy mecze przegrali. Jak widać na własnym parkiecie spisują się dobrze lecz jednak jakoś szczerze powiem że mnie to nie przekonuje ponieważ dopisywało im szczęście w tych meczach ale umiejętności też nie zabrakło. Na wyjeździe natomiast rozegrali oni w tym sezonie 13 meczy i bilans tak doskonale nie wygląda bo wygrali pięć meczy i aż osiem meczy przegrali. A więc jak widać jest to zespół który może zaskoczyć w tym meczu ale ja nadal trzymam się gości tego meczu. Goście w tabeli konferencji zachodniej są na pierwszej pozycji z dorobkiem 21 zwycięstw i czterech porażek. Na własnym stadionie rozegrali oni 16 meczy w których to 14 meczy wygrali i dwa mecze przegrali. Na wyjeździe również dobrze się prezentują ponieważ rozegrali 9 meczy w których to siedem meczów wygrali i dwa mecze jedynie przegrali. W ostatnich sześciu meczach gospodarze tego meczu wygrali cztery mecze i ostatnie dwa mecze przegrali. Natomiast goście tego meczu ostatnie 12 mecze to wygrali i sądzę że tą 13 przekroczą właśnie w tym meczu bo są w doskonałej formie pokonując takie zespoły jak San Antonio Spurs, Los Angeles Lakers, Brooklyn a więc to są potężne kluby a wygrywali te mecze bardzo pewnie. Oba zespoły w roku 2012 spotkały się ze sobą dwukrotnie i dwa razy lepszymi okazali się goście tego meczu wygrywając 149:140 (w dogrywce) i 115:110 na wyjeździe. A więc jak widać warto zagrać minimalny handicap na gości tego meczu bo szanse są bardzo duże i ja właśnie to robię grając na goście tego meczu ;)

 

http://obstawianie.com/nba-2012-2013-vt123624,125.htm#1721388

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-27, 12:16 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - ANGLIA: Championship

Spotkanie: Derby - Hull

Typ: X

Kurs: 3,52

Godz: 20:45

Bukmacher: Pinnacle

Analiza: Obie drużyny w tym sezonie powinny walczyć o awans do baraży.

Na razie w lepszej sytuacji jest Hull, które ma osiem punktów przewagi nad

rywalem. Ostatnio obydwa zespoły znajdują się w dobrej formie i notują serię

zwycięstw. Gospodarze ostatnie dwa mecze wygrali w przypadku gości trzy poprzednie

pojedynki to zwycięstwa. Wydaje się, że więcej atutów ma Hull, ale Derby gra

u siebie co powinno wyrównać szanse. Myślę, remis w tym spotkaniu może

nikogo w pełni nie zadowoli jednak lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu,

dlatego przy wyrównanej sile zespołów remis jest wynikiem najbardziej

prawdopodobnym.

http://obstawianie.com/championship-anglia-vt119633,50.htm#1721430

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-27, 12:16 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania, Primera Division, g.22:00

Spotkanie: Atletico Madryt -Celta Vigo

Typ: Powyżej 3.5 bramek

Kurs: 2.50

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Dziś na Vicente Calderon zmierzą się ze sobą ekipy Atletico Madryt i Celty Vigo. To spotkanie można zapowiedzieć również jako starcie najlepiej grającej drużyny na własnym podwórku (Altetico 8 meczów i 8 zwycięstw) z drużyną najsłabiej radzącą sobie na wyjazdach (Celta 3 punkty w 8 meczach). Faworyta raczej nie jest więc trudno wskazać, ja jednak postanowiłem zagrać w tym starciu over bramkowy.

Jak wiadomo jest to ostatnie spotkanie dla obu ekip w tym roku, wydaje mi się, że ekipa prowadzona przez Diego Simeone będzie starała zakończyć go z przytupem, ponieważ był (jest) to bardzo udany rok dla Rojiblancos. Dlatego według mnie można spodziewać się sporej ilości bramek, wiadomo bowiem, że Atletico ma spory potencjał w ofensywie (36 bramek w lidze strzelonych), natomiast Celta jak już wspomniałem słabo radzi sobie na wyjazdach z 21 bramek jakie straciła ta drużyna w tym sezonie, 15 straciła właśnie w meczach wyjazdowych. Warto jednak zwrócić uwagę również na fakt, że Atletico u siebie nie najlepiej wspomina spotkania z Celtą Vigo, dość powiedzieć, że ostatni raz wygrali u siebie z tą ekipą w sezonie 2003/2004, natomiast co warte zauważenie ostatni raz zachowali czyste konto na Vicente Calderon w sezonie 1996/1997. To sprawia, że grając wysoki over w tym meczu nie tylko należy spodziewać się bramek po Falcao i spółce ale również można liczyć na gości, którzy potrafią zdobywać bramki właśnie w spotkaniach z Altetico.

Warto podkreślić, że w ekipie prowadzonej przez Paco Herrera zabraknie dziś dwóch obrońców Samuela Llorca i Roberto Lago, o ile do braku tego pierwszego w Vigo zdążyli się już przyzwyczaić to brak tego drugiego jest na pewno sporym osłabieniem formacji defensywnej drużyny gości. Jednak nie tylko goście mają problemy w obronie dziś Atletico zagra bez Felipe, pierwotnie miał go zastąpić Javi Manquillo, którego również jednak nie zobaczymy dziś na boisku, oprócz tej dwójki nie zagrają również Jorge Pulido, Joel Robles i Silvio.

 

http://obstawianie.com/primera-division-vt123332,75.htm#1721433

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-27, 12:17 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://obstawianie.com/liga-austriacka-2012-2013-vt123404.htm#1721470

 

Spotkanie: Salzburg-Dornbirn

Dyscyplina: AUSTRIA: EBEl 21.12.2012 19:15

Typ: Handicap azjat. -2.5 Salzburg

Kurs: 2,11

Bukmacher: Pinnacle Sports

 

Gospodarze w tym sezonie zawodzą jak na razie bardzo niska lokata w tabeli, 9 miejsce z przeciętnym bilansem 31 ( 13 - 4 - 14 ) 116 : 95 - 31 pkt. Goście to jeden z autsajderów 31 ( 5 - 7 - 19 ) 93 : 127 - 21 pkt.Będzie to spotkanie 2 przeciwieństw: 2-go ataku ligi jaki posiada Salzburg kontra jedna z najgorzej broniących zespołów EBEl(tylko HC Innsbruck jest gorszy).Rożnica punktowa pomiędzy obiema ekipami nie duża, bo wynosi tylko 10 pkt ale jakoś jak najbardziej.Gospodarzy stać na granie o najwyższe cele -tabela jest dość spłaszczona zatem bardzo ciekawa do 3-4 miejsca ekipa Salzburg traci 7-9 pkt.Gospodarze maja w tym sezonie troszkę problemów finansowych co odbiło sie na jakości zespołu- forma nie stabilna(przeciętny początek ligi,slaby listopad) .Obie drużyny grały jak na razie ze sobą dwa razy u siebie dość pewna wygrana Salzburga 4-1 na wyjeździe porażka po dogrywce 3-2.Forma ostatnich 5 spotkań zdecydowanie na plus dla dzisiejszych gospodarzy, którzy przegrali z liderem z Vienny po bardzo zaciętym meczu 4-2 oraz po dogrywce 4-3 z HC Znojemští Orli. 3 spotkania wygrane z zespołami przeciętnymi, goście 4 porażki plus 1 zwycięstwo po dogrywce u siebie. Dość wyrównany mecz z drużyna niedźwiedzi z Zagrzebia przegrany 2-4. W meczach obu zespołów pada ostatnio sporo bramek, myślę ze gospodarze wygrają ten mecz dość pewnie. Zdecydowanie postawia na atak- strzelają u siebie sporo bramek pokazując różnice po miedzy drożynami na swoja korzyść. Limit słabych występów i wpadek został juz mam nadzieje wyczerpany.

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-27, 12:17 ]

:plus: 111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - liga hiszpańska

Spotkanie: Valencia-Getafe

21.12.2012 godz. 20:00

Typ: Valencia

Kurs: 1,75

Buk: Pinnacle

Analiza:

 

Dzisiaj na Mestalla Valencia tym razem w meczu z Getafe. W ostatnim meczu drużyny Ernesto Valverde, nowego trenera tutaj, naprawdę zawiedli. Przegrana z Rayo Vallecano 0-1 po dużym błedzie w obronie, ponieważ Alberto Costa miał faul w polu karnym i bez żadnych problemów karnego strzelił Alejandro Dominguez dla Rayo. Dziś Valencia powinna zagrac znacznie lepiej moim zdaniem, oczywiście atak pozostanie niezmieniony, ale to akurat werdlug mnie dobra informacja, ponownie Roberto Soldado i za nim Jonas, podobnie było w ostatnim meczu z Rayo, ale obaj gracze wyraźnie pudlowali a jakieś szanse na bramkę oczywiscie mieli . Valencia na Mestalla nie może stracić szesciu punktow z rzędu, to jest fakt i Valverdo wie, Getafe z tylko Alvaro w linii ataku i za nim w tej formacji trzech zawodników Diego Castro, Barrada i Lafita. Walencja z Feghouli i Piattim jako dwoma skrzydłowymi, po raz kolejny uwazam, ze utworza oni wiele ataków dla swojej druzyny, Getafe linia obrony będzie miała duże problemy z tym duetem. Myślę, że dzisiaj Valencia wygra tutaj.

 

http://obstawianie.com/primera-division-vt123332,75.htm#1721501

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-27, 12:18 ]

:plus: 75

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brest - PSG

21.12.2012 20:45

typ 2

kurs 1.51

Pinnacle

 

PSG to mocna ekipa, wiadomo przyszły pieniądze, przyszli nowi piłkarze, którzy już są na wysokim poziomie zgrania, choć czasem zdarzają się im wpadki. Jeśli podejdą do tego meczu tak jak do ostatnich potyczek do wygrana jest niemal pewna. PSG jest liderem razem z Lyonem i Marsylią, mają po 35 punktów. PSG jeśli chce utrzymać te lokatę, musi ten mecz po prostu wygrać.

 

Brest nie jest bardzo wymagającą ekipą, choć u siebie ta drużyna gra dość zacięcie i walczy o punkty, które są im bardzo potrzebne. Potrzebują ich powiem są tylko 3 pkt nad strefą spadkową, ale czy się chociaż zremisować? Wątpię, PSG jest rozpędzone. Brest jest na 13-tej pozycji z 21-oma oczkami na swoim koncie. Ostatnio Brest słabo się prezentuje remisy z Rennes, Reims, porażki z Marsylią oraz Montpellier, ostatnio wygrali 2-1 z Sochaux. Do tej pory odbyło się osiemnaście kolejek w Ligue 1.

 

PSG ostatnio ostro kosi swoich rywali:

16.12.12 LIG PSG Lyon 1 : 0

11.12.12 LIG Valenciennes PSG 0 : 4

08.12.12 LIG PSG Evian TG 4 : 0

 

Dodatkowo mogę napisać, że Zlatan jest w wyśmienitej formie co mecz strzela, ma do tej pory 17 bramek i jest liderem klasyfikacji najlepszych strzelców w Ligue 1

 

Na wysoką uwagę zasługują osłabienia obu ekip, PSG ma pełen skład, natomiast Brest ma braki:

Larsen Toure 8/2 napad

Benoit Lesoimier 16/2 pomoc

Alexandr Alphonse 0/0 napad

 

Ostatnio PSG wygrał 1-0 z Brestem, liczę na 2-0 dla piłkarzy z Paryża

 

http://obstawianie.com/francuska-ligue-1-vt123330,25.htm#1721506

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-27, 12:19 ]

:plus: 51

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Serie A

Data i godzina: 21.12.2012, 20.45

Spotkanie: Cagliari - Juventus

Typ: Juventus wygra do zera

Kurs: 2.45

Bukmacher: Expekt

Analiza: W tym spotkaniu jedno jest według mnie pewne. Wygra Juventus, od której strony by tutaj tego meczu nie analizować. Zasadniczym pytaniem jest jak wysoko. Według mnie może to być nawet 1:0, ale gospodarze mogą mieć problem z strzeleniem gola najlepszej defensywie Serie A. Juventus stracił zaledwie 10 goli, w tym na wyjeździe z bilansem 6-1-1 i bilansem bramkowym 17-5 jest najlepszym zespołem ligi. Goście stracili 1 gola w ostatnich 8 grach, ponadto niedawno grali z Cagliari w pucharze i wygrali 1:0 po golu Giovinco. Cagliari to słaby zespół, tylko 15 strzelonych goli i 16 pkt. w tym sezonie po 17 kolejkach. Starcza to na miejsce ponad strefą spadkową, a co gorsza ich forma zdecydowanie wykazuje tendencję spadkową. Sardyńczycy ostatnio przegrywają sporo i są jedyną ekipą Serie A bez wygranej w 7 ostatnich meczach ligowych (wygrali tylko z pucharze z Pescarą). Jakby tego było mało dla gospodarzy, okazało się, że nie będą mogli liczyć nawet na przewagę własnego boiska, bo mecz rozegrany zostanie w Parmie. Cagliari będzie miało ogromne problemy ze strzeleniem gola, skoro w ich domowych meczach udało im się strzelić tylko 7 goli. Stawiam więc na gości, ale też, że wygrają to spotkanie do 0.

 

http://obstawianie.com/serie-a-vt123383.htm#1721521

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-27, 12:19 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WŁOCHY: Serie A

Cagliari - Juventus 21.12.2012 20:45

Typ: Juventus strzeli powyżej 2,5 goli

buk: Bet365

kurs: 2,50

Analiza:

 

W ostatniej kolejce w tym roku juve zagra na wyjezdzie z cagliari. jako bonus dla starej damy nalezy uznac to ze mecz zostanie rozegrany na neutralnym terenie w parmie. Jedynym osłabieniem mistrzow jesieni jest brak chielliniego, ale na tak slaba ofensywe jak cagliari ten brak nie bedzie odczuwalny. Dosć powiedzieć, że piłkarze Cagliari strzelili dotąd jedynie 15 goli w 17 meczach i tylko Pescara może się "pochwalic" gorszym atakiem. Warto zwrócić równiez uwagę na fakt, ze nie tylko atak Cagliari kuleje, ale równiez defensywa, ponieważ starcili juz az 30 goli i słabsi pod ty względem sa jedynie piłkarze, a jakże, Pescary. Same liczby nam dużo mówia, ale oprócz licz liczy się świetna gra Juve, której Cagliari nie powstrzyma. W środku pirlo bedzie dyrygował gra. W przodzie świetny Giovinco, który moim zdaniem ma przed soba wielka karierę. Quagliarella nie prezentuje się tak doskonale jak Giovinco, ale jak ma sytuacje to przeważnie ja wykorzystuje. Nie jest bardzo widowiskowy, ale za to bardzo efektywny. Brak Chielliniego może tylko pomóc w moim typie, bo bramki dla Cagliari spowoduje, że Juve będzie mocniej cisnęło, aby miec odpowiednia przewage. Gdyby Cagliari miało przewagę swojego boiska to typ nie byłby taki pewne, ale jako, że graja w Parmie myślę, że spokojnie mozna na to grać.

 

http://obstawianie.com/serie-a-vt123383,50.htm#1721526

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-27, 12:20 ]

:plus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Serie A

Data i godzina: 21.12.2012, 20.45

Spotkanie: Cagliari - Juventus

Typ: Juventus

Kurs: 1.53

Bukmacher: Bwin

 

Lider Serii A zmierzy się dziś z 16 drużyną w tabeli – Calagari, która u siebie spisuje się następująco: 2 2 4 7-11. Z koeli Juventus od dwóch sezonów to drużyna z innej galaktyki, wygrywa praktycznie mecz za meczem. W tym sezonie na wyjeździe: 6 1 1 17-5. Juve ma 7 punktów przewagi nad drugim w tabeli Interem. W wyjazdowych meczach, oprócz porażki z Milanem (25.11), Juve nie przegrało 32 kolejnych spotkań, wliczając LM. Puchary, Ligę i mecze towarzyskie. H2H, zdecydowanie na korzyść Juventusu. Myślę, że zdecydowany faworyt udowodni swoją wyższość.

 

http://obstawianie.com/serie-a-vt123383,50.htm#1721545

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-27, 12:20 ]

:plus: 53

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania, Primera Division, g.22:00

Spotkanie: Atletico Madryt -Celta Vigo

Typ: Powyżej 4.5 bramek

Kurs: 5,0 -> 3,5

Bukmacher: Bet365

Analiza:

Dziś późnym wieczorem odbędzie się mecz 17 kolejki Primera Division. Domyślam się iz moj typ na wysoki over w tym meczu może niektórych dziwić, mam jednak nadzieję że nie zdziwi on fanów Atletico. Krótko - gospodarze są w bardzo wysokiej formie i w lidze ustępują jedynie miejsca Barcelonie. Na szczególną uwagę zasługuje tu fakt iż w ostatnich 5 meczach na Vicente Calderon nie stracili żadnej bramki, w ogole ostatnią bramkę stracili na własnym obiekcie 28.10 biezacego roku. Patrzac z drugiej strony ostatnio strzelają na potęgę! Na 5 ostatnich spotkań zdobyli ich aż 15 ! Świetną formą strzelecką popisuje się Radamel Falcao, który z 17 golami na koncie jest na 2. miejscu w klasyfikacji strzelców i z pewnością wykorzysta dziś tyle okazji ile bedzie miał aby ten dorobek powiększyć.

Goście zaś uważam, że zajmują miejsce (15) adekwatne do tego co pokazują na boisku. W meczach wyjazdowych odnotowali tylko jedno zwycięstwo ! I aż 7 porażek ! Nie ma zatem wątpliwości kto w tym spotkaniu jest faworytem. Pytanie tylko ile razy piłke z siatki będzie musiał wyjąć bramkarz gości. Jeśli wierzyć statystykom to Atletico u siebie zdobywa ponad 3,5 gola w meczu. Celta Vigo z kolei na wyjazdach traci niecałe 2 gole. Nie sądzę jednak żeby dziś statystyki odgrywały tu główną rolę. Pytanie jak bardzo rozzłoszczeni są gracze z Madrytu, po ostatniej porażce 1:4 z FC Barcelona. Sądzę że bardzo i będa chcieli zatrzeć złe wspomnienia tamtego spotkania właśnie dziś...uważam że to będzie pogrom z Falcao w roli głównej. Nie widze innej możliwości. Licze na 5-6 bramek, być może powtórzy sie wynik z 09.12 br. czyli 6:0 z Deportivo...odpowiedź już dziś przed północą.

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-27, 12:21 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...