Skocz do zawartości

Typy na dzień 24.12.2012


yaras

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wzór podawania typów

 

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Orlando Magic - Utah Jazz godz. 00:00

typ:1

kurs: 2,10

Buk: Betclic

 

Dziś w nocy Magicy podejmują w Orlando Dżezmenów. Kursy na to spotkanie są bardzo wyrównane z przewagą na Utah,być może spowodowane to jest kontuzją Glena Davisa,który w meczu z Waszyngtonem doznał kontuzji barku. Orlando mieli ostatnio dobrą passę czterech zwycięstw,niestety została ona przerwana w meczu z Toronto 93-90. Jak do tej pory Magicy wygrali 12 meczy,przegrali 14 . Ich dzisiejsi rywale mają bilans 14-14. Jednak ich wyniki nie są ostatnio zbyt dobre ,przegrali dwa ostatnie spotkania z Indianą 104-84 oraz Miami 105-89. Utah wygrało tylko jedno spotkanie z pośród pięciu ostatnich spotkań. Pod nie obecność Davisa liczę dziś na lepszą postawę Redicka,który dość słabo zagrał w Toronto zdobywając 9 punków oraz Aarona Afflalo,w ostatnim meczu rzucił 26 punktów. Myślę,że Orlando wygra ten mecz a koszykarze Utah przedłużą serię porażek do trzech spotkań.

 

http://obstawianie.com/nba-2012-2013-vt123624,125.htm#1721918

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-27, 13:17 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IZRAEL: Ligat ha'Al

Shmona - M. Haifa

24.12.2012 19:50

Typ under 1.5 gola

Kurs 3.00

buk Expekt

 

Analiza: W tym meczu wytypowanie zwycięzcy jest jak dla mnie bardzo ryzykowne.Shmona w tym meczu będzie miała atut własnego boiska ale patrząc na statystyki atut ten jest bardzo słaby. M. Haifa jest bardzo wymagającym przeciwnikiem dla gospodarzy biorąc pod uwagę świetną formę czyli cztery zwycięstwa pod rząd w ostatnim czasie.Shmona grając u siebie rozegrała już sześć meczy w aż trzech takich meczach padła co najwyżej jedna bramka i tylko w jednym padło więcej niż dwie.M Haifa we wszystkich czternastu swoich meczach aż w pięciu nie padło więcej niż jeden gol. Średnia ilość goli na mecz strzelonych i straconych przez M. Haifa jest najniższa ze wszystkich drużyn ligi Izraelskiej (wynosi 1.9).Ilość goli strzelonych i straconych przez Shmona przed własną publicznością także jest bardzo niska i wynosi 2.0.Trzeba także zwrócić uwagę że w wyrównanych spotkaniach w lidze Izraelskie często mecz kończy się wynikiem z niewielka ilością goli np M. Haifa vs Tel Aviv 1-0.

http://obstawianie.com/izrael-vt119693.htm#1721942

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-27, 13:20 ]

:plus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA, godz. 00:00

Orlando Magic (-2) - Utah Jazz

TYP: 1 (w przypadku zwycięstwa drużyny 1 dwoma punktami zwrot)

KURS: 2,13

BUK: Pinnacle Sports

 

Analiza:

 

Kolejny mecz do którego napiszę analizę również jest z typu tych z NBA a więc najlepszej ligi na świecie w piłce koszykowej. Jakoś przekonałem się do meczów w tej lidze i już nie pisze analiz do piłki nożnej gdzie jest to moja ulubiona dyscyplina a piszę do koszykówki dzięki której ostatnio zacząłem się bardzo interesować. Powiem szczerze w koszykówce to tylko interesuję się ligą NBA kiedyś jeszcze przeglądałem polskie zespoły lecz teraz nie mam na to czasu i po prostu nie opłaca się oglądać mecze na tak słabym poziomie. Tak samo z piłką wolę obejrzeć dobre spotkanie w TV ligi angielskiej, włoskiej lub hiszpańskiej niż iść na mecz w polskiej lidze bo to jest kopanina i nic więcej szkoda czasu, pieniędzy i nerwów na to że mecz zakończy się bojówką dal kiboli. Po prostu żenada co to się dzieje w tej Polsce może Zbigniew Boniek to wszystko ogarnie. Ale się rozpisałem na temat którego nie powinienem przytaczać w mojej analizie. Ale jak widzicie analiza jest pisana spontanicznie więc to co myślę to piszę. Wracamy do tego meczu i zacznę od gospodarzy. Gospodarze tego meczu w lidze konferencji wschodniej znajdują się na 10 pozycji z dorobkiem 12 zwycięstw i 14 porażek. Na własnym boisku rozegrali oni w tym sezonie 13 meczy w których to siedem meczy wygrali i sześć meczy przegrali. Na wyjeździe natomiast rozegrali oni 13 meczy w których to pięć meczy wygrali i osiem meczy przegrali. A więc jak widać Orlando zaczęło ostatnio grać coraz lepiej dlatego też znaleźli się na 10 pozycji w lidze. Natomiast goście tego meczu po bardzo dobrym początku sezonu teraz grają katastrofalnie i dlatego spadli w lidze konferencji zachodniej na pozycję 10. Wygrali oni 14 meczy i również tyle samo meczy przegrali. Na własnym boisku rozegrali oni w tym sezonie 11 meczy w których to 9 meczy wygrali i dwa mecze przegrali. Na wyjeździe idzie im zdecydowanie gorzej ponieważ rozegrali oni 17 meczy i pięć meczy wygrali i aż 12 meczy przegrali. A więc jak widać na wyjeździe grają bardzo słabo. W ostatnich sześciu meczach gospodarze wygrali cztery mecze i dwa spotkania przegrali. Na własnym stadionie ostatnio wygrali z takimi zespołami jak Minnesota czy Golden State. Natomiast goście tego meczu w ostatnich sześciu meczach wygrali dwa mecze i przegrali cztery spotkania. W 2012 roku oba zespoły spotkały się dwa razy na boisku Utah i dwukrotnie Orlando przegrało lecz w tym meczu grają na własnym boisku i ja bym postawił na nich ponieważ kurs jest wysoki i może mały handicap nawet można by było dać aby był większy kurs ;)

 

http://obstawianie.com/nba-2012-2013-vt123624,125.htm#1721960

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-27, 13:18 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej Rosja KHL 24.12.2012 13:00

Sotkanie: HC Lev –Kazan

Typ:2DNB

Kurs:1,67

Bukmacher:Bet365

Analiza:

Dzisiejszego dnia z bardzo ubogiej oferty spotkaniowej wybrałem mecz z 1 ligi hokeja Rosji. Mecz między 7 drużyną z konferencji zachodniej Hc Lev która po 35 spotkaniach na swoim koncie ma 51 oczek i 3 bramki na plusie. Kazań to 3 drużyna z konferencji wschodniej i po 36 sotkaniach na koncie posiadają 72 oczka i 32 bramki na plusie. Widać różnica między tymi drużynami jest duża i to właśnie goście są moim faworytem w tym spotkaniu. Ostatnie spotkaniach pokazują że drużyny są w podobnych formach ale to Kazań walczy o najwyższe miejsce w lidze i może mu się to udać ponieważ przedwczoraj Omsk przegrał swoje spotkanie i stracił punkty. Myślę że typ na gospodarzy z DNB nie będzie złym trafem. Powodzenia.

 

 

http://obstawianie.com/kontinental-hockey-league-2012-2013-vt123402,25.htm#1721981

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-27, 13:18 ]

:plus: 67

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...