Skocz do zawartości

Typy na dzień 25.12.2012


yaras

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wzór podawania typów

 

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dyscylina: Hokej Rosja VHL 25.12.2012 15:30

Spotkanie:Togliatti – Perm

Typ:1DNB

Kurs:1,80

Bukmacher:bet365

Analiza:

 

 

A więc mamy dziś 1 dzień Świąt z tej bardzo ubogiej oferty spotkań wybrałem jedno które jestem w stanie zagrać. Spotkanie między 12 drużyną ligi Togiliatti która po 34 meczach na koncie ma 54 punkty i 3 bramki na plus a drużyną która jest o 2 pozycje wyzej czyli na 10 miejscu Perm z 57 punktami po 33 spotkaniach. Ostatnie spotkania obu drużyn są bardzo różne ponieważ gospodarze w ostatnich 5 meczach zaliczyli 3 porażki i 2 zwycięstwa a goscie mają 5 zwycięst choć 2 po dogrywce. Moim typem jednak w tym spotkaniu jest wygrana gospodarzy którzy ostatnio o siebie pokonali outsidera 5:1 i 2 mecze wcześniej pokonali lidera 3:1. Sądze że teraz czas na atak środka Tabeli a własnie Perm jest dobrym przeciwnikiem bo mimo iż mają całkiem niezłą passę to jednak sądzę że gospodarze z tego spotkania wyjdą zwycięsko ale dnb w razie gdyby coś nie wyszlo nie zaszkodzi. Powodzenia.

 

 

http://obstawianie.com/kontinental-hockey-league-2012-2013-vt123402,25.htm#1722129

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-27, 13:22 ]

:plus: 80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej,Rosja KHL

spotkanie: Donbass - Chekhov

TYP: X

KURS: 4.40

BUK: Expekt

25.12.2012 18:00

 

Analiza:

Jedyne spotkanie rozgrywane w pierwszy dzień świąt w rosyjskiej lidze hokejowej.Typ być może i odważny ale myslę że jest wary zaryzykowania.Gospodarze rozegrali już trzydzieści siedem spotkań gdzie zanotowali dziesięć remisów.Teraz już od od przeszło dziesięciu spotkań nie mieli żadnego remisu.ostatnie dwa spotkania przegrali i to dwa u siebie z dużo mocniejszymi ekipami.Goście także dwa ostatnie spotkania do tyłu,jedne u siebie i jedno na wyjeździe.Na trzydzieści cztery spotkania zremisowali aż trzynaście razy i od przeszło pięciu spotkań nie mieli wyniku nie rozstrzygniętego w regulaminowym czasie.Ich spotkania z siódmego jak i dziesiątego października bieżacego roku zakończyły się wynikami w ktorym zwyciężał zespół zaledwie jedną bramką.O dziwo każda z drużyn wygrywała na wyjeździe.Dziś przyszedł zcas na wynik remisowy w tym spotkaniu.Gradu goli się nie spodziewam ale obie ekipy z pewnością beda grać ostrożnie aby nie tracić wielu bramek i dlatego też myślę że po trzech tercjach będzie wynik nie rozstrzygniety. Dopiero dogrywka albo rzuty karne powiedzą nam komu nalezy przypisac punkty za te spotkanie.

 

 

http://obstawianie.com/kontinental-hockey-league-2012-2013-vt123402,25.htm#1722132

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-27, 13:23 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA, godz. 23:30

Miami (-4) - Oklahoma

TYP: 1

KURS:2,12

BUK: Pinnacle Sports

 

Analiza:

 

Jutro o godzinie 23.30 polskiego czasu rozpocznie się bardzo interesujące spotkanie pomiędzy dwoma liderami konferencji zachodniej i wschodniej. A zmierzą się ze sobą Miami z zespołem Oklahoma. A więc dwóch liderów się spotka ciekawe który z nich wygra ja jestem za gospodarzami tego meczu czyli zespołem Miami. Gospodarze w lidze znajdują się na pierwszej pozycji z dorobkiem 18 zwycięstw i sześciu porażek. Na własnym boisku rozegrali oni w tym sezonie 15 meczy w których to 15 meczy wygrali i dwa mecze przegrali. A więc jak widać na własnym boisku spisują się bardzo dobrze. Natomiast na wyjeździe w tym sezonie rozegrali 9 meczy w których to pięć meczy wygrali i cztery mecze przegrali. W ostatnim swoim meczu zmierzyli oni się z zespołem Utah Jazz na własnym boisku i rozbili rywala ponieważ wygrali pewnie 105:89. Natomiast goście tego meczu w konferencji zachodniej znajdują się na pierwszej pozycji z dorobkiem 21 zwycięstw i pięciu porażek. Na własnym boisku rozegrali oni w tym sezonie 16 meczy w których to 14 meczy wygrali i dwa mecze przegrali. Na wyjeździe w tym sezonie rozegrali jedynie 10 meczy w których to siedem razy wygrywali i trzy mecze przegrali. W ostatniej kolejce spotkali oni się z zespołem Minnesota i na wyjeździe przegrali tamten mecz 99:93. Gospodarze w ostatnich sześciu meczach wygrali pięć meczy i przegrali jeden mecz z zespołem Golden State 95:97. Natomiast goście tego meczu w ostatnich sześciu meczach wygrali pięć razy i przegrali jeden właśnie ten z Minnesotą. Moim zdaniem można zagrać handicap i postawić na zawodników Miami bo naprawdę ostatnio spisują się bardzo dobrze i ja właśnie postawię na nich ;)

 

http://obstawianie.com/nba-2012-2013-vt123624,125.htm#1722134

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-27, 13:23 ]

:plus: 112

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŚWIAT: Mecze Towarzyskie

Zjednoczone Emiraty Arabskie - Jemen

25.12.2012 16:15

Typ Zjednoczone E. A. Wygrają pierwszą połowę

kurs 1.7

buk Sportingbet

 

Analiza:W tym meczu zdecydowanym faworytem jest drużyna Zjednoczonych Emiratów Arabskich.Gospodarze nie odpuszczają żadnego meczu towarzyskiego dla nich każde zwycięstwo to prestiż o który muszą walczyć.Emiraty Arabskie w tym meczu będą miały atut własnego boiska gdzie grają bardzo dobrze.W ostatnim meczu gospodarze wygrali z ciężkim jak na tamte warunki przeciwnikiem Estonią 2-1 z Bahrajnem który wydaje się silniejszy od Jemenu wygrali na wyjeździe 2-6 co podkreśla dobrą ofensywną skuteczność.Remis Emiratów z Uzbekistanem także nie jest złym wynikiem, jeszcze wcześniejszy mecz to wygrana u siebie z mocnym Kuwejtem 3-0.Ostatnie siedem spotkań Jemenu zakończyły się porażkami między innymi z takimi drużynami jak Liban i Oman, To nie wróży dobrej formy gości.W ostatnich latach gdy emiraty grały na własnym stadionie z Jemenem zawsze wygrywali gospodarze.Uważam że Emiraty bardzo szybko obejmą prowadzenie w meczu.

http://obstawianie.com/spotkania-towarzyskie-vt7278,175.htm#1722196

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-27, 13:24 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25.12.2012 (21:00)

Koszykówka - NBA

Los Angeles Lakers - New York Knicks

handi +6.5 Knicks

Kurs: 1.61

Bet365

 

1 dzień świąt i szykują nam się 3 znakomite spotkania w NBA i to wszystkie bez zarywania nocy !

Na tapetę postanowiłem przeanalizować 2 spotkanie dzisiejszego dnia.

Lakersi zajmują dopiero 11 miejsce w Konferencji Zachodniej a Knicks 2 we Wschodniej.

Dlaczego akurat w swoim typie stawiam handi na Knicks?

Przede wszystkim postawa Jeziorowców jest daleko od tego co od nich się wymaga.

Punkty zdobywa przede wszystkim legenda zespołu Kobe Bryant, jednak w moim odczuciu jest on bardzo samolubny i chciałby wykańczać wiele akcji.

Mimo zakontraktowania Dwighta Howarda i Steve'a Nasha nie tworzą oni jednak zgranego kolektywu.

Dochodzą do tego pogłoski o Gasolu, który ponoć ma być wytransferowany do innego klubu...

Niby Lakersi wygrali 4 ostatnie spotkania....ale patrząc bardziej dalej czy byliby to mocni przeciwnicy??? Noo...może Warriors są w miarę dobrzy w tym sezonie i przegrali z nimi w dogrywce

Knicks w tym sezonie grają bardzo dobry basket i fajny do oglądania.

Widać, że Carmelo wreszcie gra to co do niego należy, a brak Amara Stoudemire'a paradoksalnie o wiele lepsze przynosi korzyści niż gdyby grał.

Dodatkowym podtekstem tego spotkania jest fakt, że ze sobą będą walczyć 2 obecnie najlepiej punktujących zawodników w tym sezonie NBA.

Myślę, że Knicks stać na zwycięstwo a w najgorszym wypadku na minimalną porażkę, taką która pozwoli pokryć handi.

 

http://obstawianie.com/nba-2012-2013-vt123624,125.htm#1722201

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-27, 13:28 ]

:plus: 61

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25.12.2012 (21:00)

Koszykówka - NBA

Los Angeles Lakers - New York Knicks

ile punktów zdobędzie Dwight Howard: powyżej 17,5

Kurs: 1.85

Bwin

analiza:

 

od kiedy do gry wrocil steve nash gra lakersow wyglada zupelnie inaczej. do tej pory to kobe bral sie za rozgrywanie. gral bardzo indywidualnie. co za tym idzie jego partnerzy zdobywali mniej punktów. howard w ostatnich dwoch meczach przed powrotem nasha zdobyl 16 i 17 punktow. 22 grudnia nash rozegral pierwszy mecz po kontuzji. howard zdobyl 11 punktow (jednak szybko wylapal piec fali). gra steve'a nie wygladala najgorzej, ale sadze, ze dzis bedzie jeszcze lepiej i wiecej pilek bedzie szlo pod kosz do dwight'a. naprzeciwko howarda zobaczymy dzisiaj chandler'a z ktorym nie powinen miec klopotow. ponadto knicks'i sa ostatnio w dolku. stylem gry nie przypominaja zespolu z poczatku sezonu. o ile atak knicks'ow jest ok (a przynajmniej byl bo ostatnio anthony ma spore klopoty ze skutecznoscia) to z obrona nie jest juz tak dobrze i tu widze szanse dla howarda na zdobycie wiekszej ilosci punktow.

 

 

http://obstawianie.com/nba-2012-2013-vt123624,125.htm

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-27, 13:32 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xGkB4oTc-OIvhALe9.pngLos Angeles Lakers - New York KnicksbczR49Tc-8IrlVYef.png

25.12.2012 21:00

USA Koszykówka NBA

Typ: Knicks -2,5

Kurs: 3.00

Buk: Bet365

 

Dziś podczas świąt Bożego narodzenia w NBA zostaną rozegrane dwa arcyciekawe spotkania pierwsze z nich to Los Angeles Lakers z New York Knicks a zaraz po tym spotkaniu Miami Heat z Oklahoma City Thunder. Do wytypowania mojego meczu wziąłem statystyki oraz sposób gry obu ekip. Gospodarze po zasileniu ich szeregi Nash'a oraz Howarda chyba jeszcze sie nie zgrali bo ich gra w bardzo dużym stopniu opiera się na indywidualnościach. Natomiast gra Knicksów jest nieco inna dużo podań gra zespołowa szczególnie, że ekipa która gra nie jest najmłodszą, ale doświadczenie daje góre w wielu spotkaniach i Knicks puki co maja stosunek 20-7, a LAL tylko 13-14. Obie ekipy sie spotkały juz w tym sezonie na parkiecie w Nowym Yorku, które gospodarze wygrali 116-107. Dzis uważam że historia może sie powtórzyć i Knicks mogą wygrać to spotkanie lecz mniejszą ilością punktów, kluczowa będzie gra gwiazd LAL w ataku bo Knicks nie grają aż tak słabo jak LAL w obronie i będą ładnie ich klepać podaniami.

 

http://obstawianie.com/nba-2012-2013-vt123624,150.htm#1722228

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-27, 13:29 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...