Skocz do zawartości

Typy na dzień 26.12.2012


yaras

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wzór podawania typów

 

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

ANGLIA: Premier League

Aston Villa vs Tottenham

26.12.2012 18:30

Typ Drużyna 1 under 0,5 gola w pierwszej połowie (Aston Villa nie strzeli gola w pierwszej połowie)

kurs 1.5

buk.Sportingbet

 

Analiza:Zdecydowanym faworytem tego meczu jest według mnie Tottenham.Aston Villa zrobiła dużą niespodziankę w wygranym meczu z Liverpoolem 1-3, wtedy dużo mówiło się o tej drużynie w superlatywach zapomniano że o tym jak słabą mają ofensywę i nie zwrócono uwagę na to że sukces w meczu na Anfield był efektem szczęścia Aston Villi i błędów Reiny.Tottenham zwykle bardzo długo utrzymuje się przy piłce daleko od swojego pola karnego a to zmniejsza szanse na stratę gola.Goście nie stracili ani jednej bramki w ostatnich dwóch meczach z Stoke i Swansea które w tym sezonie spisują się lepiej od Aston Villi.Tottenham gra ambitnie i jest żądny zwycięstwa stwarza dużo niebezpiecznych akcji przy czym nie pozwala przeciwnikowi na groźne kontrataki.Aston Villa strzeliła we wszystkich 18 meczach tylko 15 goli nikt w Premier League nie strzelił mniej.W ostatnim meczu Chelsea rozgromiła 8-0 Aston Ville rozwiewając wszelkie wątpliwości co do formy drużyny przegranej.Gospodarze borykają się z trochę większymi problemami kadrowymi, w meczu nie wystąpią Bent, Gardner, Dunne.W ostatnim meczu między tymi zespołami Wygrał Tottenham 2-0.

 

Przewidywane składy:

 

Aston Villa: Guzan - Baker, Herd, Clark, Lichaj - Lowton, Bannan, Holman, Westwood - Weimann - Benteke

 

Tottenham: Lloris - Walker, Dawson, Caulker, Vertonghen - Lennon, Dembélé, Parker, Bale - Adebayor, Defoe

 

http://obstawianie.com/premier-league-anglia-vt119634,400.htm#1722242

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-27, 13:33 ]

:plus: 50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Angielska - Premier League, godz. 20:45

Stoke - Liverpool

TYP: over 2

KURS: 1,83

BUK: Pinnacle Sports

 

Analiza:

 

Witam. Tą analizę postanowiłem napisać do meczu który rozpocznie się w środę w lidze angielskiej a dokładniej w Premier League czyli do meczu pomiędzy Stoke a zespołem Liverpoolu. Faworyta w tym meczu ciężko jest znaleźć lecz ja postanowiłem zagrać over lub under w tym spotkaniu. Oba zespoły w ostatnim czasie grają w kartkę i naprawdę bardzo ciężko przewidzieć która drużyna wygra ten mecz a może padnie remis no naprawdę bardzo ciężko. Ja postanowiłem nie bawić się w to która wygra tylko po bawimy się w under over. Gospodarze tego meczu w lidze znajdują się na 9 pozycji z dorobkiem 25 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie osiem meczy w których to cztery mecze wygrali i cztery mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach osiem goili i jedynie stracili trzy bramki. Na wyjeździe rozegrali oni 10 meczy w których to jeden mecz wygrali, sześć meczy zremisowali i trzy mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach siedem goli i stracili 10 bramek. A więc jak widać w tym sezonie dosyć nieźle się spisują i są w środkowej części tabeli co może ich na pewno cieszyć. Natomiast goście już nie mogą być zadowoleni ze swojej lokaty ponieważ są na ósmej pozycji z dorobkiem 25 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie 10 spotkań w których to cztery mecze wygrali, trzy mecze zremisowali i również trzy mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 14 goli i stracili 10 bramek. Natomiast na wyjeździe rozegrali oni osiem meczu w których to dwa mecze wygrali, cztery mecze zremisowali i dwa mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 13 goli i tyle samo bramek stracili. W tym sezonie gospodarze trzy mecze kończyli powyżej 2.5 goli natomiast goście kończyli tych meczów 10. Pewnie zapytacie się że ta analiza nie ma prawa wejść a ja tak nie uważam ponieważ over 2 goli zapewnia nam bezpieczeństwo w tym wypadku że jak mecz zakończy się dwoma golami to wtedy mamy zwrot a meczy z dwoma golami troszkę razy w obu przypadkach się zakończyło. Ja jednak postawię over 2 goli bo może w tym meczu paść dużo goli bo ostatnio Liverpool strzelił cztery bramki a w tym może chociaż dwie stracić i gospodarze jakąś bramkę mogą dorzucić ;)

 

http://obstawianie.com/premier-league-anglia-vt119634,400.htm#1722246

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-27, 13:35 ]

:plus: 83

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia - Premier League

Spotkanie: Manchester Utd - Newcastle

Typ: Manchester Utd i over 2,5

Kurs: 1,61

Godz: 16:00

Bukmacher: Sportingbet

Analiza:

 

Dzisiaj o godzinie 16:00 odbędzie się kolejna 19 już kolejka w lidze anglielskiej. Na Old Trafford Manchester United będzie podejmował drużyne Newcastle United.

Anglicy już przyzwyczaili wszystkich sympatyków piłki nożnej i Premier League że drugi dzień świąt spędzamy przed telewizorem z właśnie tą ligą.

Drużyna prowadzona przez Sir Alexa Fergusona będzie na pewno chciała zmazać plamę za utratę dwóch punków w spotkaniu ze Swansea w ubiegłą niedziele

gdzie tylko zremisowali 1-1. W dzisiejszym spotkaniu uważam że padnie sporo bramek a United odniosą swoje 15 zwycięstwo w tym sezonie i w nowy rok

wejdą na pozycji lidera. Waynowi Rooneyowi będzie bardzo zależało na strzeleniu jednej lub więcej bramek bo nie ma co ukrywać słabo zagrał w poprzednim spotkaniu

w którym zszedł z boiska w 78 minucie. W ekipie Czerwonych Diabłów zabraknie Andersona, Naniego a niepewny występu jest Rafael.

Newcastle słabo sobie radzi w lidze w tym sezonie. Zajmują dopiero 14 lokatę z dorobkiem 20 punktów. Warto też dodać, że aż 16 punktów ekipa Alana Pardew zgromadziła

na własnym obiekcie a na wyjeździe jeszcze nie wygrała spotkania. Menadżer Srok oprócz tego że drużynie nie idzie martwi się o to jaki ma skład wystawić gdyż nie może

skorzystać z wielu graczy. Na liście kontuzjowanych są: Ben Arfa, Steven Taylor, Cabaye, Gosling, Ryan Taylor, Vuckic. Z powodu kartek nie wystąpi również Cheik Tiote.

 

United na własnym stadionie na 8 spotkań zrobiło aż 7 overów 2,5 gola raz padł under.

Drużyna gości na wyjazdach notowała 4 overy i 4 undery.

 

Tak więc uważam że mój typ na dzisiejszy dzień wydaje się być bardzo dobrym wyborem na pewniaka dnia i nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić na spotkanie przed

telewizor o godzinie 16:00 na Canal+Sport.

 

Przewidywane składy:

 

Manchester: De Gea - Jones, Evans, Vidic, Evra - Valencia, Carrick, Fletcher, Young - Rooney - Van Persie

 

Newcastle: Krul - Simpson, Williamson, Coloccini, Santon - Anita, Perch, Marveaux - Cissé, Ba, Gutierrez

 

Sędzią tego spotkania będzie Mike Dean.

 

Osobisty Typ: 3-1

 

http://obstawianie.com/premier-league-anglia-vt119634,400.htm#1722255

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-27, 13:35 ]

:plus: 61

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna Włochy Serie B 26.12.2012

Spotkanie:Livorno – Sassuolo

Typ:2DNB

Kurs:1,91

Bukmacher:Sportingbet

 

Analiza:

W drugi dzień świąt oferta spotkań powoli rośnie i zaciekawiło mnie spotkanie 21 kolejki Włoskiej Serie B między Viceliderem Livorno które po 20 spotkaniach ma na koncie 43 punkty a Liderem Sassuolo które także po rozegraniu 20 spotkań ma 48 punktów. Moim typem w tym spotkaniu jest wygrana bądź w przypadku remisu zwrot gości. Drużyny grają podobny football ich wyniki są bardzo podobne lecz w tym meczu zadzieje się coś dziewnego. Myślę że Sassuolo mimo słabych statystyk na wyjazdach ponieważ na 10 spotkań zaliczyli 6 zwycięstw 2 remisy i 2 porażki to i tak uda im się pokonać drużynę Livorno która u siebie się spisuje całkiem dobrze ponieważ wygrali 7 spotkań 1 zremisowali i 2 oddali punkty gościom. Patrząc na historię meczy obu drużyn to Sassuolo jest tą Lepszą która cześciej wygrywała i sądzę że dziś też będą chcieli wygrać to spotkanie i oddalić się od vicelidera który zapewne też będzie chciał wygrać by zbliżyć się do Sassuolo aby zniwelowac tą przewagę. Mecz zapowiada się ciekawy więc na wynik zaczekajmy do godziny 17.

 

http://obstawianie.com/serie-b-i-nizsze-ligi-wloskie-vt123384.htm#1722258

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-27, 13:36 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej – Rosja KHL

Spotkanie: Ekaterinburg - Khabarovsk

Typ: over 6.5

Godz. 14.00

Kurs: 3.40

Bukmacher: Sportingbet

Analiza:

Spotkanie dwóch najsłabszych ekip Konferencji Wschodniej które o grze w play-offach już dawno zapomniały. Gospodarze ekipa Ekaterinburga to jak na razie najsłabsza ekipa całej ligi tylko siedem zwycięstw przy trzydziestu porażkach. W 37 potyczkach stracili największą ilość bramek w lidze bo aż 132 co nie za dobrze świadczy o defensywie i bramkarzach tej ekipy. Po stronie strzelonych mają natomiast 79 co w sumie daje nam w meczach z ich udziałem średnią bramkową na poziomie 5.7. Na własnej tafli też wygląda to słabo 4 zwycięstwa i 16 porażek co ważne dla powodzenia typu to częściej do bramki przeciwników trafiają właśnie u siebie, bo po stronie straconych to bilans jest prawie po równo w domu i na wyjeździe. Goście są w tabeli tuż przed dzisiejszym rywalem. Ich bilans też nie powala 11 zwycięstw przy 25 porażkach, bramki 82:109 (średnia 5.3). W meczach po za własną taflą prawdziwa tragedia tylko jedno zwycięstwo przy 15 porażkach, bramki 34:66 (średnia 6.3). Do tego w ostatnim czasie w ekipie nie dziej się najlepiej zwolnienie trenera Jortikki i kontuzja bramkarza Murygina odbijają się na zespole. Sześć ostatnich pojedynków to zero punktów, bardzo słabo w defensywie 24 bramki stracone przy 13 strzelonych. Ekaterinburg natomiast w ostatnim pojedynku zaprezentowała się bardzo dobrze (jedno z lepszych spotkań w sezonie) z Mytishi wbijają im aż 6 bramek a tracąc 2. Tak więc nieznacznym faworytem w tej konfrontacji wydają się być gospodarze jednak przy tak słabym potencjale defensywnym obu ekip bardziej opłaca się tu iść w kierunku bramek, co też potwierdzają bezpośrednie pojedynki. Ostatnie dwa sezony i pojedynki na tafli dzisiejszych gospodarzy to bardzo żywe i obfitujące w gole pojedynki - zeszły sezon to remis po regulaminowym czasie gry 4:4 podobnie jak dwa sezony temu również remisowo 4:4.

http://obstawianie.com/kontinental-hockey-league-2012-2013-vt123402,25.htm#1722272

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-27, 13:37 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pro Vercelli - Cesena

26.12.2012 15:00

typ 2

kurs 3,24

Pinnacle

 

Być, albo nie być? o to jest pytanie. Na nie odpowiedź zdobędziemy po tym meczu, który zainteresował mnie już dwa, może trzy dni temu, kiedy to gospodarze podejmowali na wyjeździe Novarę. Pro Vercelli było strasznie osłabione, wiele osób grało na handicap w stronę Novary, która ostatnecznie odniosła zwycięstwo 2-0. Dla obu ekip jest to arcy trudny mecz, a za razem bardzo ważny. To od niego będzie zależała pozycja w jakiej znajdą się oba zespoły. Cesena ma 18 punktów na swoim koncie w meczach 3 wygrane i aż 9 remisów. Dzisiejsi gospodarze wygrali 4 mecze, a zremisowali ich tylko 3- mają 15 punktów. Najbardziej zwracam uwagę na ostatnie wyniki, Cesena ostatnio zremisowała z Bari 1-1, Juve Stabią 2-2( to dość dobra ekipa, zwłaszcza na swoim terenie), wcześniej była porażka 3-1 z Empoli( ekipa, która walczy o awans i jest w czubie serie B). Gospodarze zaliczyli jak wcześniej wspomniałem porażke z Novarą 2-0, wcześniej 3-1 z Grosseto, oraz remis bezbramkowy z solidną Veroną. To jest szansa dla obu ekip na zdobyć w postaci 3 pkt, jak widać z mocniejszymi ekipami to raczej szans nie mają. Dlatego dzisiaj powalczą o wygraną.

 

Kolejną rzeczą jaka mnie interesuje to brak wygranej gości- Ceseny, od uwaga 9 meczów, w tym czasie zanotowali tylko 3 porażki reszta to remisy. W tym też upatruje złamania serii, która jest imponująca, ale tylko patrząc na jej długość, a nie wyniki. H2H to tylko jeden mecz w Coppa Italia, gdzie po remisie w regulaminowych 90 minutach Cesena wygrała po dogrywce 2-1.

 

Liczę, że uda mi się trafić taki kurs, jest spory tak samo jak ryzyko, no ale, kto nie ryzykuje ten nie ma.

Stawiam 0-1 ;)

 

http://obstawianie.com/serie-b-i-nizsze-ligi-wloskie-vt123384.htm#1722281

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-27, 13:38 ]

:plus: 224

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26.12.2012 (16:00)

Anglia - Premier League

Everton - Wigan

Typ: 1

Kurs: 1.60

William Hill

 

W drugi dzień Świąt jest tym dniem, gdzie wreszcie można poobstawiać jakieś fajne spotkania.

Na tapetę biorę spotkanie Wigan - Everton.

Wigan które znajduje się na krawędzi utrzymania/spadku w Premier League.

Jak na razie bezpośrednio walczą z Southampton jednak co dalej wyjdzie nie wiadomo.

Dzisiaj będzie im trudno urwać punkty.

Everton po bardzo dobrym rozpoczęciu sezonu nadal gra dobrze i utrzymuje się w tabeli na pozycjach dających udział w Europejskich Pucharach.

Everton żeby dalej utrzymać taką formę musi wygrywać i nie tracić punktów.

W ostatnich spotkaniach mimo, że nie przegrywali było sporo remisów i dlatego tutaj kibice związani z Wigan mogą upatrywać swojej szansy.

Myślę jednak, że The Toffess wygrają i nie powtórzą błędu z początku sezonu przegrywając niespodziewanie z Reading który jest ostatni w tabeli.

Absencje w dzisiejszym spotkaniu:

Everton: Hibbert, Fellaini, Coleman i Mirallas

Wigan: Ramis, Caldwell, Lopez i McCarthy

 

http://obstawianie.com/premier-league-anglia-vt119634,400.htm#1722301

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-27, 13:40 ]

:plus: 60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyscyplina: Piłka ręczna, Niemcy Bundesliga

spotkanie: SG Flensburg-Handewitt - THW Kiel

typ: SG Flensburg-Handewitt wygra różnicą 1-3 bramek

kurs: 5,50

bukmacher: Bet365

godz: 18:30

analiza:

przed nami niewątpliwie hit 19. kolejki niemieckiej Bundesligi piłkarzy ręcznych i zarazem jeden z tych meczy które będą miały znaczący wpływ na układ tabeli na koniec sezonu, jest to spotkanie pomiędzy drużynami SG Flensburg-Handewitt i THW Kiel. Gospodarze dzisiejszego spotkania w tym ligowym sezonie spisują się bardzo dobrze, zajmują 3. miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 28 punktów, na który złożyło się 13 zwycięstw, 2 remisy i 3 porażki. Bilans bramkowy Flensburga wynosi 560:458. Drużyna rewelacyjnie spisuje się w meczach u siebie, bowiem wygrała bardzo wyraźnie wszystkie 8 spotkań we własnej hali. Dodatkowo Flensburg ma serię 8 meczy bez porażki w lidze. THW natomiast zajmuje 1. miejsce w tabeli z 33 punktami (16 zwycięstw, 1 remis i 1 porażka). Ich bilans bramkowy wynosi 595:447. Co do meczy wyjazdowych Kilonii to sytuacja wygląda nieźle, 8 zwycięstw i 1 remis, choć ostatnio forma graczy THW jakoś do mnie nie przemawia. Obie ekipy grają również w LM gdzie bez większych problemów awansowały do czołowej 16 starego kontynentu. THW dysponuje trochę silniejszym składem, ale tę różnice niweluje atut własnej hali po stronie Flensburga, tak więc o końcowym wyniku będą decydowały niuanse, ale mam nadzieje ze wygrają gospodarze.

 

http://obstawianie.com/pilka-reczna-vt62,175.htm#1722328

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-27, 13:41 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyscyplina hokej 26.12.2012 20-30

SG Pontebba - HC Bozen H (2,5 - 0)

typ 2

kurs 2,10

Bet365

 

http://obstawianie.com/inne-ligi-hokejowe-mecze-miedzypanstwowe-vt123491.htm#1722331

 

 

To powinno byc łatwe spotkanie dla wicelidera ligi.Oba zespoły grały ze sobą jak na razie 3 razy i za każdym razem hendi zostawało pokryte. U siebie Bolzano wygrywało 4-1 10-0 i na wyjeździe 1-5.SC Pontebba to najsłabszy zespól seria A tylko 12pkt bilans wygląda tak 29 ( 3 - 3 - 23 ) 55 : 140 - 12 pt. najgorsza obrona i atak.Kursy w hendi bardzo ciekawe, myślę ze to przez okres świąteczny. Mimo wszystko można spróbować hendi na Bolzano, które dysponuje niezłym atakiem i najlepsza defensywą tylko 55 bramek straconych robi wrażenie.Bilans ogólny to 29 ( 18 - 4 - 7 ) 97 : 55 - 59 pkt.W tobcie do zlapania -1 po 1,58 powodzenia.

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-27, 13:43 ]

:plus: 110

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia

Data i godzina: 26.12.2012, 20.45

Spotkanie: Stoke – Liverpool

Typ: remis

Kurs: 3.26

Bukmacher: Pinnacle

 

Szczerze mówiąc dziwią mnie nieco kursy wystawione przez bukmacherów Pinnacle (4.21 3.26 2.08). Obie drużyny mają po 25 punktów w lidze, Sotke u siebie nie przegrało ani jednego meczu do tej pory( 4 4 0 8-3), ostatnia porażka u siebie datowana jest na 2 litego 2012 r., a w ogólnej klasyfikacji straciło tylko 13 bramek – najmniej w całej lidze! Jest to również drużyna z największą liczbą remisów w lidze – 10!. Z kolei Liverpool na wyjeździe wygrał 2 mecze, 4 zremisował i 2 przegrał, bilans bramkowy 13-13. Ostatnie 5 spotkań w Stoke to 2 wygrane gospodarzy, 2 remisy i jedna porażka. Osobiście, bardziej bym obstawiał wygraną gospodarzy niż goście, natomiast obie drużyny lubią remisować, więc szacuje 1-1.

 

http://obstawianie.com/premier-league-anglia-vt119634,400.htm#1722340

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-27, 13:44 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...