Skocz do zawartości

Typy na dzień 27.12.2012


yaras

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wzór podawania typów

 

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna, A-League czyli Australijska, godz. 09:30

Sydney - Central Coast

TYP: over 2

KURS: 1,46

BUK: Pinnacle Sports

 

Analiza:

 

Jutro w godzinach porannych rozpocznie się mecz w lidze Australijskiej a zmierzą się ze sobą zespół Sydney z zespołem Central. W ten dzień nie było co wybrać więc postanowiłem napisać analizę do ligi gdzie bardzo mało osób pisze wogóle do tej ligi analiz. A więc ja zacznę pisać i natchnę innych użytkowników do pisania analiz właśnie analiz z tego pięknego kraju jakim jest Australia. Specjalnie nie znam się jakoś na tej lidze ale będą się opierał statystykami co na pewno ułatwi mi poznanie tej ligi może i nawet wam ułatwi postawienia na typ który zaproponowałem powyżej. A więc gospodarze tego meczu w ligowej tabeli są na 10 pozycji z dorobkiem 10 oczek. Jest to najgorszy zespół ligi ponieważ tylko ta liga ma 10 zespołów. Na własnym stadionie w tym sezonie rozegrali oni sześć meczy w których to jeden mecz wygrali, jeden mecz zremisowali i aż cztery mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach siedem goli i stracili 11 bramek. Na wyjeździe natomiast rozegrali również sześć meczy w których to dwa mecze wygrali i cztery spotkania przegrali. Strzelili oni w tych meczach osiem goli ale stracili oni aż 16 bramek. A więc jak widać jakoś w te lidze sobie nie radzą i nawet ściągnięcie takiego piłkarza jak Del Piero nic nie pomaga bo i tak przegrywają mecze. Goście tego meczu w lidze są liderami z dorobkiem 27 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni pięć meczy i wszystkie te mecze wygrali. Strzelili oni w tych meczach 14 goli i stracili zaledwie cztery bramki. Na wyjeździe również potrafią zdobywać punkty i w siedmiu meczach wygrali oni trzy mecze, również trzy zremisowali i jeden mecz przegrali. Strzelili oni osiem goli i stracili pięć bramek. Ja proponuje tutaj zagrać over 2 lub 2.5 gola ponieważ gospodarze osiem meczy kończyli powyżej 2.5 gola a goście tego meczu kończyli pięć meczy powyżej. A więc dosyć spora ilość meczy więc i w tym meczu jest prawdopodobne że padnie over. Dla bardziej odważnych daje over 2.5 a dla graczy którzy nie lubią ryzyka over 2. W ostatnich sześciu meczach pomiędzy obiema ekipami over 2.5 padł cztery razy, raz padł under 2 i 2.5 i raz w przypadku zagrania over lub under 2 padł zwrot. A więc warto zagrać na typ przeze mnie proponowany i stawiam że goście wygrają mecz 2:1 ;)

 

http://obstawianie.com/australia-a-league-i-ligi-nizsze-vt119690,25.htm#1722369

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-31, 12:53 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie:Charlotte Bobcats-Miami Heat

Dyscyplina:Koszykówka NBA 01:05

Typ:Miami od 3-6pkt

Kurs:6,0

Bukmacher:bet365

 

Dzis w nocy spotkają sie druzyny ktore mają odmienne cele w tym sezonie ,Bobki nie chcą byc najgorszą druzyną ligii ,a Heat chce obronic tytuł.Miami ostatnio spisuje sie bardzo dobrze wygrali 5 ostatnich spotkań gdzie pokonali m.in Dallas ,Utah czy tez ostatnio Okc gdzie bardzo dobre zawody rozegral Lebron zdobywając 29pkt.Bobki grają ostatnio katastrofalnie mają serie 15-stu porazek pod rząd!!.Przegrali z Suns ,Goldenami czy tez sromotnie ulegli Nuggets.Dzis Bobki powracają na wlasne smiecie i bedą chcieli za wszelką cene zagrac dobry mecz.Licze na w miare dobrą obrone i dobrą skutecznosc Kemba Walker,a takze centra Mullen i zmiennika Sessionsa ktory ostatnio rozegrał dobre zawody.Licze ze wkoncu Charlotte pokaze w miary dobry basket ,a mecz bedzie bardziej wyrownany niz patrząć na jednego faworyta w tym meczu.

 

http://obstawianie.com/nba-2012-2013-vt123624,150.htm#1722372

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-31, 12:54 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Hokej USA AHL 27.12.2012 02:05

Spotkanie: Houston Aeros – Texas Stars

Typ:2KZ

Kurs:2,15

 

Bukmacher:Bet365

Dziś w nocy a dokładnie za niecałe 2 godziny odbędzie się 29 spotkanie obu drużyn. Gospodarze obecnie są na 7 pozycji w lidze i mają na koncie 32 oczka które zdobyli w 14 spotkaniach wygranych. Texas natomiast to drużyna z miejsca 5 która ma tylko 2 oczka więcej od gospodarzy dzisiejszego meczu czyli 34. Moim typem w tym spotkaniu jest wygrana Gości którzy ostatnio w 5 spotkaniach zaliczyli 3 zwycięstwa i 2 porażki na wyjazdach spisują się całkiem przyzwoicie bo 11 meczy wygrali a 5 przerali. Houston w ostatnich 5 meczach to 4 porażki i 1 wygrana. Drużyna gości jednak bardziej mnie przekonuje do wygrania tego spotkania dlatego typ na 2 a wrazie co wygrania po dogrywce jest moim zdaniem bardzo możliwym typem. Życzę powodzenia!

 

http://obstawianie.com/usa-ahl-vt123699.htm#1722376

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-31, 12:55 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BELGIA: Jupiler League Anderlecht - Lierse 27.12.2012 20:00

Typ Anderlecht wygra pierwszą połowę

kurs 1.53

buk Bet365

 

 

Analiza Zdecydowanym faworytem tego meczu jest Anderlecht.Gospodarze wygrali dziewięć ostatnich swoich meczów w lidze.Lierse w ostatnich pięciu swoich meczach trzy mecze przegrał i dwa zremisował.Anderlecht ma pięć punktów przewagi nad drugą drużyną Waregen tak więc to spotkanie muszą wygrać by przeciwnik nie zbliżył się na dwa lub trzy punkty.Anderlecht w tym meczu będzie grało na własnym stadionie gdzie wygrało dziewięć z dziesięciu meczy a jeden mecz zremisowało.Lierse zajmuje obecnie przedostatnią pozycję w lidze i straciło już aż 39 goli przy tak dobrej ofensywie Anderlechtu (53 gole strzelone) gra w defensywie będzie mało skuteczna.Ostatnie dwa mecze między tymi zespołami to dwa remisy (oba mecze Anderlech rozgrywał na wyjeździe) to z pewnością wpłynęło na ambicję piłkarzy gospodarzy którzy w tym meczu z pewnością bez większej kalkulacji od razu zaatakują ostrą ofensywą, moim zdaniem skuteczną.Potencjał leży po stronie gospodarzy atut własnego boiska w tym meczu będzie także bardzo istotny.Jakikolwiek inny wynik nawet pierwszej połowy jak zwycięstwo Anderlechtu byłoby dużą niespodzianką.

http://obstawianie.com/belgijska-1-liga-vt119672,25.htm#1722412

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-31, 12:55 ]

:plus: 53

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

St. Liege - Beerschot

27.12.2012 18:00

Ilość rzutów rożnych w 2. połowie

typ over 5.5

kurs 1.85

Bwin

 

Jakby to powiedzieć? Hmmm to jest ciekawy typ, taki ryzykowny, a właściwie strategiczny.

Dziś Beerschot jest osłabiony, zresztą w ostatnim meczu z Mechelen też był osłabiony i wtopił na własnym boisku 2-0. Dziś też jest osłabiony, z tego co mi wiadomo nie zagra dziś kilku piłkarzy: Joachim Mununga 16/2, Wim De Decker 21/1, Alpaslan Öztürk 18/1, Dries Wuytens 1/0, Stijn Wuytens 12/2, Dalibor Veselinovic 9/3. Są to głównie napastnicy i pomocnicy, obrona pozostała w miarę nie ruszona, choć nie jest ona solidna, jak pokazują ostatnie wyniki:

 

22.12.12 JUP Beerschot Mechelen 0 : 2

15.12.12 JUP Charleroi Beerschot 1 : 0

09.12.12 JUP Beerschot Club Brugge 1 : 7

01.12.12 JUP Waregem Beerschot 0 : 0

24.11.12 JUP Beerschot Anderlecht 1 : 4

 

Dziś wiele osób zagrało na gospodarzy handicap, ja jeszcze tego nie zagrałem, ale być może zagram, jeszcze się zastanawiam, dlatego, że Standard robi czasem psikusy, że tak powiem, potrafią rozgromić przeciwników np niedawno wygrali 6-1 z Charleroi, a wygrywając 1-0 od drugiej minuty z Club Brugge przegrać aż 3-1 i to tracąc dwie bramki w ostatnim kwadransie. Umią grać u siebie, są na własnym terenie zdecydowanie lepszą ekipą niż na wyjazdach. Ten mecz miałem pisać na over bramkowy( 2,5) ale zmieniłem na over 5.5 roga w drugiej połowie. Zagrałem tak bo, wiele ekip, na które gra masa ludzi, myślą, że mecz wygrają na stojąco, ale po pierwszej połowie zaczynają łapać świadomość, że jednak tak nie będzie. Standard będzie atakował, może najpierw spokojnie, natomiast goście jak myślicie? rzucą się na Standard? Nie, ich taktyka będzie jedna, zamurowanie bramki i liczenie na kontry. Jeżeli wytrzymają do połowy 0-0 to Standard będzie atakował w drugiej części meczu totalnie, próg 5,5 to nie jest tak dużo, patrząc na stanowiska obu ekip.

 

Liczę, że wejdzie, spodziewam się 7 rogów w drugiej połowie i wynik 3-1(1-1) dla Standardu ;)

 

http://obstawianie.com/belgijska-1-liga-vt119672,25.htm#1722434

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-31, 12:55 ]

:plus: 85

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://obstawianie.com/inne-ligi-hokejowe-mecze-miedzypanstwowe-vt123491.htm#1722443

 

dyscyplina hokej 27.12.2012 18-00

Pisek-Olomouc (+2.5-0) Handicap azjat.

typ 2

kurs 2,05

Bet365

 

Bardzo fajny hendi wystawione przez bet. Dzisiaj wicelider Czeskiej 1. ligi powinien łatwo wygrać swoje spotkanie z jedna z najsłabszych ekip ligi.Drużyna z Ołomuńca zajmuje 2 miejsce i traci tylko 2pkt do lidera BK Mladá Boleslav, którą pokonała w meczu na szczycie 5 dni temu 2-1.Olomouc to najlepszy zespól ligi jeśli chodzi o atak i 2 drużyna pod względem obrony- bilans ogólny 34 ( 23 - 6 - 5 ) 124 : 71 - 76 pkt.Pisek jest przedostatni w tabeli, słabo broni dysponuje bardzo słabym atakiem w ostatnich spotkaniach został zdeklasowany przez HC Slovan Ústečtí Lvi-IHC Písek 10:0 IHC ,Písek-Horácká Slavia Třebíč0 : 6 Dzisiaj zanosi sie na kolejne lanie z zespołem z czuba tabeli walczącym o awans.Można spróbować po grac overka w tym meczu, na 2 spotkania tych zespołów oba wygrane przez Olomouc 4-2.Goście maja o co grac sa w formie, bardzo dobra seria w grudniu pokonali zespoły z czuba tabeli. Jak pisałem wyżej ograli lidera, 3 zespól ligi HC Slovan Ústečtí Lvi 1-4 4-ty Kadan przegrał 5-1.Ostatnia porażka bardzo dawno temu 03.11.z Horácká Slavia Třebíč 3-2 a tak to seria zwycięstw, która wynosi 12 w regulaminowym czasie gry i 4 zwycięstwa po dogrywce.Dzisiaj Pisek będzie miał olbrzymie problemy z dobrze grającą drużyną Olomouc Żeby co kol-wiek strzelić. Typuje wysokie zwycięstwo gości minimum 2 bramkami, hendi ciut wyże ale myślę ze bardzo realne po takim kursie warto zaatakować ten bet.

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-31, 12:57 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unicaja Malaga(-2,5) - Brose Basket Bamberg godz. 20:45

typ: 2

kurs: 3,28

Buk: Bet365

 

Dzisiaj pierwsza kolejka nowo powstałej grupy E,w której Malaga podejmuję Brose Basket . Zdecydowanym faworytem wydają się Hiszpanie,którzy w ostatnim spotkaniu minimalnie pokonali Barcelonę.

Ja jednak sądzę,że to spotkanie wygra zespół z Niemiec,który wydawało by się ma patent na Unicaję . Bamberg dwukrotnie wygrał w Maladze,w ostatnich latach :

08/12-11 Euroliga, Grupa B Unicaja vs. Brose Baskets 79:90

23/12-10 Euroliga, Grupa B Unicaja vs. Brose Baskets 70:72

Podejrzewam,że również dzisiaj wygrają Niemcy, do tego dodałem minimalny handicap pozwalający Brose Basket przegrać dwoma punktami.

Unicaja pokonała prawie wszystkich przeciwników na własnym parkiecie oprócz Maccabi Tel Aviv,dużo problemów miała ze Sieną,którą wygrała po dogrywce dwoma punktami. Niemcy nie błyszczeli w swojej grupie i zajęli bodajże czwarte miejsce za Barceloną,CSKA oraz Besiktasem. jednak bardzo dobrze spisują się w Bundeslidze gdzie prowadzą z dorobkiem 14-2.

Liczę na to,że Bamberg znajdzie sposób na Hiszpanów tak jak to robił w ostatnich latach i dojdzie do sporej niespodzianki.

 

http://obstawianie.com/euroliga-2012-2013-vt123533,25.htm#1722445

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-31, 12:56 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, BELGIA: Jupiler League: St. Liege - Beerschot

27.12.2012 18:00

Typ: st. liege -1,5

kurs 1.63

Pinnacle

Analiza:

 

Obstawiacz Zahorski przeanalizowal sytuacje kadrowa na ten mecz. Powazne braki u gosci maja zdecydowanie wiekszy wplyw ich forme niz u gospodarzy. Jednak nie zgodze sie z przedmowca, ze standardowi zdarzaja sie wpadki. przeciwnie. w ostatnim czasie ustabilizowali forme wygrywajac z charloroi 6:1. przegrana z fc brugge mozna wkalkulowac bo to zespol, ktory w ostatnim czasie wydaje sie wygladac jeszcze lepiej niz standard.

Obie druzyny w tabeli dzieli przepasc - 17 punktow. w ostatnich 5 gospodarze 4 z nich wygrali i jeden przegrali (jak juz wspominalem z brugge) notujac bilans bramkowy 14:4. goscie w ostatnich 5 az 4 przegrali i tylko jeden remis przy bilansie 14:2. Za gospodarzami przemawia ponadto atut wlasnego boiska gdzie sa pod tym wzgledem druga sila w lidze. za to goscie na wyjazdach nie graja zle, ale przy takich brakach kadrowych autobus w bramce to moze byc za malo. mysle, ze po jednej bramce zegar moze mocno sie zakrecic i zatrzymac na wysokiej cyfrze. standard ostatnio podgonil czolowke w tabeli i mysle, ze dzis podtrzyma passe. wynik ze 3:0 jest jak najardziej mozliwy.

 

 

http://obstawianie.com/belgijska-1-liga-vt119672,25.htm#1722448

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-31, 12:56 ]

:plus: 63

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...