Skocz do zawartości

Typy na dzień 29.12.2012


yaras

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wzór podawania typów

 

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia - Premier League

Spotkanie: Manchester Utd - West Brom

Typ: Over 2,5 Gola

Kurs: 1,45

Godz: 16:00

Bukmacher: Bet-at-home

Analiza:

 

Już jutro odbędzie się ostatnie spotkanie Manchesteru United w tym roku kalendarzowym i wiadome jest od środy, że Czerwone Diabły w nowy rok wejdą

na pozycji lidera w tabeli Premier League. W tym spotkaniu początkowo pomyślałem żeby typować przy overze 2,5 zwycięstwo Manchesteru United.

W poprzednim spotkaniu z Newcastle United pokazali, że o zwycięstwo bardzo trudno im i ja bogatszy o doświadczenie z poprzedniego roku gdy też United

grało ostatni mecz w roku kalendarzowy gdzie przegrali z Blackburn 2-3. W swoim typie na ostatni mecz United stawiam tylko over 2,5 gola.

Uważam, że West Brom jest bardzo mocną drużyną która jest w stanie zapewnić sobie w tym sezonie europejskiej puchary jeśli tylko utrzymają dotychczasową

formę. West Brom po 19 kolejkach zajmuje 6 lokatę ale wraz z Evertonem i Tottenhamem mają po 33 punkty. West Brom odstaje jedynie bilansem bramkowym

gdyż wynosi on 28:23. W tym sezonie odnieśli 10 zwycięstw (7 zwycięstw u siebie) 3 remisy ( 1 u siebie) i 6 porażek ( 2 u siebie). Podopieczni Steva Clarka

wygrali dwa ostatnie swoje spotkania z QPR 2-1 na wyjeździe oraz u siebie z Norwiech również 2-1. Jest to pewne że jutro będzie o wiele więcej trudu sobie zadać

żeby wygrać spotkanie.

W ekipie Sir Alexa Fergusona na pewno zabraknie gwiazdy zespołu oraz czołowego napastnika Wayna Rooneya oraz Andersona, Naniego, Keane’a, Kagawy oraz Powella.

Dalej nie pewny gry jest Brazylijczyk Rafael. Jak było widać w meczu z Newcastle Wayne nie musi się martwić o to kto miałby go zastąpić w ataku bo niewątpliwie zagra

Chicarito wraz z RVP w lini ataku Czerwnych Diabłów.

 

 

 

Statystyki: (over 2,5 goals)

 

Manchester United: 15x over 2,5 gola (8x u siebie) 4x under 2,5 gola(1x u siebie)

 

West Bromich Albion: 11x over 2,5 gola (6x na wyjeździe) 8x under 2,5 gola(3x na wyjeździe)

 

 

 

Prawdopodobne składy:

 

Manchester: De Gea - Jones, Evans, Vidic, Evra - Valencia, Carrick, Cleverley, Giggs - Hernandez, Van Persie

 

West Brom: Foster - Ridgewell, Olsson, McAuley, Jones - Dorrans, Morrison, Brunt, Gera, Odemqingie - Lukaku

 

 

 

Spotkanie będzie można obejrzeć w sobote 29.12.2012 o godzinie 16:00 w Canal+Sport - zapraszam :)

 

 

Osobisty Typ: 2-1

 

http://obstawianie.com/premier-league-anglia-vt119634,400.htm#1722677

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-31, 13:07 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej USA AHL 29.12.2012 02:05

Spotkanie: Houston Aeros - Charlotte Checkers

Typ:2KZ

Kurs:2,06

Bukmacher:Unibet

 

Dziś w nocy dokładnie o 02:05 czasu polskiego rozpocznie się spotkanie W akademickiej lidze między gospodarzami z Houston którzy po 29 spotkaniach mają na swoim koncie 34 oczka a gośćmi którzy zajmują pozycję lidera I po 30 meczach mają na koncie 39 punktów. Moim typem w tym spotkaniu jest wygrana gości po dogrywce i karnych. Charlotte to drużyna która gra bardzo różnie ponieważ mają wygranych 18 spotkań a 12 przegranych. Ale to oni w tym meczu mają duże szanse na wygraną ponieważ ostatnio na wyjeździe nie idzie im najgorzej w 5 meczach tylko jedna porażka i przegrali z Texas po karnych. Aeros u siebie również spisują się nie nagannie bo w 5 meczach jedna porażka z Peorią Rivermen. Sądzę jednak że w tym spotkaniu to goście odniosą zwycięstwo i zdobędą 3 punkty.

 

http://obstawianie.com/usa-ahl-vt123699.htm#1722684

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-31, 13:08 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia- Premiership

Spotkanie: Stoke- Southampton

29.12.2012 godz. 16:00

Typ: Stoke City

Kurs: 1.90

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

 

Stoke gralo wspaniale w ostatnim meczu z Liverpoolem, gdzie w Boxing Day wygrali 3-1 i to była świetna gra, szczególnie z boku Jonathana Waltersa który strzelił dwa gole. Liverpool zdobył gol tylko z rzutu karnego, lecz bardzo szybko bo juz w 2 minucie spotkania, po faulu Ryan Shawcrossa ale wszystkie następne gole strzelilo tylko Stoke. Lubię Stoke atak z Kenwyne Jones i Jonathan Walters, obaj grali bardzo dobrze w ostatnim meczu i oboje powinny zacząć ponownie z przodu od pierwszej minuty. To lepsza opcja z dwoma napastnikami, niż tylko z jednym Jones, który zawsze Pulis uzywal do tej pory, juz podczas meczu z Tottnehamem trener Tony Pulis przeszedl na system 4-4-2, i dla mnie to byl strzal w dziesiatke, od 5 meczy Stoke nie przegralo w Premier League. Wiemy wszystko o rekordzie Stoke na Britannia Stadium. ostatnia mecz, gdzie Stoke zanotowalo porażke we wszystkich rozgrywkach było w meczu z Valencia, dokładnie 16 lutego, więc jest to prawie rok bez utraty trzech punktow, ostatni raz stracili kompley punktow w Premier League na Britannia , w meczu z Sunderlandem 4 lutego i dzisiaj zespół Tonego Pulisa powinien wygrać tutaj. Southampton ponownie bez kapitana Adama Lallana i jest to wielka strata, brakuje rowniez Stevena Davisa, bo on ma problem z kolanem.

 

http://obstawianie.com/premier-league-anglia-vt119634,400.htm#1722753

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-31, 13:08 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia - Premier League; g.18.30

Spotkanie: Arsenal Londyn - Newcastle United

Typ: Arsenal Londyn -2.5 (Dodatkowy handicap azjatycki)

Kurs: 3.35

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Jak doskonale pamiętamy w Boxing day Newcastle rozegrało pasjonujące spotkanie przeciwko Manchesterowi United, którego jednak podopiecznym Alana Pardrewa w ostatecznym rozrachunku nie udało się wygrać (3-4). Zupełnie inaczej wyglądała tego dnia sytuacja Arsenalu, który nie mógł rozegrać swojego meczu przeciwko West Ham z powodu strajku na Wyspach. Myślę, że jest to sytuacja dobra dla drużyny Arsene Wengera, który otrzymał kilka dodatkowych dni wolnych i dziś zapewne będą starali się to wykorzystać i pokonać drużynę "Srok".

Myślę jednak, że Kanonierzy nie tylko ten fakt będą chcieli wykorzystać w tym spotkaniu. W ekipie Newcastle nie jest bowiem za różowo jeśli chodzi o sytuację kadrową. Kontuzjowani są tacy piłkarze jak Gutierrez, Ben Arfa, Anita, Cabaye, Gosling, S. Taylor, Vučkić i R. Taylor. Jak widać sytuacja kadrowa w drużynie Srok nie wygląda najlepiej, wielu zawodników to gracze kluczowi tej drużyny i ich brak jest na pewno widoczny. Ponadto warto zwrócić uwagę, że gra defensywna tej drużyny nie jest najlepsza w rozgrywkach Premier League stracili już 30 bramek z czego 18 w meczach wyjazdowych. Arsenal co prawda może nie jest tak skuteczną drużyną jak Manchester United ale ma na pewno kim postraszyć jeśli chodzi o zdobywanie bramek (w tym sezonie ligowym 32 gole tej ekipy z czego 18 w meczach domowych). Warto również zauważyć, że Kanonierzy ostatnio wygrali 3 mecze ligowe z rzędu (forma więc zwyżkuje), Newcastle natomiast to ekipa, która na wyjazdach gra dość przeciętnie: 4 oczka w 9 meczach ich bilans to 0 zwycięstw, 4 remisy i 5 porażek i seria 4 ostatnich spotkań przegranych na wyjazdach.

Wspomniałem już o nieobecnych w drużynie gości jeśli chodzi o Arsenal to nie zagrają Giroud, Santos, Fabiański i Diaby, nie ma więc tych urazów zbyt wiele w ekipie Kanonierów i według mnie są oni dziś zdecydowanym faworytem spotkania. Ja postanowiłem zagrać ich zwycięstwo z handicapem bramkowym. Myślę, że tym jest dość ryzykowny ale patrząc na formę i sytuację kadrową w obu ekipach wydaje mi się, że Arsenal naprawdę ma spore szansę by wysoko pokonać Newcastle .

 

http://obstawianie.com/premier-league-anglia-vt119634,400.htm#1722795

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-31, 13:08 ]

:plus: 235

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Szkocka (Dywizja 3), godz 13.45

Queen s Park - Rangers

TYP: powyżej 2.5 gola w I połowie

KURS: 4,00

BUK: William Hill

 

Analiza:

 

Dzisiaj o godzinie 13.45 rozpocznie się 17 kolejka w trzeciej dywizji w szkockiej lidze a ja wybrałem mecz pomiędzy zespołem Queen z zespołem który został zdegradowany z najwyższej ligi do trzeciej dywizji czyli zespół Rangers. Goście tego meczu w zespole nadal mają dobrych piłkarzy którzy udowadniają to w tej lidze. Jak na tą dywizję i z takimi piłkarzami goście bez problemu powinni awansować do wyższej ligi. Gospodarze w ligowej tabeli znajdują się na trzeciej pozycji z dorobkiem 23 oczek. Na własnym stadionie w tym sezonie rozegrali oni siedem meczy w których to dwa mecze wygrali, cztery mecze zremisowali i jeden mecz przegrali. Strzelili oni w tych meczach 10 goli i stracili 9 bramek. Na wyjeździe natomiast rozegrali oni w tym sezonie również siedem meczy w których to cztery mecze wygrali, jeden mecz zremisowali i dwa mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 12 goli i stracili siedem bramek. A więc jak widać w tym sezonie spisują się dosyć dobrze i warto dodać że mają dwa mecze mniej rozegrane niż lider ale tracą sporą ilość punktów. Liderami jak można się domyślić są dzisiejsi goście i mają 39 punktów na swoim koncie. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie osiem meczy w których to wszystkie te mecze wygrali. Strzelili oni w tych meczach 26 goli i jedynie stracili trzy bramki. Na wyjeździe również dobrze się spisują ponieważ rozegrali oni osiem meczy w których to cztery mecze wygrali, trzy mecze zremisowali i jeden mecz przegrali. Strzelili oni w tych meczach 21 goli i stracili 10 bramek. A więc jak widać wychodzi na to że średnio jest powyżej 3.5 gola w meczu. W ostatniej kolejce gospodarze tego meczu na własnym stadionie zremisowali 1:1 z zespołem Elgin natomiast goście tego meczu na własnym boisku rozgromili 3:0 Clyde i zmierzają po awans do drugiej dywizji. Ja zagrałem dzisiaj dosyć ryzykowany typ na over 2.5 w pierwszej połowie lecz powiem wam że mam przeczucie że może paść sporo bramek w I połowie dlatego też taki typ zagrałem. Dla graczy bardziej bezpiecznych proponował bym zagrania over 1.5 gola w pierwszej połowie lecz ja stawiam na over 2.5 bo kurs jest bardzo interesujący a raz kiedyś trzeba zaryzykować bo zawsze jak widzicie moje typy są bezpieczne i z niskimi kursami więc w tym miesiącu raz zaryzykuje i zaufam mojemu przypuszczeniu ;) Stawiam że mecz zakończy się 4:2 dla gości a 2:1 będzie w pierwszej połowie dla gości ;)

 

http://obstawianie.com/szkocja-puchary-i-pozostale-ligi-vt119629.htm#1722821

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-31, 13:09 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANGLIA: Premier League Stoke - Southampton 29.12.2012 16:00

typ under 0.5 gola w pierwszej połowie

kurs 2.75

buk William Hill

 

Analiza:Faworytem tego meczu jest bez wątpienia Stoke.Gospodarze w tym sezonie spisują się bardzo dobrze o wiele lepiej niż Southampton.Stoke ma w tym meczu atut własnego boiska gdzie spisuje się rewelacyjnie.Stoke przed własną publicznością nie przegrał ani jednego meczu a na ostatnie pięć spotkań wygrał aż cztery.Southampton natomiast grając na wyjeździe przegrał aż sześć z ośmiu meczów co zdecydowanie świadczy o słabości tej drużyny.Stoke według mnie gra najkonsekwentniej ze wszystkich drużyn ligi Angielskiej posiada najlepszą defensywę na własnym obiekcie stracił jedynie cztery gole w dziewięciu spotkaniach.Trzeba jednak także zwrócić uwagę na to że Stoke znacznie więcej goli strzela w drugiej połowie a jego mecze często kończą się wynikiem 0-0.W tym meczu cele obu drużyn będą zupełnie inne Southampton które zdaje sobie sprawę z tego że w tej konfrontacji nie faworytem skupi się zdecydowanie w defensywie i istnieje dość duże prawdopodobieństwo że ta gra okaże się skuteczna na pierwsze 45 minut. Ostatnie dwa pojedynki między tymi zespołami to zwycięstwa Stoke mecze odbyły się dawno bo kilka lat temu więc nie należy się zbytnio nimi sugerować (ewentualnie dla porównania potencjału obu drużyn).Stoke w ostatnim meczu wygrało pewnie z Liverpoolem 3-1 mimo że straciło pierwszego gola w czwartej minucie (postawiło to Liverpool w bardzo dogodnej pozycji dla jego stylu gry). Uważam że Stoke będzie dominować w całym spotkaniu jednak ataki będą się nasilać z czasem, drużynę gości będzie satysfakcjonował remis i myślę że ten plan uda im się ,,połowicznie''. Dla drużyny gospodarzy według mnie najmądrzejszy plan na ten mecz to wymęczyć w bezpieczny sposób przeciwnika w pierwszej połowie a w drugiej dokonać zniszczenia :) .

http://obstawianie.com/premier-league-anglia-vt119634,400.htm#1722834

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-31, 13:10 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WAsTaVl9-OnzOMHam.pngAston Villa - WiganUizMB3Tc-Uu7CVKtN.png

ANGLIA: Premier League

29.12.2012 16:00

Typ:over 3,5

Kurs: 3.80

buk: Sportingbet

 

Dziś ostatnia w tym roku a zarazem 20 kolejka angielskiej Premier Ligue. Gospodarze 16 miejsce goście 18. Na stadionie Aston Villa Park obie ekipy walczą o wszystko bo ich przewaga nad ostatnią druzyną jest strasznie mała (8 i5 punktów) remis byłby dla obu ekip najgorszym wynikiem. W ostatnich meczach Aston Villa bardzo slabo spisuje sie w obronie 12 straconych bramek to az za duzo jak na najlepsza klase rozgrywkową w Angli. Stawiam na over 3,5 co jest troche ryzykowne bo nastwianie AV może być ultra defensywne po tylu straconych bramkach w ostatnich meczach. Jednak gospodarze mają duży potencjał co pokazała wygrana z Liverpoolem na wyjezdzie 3-1 i nie wróże im spadku w tym sezonie. Wigan na wyjeździ traci średnio 2 bramki na mecz. Stawiam na over bo nie od dziś wiem, że w okresie światecznym dzieją sie dziwne rzeczy w angielskiej lidze i lcize dziś na mecz cios a ciosem i wygrana gospodarzy 3-1 lub 3-2.

 

http://obstawianie.com/premier-league-anglia-vt119634,400.htm#1722837

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-31, 13:10 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norwich - Manchester City

29.12.2012 16:00

typ 2

kurs 1.62

William Hilll

 

Miałem podawać inny typ z lepszym kursem, ale przełożyli ten mecz. Dlatego bez większego ryzyka pisze na Manchester City, który powinien sobie poradzić z Norwich. City traci do Manchesteru United 7 punktów dlatego nie może sobie pozwolić na stratę punktów z Norwich, które ostatnio nie radzi sobie najlepiej,

 

26.12.12 PRE Norwich Chelsea 0 : 1 :n:

22.12.12 PRE West Brom Norwich 2 : 1 :n:

15.12.12 PRE Norwich Wigan 2 : 1 :t:

11.12.12 CAP Norwich Aston Villa 1 : 4 :n:

 

Zależy jak się uda Norwich wejść w ten mecz, ja myślę, że City po ostatniej porażce z Sunderlandem nie da im za wiele szarżować i ich przycisną od początku. Kurs jest wysoki na City, gdyż są zagrożone występy tych zawodników: Balotellego, Nasriego, Kolarova oraz Clichy'ego, a nie zagrają: Micah Richards i Jack Rodwell.

 

Norwich bez John Ruddy, świetnego brakarza, który nie raz ratował im skórę, a jest aktualnie kontuzjowany.

 

H2H

14.04.12 PRE Norwich Manchester City 1 : 6 :t:

03.12.11 PRE Manchester City Norwich 5 : 1 :t:

25.09.07 CAP Manchester City Norwich 1 : 0 :t:

28.02.05 PRE Norwich Manchester City 2 : 3 :t:

 

Stawiam 0-2 :ok:

 

http://obstawianie.com/premier-league-anglia-vt119634,400.htm#1722841

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-31, 13:10 ]

:plus: 62

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANGLIA: Premier League

Norwich - Manchester City

29.12.2012 16:00

typ: ilość rzutów rożnych powyżej 11

kurs 2.00

buk: Bet365

analiza:

 

mecz, który ma zdecydowanego faworyta i ja sie z tym osadem zgadzam. jednak wygrana City, o ile taka bedzie, nie będzie prosta, szybka i przyjemna. Norwich zadziwiło wszystkich w ostatnich miesiącach. Po klęskach 5-2 z Liverpoolem i 4-1 z Chelsea wszyscy spisywali ich na pewny spadem. Ci jednak zaczeli grac jak w transie i przez 10 kolejek nie przegrali. Ostatnio jednak porazki z West Brom i Chelsea, jednak sa to druzyny z czuba tabeli. dzisiaj wyjdą z ambicją jaka prezentowali w ostatnich miesiącach, bo tylko tym moga nadrobic braki w jakości obu zespołów. City ostatnio przegrana 1-0 z Sunderlandu, a wcześniej ledwo wygrali 1-0 z redaind. dzisiaj podobnie będa musiueli się nameczyć, aby wygrac. Graja duzos krzydłami, czsto zamykają rywala we wlasnym polu karnym. Obrońcy boczni dużo się podłączają, a cała druzyna strzela sporo i to wszystko może zapewnic sporoa ilośc kornerów. Moim zdaniem przed nami szybki mecz. Norwich lubi kontrować, mają niezłych skrzydłowych, na bramkach swietni bramkarze, którzy swoje wybronia i to zapewni spora liczbę kornerów.

 

http://obstawianie.com/premier-league-anglia-vt119634,400.htm#1722845

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-31, 13:11 ]

:plus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DYSCYPLINA: Pilka nozna, Premier League

SPOTKANIE: Manchester United - West Brom

TYP: Manchester United strzeli mniej niż 2.5 gola

KURS: 1.72

GODZ: 16:00

BUKMACHER: Bet365

ANALIZA:

 

West Brom prowadzona jest przez trenera, który potrafi ustawic swój zespół. Clarke zwraca szczególna uwage na taktykę, jego druzyny dobrze prezentuja sie w tyłach. NO moze jego druzyny to lekka przesada, bo West Brom jest jego pierwszym klubem, który prowadzi indywidualnie, ale pamietajmy jak wygladała druzyna Liverpoolu w zeszłym sezonie gdzie był prawą ręką Dalglisha. Dość powiedzieć ,ze tylko 2 druzyny straciły mniej goli niz Liverpool w zeszłej kampani, a były to oba Manchestery.

 

West Brom w tym sezonie stracili 23 gole. Na wyjeździe wieksza cześc, gdyż aż 16. Mnie to jednak nie przeraża, gdyż w końcu ich obrona zafunkconuje jak na poczatku sezonu, a poza tym tutaj beda nastawieni głównie na obronę, bo jakoś nie wierze, aby z Clarkiem poszli tutaj na wymiane ciosów. W tabeli stoja ładnie, remis jak ugraja to bedzie bardzo dobry wynik.

 

United strasznie sie mecza w tym sezonie. Prawie kazdy nie układa się po ich mysli, a jak juz to zaraz obrona zacznie popełniac karygodne błędy. Mnie najbardziej dziwi jeden fakt. Mianowicie taki, ze ich gra nie jest proporcjonalna do liczby strzelonych goli. W wiekszości meczy sa długie okresy kiedy nie mają niemalze żadnego pomysłu na gre. Tak było w wiekszości meczy, których grali ze słabszymi druzynami. Tak z pamięci

 

- wyjazd z Aston Villą

- ostatni mecz z Newcastle

- wczesniejszy mecz z Newcastle

- Southampton

- mecz z QPR

- Wigan u siebie

 

Są to przykłady meczów, w których United strzelali przynajmniej 3 gole, ale strasznie sie w nich meczyli. Z Aston Villą przez 1. połoe nie stworzyli żadnej klarownej sytuacji, z osłabionym na potegę Newcastle ostatnio meczarnie w 1. połowie straszne,same straty, gol strzelony z przypadku to stałym fragmencie to tylo co sie działo 1 1. połowie z ich strony. Wyjazd z newcastle również brak moim zdaniem odpowiedniej gry. 2 goel na poczatku z roznych i strzał/dośrodkowanie Cleverley`a w drugiej połowie. Dopiero potem ładnie szarpali kontrami. Z Soton to juz inna bajko, bo byli znacznie słabsi przez 30 inut drugiej połowy, ale znow Fergie Tie i 3 pkt jada na ManU. z QPR i Wigan strzelanie równiez dopiero w 2. połowie.

Ja nie wierzę, aby im ciągle udawało sie tak odrabiac straty i tyle strzelac w drugich połowkach. oza tym uwazam, ze defensywa West bromu jest najpewniejsza z pośród tych wymienionych u góry.

 

Dodatkowym atutem jest brak Rooneya, którego brakowało w ostatnim meczu i teraz równiez jego brak bedzie odczuwalny. Skrzydła nie pracują jak należy. Valencia bez formy, Young i Giggs równiez mnie nie przekonuja. Brak Da Silvy na prawej obronie. Moim zdaniem to wielkie problemy i uwazam, ze w tym meczu o bramki dla United bedzie bardzo trudno.

 

http://obstawianie.com/premier-league-anglia-vt119634,400.htm#1722851

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-31, 13:11 ]

:plus: 72

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANGLIA: Premier League Everton - Chelsea 30.12.2012 14:30

Typ under 0,5 gola w pierwszej połowie

buk William Hill

kurs 3.00

 

Analiza:W tym meczu trudno wskazać zwycięzcę czy nawet faworyta.Benitez na samym początku zapowiedział że kibice będą nas kochać za wyniki a nie za grę (myślę że miał na myśli rozważną grę w defensywie). Goście w ostatnich meczach rozgramiali swoich przeciwników no poza Norwich, wygrana 8-0 z Aston Villą zrobiła duże wrażenie mnie jednak ten wynik nie dziwi styl i jakość gry pozostawia dużo do życzenia (bronią się całym zespołem przy czym zostawiają dużo miejsca napastnikom brak organizacji w defensywie itp.).Chelsea wcale nie świeci w ofensywie może poza meczami z drużynami takimi jak Aston Villa i Leds, strzelili 37 goli we wszystkich spotkaniach (ze względu na mecz z Aston Villą nawet do tego wyniku trzeba podejść z dystansem). Wątpię w to by któraś z drużyn chciała agresywnie zaatakować przeciwnika.Uważam że w pierwszej połowie obie ekipy zachowają dystans do siebie.Everton jest osłabiony zawieszeniem najlepszego strzelca Fellaniego to także istotny element który wpłynie na zmianę strategi na ten mecz.W ostatnich czterech meczach Everton strzelał gole dopiero w drugiej połowie.

http://obstawianie.com/premier-league-anglia-vt119634,400.htm#1722924

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-31, 13:14 ]

typ nieuznany :fp:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...