Skocz do zawartości

Typy na dzień 31.12.2012


yaras

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wzór podawania typów

 

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dyscyplina: Koszykówka, NBA, godz 01:30

Dallas Mavericks - San Antonio Spurs (-13)

TYP: 2

KURS: 3,45

BUK: Bet365

 

Analiza:

 

Jutro o godzinie 1.30 polskiego czasu zostanie rozegrany mecz pomiędzy Dallas a zespołem San Antonio. Ten mecz zapowiada się bardzo interesująco i moim zdaniem goście ten mecz powinni wygrać z zamkniętymi oczami bo oka zespoły leżą na odmiennych stronach. Dallas znajduje się w rejonie dolnym natomiast Spurs są w rejonie górnym. A dokładniej gospodarze tego meczu są na 12 pozycji z dorobkiem 12 zwycięstw i 18 porażek. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie13 meczy w których to siedem meczy wygrali i pięć meczy przegrali. Na wyjeździe wiedzie im się jeszcze gorzej ponieważ rozegrali oni w tym sezonie 17 meczy w których to jedynie cztery mecze wygrali i aż 13 meczu przegrali. A więc jak widać gospodarze tego spotkania grają fatalnie a do tego jak przegrywają mecze to przeważnie w okolicy 20 punktów a więc jest to przepaść i nie sądzę żeby w tym meczu jakoś dobrze się zaprezentowali. Goście tego meczu w tabeli konferencji zachodniej są na trzeciej pozycji z dorobkiem 23 zwycięstw i ośmiu porażek. Na własnym terenie rozegrali on14 meczy w których to 12 meczy wygrali i jedynie dwa mecze przegrali. Na wyjeździe rozegrali oni 17 meczy w których to 11 meczy wygrali i sześć meczy przegrali. A więc jak widać w tym sezonie spisują się bardzo dobrze. W ostatnich pięciu meczach gospodarze wszystkie te mecze przegrali. Natomiast goście tego meczu w ostatnich pięciu meczach wygrali cztery mecze i jeden mecz przegrali. Oba zespoły spotkały się ze sobą w 2012 roku pięciokrotnie i trzy razy wygrywali goście tego meczu i dwa razy gospodarze. W tym meczu chce postawić handicap minusowy na zespół gości -13 i sądzę że powinien spokojnie wejść a kurs jest bardzo wysoki do tego a przekonuje mnie to że goście kiedy wygrywają z Dallas to różnicą większą niż 13 oczek i uważam że ten zakład ma szanse wejść dlatego też stawiam bo kurs jest wysoki i warto zagrać :)

 

http://obstawianie.com/nba-2012-2013-vt123624,150.htm#1723085

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-31, 13:26 ]

:plus: 245

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna Australia A-League 31.12.3012

Spotkanie:Adelaide – Sydney

Typ:2

Kurs:5,0

Bukmacher:Bet365

 

Spotkanie 14 kolejki Ligi Australijskiej. Gospodarze z Adelaide znajdują się na 2 pozycji i mają na swoim koncie 25 punktów z bilansem 8 meczy wygranych 1 remisu i 4 porażek. Ostatnie 5 meczy Adelaide to 3 porażki i 2 zwycięstwa. U siebie Adelaide wygrali 5 spotkań 1 zremisowali i 1 przegrali. Ostatnie spotkanie niespodziewanie przegrali z 8 brisbane 1:0 ale mecz był naprawdę dobry tylko gospodarzom zabrakło woli walki. Sydney natomiast ma aktualnie 13 punktów i bilans 4 wygranych 1 remisu i 8 porażek. Ostatnie 5 meczy to 2 zwycięstwa 1 remis i 2 porażki. Sydney wygrali u siebie ostatnio z Liderem 1:0 i też mecz był całkiem dynamiczny. Sądzę że w tym spotkaniu może wydarzyć się to że Sydney je wygra ponieważ patrząc w Historie spotkań obu zespołów to ich mecze przeplatają się różnie. Jaki będzie wynik zobaczymy koło 12. Powodzenia.

 

http://obstawianie.com/australia-a-league-i-ligi-nizsze-vt119690,25.htm#1723115

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-31, 13:25 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AUSTRALIA: A-League

Adelaide - Sydney

31.12.2012 10:00

typ X

kurs 4.09

Pinnacle

 

Nie mam wyboru, z kosza czy hokeja jestem noga, już prędzej trafię tutaj remis, choć nie będzie łatwo. Kurs jest wysoki, ponieważ gospodarze: Adelaide to wicelider, i kursy na nich właśnie są niskie, wahają się między 1.6 a 1.75, ja tu wybrałem inną opcję a mianowicie remis. Ostatnio Sydney pokonało u siebie lidera Central Coast 1-0, dziś będzie im także ciężko, ale, że Adelaide w formie szczytowej nie jest to typuje remis. A dlaczego nie jest w najwyższej formie? Bo przegrali ostatnie dwa mecze z Brisbane 1-0 i aż 6-1 z Sydney Wanderers, wcześniej wygrywali stąd ich pozycja w tabeli. Mają 25 punktów a w bramkach 21-17, natomiast Sydney ma 13 punktów w bramkach 16-27 i zajmują przed ostatnią dziewiątą pozycję. Tak sobie patrzę i Adelaide od dawna nie zremisowało meczu, bodaj od siedmiu meczów, na trzynaście meczów zarówno gospodarze jak i goście mają po jednym remisie jeżeli chodzi o tę ligę, może czas by powiększyć ten stosunek? No nie wiem, wiem jedno, że jak wejdzie to będę bardzo happy...

 

H2H

23.11.12 ALE Sydney Adelaide 1 : 2

19.02.12 ALE Adelaide Sydney 1 : 2

22.12.11 ALE Sydney Adelaide 2 : 2 :??:

22.10.11 ALE Adelaide Sydney 1 : 2

29.12.10 ALE Adelaide Sydney 2 : 0

04.10.10 ALE Sydney Adelaide 1 : 2

 

Na 24 mecze bezpośrednie między tymi ekipami były tylko trzy remisy :D Dobra liczę tutaj na remis, ze względu na spadek formy Adelaide, a waleczność Sydney :ok:

 

Stawiam 1-1 :ok:

 

http://obstawianie.com/australia-a-league-i-ligi-nizsze-vt119690,25.htm#1723122

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-31, 13:25 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...