Skocz do zawartości

Typy na dzień 03.11.2012


yaras

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wzór podawania typów

 

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dnipro Dnjepropetrowsk - Metalist Kharkiv godz. 18:30

typ:1

kurs: 2,30

Buk: William Hill

 

W 14 kolejce Ukraińskiej Premier League spotkają się zespoły występujące w Lidze Europejskiej. Niepokonane dotąd na własnym boisku Dnipro podejmie Metalist Charków. Gospodarze są w tej chwili na 2 pozycji za rewelacyjnym Szachtarem,natomiast zespół z Charkowa jest czwarty za Dynamem Kijów. Dnipro ma 3 punkty przewagi nad swoim rywalem. Oba zespoły świetnie prezentują się na boiskach europejskich,jednak dla mnie zdecydowanym faworytem są gospodarze.

Nikt w tym sezonie jeszcze nie wywiózł choćby punktu z Dniepropetrowska i nie wydaję mi się,żeby ta sztuka udała się Metalistowi. 12 kolejnych wygranych na własnym boisku mówi samo za siebie, przegrywali tu m.in. Napoli i PSV w Lidze Europy oraz Dynamo Kijów. Piłkarze Dnipra byli bardzo blisko urwania punktów Szachtarowi,który w Ukrainie ograł wszystkich a w LM jest nie pokonany.

Oba zespoły zagrały w środę puchar, Dnipro wygrało z Mariupolem 2-0,natomiast Charków przegrał w dogrywce z Karpatami Lwów.

Choć oba zespoły są w wysokiej formie nie widzę innej opcji niż zwycięstwo gospodarzy,tak rozpędzona maszyna chyba jeszcze szybko się nie wykolei.

 

http://obstawianie.com/ukraina-vt119653.htm#1708182

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-12, 19:17 ]

:plus: 130

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna

Spotkanie: Zagłębie Lubin - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Typ: 1

Kurs: 1.75

Godz: 15:45

Bukmacher: Sportingbet

Analiza:

Jak nie idzie to nie idzie, to mogą mówić Górala, którzy w ostatniej kolejce po tym jak dwa razy udawało im się wyrównywać to jednak ostatecznie po karnym z 90minuty przegrali u siebie z Lechią 2:3, notując tym samym 7 ligową porażkę w tym sezonie. Podbeskidzie okupuje w tym sezonie jak na razie ostatnią pozycje z zaledwie 2 punktami. Miedziowi zaś też nie grają jakoś rewelacyjnie, ale zdobyli do tej pory 8 punktów (przy czym w tabeli 5,gdyż przed sezonem odjęto im 3 oczka). W ubiegłą niedzielę pokonali jednak w derbach Dolnego Śląska obecnego mistrza z Wrocławia, wygrywając tam 2:0. Na pewno więc taki mecz może tylko mecz drużynie, w przeciwieństwie do tak dotkliwej wspomnianej już porażki Bielszczan. Reasumując moim zdaniem jutro faworytem spotkania są podopieczni Hapala. Ewentualne zwycięstwo Miedziowych pozwoli im trochę odskoczyć od strefy spadkowej oraz zbliżyć się do walki o co raz lepsze lokaty. A co do Górali to nie przekonuje mi ich gra w tym sezonie, niestety walka i determinacja z ubiegłego sezonu już nie wystarcza.

http://obstawianie.com/ekstraklasa-2012-2013-vt123287,100.htm#1708520

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-12, 19:17 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Spotkanie: New Orleans Hornets - Utah Jazz

Typ: 2

Kurs: 1.65

Godz: 01:00

Bukmacher: Unibet

Analiza:

 

Spośród bogatej oferty NBA na dzisiejszy dzień w oko wpadł mi właśnie ten mecz. Jazzmani, którzy być może będą jedną z większych niespodzianek sezonu, podejmą na wyjeździe zespół New Orleans Hornets. Na wstępie każdej analizy związanej z Hornets należy zaznaczyć, że wciąż kontuzjowany jest Eric Gordon, więc siła rażenia na obwodzie nie wygląda najlepiej. Z kolei Jazzmani zwarci i gotowi, bowiem w ekipie nie ma tylko trzeciego rozgrywającego Earla Watsona, który i tak pewnie by nie zagrał, a także skłóconego z szefostwem Bella, ale nie jest to ubytek wielkiego kalibru.

 

Hornetsi w swoim inauguracyjnym spotkaniu postawili spory opór Spurs, ale jestem zdania, że z Jazzmanami będą mieli ciężej. Dlaczego? Anthony Davis będzie miał cięższą przeprawę pod koszem, bowiem Jazzmani słyną ze swojego podkoszowego kwartetu. Nie wspominam już o Robinie Lopezie, który jest słabszym graczem od numeru 1 tegorocznego draftu. Przede wszystkim podkoszowi Hornets będą musieli ciężko walczyć o każdą zbiórkę, bowiem w swoim poprzednim spotkaniu Jazz zebrało aż ponad 60 piłek, przy nieco ponad 40 Mavs. Jak na warunki NBA przewaga ogromna.

 

Kolejna sprawa. Czy Greivis Vasquez jest graczem, który jest w stanie regularnie notować mecze z ponad 10 asystami? Nie sądzę, wręcz jestem o tym przekonany, że nie powtórzy wyczynu ze spotkania ze Spurs. Minusem jest też ławka rezerwowych, bowiem o ile Ryan Anderson potrafi dorzucić cenne trójki, to już Jason Smith wydaje się za miękkim podkoszowym do walki z Favorsem czy Kanterem, Mason zawsze był przeciętnym graczem, a Miller i Roberts to tylko niezbyt dobrze zapowiadający się debiutanci.

 

Pora na kilka słów o Jazz. O sile podkoszowego kwartetu nikogo nie muszę przekonywać, ale warto wspomnieć także o dobrze wkomponowujących się do zespołu Williamsach - obrońcy Mo oraz skrzydłowym Marvinie, którzy w triumfie nad Mavs byli najlepiej punktującymi zawodnikami zespołu. Przewaga na obwodzie wydaje się znaczna, bowiem poza pierwszopiątkowym Haywardem jest jeszcze nieźle rzucający za trzy Randy Foye.

 

http://obstawianie.com/nba-2012-2013-vt123624.htm#1708537

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-12, 19:18 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Spotkanie: Los Angeles Lakers - Los Angeles Clippers

Typ: LAC -4

Kurs: 2.62

Godz: 03:30

Bukmacher: Bet365

Analiza: http://obstawianie.com/nba-2012-2013-vt123624.htm#1708552

 

Derby Ls Angeles to jedno z ciekawszych spotkań z NBA na dzisiejszą noc. Bukmacherzy już się opamiętali i zredukowali kursy na Clippers bo masówka poszła gigantyczna i kurs na mój hc był jeszcze wczoraj bez ujemnych punktów na LAC. Jednak myślę, że i ten handicap zawodnicy Clippers wyrobią. LAL uznawane było za faworyta i głównego przeciwnika dla Oklahomy w walce o wygraną w swojej konferencji. Pierwsze mecze dla mnie bynajmniej nie są zaskoczeniem aż tak wielkim jakim mogłyby się wydawać. Od początku transfery które dokonali jakoś mijały mi się z celem, owszem sprowadzenie DH czy Nasha to ruchu ciekawe jednak czy idące z zamysłem gry LAL ? Jak dla mnie nie. Mecz z Dallas który oglądałem w całości wyglądał w 90% tak jak się spodziewałem, jedyne co mnie zaskoczyła to wygrana Dallas bo myślałem, że osłabieni brakiem Dirka i Kamana do tego z przebudowanym składem mimo słabej postawy LAL nie poradzą sobie z nimi. Jednak wyszło jeszcze gorzej niż myślałem, LAL zagrało tragicznie i porażka była ewidentna. Drugi mecz również, jak dla mnie kompletnie nie udany. Seria 10 porażek z rzędu niby kiedyś musi się skończyć ale jak dla mnie w derbach ona nie nastąpi. Do czego najbardziej idzie się przyczepić ? Chyba do gry Kobasa i Nasha. O ile Gasol próbował w obu meczach szukać pod koszem Howarda o tyle w meczu z Dallas słynny Super-man nie dostał od Nasha żadnej piłki na czysty kosz. Nash uznawany za jednego z czołowych PG, tak znakomicie grający w ubiegłym sezonie z naszym Marcinem Gortatem wydawał mi się bardzo ciekawym nabytkiem szczególnie z takim podkoszowym jak Howard. Widać, jednak się przeliczyłem, bo Steve gdzieś zgubił błysk kreatywności którą tak czarował. Co do Kobe Bryanta, to tutaj nie było zaskoczenia. Powtórzę to co pisałem w sb. Bryant lubi rzucać z każdej pozycji, owszem może mu wchodzi, może ma te 30 pkt na mecz jednak co z tego jak drużyna przegrywa ? Czasami warto podzielić się piłką, i może z tego większy byłby pożytek dla zespołu, ale póki co widać, filozofia gry LAL pozostała niezmieniona, że mimo przyjścia dwóch gwiazd które w swoich drużynach były liderami, w LAL pozostaje tylko jeden lider a reszta nie umie się z nim dogadać. I jeszcze jedno, jak dla mnie na ławce LAL jest zły człowiek. Mike Brown to kompletnie człowiek nie z tej ziemi i już po samych transferach przeczuwałem, że może sobie nie poradzić z ogarnięciem tylu gwiazd w jednym teamie a dodatkowo co by się nie oszukiwać, brakiem ławki rezerwowej z prawdziwego zdarzenia, bo tu LAL kuleje strasznie.

 

Co do LAC to ekipa zrobiła kilka naprawdę ciekawych transferów tego lata. Grant Hill o którego biło się nie mało klubów, a jednak wybrał LAC to bardzo ciekawa opcja dla ekipy. Dodatkowo Odom, Turiaf, Green i przede wszystkim Crawford który jest dla mnie strzałem w dziesiątkę dla ekipy LAC. Szanowałem go jak grał w Hawk`s i w Portland i bardzo się ciesze, że przeszedł do LAC bo może dużo fajnego dać tej ekipie. Ekipa LAC dojrzewa z roku na rok. CP3 z Griffinem rozumieją się coraz lepiej, bardzo ciekawie dojrzał Bledsoe, cały czas czekam jak wróci Billups i to może być naprawdę ciekawy zespół, przede wszystkim zespół na przyszłe lata, bo potencjał drzemie niesamowity w nich. Grają miło dla oka, zawsze lubiłem oglądać ich koszykówkę bo coś się działo. Choć CP3 czy Griffin to gwiazdy same w sobie to nie ma jednoznacznej Hierarchii jak w innych teamach gdzie 2-3 graczy jest ponad skład. Tutaj każdy jest równy sobie i to widać na boisku. Jak dla mnie LAC pokaże jutro kto póki co króluje w NBA. Warto dodać, że ekipa LAL zagra jutro prawdopodobnie bez Nash-a i trudno powiedzieć czy to zła wiadomość czy dobra. Na pewno wylatuje znakomity PG ale czy to strata w tym momencie, kiedy ekipa jest kompletnie nie zgrana i w dołku ? Ciężko stwierdzić. LAC tradycyjnie tak jak w pierwszym meczu sezonu bez Hill-a, Billups-a, Barnes-a i Thompkins-a.

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-12, 19:21 ]

:plus: 162

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna – Anglia, Premier League

Spotkanie: Manchester United - Arsenal Londyn

Typ: Manchester (-1 HA)

Kurs: 2,33

Buk: Pinnacle

 

W hicie 10 kolejki Premier League Manchester United podejmie na własnym boisku Arsenal Londyn. Przed rokiem na Old Trafford "Czerwone Diabły" wręcz zdemolowały "Kanonierów", wygrywając aż 8:2. Trudno przypuszczać, aby podobne rozmiary zwycięstwa się powtórzyły, ale dalej gospodarze są faworytem wg bukmacherów. Podopieczni Fergusona są vice liderem i tracą tylko jeden punkt do Chelsea. Co prawda ostatni mecz wygrali w kontrowersyjnych okolicznościach z "The Blues", ale dzisiaj mają stosunkowo łatwiejszego rywala i do tego na własnym stadionie. W tym sezonie ofensywa Manchesteru spisuje się bardzo dobrze, strzelając aż 24 bramki do siatki rywala. W takich superlatywach nie można wypowiedzieć się defensywie, która straciła jak dotąd aż 14 bramek. Na pewno gospodarze odczuwają brak podstawowego obrońcy Vidićia. Ponadto w jutrzejszym meczu wystąpią bez Kagawy, Smallinga i Jonesa. Smaczku meczu na pewno doda osoba Robina van Persiego, który nie tak dawno strzelał jak na zawołanie dla "Kanonierów", a dziś wystąpi przeciw swoim byłym kolegom.

Arsenal w tym sezonie nie zachwyca, zajmując odległe szóste miejsce w tabeli. Również przez błąd arbitra wygrali spotkanie ze słabiutkim QPR 1:0. Słabą stroną Arsenalu jest dość nieskuteczna ofensywa i brak snajpera w zespole, jakim był bez wątpienia RvP. Również pozycja bramkarza niepewna, gdyż zdarzają mu się katastrofalne błędy. Szeroka jest również ławka kontuzjowanych u gości, gdyż nie zagra m.in:Gervinho, Gibbs, Diaby, Rosicky oraz w bramce nie wystąpi ani Szczęsny, ani Fabiański. Pod znakiem zapytania stoi występ Alexa Chamberlaina. Moim zdaniem w tym meczu pewnie powinni wygrać podopieczni Fergusona, którzy mają o wiele silniejszą defensywę oraz solidnego "killera" w postaci Robina van Persiego. Jeśli ustrzegą się głupich błędów w defensywie, są w stanie spokojnie wygrać mecz dwoma bramkami.

 

http://obstawianie.com/premier-league-anglia-vt119634,275.htm#1708651

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-12, 19:21 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia Premier League

Data: 03.11.2012 16:00

Spotkanie: Swansea - Chelsea

Typ: BTS (obie strzelą)

Kurs: 1,57

Bukmacher: Bet365

Analiza:

Z sobotnich spotkań wybrałem starcie pomiędzy Sweansa a liderem tabeli Chelsea Londyn.

Sytuacja w Tabeli: Goście zajmują najwyższą lokatę w Premier League z dorobkiem 22 punktów. Natomiast

gospodarze gdyby grali tak jak na początku sezonu, zajmowali by wyższe miejsce niż obecne 11. Chelsea od początku sezonu

zdołała wygrać 7 razy, 1 raz zremisować oraz 1 raz przegrać w dość kontrowersyjnym meczu przeciwko Manchesterowi United.

Swansea jak już wspomniałem po dobrych pierwszych meczach niestety osłabła i zanotowała gorsze wyniki: 3 zwycięstwa (w tym 2 w pierwszych dwóch kolejkach)

2 remisy i 4 porażki. Bilans bramek to odpowiednio Swansea 14;13, a Londyńczycy 21:9.

Składy:

Chelsea:

*Zabraknie na pewno kapitana Johna Terr'ego, z powodu zawieszenia

*Nie zobaczymy też kontuzjowanego Franka Lamparda

*Niepewny jest występ Ashley'ego Cola, Juana Maty oraz Davida Luiza.

*Nie wiadomo kogo Roberto Di Mateo wystawi na środek ataku, czy będzie to znów Fernando Torres, a może da szanse

Danielowi Sturridge'owi, który w ostatnim ligowym meczu zdobył bramkę przeciwko Manchesterowi United.

Swansea:

*Na boisku nie ujrzymy pierwszego bramkarza Michael'a Vorm'a

Wydaje mi się że typ BTS, to niezbyt ryzykowny zakład. Chelsea po stracie bramki od razu ruszy w poszukiwaniu

celnych strzałów, tak jak to było w obu meczach przeciwko Diabłom.

Mój typ: 1;3

http://obstawianie.com/premier-league-anglia-vt119634,275.htm#1708688

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-12, 19:21 ]

:plus: 57

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NBA 0:00

Orlando Magic - Denver Nuggets

typ: 1(+5) AH

kurs: 2.15

buk: Pinnacle

 

Najlepsza liga koszykarska rozkręca się na dobre. W swoim pierwszym meczu Orlando u siebie podejmie Denver Nuggets i wbrew przewidywaiom bukmacherów według mnie ma spore szanse na zwyciestwo. Orlando powoli wraca do świata żywych po odejściu Dwighta Howarda. W spotkaniach przedsezonowych rozegrali kika ciekawych spotkań które przekonały mnie że ten zespół nadal ma o co walczyć. Zwycięstwa u siebie z San Antonio Spurs czy Indianą Pacers pokazują że ten zespół ma potencjał tylko nowi zawodnicy muszą się zgrać. Odeszli Howard i Anderson ale przyszli Afflalo czy Harrington a więc zawodnicy z najwyższej półki. Warto dodać że przyszli oni z ... Denver Nuggets a więc conieco będą wiedzieć o systemie gry gości. Na pewno będą znać zagrywki w obronie i w ataku swoich niedawnych kolegów. To nie koniec złych wiadomości dla Nuggets którzy dziś zagają nadal bez Galinarego. Brak kilku zawodników z poprzedniego sezonu wyraźnie zaszkodziło gościom którzy przegrali ostatnie 5 spotkań w przedsezonowych sparingach. Dostawali lanie m.in. od Phoenix Suns 88-72 czy Portland 97-80. Dużą przewagę dla Orlando daje własna hala gdzie jednak są mocniejsi niż na wyjazdach. Za to Denver na wyjazdach gra bardzo słabo jeszcze osłabione może nie sprostać Orlando.

 

http://obstawianie.com/nba-2012-2013-vt123624.htm#1708691

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-12, 19:22 ]

:plus: 115

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Spotkanie: Los Angeles Lakers - Los Angeles Clippers

Typ: podwójny wynik (połowa/koniec meczu) : Los Angeles Lakers - Los Angeles Lakers

Kurs: 3,10

Godz: 03.11.2012 3:38

Bukmacher: Bet365

Analiza: Niedawno polecałem grę przeciwko Lakersom, ale aktualny kurs na Lakersów(2,10) w tym spotkaniu jest według mnie absurdalny. Kilka dni temu kurs na Lakers grających we własnej hali z Clippers by był pewnie grubo poniżej 1,50. Jeszcze wczoraj Lakersi byli zdecydowanym faworytem bukmacherów, jednak mnóstwo osób stawia na Clippers i właśnie dlatego kurs jest tak absurdalnie wysoki. Wpływ na to ma też zapewne fakt, że Nash złapał kontuzję, ale jak dla mnie Nash nie jest tak wspaniałym zawodnikiem jak niektórzy twierdzą. Według mnie Nash czasami zbyt mocno kombinuje ze swoimi zagraniami, a że Lakersi nie są jeszcze zgrani, to paradoksalnie ewentualny brak tego zawodnika może im wyjść na dobre. W dalszym ciągu Lakers mają wielkich zawodników: Howard, Gasol, Bryant. Może zamiast zbytniego kombinowania teraz ta drużyna zagra prostszą, ale skuteczniejszą koszykówkę? W meczach pomiędzy Lakers a Clippers niemal zawsze wygrywa ta drużyna, która jest gospodarzem. Biorąc pod uwagę tylko mecze grane w sezonie, to Lakersi wygrali u siebie dziesięć z ostatnich jedenastu spotkań granych u siebie z Clippers. Mam nadzieję, że tym razem będzie podobnie. Uważam, że taki kurs na Lakersów grających u siebie to promocja, a brak Nasha wyjdzie im na dobre póki drużyna nie jest jeszcze zgrana.

 

http://obstawianie.com/nba-2012-2013-vt123624.htm#1708693

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-12, 19:23 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka Nożna - Polska, 3liga kuj-pom-wlkp 03.11.2012 13:00

Spotkanie: Gks Dopiewo-Górnik Konin

typ: 1

kurs: 1,75

Buk: Tobet

 

Dzis spotkają sie dwie druzyny ktore na obecną chwile plasują sie na strefie spadkowej .Druzyna Dopiewo zajmuje 14-stą lokate a Górnik jest ostatni.W poprzednim pojedynku Górnik niespodziewanie wygrał u siebie z Nielbą Węgrowie 3-2.W tym spotkaniu gracze z Konina aż dwa razy strzelali bramki po rzutach karnych i raz jak czytalem z relacjii bramkarz Nielby wyluł piłke z rąk ,a zawodnik Górnika dopełnił formalności trafiając piłke do siatki .Górnik to druzyna skazana na pozarcie w tym sezonie ,grają głównie juniorami ,a ich bilans bramkowy mowi sam za siebie aż 30 bramek straconych w 14-stu kolejkach.Dopiewo w ostatnim swoim spotkaniu wygrało gładko w Trzciance 3-0 ,przeczytalem ze caly mecz przewazali ,a dwie bramki w tym meczu strzelił Budzyń i jedną dołozył Trębacz.W Gks gra znany bramkarz z ekstraklasy Paweł Linka ,licze dzis na Chmieleckiego ktory potrafi dobrze kierować grą i sądze ze zaliczy on asyste przy bramce Jacka Kopaniarza.Ten gracz to juz doswiadczony zawodnik Dopiewa ,najlepszy jej strzelec ,licze dzis bardzo na tego zawodnika ,on powinien przyczynic sie do cennego zwyciestwa gospodarzy.Widze duze value na ten mecz.

 

http://obstawianie.com/polska-pozostale-ligi-vt119816,75.htm#1708704

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-12, 19:31 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga angielska, godz. 16:00

Spotkanie: Sunderland-Aston Villa

Typ: Sunderland

Kurs: 2.18

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

 

Sunderland wraca do akcji na swój stadion i zagra dzis z Aston Villa. Sunderland w ostatniej serii spotkan, zremisowal bezbramkowo ze Stoke City, dla Black Cat byl to kolejny juz remisowy mecz w tym sezonie, interesujace, ze maja oni na koncie 5 remisow w 10 ostatnich meczach. Dzis w skladzie Sunderlandu nie zagra jedynie Titus Bramble, defensor ma problemy z kontuzja i na pewno nie pojawi sie dzis na Stadium of Light. To bedzie rowniez mecz wyjatkowy poniewaz spotykaja sie Martin O'Neill, ktory swego czasu bardzo dlugo pracowal w Szkocji w Celticu Glasgow a teraz jest szkoleniowcem Sunderlandu oraz Paul Lambert, ktory grl w tej druzynie w czasach gdy O'Neill byl managerem Celticu. Lambert dla Celtow rozegral prawie 200 spotkan w latach 1997-2005 i strzelil 14 goli, spotykaja sie wiec mistrz i uczen. Sunderland powinien rozpoczac z dwojka z przodu Steven Fletcher i Louis Saha. W ostatnim meczu O'Neill gral z bardzo defensywna formacja 4-5-1 dzis powinien wedlug mnie przejsc na 4-4-2. Aston Villa z ostatnich 10 spotkan wygrala ledwie 3,na wyjezdzie w tym sezonie Premier League jeszcze bez zwyciestwa z tylko jednym remisem i 4 porazkami. Aston Villa powinna zagrac z wracajacym do skladu po zawieszeniu Joe Bennettem. Karim El Ahmadi musi odpokutowac kare 5 kartek w tym sezonie i nie zagra dzis dla Villans. Dla mnie Sunderland dzis z trzema punktami wreszcie.

 

http://obstawianie.com/premier-league-anglia-vt119634,275.htm#1708725

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-12, 19:47 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Data: 03.11.2012 18:30

Spotkanie: West Ham - Mancheter City

Typ: Ilość kartek powyżej 3.5

Kurs: 1,83

Bukmacher: Bet365

 

Zapowiada się bardzo ostry mecz. Upton Park to bardzo ciekzki terez w tym sezonie i tak o punkty będzie cięzko, a aby je zdobyc Man City będa musieli walczyc. W tygodniu liga mistrzów, ale tego meczu nie odpouszczą. Ostatni ich wyjazd w lidze do West Brom zakończył się łącznie 7 zółtymi i jedną czerwona kartką. Man City jest jeśli chodzi o gre lekkim dołku. Ostatnio wymeczine zwycięstwo ze Swansea, wczesniej porażka z Ajaxem. Ja nie widze tutaj ich pewnego i łatwego zwycięstwa i o katki z ich strony jestem pewien. Co do West ham to ostatnio łapią sporo kartek. 4 z Wigan, 3 z Arsenalem, wczęsniej aż 8 z QPR. W miedzy czasie bez kartek z Southamptonem, ale tam pewnie wygrali i dlatego obyło się bez kartek. Sędziuje Howard Webb, który lubi czasami rozdawac kartki. W tym sezonie juz mu się zdarzały mecze kiedy pokazywał 7 żółtych i czerwoną, albo 8 zółtych w jednym meczu. Mysle, że obie ekipy bedą walczyć do ostatniego gwizdka, a to spowoduje, że będzie swiadkami wielu kartek.

 

http://obstawianie.com/premier-league-anglia-vt119634,275.htm#1708728

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-12, 19:47 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Polska 2 Liga Wschodnia

Spotkanie: Motor Lublin – Znicz Pruszków

Typ: over 2.5

Kurs: 2.45

Godz. 13.00

Bukmacher: Unibet

Analiza:

Pojedynek 15 kolejki 2 Ligi Polskiej Wschodniej. Gospodarze tego pojedynku ekipa Motoru jak na razie odległe 15 miejsce w lidze jednak ekipa w ostatnich dwóch spotkaniach pokazała się z świetne strony dwa pewne zwycięstwa w których to zdobyli 7 bramek tracą tylko jedną. Ogólnie biorąc ekipa Motoru należy do która dużo strzela ale też dużo traci 18 strzelonych przy 21 straconych.

Dziś goszczą 4 ekipę lig Znicz Pruszków, która ma najgorszą ofensywę w lidze ale za to najlepszą defensywę stąd ta wysoka pozycja w tabeli, bramki 9:7 – nie przekonuje to do pogrania na over jednak jest w tym spotkaniu kilka czynników który skłaniają mnie jednak do pogrania na ten over.

W dzisiejszym spotkaniu w obu ekipach braki w szeregach obronnych. U gospodarzy za nadmiar żółtych kratek pauzuje Damian Falisiewicz który dotychczas stanowił ważne ogniwo defensywy, natomiast u gości nie będzie mogło wytępić dwóch defensorów Kamil Tomas i Norbert Jędrzejczyk. Obie drużyny ostatnio w bardzo dobrych dyspozycjach i jak zapowiadają obaj trenerzy grają dzisiaj o pełną pulę. Znicz notuje serię 8 spotkań underowych może wreszcie czas na przełamanie tym bardziej że w ubiegłym sezonie oba pojedynki zakończyły się overami na stadionie Motoru było 2:1 natomiast w Pruszkowie 4:1. Dziś znowu liczę na 3 bramki.

http://obstawianie.com/polska-pozostale-ligi-vt119816,75.htm#1708736

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-12, 19:49 ]

:plus: 145

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy 1. Bundesliga

spotkanie: Hannover 96 - FC Augsburg

typ: 1

kurs: 1,83

bukmacher: Pinnacle

godz: 15:30

analiza:

przed nami sobotnia seria 10 kolejki ligowych spotkań niemieckiej Bundesligi w piłkę kopaną. Naprzeciw siebie stają drużyny Hannover 96 i FC Augsburg. Hannover zajmuje obecnie 10 miejsce w tabeli z 3 wygranymi 2 remisami i 4 porażkami; ich stosunek bramek wynosi 18:16. Po dobrym początku sezonu w wykonaniu Sobiecha i jego kolegów w ostatnim czasie przytrafił im się lekki kryzys, w ostatnich 4 meczach ponieśli 3 porażki i raz zremisowali. Bardzo dobrze wiedzie im się natomiast w LE gdzie w 3 meczach zdobyli 7 punktów. Co do Augsburga sytuacja nie wygląda różowo zajmują ostatnie miejsce w tabeli z 1 zwycięstwem, 3 remisami i aż 5 porażkami. Hannover musi wreszcie zacząć zdobywać punkty jeżeli chce w przyszłym sezonie zagrać w europejskich pucharach, jak tak dobra okazja pewnie szybko się nie powtórzy. Sądzę, że gospodarze wygrają 2-3 bramkami.

 

http://obstawianie.com/bundesliga-vt123327,25.htm#1708744

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-12, 19:48 ]

:plus: 83

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Liga Angielska - The Championship

Spotkanie: Hull City - Barnsley

Typ: 1

Kurs: 1,72

Godz. 03.11.2012r. godzina 16:00

Bukmacher: Unibet

Analiza:

 

Przeglądając spotkania na dzień dzisiejszy wpadła mi w oko taka oto perełka. Hull City na własnym stadionie podejmować będzie Barnsley. Oba zespoły dzieli siedem punktów i aż 13 pozycji w tabeli. Hull obecnie plasuje się na miejscu 6 zaś goście z Barnsley zajmują 19 pozycję. Według mnie zdecydowanym faworytem tego spotkania są gospodarze. Hull City z ostatnich czterech spotkań wygrało trzy, zaznając porażki tylko w wyjazdowym spotkaniu z Middlesbrough. Z kolei drużyna z Barnsley w ostatniej kolejce na własnym boisku uległa Nottingham Forrest 1:4, wcześniej remisując z Crystal Palace 1:1. Patrząc w historię pojedynków pomiędzy tymi drużynami to Hull City w pojedynkach z Barnsley grając na własnym boisku nie zwykło tracić chociażby punktu. Ostatnie spotkanie w kwietniu tego roku Hull wygrało 3:1, zaś wcześniejsze 2:0. Bardzo ważne aby obrońcy gospodarzy powstrzymali najlepszego strzelca gości Craiga Daviesa, jeśli to im się uda i zostanie on wyłączony z gry to nie powinno być problemu z odniesieniem kolejnego zwycięstwa, które będzie przybliżało Hull do czołówki, a dla tego klubu awans chociażby do play off byłby idealnym rozstrzygnięciem.

 

http://obstawianie.com/championship-anglia-vt119633,25.htm#1708748

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-12, 19:50 ]

:plus: 72

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Futsal Mistrzostwa świata

03.11.2012 13:00

Rosja-Wyspy Salomona

typ: over 16,5

kurs: 1,85

bukmacher: Bet365

 

W trzecim dniu zmagań na futsalowych mistrzostwach świata dojdzie do starcia giganta z kopciuszkiem. Ekipa Rosjan na każdej imprezie futsalowej jest wymieniana w roli faworytów, choć w dotychczasowych 6 imprezach tylko raz stanęli na podium (3 miejsce w 1996 roku) i 2 krotnie byli na 4 miejscu (200 i 2008). Ekipa Rosjan miała przyjemność spotkać się z dzisiejszym rywalem 4 lata temu i padł wtedy rekord w ilości strzelonych bramek w imprezie takiej rangi jak MŚ. Był to pogrom 31:2 na korzyść Rosjan. 9 bramek w tamtym spotkaniu zaliczył Pula, który był ówczesnym królem strzelców tamtego turnieju z 16 trafieniami. Wyniki ekipy z Wysp Salomona na poprzedniej imprezie był następujące:

Rosja- W.Salomona 31:2

W.Salomona-Brazylia 0:21

Japonia-W.Salomona 7:2

Cuba-W.Salomona 10:2

 

Mimo, iż sztab szkoleniowy z Wysp Salomona, zapowiada że nie dadzą sobie wbić takiej ilości bramek to skład w większości będzie oparty na tych samych zawodnikach co 4 lata temu i po prostu pewnego poziomu nie przeskoczą. Myślę, że linia oferowana przez bukmacherów 16,5 będzie jak najbardziej w zasięgu Rosjan.

 

http://obstawianie.com/futsal-vt122393.htm#1708753

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-12, 19:52 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Futsal Mistrzostwa Świata

03.11.2012 13:00

Rosja - Wyspy Salomona

typ: Wyspy Salomona +15.5

kurs: 2.00

buk: Bet365

 

Dzisiaj swoje zmagania w Mistrzostwach Futsalu rozpoczną grupy E i F. Ja swoją dzisiejszą uwagę skupię na meczu pomiędzy Rosją, a Wyspami Salomona. Oczywiście zdecydowanym faworytem są Rosjanie, ale taki handicap jest dla mnie zbyt zawyżony.

Wiadomo, że Rosja należy do czołówki europejskiej. Na ostatnim EURO przegrali w ćwierćfinale z Hiszpanami po rzutach karnych, choć w regulaminowym czasie było 0:0. Kwalifikując się na Mundial, pokonali oni po kolei takie reprezentacje jak Łotwa, Kazachstan, Węgry i po bardzo nerwowym dwumeczu Azerbejdżan. Kluczowymi zawodnikami dla tego zespołu jest brazylijskie trio Sirilo, Pula, Gustavo oraz Alexander Fukin.

Wyspy Salomona debiutowały na mistrzostwach w 2008 roku. Wtedy też w grupie mierzyli się z Rosjanami i przegrali aż 31-2. Teraz skład jest oparty na tych samych zawodnikach co 4 lata temu, tyle, że wtedy większość z nich miała po 18, 19 lat, a teraz są bardziej doświadczeni. Na mistrzostwa dostali się dzięki zwycięstwu 6-4 nad Thaiti, a w kwalifikacjach pokonali m.in. 16-0 Tuvalu. Trudno mi wymienić jakichkolwiek zawodników, wszyscy są anonimowi, grający w lidze krajowej. Po przyjeździe do Tajlandii rozegrali mecz sparingowy z gospodarzem imprezy i wygrali 4:3.

Widać, że poziom zawodników z Wysp Salomona poszedł do góry i myślę, że dzisiejszego meczu nie przegrają aż tak wysoko.

 

http://obstawianie.com/futsal-vt122393.htm#1708759

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-12, 19:54 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PN

Spotkanie: Manchester United - Arsenal (13:45)

Typ: 3-4 bramki

Kurs: 2,30

Bukmacher: Sportingbet

 

Analiza

Spotkanie na, które z dużym zniecierpliwieniem czekają nie tylko fani Angielskiej Premier League ale nawet cały piłkarski świat to oczywiście Manchester United – Arsenal. Wiele mówi się na temat tego meczu, w mediach pojawiają się wiele komentarzy, przewidywań lecz w przypadku takich spotkań nie można mówić o niespodziankach, ponieważ obydwie drużyny stać na to by pokonać rywala. Przejdźmy zatem do konkretów, a w szczególności do naszego dzisiejszego typu. Faworytem w tym spotkaniu zdaniem bukmacherów jest Manchester i trudno się z tym nie zgodzić. Przede wszystkim przemawia za nimi dorobek punktów, a także bramkowy w lidze. Po za tym grają przed własną publicznością na magicznym Old Traffort, do tego możemy jeszcze dodać styl w jakim zdobywają punkty, forma Robina van Persiego i wydaję się, że wszystko przemawia za nimi. Jednak dla mnie wola walki i chęć rewanżu za ostatnią kompromitującą porażkę aż 8:2 strony Arsenalu powinna być ogromna. Z tak nastawionym rywalem Manchester będzie musiał zagrać bardzo rozsądnie i nie wdawać się w wymianę ciosów, bo mogą stracić nad tym kontrolę. Dlatego po cichu liczę, że taki kierunek działań nakreślił swoim piłkarzom Ferguson, a dla nas to może oznaczać, że w tym spotkaniu nie zobaczymy aż tak wielu bramek, a prawdopodobnie więcej piłkarskich szachów. Dlatego myślę, że postawienie na 3-4 bramki lub 2-3 jest rozsądnym zagraniem i w tym upatruje swojej dzisiejszej szansy. Pozdrawiam

 

http://obstawianie.com/premier-league-anglia-vt119634,300.htm#1708765

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-12, 19:54 ]

:plus: 130

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka Nożna, Premier League 18:30

Spotkanie: West Ham - Manchester City

Typ: over 2,5

Kurs: 1,75

Buk: Pinnacle Sports

 

Na dzisiejszy dzień wybrałem taki typ - West Ham w ostatnim czasie strzela bardzo dużo bramek, dużo ich też traci w ostatnich 5 spotkaniach tej drużyny padło aż 20 bramek co daje 4 bramki na mecz czyli bardzo dużo, City trochę mniej bo w ostatnich spotkaniach padło 13 bramek czyli ok, 2,5 na mecz. Jeśli chodzi o mecze ligowe West Hamu w których padał over to było do tej pory 6 z 9 rozegranych spotkań, identycznie jak w przypadku City. Faworytem dzisiejszego pojedynku są goście którzy w lidze mają 3 lokatę dzięki aż 6 wygranym spotkaniom i 3 remisom, West Ham w tabeli trochę niżej bo na 8 lokacie z 14 oczkami dzięki 4 wygranym spotkaniom, 2 remisom i 3 porażkom. w meczach rozegranych do tej pory u siebie West Ham wygrał 3 razy, raz zremisował i raz przegrał a over padał 3 razy, gdy City grało na wyjeździe to wygrało 2 razy i 2 razy zremisowało a over padał także 3 razy. Widać więc że pojedynki tych drużyn przeważnie kończą się dosyć wysokimi wynikami, bramek pada sporo, potwierdza to też h2h gdzie w ostatnich 6 spotkaniach over padał 4 krotnie. Myślę że dzisiaj nie powinno się wydarzyć nic nie spodziewanego i to spotkanie powinno zakończyć się większa liczbą bramek niż 2,5

 

http://obstawianie.com/premier-league-anglia-vt119634,300.htm#1708773

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-12, 19:54 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Liga Niemiecka - 2.Bundesliga

Spotkanie: 1860 München - FC St. Pauli

Typ: 1

Kurs: 2,15

Godz. 03.11.2012r. godzina 13:00

Bukmacher: Unibet

Analiza:

 

Po trzech meczach bez zwycięstwa TSV 1860 München na tygodniu w końcu wygrało z Berliner AK 07 (3-0) w Pucharze Niemiec, teraz zapewne piłkarze Lwów z Monachium liczą również na przełamanie w lidze i zwycięstwo w spotkaniu z FC St. Pauli. Patrząc tylko na statystyki wydaje się to dość prawdopodobnie. 1860 München w tym sezonie u siebie wygrało 3 spotkania i 2 zremisowało, nie odnosząc przy tym porażki, FC St. Pauli na wyjazdach nie radzi sobie najlepiej 3 remisy i 3 porażki (bez zwycięstwa), na tygodniu natomiast przegrali w Stuttgarcie z tamtejszym VfB w DFB-Pokal 0-3. Warto również prześledzić historię spotkań pomiędzy TSV a St. Pauli, otóż od sezonu 2001/02 zwykle zespół, który był gospodarzem spotkania wygrywał. TSV 4 razy plus raz zremisował (w poprzednim sezonie), St. Pauli natomiast 3 razy wygrywał raz remisował i raz przegrał. Statystycznie więc faworyta należy upatrywać w zespole gospodarzy i ja też postanowiłem zagrać na zwycięstwo TSV 1860 Monachium.

Jeśli chodzi o sytuację kadrową to w ekipie gospodarzy nie będzie mógł zagrać jedynie obrońca Guillermo Vallori, który jest bardzo ważnym ogniwem drużyny z Allianz-Arena, u gości natomiast nie zagrają Lennart Thy i Sören Gonther.

Trener Reiner Maurer zapowiada przed tym spotkaniem, że dla jego drużyny w tym meczu liczy się tylko zwycięstwo, które może pchnąć "Lwy" do góry ligowej tabeli. Jak wiemy bowiem TSV co roku jest wymieniane w gronie zespołów, które mogą walczyć o awans do 1.Bundesligi jednak ta sztuka im się nie udaje. Wydaje się więc, że dzisiaj strata punktów nie wchodzi w rachubę i liczę, że gospodarze to spotkanie rozstrzygną na swoją korzyść.

 

http://obstawianie.com/2-liga-i-ligi-nizsze-vt119667,50.htm#1708775

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-12, 19:55 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilka nozna / Dania / Superliga

SønderjyskE vs FC Nordsjælland

Typ - BTS - tak ( obie druzyny strzela gola )

Kurs - 1.72

Bet365

03.11.2012 / 17:00

 

15 kolejka w najwyzszej klasie rozgrywkowej w Danii.

Gospodarze zajmuja slabe 8 miejsce ( na 12 mozliwych ) natomiast goscie sa na 3 miejscu i traca do lidera Kopenhagi 4 pkt.

Tutaj wiekszego rozpisywania sie nie bedzie.

Gospodarze przegrali wszystkie ostatnie 5 spotkan na wlasnym stadionie nie strzelajac gola od 4 spotkan.

Teraz mysle ze sie odblokuja z mistrzem kraju,ktory juz za kilka dni gra wazny mecz w Lidze Mistrzow z Juventusem Turyn.

Osobiscie spodziewalem sie ze trener gosci da odpoczac kilku graczom przed CL ale z tego co widze to powolal on najsilniejsza kadre.

Obie ekipy dopiero co graly mecze w krajowym pucharze,wiec ciezko o odpoczynek zwlaszcza dla gosci,ktorzy w przeciagu tygodnia musza rozegrac 3 mecze.

Podsumowujac,uwazam ze dzis gospodarze odblokuja sie i strzela gola przy wlasnej publicznosci,goscie rowniez powinni strzelic gola,gonia lidera,maja potencjal w ofensywie a gospodarze maja dziurawa defensywe.

Mysle ze bts to dobra opcja.

 

http://obstawianie.com/dania-vt119660.htm#1708778

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-12, 19:55 ]

:plus: 72

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska 3.11.12, 13.30

Spotkanie: Piast – Ruch

Typ: DNB 1

Kurs: 1.78

Bukmacher: Unibet

 

Mecz drużyn o zbliżonym potencjale, dzieli ich bowiem jeden punkt w ligowej tabeli. Piast(12 ptk) u siebie bezkompromisowy 2 zwycięstwa i 2 porażki w bramkach 5-4, z kolei Ruch (11 ptk) jedno zwycięstwo i 4 porażki w bramkach 3-10. Mecz zapowiada się na niezwykle wyrównany, gdzie pierwsza bramka pewnie ustawi jego przebieg. Piast po trzech porażkach z rzędu, w tym ostatnia pechowa z Legią, gra o przełamanie. H2H w latach 2006-2009 bez zwycięstwa Piasta. Liczę jednak na zwycięstwo gospodarzy, jak nie to na ich pierwszy remis w sezonie.

 

http://obstawianie.com/ekstraklasa-2012-2013-vt123287,100.htm

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-12, 19:57 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis ATP - SINGIEL: Paris (Francja), twarda (w hali)

Data: 03.11.2012 17:00

Spotkanie: Ferrer D. (Esp) - Llodra M. (Fra)

Typ: Llodra M. (Fra)

Kurs: 3,00

Bukmacher: Bwin

 

 

Dziś około godziny 17:00 zostanie rozegrane drugie spotkanie półfinałowe turnieju ATP w Paryżu, przypomnę tylko że w pierwszym meczu zagra nasz Jerzy Janowicz wielka niespodzianka tego turnieju. W drugim meczu zagrają gospodarz Llodra, który dość niespodziewanie moim zdaniem dotarł tutaj do półfinału, zagra on z bardzo wysoko rozstawionym zawodnikiem w rankingu ATP, bo na 5 pozycji Davidem Ferrerem. W tym pojedynku liczę na niespodziankę jedynym z powodów będzie to, że hiszpana w poniedziałek czeka bardzo ważny turniej kończący sezon ATP czyli Masters w którym zagra tylko czołowa "8" tego sezonu. Wszyscy zawodnicy którzy zagrają właśnie w poniedziałek w Mastersie pożegnali się już tutaj z Paryżem. Został tylko Ferrer który moim zdaniem nie bedzie chciał grać w jutrzejszym finale, gdyż będzie to dla niego dodatkowe obciążenie i szansa na jakaś kontuzje. Wczoraj Tipsarevic postąpił mądrze wygrał pierwszego seta, a w dalszej części meczu po prostu nie istniał na korcie dziwne ? Być może takie było jego założenie aby odpuścić ten mecz. Llodra to bardzo niewygodny rywal stara się grać serw and volley. Gdy tylko funkcjonuje serwis francuza to jest bardzo nie wygodnym rywalem dla innych przeciwników, przekonali się już tutaj o tym wielcy gracze: np Potro, Isner, Querrey. Pokonanie Potra może nie dziwić bo być może tak jak inni zawodnicy z czołowej "8" sobie odpuścili ten turniej by przygotować się do Mastera. Czy dziś odpuści sobie ostatni z graczy który wystąpi już w poniedziałek w Londynie ? Moim zdaniem jest na to duża szansa, a kurs jak najbardziej skłania do tego by zaryzykować.

 

http://obstawianie.com/atp-paryz-wta-sofia-vt123767.htm#1708811

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-12, 19:57 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia Premier League, godz. 16.00

Spotkanie: Swansea - Chelsea

Typ: Suma celnych strzałów na bramkę (Dogrywka wliczona) over 9,5

Kurs: 1,85

Bukmacher: Expekt

Analiza: W lidze angielskiej na pewno są dzisiaj ciekawsze mecze, a Chelsea w tym spotkaniu ma po prostu zdobyć 3 pkt. i takie jest też stanowisko wszystkich znawców tematu. Ja jednak wcale nie skreślałbym gospodarzy. To zespół środka tabeli, bardzo dobrze grający i prowadzący grę. Co więcej ten zespół ma ciąg na bramkę rywali, a znakomicie grają dwaj Hiszpanie Pablo Hernandez i Michu (6 goli). Patrząc na ostatnie wyniki Swansea to jedno rzuca się w oczy. Potrafią dominować, np. z Citizens na ich boisku mieli 54% posiadania piłki i więcej celnych strzałów od gospodarzy (6:5), ale niestety przegrali. W ostatnich 2 spotkaniach u siebie z Reading mieli 70% posiadania i 10 celnych strzałów, a z Wigan 8 celnych strzałów i 63% posiadania. We wszystkich 3 overy dla tak postawionej granicy. Goście to oczywiście lider ligi i zespół, który ma najwyższą średnią celnych strzałów do tej pory. Średnio strzelają 8,22 raza w meczu, co ciekawe Swansea niewiele im ustępuje, bo ma średnią 7,3 celnego strzału na mecz. To pokazuje, że dzisiaj będziemy świadkami otwartego meczu i 10 celnych strzałów na pewno nie powinno być problemem dla tych ekip. Spodziewam się też przynajmniej ze 4 goli.

 

http://obstawianie.com/premier-league-anglia-vt119634.htm#1708818

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-12, 19:58 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: IRLANDIA PÓŁNOCNA: IFA Premiership

Spotkanie: Crusaders - Glenavon

03.11.2012 16:00

Typ:1

Kurs: 1,55

Bukmacher: William Hill

 

Spotkanie to jest dla obu drużyn czternastym w tym sezonie, gospodarze tego spotkania to zajmujący czwartą pozycję zawodnicy Crusaders Football Club. Podejmować oni będą na własnym stadionie przyjezdnych piłkarzy Glenavon Football Club, którzy uplasowani są na pozycji dziesiątej ze stratą aż trzynastu punktów do dzisiejszego przeciwnika.

„The Hatchetmen” grając u siebie nie przegrali jeszcze meczu wygrywając cztery z sześciu, natomiast ekipa z Lurgan na wyjeździe wygrała tylko raz i raz zremisowała przy czym czterokrotnie wracając do domu bez punktu. Dzisiejsi gospodarze są w wyśmienitej formie zdobywając w ostatnich pięciu meczach aż trzynaście punktów. Dla porównania drużyna prowadzona przez Marty Quinn, która dzisiaj zmierzy się z Krzyżowcami, w ostatnich pięciu meczach zdobyła tylko średnio jeden punkt na mecz.

Ostatnie sześć spotkań pomiędzy tymi drużynami, które zostały rozegrane w Belfaście skąd pochodzi drużyna gospodarzy, wygrane zostały właśnie przez ekipę ze stolicy kraju.

Dlatego według mnie i w dzisiejszym meczu to drużyna gospodarzy będzie górą a Glenavon po raz czwarty z rzędu wróci do domu bez punktu.

 

http://obstawianie.com/irlandia-polnocna-vt119627.htm#1708817

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-12, 19:59 ]

:plus: 55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis ATP Paryz

Data: 03.11.2012 14:30

Spotkanie: Simon - Janowicz

Typ: Janowicz

Kurs: 2.47

Bukmacher: Pinnacle

 

Pierwsze spotkanie polfinalowe turnieju Masters w Paryzu. A w nim nasz przedstawiciel Jurek Janowicz stanie naprzeciwko zawodnika gospodarzy Simona. Polak jest objawieniem tego turnieju, wygral juz z kolschleiberem, Ciliciem, Murrayem i Tipsarevicem. Jest to jego turniej czuje sie w Paryzu fantastycznie. Atomowy serwis i nonszalancja na korcie sa jego atutami. Do tego chlodna glowa. To ze rozegral duzo spotkan wplywa na jego korzysc. Przypomnijmy ze zaczal on wystep w tym turnieju od dwoch rund wliminacji. O kondycje Polaka nie musimy sie martwic. Swiadcza o tym jego wyniki w dwoch 3-setowych pojedynkach ( z Murrayem - 6-2 i 4-1 z Tipsarevicem). Dzisiaj zagra Polak jednak w roli przeciwnika publicznosci, nie bedzie mogl liczyc na doping francuskiej publicznosci. Jednak tym nie musimy sie przejmowac. Jerzy potrafi doskonale skoncentrowac sie jedynie na pojedynku. Nie wydaje mi sie aby Polak przestraszyl sie francuza i jego kibicow. Nie gra pod presja. Za to Simon jest faworytem bukmacherow jak i paryskiej publicznosci. Na pewno presja bedzie widoczna szczegolnie na poczatku spotkania. Licze na dobry mecz i historyczny awans do finalu turnieju ATP Masters Janowicza.

 

http://obstawianie.com/atp-paryz-wta-sofia-vt123767.htm#1708825

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-12, 20:00 ]

:plus: 147

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, I liga

03.11.2012 18:00

Cracovia - Sandecja

Typ: 1

Kurs: 1.45

tobet

 

Piętnasta kolejka pierwszej ligi, spotkanie pomiędzy walczącym o awans zespołem Cracovii, a drużyną drugiej połowy tabeli Sandecją. Zdecydowanym faworytem są gospodarze i ciężko mi wyobrazić sobie inny wynik niż ich zwycięstwo. Cracovia gra u siebie bardzo dobrze i skutecznie, wygrała wszystkie pięć spotkań ligowych, nie zawsze było łatwo, przeważają na boisku a bramka nie chce paść, jednak pokazują w tym sezonie że grają do końca i potrafią w ostatnich minutach sięgać po trzy punkty. W dzisiejszym spotkaniu nie będzie mógł zagrać tylko Zejdler za kartki a niepewny jest jeszcze występ Dudzica, który jeśli zagra to tylko w masce do nich dodać można też Jarabicę, ale on już od dawna nie jest brany pod uwagę przy ustalaniu składu z powodu kontuzji, natomiast po pauzie za kartki wraca Żytko. Sandecja zajmuje 13 miejsce z 15 punktami na koncie, co ważne nie zremisowali jeszcze ani razu, na koncie mają 5 zwycięstw i 9 porażek, bilans bramkowy 14:29. Drużyna według mnie bardzo przeciętna, popełniająca spore błędy w defensywie, a dodatkowo niepewny jest występ pary stoperów co przy zapewne dużej przewadze w dzisiejszym meczu Cracovii może pomóc gospodarzom w miarę szybkim objęciu prowadzenia. W pierwszej lidze tylko ŁKS stracił więcej bramek, ostatnio Sandecja gra fatalnie, na sześć spotkań ponieśli pięć porażek. Widziałem Sandecję w Gdyni i zaprezentowali się bardzo przeciętnie przegrywając wyraźnie, ostatnio u siebie z Wartą było widać że nie mają za wiele atutów również w napadzie z ekipami, które potrafią grać w piłkę. Myślę że Cracovia powinna dziś spokojnie dopisać trzy punkty do swojego konta, jeśli uda się szybko rozmontować defensywę gości gospodarze mogą liczyć na najbardziej efektowne tegoroczne zwycięstwo czyli trzema bramkami.

 

http://obstawianie.com/polska-pozostale-ligi-vt119816,75.htm#1708829

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-12, 20:01 ]

:plus: 45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna - Grecja

03.11.2012 (16:15)

Atromitos - Panthrakikos

Typ: Atromitos

Kurs: 1.52

Expekt

 

 

Czas zacząć 9 kolejkę ligi greckiej.

Atromitos 3 poprzednie kolejki z rzędu remisował, kolejno z Gianiną, Levadiakosem i Verią.

Ogólnie zespół z Peristeri zremisował w tym sezonie aż 5 meczy, strzelając w ciągu 8 kolejek tylko 6 bramek ale za to też mało tracąc bo tylko 4.

W zespole Panthrakikosu doszło do zmiany trenera, zatem nie wiadomo czy ich gra się poprawi. Warto dodać, że Panthrakikos w 5 ostatnich spotkaniach przegrał 4 razy i raz wygrał z wyprzedzającym go w tabeli Levadiakosem 3:0.

Po stronie gospodarzy nie zagra: Walter Iglesias, Denis Epstein a u gości: Giorgos Athanasiadis, Vangelis Kontogoulidis, Achileas Sarakatsanos, Giannis Goniadis.

Ostatnie spotkanie między tymi zespołami skończyło się wynikiem 3:1 dla Atromitosu. Sądżę, że wobec nie mocy strzeleckiej gospodarzy i słabej grze gości powtórzenie takiego wyniku będzie nie możliwe.

 

http://obstawianie.com/grecja-vt119685.htm#1708834

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-12, 20:01 ]

:plus: 52

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Holandia Eredivisie

Spotkanie: Ajax Amsterdam - Vitesse

Typ: 2 (+2 Handicap azjatycki)

Kurs: 1.45

Bukmacher: Bet365

03.11.2012 18:45

 

Ajax Amsterdam ma najwyższą frekwencję publiczności w holenderskiej Eredivisie. Dzisiaj zapewne miejsca na stadionie zostaną zajęte bowiem do Amsterdamu przyjeżdża bardzo dobrze prezentujące się do tej pory Vitesse. Według mnie kursy trochę nie adekwatne do aktualnej sytuacji panującej w lidze. Bukmacherzy jednak wychodzą z założenia Ajax to Ajax, wielka firma i tego nie można zabrać zespołowi Franka De Boera, ale można być pewnym, że przyjezdni nie oddadzą tanio skóry na Amsterdam Arenie co więcej, są w stanie napsuć sporo krwi gospodarzą tego spotkania. Przyjrzyjmy się sytuacji panującej w tabeli, Ajax znajduje się za Vitesse traci do nich trzy punkty. Co więcej goście znakomicie radzą sobie na wyjeździe czego potwierdzeniem są ich wyniki, a bilans imponujący 5-0-0 11:1. Vitesse przegrało tylko jeden mecz do tej pory nie dawno w spotkaniu z AZ, Ajax remisował z Feyenoordem 2-2 w ostatniej kolejce. Oba zespoły mają także za sobą mecze pucharowe wyniki takie jak można było się spodziewać Vitesse rozgromiło 4-0, Ajax spokojnie wygrał 2-0.

Historia spotkań na Amsterdam Arenie jest zdecydowanie po stornie Ajaxu, jednak to już nie jest Vitesse, które jechało tylko jako tło do Amsterdamu, oni mogą tam urwać punkty. W poprzednim sezonie 4-1 tutaj Ajax wygrał z Vitesse, popatrzmy jednak gdzie jest teraz Vitese, a gdzie było w poprzednim sezonie. Stawiam, że Vitesse nie przegra tego meczu różnicą dwóch lub więcej bramek, to według mnie dosyć bezpieczna opcja, jeżeli Ajax wygra to różnicą jednej bramki, realny także tutaj remis. Co więcej gospodarze mają braki kadrowe, oraz za trzy dni bardzo ważny mecz w Lidze Mistrzów.

 

*Link do analizy: Nie mogę wstawić linku, ponieważ wyskakuje błąd, że jestem mniej niż 5 dni na forum. W temacie - Piłka nożna - Francja, Belgia, Holandia - Holenderska Eredivisie wstawiłem najpierw analizę a później wrzuciłem ją do konkursu, zgodnie z regulaminem.

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-16, 08:40 ]

:plus: 45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NCAA

Spotkanie: Louisville vs. Temple

Godzina: 17:00

Typ: over50.5

Kurs: 1.90

Bukmacher: Unibet

Analiza:

 

Dziś chciałbym przedstawić kolejny typ z ligi akademickiej footballu amerykańskiego. Wybór był duży po pierwszej selekcji wybrałem 15 ciekawych typów z ponad czterdziestu spotkań na dzień dzisiejszy. W czasie ponownego przeglądania wyselekcjonowanych typów niemal od razu wpadł mi w oko jeden typ. Nie wiem czy będzie to najlepszy traf, ale może coś w nim jest skoro jako pierwszy mnie zainteresował. Mecz z którego pochodzi ten typ to starcie Louisville z Temple. Gospodarze w tym sezonie jadą jak burza 8 spotkań osiem zwycięstw, cztery u siebie i trzy na wyjeździe. Zdobywają średnio po 32.6 punktów na spotkanie i tracą 23. Temple bez tragedii, ale porównując z dzisiejszym przeciwnikiem to na tle Louisville wyglądają marnie, trzy wygrane i cztery przegrane. Średnie punktów to 23.1, straconych 27.7. Gospodarze przewarzają jeśli chodzi o zdobyte yardy w spotkaniach. Jaki to typ mam na myśli na to spotkanie? Typem jest linia punktów zdobyta przez obie drużyny, over50.5 ten typ mnie interesuje. Louisville zdobywa dużo punktów, w tym meczu myślę, że zdobędą więcej niż wynosi średnia, może sami zapewnią ten over. Temple na wyjazdach nie zdobywa za wiele punktów. Myślę, że dorzucą około dziesięciu. Ostatni mecz grali z Pittsburghiem na wyjeździe przegrali 47:17. Z tym samym rywalem trzy mecze temu grali zawodnicy Louisville na wyjeździe wygrali 45:35. Jeśli to spotkanie uznamy punktem do porównania obu ekip to mamy kolejny punkt na korzyść gospodarzy i typu na powyżej50.5 punktów w meczu. W spotkaniach Louisville u siebie w tym sezonie padał średnio 55.6 punktów na spotkanie, także mamy koleją przesłankę potwierdzającą wysokie prawdopodobieństwo typu.

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-12, 20:03 ]

:plus: 90

 

brak linka!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...