Skocz do zawartości

Typy na dzień 05.11.2012


yaras

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wzór podawania typów

 

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Obstawianie . com/atp-londyn-vt123854.htm#1709312 link tak nie inaczej , bo nie mam 5 postów

Dyscyplina: tenis

Spotkanie: Murray - Berdych

Typ: Murray

Kurs: 1.4

Godz: 15:00 w niektórych źródłach 14:45

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

Mecz rozpoczynający nieoficjalne mistrzostwa świata tenisistów. Gospodarz Andy Murray – zmierzy się z reprezentantem Czech – Tomasem Berdychem. H2H 4-3 dla naszego południowego sąsiada. Ostatni pojedynek między tymi panami miał miejsce w półfinale US Open, gdzie Szkot pokonał Berdych 3-1. Myślę, że o formę tego pierwszego nie należy się martwić. Co prawda ostatnio odpadł z Mastersa w Paryżu przegrywając z naszym Jerzykiem, ale tak naprawdę wiadomo który turniej jest dla niego ważniejszy. Djoko odpadł jak dobrze pamiętam podobnie szybko, Federer nawet „nie brał się” za ten turniej. Chłopak chciał pewnie mieć równe szanse i zachować siły na to co najważniejsze, czyli tak ważny turniej przed swoją publicznością. Przed Paryżem Murray doszedł aż do finału w Szanghaju, gdzie w 3 setach przegrał z Novakiem Djokoviciem. Z formą więc powinno być wszystko ok.

Jeśli chodzi o Czecha, to niby ostatnio wygrał turniej w Sztokholmie, jednak nie było tam najmocniejszej obsady. W Paryżu przegrał z Simonem i właśnie ten mecz utwierdza mnie, że naprawdę ciężko mi uwierzyć, iż miałby pokonać Andiego. Masa błędów jaką tam popełnił i słabszy serwis, który jest w jego grze istotnym elementem na pewno nie napawają optymizmem.

Wg mnie Andy to wygra. W tym roku świetnie grał na Wimbledonie i IO, czyli w tych turniejach „u siebie”, podobnie powinno być i tu.

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-13, 19:41 ]

:plus: 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Spotkanie: Orlando Magic - Phoneix Suns

Typ: Phoneix Suns (ML)

Kurs: 2,05

Godz: 05.11.2012 0:05

Bukmacher: William Hill

Analiza: Uważam, że to Phoneix jest faworytem tego meczu. Wszyscy skazują Orlando na bardzo słaby wynik w tym sezonie, a nawet niektórzy twierdzą, że będą specjalnie przegrywać mecze, żeby mieć jak najlepszy wybór w drafcie. Kto wie, może coś w tym jest... Nie ma co ukrywać, że bez Howarda ta drużyna bardzo dużo traci. Ich gra w dużej mierze opierała się na wspaniałym centrze jakim był Howard. Oprócz tego w tym spotkaniu Orlando nie zagra optymalnym składem, m.in. ma nie zagrać Nelson. W meczach przedsezonowych Orlando grał bardzo słabo, bo na osiem spotkań wygrali tylko dwa razy. Pierwszy mecz sezonu niespodziewanie wygrali z Denver, ale to zasługa słabej gry Nuggets. Phoneix w meczach przedsezonowych grali dużo lepiej niż Orlando, bo z siedmiu spotkań wygrali aż cztery. Kadrowo Phoneix wyglądają sporo lepiej od Orlando, które na dodatek nie zagra w tym meczu optymalnym składem. Sądzę, że Phoneix wygra ten mecz.

 

http://obstawianie.com/nba-2012-2013-vt123624.htm#1709322

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-13, 19:42 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

05.11.2012 09:30

Piłka nożna/ Liga Australijska

Melbourne Victory-Wellington

typ: over 2,5

kurs: 1,91

buk: Wiliam Hill

 

W spotkaniu kończącym 5 kolejkę Australian Hyundai A-League dojdzie do starcia pomiędzy zespołami z Melbourne i Wellington. Dla miejscowego zespołu Victory start nie był zbyt udany, ponieważ rozpoczeli sezon od derbowej porażki z Heart oraz pogromu urządzonego przez ekipę Brisbane 5:0. Nastepnie przyszła wygrana z Adelaidą na własnym terenie oraz nieznaczna porażka z Newcastle choć z samego przebiegu gry to właśnie zespół z Melbourne był lepszy. W wypowiedziach przedmeczowych szkoleniowiec Victory Ange Postecoglou liczy na przelamanie złej passy widząc w grze zespołu postępy i coraz składniejszą grę w pórownaniu do 2 pierwszych spotkań ligowych. W drużynie gości dojdzie natomiast do niecodziennego zdarzenia ponieważ dwóch graczy tego zespołu Manny Muscat i Leo Bertos będą świętować swój setny występ w rodzimej lidze. Jest to z pewnością wydarzenie, które powinno uskrzydlić tych zawodników do jak najlepszej gry. Śledząc historię starć między tymi zespołami można ewidentnie wyłapać, że drużynie Phoenix ciężko gra się w Melbourne gdzie na 8 spotkań 5 razy ponosili porażkę i 3 razy remisowali.Można więc powiedzieć, że ciągle szukają sposobu na odczarowanie złej passy.

W meczu tym mozna spodziewać się wielu ofensywnych akcji i mnóstwa okazji bramkowych, nie tylko ze specyfiki australijskiej ligi, ale również ze znaczenia tego spotkania dla obu ekip, które kiepsko rozpoczęły sezon i remis nie urządzi żadnej z nich. Gdybym miał wytypowac zwycięzcę spotkania, to byłaby nią miejscowa drużyna, jednak w spotkaniu tym spodziewam się goli z obru stron, dlatego pobieram typ na over bramkowy po dobrym kursie.

 

http://obstawianie.com/australia-a-league-i-ligi-nizsze-vt119690.htm#1709332

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-13, 19:43 ]

:plus: 91

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - ANGLIA: Premier League

Spotkanie: West Brom - Southampton

Typ: Obie drużyny strzelą / tak

Kurs: 1,65

Bukmacher: William Hill

Analiza: Dzisiaj dojdzie do spotkania zespołów z dolnej części tabeli

Premier League. Myślę, że będzie to otwarte spotkanie cios za cios, którego

nie zdominują rozgrywki taktyczne. Goście choć zajmują ostatnie miejsce w

tabeli to jednak przeważnie w lidze, nawet gdy wysoko przegrywali najczęściej

notowali przynajmniej jedno trafienie. W obronie prezentują radosną twórczość

co wróży, że znowu im się nie uda zachować czystego konta. West Brom ostatnio

notują serię sześciu meczy ze zdobytą bramką i mało prawdopodobne by jej

nie kontynuowali stając na przeciwko defensywy, która straciła w tym

sezonie już 26 goli. Tacy gracze jak Odemwingie, Lukaku, Gera czy po

drugiej stronie Rodriguez lub Lambert mogą gwarantować, że obie drużyny

strzelą przynajmniej po golu.

http://obstawianie.com/premier-league-anglia-vt119634,300.htm

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-13, 19:44 ]

:minus: 100

brak godziny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://obstawianie.com/ekstraklasa-2012-2013-vt123287,100.htm#1709362

 

 

05.11.2012, godzina 18:30

 

Pilka nożna, Polska Ekstraklasa

Pogoń Szczecin - Sląsk Wrocław

over 2,5 gola

2,18

Pinnacle sports

 

analiza:

 

Przed nami ostatnie spotkanie 10 kolejki w polskiej Ekstraklasie. Na przeciwko siebie staną Pogoń Szczecin i Śląsk Wrocław. Pojedynek zapowiada się ciekawie bowiem zagrają ze sobą beniaminek i mistrz Polski. Wydawało by się ze zdecydowanym faworytem jest zatem Śląsk jednak tak nie jest. Uwazam, że faworyta cieżko wskazac, obie ekipy graja na podobnym poziomie jesli chodzi o te 9 kolejek. Wygrana da wiele obydwom zespołom, bowiem 3 punkty dla gospdoarzy oznaczają awans z 11 na 8 miejsce w ligowej tabeli. Natomiast komplet punktow dla gosci da tej druzynie awans z 6 na 5 pozycje. Jednak nie to dla Slaską sie liczy a sam fakt nie stracenia kontaktu z czolówką. Zatem zapowiada sie interesująco w Szczecinie. W tym spotkaniu moim zakladem będzie typ na gole, a konkretnie over 2,5 bramki. Kurs an ten zaklad wynosi 2,18. Uwazam ze zdecydowanie opłacalny. Gospodarze na 4 ostatnie spotkania az 3-krotnie notowali w swoich meczach wyniki z minimum 3 golami ( 1-3, 0-3, 2-1). Sląsk podobnie do swoich dzisiejszych rywali równiez na 4 ostatnie mecz 3 razy mieli over 2,5 w swoich pojedynkach ( 1-4, 2-1, 2-3). Jak widzimy Sląs w dwoch z tych trzech spotkan mialo w meczach nawet over 4,5. Mecze aktualnego mistrza Polski ostatnimi czasy sa bardzo emocjonujące, wiele sie dzieje, pada sporo goli. Dzis uwazam, że będzie podobnie. Bedzie to pojedynek dwóch czolowych rozgrywających w lidze a mowa oczywiscie o Andradinie i Mili. Kto wyjdzie zwycięzko to sie okaze jednak jestem pewien że kilka razy dokladnie podadza do swoich napastnikow, a Ci pokonają bramkarza rywali.

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-13, 19:46 ]

:plus: 118

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Futsal Mistrzostwa Świata

05.11.2012 11:00

Australia - Meksyk

typ: 2

kurs: 1.80

buk: bet-at-home

 

Czas na drugą kolejkę w grupie B i D, a ja skupie się na pierwszym spotkaniu tego dnia pomiędzy Australią, a Meksykiem. Dla obu ekip jest to bardzo ważne spotkanie, oba zespoły muszą go wygrać, aby znaleźć się w czwórce najlepszych ekip z trzecich miejsca.

Zarówno Australia jak i Meksyk przegrały swoje inauguracyjne spotkania odpowiednio z Włochami 9:1 jak i z Argentyną 5:1. Dla mnie zdecydowanie lepiej spisali się zawodnicy z Ameryki. To oni w meczu z Argentyńczykami oddali prawie tyle samo strzałów co Albicelestes (37:35) czy mieli większe posiadanie piłki. Australia została natomiast zdominowana przez Włochów, bardzo rzadko zagrażali ich bramce. Bardzo źle spisywał się ich goalkeeper Peter Spathis. Wydaje mi się, że Meksykanie to zespół mimo wszystko lepszy i to oni dzisiaj będą cieszyć się z 3 punktów.

 

http://obstawianie.com/futsal-vt122393.htm#1709369

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-13, 19:48 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania Superliga

Data: 05.11.2012 19:00

Spotkanie: Aalborg - Midtjylland

Typ: 1

Kurs: 1,93

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

Przed nami mecz kończący 15 kolejkę Superligi Duńskiej. Na "Aalborg Stadion" zmierzą się drużyny z Aalborga oraz Herninga.

Gospodarze zajmują 3 lokatę w lidze z dorobkiem 26 punktów. Co daje im Awans do LE, do lidera tracą 6 punktów. Natomiast goście

Zajmują dolną część tabeli mianowicie 10 miejsce z dorobkiem 14 punktów. Nad strefą spadkową mają przewagę 3 punktów.

W tym sezonie Aalborg zdołał wygrać 8 spotkań 6 na własnym boisku. Midtjylland spisuje się dużo gorzej zdołali wygrać

typ 3 spotkania w tym ani jednego na wyjeździe. Gospodarze w tym sezonie w 71% meczy które rozegrał kończyły się wynikiem ponad 2,5 gola.

Jednak granie overa w tym meczu jest dla mnie bardziej ryzykowne niż zagranie czystej 1.

Mój typ 2:1

 

http://obstawianie.com/dania-vt119660.htm#1709394

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-13, 19:48 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Turcja Superliga

Spotkanie: Antalyaspor - Trabzonspor

Typ: over 2.5

Kurs: 2.06

Godz. 19.00

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

Gospodarze jak na razie rewelacyjnie spisują w rozgrywkach Superligi Tureckiej zajmują 2 miejsce z bilansem 6-0-3, bramki 17:11. Na własnym boisku widać że preferują ofensywną piłkę jak dotychczas w 4 pojedynkach zdobyli 11 bramek przy 6 straconych co daje wysoką średnią 4.25. Forma też bardzo wysoka wrażenie robi na pewno ostatnie pewne zwycięstwo w meczu wyjazdowym z Fenerbachce 1:3. Goście jak na razie zawodzą tym bardziej posiadając wysoki potencjał kadrowy. Po 9 kolejkach znajdują się na 10 pozycji z 13 punktami na koncie na co składa się bilans 3-4-2, bramki 7:5. Dlaczego over w tym spotkaniu. Trabzonspor pozostaje jedyną ekipą w lidze bez over (9 underów) co jest rzeczą bardzo rzadko zdarzającą się w lidze tureckiej!. W poprzednim sezonie Trabzonspor miał stosunek bramek 20 do 14 czyli nie była to underowa ekipa. Tak więc dziś powinno już być przełamanie na tle ofensywnie grającego przeciwnika. Drugi aspekt to w obu ekipach zabraknie po jednym podstawowym zawodniku z szeregów obronnych u gospodarzy Gungur 6 meczy u gości Yumlu 8 meczy. I ostatni argument ostatnie dwa pojedynki z zeszłego sezonu zakończyły się overami w pierwszym meczu padł wynik 2:2 w rewanżu natomiast było 1:2. Dziś liczę na powtórkę któregoś z tych wyników.

http://obstawianie.com/turcja-vt119684,50.htm#1709398

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-13, 19:49 ]

:plus: 106

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, ATP World Tour Finals - Londyn

Spotkanie: Murray A. - Berdych T.

Typ: Berdych T.

Kurs: 3.39

Bukmacher: Pinnacle

 

Pierwszy mecz turnieju mistrzów w londynie spotykają się 6 zawodnik rankingu Tomasz Berdych oraz Andy Murray trzeci w rankingu. Moim zdaniem bukmacherzy zdecydowanie przesadzają z kursami. Po pierwsze bilans bezpośrednich meczów 4-3 dla Czecha. Po drugie forma ostatnio podobna bardzo dobry występ Berdycha w Sztokholmie w hali na twardej nawierzchni i zwyciestwo pokonanie takich zawodników jak : Tsonga , Almagro wcześniej półfinał w Szanghaju. Natomiast Murray dobra gra w Szanghaju i porażka z Djokovicem. Moi,m zdaniem Paryż obaj lekko odpuścili przy calym szacunku dla naszego Jurka za zwycięstwo ze Szkotem. Jednak turniej w Londynie ma duże znaczenie prestiżowe. Dlatego dziś liczę na bardzo wyrównany pojedynek i widze szansę na zwycięstwo Berdycha jeżeli zagra na swoim poziomie czyli mocny serwis i dokładność w wymianach

 

http://obstawianie.com/atp-londyn-vt123854.htm#1709405

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-13, 19:50 ]

:minus: 200

brak godziny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga polska

Spotkanie: Pogoń Szczecin- Śląsk Wrocław, godz. 18:30

Typ: 2

Kurs: 2.90

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

 

 

Stanislav Levy bedzie mial okazje zrehabilitowac sie po ostatniej porazce u siebie z Zaglebiem Lubin. Przegrana 0-2 byla duza niespodzianka i dzis druzyna z Wroclawia udaje sie na mecz do Szczecina z Pogonia. Slask z powracajacymi do skladu Marianem Kelemenem w bramce i Piotrem Cwielongiem. To bardzo istotny news, przed tym spotkaniem i bardzo wazna informacja odnosnie sytuacji kadrowej w druzynie z Wroclawia.

To bedzie pierwszy mecz miedzy obydwoma druzynami w Ekstraklasie po 11 latach przerwy. Co ciekawe ostatni mecz miedzy tymi druzynami wygrala Pogon i to przy Oporowskiej az 4-0!! Jednak bylo to w 2001 roku, jak narazie bilans spotkan minimalnie na korzysc Slaska, 20 zwyciestw, 14 remisow i 19 wygranych Pogoni. Dzis Slask zagra z Cristianem Diazem od pierwszej miniuty w ataku, w ostatnim meczy wszedl z lawki i zastapil Sylwestra Patejuka dopiero w 70 minucie gry. Drugim napastnikiem powinien byc Lukasz Gikiewicz, ktory ma na swoim koncie 2 gole w tym sezonie.

Pogon po dwoch porazkach z rzedu, bedzie mialo bardzo ciezka przeprawe wedlug mnie dzis w Szczecinie, na dodatek dwoch podstawowych graczy tego zespolu pauzuje za kartki to jest Maciej Dabrowski i Maksymilian Rogalski. Bartosz Lawa i Eddie Andradina ciagle rowniez poza kadra meczowa. Dla mnie dzis Slask z trzema punktami.

 

http://obstawianie.com/ekstraklasa-2012-2013-vt123287,100.htm#1709448

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-13, 19:50 ]

:plus: 190

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Cypr 1 dywizja

Spotkanie: APOEL – Ayia Napa

Typ: 1 (-1.5 handicap azjatycki)

Kurs: 1.40

Bukmacher: Bet365

05.11.2012 18:00

 

Na Neo GSP Stadium APOEL podejmie dzisiaj zespół Ayia Napa. Nie muszę raczej wspominać, że APOEL to zespół o dwie, trzy klasy lepszy od swojego dzisiejszego rywala, nie musze także wspominać kto tu jest faworytem. Dawno jednak nie byłem przekonany co do wyniku, tutaj jestem. Przewiduję, że srogie lanie APOEL spuści dzisiaj outsiderowi. Podopieczni Jovanovica są w formie, w dużym gazie czego potwierdzeniem jest zwycięstwo w pucharze Cypru nad Halkanoras, uwaga w stosunku 8:1! Co więcej w lidze ostatnio APOEL, 3-0 z Nea Salamis, 4-0 z Olympiakosem. Prawdziwą twierdzą do zdobycia jest GSP Stadium, tutaj APOEL gra jak z nut spójrzmy na wyniki z ligi: 3-1 z Doxą, 1-0 z dobrze broniącym Apollonem oraz 4-0 z Oly. Przytoczę teraz wyjazdowe wyniki gości: 0-5 z Omonią Nikozja, 0-1 z Nea Salamis, 0-3 z Paphos i 0-3 z AEK Larnacą. Ayia Napa traci najwięcej bramek w lidze, średnio 2.42 na mecz.

APOEL w gazie, mecz powinien być pod ich dyktando, nie wierzę, że nie strzela co najmniej dwóch bramek. Jeżeli tutaj miało by się coś złego stać gospodarzą to byłby to koniec świata, a na to się raczej nie zanosi.

 

 

*Link do analizy: Nie mogę wstawić linku, ponieważ wyskakuje błąd, że jestem mniej niż 5 dni na forum. W temacie - Piłka nożna - pozostałe ligi - Cypr 1 dywizja i niższe wstawiłem najpierw analizę a później wrzuciłem ją do konkursu, zgodnie z regulaminem.

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-13, 19:51 ]

:plus: 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga polska

Spotkanie: Pogoń Szczecin- Śląsk Wrocław, godz. 18:30

Typ: powyżej 1,5

Kurs: 1,40

Bukmacher: Expekt

 

Analiza:

 

Dzisiaj w Szczecinie odbędzie się spotkanie miejscowej Pogoni z mistrzem Polski - Śląskiem Wrocław.

Śląsk po ostatniej wpadce na własnym obiekcie z Zagłebiem Lubin (0:2) będzie chciał udowodnić kibicom, że był to wypadek przy pracy. Natomiast Pogoń również jest w podobnej sytuacji, tyle tylko, że ich ostatnie 2 mecze w Ekstraklasie skończyły się porażkami kolejno z Legią u siebie i w Kielcach z Koroną. Myślę, że w tym meczu padną minimum 2 bramki, bo na pewno Śląsk będzie chciał wygrać okazałym wynikiem lub będzie musiał zadowolić sie tylko remisem z dość dobrzę grającą Pogonią. Myślę jednak, że to Wrocławianie wygrają 2:1.

 

http://obstawianie.com/ekstraklasa-2012-2013-vt123287,100.htm#1709448

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-13, 19:51 ]

:plus: 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna, 1st Division, Cypr, godz. 18.00

Spotkanie: A.P.O.E.L. - Agia Napa

Typ: over 3

Kurs: 1.704

Bukmacher: Pinnacle

Analiza: W tym spotkaniu wynik inny niż kilkubramkowa wygrana gospodarzy będzie zaskoczeniem. APOEL to zdecydowany faworyt tego meczu. Ayia Napa to beniaminek ligi cypryjskiej i jak na razie zespół widać, że zdecydowanie odstaje od swoich rywali, a szczególnie pokroju APOELu. Gospodarze w tej chwili są na 3 pozycji w tabeli, po 7 kolejkach notują bilans: 6-1-0/gole 19-2, na swoim boisku 3-0-0/gole 8-1. Ponadto ostatnio do składu wrócił napastnik Solari i już w pierwszym meczu zdążył ustrzelić hattrick z Halkanoras (8-1, mecz pucharowy). Goście jak na razie 1-1-5/gole 2-17, a na wyjazdach 0-0-4/gole 0-12.

APOEL ma najlepszą ofensywę i najlepszą defensywę w lidze. Zespół zgrany, z stałym od dawna składem, a jaki gra futbol to oglądaliśmy jak Wisła sobie nie pograła niedawno w eliminacjach LM. Ayia Napa w 7 grach ligi strzeliła 2 gole. Oba w meczach u siebie, a już na pewno w Nikozji nie widzę tego zespołu, aby mógł coś zdziałać. Ostatnie wyjazdy:

20.10.2012 D1 AEK Larnaka 3-0 Ayia Napa

30.09.2012 D1 AE Paphos 3-0 Ayia Napa

23.09.2012 D1 Nea Salamina 1-0 Ayia Napa

02.09.2012 D1 Omonia Nicosia 5-0 Ayia Napa

APOEL też nie powinien stracić gola z tym zespołem, a wynik 3:0, 4:0 jest prawdopodobny. Ja stawiam na przynajmniej 4 gole gospodarzy, mam nadzieję, że będzie im się chciało grać do końca i co ważne strzelać bramki. 3 gole to zwrot, a wynik 2:0 mało prawdopodobny.

 

http://obstawianie.com/cypr-vt119682.htm#1709514

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-13, 19:52 ]

:plus: 70

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszykowka, TBL, 18:00, 5.11

Turk Telekom - Aliaga

typ: -4 pkt Turk Telekom

1.971

Pinnacle

Analiza

Dzis w spotkaniu czwartej kolejki tureckiej, koszykarskiej TBL, Turk Telekom na wlasnym parkiecie podejmie Aliage Petkim. W moim odczuciu zdecydowanym faworytem potyczki sa gospodarze. Druzyna Turk Telekomu juz od kilku dobrych lat plasuje sie czolowce ligi tureckiej. Ten sezon druzyna rozpoczela srednio, trzeba jednak przyznac, ze nie miala latwego poczatku. Turk Telekom rozpoczal od spotkania z euroligowym, Besiktasem w Stambule, ulegl zaledwie 60:61, pozniej bylo zwyciestwo..... takze jednym punktem nad Antalya. W trzeciej kolejce ulegli w spotkaniu wyjazdowym Pinarowi, a wiec takze ekipie ktora gra na europejskich parkietach. Turk Telekom zupelnie inaczej czuja sie we wlasnej hali, w ktorej sa grozni nawet dla najlepszych druzyn ligi. A Aliaga nalezy raczej do tych przecietnych. Aliaga po trzech spotkaniach legitymuje sie podobnym bilansem, 1-2. Wygrali ze slabym Haceteppe, zdecydowanie ulegli Antalyi, ktora to Turk Telekom pokonal oraz Galatasaray. Turk Telekom w moim przekonaniu posiada lepszy, bardziej doswiadczony sklad, koszykarze zagraja dzis we wlasnej hali, na starcie sezonu wygladaja byc w lepszej formie od przeciwnikow, wiec wydaje sie ze to gospodarze powinni byc dzis gora.

 

http://obstawianie.com/pozostale-ligi-2012-2013-vt123654.htm#1709517

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-13, 19:53 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyscyplina: Piłka nożna, Francja Ligue 2

spotkanie: SM Caen - AC Le Havre

typ: 1

kurs 2,00

bukmacher: Bet365

godz; 20:30

analiza:

przed nami jeden z ostatnich meczy jakie będą rozgrywane w ramach 13 kolejki francuskiej Ligue 2, do rywalizacji stają drużyny SM Caen i AC Le Havre. Aktualna forma dzisiejszych gospodarzy jest bardzo nierówna ostatnio na przemian wygrywają i przegrywają, ale moim to ich sytuacja w tabeli nie wygląda źle po 12 seriach meczy zajmują 6 miejsce, a ich stosunek zwycięstw, remisów i porażek wynosi 6-2-4. Ich bilans bramkowy wynosi 20;10. Fenomenem tej drużyny jest to że lepiej graja na wyjeździe niż w domu ich bilans na wyjazdach to 4-2-1, natomiast w domu 2-0-3, ale mam nadzieję, że dziś poprawia te statystyki. Zespół Le Havre okupuje dolną część tabeli jak do tej pory zgromadził 15 punktów wygrywając 3 mecze, 6 remisując i ponosząc 3 porażki ich bilans bramkowy wynosi 16:17. tak wiec myślę, że gospodarze odniosą dziś zwycięstwo 1-2 bramkami.

 

http://obstawianie.com/francuska-ligue-2-i-nizsze-ligi-vt119669,25.htm#1709529

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-13, 19:53 ]

:plus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: RUMUNIA: Liga I

Spotkanie: Rapid Bucharest - Astra

Typ: Rapid Bucharest

Kurs: 2.10

Godz: 20:30

Bukmacher: Bet365

Analiza: Na dzisiejszy wieczor wybralem spotkanie Rapidu z Astra, faworytem wedlug bukmacherow sa gospodarze, pomimo nizszej lokaty niz ich przeciwnicy. Rapid od 3 ostatnich spotkan ligowych nie wygral zadnego meczu, dlatego mysle, ze u siebie dadza z siebie wszystko i pokonaja przyjezdnych. W poprzednich 5 meczach miedzy tymi ekipami Rapid wygrywal 3x i 2x zremisowal. Dzis stawiam na przelamanie gospodarzy, ktorzy na pewno powalcza o dobry wynik.

 

Dobrym typem moze byc rowniez ponizej 2,5 bramki w tym meczu.

Moj typ 2:0 dla Rapidu.

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-13, 19:54 ]

:minus: 100

brak linka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka PLS

05.11.12 godz: 18:00

Spotkanie: Delecta Bydgoszcz - Resovia Rzeszów

Typ: Delecta +1,5 seta

Kurs: 2.810

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

Kursy spadają na Resovię, czyli zapewne idzie masówka, moim zdaniem Resovia nie gra wcale aż tak dobrze żeby wystawiać kurs 1.2 w meczu z Bydgoszczą. Resovia nie jest jeszcze w optymalnej formie, wygrali z JSW 3:0 ale Jastrzębski pechowo przegrał 2 sety. Resovia u siebie a na wyjazdach to dwa inne zespoły. Resovia kadrowo wygląda lepiej, Delecta wg mnie ma lepszego rozgrywającego, zupełnie nie przekonuje mnie rozgrywanie Tichacka, Masny rozgywa bardziej kombinacyjnie. Przyjmujący Delecty to również silny punkt ; rewelacyjny Antiga oraz Wika/Waliński. Atakujący to nadzieja naszej siatkówki Dawid Konarski, który zeszły sezon zaowocował powołaniami do kadry przez Anastasiego. Resovia miewa przestoje w swojej grze, jak np mialo miejsce w Kędzierzynie, miałem okazję być na tym meczu, Resovia była rozbita, nie wychodzilo jej nic w pewnych momentach, myślę że Tiebreak jak najbardziej w zasięgu Delecty. Napewno szykuje się kolejny bardzo ciekawy mecz w naszej PLS

 

http://obstawianie.com/plus-liga-2012-2013-vt123639.htm#1709566

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-13, 19:55 ]

:plus: 181

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, EUROPA: ABA League

Spotkanie: Cedevita - Igokea

Data 05.11.2012 20:30

Typ: 2 ( +6,5pkt. handicap)

Kurs: 2,05

Bukmacher: Pinnacle Sports

Analiza:

 

Już dziś wieczorem dojdzie do ciekawego spotkania w lidze adriatyckiej. Naprzeciw sobie staną ekipa gospodarzy Cedevita ,a zmierzy się z Igokea. Jak do tej pory zespół przyjezdny wygrał wszystkie spotkania i jeśli dziś wygra to awansuje na pozycję lidera , myślę ,że jest to bardzo możliwe. Jednak ja stawiam tutaj pomocny handicap +6,5 , który da mi większe prawdopodobieństwo trafienia zdarzenia. Cedevita rozgrywa ostatnio mecze fatalnie , ciągłe porażki i nie wróżę im dziś dobrego rezultatu, mimo tego ,że w historii rozgrywek pomiędzy tymi ekipami jest wynik dla nich korzystny. 2 lata temu wygrali różnicą 9ciu punktów , rok temu różnicą 7dmiu punktów ,a więc proporcjonalnie dziś wygrają 5cioma punktami XD ,ale ja nie byłbym tego do końca pewny ,bo to tylko statystyka, a ostatnia forma jest najważniejsza i to zespół Igokei według mnie jest faworytem do zwycięstwa w dzisiejszym pojedynku. Liczę ,że będzie to bardzo wyrównane spotkaniu i jednak o decydującym zwycięstwie danej drużyny przekonamy się dopiero po ostatniej kwarcie. Dla porównania Igokea pokonała ostatnio Union Olimpija rezultatem 87-82 ,zaś Cedevita przed tygodniem pokonała ten zespół różnicą czterech punktów 71-75 . Jeszcze można porównać rozegrane przez obie ekipy mecze z Crveną Zvezdą Igokea wygrała 75-76 zaś Cedevita 68-66 , jak do tej pory tylko z tymi drużynami mogę porównać wyniki gdyż aktualnie rozegrały ekipy tylko z tymi to zespołami w tym sezonie bezpośrednie pojedynki. Co najważniejsze , uważam ,że mecz będzie na wysokim poziomie czysto sportowym i myślę ,że o decydującym zwycięstwie zadecyduje ostatnia czwarta kwarta , w której to któraś z tych drużyn wygra minimalnym stosunkiem punktowym, a co istotne typ będę mógł zaktualizować po meczu dodatnim bilansem. Pozdrawiam.

 

http://obstawianie.com/pozostale-ligi-2012-2013-vt123654.htm#1709200

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-13, 19:56 ]

:plus: 105

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis, ATP Masters Londyn

05.11.2012 20:45

Djokovic - Tsonga

Typ: Djokovic -1,5 seta

Kurs: 1.88

Betfair

 

Po takim kursie można już spróbować Djokovica że wygra w dwóch setach. Nole od dłuższego czasu w świetnej dyspozycji, finał US Open, następnie dwa wygrane turnieje w Chinach, ostatnio co prawda porażka z Querreyem w Paryżu, ale to specyficzny turniej, a oprócz tego na pewno priorytetem jest Masters. Natomiast Tsonga w ostatnich turniejach również przyzwoicie, ale przegrywał z Berdychem dwukrotnie, oraz przegrał właśnie z Djokovicem. Ich ostatnie bezpośrednie spotkania zdecydowanie na korzyść Serba, w tym roku cztery pojedynki, wszystkie na korzyść Nole, jedynie podczas French Open stracił dwa sety, pozostałe trzy pojedynki w dwóch setach wygrywał Novak.

 

http://obstawianie.com/atp-londyn-vt123854.htm#1709592

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-13, 19:57 ]

:plus: 88

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sensejjag

Koszykowka, NIEMCY: BBL

Spotkanie: Brose Baskets - Frankfurt

typ: Brose over 80,5 pkt

kurs: 1,86

buk: Unibet

Czas rozpoczęcia: 05.11.2012 19:30

 

analiza:

W poniedziałek meczem aktualnego mistrza z Frankfurtem zakończy się ósma seria meczy w niemieckiej Basket Bundeslidze. Zdecydowanym faworytem tego spotkania są gospodarze, którzy od kilku lat panują niepodzielnie na niemieckich parkietach. W tym sezonie mierzą podobnie, czyli utrzymanie prymatu na krajowym podwórku. O podboju Europy raczej nie ma co liczyć, choć wejście do drugiej fazy grupowej Euroligi wcale nie jest niemożliwe. Barcelona, CSKA i Besiktas to zespoły zdecydowanie poza zasięgiem mistrzów Niemiec, ale Lietuvos Ryga czy partizan Belgrad to zespoły które są zdecydowanie do ogrania. Do poziomu tych zespołów daleko z pewnościa ekipie z Frankfurtu. Ci w zeszłym sezonie nie zdołali się nawet zakwalifikować do fazy play-off kończąc rozgrywki na dziewiątym miejscu ze bardzo przeciętnym bilansem siedemnastu zwycięstw i tylu samo porażek. Początek tego sezonu maja jeszcze słabszy, bo po szesciu meczach maja zaledwie dwa zwycięstwa. Co ciekawe wygrali m.in. z Artland, jedynym zespołem, które w tym sezonie pokonało właśnie Brose Baskets. Tyle że właśnie Artland to zespół, który wyraźnie nie leży ekipie Brose (w zeszłym sezonie też pokonali mistrza Niemiec). Brose, które narazie goni czołówkę (ze względu na zaległe mecze) musi wygrywać kolejne mecze. Z tym nie powinno być problemu, bo układ sił w lidze pozostaje bez zmian. Najwiekszym rywalem bedzie znów Ulm, może troche pogrozić Alba Berlin. Frankfurt w tym sezonie walczyć będzie raczej o utrzymanie się w lidze. Czego więc można spodziewać sie po gościach dziesiejszego wieczora?? Raczej niewiele. W zeszłym sezonie bedąc gospodarzem udało sie sprawic niespodziankę i wygrac mecz z Brose (jedna z czterech porazek w całym sezonie regularnym). Jednak gdy gospodarzem było Brose skończyło się masakra 97-63. Do tego trzeba zauważyć, ze ostatnio Brose jest wyjątkowo dobrze usposobiono w ofensywie - w lidze średnio zdobywają ponad 80 pkt. Nawet w Eurolidze, gdzie rywale są dużo silniejsi maja niezła srednią meczową - ponad 70 - choc średnią zaniża mecz ze swietną Barcelona. Uwazam, że gospodarze spokojnie dzis pokonają swojego rywala, a linia zdobytych punktów na gospodarzy jest troszkę zaniżona, bo powinna oscylować w granicach 85 pkt, dlatego moim zdaniem warto postawić na mały popis gospodarzy w ofensywie

 

http://obstawianie.com/pozostale-ligi-2012-2013-vt123654.htm#1709600

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-13, 19:57 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://obstawianie.com/pozostale-ligi-2012-2013-vt123654.htm#1709609

 

koszykówka godz 20:30

Siena – Milano

typ: Siena -4 AH

kurs: 2.10

buk: Pinnacle

Niezwykle interesująco zapowiada się starcie czołowych zespołów Lega A w lidze włoskiej. Naprzeciw siebie staną Montepaschi Siena oraz Armani Milano. Stawiam na dominatorów, terminatorów jak mawiał Szpakowski, czyli na zespół który od kilku lat rządzi w lidze włoskiej. Chodzi oczywiście o Sienę która choć nie jest już tak mocnym zespołem po odejściu kilku zawodników to jednak nadal jest zespołem z czołówki tabeli i jest niezwykle trudnym przeciwnikiem we własne hali. I tu właśnie upatruje szansę dla gospodarzy choć nie tylko tu. Koszykarz Milan to mocny zespół kadrowo nawet mocniejszy niż Siena obecnie jednak na wyjazdach w lidze Armani gra słabo co pokazują statystyki. W tym sezonie przegrali zarówno z Bologną jak i z Avellino wysoko różnicą 22 pkt. Jest to zespół własnego parkietu oraz meczow Euroligi. W eurolidze jednak spisują się dużo lepiej i raczej przewiduję że dzis nie podejdą do meczu z Sieną na 100% ponieważ już w czwartek za 3 dni czeka ich ciężki mecz z Olympiakosem Pireus i raczej dziś będą oszczędzać siły. Siena natomiast gra w piątek czyli będzie miała 1 dzień więcej na wypoczynek oraz przeciwnik jest zdecydowanie z niższej półki bo Prokom. Także uważam że własna hala dobrze podziała na gospodarzy i Siena wygra. Choć odeszło kilku zawodników to jednak tacy zawodnicy jak Moss czy Rakocevic gwarantują najwyższy poziom.

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-13, 19:57 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...