Skocz do zawartości

zaklady live smieszne ale prawdziwe


akupoczek

Rekomendowane odpowiedzi

Gram sobie na Bwin i postanowilem sprawdzic jedna metode otoz stawianie maxymalnie pewnych meczy. z kursem np 1.02 -1,1 moim ulubionym zagraniem jest ze nie bedzie 1,5 bramki w przedzialach czasowych (0-15 ; 16-30 ; 31-45 itd czyli 15 minutek) przedstawie wam screena dzieenie wyciagalem na poczatku ok 100 zl ale teraz wychodzi mi wiecej. Oczywiscie sa wpadki ale tak naprawde te co zaliczylem do tej pory to byly z pazerstwa .

 

 

Nie patrzcie na niekoejne daty sklejane w paincie

post-1330-14150901008885_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


System fajny, jednak przy takim zysku, wpadki za drogo kosztuja moim zdaniem.

 

Ja tez lubilem sie bawic tylko ze w bardzo pewnych pojedynkach tenisowych - stawialem ze faworyt wezmie swoj serw. Tylko ze bylem glupi i stawialem za kazdym razem wszystko. No i po Nx razie kiedy potroilem juz sume poczatkowa, oczewiscie byl break.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie takie granie mija się z celem,bo co z tego,że wygramy np. 50 zakładów a przyjdzie 1 wtopa i już jesteśmy na 0.W ogóle nigdy nie przepadałem za live,no chyba,że muszę zagrać jakąś kontrę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uznalem ze nie ma w tym nic ciekawego ale tak co dwa dni wyplacam z Bwin 300-500 zl ale teraz gram troche ostrzej bo mi sie to znudzilo najlepiej zarabia sie na siatce jak jest wynik 3-0 to mozna sporo siana wydoic :D najpierw kto pir\erwszy 10pkt poznij na set i tak 2 secie i 3 :D ale ostatnio na polkach udupilem troche szmaciary przegraly z ...... 3-2

 

 

 

ps. ostatnio nawet mi 5 kuponow n ie weszlo ale i tak plus byl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

powiem tak gram tak dalej tylko ze wchodze na ostrzejsza gre dziennie na gre przeznaczam 200 zl albo to pomnoze albo strace ale ostatnio malo gralem czas nie pozwalal a pozatym niewiem dlaczego mam na Bwin bolokade na koncie a tam ok 800 zl ;/ to wplacilem 220 na Bet365 i narazie jest dobrze mam 720 :) ale gram teraz troszke ostrzej. ta gra mnie nudzila:D a tak pozatym nie ma statusow na Bet365 a na Bwin osiagnolem najwyzszy i mialm grac w styczniu w turku darmowym o 25K$ ok 100 osob. ale mam bokade kij wie czemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...