Skocz do zawartości

Dania - sezon 2006/2007


Obstawianie

Rekomendowane odpowiedzi


W Danii rozpoczynają sie playoffy:

 

Herning-Rungsted typ: 1 kurs 1,24 :jupi:

Tutaj nie ma właściwie co analizować, Herning u siebie przez cały sezon zasadniczy wymiatał, zresztą na wyjeździe tak samo, a Rungsted jest jedną z najsłabszych ekip całej ligi. Kurs troche za niski do grania, gdyż w Danii niespodzianek w play off nigdy nie brakowało.

 

Aalborg-Fredrikshawn typ: 1 kurs 1,39 :jupi:

 

Kolejny "pewniak" tylko po troche lepszym kursie. Fredrikshawn na wyjazdach gra tragicznie, obok Herleva jest to najgorsza wyjazdowa drużyna ligi. Aalborg to jeden z faworytów do wygrania play off.

 

Sonderjylland-Rodovre typ: 1 kurs 1,74 :jupi:

 

Tutaj kieruje sie dobrą grą na własnym lodzie Sonderjyllandu oraz wysokim zwycięstwem w ostatnim bezpośrednim meczu między tymi zespołami. Dodatkowo Sonderjylland w play off zawsze jest piekielnie mocną drużyną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nordsjælland - Herning Blue Fox 2 1.75

 

Drugi mecz fazy play-off w duńskiej ekstraklasie. Naprzeciwko siebie stają pierwszy i ósmy zespół fazy zasadniczej. Kurs jest, jak dla mnie, bardzo wysoki i kuszący. Myślę, że goście będą chcieli jak najszybciej zakończyć tę fazę rozgrywek, czyli nie poniosą żadnej porażki w rywalizacji z Nordsjelland, aby w spokoju przygotowywać się do znacznie trudniejszych półfinałów.

Herning- zdecydowany lider fazy zasadniczej, zdobył 88, czyli aż o 21 :zdziwiony: więcej niż drugi zespół. Najlepszy atak, najlepsza obrona, najpoważniejszy kandydat do mistrzostwa 2007

Nordsjælland- 8 drużyna fazy zasadniczej, zdołali wyprzedzić tylko ousidera Herlev. 38 pkt w 36 i ujemny bilans bramkowy.

 

Już na podstawie tych informacji widać ogromną dysproporcję między potencjałem obu ekip. Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem Herning 2-0, co jest dla mnie małą niespodzianką ( oczywiście rozmiar tego zwycięstwa). Myślę, że dzisiaj goście strzelą trochę więcej bramek, wygrają po raz drugi i tę fazę rozgrywek praktycznie już będą mieli z głowy.

 

[ Komentarz dodany przez: Aion: 2007-02-22, 16:39 ]

Bardzo dobry typ :tak: :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Herning Blue Fox - Nordsjaelland Cobras (Over 5.5) (1.75) Expekt :tak:

 

Dzisiaj 3 mecz pierwszej rundy play off w Danii.

W sezonie zasadniczym 4 spotkania pomiędzy Herning i Nordsjaelland zakończyły się wynikami overowymi.W play off na razie w 2 spotkaniach 2 zwycięstwa Herning i 2 niskie wyniki. :zdziwiony:

Dzisiaj licze w końcu na wysokie zwycięstwo Herning i ładny overowy wynik.

Dodoam tylko jeszcze,że kto interesuje sie hokejem i liga Duńska wie,że w tej lidze pada zawsze sporo bramek a Herning zazwyczaj zmiata rywali z lodu u siebie ;)

 

 

//Edit -- Wynik 1-5 dla gości ;) (mega niespodzianka ale over wszedł :)) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NORDSJAELLAND-HERNING 1/4f.(4mecz) 2 1.70 TT

 

Ten dwumecz jest bardzo dziwny. Moja poprzednia analiza pokazała, że drużyna Herning powinna w każdym spotkaniu aplikować rywalom po kilka bramek, a dzisiejszym meczem wyjazdowym mieli zakończyć już tę fazę Play-off. Tymczasem jest "trochę inaczej". Pierwszy mecz to mało przekonujące zwycięstwo 2-0 u siebie, potem wyprawa do Nordsjaeland, gdzie przegrywali już 0-2 ale wyciągnęlo na 3-2. I wreszcie mecz niedzielny gdzie Herning u siebie podejmował rywali i dostał sromotne lanie 1-5....

Dzisiaj gospodarze mogą wyrównać stan rywalizacji :zdziwiony: co dla mnie jest sporą niespodzianką. Gdyby tak się stało Herning czekałyby jeszcze conajmniej 2 spotkania. Tymczasem ich potencjalni rywale w 1/2 czyli SONDERJYSKE prowadzą już 3-0 i lada dzień przypieczętują awans do dalszej fazy. Nie muszę tutaj nikogo przekonywać, jak ważny jest odpoczynek gdy gra się co 2-3 dni. Zatem drużyna Herning nie może dopuścić do kolejnych meczów, czyli musi dzisiaj pokonać Nordsjaeland na wyjeździe i potem u siebie zakończyć tę rywalizację.

Co przemawia za gośćmi pisałem już w poprzedniej analizie, która okazała się trafna. Dzisiaj goście zmażą plamę z niedzieli i pokonując rywali wyjdą na prowadzenie 3-1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fredrikshavn-Aalborg typ: 2 kurs 1,88 :wsciekly:

 

Fredrikshavn wygrał ostatni mecz, uważam, że póki co powinno im to wystarczyć. Aalborg jest znacznie lepszy, jest to jeden z głównych faworytów, także dziś powinni wygrać.

 

Nordsjelland-Herning typ: 2 kurs 1,68 :jupi:

 

Tutaj jest sytuacja bardzo podobna jak w meczu wyżej. Herning dostał ostatnio na własnym lodzie niezłe lanie, także czas na rewanż.

 

Rodovre-Sonderjylland typ: 1 kurs 2,22 :wsciekly:

 

Jest 3-0 dla Sonderjylland, nie wydaje mi sie, żeby ta drużyna miała wygrać wszystkie mecze z Rodovre. Uważam, że dziś Rodovre zwycięży i jeszcze napędzi stracha rywalowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HERNING-ESBJERG 1/2F.(1mecz) 1 - 1.35

 

Nie ma co się zbytnio rozpisywać .. MEGA faworyt rozgrywek podejmuje u siebie całkiem przeciętny Esbjerg.. Gospodarze w tym sezonie są zdecydowanie najlepsi w całej lidze, a ich rywale nie są juz tak mocni jak parę sezonów temu.. Rozgrywki hokeja w Dani zawsze były dla mnie bardzo hojne pod względem obstawiania i nie przewiduję tu najmniejszych problemów w tym pojedynku, jak i z pewnym awansem gospodarze do finałów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważałbym na ten mecz, kurs jest niski, a Esbjerg potrafi sprawiać niespodzianki. Herning powinien wygrać, ale moim zdaniem kurs nie warty ryzyka.

 

Na dziś proponuję mecz Aalborg-Sonderjylland typ: 1 kurs 1,54

 

W meczach pomiędzy tymi zespołami zazwyczaj wygrywa gospodarz, choć w tym sezonie Aalborg wygrał aż 3 z 4 spotkań. U siebie Aalborg grał z Sonderjyllandem 2 razy i 2 razy wygrał: 5-1 i 4-1. Dziś może nie być tak łatwo bo widać, że Sonderjylland jest dobrze przygotowane do play off(wystarczyły im 4 spotkania do wyeliminowania Rodovre), jednak uważam, że Aalborg dzisiaj wygra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Aalborg Panthers - Herning Blue Fox

Typ: 2

Kurs: 2.25

 

Aalborg - Herning (z dogrywką)

Typ: 2

Kurs: 1.83

 

Drugi mecz finalowy dunskiej Oddset League. W pierwszym meczu zdecydowanie najlepszy zespol w Danii i murowany kandydat do mistrzostwa zespol Herning pokonal u siebie Aalborg 7-2. Wystarczy wspomniec, ze Lisice wygraly 30 z 36 meczy sezonu zasadniczego ze swietnym bilansem bramek +66. Ponadto maja swietny biland z dzisiejszymi gospodarzami - wygrali z nimi 7 ostatnich spotkan. Wiadomo, ze final wyzwala nawet w zdecydowanie slabszym zespole sporo ambicji i woli choc jednej wygranej, ale nie daje gospodarzom zbyt wielkich szans na wygrana. Typ z dogrywka troche mniej ryzykowny, ale mysle, ze goscie moga wygrac nawet 2,3 bramkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza analiza w dziale hokejowym %-)

 

Aalborg Panthers - Herning Blue Fox

Typ:2

Kurs: 2,20 (bah)

 

Jak już wspomniał grzesius, pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem Herning 7:2. Nie sądzę, żeby w tym meczu padł aż taki duży rezultat, ale i tak goście powinni spokojnie wygrać ten mecz.

Herning stoi na lepszej pozycji, jeśli chodzi o kondycję zawodników. W półfinale musieli zagrać jedynie 5 meczy, podczas gdy Aalborg grał aż 7 spotkań, z czego dwa mecze trwały dłużej, niż przewiduje regulaminowy czas gry.

Ogólnie Herning jest lepszą drużyną. Mieli więcej zwycięstw w sezonie zasadniczym i bardzo dobrze spisywali się na wyjazdach.

Do tej pory, w tym sezonie, Herning wygrał wszystkie 7 spotkań z Aalborgiem. Wiadomo, że play-offach gra się trochę inaczej, ale i tak przewiduję zwycięstwo gości. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aalborg - Herning 03-04-2007 19:30

Uważam że będzie to mecz który przeważy o wyniku finału. Wygrana Herning w zasadzie zapewnia im mistrzostwo. Doskonale o tym wiedza i pewnie bedą chcieli wygrać i udać się na urlop. Jest to zwycięstwo bardzo prawdopodobne gdyż dwa razy w tym sezonie Herning wygrał w Aalborgu. Ostatnio padł remis i nie sądzę żeby padł drugi pod rząd. Aalborg dosyć pewnie przeszedł play-off ale goście to dużo bardziej doświadczona drużyna i niejednokrotnie to udowodniła.

Typ : 2 Kurs : 2.15 (Betsson)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...