Skocz do zawartości

Inne ligi hokejowe/mecze międzypaństwowe


darak

Rekomendowane odpowiedzi

19.09.2012 20:15

Dyscyplina: Hokej na lodzie/Igrzyska olimpijskie kwalifikacje

Chorwacja-Serbia

typ: Chorwacja -5,5

kurs: 1,67

bukmacher: Bet365

Wynik: 6:2 :n:

 

Mecz konczący turniej kwalifikacyjny rozgrywany w Zagrzebiu. Bezapelacyjnym zwycięzcą turnieju jest ekipa gospodarzy (nie ma możliwości by dziś przegrali ;)) która zdemolowała Izrael 15:2 i ekipę Meksyku 9:2. Rzezi ciąg dalszy, gdyż spotykają się dziś z ekipą Serbii. Serbski hokej praktycznie umarł. Nie ma rodzimej ligi, nie malodu na którym mogliby trenować serbowie, brak pomocy z serbskiego związku hokeja. Do tego dochodzi konflikt polityczny między tymi krajami, i wtedy krystalizuje się typ na wysokie zwycięstwo Chorwatów, którzy zrobią wszystko, żeby upokorzyć rywali z Serbii. O słabości Serbii niech świadczy wczorajsza porażka z Meksykiem 3:5 (kursy na wygraną Meksyku były dwucyfrowe) !!

Reasumując Chorwaci przejadą się dziś po rywalach pokrywając handicap -5,5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dyscyplina: Hokej – Włochy Seria A 11.10.2012. godz. 20.30

Spotkanie: Valpellice - Alleghe

Typ: over 5.5

Kurs: 1.87

Bukmacher: Bwin

Analiza:

Za dużo o Włoskiej lidze hokeja ani o tych ekipa nie powiem bo się po prostu za bardzo nie interesuje. Ale przykuły moją uwagę spotkania z zeszłego roku, a dokładnie ilość goli zdobywanych w tych spotkaniach. Tak więc 6 pojedynków: 5:4, 8:3, 4:6, 3:2, 10:3, 0:7, widać że te pojedynki obfitują w dużo ilość bramek myślę że dzisiaj też coś można zainwestować w tą stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej,Włochy 18.10.2012 20:30

Spotkanie: Pontebba - Renon(-1,5) 2:3 :krzeslo::minus:

Typ: 2

Kurs: 2,50

Bukmacher: WH

Analiza:

Ciekawa liga.I to już dziesiąta kolejka we włoskiej Serie A.Dziś na przeciw siebie zagrają drużyny które odpowiednio zajmują ostatnie jak i trzecie miejsce w tabeli.Faworyta nie muszę tu wymieniać.Gram na niego z handicapem gdyż nie powinien mieć problemu z wygraniem tego spotkania kilkoma golami.Są na fali i kolejne punkty im się przydadzą aby piąć się wyżej w tabeli.Gospodarze jak na razie ugrali tylko jeden mecz sześć spotkań temu.Gościom natomiast zdarzają się wpadki ( trzy przegrane spotkania) ale z przeciwnikami które coś znaczą w tej lidze.Dziś jednak mam nadzieje że żadnej większej niespodzianki nie będzie (dogrywka).Moim zdaniem typ na handicap z takim kursem jest warty postawienia i zagrania go.gospodarzom nie idzie ten początek sezonu i w tym meczu też nie powinno im się ugrać choćby punkt. Ostatnie spotkania między tymi zespołami są na korzyść przyjezdnych i w tym spotkaniu także nie widzę innego rezultatu jak wygrana gości kilkoma bramkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina:Hokej, WŁOCHY: Serie A

Spotkanie: Pontebba - Valpusteria (-1.5) 1:4 :ok::plus:

Typ: 2

Kurs: 1.67

Bukmacher: Bet365

01.11.2012 20:30

 

Analiza:

Spotkanie mające jednego faworyta ale jak to w sporcie bywa tu także trafiają sie niespodzianki.Ale i tak stawiam na przyjezdnych z handicapem po bardzo fajnym kursie.Gra zespół ostatni z liderem rozgrywek włoskich.Faworyta nie muszę tu przedstawiać.Na czternaście spotkań przegrali zaledwie raz z sąsiadem w tabeli na ich tafli.O dzisiejszych gospodarzach nie ma co wspominać gdyż jeśli zajmują ostatnią pozycję to wiadomo jak sobie radzą .jednym słowem nie za ciekawie.Dziś myślę że sie nie pomylę i jakaś katastrofa wielka się nie zdarzy czyli gospodarze wygrają. To by była dopiero sensacja.gospodarze jak na razie dostają baty od każdego i dziś wieczorem nie sądzę aby z liderem który roznosi prawie wszystkich było inaczej niż ich zwycięstwo.Ostatnie spotkania między nimi to zwycięstwa Val kilkoma bramkami.jak będzie dziś?Myślę że tak samo jak poprzednio i minus 2 bramki są w zasięgu ręki.Zagrałbym jeszcze wyższy handi ale nie ma jeszcze opcji u buków.Trzeba brać co jest o tej porze.Tak więc myślę że jest to najpewniejszy typ z dziś dnia i powinien siąść bez żadnego problemu.W końcu lider musi pokazać że jest bardzo mocny i nie odpuścić tego meczu ze słabeuszami tylko pokazać im jak się gra i zdobywa gole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej, WŁOCHY: Serie A

Spotkanie: HC Alleghe - AS Renon [u/o 5,5]

Typ: under

Kurs: 1.75

Bukmacher: WilliamHill

01.11.2012 20:30

 

Mecz 15 kolejki włoskiej Serie A. Gospodarze to 4 zespół ligowej tabeli. Goście są wiceliderem w tabeli. Co ciekawe obie drużyny posiadają najlepsze defensywy w lidze włoskiej. Gospodarze stracili tylko 25 goli, w tym zaledwie 7 w 7 grach na własnym lodowisku. Goście stracili 27 goli. Obie drużyny to najbardziej underowe teamy w lidze. W meczach z udziałem gości pada zaledwie 5.0 gola/mecz, a zespół zanotował 10 underów na 14 gier, w meczach z udziałem gospodarzy pada średnio 4,7 gola/mecz i zespół ten zanotował 12 underów. Gospodarze znajdują się w bardzo dobrej formie i mam nadzieję, że dzisiaj rówmnież to potwierdzą. W ostatnich sześciu spotkaniach ani razu nie przegrali. W ostatnich 5 stracili 4 gole i zanotowali 5 underów. Potencjał ta drużyna ma bardzo duży co zresztą pokazują w ostatnich meczach i liczę, że dzisiaj potwierdzą swoją klasę. Goście to typowa drużyna własnego lodowiska, na wyjazdach już im tak dobrze nie wychodzi, bo uzyskali tam tylko 10 pkt. z 28. W ostatnich 5 grach notują bilans bramkowy 15-8. Gospodarze na pewno muszą uważać tutaj na trójkę zawodników Ramsay, Daccordo oraz Tudin. Faworytem są tutaj gospodarze i spodziewam się, że to właśnie oni wygrają te spotkanie, ale z underem bramkowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej, EUROPA: Karjala Cup

Spotkanie: Rosja - Finlandia 1:1 :krzeslo:

Typ: 1

Kurs: 2,55

Bukmacher: STS

07.11.2012 17:30

Analiza:

Spotkanie rozpoczynające Karjala Cup w europie.Zapowiada się zacięta walka o trofeum.W tych rozgrywkach występują same najlepsze drużyny europy więc emocji nie powinno w tym spotkaniu brakować.Dlaczego gracze rosyjscy?gdyż uważam że w tym roku zdobedą ten tytuł.Mają wiele gwiazd w swym składzie pochodzących z NHL która większość gra w rodzimym kraju i będzie w składzie rosjan. Gracze Ci są obecnie w dobrej formie gdyż grają w ligach europy.Jak wiemy liga rosyjska należy do jednej z najlepszych na świecie i dziś fin będzie trudno odnieść zwycięstwo.Ostatnie spotkanie z maja tego roku zakończyło się wynikiem miażdzącym bo aż 6:2 dla graczy rodem z Rosji.dziś może tak okazale nie będzie ale z pewnością dla graczy rosyjskich.Finowie z pewnością tanio skóry nie sprzedadzą ale i tak myślę że to im nie wystaczy. Znowu będą musieli spuścić głowę po przegranym spotkaniu i czekać na kolejne.Myślę że to właśnie gracze z NHL pomogą wielce w wygraniu tego spotkania dla Rosji gdyż teraz będą w składzie, a nie jak bywało wcześniej tych graczy po prostu nie było.Ale że mamy zawieszone rozgrywki NHL to tutaj mogą się pokazać w całej okazałości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hokej na lodzie/ Kwalifikacje Olimpijskie

08.11.2012 15:00

Polska-Estonia

typ: over 7,5

kurs:2,15

bukmacher: Bet365

 

Pierwszy mecz w ramach rywalizacja o awans do Igrzysk Olimpijskich w Soczi. Turniej eliminacyjny rozgrywany będzie w Doniecku, gdzie oprócz Polaków i ich dzisiejszych rywali z Estonii wystapi również reprezentacja Hiszpanii oraz gospodarze a zarazem zdecydowani faworyci do awansu czyli Ukraińcy. Polacy po raz pierwszy w historii mają światewej klasy sztab szkoleniowy na którego czele stoji duet Zacharkin-Bykow (zdobywali jako szkoleniowcy m.in. złote medale mistrzostw Świata z reprezentacją Rosji). Polscy kadrowicze przebyli ciężki obóz przygotowywaczy w Tychach, gdzie trenowali nawet po 6 godzin dziennie. O ile niektórych barier w umiejętnościach nie da się przeskoczyć przy zawodnikach wiekowych, o tyle należy wierzyć, że rosyjscy specjaliści podszlifowali elementy taktyczne i wprowadzili ciekawe zagrywki. Dzisiejszy rywal jest nam dobrze znany, ponieważ mieliśmy okazję grać z nimi podczas zeszłorocznych mistrzostw Świata Dywizji B. Wówczas nasze orły wygrali zdecydowanie z rywalami 8:3. W obecnej reprezentacji gości, zabraknie ich największy gwiazd takich jak Andriej Makrov, Aleksandra Piertova, Sibirtseva i Roberta Rooba. Skład oparty będzie głownie na graczach rodzimej ligi. W dotychasowych starciach Polacy mają świetny bilans z ekipą estończyków 10 zwycięstw, 1 remis i 1 porażkę. Z racji, że będzie to pierwsze spotkanie wypadałoby psychicznie dobrze rozpocząć turniej aplikując rywalom jak najwięcej bramek. Myślę, że linia 7,5 bramek jest wysoka, jednak przy zachowaniu skuteczności jest jak najbardziej do przekroczenia. Skład Polaków jest optymalny jak na obecne możliwości i potencjał zawodników. Do rozważenia również jakiś handicap w stronę Polaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hokej na lodzie/ Kwalifikacje Olimpijskie

09.11.2012 15:00

Polska-Hiszpania

typ: over 9,5

kurs:2,40

bukmacher: Bet365

W pierwszym dniu kwalifikacji Olimpjskich Polacy wygrali z Estonią 8:0 aplikując rywalom następującą ilość strzałów 63 - 9 (23-4, 19-2, 21-3). Po pierwszej słabej tercji wygranej przez Polaków 1:0 w kolejnych byli bardziej skuteczni i wygrali je odpowiednio 3:0 i 4:0. Rywal co prawda nie był zbyt wymagający i kwestią niewiadomą był tylko rozmiar zwycięstwa. Dziś Polacy zmierzą się z rywalem podobnej klasy tj. Hiszpanią. Hiszpanie ulegli wczoraj Ukrainie 7:0 przy podobnej dysproporcji w strzałach 69-11. Polacy powinni dziś wygrać ten mecz wysoko z dwóch powodów. Pierwszy z nich to przewaga psychologiczna przed niedzielnym meczem o wszystko z Ukrainą, drugi to lepszy stosunek bramek w przypadku szczęśliwego splotu wydarzeń i remisu z Ukraińcami. Hiszpania to równie słaby zespół jak Estonia i jeżeli zachowamy skuteczność to wynik dwucyfrowy będzie w zasięgu.

 

edit. moje niedopatrzenie :fp: oczywiście, w przypadku remisu bramki nie będą miały znaczenia i zostanie rozegrana dogrywka z ewentualnymi karnymi....nie mniej Hiszpania jest na tyle słabym rywalem, że grając nawet na pół gwizdka przy dobrej skuteczności mozna im wbić 10 bramek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej,EUROPA: Karjala Cup

Spotkanie: Finlandia - Czechy :ok::plus:

Typ: 2

Kurs: 3.23

Bukmacher: Pinnacle

09.11.2012 17:30

 

Analiza:

To już drugie spotkanie dla obu ekip w tym małym ale silnie obsadzonym turnieju.Oba zespoły są bardzo mocne i żadne wygranej w kolejnym meczu.W sumie obie ekipy po jednym spotkaniu już wygrały.Finowie po zaciętym i z odwiecznym rywalem Rosja dopiero po rzutach karnych.Czesi pokonali pewnie w regulaminowym czasie drużynę ze Szwecji.Bardzo wysoki jest kurs na czechów ale myślę że buki ich nie doceniają.mają w swym składzie graczy z NHL i to jest ich siła napędową. Plekanec ,Tlustý czy Zidlicky wczoraj pokazali że są w formie i bardzo dużo od nich zależy.W składzie finów nie widzę takich gwiazd jak u czechów. Będzie to z pewnością zacięte spotkanie i na bardzo wysokim poziomie.Nie liczę tutaj na grad bramek ale na minimalną wygraną graczy rodem z Czech.Bilanse między nimi są na korzyść widowiska, bo obie ekipy między sobą grają w kratkę.Raz jedna raz druga drużyna.dziś jednak myślę że Czesi naprawdę przyłożyli się do tego turnieju.mają w składzie swoje gwiazdy i myślę że to właśnie one przyczynią się do zwycięstwa na d zespołem Finlandii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dyscyplina: Hokej, Serie A, Włochy, godz. 20.30

Spotkanie: HC Valpellice - Cortina

Typ: over 5,5 :minus:

Kurs: 1.65

Bukmacher: Betsson

Analiza: Spotkanie 23 kolejki włoskiej ligi hokeja na lodzie. Liga dość egzotyczna, ale patrząc na składy w tym sezonie to jest tutaj widać sporo funduszy, bo można zobaczyć na włoskich lodowiskach kilku graczy z NHL, czy graczy z sporym doświadczeniem z kilku mocnych lig hokejowych. Jeśli chodzi o ten mecz to należy spodziewać się kilku goli, ja stawiam na przynajmniej 6 bramek. Gospodarze to 5 ekipa ligowej tabeli, 38pkt. na koncie. Zespół zanotował w tym sezonie 10 underów i12 overów. Strzelił 76 goli i to jest druga ofensywa w lidze. Goście to 8 zespół w ligowej tabeli. To też najbardziej ofensywny zespół we Włoszech. Tylko 8 underów i 14 overów oraz średnia ilość bramek 6,73gola/mecz. Gospodarze tutaj trochę niżej, ale i tak 6,6gola/mecz i co ważne w 11 grach na własnym lodowisku notują bilans bramkowy 44-34. Widać więc, że meczu obu drużyn obfitują w bramki. Potwierdza to zresztą mecz pierwszej kolejki w tym sezonie, zakończony wynikiem 7:2 dla Valpellic. W Stadio Olimpico (Cortina d'Ampezzo) było 4:1 la gospodarzy. Ja dzisiaj stawiam na over.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej, Serie A, Włochy, godz. 20.30

Spotkanie: Cortina - Bolzano

Typ: 2 :plus:

Kurs: 1.75

Bukmacher: BetGun

Analiza: Spotkanie 24 kolejki włoskiej ligi hokeja na lodzie. Liga dość egzotyczna, ale akurat na Bolzano warto stawiać. Goście to zeszłoroczny mistrzkraju po 4:0 w finale z Val Pusterią. Obceny sezon goście rozpoczęli fatalnie, kilka śmiesznych porażek z niżej notowanymi zespołami. Ale po przerwie na mecze reprezentacji na początku listopada Bolzano gra jak z nut i ma serię 10 kolejnych wygranych, w tym 7 w lidze i 3 w Pucharze Kontynentalnym (wygrali swoją grupę i zagrają w finale). W tych 10 grach zespół stracił zaledwie 8 goli, w tym 4 w 7 grach w lidze. Bardzo ważną rolę w tych wygranych mają dwaj gracze, ściągnięci niedawno. To jest bramkarz Duda, który ma wręcz fenomenalne staty, bo w lidze z 5 gier 0.8GAA i ponad 95% obronionych strzałów (w pucharze 1.3GAA i >94%) i ciągle obecny zawodnik Chicago Blackhawks Hjalmarsson (7gier, 2g/5as). Za strzelanie bramek odpowiedzialni są Amerykanie McCutcheon (12g), Flynn (13g) i Kanadyjczyk Sharp (8g). Ostatnie wyniki gości pokazują trzymany poziom 5:1 z Valpusterią, 10:0 z outsiderem Pontebba czy 2:0 z Milano. Goście więc już awansowali na 2 miejsce w tabeli.

Cortina jest to typowy średniak ligowy. W tej chwili 8 miejsce i tylko 23 pkt. przy 45 gości. Zespół u siebie prezentuje sięsłabo, tylko 3 wygrane na 11 spotkań. Ostatnio 4 porażki pod rząd, w ostatnich 15 grach gospodarze wygrali 5 razy, w tym 2x z Fassą (9miejsce), z Pontebbą (10 miejsce), z Valpelicami (6 miejsce) i co ważne na wyjeździe z Bolzano po karnych. To też najbardziej ofensywny zespół we Włoszech. Średnia ilość bramek 6,8gola/mecz. W zespole jest najlepszy strzelec ligi Słowak Gron (21g/16as), ponadto Edwardson i Siddall też mają ponad 10 goli w sezonie. Tak czy inaczej Bolzano gra ostatnio świetny hokej i nie sądzę, aby akurat Cortina ich zatrzymała, tym bardziej, że mistrz ma porachunki do wyrównania z tym zespołem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej Rosja VHL 10.12.2012

Spotkanie: Mechel Chelyabinsk – Angarsk

Typ: 2

Kurs:2,25

Bukmacher:Bet366

 

Analiza:

Spotkanie 32 kolejki 2 Ligi Rosyjskiego Hokeja. Gospodarzem w tym spotkaniu jest druzyna z Chelyabinska która obecnie znajduje się na 20 pozycji dzięki 39 punktom które zebrała w 13 meczach wygranych i 18 przegranych. W ostatnich 5 spotkaniach Mechel zaliczył 5 porażek czyli nie zdobył ani jednego punktu. Widać ze drużyna ma kryzys i nie mogą się przełamać co pokazują wyniki. Ich gra nie zadowala ani ich ani kibiców. Angarsk obecnie 5 druzyna ligi z 57 punktami na koncie. Wygrali 20 spotkań a 11 przegrali. W 5 ostatnich meczach 4 razy wygrywali a raz przegrali z Liderem na wyjeździe 1:0. Ostatnio Angarsk pokazuje bardzo dobrą formę oraz gre. Ostatnia wygrana na wyjeździe z Orsk była przełamaniem 2 meczy przegranych. Myślę ze w tym meczu goscie pokonaja słabych gospodarzy i dobiją do 60 punktów na koncie. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyscyplina hokej 13.12.2012 20-30

Valpellice-Alleghe

typ under 5.5

kurs 2,00

William Hill

 

Mecz sąsiadów w tabeli(5i6 miejsce) jak dla mnie zapowiada sie bardzo wyrównane spotkanie, oba zespoły maja po 46 pkt.Oba zespoły wygrały w poprzedniej kolejce pokonując czołowe zespoły ligi. Ogólnie liga jest bardzo wyrównana- można złapać bardzo ciekawe kursy.Goście to zespól mający 2 defensywę w lidze tylko 55 bramek straconych, pokonali po dogrywce lidera ekipę HC Pustertal.Notują bardzo dużo remisów i maja 64% spotkań underowych 16 / 25.Gospodarze to znowu 2 silą ligi jeśli idzie o zdobywanie bramek =87. Mimo wszystko under 5,5 zaliczają bardzo często bo az 48% 12 / 25.Grali ze sobą w tym sezonie 2 razy i za każdym razem padał wynik 3-2 po dogrywce -zwyciężała ekipa będąca gospodarzem, wiec może do 3 razy sztuka :}.Na pewno zobaczymy twarde, ciekawe i wyrównane spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyscyplina hokej 13.12.2012 20-30

Valpellice-Alleghe

typ under 5.5 :plus:

kurs 2,00

William Hill

 

Mecz sąsiadów w tabeli(5i6 miejsce) jak dla mnie zapowiada sie bardzo wyrównane spotkanie, oba zespoły maja po 46 pkt.Oba zespoły wygrały w poprzedniej kolejce pokonując czołowe zespoły ligi. Ogólnie liga jest bardzo wyrównana- można złapać bardzo ciekawe kursy.Goście to zespól mający 2 defensywę w lidze tylko 55 bramek straconych, pokonali po dogrywce lidera ekipę HC Pustertal.Notują bardzo dużo remisów i maja 64% spotkań underowych 16 / 25.Gospodarze to znowu 2 silą ligi jeśli idzie o zdobywanie bramek =87. Mimo wszystko under 5,5 zaliczają bardzo często bo az 48% 12 / 25.Grali ze sobą w tym sezonie 2 razy i za każdym razem padał wynik 3-2 po dogrywce -zwyciężała ekipa będąca gospodarzem, wiec może do 3 razy sztuka :}.Na pewno zobaczymy twarde, ciekawe i wyrównane spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: KANADA: WHL

Spotkanie: Calgary Hitmen - Edmonton Oil Kings

Typ: X :krzeslo::minus:

Kurs: 3.95

Bukmacher: Unibet

19.12.2012 03:00

 

Analiza:

Spotkanie na szczycie w kanadyjskiej lidze hokejowej.Dziś na przeciw siebie znowu zagra pierwsza drużyna z trzecią.Gospodarze to aktualni liderzy rozgrywek i ostatnie trzy spotkania wygrali bez jakiegokolwiek zająknięcia czyli bez remisu i później karnych.Goście od czterech spotkań nie pokonani.Goście od ośmiu spotkań bez wyniku nie rozstrzygnietego w regulaminowym czasie.Gospodarze od trzech spotkań bez takiego wyniku.dziś zapowiada się naprawdę wyśmienite widowisko , pełne emocji.Myślę że skoro grają tak wyrównane zespoły to w tym spotkaniu może paść remis w regular time.Na ostatnie pięć spotkań między tymi zespołami padłu aż dwa remisy.ostatnie spotkanie zaledwie tydzień temu wygrali przyjezdni 2 do 4.dziś myślę że nie będzie już im tak łatwo i Hitmen zagrają o wiele lepiej.Będzie to tak zacięte widowisko że oba zespoły po 3 tercjach wylądują znowu na lodzie aby rozegrać dogrywkę a być może później rozegrają konkurs rzutów karnych.Na to liczę w tym spotkaniu aczkowiek może być tak że tym razem Calgary weźmie rewanż na przyjezdnych hokeistów.Myślę jednak że skoro oba są w formie to bedzie to widowisko zakończone na remis.Obie złapały wiatr w żagle i każda będzie chciała wygrać bezpośrednio ale druga na to nie pozwoli co zakończy się wynikiem po trzech tercjach=X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej Rosja VHL, godz. 16.00

Spotkanie: HK Ryazan - THK Tver

Typ: over 5,5

Kurs: 2.1

Bukmacher: Expekt

Analiza: W 34 kolejce rosyjskiej VHL spotkają się ekipy z dolnej część tabeli. Co więcej gospodarze to w ogóle najgorsza ekipa ligi. Miejsce nr 27 w tabeli i zaledwie 19 pkt. na koncie i tylko 5 wygranych po 32 meczach. Goście także słabiutko, bo miejsce 21 w tabeli nikogo na pewno nie cieszy w Tverze. Obie ekipy grają ciekawą defensywę, bo jeśli liga VHL należy do bardzo underowych to i Ryazan i Tver posiadają najgorsze defensywy ze wszystkich 27 zespołów tej ligi. Gospodarze stracili już 126 goli, goście 115. U siebie Ryazan w 15 grach notuje bilans bramkowy 31-58, goście na wyjazdach w 17 grach strzelili 42 gole i 70 stracili. Oczywiście patrząc na wskaźnik under/over oraz średnią ilość bramek, padającą w meczach z udziałem tych drużyn to mamy drużyny, które mają na koncie najwięcej overów w lidze, odpowiednio 17 i 17 oraz średnią powyżej 6 goli/mecz. W pierwszej rundzie było tylko 5 goli, ale dzisiaj nastawiam się na przynajmniej 6 goli w meczu tych drużyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyscyplina hokej 26.12.2012 20-30

SG Pontebba - HC Bozen H (2,5 - 0)

typ 2

kurs 2,10

Bet365

 

To powinno byc łatwe spotkanie dla wicelidera ligi.Oba zespoły grały ze sobą jak na razie 3 razy i za każdym razem hendi zostawało pokryte. U siebie Bolzano wygrywało 4-1 10-0 i na wyjeździe 1-5.SC Pontebba to najsłabszy zespól seria A tylko 12pkt bilans wygląda tak 29 ( 3 - 3 - 23 ) 55 : 140 - 12 pt. najgorsza obrona i atak.Kursy w hendi bardzo ciekawe, myślę ze to przez okres świąteczny. Mimo wszystko można spróbować hendi na Bolzano, które dysponuje niezłym atakiem i najlepsza defensywą tylko 55 bramek straconych robi wrażenie.Bilans ogólny to 29 ( 18 - 4 - 7 ) 97 : 55 - 59 pkt.W tobcie do zlapania -1 po 1,58 powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyscyplina hokej 26.12.2012 20-30

SG Pontebba - HC Bozen H (2,5 - 0) :t:

typ 2

kurs 2,10

Bet365

 

To powinno byc łatwe spotkanie dla wicelidera ligi.Oba zespoły grały ze sobą jak na razie 3 razy i za każdym razem hendi zostawało pokryte. U siebie Bolzano wygrywało 4-1 10-0 i na wyjeździe 1-5.SC Pontebba to najsłabszy zespól seria A tylko 12pkt bilans wygląda tak 29 ( 3 - 3 - 23 ) 55 : 140 - 12 pt. najgorsza obrona i atak.Kursy w hendi bardzo ciekawe, myślę ze to przez okres świąteczny. Mimo wszystko można spróbować hendi na Bolzano, które dysponuje niezłym atakiem i najlepsza defensywą tylko 55 bramek straconych robi wrażenie.Bilans ogólny to 29 ( 18 - 4 - 7 ) 97 : 55 - 59 pkt.W tobcie do zlapania -1 po 1,58 powodzenia.

1-7 luzno ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyscyplina hokej 27.12.2012 18-00

Pisek-Olomouc (+2.5-0) Handicap azjat.

typ 2

kurs 2,05

Bet365

 

Bardzo fajny hendi wystawione przez bet. Dzisiaj wicelider Czeskiej 1. ligi powinien łatwo wygrać swoje spotkanie z jedna z najsłabszych ekip ligi.Drużyna z Ołomuńca zajmuje 2 miejsce i traci tylko 2pkt do lidera BK Mladá Boleslav, którą pokonała w meczu na szczycie 5 dni temu 2-1.Olomouc to najlepszy zespól ligi jeśli chodzi o atak i 2 drużyna pod względem obrony- bilans ogólny 34 ( 23 - 6 - 5 ) 124 : 71 - 76 pkt.Pisek jest przedostatni w tabeli, słabo broni dysponuje bardzo słabym atakiem w ostatnich spotkaniach został zdeklasowany przez HC Slovan Ústečtí Lvi-IHC Písek 10:0 IHC ,Písek-Horácká Slavia Třebíč0 : 6 Dzisiaj zanosi sie na kolejne lanie z zespołem z czuba tabeli walczącym o awans.Można spróbować po grac overka w tym meczu, na 2 spotkania tych zespołów oba wygrane przez Olomouc 4-2.Goście maja o co grac sa w formie, bardzo dobra seria w grudniu pokonali zespoły z czuba tabeli. Jak pisałem wyżej ograli lidera, 3 zespól ligi HC Slovan Ústečtí Lvi 1-4 4-ty Kadan przegrał 5-1.Ostatnia porażka bardzo dawno temu 03.11.z Horácká Slavia Třebíč 3-2 a tak to seria zwycięstw, która wynosi 12 w regulaminowym czasie gry i 4 zwycięstwa po dogrywce.Dzisiaj Pisek będzie miał olbrzymie problemy z dobrze grającą drużyną Olomouc Żeby co kol-wiek strzelić. Typuje wysokie zwycięstwo gości minimum 2 bramkami, hendi ciut wyże ale myślę ze bardzo realne po takim kursie warto zaatakować ten bet.

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyscyplina hokej 27.12.2012 18-00

Pisek-Olomouc (+2.5-0) Handicap azjat. :minus:

typ 2

kurs 2,05

Bet365

 

Bardzo fajny hendi wystawione przez bet. Dzisiaj wicelider Czeskiej 1. ligi powinien łatwo wygrać swoje spotkanie z jedna z najsłabszych ekip ligi.Drużyna z Ołomuńca zajmuje 2 miejsce i traci tylko 2pkt do lidera BK Mladá Boleslav, którą pokonała w meczu na szczycie 5 dni temu 2-1.Olomouc to najlepszy zespól ligi jeśli chodzi o atak i 2 drużyna pod względem obrony- bilans ogólny 34 ( 23 - 6 - 5 ) 124 : 71 - 76 pkt.Pisek jest przedostatni w tabeli, słabo broni dysponuje bardzo słabym atakiem w ostatnich spotkaniach został zdeklasowany przez HC Slovan Ústečtí Lvi-IHC Písek 10:0 IHC ,Písek-Horácká Slavia Třebíč0 : 6 Dzisiaj zanosi sie na kolejne lanie z zespołem z czuba tabeli walczącym o awans.Można spróbować po grac overka w tym meczu, na 2 spotkania tych zespołów oba wygrane przez Olomouc 4-2.Goście maja o co grac sa w formie, bardzo dobra seria w grudniu pokonali zespoły z czuba tabeli. Jak pisałem wyżej ograli lidera, 3 zespól ligi HC Slovan Ústečtí Lvi 1-4 4-ty Kadan przegrał 5-1.Ostatnia porażka bardzo dawno temu 03.11.z Horácká Slavia Třebíč 3-2 a tak to seria zwycięstw, która wynosi 12 w regulaminowym czasie gry i 4 zwycięstwa po dogrywce.Dzisiaj Pisek będzie miał olbrzymie problemy z dobrze grającą drużyną Olomouc Żeby co kol-wiek strzelić. Typuje wysokie zwycięstwo gości minimum 2 bramkami, hendi ciut wyże ale myślę ze bardzo realne po takim kursie warto zaatakować ten bet.

 

;)

:nie::nie::nie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hokej na lodzie - Włochy - Serie A1 2.01.2013 20-30

Spotkanie HC Milano Rossoblu - SHC Fassa

typ HC Milano Rossoblu -1

kurs 2.00

tobet

 

Gospodarze to taki typowy średniak ligi, nic ponad przeciętność. Grali ze sobą oba zespoły jak na razie 3 razy i za każdym razem hendi pokrywała drużyna czerwono-niebieskich z Mediolanu- u siebie 4-1 i na wyjdzie 2-4 2-5.Typ na przełamanie Gospodarzy, po bardzo fajnym kusie. Forma ostatnio kiepska, jedyne zwycięstwo nad najsłabszą drużyna ligi SC Pontebba 3-0 a tak to 7 porażek na ostatnich 8 spotkań.U siebie bilans wygląda 16 spotkań( 5 - 6 - 5 ) 44 : 40 - 24 pkt.Większość tych meczu ekipa z Mediolanu grała na wyjeździe.Co do gości jest to 2 zespól od końca, na wyjazdach bardzo słabo 16 spotkań ( 2 - 1 - 13 ) 33 : 77 - 8 pkt. u siebie nie wiele lepiej 16 ( 3 - 2 - 11 ) 33 : 59 - 13 pkt.Ostatnie zwycięstwo nad SC Pontebba 2-5 na początku grudnia po porażce właśnie z Rossoblu.Obie drużyny zdecydowanie pod forma. Początek roku myślę ze gospodarze wygrają w miarę spokojnie pokazując swoja wyższość nad jedna z najsłabszych drużyn ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Mistrzostwa Swiata Juniorów, godz. 14.00

Spotkanie: Szwecja - Federacja Rosyjska

Typ: under 6,5

Kurs: 1.6

Bukmacher: Expekt

Analiza: Drugi mecz półfinałowy Mistrzostw Świata w hokeju juniorów do lat 20. Zawody są rozgrywane w rosyjskiej Ufie więc z racji miejsca meczu faworytem wydają się być Rosjanie. Ale patrząc na dotchczasowe spotkania turnieju to Szwedzi prezentują się lepiej. Co więcej wygrali swoją grupę, odnosząc 4 wygrane, dało im to od razu przepustkę do półfinału i 4 dni odpoczynku. Rosjanie musieli wczoraj stoczyć niesamowity bój z Szwajcarią w ćwierćfinale. Wygrali po przedłużonym czasie gry 4:3. Co więcej wyrównali na 3:3 w 59 minucie, a bramkarz Vasilevski miał do obrony o wiele więcej strzałów od bramkarza Szwajcarów. Widać więc, że Rosjanie chyba w tym turnieju mogą mieć problem z awansem do finału. W grupie przegrali m.in. z Kanadą, a Słowaków pokonali dopiero do dogrywce. Patrząc od strony statystycznej to będzie to rewanż za finał poprzedniego czempionatu. Rok temu Szwedzi wygrali 1:0 po golu w 72 minucie meczu i zdobyli mistrzostwo. W h2h tylko 7 spotkań, oczywiście wszystkie z MŚ. Ani razu nie było więcej niż 7 goli, ogólnie padło 36 bramek, co daje średnią niewiele wyższą niż 5 goli/mecz. Według mnie stawka meczu ogromna, to tym bardziej przekonuje mnie do gry na under. Obie ekipy na pewno najpierw zabezpieczą bramkę, a w ofensywie może się coś uda strzelić. Under 6,5 gola to dobra opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

05.01.2012 14:00

Mistrzostwa Świata u20/ Hokej na lodzie

Szwecja-USA

typ: 2

kurs: 1,90

bukmacher: Bet365

 

Oglądając spotkanie Amerykanów z Kanadyjczykami miało się wrażenie, że są ekipą kompletną, przewyższającą swoich rówieśników z Kanady o 2 klasy w każdym aspekcie gry. Na bramce świetnie dysponowany bramkarz Gibson, który w samym spotkaniu półfinałowym obronił 33 z 34 strzałów. Jest on również najlepszym bramkarzem turnieju z GAA 1,42 175 SOG/167 SVS. W przodzie prym wiodą Gaudreau John, Galchenyuk, Miller. Warto również zauważyć że sporo bramek, strzelają defensorzy amerykańskiej ekipy. Start dla Amerykanów nie był zbyt dobry, ponieważ zaliczyli 2 porażki z rzędu Jednak później było już tylko lepiej i z meczu na mecz potwierdzali tylko swoją wysoką formę. Szwedzi nie doznali jeszcze porażki na tym turnieju, jednak mieli słabsze spotkanie jak np. ze Szwajcarią. Wczoraj po rzutach karnych wywalczyli awans pokonując reprezentacje gospodarzy tj. Rosjan. Szwedzi szybko objęli prowadzenie 2:0 jednak w dalszej fazie gry oddali inicjatywę Rosjanom. W ostatnich 3 latach 3 krotnie górą w tej kategorii wiekowej była reprezentacja USA. Dziś spodziewam się złotego medalu dla lepszych w moim odczuciu "jankesów"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Mistrzostwa Swiata Juniorów, godz. 14.00

Spotkanie: Szwecja - Stany Zjednoczone

Typ: under 6,5

Kurs: 1.6

Bukmacher: Expekt

Analiza: Finał Mistrzostw Świata w hokeju juniorów do lat 20. Zawody są rozgrywane w rosyjskiej Ufie. Faworytem są niby zawodnicy USA, ale chyba tylko i wyłącznie po kapitalnym meczu z Kanadą w półfinale, który wygrali 5:1. Wcześniej Amerykanie przegrali w grupie i z Kanadą 1:2 i z Rosją 1:2. Musieli graććwierćfinał, wygrany co prawda 7:0 z Czechami. Ale to co zagrali Czesi to katastrofa, 17 kar 2-minutowych i jedna 10-minutowa. Amerykanie wykorzystali 5 gier w przewadze. USA w turnieju zaliczyli 3 wyniku underowe i 3 overowe. Patrząc na dotchczasowe spotkania turnieju to Szwedzi prezentują się lepiej. Co więcej wygrali swoją grupę, odnosząc 4 wygrane, dało im to od razu przepustkę do półfinału. W półfinale ograli Rosjan po karnych. W pierwszych 20 minutach stłamsili gospodarzy, którzy po prostu nie istnieli na lodzie. Potem do głosu doszli Rosjanie, ale według mnie Szwedzi grali na obronę wyniku, bo prowadzili 2:0 po 1 tercji i niestety musieli zagrać dogrywkę i karne.

W bramce Amerykanów kapitalnie broniący z Kanadą Gibson (GAA 1,42, 95,4%). U SzwedówLundström (94,6%). Obaj prezentują się bardzo dobrze i nie liczę tutaj na zbyt wiele bramek. Według mnie stawka meczu ogromna, to tym bardziej przekonuje mnie do gry na under. Obie ekipy na pewno najpierw zabezpieczą bramkę, a w ofensywie może się coś uda strzelić. Under 6,5 gola to dobra opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hokej na lodzie - Włochy - Serie A1 10.01.2013 20-30

Fassa-Alleghe

TYP Alleghe

kurs 1,7 :minus:

Bet365 7/10

 

Do bardzo ciekawego spotkanie dojdzie w seria A pomiędzy Fassa-Alleghe. Goście walczą o 3 pozycje z ekipa SV Ritten.Moim skromnym zdanie goście wygrają to spotkanie bardzo pewnie a kurs oferowany przez bet jest bardzo dobry- kursy na gości juz spadają i wąchają sie w granicach od 1,5-1,65 w innych firmach.Goście sa w w dobrej formie po serii zwycięstw w dogrywkach , w styczniu pokonali sąsiadów w tabeli HC Valpellice 5 : 1 u siebie oraz lidera na wyjeździe HC Pustertal 0-1.Gospodarze dzisiejszego meczu to przedostatnia drużyna ligi- bardzo slaby zespól w tym sezonie w bezpośrednich spotkaniach jak na razie 3-0 dla moich faworytów pewne zwycięstwa u siebie 6-2 6-0 i na wyjedzie 0-2. Fassa może nie przegrywa wysoko spotkań, z liderem w ostatniej kolejce HC Pustertal 6-3 na ich lodowisku ale bilanse wyglądają bardzo złe zwycięstwa nad SC Pontebba raczej nie ma większego wpływu na obecna formę drużyny. Bardzo słaba obrona i atak u siebie szalu nie ma 17 ( 4 - 2 - 11 ) 37 : 60 - 16 pkt.Goście przede wszystkim dobrze bronią. 2 defensywa ogólnie w lidze i na wyjedzie, niezły atak. Zdecydowanie zespól grający u siebie świetnie, ale co pokazuje zwycięstwo nad liderem( SC Pontebba0-1 najlepsza ofensywa ligi) na wyjedzie tag ze mocni. Bilans w miarę równy jeśli chodzi o wyjazdy 17 ( 5 - 6 - 6 ) 42 : 46 - 24 pkt.Forma jest,po takim kursie warto po grac. Myślę tez można spróbować underka 5,5, po kursach w granicach 2. Goście mało tracą, na wyjazdach 65% spotkań underowych. Kanonady bym sie nie spodziewał w dzisiejszym meczu- skromne zwycięstwo 0-2 1-3 jak najbardziej.Fassa tez ma aż 58% underow u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hokej na lodzie - Włochy - Serie A1 2.01.2013 20-30

Spotkanie HC Milano Rossoblu - SHC Fassa

typ HC Milano Rossoblu -1 :plus:

kurs 2.00

Tobet

 

Gospodarze to taki typowy średniak ligi, nic ponad przeciętność. Grali ze sobą oba zespoły jak na razie 3 razy i za każdym razem hendi pokrywała drużyna czerwono-niebieskich z Mediolanu- u siebie 4-1 i na wyjdzie 2-4 2-5.Typ na przełamanie Gospodarzy, po bardzo fajnym kusie. Forma ostatnio kiepska, jedyne zwycięstwo nad najsłabszą drużyna ligi SC Pontebba 3-0 a tak to 7 porażek na ostatnich 8 spotkań.U siebie bilans wygląda 16 spotkań( 5 - 6 - 5 ) 44 : 40 - 24 pkt.Większość tych meczu ekipa z Mediolanu grała na wyjeździe.Co do gości jest to 2 zespól od końca, na wyjazdach bardzo słabo 16 spotkań ( 2 - 1 - 13 ) 33 : 77 - 8 pkt. u siebie nie wiele lepiej 16 ( 3 - 2 - 11 ) 33 : 59 - 13 pkt.Ostatnie zwycięstwo nad SC Pontebba 2-5 na początku grudnia po porażce właśnie z Rossoblu.Obie drużyny zdecydowanie pod forma. Początek roku myślę ze gospodarze wygrają w miarę spokojnie pokazując swoja wyższość nad jedna z najsłabszych drużyn ligi.

2-0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: WŁOCHY: Serie A

Spotkanie:Cortina - Valpusteria

10.01.2013 20:30

Typ: 2

Kurs: 1.65

 

Bukmacher: Bwin

Analiza: Dzisiaj o godzieni 20:30 odbędzie się mecz w włoskiej Serie A w hokejowej lidze. Cortina podejmie na własnej

tafli Valpusteria. Gospdoarze, zajmujący 8 miejsce w ligowej tabeli zmierzą się dziś z liderującym zespołem. Będzie

to bez wątpienia ciężki mecz dla obu ekip. Z jednej strony dla gospdoarzy, których czeka nie lada wezwanie, aby sprostać

zadanią znakomitej ekipie Pustertalu, natomiast goście grają dziś mecz z ekipą z dołu tabeli dlatego może pojawić się w nich

rozkojarzenie i możliwość trudnej przeprawy. W ostatnich 10 pojedynkach między tymi zespołami aż 8 krotnie górą byli dzisiejsi

goście. W mojej opinni mecz powinien obfitować w wiele sytuacji, a wynik naa swoją korzyść powinni roztrzygnąć goście. W ostatnich

10 meczach nie mieliśmy do czynienia z dogrywką, mam nadzieję że dzisiaj będzie poodbnie, stąd mój typ na gości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hokej/ Azja

14.01.2013 11:00

China Dragon-Nippon P Cranes

typ: over 8,5

kurs: 1,85

bukmacher: Expekt

 

W dzisiejszej kolejce azjatyckiej ligi hokeja na lodzie warto przyjrzeć się spotkaniu pomiędzy zespołami: chińskim China Dragon i japońskim Nippon P. Cranes. China Dragon to niewątpliwe najsłabszy zespół w lidze a statystyki strzelonych bramek 48-196 w 28 spotkaniach pokazują dobitnie, że zespół ten jest zdecydowanym outsiderem. Mało tego zdobyli oni zaledwie 2 punkty w ligowym dorobku. Dziś zmierzą się po raz trzeci z Japończykami. W aktualnej serii wygrali goście dwukrotnie. W pierwszym meczu 7:2 (1:4,0:2,1:1), natomiast drugie spotkanie przybrało nieoczekiwany obrót i zakończyło się dopiero po dogrywce wynikiem 5:6. Linia proponowana przez Expekt jest o tyle ciekawa, że w bezpośrednich spotkaniach między tymi zespołami jest ona pokrywana w 9 z 11 ostatnich spotkań. Nie widzę, dziś za bardzo argumentów by nie stało się to po raz kolejny, dlatego pobieram typ na over 8,5 po atrakcyjnym kursie.

 

12.01.13 LIG China Dragon Nippon P. Cranes 5 : 6

(5 : 5) :t:

11.01.13 LIG China Dragon Nippon P. Cranes 2 : 7 :t:

06.12.11 LIG Nippon P. Cranes China Dragon 5 : 2 :n:

04.12.11 LIG Nippon P. Cranes China Dragon 8 : 2 :t:

03.12.11 LIG Nippon P. Cranes China Dragon 8 : 1 :t:

07.10.11 LIG China Dragon Nippon P. Cranes 3 : 7 :t:

06.10.11 LIG China Dragon Nippon P. Cranes 2 : 8 :t:

04.10.11 LIG China Dragon Nippon P. Cranes 3 : 6 :t:

23.01.11 LIG Nippon P. Cranes China Dragon 8 : 2 :t:

22.01.11 LIG Nippon P. Cranes China Dragon 6 : 2 :n:

20.01.11 LIG Nippon P. Cranes China Dragon 9 : 0 :t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej, MHL, godz. 14.00

Spotkanie: Mamonty Yugry - Stalnye Lisy

Typ: over 5.5

Kurs: 1.65

Bukmacher: Bwin

 

Liga dość niszowa, ale akurat wiele spotkań kończy się tutaj wysokimi wynikami. W tym spotkaniu rosyjskiej MHL spodziewam się sporej ilości bramek. Obie drużyny preferują grę ofensywną. Goście to najbardzie ofensywna ekipa w lidze. Aż 183 strzelone bramki w 40 meczach i średnia ilość bramek, padająca w meczach z udziałem tego zespołu kształtuje się na poziomie 7,28gola/mecz. Zaliczyli tylko 11 underów w całym sezonie. Gospdoarze tak bardzo ofensywni nie są, bo średnia ilość bramek, padająca w ich spotkaniach wynosi 6,33gola/mecz. Zaliczyli 17 underów dla granicy 5,5 gola. Co ciekawe gospodarze strzelili w 20 grach u siebie 81 goli, a goście w 18 wyjazdach 62 gole. Drużyny spotkały się już w tym sezonie 2 razy i padały bardzo wysokie wyniki 8:1 i 11:4 dla Stalnye Lisów. Oba zespoły należą do jednej konferencji i róznica między tymi zespołami wynosi 13 pkt. na korzyść gości. Gospodarze są na 7 pozycji, goście są wiceliderem konferencji. Linia na poziomie 5,5 gola wydaje się trochę niska, według mnie 6 goli to minimum w tym spotkaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROSJA: VHL 16.01.2013 17:00

Yunost Minsk - Mechel Chelyabinsk

Typ:2KZ

Kurs:1,96

Bukmacher:Unibet

 

Analiza: Po krótkiej przerwie czas coś zacząć pisać. Moje oczy zaciekawiło spotkanie 40 kolejki meczy między drużynami kolejno z 22 i 19 miejsca 2 Ligi Hokeja Rosyjskiego. Spotkanie między Yunost a Mechel. Yunost obecnie 22 drużyna ligi z 44 oczkami na koncie. 14 zwycięstw 25 porażek. Ostatnie mecze Yunost u siebie to 3 porażki 2 zwycięstwa. Drużyna nie spisuje się najgorzej ponieważ wygrali z Orskiem z Voronezh’em przegrali z Liderem ale 4:6. Aczkolwiek w tym meczu stawiam na gości. Ostatnie 5 meczy to 3 zwycięstwa i 2 porażki. Mechel jesty na 19 pozycji i ma 53 oczka na koncie. Obydwie drużyny grały ze sobą tylko raz i to Yunost na wyjeździe pokonali mechel po dogrywce. W tym meczu też jest bardzo możliwy remis dlatego też daję na końcowe zwycięstwo gości. Dlaczego? Wydaje mi się ze to goście w tym spotkaniu wyjda bardziej zdeterminowani i nakręceni 2 ostatnie mecze 2 zwycięstwa i widać ze z drużynami za pleców radzą sobię o wiele lepiej, i są oni pewniejszymi drużynami do zdobycia punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...