Skocz do zawartości

Liga fińska 2012/13


Rakowiak1921

Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: Hokej FINLANDIA: SM-liiga

Spotkanie: Kärpät - Jokerit

Typ: powyżej 5,5 goli

Kurs: 2,55

Godz: 16:00

Bukmacher: Expekt

 

Analiza: W fińskiej SM-liiga dojdzie do pojedynku dwóch najbardziej bramkostrzelnych

zespołów. Obydwa do tej pory strzeliły po 145 bramek i wyprzedzają kolejnych rywali

w tej statystyce o ok 10 trafień. Jeśli do tego dodamy, że w ostatnich czterech meczach

pomiędzy tymi zespołami (które zostały rozegrane jesienią roku poprzedniego i w tym roku

więc w składach zbliżonych do dzisiejszego) padały następujące wyniki 4:2, 4:3, 6:5, 3:3

stanowiące w komplecie over 5,5 gola ten typ wydaje się pewniakiem.

Podsumowując: obydwa kluby grając przeciw sobie lubią postrzelać i myślę, że

nie inaczej będzie dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

FINLANDIA: SM-liiga - Spadek Ilves -Jukurit 02.04.2013 17:30

under 5,5

bet 365

KURS 1,57

 

Bardzo możliwe ze będzie to ostatnie spotkanie w tej serii.Jak na razie ekipa Ilves prowadzi 3-1- 3 spotkania były bardzo wyrównane i kończyły sie wynikami underowymi. U siebie ekipa z Tampere wygrywała 2-0 i 2-1 po dogrywce na wyjeździe zaliczając zwycięstwo 3-1 i doznając porażki 7-4.Obie drużyny w lidze grały zdecydowanie underowo . Ilves u siebie zalicza 66.7 % 30-20 ogólnie wyglądało to 35 / 60 58.3 %.Goście to bezsprzecznie najlepszy zespól MESTIS grający bardzo solidnie w defensywie, tylko 106 bramek straconych na 48 spotkań -ogólnie 28 / 48 58.3 % na wyjazdach 12 / 24 50 %.Kursy na zwycięstwo Ilves takie same jak na under 5,5- myślę ze bramki będą lepszym- pewniejszym rozwiązanie. Jeśli ekipa gości zagra bardzo poprawnie, spokojnie w obronie długo będzie stawiała czoła wyżej rozstawionemu rywalowi tak jak w poprzednich spotkaniach na ich tafli, możemy zobaczyć bardzo zacięte wyrównane spotkanie( może dogrywka). liczę na to ze żadna z drużyn nie zaryzykuje i będziemy mieli sporo ostrej twardej gry, bardzo taktycznej z mała ilością przewag dla którejś z drużyn. W ostatnim meczu Jukurit pokazał ze podtrawi grac bardzo ofensywnie jesli ich sie troszkę zlekceważy, odpuści sa bardzo groźni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FINLANDIA: SM-liiga - Spadek Ilves -Jukurit 02.04.2013 17:30

under 5,5 :minus:

bet 365

KURS 1,57

 

Bardzo możliwe ze będzie to ostatnie spotkanie w tej serii.Jak na razie ekipa Ilves prowadzi 3-1- 3 spotkania były bardzo wyrównane i kończyły sie wynikami underowymi. U siebie ekipa z Tampere wygrywała 2-0 i 2-1 po dogrywce na wyjeździe zaliczając zwycięstwo 3-1 i doznając porażki 7-4.Obie drużyny w lidze grały zdecydowanie underowo . Ilves u siebie zalicza 66.7 % 30-20 ogólnie wyglądało to 35 / 60 58.3 %.Goście to bezsprzecznie najlepszy zespól MESTIS grający bardzo solidnie w defensywie, tylko 106 bramek straconych na 48 spotkań -ogólnie 28 / 48 58.3 % na wyjazdach 12 / 24 50 %.Kursy na zwycięstwo Ilves takie same jak na under 5,5- myślę ze bramki będą lepszym- pewniejszym rozwiązanie. Jeśli ekipa gości zagra bardzo poprawnie, spokojnie w obronie długo będzie stawiała czoła wyżej rozstawionemu rywalowi tak jak w poprzednich spotkaniach na ich tafli, możemy zobaczyć bardzo zacięte wyrównane spotkanie( może dogrywka). liczę na to ze żadna z drużyn nie zaryzykuje i będziemy mieli sporo ostrej twardej gry, bardzo taktycznej z mała ilością przewag dla którejś z drużyn. W ostatnim meczu Jukurit pokazał ze podtrawi grac bardzo ofensywnie jesli ich sie troszkę zlekceważy, odpuści sa bardzo groźni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina: hokej,Finlandia

Spotkanie: Tappara - Ässät(-1.5)

Typ: 2

Kurs: 3.60

Bukmacher: Unibet

22.04.2013 17:30

 

Analiza:

Finał wchodzi w decydującą fazę.Jak na razie remis po dwa.Oba zespoły wygrywają spotkania u siebie ale w końcu myślę że to się skończy.W tym piątym spotkaniu goście w końcu wygrają i to różnica minimum dwóch bramek.Dla gospodarzy ciężko idzie gra z Assat i wygrywanie z nimi.U siebie jakoś jeszcze dwa spotkania się udało wygrac ale wyjazdy to totalne porażki.Myślę że to goście zdobędą mistrzostwo i w piątym spotkaniu już pokażą że to dla nich się ono należy.Dziś u siebie pewnie wygrali do zera.Ostatnio na wyjeździe przegrali gdyż sekundę przed końcem Tappara strzeliła w przewadze.Myślę że w piątym meczu już od samego początku Assat będzie cisnęło do zwycięstwa i pewnie pokonają gospodarzy tego spotkania aby w szóstym spotkaniu na własnej tafli świętować sukces.Myślę że jest ich na to stać i dziś o 17:30 pokonają pewnie Tapparę. Wierzę w to i ryzykuję że tak się stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...