Skocz do zawartości

Liga austriacka 2012/2013


DreamT

Rekomendowane odpowiedzi

Finał play off 2012

 

Liwest Linz - Klagenfurt 2:3 22.03.2012

Klagenfurt - Liwest Linz 2:3 25.03.2012

Liwest Linz - Klagenfurt 6:2 27.03.2012

Klagenfurt - Liwest Linz 1:4 29.03.2012

Liwest Linz - Klagenfurt 3:1 01.04.2012

 

Mistrz EBEL 2011/2012 Liwest Linz

 

Sezon 2012/2013

 

1 kolejka 06-07.09.12

Olimpija Ljubljana - Vienna Capitals

Alba Volan - Medvescak Zagreb

Dornbirn - Rekord

Salzburg - Znojmo

TWK Innsbruck - Graz 99ers

Liwest Linz - Klagenfurt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: hokej, Erste Bank - EHL, Austria, godz. 19.15

Zdarzenie: Olimpija Ljubljana - Vienna Capitals

Typ: 2

Kurs: 1.75

Bukmacher: Expekt

Analiza: Na początek w lidze austriackiej zagra zespół, który ma się ostro bronił przed degradacją i zespół, typowany do mistrzostwa. Po ostatnim sezonie, w którym Capitals odpadli już w 1/4 finału po porażce z późniejszym mistrzem Linzem, tym razem zespół ma nadzieje na inne rozstrzygnięcia. Faworytem pojedynku są goście i chyba na ich wygraną należy postawić. Przemawiają za tym mocne wzmocnienia. Bramkarz Zaba, z Linzu ściągnięto Viedermana i najlepszego gracza Klimbachera, przyszedł napastnik Soares, z doświadczeniem w wielu mocnych ligach europejskich. Zostali gracze, którzy nadawali ton grze zespołu: Fortier, Ferland i Gratton. Vienna pokazał już dobry hokej w European Trophey tornament, wygrane u siebie: Slovan 2:1(OT), JYP 3:2, Kalpa 5:3, na wyjeździe Linkopings 4:3(OT), porażka z HV71 3:1.

Gospodarze znowu mają ogromne problemy finansowe. Z klubu odeszli najlepsi gracze. Odszedł np. pierwszy bramkarz Lamoureux, best scorer Hugnes, second scorer Taylor i kilku, którzy byli pierwszoplanowymi graczami: Hotham, Cole, Fraser.In preparatorion period we saw that these players who left are big loss for team. W meczach przedsezonowych przegrywali z: Vitkovice 3:5, 1:6 z M.Boleslav, z Stavanger 3:6, z Alba 1:4. Trudno więc pomyśleć żeby goście przegrali ten mecz, skoro ogrywają zespoły fińskie czy szwedzkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EHC Liwest Black Wings Linz - KAC Klagenfurt godz. 19:35

typ: 1

kurs: 2,00

Buk: Bet365

 

Pierwsza kolejka rozpoczyna się również w Austrii. Postanowiłem zagrać na mistrza kraju zespół z Linz. Zespół ten z poprzednich play-off ograł drużynę z Klagenfurtu 4-1 w finale ,po przegraniu pierwszego spotkania, wygrał następne cztery. Ogólnie w całej historii Gospodarze wygrali 45 razy natomiast KAC 34.

Widać,że mistrzowie dobrze przepracowali okres przygotowawczy wygrywając prawie wszystkie spotkania:

02.09.12 MIE Linz Straubing 6 : 3

31.08.12 MIE Straubing Linz 1 : 2

26.08.12 MIE Lorenskog Linz 3 : 6

25.08.12 DOL Lugano Linz 7 : 2

19.08.12 MIE Munchen Linz 1 : 3

Zespół z Klagenfurtu grał ze zmiennym szczęsciem wygrał 3 spotkania,3 przegrał i jedno zremisował. Myślę,że dzisiaj na lodowisku Keine Sorgen Eisarena zasiądzie komplet 3800 widzów i wspomoże mistrza w pierwszym kroku do obrony tytułu. Ostatnie mecze pomiędzy obiema drużynami oraz wyniki meczy sparingowych przed sezonem wskazują na to,że w dzisiejszym meczu górą powinni być gospodarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dyscyplina: Hokej, Austria

Spotkanie: O. Ljubljana - Klagenfurt 3:3 :minus:

Typ: 1

Godz: 19:15

Kurs: 3.15

Buk: Betclick

Analiza:

To już dziewiąta kolejka spotkań w EBEL. Dziś wieczorem zagrają przeciw sobie drużyny które plasuję sie w niższej części tabeli.Odpowiednio gospodarze przedostatnie miejsce bo aż jedenaste z miejscem siódmym.Może i troszkę odważny typ ale myślę że bardzo prawdopodobny bo kurs na gospodarzy jest zbyt wysoki.Gospodarze mają marny bilans jak na razie bo aż dwie wygrane i sześć porażek.Goście także nie zachwycają z bilansem 5-3, w tym jedna wygrana po dogrywce.Ostatnio Ljubljana wygrała i to wysoko bo aż 7 do 1.Moim zdaniem w końcu uwierzyli w siebie i zagrali tak jakie są oczekiwania kibiców.Spotkanie we własnej hali i z udziałem najsłabszej drużyny obecnie ale to zawsze zwycięstwo na przełamanie. Dziś myślę że pójdą za ciosem i także zgarną pełną pulę punktów.

Klagenfurt gra w kratkę.Nie zachwycają swoją grą nikogo.Myślałem że od początku sezonu będzie można na nich liczyć i ogrywać będą przeciwników mecz za meczem.Tak jednak nie jest.Na obcej tafli nie są już tacy mocni i potrafią przegrać spotkanie.Dziś wieczorem liczę na to że tak też będzie.Gospodarze w końcu muszą zdobywać punkty aby im czołówka nie uciekła i dlatego też stawiam dziś na ten właśnie zespół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina: Hokej,AUSTRIA: EBEL

Spotkanie: O. Ljubljana - Innsbruck

TYP: over 7.5

KURS: 2,75

BUK: Bet365

 

Analiza:

Po długich poszukiwaniach w końcu wybrałem typ na dziś.Jest nim typ na over az 7,5 czyli zawodnicy muszą strzelić aż osiem bramek w sumie.Dużo? Być może ale w tej lidze jest możliwe gdyż tu strzelają bardzo wiele bramek.Zespoły te zajmują odpowiednio dziesiąte i ostatnie dwunaste miejsce.Goście wygrali zaledwie jedno spotkanie co przy gospodarzach jest marnym pocieszeniem.Olimpia wygrała aż pięć spotkań bezpośrednio.Dziś także jest faworytem tego spotkania i tylko jest pytanie ile im strzelą bramek bo grą defensywną goście nie zachwycają.Łącznie stracili już 67 bramek.Trafili 30 więc też potrafią atakowac i zawsze coś tam ustrzelić .Dziś myślę że oba zespoły się rozstrzelają .Ostatnie spotkanie między tymi drużynami zakończyło sie wynikiem z dorobkiem ośmiu bramek.Dziś mam nadzieję że będzie podobnie.Gospodarze od dwóch spotkań nie zakończyli wyniku z overem 5,5.grali te spotkania na wyjeździe wieć być może dlatego.Goście natomiast grają w kratkę z przewagą wyników over w meczu.Dziś Olimpia powinna się rozstrzelać i zaaplikowac gościom z 5-6 bramek.Goście z pewnością łatwo skóry nie sprzedadzą i także coś powinni utrafić (2-3).Kurs jest dobry na over i warty zaryzykownia. Dla Ljubljany jak nie dziś to kiedy.Mają dziś wyborną szansę przed własnymi kibicami i własną taflą pokazać że u siebie są bardzo mocni i dla takich słabeuszy potrafią nastrzelać full bramek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej,AUSTRIA: EBEL

Spotkanie: O. Ljubljana - Innsbruck 6:3 :plus::plus::plus:

TYP: over 7.5

KURS: 2,75

BUK: Bet365

 

Analiza:

Po długich poszukiwaniach w końcu wybrałem typ na dziś.Jest nim typ na over az 7,5 czyli zawodnicy muszą strzelić aż osiem bramek w sumie.Dużo? Być może ale w tej lidze jest możliwe gdyż tu strzelają bardzo wiele bramek.Zespoły te zajmują odpowiednio dziesiąte i ostatnie dwunaste miejsce.Goście wygrali zaledwie jedno spotkanie co przy gospodarzach jest marnym pocieszeniem.Olimpia wygrała aż pięć spotkań bezpośrednio.Dziś także jest faworytem tego spotkania i tylko jest pytanie ile im strzelą bramek bo grą defensywną goście nie zachwycają.Łącznie stracili już 67 bramek.Trafili 30 więc też potrafią atakowac i zawsze coś tam ustrzelić .Dziś myślę że oba zespoły się rozstrzelają .Ostatnie spotkanie między tymi drużynami zakończyło sie wynikiem z dorobkiem ośmiu bramek.Dziś mam nadzieję że będzie podobnie.Gospodarze od dwóch spotkań nie zakończyli wyniku z overem 5,5.grali te spotkania na wyjeździe wieć być może dlatego.Goście natomiast grają w kratkę z przewagą wyników over w meczu.Dziś Olimpia powinna się rozstrzelać i zaaplikowac gościom z 5-6 bramek.Goście z pewnością łatwo skóry nie sprzedadzą i także coś powinni utrafić (2-3).Kurs jest dobry na over i warty zaryzykownia. Dla Ljubljany jak nie dziś to kiedy.Mają dziś wyborną szansę przed własnymi kibicami i własną taflą pokazać że u siebie są bardzo mocni i dla takich słabeuszy potrafią nastrzelać full bramek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KHL Medvescak Zagreb - HC Orli Znojmo godz. 19:15

typ:1

kurs: 1,58

Buk: Betclic

 

Po dłuższej przerwie wracam do typowania hokeja austriackiego,myślę że moje typy będą skuteczne jak pod koniec poprzedniego sezonu. Dzisiaj zobaczyłem ciekawe spotkanie,w którym KHL Zagrzeb podejmuję ekipę Znojmo. Gospodarze mają bardzo dobrą serię 6 zwycięstw w tym cztery ostatnie w regulaminowym czasie. Właśnie cztery ostatnie zwycięstwa przekonują mnie do postawienia na KHL w dzisiejszym meczu,nie były to jakieś przypadkowe wygrane . Można śmiało powiedzieć,że były to pogromy. Medvescak pokonał ostatnio:

28/10-12 EHL M. Zagreb vs. Villach 5:1

26/10-12 EHL BW Linz vs. M. Zagreb 1:5

23/10-12 EHL M. Zagreb vs. Fehervar 5:3

19/10-12 EHL Innsbruck vs. M. Zagreb 0:5

Zespół z Zagrzebia jest w tej chwili trzeci w tabeli w 16 meczach 9 wygrał w regulaminowym czasie. Ostatnie zwycięstwo z wyżej notowanym Villach pokazuje w jakiej formie jest KHL.

Znojmo ostatnie dwa mecze rozegrało na wyjeździe przegrywając po karnych z Insbruckiem 6-5 oraz z Wiedniem 3-1. Nastroje w obu zespołach są na pewno zupełnie odmienne,watpie żeby ekipie gości udało się przerwać znakomitą passę hokeistów z Zagrzebia. Ponadto ostatnie 4 mecze pomiędzy tymi drużynami wygrywali gospodarze a 3 z tych meczy odbyły się w tym roku.

12 października KHL pokonało Znojmo 2-1 a w poprzednim sezonie na początku roku zespoły te spotkały się w play-off i wtedy Zagrzeb wygrał 3-1 i 5-0. Dzisiaj bliżej mi do tych wyników z play-off,myślę że spotkanie zakończy się podobnym zwycięstwem KHL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej,AUSTRIA: EBEL

Spotkanie: Innsbruck - Vienna(-2.5) 0:8 :ok::plus:

Typ: 2

Kurs: 2,25

Bukmacher: Bet365

04.11.2012 17:30

 

Analiza:

Mecz mający jednego faworyta i są to gracze przyjezdni. Gospodarzom nie idzie w tym sezonie i dostają baty od każdego kto im się nawinie .Goście obecnie liderują w tabeli a grają ze słabeuszami na ostatnim miejscu. Więc tutaj innego wyniku nie powinniśmy się spodziewać niż tylko wielu bramek strzelonym gospodarzom.Być może gospodarze także coś strzelą ale raczej to będzie gol honorowy bo nie liczę na to że jeszcze coś wiecej ustrzelą.Natomiast Vienna bardzo dobrze sobie radzi w ataku i jak strzela wiele bramek zespołom z czołówki to nie powinna mieć problemów z nastrzelaniem słabeuszom.handicap jest przyzwoity tak jak i kurs na niego.Myślę że nie powinna Vienna mieć problemów z osiągnięciem go.Trzy bramki to minimum moim zdaniem jaka będzie różnica bramkowa między tymi drużynami.Goście nie odpuszczą łatwego spotkania i pokażą kunszt strzelecki dla graczy gospodarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Hokej, Austria

Spotkanie: Innsbruck - Alba Volan(-2.5)

Typ: 2

Kurs: 3.25

Data 16.11.2012 Godz 19.15

Bukmacher:Bet365

 

analiza:

Dwudziesta pierwsza kolejka w Austrii.Hokej w pelnym wydaniu zespołów z Innsbrucka i Alba volan fevity.Dzis myśle że goscie w gazie znowu wygrają.Gospodarze to dostarczyciele punktów dla innych zespołów.Dotychczas wygrali zaledwie jedno spotkanie co w stosunku do gosci ktorzy mają zwycięstw aż dziewięć.Dziś nie widzę innego rozwiazania jak wygrana gości.Gospodarze od czterech spotkan nie ugrali zadnego spotkania.Goście ostatnie spotkanie wygrali z liderem rozgrywek o raz przed ostatnio wyjazdowe spotkanie z Dornbirn, przedostatnią druzyną w tabeli.dziś tak więc innej opcji raczej nie powinno być niż wygrana gości.Mysle że nie odpuszcza tego spotkania i pewnie wygraja różnica minimum 2-3 bramek.Liczę na to i stawiam.Kurs jest ciekawy i myslę że warty zaryzykowania na gości ktorzy sa na fali i bez większych problemow powinni to wygrać.Gospodarze no cóż muszą szukac punktow gdzieś indziej.Albo dostac jakiegoś olśnienia lub złapac bardzo dobrą formę aby walczyć o punkty.dzis jednak myślę że to się nie stanie i Alba pewnie wygra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dyscyplina: Hokej – Austria EBEL

Spotkanie: Vienna - Salzburg

Typ: Salzburg (w tym dogrywka i rzuty karne)

Kurs: 2.22

Godz. 19.15

Bukmacher: Unibet

Analiza:

Ekipa Salzburga co roku uznawana jest za jednego z faworytów rozgrywek podobnie jest i w tym sezonie. Jak na razie nie wygląda to najlepiej dopiero 9 pozycja która na dzień dzisiejszy oznaczałaby grę o utrzymanie. Swoje na początku zrobiły liczne kontuzje ale te problemy mają już za sobą do tego do ekipy niedawno dołączyli gracze z NHL którzy coraz lepiej wyglądają. Tak więc trzeba zacząć gonić czołówkę i ostatnie pojedynki to potwierdzają. Ostatnie 5 meczy do bardzo przekonywujące i pewne zwycięstwa z Graz 1:5, Villach 6:2, Innsbruck 1:4 i 4:0 z Ljubljaną i jedna przegrana po dogrywce z Znojomo. Ich dzisiejszy rywal Vienna jak na razie lideruje w tabeli jednak ostatnio nie prezentuje się najlepiej zanotowali kilka wpadek ze słabymi ekipami z Ljubljaną i Klagenfurtem. Do tego dochodzi kilka kontuzji: Fraser (28 spotkań - 6 bramek i 15 asyst), Ferland (18 spotkań - 6 goli, 6 asyst), Fischer (12 spotkań), Pinter (27 meczy – 3 gole 3 asysty), Romano (24 spotkania – 7 goli 10 asyst) i Seidl (16 spotkań 1 bramka 1 asysta). Kolejna spraw gospodarze za dwa dni mają mecz ćwierćfinałowy w European Trophy z Eisbaren i jest to tylko jeden pojedynek bez rewanżu tak więc mogą się troszeczkę oszczędzać w dzisiejszej konfrontacji. Obie dwukrotnie w tym sezonie się spotykały i zanotowali po jednym zwycięstwie. Do końca sezonu zasadniczego nie pozostało wiele kolejek tak wiec goście muszą kontynuować dobrą serię zwycięstw i iść w górę tabeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Innsbruck - Znojmo(-2.5)

Dyscyplina: AUSTRIA: EBEl godz.19:15

Typ: 2

Kurs: 3.00

Bukmacher: Sportingbet

 

Analiza:

Po krótkiej przerwie wracamy znowu na tereny europejskiego hokeja.na dziś wybrałem spotkanie z ligi w Austrii.na własnej tafli ostatnie w tabeli hokeiści Innsbrucka zagrają z drużyną będącą obecnie na miejscu piątym.gospodarze mieli przez chwile okres uniesienia.wygrali dwa spotkania po d rząd i na tym się skończyło.obecnie na koncie cztery porażki z rzędu i nie wróżę im w tym spotkaniu innego rozwiązania jak porażka kolejna.Goście w innej sytuacji.Ostatnie trzy spotkania to ich zwycięstwa.Zarówno na tafli u siebie jak i na wyjeździe.dziś myślę że także jest duża szansa na wygraną.stawiam te spotkanie z handicapem że róznica będzie aż trzema bramkami.Z taką gra jaką prezentuje Znojmo myślę że jest to możliwe.ostatnie spotkanie gospodarze na własnej tafli poprzegrywali minimum trzema bramkami więc dlaczego i dziś tak nie może być.zespoly były na podobnym poziomie jak Znojmo.teraz jeszcze goście są w formie więć dziś myślę że także to udowodnią i rozniosą w pył gospodarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Salzburg-Dornbirn

Dyscyplina: AUSTRIA: EBEl 21.12.2012 19:15

Typ: Handicap azjat. -2.5 Salzburg

Kurs: 2,11

Bukmacher: Pinnacle Sports

 

Gospodarze w tym sezonie zawodzą jak na razie bardzo niska lokata w tabeli, 9 miejsce z przeciętnym bilansem 31 ( 13 - 4 - 14 ) 116 : 95 - 31 pkt. Goście to jeden z autsajderów 31 ( 5 - 7 - 19 ) 93 : 127 - 21 pkt.Będzie to spotkanie 2 przeciwieństw: 2-go ataku ligi jaki posiada Salzburg kontra jedna z najgorzej broniących zespołów EBEl(tylko HC Innsbruck jest gorszy).Rożnica punktowa pomiędzy obiema ekipami nie duża, bo wynosi tylko 10 pkt ale jakoś jak najbardziej.Gospodarzy stać na granie o najwyższe cele -tabela jest dość spłaszczona zatem bardzo ciekawa do 3-4 miejsca ekipa Salzburg traci 7-9 pkt.Gospodarze maja w tym sezonie troszkę problemów finansowych co odbiło sie na jakości zespołu- forma nie stabilna(przeciętny początek ligi,slaby listopad) .Obie drużyny grały jak na razie ze sobą dwa razy u siebie dość pewna wygrana Salzburga 4-1 na wyjeździe porażka po dogrywce 3-2.Forma ostatnich 5 spotkań zdecydowanie na plus dla dzisiejszych gospodarzy, którzy przegrali z liderem z Vienny po bardzo zaciętym meczu 4-2 oraz po dogrywce 4-3 z HC Znojemští Orli. 3 spotkania wygrane z zespołami przeciętnymi, goście 4 porażki plus 1 zwycięstwo po dogrywce u siebie. Dość wyrównany mecz z drużyna niedźwiedzi z Zagrzebia przegrany 2-4. W meczach obu zespołów pada ostatnio sporo bramek, myślę ze gospodarze wygrają ten mecz dość pewnie. Zdecydowanie postawia na atak- strzelają u siebie sporo bramek pokazując różnice po miedzy drożynami na swoja korzyść. Limit słabych występów i wpadek został juz mam nadzieje wyczerpany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Salzburg-Dornbirn

Dyscyplina: AUSTRIA: EBEl 21.12.2012 19:15

Typ: Handicap azjat. -2.5 Salzburg :plus:

Kurs: 2,11

Bukmacher: Pinnacle Sports

 

Gospodarze w tym sezonie zawodzą jak na razie bardzo niska lokata w tabeli, 9 miejsce z przeciętnym bilansem 31 ( 13 - 4 - 14 ) 116 : 95 - 31 pkt. Goście to jeden z autsajderów 31 ( 5 - 7 - 19 ) 93 : 127 - 21 pkt.Będzie to spotkanie 2 przeciwieństw: 2-go ataku ligi jaki posiada Salzburg kontra jedna z najgorzej broniących zespołów EBEl(tylko HC Innsbruck jest gorszy).Rożnica punktowa pomiędzy obiema ekipami nie duża, bo wynosi tylko 10 pkt ale jakoś jak najbardziej.Gospodarzy stać na granie o najwyższe cele -tabela jest dość spłaszczona zatem bardzo ciekawa do 3-4 miejsca ekipa Salzburg traci 7-9 pkt.Gospodarze maja w tym sezonie troszkę problemów finansowych co odbiło sie na jakości zespołu- forma nie stabilna(przeciętny początek ligi,slaby listopad) .Obie drużyny grały jak na razie ze sobą dwa razy u siebie dość pewna wygrana Salzburga 4-1 na wyjeździe porażka po dogrywce 3-2.Forma ostatnich 5 spotkań zdecydowanie na plus dla dzisiejszych gospodarzy, którzy przegrali z liderem z Vienny po bardzo zaciętym meczu 4-2 oraz po dogrywce 4-3 z HC Znojemští Orli. 3 spotkania wygrane z zespołami przeciętnymi, goście 4 porażki plus 1 zwycięstwo po dogrywce u siebie. Dość wyrównany mecz z drużyna niedźwiedzi z Zagrzebia przegrany 2-4. W meczach obu zespołów pada ostatnio sporo bramek, myślę ze gospodarze wygrają ten mecz dość pewnie. Zdecydowanie postawia na atak- strzelają u siebie sporo bramek pokazując różnice po miedzy drożynami na swoja korzyść. Limit słabych występów i wpadek został juz mam nadzieje wyczerpany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

KHL Medvescak Zagreb - KAC Klagenfurt godz. 19:15

typ:1

kurs:1,80

Buk: Betclic

 

Wicelider tabeli zespół z Zagrzebia podejmuję na własnym lodowisku hokeistów z Klagenfurtów,czyli aktualnego wicemistrza. Póki co KAC dość słabo zaczął sezon i w tej chwili jest na siódmym miejscu w tabeli co nie daję mu prawa gry o mistrzostwo. Do tej pory Klagenfurt wygrał 20 meczy w tym 5 po dogrywce przegrał 16 , 2 po dogrywce. Jednak ostatnio ich forma wyjazdowa nie jest zbyt ciekawa.

Przegrali oni trzy ostatnie spotkanie w tym w poprzedniej kolejce 8-2 z Linzem. Oba zespoły spotkały się pod koniec zeszłego roku w Zagrzebiu i wtedy pewnie wygrał KHL 4-1.

Myślę,że również dzisiaj nie powinno być problemów z pokonaniem Klagenfurtu. Forma KHL jest wysoka,wygrali 24 spotkania,przegrali 13. Obok lidera tabeli ekipy z Wiednia tracą najmniej bramek w lidze.

Ponadto Zagrzeb wygrał 4 ostatnie mecze u siebie tracąc tylko dwa gole. Jeżeli dziś utrzymają taką formę w defensywie to o zwycięstwo gospodarzy jestem spokojny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie:Dornbirn-Klagenfurt

Dyscyplina: AUSTRIA: EBEl 11.1.2013 19:15

Typ: Klagenfurt :plus:

Kurs: 1,67

Bukmacher: Sportingbet

 

Po wczorajszej wpadce w seria a dzisiaj zaglądam na lodowiska ebel, mam nadzieje ze wpadki nie będzie.Jest to bardzo ważne spotkanie dla gości i całej ligi.Sytuacja w tabeli jest bardzo ciekawa -sporo drużyn walczy jeszcze o jak najlepsze miejsca w play off.Goście ostatnio sa w bardzo wysokiej formie, od 6 spotkań nie pokonani w tym jedno zwycięstwo po dogrywce. Ostatnio bardzo dobrze wygląda ich gra w defensywie mało straconych bramek średnio 1 bramka na mecz.Jak na razie miejsce 4 z szansami na 3 pozycje, ale za ich plecami co najmniej 3-4 zespoły walczące o podobne cele i jak najlepsze miejsce na koniec sezonu. Klagenfurt ma średni bilans na wyjeździe 19 ( 4 - 5 - 10 ) 53 : 66 - 17 pkt i bardzo ciekawa historie spotkań z dzisiejszym rywalem.Dlatego kursy na to spotkanie wyglądają ciekawie jak na razie grały oba zespoły ze soba 3 razy i mieliśmy każdy możliwy wynik czyli remis w Dornbirn 5-5 i zwycięstwo Klagenfurtu u siebie 4-2 i porażka 1-4. W sumie w tych spotkania Klagenfurt jest lepszy i prowadzi 2-1 liczę ze goście zrehabilitują sie za ostatni ich mecz i blamaż u siebie z jedna z najsłabszych drużyn ligi.Dornbirn 3 porażki z rzędu bilans u siebie 19 ( 3 - 6 - 10 ) 62 : 76 - 16 pkt szalu nie ma liczę na pełna mobilizacje w szeregach gości i zwycięstwo w regulaminowym czasie gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Spotkanie:Znojmo -Salzburg Losers stage

Dyscyplina: AUSTRIA: EBEl 31.1.2013 19:15

Typ: under 6,5

Kurs:1,72

Bukmacher: Bet365

 

Bardzo ważne spotkanie dla obu zespołu, zobaczymy na pewno sporo walki i myślę mała ilość goli- typ przeciwko statystykom.Obie drużyny w sezonie zasadniczym overowe z tym ze Orly w pley ofach graja juz bardziej uważnie. Na 4 spotkania; 3under 6,5 2under - 5,5 i jeden over z bardzo słabym Dornbirn.Maja serie 3 zwycięstw, a zaczęli bardzo słabo od porażki z Innsbruck 2-3 u siebie.Goście to zdecydowanie overowy zespól w tym sezonie graja bardzo słabo-szczegolnie w obronie,popełniają sporo błędów. Graja bardzo nie równo meczą sie nawet Dornbirn .Mobilizacji w obu ekipach nie brakuje, co można wyczytać na oficjalnych stronach klubowych.Gospodarze jak na razie na 1 miejscu z dorobkiem 10 pkt rywal ma 3 pkt mniej do końca zostało 6 spotkań.Goście to jeden z najlepszych zespołów w historii austriackiego hokeja dla nich grania pre play-off jest porażka maja bardzo nie udany sezon.Po tym spotkaniu będziemy mieli przerwę na spotkania reprezentacyjne(2 tygodnie).Bardzo ważnym czynnikiem jest ze w tym sezonie Znojmo wybitnie nie leży Salzburgowi wygrywają wszystko u siebie i na wyjeździe. Na 4 spotkania wygrali wszystkie- 2 razy po dogrywce.Trener gości chce zagrać bardzo uważnie spokojnie skupić sie na grze w obronie ażeby nie popełnić prostych błędów, licząc ze cos uda sie strzelić i przełamać twierdze orłów.Kusi mnie gra w stronę gospodarzy(under1,5 w 1 tercji tez wygląda bardzo ciekawie) ale każda seria sie kiedyś kończy. Myślę ze under po dość wysokiej Lini bramkowej jest bardzo realny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina: Hokej,Austria

Spotkanie: Vienna - Villach 2:3

Typ: X2 :ok::plus:

kurs: 2.25

Bukmacher: Unibet

15.02.2013 19:15

 

ANALIZA:

AUSTRIA: EBEL - Etap zwycięzców.Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie między tymi drużynami.Ja liczę na to że dziś skończy się fatalna passa gości.Od pięciu spotkań nie potrafią wygrac spotkania.Na taki zespół jak villach to jestem niepocieszony że tak słabo sobie radzą.W lidze bardzo dobrze sobie radzili a teraz taki spadek formy.Gospodarze za to grają jak za najlepszych lat.Grają i wygrywają. Chociaz ostatnie spotkanie na własnej tafli im nie wyszło.Przegrali jedną bramką z Zagreb. Może to słabszy mecz po serii zwycięstw.dziś sądzę że to właśnie spotkanie będzie pod dyktando gości którzy jeszcze powalczą o mistrzostwo i tak łatwo się nie poddadzą bez walki.Każda czarna seria musi kiedyś się skończyć więc akurat dlaczego nie dziś.mam nadzieję że mnie nie zawiodą.W meczach między tymi zespołami padąły różne wyniki na tafli Vienna.W każdym bądź razie goście potrafią wygrac na tak trudnym terenie.dziś liczę że się przełamią i dadzą radę chociażby zremisować w trzech tercjach chociaż buki za wiele szans im nie dają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Hokej na lodzie – Wszystkie inne ligi – Austria EHL

Data rozpoczęcia: 24.02.2013 g.17.30

Spotkanie: KHL Medvescak Zagreb – EC Red Bull Salzburg

Typ : under 5,5 gola

Kurs: @1,96

Bukmacher: Betsson

 

Analiza.

 

Dzisiaj w meczu Austriackiej Ligi Hokeja spotykaja sie zespoly KHL Medvescak Zagreb – EC Red Bull Salzburg.Ja w tym spotkaniu stawiam ,ze padnie under 5,5 gola w meczu.Mimo,ze ta liga uwazana jest za bardzo underowa sadze,ze ten typ ma duze szanse poodzenia.Po pierwsze Zagrzeb ma lepszy bilans procentowy meczy underowych do overowych...53,7%underow i w 3 ostatnich spotkaniach zanotowali same niskie rezultaty...W tym w 2 ostatnich meczach na swojej tafli takze undery...

 

22/02/13 EGA M. Zagreb - Villach 3:0

17/02/13 EGA M. Zagreb - Graz 99 3:2

 

Natomiast ekipa Salzburga w 3 ostatnich meczach takze same undery i w tym 2 na wyjazdach...

22/02/13 EGB Dornbirn - Salzburg 2:3

19/02/13 EGB Salzburg - Olimpija Ljub 3:1

17/02/13 EGB Fehervar - Salzburg 2:3

 

Takze jesli zobaczymy na ostatnie spotkania pomiedzy tymi zespolami to takze duzo underow...

 

28/12/12 EHL Salzburg - M. Zagreb 1:0

23/11/12 EHL Salzburg - M. Zagreb 2:6

18/11/12 EHL M. Zagreb - Salzburg 2:0

09/09/12 EHL M. Zagreb - Salzburg 1:2 (Pk)

 

Mysle,ze dzisiaj zobaczymy podobny scenariusz i wiecej niz 5 goli obie ekipy nie strzela.Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dyscyplina: Hokej – Austria EBEL, godz. 20.30

Spotkanie: Vienna Capitals - EC KAC

Typ: 1

Kurs: 1.8

Bukmacher: WilliamHill

Analiza: Trzecie spotkanie finału w lidze EHL. Pierwsze spotkanie zakończyło się minimalnym zwycięstwem KAC 1:0 i to w Wiedniu. W drugim znowu wygrana KAC, tym razem w Klagenfurcie. Wynik to 2:1 po dogrywce. Jeśli gospodarze myślą jeszcze o walce o mistrzostwo to ten mecz muszą wygrać. A przecież Capitals to zwycięzca sezonu zasadniczego. Zespół ten wygrał 16 z 22 gier u siebie w sezonie, w playoffach przegrali u siebie z Znojmo i Red Bull, serie wygrywali 4:1 i 4:2. Podobnie KAC także serie w poprzednich rundach wygrywali 4:1 i 4:2, przegrywając 3 mecze na wyjeździe. Według mnie to właśnie gospodarzy należy uznać za faworyta tej konfrontacji i całego finału. Ale po 2 meczach jest 0:2 i dzisiaj stawiam na wygraną gospodarzy. Co ważne w tym sezonie, w meczach między tymi zespołami notowano bardzo mało goli. W ostatnich 3 było to 3:2 (karne), 3:0 i 5:1 dla Vienny, ale też aż 5 gier z 6 w sezonie wygrali Capitals. Widać więc, że ten zespół potrafi wygrywać z KAC. To jest finał mistrzostw, liga austriacka jest bardzo wyrównana i Capitals zdają sobie sprawę, że wynik 0:3 w serii po 3 grach to koniec marzeń o mistrzostwie. Ten mecz jest więc niesamowicie ważny dla gospodarzy, wygrana daje im nadzieję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...