Skocz do zawartości

[Zamknięty] Primera Division


barcatom1

Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: Piłka Nożna, HISZPANIA: Primera Division

Spotkanie: Vallecano - Valladolid

Typ: Remis

Kurs: 3.40

Godz: 25.10.2013 21:00

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

Już jutro otwieramy kolejny piłkarski weekend, a ja pod swoje skrzydła wziąłem mecz z PD. Vallecano uznawane jest w tym spotkaniu za faworyta, ale ja nie wierze, że wygrają swój trzeci mecz z rzędu. To nie jest drużyna, która przez długi okres potrafi osiągać dobre wyniki. Ale nie chcę mi się też wierzyć, że Valladolid wygra ten mecz, więc ryzykuje w remis. Goście to drużyna, która albo grubo przegrywa albo remisuje mecz. Ostatni mecz z Sevilla niespodziewanie wygrali, bo już przegrywali 2-0. Sezon temu to Valladolid był górą w dwóch spotkaniach, ale nie ma co wracać do tamtego sezonu. Obie ekipy mało strzelają i dużo tracą. Być może zobaczymy jutro jakiś over, ale skłaniam się ku temu remisowi. Ewentualnie X2 jak ktoś się obawia w czysty remis, bo Vallecano nie ma prawa wygrać jutro tego spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka Nożna, HISZPANIA: Primera Division

Spotkanie: Barcelona - Real Madrid

Typ: Remis

Kurs: 4.00

Godz: 26.10.2013 18:00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

Klasyk sobotniego dnia proszę państwa! Która gwiazda będzie schodziła z boiska z podniesioną głową? Cristiano Ronaldo i Lionel Messi? Tego nie możemy nigdy być pewni, ale ja tam czuje remis - trzeci remis z rzędu Barcelony. Po słabym meczu z Ossasuną i meczem z Milanem przyjdzie im się mierzyć ze swoim najgorszym rywalem w PD. Na te mecze zawsze była spinka z obu stron, ale ja się cieszę, że w bramce Realu zobaczymy Lopeza, bo bez tego nie byłbym taki pewny. Real wczoraj przeciętny mecz z Juventusem, sędzia trochę przesadził, ale trzy punkty zdobyli i wyjście z fazy grupowej już prawie zapewnione. Jednak straty w lidzę trzeba odrabiać. Sercem jestem za Realem, ale mecze na Camp Nou zawsze były trudne i nigdy tam nic nie wiadomo. Typowałbym tam też BTS, Cristiano strzeli gola, ale moim głównym betem jest właśnie remis. W tamtym sezonie podczas meczu ligowego był remis na CN. 25.01.12r na CN również był remis. Ronaldo i spółka powoli wracają do formy, ale Messi i banda też są mocni. Ostatnio mało strzela Barca, a Real dużo karnych, a z gry mniej. Mecz będzie bardzo wyrównany i zacięty. Typuje tam jakieś 1-1. Chociaż sercem będę za Realem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna / Primera Division

Rayo Vallecano vs Real Valladolid

Typ - Obie strzela

Kurs - 1.75

Bwin

25.10.2013 / 21:00

 

Ostatnio liga hiszpanska dziala mi na nerwy,po raz kolejny jednak sprobuje ja obstawic mam nadzieje ze jutro nie bedzie zadnych problemow z tym typem.

Rayo Vallecano znakomicie rozpoczelo sezon bo juz w pierwszym meczu pewnie pokonali beniaminka Elche 3:0 nic nie wskazywalo na taka zla passe jaka przyszla juz od nastepnej kolejki.

W drugiej kolejce Rayo udalo sie do Madrytu na mecz z Atletico i mimo ze podopieczni Diego Simeone sa w znakomitej formie to nie wypada przegrywac az 0:5,po tej klesce przyszla passa porazek i tak kolejny mecz to porazka u siebie z Levante 1:2,pogrom w Maladze i 0:5,pogrom z Barcelona 0:4,porazka z Sevilla 1:4 i przegrana z Valencia 0:1.

No dobra,mozna jeszcze jakos im te porazki usprawiedliwic nie wliczajac w to porazki z Levante,poza tym Rayo mialo trudnych rywali.

Punkt kulminacyjny byl juz w meczu z Valencia,gdzie mimo porazki 0:1 gra zespolu Vallecano wygladala dosc dobrze,zabraklo wykonczenia sytuacji,po tym meczu przyszla wygrana z nie byle kim bo z Realem Sociedad 1:0 a ostatni mecz w wykonaniu Rayo byl juz naprawde bardzo dobry i zespol ten pokonal na wyjezdzie slabiutenka w tym meczu Almerie,ktora chyba zapomniala po co wyszla na to boisko i tak grajac 11 na 10 Almeria pozwolila sobie stracic bramke,bramke ta strzelil Galvez z rzutu wolnego,kto nie widzial jej to polecam zobaczyc.

 

Real Valladolid hmmm...

Na razie nie wiedzie im sie specjalnie dobrze,tylko jedno zwyciestwo z Getafe u siebie 1:0 poza tym 4 remisy i 4 porazki.

Co do remisow to 0:0 z Elche,1:1 z Levante,2:2 z Malaga i 2:2 z Sevilla,jesli chodzi o porazki to 1:2 z Bilbao,ktore na razie prezentuje sie calkiem niezle,porazka wyjazdowa z Villarreal 1:2,bardzo ciezki teren o czym juz przekonal sie Real Madryt,porazka z Atletico Madryt 0:2,ktore rowniez w bardzo dobrej formie oraz porazka na Camp Nou z Barcelona.

 

Tu sytuacja jest jasna,Rayo po ciezkich meczach wkoncu zaczelo wygrywac,prezentujac sie juz dobrze,przynajmniej tak bylo z Almeria,gdzie Rayo gralo odwaznie i caly czas atakowalo gospodarzy,graja teraz u siebie,spodziewam sie chociaz jednej bramki z ich strony,po tak dobrym meczu ostatnim nie sadze aby znowu zlapali jakis dolek,zwlaszcza ze jest to druzyna grajaca ofensywnie,wiec tu przewiduje gola.

Real Valladolid potrafi pokazac pazur,rowniez jest to druzyna preferujacy styl bardziej ofensywny niz defensywny,poza tym maja tylko jedna wygrana a po ostatnim dobrym meczu z Sevilla apetyty z pewnoscia rosna i jutro zawodnicy powalcza o komplet punktow,poza tym sa to wyrownane druzyny i kazdy tu moze wygrac a jak pokazuja ostatnie mecze pomiedzy tymi zespolami to wieksze szanse ma Real poniewaz w ostatnich 6 meczach przegral tylko raz,raz padl tez remis,wygrali natomiast z Rayo czterokrotnie,bilans bramkowy 10-16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Hiszpania, Primera Division

Spotkanie: FC Barcelona - Real Madryt

Typ: 2

Kurs: 4,50

Data i godzina: 26.10.13 18:00

Bukmacher: Sportingbet

Analiza:

Prowadząca w tabeli Barcelona przystąpi do spotkania z Realem Madryt po dwóch kolejnych meczach o stawkę bez wygranej. Katalończycy nie poradzili sobie kilka dni temu z Osasuną na wyjeździe, a potem też tylko zremisowali w stolicy Lombardii z Milanem w ramach Ligi Mistrzów. Przełamanie z głównym rywalem do tytułu jest wymarzonym scenariuszem dla kibiców, ale ich vis-a-vis ze stolicy też mają powody, by wierzyć w triumf swoich piłkarzy. W minionych tygodniach podopieczni Carlo Ancelottiego pokazali pewne symptomy poprawy i solidnie zaprezentowali się w Primera Division z Malagą, a także dwóch konfrontacjach Ligi Mistrzów, z FC Kopenhaga i Juventusem Turyn z którym w grze Realu szczególnie pod koniec meczu było widać, że się oszczędzają na Gran Derbi. W sumie mają w tym momencie na koncie jedenaście strzelonych bramek w czterech kolejnych zwycięskich meczach. „Królewskim” udało się zatrzymać „Dumę Katalonii” w dwóch ostatnich potyczkah na Camp Nou i przy obecnej dyspozycji obu stron są szanse, że znowu powtórzą te osiągnięcia teraz. Wobec nieco słabszej dyspozycji gospodarzy, stawiam na minimalne zwycięstwo Realu.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

2:1 :nie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Hiszpania, Primera Division

Spotkanie: FC Barcelona - Real Madryt

typ: Barcelona - 1

kurs: 3,05

Buk: Bet-at-home

 

Widzę,,że nikt nie gra na Barcę dzisiaj . Ja jednak myslę,że to Duma Katalonii dziś zwycięży. Świetny początek sezonu w wykonaniu Barcelony i osiem zwycięstw pod rząd ,dopiero w ostatniej kolejce remis 0-0 z Osasuną ,jednak Barcy ostatnio ciężko grało się w Pampelunie. Myslę,że powrócą stare czasy kiedy to FCB wygrywała nawet po 5-0 . Real ostatnio traci dużo goli i meczy się ze średniakami w tabeli.

Co prawda wygrał cztery ostatnie mecze ale jakoś gra Królewskich mnie nie przekonywuję, w meczu z Juve z przewagą jednego zawodnika strasznie się męczyli i mecz mógłby zakończyć się nawet remisem.

Barcelona przegrała dwa ostatnie spotkania z Realem i myślę,że teraz czas na rewanż a dwa ostatnie remisy to tylko wypadek w pracy. U Messiego nie widać już śladu po kontuzji i podejrzewam,że dziś strzeli przynajmniej jednego gola.

W sobotnim spotkaniu w obu zespołach zabraknie po jednym podstawowym zawodniku. Trener Dumy Katalonii Gerardo Martino nie będzie mógł skorzystać z usług Jordiego Alby, natomiast w szeregach gości nie wystąpi Xabi Alonso.

Przewidywane składy:

Barcelona: Valdes - Alves, Pique, Mascherano, Adriano - Iniesta, Busquets, Xavi - Sanchez, Messi, Neymar

 

Real: Diego Lopez - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Illarramendi, Modrić - Bale, Isco, Ronaldo - Benzema

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Hiszpania, Primera Division

Spotkanie: FC Barcelona - Real Madryt

Typ: 2

Kurs: 4,50

Data i godzina: 26.10.13 18:00

Bukmacher: Sportingbet

Analiza:

Prowadząca w tabeli Barcelona przystąpi do spotkania z Realem Madryt po dwóch kolejnych meczach o stawkę bez wygranej. Katalończycy nie poradzili sobie kilka dni temu z Osasuną na wyjeździe, a potem też tylko zremisowali w stolicy Lombardii z Milanem w ramach Ligi Mistrzów. Przełamanie z głównym rywalem do tytułu jest wymarzonym scenariuszem dla kibiców, ale ich vis-a-vis ze stolicy też mają powody, by wierzyć w triumf swoich piłkarzy. W minionych tygodniach podopieczni Carlo Ancelottiego pokazali pewne symptomy poprawy i solidnie zaprezentowali się w Primera Division z Malagą, a także dwóch konfrontacjach Ligi Mistrzów, z FC Kopenhaga i Juventusem Turyn z którym w grze Realu szczególnie pod koniec meczu było widać, że się oszczędzają na Gran Derbi. W sumie mają w tym momencie na koncie jedenaście strzelonych bramek w czterech kolejnych zwycięskich meczach. „Królewskim” udało się zatrzymać „Dumę Katalonii” w dwóch ostatnich potyczkah na Camp Nou i przy obecnej dyspozycji obu stron są szanse, że znowu powtórzą te osiągnięcia teraz. Wobec nieco słabszej dyspozycji gospodarzy, stawiam na minimalne zwycięstwo Realu.

 

Zgadzam się z kolegą. Według mnie taki kurs na Real to zachęta do grania, według mnie Real w tym momencie jest silniejszy fizycznie oraz psychicznie i uważam, że Real tego meczu poprostu nie przegra. Kurs na czystą 2 4,5 bardzo zachęca do grania. Jednak ja osobiście gram dość ostro:

 

Spotkanie: FC Barcelona - Real Madryt

Typ: Handicap na gole: Real +1

Kurs: 2

Data i godzina: 26.10.13 18:00

Bukmacher: Sportingbet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nozna / Primera Division

Malaga vs Celta Vigo

Typ - Obie strzela gola

Kurs - 1.80

William Hill

26.10.2013 / 16:00

 

Dzis naprawde nie widze innej opcji jak bts'u w tym spotkaniu i naprawde bede zszokowany jezeli tutaj obie druzyny nie ukluja sie nawzajem.

10 kolejka zaczela sie wczoraj,nie kryje wielkiego rozczarowania wynikiem,gdzie Rayo zostalo wypunktowane na wlasnym boisku przegrywajac az 0:3 nie pokrywajac bts'u.

We wczorajszym meczu zabraklo tego co zwykle a wiec szczescia,wykonczenia i skutecznosci,Rayo zasluzenie przegrywalo do przerwy 0:2 ale brawa dla trenera gospodarzy,ktory juz na druga polowe zrobil 2 zmiany i Rayo gralo juz bardziej ofensywnie,niestety mimo wielu dobrych sytuacji strzeleckich nie udalo sie pokonac bramkarza Valladolid :(

Przejdzmy jednak do meczu dzisiejszego.

Malaga zajmuje 14 miejsce,ostatnie dwa mecze zespol przegral nie strzelejac nawet gola,przegrali z Osasuna 0:1 i z Realem Madryt 0:2,wczesniej pokonali Almerie 2:0 i remisowali 0:0 z Sociedad i 2:2 z Valladolid.

Malaga miala dobra passe 17 kolejnych spotkan ze strzelona bramka na wlasnym stadionie,ta passa zostala przerwana przez Atletico Madryt.

Gospodarze maja w swoim skladzie dobrych zawodnikow,ktorzy strzelac potrafia a juz na pewno ekipom pokroju Celty.

 

Celta jest 19 a wiec slabiutko,ostatnie mecze to 4 porazki z rzedu i tylko jeden remis,martwi skutecznosc zespolu,ktory w tych meczach strzelil tylko jedna bramke i to na trudnym terenie w Madrycie z Atletico.

Porazka 0:1 z Elche mozna sie do niej doczepic bo przeciez Celta strzelila bramke na 1:1 w drugiej polowie ale sedziowie widzieli tam spalonego i bramki nie uznali,ostatnia porazka z Levante rowniez 0:1 byla tez nie adewkatna do wydarzen na boisku poniewaz Celta byla strona przewazajaca a Levante skupilo sie na murowaniu bramki i tak wygrali oni ten mecz strzelajac gola w drugiej polowie,ktora byla w ich wykonaniu zalosna jesli dobrze widzialem statystyki to oddali oni chyba jeden strzal w calej drugiej polowie i zamienili go na gola...

 

Malaga zagra u siebie,nie strzelili gola w dwoch ostatnich meczach,wiec dzis powinni strzelic ta jedna mizerna bramke,co do Celty to powinni sie powaznie zastanowic nad swoja sytuacja,ostatnio maja problem ze strzelaniem goli ale dzis zagraja z Malaga z ktora lubia strzelac.

 

Ostatnie mecze pomiedzy Malaga a Celta :

 

1:1

1:1

2:1

0:2

2:1

1:1

2:2

1:4

 

Celta dzis powinna podtrzymac passe goli w Maladze,natomiast Malaga tez powinna cos ustrzelic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tIi3cUUE-YRMG3Yd6.pngLevante - EspanyolAHP501j9-8lTB8Chb.png

26.10.2013 22:00

HISZPANIA: Primera Division

Typ: over 2,5

Kurs: 2.42

Buk: Oddsing

Dziś o godzinie 22:00 Levante będzie podejmować u siebie Espanyol. Levante obecnie zajmuje w tabeli 9 miejsce z dorobkiem 13 punktów, natomiast Espanyol ma tych punktów 14 i zajmuje 7 lokatę. Co może zaskakiwać Levante u siebie ma tragiczny bilans 0-3-1 aczkolwiek Espanyol na wyjeździe ma podobny bilans 1-1-2. Różnica jest jednak w tym, że mecze na wyjeździe powinny być cięższe do wygrania. Levante zdobywało punkty na wyjeździe z praktycznie najsłabszymi ekipami w lidze. Goście pokazali się ostatnio z dobrej strony pokonując u siebie Atletico Madryt i przerwało passe tego zespołu 8 wygranych z rzędu. W dzisiejszym meczu spodziewam się dużej walki obu zespołów i sporej liczby bramek. Ostatnie 5 meczy tych zespołów było ze wskazaniem na Levante i skończyły się w 80% overem 2,5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Hiszpania, Primera Division

Spotkanie: FC Barcelona - Real Madryt

typ: Barcelona - 1

kurs: 3,05

Buk: Bah

 

Widzę,,że nikt nie gra na Barcę dzisiaj . Ja jednak myslę,że to Duma Katalonii dziś zwycięży. Świetny początek sezonu w wykonaniu Barcelony i osiem zwycięstw pod rząd ,dopiero w ostatniej kolejce remis 0-0 z Osasuną ,jednak Barcy ostatnio ciężko grało się w Pampelunie. Myslę,że powrócą stare czasy kiedy to FCB wygrywała nawet po 5-0 . Real ostatnio traci dużo goli i meczy się ze średniakami w tabeli.

Co prawda wygrał cztery ostatnie mecze ale jakoś gra Królewskich mnie nie przekonywuję, w meczu z Juve z przewagą jednego zawodnika strasznie się męczyli i mecz mógłby zakończyć się nawet remisem.

Barcelona przegrała dwa ostatnie spotkania z Realem i myślę,że teraz czas na rewanż a dwa ostatnie remisy to tylko wypadek w pracy. U Messiego nie widać już śladu po kontuzji i podejrzewam,że dziś strzeli przynajmniej jednego gola.

W sobotnim spotkaniu w obu zespołach zabraknie po jednym podstawowym zawodniku. Trener Dumy Katalonii Gerardo Martino nie będzie mógł skorzystać z usług Jordiego Alby, natomiast w szeregach gości nie wystąpi Xabi Alonso.

Przewidywane składy:

Barcelona: Valdes - Alves, Pique, Mascherano, Adriano - Iniesta, Busquets, Xavi - Sanchez, Messi, Neymar

 

Real: Diego Lopez - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Illarramendi, Modrić - Bale, Isco, Ronaldo - Benzema

 

:n: 2-1 szkoda straconej bramki w 91 minucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Espanyol - Malaga

Typ: Espanyol @2.00

 

Na moje wygrana Espanyolu jest pewna, a taki kurs to prezent od bukmacherów, Espanyol nie gra może najlepiej ale to wystarczy na słabiutką Malagę (w poprzedniej kolejce u siebie 0:5 z uwaga... Celtą Vigo :O)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jHegZik9-xzWhlzJJ.pngCelta Vigo - BarcelonahxEqh383-vkyr9sMc.png

HISZPANIA: Primera Division

29.10.2013 22:00

 

Typ:over4,5

Kurs:4.00

Buk:BET365, Unibet 4,20* :)

 

W 11 kolejce Primera Division Fc Barcelone czeka wyjazdowe spotkanie z Celtą Vigo. Celta po 10 kolejkach zajmuje odległe 10 miejsce w tabeli a Barcelona jak można sie domyślić jest liderem ligi bez porażki. Moim typem w tym spotkaniu jest przynajmniej 5 bramek. Skąd wziąłem taki typ, a więc w historii meczów tych ekip ostatnie 4 mecze to 2-3, 3-1, 3-1, 2-2. Jak widać Celta obroną nie grzeszy szczególnie, że poprzednie mecze odbywały się w czasie dosyć dobrej formy gospodarzy dziś niestety forma tej drużyny pozostawia wiele do życzenia. Uważam, że Barcelona po słabej ostatnio grze w lidze i lidze mistrzów aczkolwiek z wygranymi lecz nie przekonującymi mogła się podnieść bo sobotniej wygranej z Realem 2-1. Obrona w obu ekipach to w tym momencie najsłabsze ogniwo dlatego też liczę na sporą liczbę bramek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilka nozna / Primera Division

Real Valladolid vs Real Sociedad

Typ - Obydwie druzyny strzela gola

Kurs - 1.70

William Hill

30.10.2013 / 20:00

 

11 kolejka przed nami.

Valladolid zajmuje 14 miejsce z dorobkiem 10 punktow,do tej pory wygrali dwa spotkania z Getafe 1:0 i z Rayo 3:0,zremisowali 4-krotnie i poniesli 4 porazki z Bilbao 1:2,z Villarrealem 1:2,z Atletico Madryt 0:2 i z Barcelona 1:4.

Ostatnie mecze napawaja optymizmem w tym zespole poniewaz przegrali oni w przeciagu ostatnich 5 spotkan tylko jeden mecz na Camp Nou z Barcelona.

Dobry mecz zagrali z Sevilla,gdzie zremisowali 2:2 a w ostatniej kolejce bez zadnych problemow ograli na wyjezdzie Rayo Vallecano 3:0.

Real Sociedad natomiast powinien wracac pomalu na swoje tory,po pokonaniu Valencii 2:1 zespol ledwo co przegral z Manchesterem United 0:1 na Old Trafford po golu samobojczym a w ostatniej kolejce na spokojnie pokonali Almerie 3:0.

Gol ze strony gosci dzis pewny wedlug mnie,pilkarze z Kraju Baskow juz dosc natracili punktowi teraz powinno byc juz lepiej,nie wiem czy dzis wygraja,sa oczywiscie faworytem tego meczu ale o 3 pkt nie bedzie latwo.

Valladolid grajac ofensywna pilke,zwlaszcza przed wlasna publicznoscia rowniez powinien pokusic sie o gola,zwlaszcza za zawodnicy po ostatnim meczu z pewnoscia sa bardziej pewni siebie.

 

Historia spotkan jasno tez pokazuje ze mecze pomiedzy tymi ekipami to zawsze dobre spotkania obfitujace w spora ilosc bramek.

W ostatnich 6 meczach miedzy nimi padlo az 23 bramki,to mowi samo za siebie i 5 razy pokryty byl bts.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania ( Primera Division )

Spotkanie: Betis - Levante

Typ: 1

Kurs: 1.80

Data: 31.09.2013

Godz: 22.00

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam na jedenasta kolejkę hiszpańskiej Primera Division.

W meczu zmierza się Betis oraz Levante.

Betis rozegrał dziesięć meczy w lidze i zdobył w nich osiem punktów po dwóch zwycięstwach, dwóch remisach oraz sześciu porażkach co daje osiemnaste miejsce w tabeli, bilans bramek 9-17.

Levante zdobyło szesnaście punktów w swoich dziesięciu meczach ligowych po czterech wygranych, czterech remisach oraz dwóch porażkach i zajmuje siódme miejsce w Primera Division, bilans bramek 12-14.

Gospodarze zagrali u siebie pięć meczy w których zdobyli siedem punktów po dwóch wygranych, jednym remisie oraz dwóch porażkach, bilans bramek u siebie 6-5.

Goście na wyjazdach zdobyli dziesięć punktów w pięciu meczach po trzech wygranych, jednym remisie oraz jednej porażce, bilans bramek na wyjazdach 6-10.

Mój typ w tym meczu to jedynka, Betis u siebie w tym sezonie gra w kratkę ale potrafił zagrać też bardzo dobre mecze a Levante w swoich meczach ma dużo szczęścia i w tym meczu to szczęście ich opuści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna (Primera Division)

Mecz: Barcelona - Espanyol

Typ: liczba bramek gospodarzy (Barcelona) – over 3,5

Kurs: 2,15

Bukmacher: WilliamHill

Data: 01.11.2013 godz: 21:00

 

Analiza:

 

Już dziś kolejny mecz hiszpańskiej Primera Division i zarazem derby stolicy Katalonii. Na Camp Nou Barcelona podejmie Espanyol i oczywiście będzie zdecydowanym faworytem tego starcia. Spodziewam się że podopieczni Gerardo Martino podejdą do sprawy prestiżowo i postarają się jak najwyżej wygrać ze swoim lokalnym rywalem. Dlatego stawiam na over 3,5 gola w wykonaniu gospodarzy.

Barcelona w tym sezonie w dotychczasowych pięciu meczach u siebie zdobyła dwadzieścia goli co daje równo cztery gole na mecz. Średnią zaniża nieco ostatni mecz z Realem wygrany skromnie 2:1, a zawyża pogrom Levante aż 7:0. Ale miarodajne wydają się być wygrane po 4:1 z Valladolid i Sociedad, czyli drużynami o zbliżonym potencjale do Espanyolu.

Espanyol na razie spisuje się w tym sezonie przeciętnie, ostatnio mając dość kiepską passę, zwłaszcza na wyjazdach aż trzy kolejne porażki, w tym wstydliwe 0:3 z Levante. Łącznie w pięciu meczach wyjazdowych tylko dziewięć goli straconych, ale nie grali jeszcze na wyjeździe z żadnym z zespołów czołówki. Zapewne na Camp Nou wyjdą ustawieni defensywnie i będą chcieli przetrwać, ale Barcelona jest do tego przyzwyczajona i umie sobie radzić z tak grającym rywalem.

Dwa ostatnie pojedynki tych drużyn gdy gospodarzem była Barcelona kończyły się wynikiem 4:0, a więc każdorazowo Blaugrana strzelała te cztery bramki. Myślę, że dzisiaj będzie podobnie, bo przy dobrej formie Neymara potencjał ofensywny Barcelony jest w tym sezonie jeszcze większy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sensejjag

Dyscyplina - Pilka nożna, Primera Division

2013.11.03, godz. 20

Spotkanie: Vallecano - Real Madryt

Typ: Real -1,5

Kurs: 1,88

Buk: Bet365

 

Analiza:

Królewscy zdecydowanie otrząsnęli sie sie po porażce w Gran Derbi z Barceloną, co pokazali w meczu z Sevillą, gdzie znów pokazali, ze potrafią cieszyć się futbolem. Wynik 7-3 robi ogromne wrażenie, choć trzeba przyznać, ze tak jak Real gole potrafi łatwo strzelać, to też wyjątkowo łatwo potrafi je tracić. Mecz na Santiago Bernabeu miał dziwny przebieg. Szybkie prowadzenie 3-0 zdecydowanie ich uśpiło, co w konsekwencji doprowadziło do stanu tylko 3-2 do przerwy. Tuż po wznowieniu gry mógłbyc nawet remis, ale gol Benzemy i Ronaldo praktycznie rozstrzygnęły sprawę zwyciestwa w meczu. Dobrze zaprezentował się zwłaszcza Benzema, który już na Camp Nou miał dobre wejście (po jego potężnym strzale piłka zatrzymała się na poprzeczce), a w meczu z Sevilla zaliczył bramki nr 3 i 4 w lidze. Dziś z pewnością może liczyć po udanych ostatnich występach na miejsce w wyjsciowej jedenastce. Rywal Królewskich w tym sezonie gra kiepsko i z dorobkiem zaledwie dziewięciu oczek w tabeli wyprzedza tylko beniaminka z Almerii. Do tego maja najgorsza defensywę w całej lidze z dwudziestoma siedmioma straconymi golami. W dwoch ostatnich mecach Rayo stracilo po trzy gole, a przecież rywale wcale nie należeli do najsilniejszych, bo przecież do takich na pewno nie należą i Osasuna i Valladolid. Real, ktory ma niesamowity potencjał w ofensywie nie powinien miec tu wiekszych problemów z wywiezieniem kompletu punktów. Jeśli patrzeć na popisy Realu w starciach wyjazdowych z Rayo to wynik wydaje się oczywisty. W ramach Primera Division Królewscy wygrali tu sześć ostatnich meczy. Do prawda zdarzyła sie jedna porażka, ale było to w 2002 roku i było to w Copa del Rey. Jednak gdy widzę dyspozycję Rayo na początku sezonu to nie wierze w przełamanie złej passy w starciu z Realem. Stawiam na pewne zwycięsto podopiecznych Carla Anchelottiego 2/3-0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, HISZPANIA: Primera Division

Spotkanie: Atl. Madrid - Ath. Bilbao

Typ: Atl. Madrid (HA -1,5)

Kurs: 2.02

Godz: 03.11.2013 17:00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

Jedziemy z niedzielą i również meczem z Hiszpanii. Maszyna Atletico jutro podejmuje na własnym stadionie Athletic Bilbao. Faworytem bukmacherów i to zdecydowanym jest ekipa z Madrytu. Szczerze mówiąc wcale mnie to nie dziwi, że kursy są takie niskie, ale jak spojrzymy już na handicap azjatycki i wygraną Atletico przynajmniej różnicą dwóch bramek to łapiemy się za głowy jaki ten kurs wysoki.

 

W każdym meczu dopatruje się, że będą gole. Czasami może to człowieka zmylić, bo nie zawsze przy prowadzeniu chce się gonić dalej za piłką i na chama pchać ją do bramki, ale ekipa Atletico to inny typ drużyny. Oni na własnym stadionie są w tym sezonie niepokonani, a bramki strzelają jak na zawołanie 5 meczy: 18 goli strzelonych, 4 stracone. Wychodzi średnio 3,6 gola na mecz, a to robi wrażenie. Sprzedaż Falcao wcale ich nie osłabiła, a wręcz przeciwnie - grają lepiej niż w tamtym sezonie i kto wie... Może uda im się podbić Europę? Jutro nie ma mowy o żadnym odpuszczaniu, bo za fazą grupową są już jedną nogą, a trzeba przecież gonić Barcelonę i uciekać Realowi. O ofensywie chyba wspominać nie muszę, bo każdy kto się interesuje to zna jednak dla przypomnienia to aktualnie najlepszy strzelec w Primera Division - Diego Costa jest zawodnikiem Atletico.

 

Bilbao na wyjeździe jest rozbijane przez ekipy lepsze od siebie, a czasem nawet od gorszych. Atletico należy do tych pierwszych. Obrona Athletic też nie robi szału. To zły znak, bo defensywa powinna być ważna, a kto wie czy nie najważniejsza w całej układance. Ostatnio popis dali w meczu z Elche jak prawie pod nogi wystawiali setki. Nic ciekawego nie mogę już o nich napisać, bo punkty zbierają, ale jako drużyna wyglądają słabo. Możemy pomyśleć, że over byłby lepszy, bo przecież może się zdarzyć tak jak z Celtą albo Ossasuną, że wygrają tylko 2-1. Jedak między tamtymi meczami były ważniejsze wydarzenia mecz z Realem i mecz z Porto. Teraz Atletico będzie podejmowało w tygodniu na własnym stadionie ekipę z Austrii, która nic nie gra. Nie widzę powodu, aby sobie odpuszczać mecz ligowy.

 

Kurs na ten handicap zachęca i to mocno. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

03.11.2013 (21:00)

Piłka nożna - Hiszpania

Malaga - Betis

under 2.5

Kurs: 2.00

Bet365

 

Spotkaniem kończącym niedzielne mecze w Primeradivision jest właśnie Malaga - Betis.

Mecz ekip, która znajdują się w dolnej części tabeli.

Malaga która nie tak dawno jeszcze grała z powodzeniem w LM, teraz ledwo utrzymuje się nad strefą spadkową.

W tych derbach Andaluzji faworytem wydaje się Malaga, chociaż w obu ekipach panuje szpital.

Jeśli chodzi o Polaków to w Betisie od początku na pewno wystąpi Perquis, natomiast Bartłomiej Pawłowski znowu nie dostał powołania do składu meczowego,

Cóż można powiedzieć do tego spotkania...czy Betis podniesie się po ostatnim laniu od Atletico Madryt i czy wreszcie Malaga która w 5 ostatnich meczach ugrała 2 pkt wreszcie zwycięży?

Sądzę, że dzisiaj możemy się spodziewać remisu co najwyżej 1:1 ale raczej nie 3 bramek w całym meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Primera Division

Spotkanie: Cf Elche - Cf Villarreal

Typ: Giovani dos Santos (Villarreal) - strzeli gola

Kurs: 3,30

Data i godzina: 04.11.13 22:00

Bukmacher: Unibet

Analiza:

Goście bez obrońcy Pablo Inigueza, który dostał czerwoną kartkę w ostatnim spotkaniu. Do tej pory zagrał tylko 3 razy w tym sezonie i zamiast wykorzystać swoją szansę i pokazać się z jak najlepszej strony, to głupio fauluje i pozbawia się gry.. W dodatku środkowy obrońca Villarrealu, Jose Antonio Dorado, nie wybiegnie na boisko przez najbliższy miesiąc. To wynik urazu mięśnia przywodziciela, któremu uległ Hiszpan. Są osłabienia a to może sprzyjać bramkom. Mecz powinien być otwarty i pełen okazji podbramkowych. Ale niepokoi mnie jedno -> Villarreal nie dość, że bez overa w 3 ostatnich spotkaniach to w dodatku bez strzelonej bramki. Nadzieja jest jedynie w Giovani dos Santos wartym 8.000.000 €, może dzisiaj pokusi się o gola. Jeśli nie on to kto? Elche po beznadziejnym meczu z Granada nie wiem czy stać na festival bramek. Z Bilbao po dość dobrej połowie prowadzili 0:2, żeby ostatecznie zremisować 2:2.. a mogli nawet przegrać. Zabrakło motywacji i zdyscyplinowania. Nie wiem co o nich myśleć. Faworyt ciężki do wskazania. Jeśli Villarreal dzisiaj strzeli to Giovani dos Santos strzeli. Mimo nietrafionego rzutu karnego w meczu z Valencia i tak się nie załamał, bo zdobył 2 brameczki i jest najlepszym strzelcem żółtej łodzi podwodnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna/ Hiszpania Primera Divison

09.11.13 16:00

Real Madryt-Real Sociedad

typ: Real Madryt powyżej 3,5 gola

kurs: 2,62

bukmacher: b.e.t. 365

 

 

W dzisiejszej kolejce na Santiago Bernabeu ekipa Realu Madryt podejmować będzie imienników z Sociedadu. Pojedynki Realu z Baskijskim zespołem zawsze są pełne emocji i co najważniejsze bramek. W poprzednim sezonie w konfrontacji tych zespołów Real Madryt wygrał u siebie 4:3 natomiast w Sociedad padł wynik remisowy 3:3. Galaktikos po początkowym docieraniu pod wodzą Ancelottiego gdzie grali mało widowiskowy futbol, zaczynają powoli wracać do tego do czego przyzwyczaili kibiców z całego świata czyli ofensywnej i radosnej piłki. W ostatnim spotkaniu rozgrywanym na Santiago Bernabeu Real zdemolował Seville 7:3. Goście powinni odczuwać jeszcze w nogach trudy spotkania z Manchesterem United. Real w swoich szeregach ma wielu kreatywnych i ofensywnie nastawionych zawodników, że jedynym pytanie przed dzisiejszym meczem jest ile bramek zdobędą królewscy. W moim odczuciu 4 bramki to optymalna liczba po całkiem niezłym kursie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilka nozna / Hiszpania

Celta Vigo vs Rayo Vallecano

Typ - Celta over 1.5 gola

Kurs - 1.85

Betclic

09.11.2013 / 22:00

 

Na chwile obecna Celta jest na 16 miejscu z ugranymi 12 punktami,goscie natomiast zamykaja tabele z zaledwie 9 punktami i minusowym bilansem bramkowym,ktory wyglada tragicznie bo az 20 goli na minusie,druga druzyna z najgorszym bilansem to Osasuna,ktora jest na - 12,zadna inna druzyna niema nawet - 10 tak wiec Rayo ma dziurawa defensywe.

Ostatnie mecze Celty Vigo to porazka na bardzo ciezkim terenie z Atletico Madryt tylko 1:2 co zasluguje na brawa za walke,slaby mecz i porazka z tragicznie grajacym w tym meczu Levante 0:1,piekna wygrana z Malaga az 5:0 na ich stadionie,porazka z Barca 0:3 ale tam ofensywa naprawde sprawiala sporo problemow katalonczykom i wygrana teraz na kolejnym trudnym terenie z Sevilla 1:0.

Rayo natomiast wygralo z Sociedad 1:0 i Almeria rowniez 1:0,pozniej przyszla porazka u siebie az 0:3 z Valladolid i slabiutka gra w defensywie,porazka z Osasuna 1:3 i porazka u siebie z Realem Madryt 2:3 mimo,ze bylo juz 0:3.

Dlaczego gram taki zaklad?

Celta w ostatnich meczach pokazuje naprawde kawalek dobrej pilki,dobrze prezentuja sie w ofensywie a teraz zagraja u siebie z zespolem,ktory traci najwiecej bramek,dodatkowo Celta nie strzelila u siebie gola juz od 4 spotkan,wiec kibice nie sa zadowoleni,po remisie z Granada 1:1 przyszedl bezbramkowy remis z Villarreal i 3 porazki z rzedu,najpierw z Elche 0:1,pozniej z Levante 0:1 i z Barca 0:3,Rayo w ostatnich 5 meczach wyjazdowych stracilo az 13 bramek.

Celta dzis bramke po prostu strzelic musi a przy odrobinie szczescia i wykorzystaniu sytuacji powinni pokryc oni over 1.5.

Co ciekawe w ostatnich 5 meczach,gdy Celta podejmowala Rayo gospodarzom nie udalo sie pokonac rywala ani razu,nie strzelili oni w tych meczach ani jednego gola....

Czas na przelamanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Data: 10.11.2013 Dyscyplina: Pilka nozna, Primera Division, Hiszpania

Spotkanie: Villarreal - Atl.Madryt

Typ: 2

Kurs: 2,10

Bukmacher: Bet365

Analiza:

Dziś o 19:00 Villarreal podejmować będzie na swoim stadionie Atletic Madryt.Oba zespoły spisują się bardzo dobrze.Villarreal zajmuje 4 pozycję a Atletico 2 jednak różnica punktowa między tymi zespołami jest dosyć duża bo wynosi 10 punktów -Villarreal 23,Atletic 33.Oba zespoły nie tracą za wiele bramek dzisiejsi gospodarze 12 ,a goście 8 jednak o wiele więcej strzela zespół ze stolicy Atletico 30,a Villarreal 20.Na własnym obiekcie Villarreal ma 4/1/1 punkty tracił z Realem Madryt 2:2 i ostatnio z Getafe 0:2.Atletico w delegacjach ma 5/0/1 punkty straciło z Espanyolem 0:1.Atletico lubi grać z zespołami z pierwszej części tabeli bo często osiąga dobre wyniki.W tym sezonie Atletico mierzyło się na wyjazdach z Barceloną 0:0,Realem,0:1,Sociedad 1:2,Sevila 1:3,Granadą która w tym sezonie prezentuje się całkiem dobrze oraz z mocnym FC Porto.Wszystkie te wyniki wskazują ,że i dziś z dosyć dobrym przeciwnikiem jakim jest Villarreal wygra jednak Atletico Madryt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Piłka Nożna, HISZPANIA: Primera Division

Spotkanie:Real Valladolid - CA Osasuna

Typ: X2

Kurs: 1,97

Data i Godz: 22.11.2013 21:00

Bukmacher: Betfair

Analiza:

 

Na piątkowy pewniak dnia wybrałem ligę hiszpańską. Do starcia między Realem Valladolid a CA Osasuną dojdzie o godzinie 21. Bukmacherzy nie dają dużych szans Osasunie. Ja natomiast uważam, że mój typ remis bądź zwycięstwo Osasuny ma duże szanse na powodzenie. Oba zespoły prezentują mizerną formę w tym sezonie. Real Valladolid w Primera Division zajmuje 15 miejsce, tylko dwa zwycięstwa, sześć remisów oraz pięć porażek. Na ostatnie dziesięć rozegranych spotkań wygrali tylko jedno (z Rayo Vallecano 3:0), zaliczyli aż sześć remisów (2:2 z Valencią, 2:2 z Real Sociedad, 2:2 z Sevillą, 2:2 z Malagą, 1:1 z Levante, 0:0 z Elche)i trzy porażki. Jak widać zespół ten stawią na agresywny styl gry, stąd w zdecydowanej większości rozegranych meczy padają co najmniej trzy bramki. Teraz kilka słów o moim faworycie. Osasuna prezentuje jeszcze słabszą formę od swojego dzisiejszego oponenta. W primera division klasyfikują się na przedostatnim, 19 miejscu - trzy zwycięstwa, jeden remis i aż dziewięć porażek. Na dziesięć ostatnio rozegranych spotkań przegrali aż sześć, poza tym zaliczyli trzy zwycięstwa i jeden remis z wszechpotężną Barceloną. Osasuna nie ma nic do stracenia, dla tego w czterech ostatnich meczach padało tak wiele bramek. W dzisiejszym spotkaniu z Realem Vallaloid będzie podobnie. Obstawiam, że padną co najmniej trzy, cztery bramki. Wynik będzie oscylował w granicach remisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania, Primera Division

Spotkanie: Atletico Madryt - Getafe CF

Typ: Atletico Madryt -1.5 (AH)

Kurs: 1.68

Godz: 22:00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Wicelider Primera Division Rojiblancos podejmą dziś aktualnie szóstką drużynę ligi Getafe CF. Nie da się ukryć, że faworytem tego spotkania są gospodarze w których szeregach będzie mógł zagrać Diego Costa, który walczył ostatnio z kontuzją uda. Jego występ jest na pewno sporym wzmocnieniem drużyny, wszak jest to aktualnie najskuteczniejszy zawodnik ekipy Diego Simeone - ma na koncie 13 bramek. Postanowiłem więc zagrać w tym meczu zwycięstwo Atletico z handicapem bramkowym (-1.5).

Atletico to drużyna, która u siebie jest niezwykle skuteczna, w tym sezonie jak na razie wygrała wszystkie mecze ligowe grane u siebie plus wygrała również oba mecze w Lidze Mistrzów przed własną publicznością. Z 8 takich spotkań jedynie 2 zakończyły się zwycięstwami jedną bramką (2 razy wygrało Atletico 2-1 z Osasuna i Celtą Vigo) pozostałe wyniki to 5-0 z Vallecano, 4-2 z Almerią, 3-1 z Zenitem, 5-0 z Betisem, 2-0 z Bilbao i 4-0 z Austrią Wiedeń. W tym momencie warto również przypomnieć, że również Getafe ostatnio na Vicente Calderon nie grało się najlepiej, 4 ostatnie mecze to 4 porażki i bilans bramkowy 0-10!

Jeśli chodzi o same Getafe to jest to drużyna, która ostatnie 3 mecze wyjazdowe wygrała w lidze (wszystkie w stosunku 2-0), wcześniej jednak 3 mecze przegrała a bilans bramkowy tych spotkań to 1-7. Myślę, że Atletico jest tutaj w stanie (może nawet powinno) wygrać zdecydowanie i umocnić się na pozycji wicelidera. Myślę, że dodatkowym bodźcem dla Rojiblancos będzie to, że będą już znali wyniki spotkań i Barcelony i Realu i będą starali się wtedy albo wykorzystać wpadkę jednej z tych drużyn albo po prostu zachować nienaruszony status w tabeli sprzed kolejki.

Jeśli chodzi o nieobecnych to w ekipie Atletico nie zagrają Mario Suarez oraz Leo Baptistao, natomiast w drużynie gości nie zobaczymy Adriana Colungi i Rafy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania

Spotkanie: Elche - Valencia

Typ: Valencia

Kurs: 2.35

Godz: 19:00

Bukmacher: Betclic

Analiza:

 

W lidze hiszpańskiej ciekawie - o miejsca na podium powalczy Real, Barca i Atletico a o 4 miejsce dające eliminacje do LM oraz kolejne miejsce, które premiują awansem do LE walczy kilka drużyn w tym Valencia. Rywale mocni i już trochę odjechali, przed nimi min. Villarreal, Bilbao i Real Sociedad. Ważne dla Valencii jest zwycięstwo w tym meczu by zbliżyć się do 4 miejsca na 7 punktów i w dalszej części sezonu odrabiać dalej. W lidze nie zachwycali ostatnio, ale od ostatniego meczu w Primera Divison minęły dwa tygodnie i na pewno piłkarze Dukićia pracowali by odzyskać formę godną potencjału. Elche u siebie ostatnie dwa mecze przegrało - z Villarrealem i z Granadą. Z tego co wyczytałem to będą osłabieni w tym meczu brakiem czterech podstawowych piłkarzy - del Moral, Niguez, Perez, Gil. Takich problemów nie mają goście więc mają szansę by pokazać, że mają większy potencjał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna

Spotkanie: Malaga vs Atl. Bilbao

Typ: Under 1,5 bramki

Kurs: 3,75

Buk: William Hill

Data/godzina rozpoczęcia: 25.11.2013/22-00

Analiza:

Spotkanie kończące 14 kolejkę zmagań w Primera Division. Brak zdecydowanego faworyta. Można zaobserwować minimalne spadki kursów na gości. Miejsce w tabeli wskazuje, że zwycięsko z tego starcia powinni wyjść zawodnicy Atletico. Zajmują obecnie piąte miejsce w lidze. Biorąc pod uwagę 10 ostatnich spotkań bilans Bilbao to pięć wygranych, trzy porażki, i dwa remisy. W ostatniej kolejce wygrali z Levante 2-1, robiąc typ w stylu ht/ft 2/1. Mieli znaczną przewagę w posiadaniu piłki 63%. Warto odnotować, że zanotowali 21 sytuacji podbramkowych. Malaga w lidze 14 miejsce, z dorobkiem trzech zwycięstw, czterech remisów, sześciu porażek. Od 24 września, aż do 3 listopada nie wygrali ani jednego meczu. Ta fatalna passa została przerwana w spotkaniu w spotkaniu z Betisem wygranym 3-2, jednak tydzień temu ponieśli porażkę z Granadą 3-1. Trener Malagi nie będzie mógł skorzystać dziś z Jesusa Gameza, a także kontuzjowanych Flavio Ferreiry i Casado. Wielką niewiadomą jest występ: El Hamdaoui. W ekipie z Bilbao nie zagrają: Kike Sola i Mikel Balenziaga oraz Aduriza. Prawdopodobne składy: MALAGA: Caballero - Antunes, Weligton, Angeleri, Sanchez, Darder, Tissone, Eliseu, Portillo, Fabrice, Santa Cruz. BILBAO: Iraizoz - Iraola, Laporte, Gurpegi, Saborit, Benat, Iturraspe, Susaeta, De Marcos, Muniain, Guillermo. Spotkanie moim zdaniem będzie miało wyrównany przebieg. Warto odnotować, że Malaga ma u siebie bilans czterech do dwóch jeśli chodzi o under 1,5 bramki, natomiast Bilbao strzela na wyjazdach to jest 5 do 1 na korzyść overów. Dodam, że w dwóch ostatnich bezpośrednich spotkaniach pomiędzy tymi drużynami padła tylko jedna bramka, a więc dziś może ta passa zostanie podtrzymana-powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

01.12.2013 12:00

Betis - Rayo Vallecano

Typ: 1

Kurs: 1,95

 

W zeszłym tygodniu nie dawałem zbyt wielu szans Betisowi w derbach Sewilli i się nie pomyliłem. Tym razem jednak szykuje się całkiem przyzwoita szansa, aby na tym zespole (a w szczególności na jego zwycięstwie) co nieco zarobić.

 

Oglądałem kilka spotkań Betisu w Lidze Europy i muszę przyznać, że nie są oni aż tak słabi, jak wskazywałaby na to pozycja w Primera Division. Tu co kolejkę grają "mecz o życie" i jak na razie muszą przełykać jedną gorzką pigułkę za drugą, a Pepe Mel przepraszać kibiców na wszystkie możliwe sposoby po kolejnych porażkach.

 

Tym razem nadarza się dla Betisu znakomita okazja na przełamanie niemocy, i to zarówno w lidze, jak też i w ostatnich spotkaniach z przeciwnikiem (od czasu okazałego zwycięstwa na koniec października 2010 4:0 pięć kolejnych porażek w lidze), ponieważ Vallecano to rywal z najniższej możliwej półki. Ostatnia dotkliwa porażka z Espanyolem na własnym boisku nie była dziełem przypadku, a drugie z rzędu zwycięstwo wyjazdowe z zespołem z sąsiedztwa (po ostatnim 0:2 z Celtą) na pewno się nie powtórzy.

 

Moim zdaniem Betis jest zespołem zdecydowanie lepszym od Rayo i powinien, choć nie bez trudu, pokusić się w tym spotkaniu o trzy punkty i o przełamanie i rozpocząć marsz w górę ze strefy spadkowej. Polecam do gry za rozsądną stawkę.

 

WilliamHill

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Primiera Division 2013/2014

Spotkanie: Real Madryt – Real Valladolid AHC (0:2,5)

Typ: 1

Kurs: 2,21

Buk: Pinnacle

Data i godzina: 30.11.13 20:00

 

Dziś o godz. 20:00 na Estadio Santiago Bernabeu zostanie rozegrany mecz 15. kolejki Primiera Divison pomiędzy Realem Madryt a Realem Valladolid. Gospodarze z 34 punktami zajmują trzecie miejsce w ligowej tabeli, goście z ledwie 12 „oczkami” są na 17. pozycji, tuż nad strefą spadkową.

 

Valladolid przeżywa wyraźny kryzys formy. Przez cały miesiąc klub znad Pisuergi nie zaliczył ani jednego zwycięstwa, bowiem dwukrotnie zremisował (2:2 z San Sebastian oraz 2:2 z Valencią) i zaliczył dwie porażki (0:1 z Almerią, 0:1 z Osasuna). Bilans wyjazdowy gości jest bardzo niekorzystny – w ciągu 7 pojedynków wyjazdowych Real Valladolid wygrał tylko jedno spotkanie (z Rayo Vallecano) oraz trzykrotnie zremisował. Bilans spotkań bezpośrednich jest również niekorzystny dla gości – wszystkie z ostatnich pięciu bezpośrednich spotkań kończyło się zwycięstwem madryckiego Realu.

 

W zespole gości nie wystąpi Victor Perez, który jest wyłączony z gry co najmniej do lutego. Z powodu kontuzji łydki nie zagra Valdet Rama, natomiast występ Oscara Gonzaleza stoi pod dużym znakiem zapytania - po wyleczeniu kontuzji kolana nie powinniśmy spodziewać się jego występu przeciwko Królewskim.

 

Real w ciągu identycznego okresu czasu rozegrał aż 6 spotkań – 5 z nich wygrał w imponującym stylu m.in. z Sevillą 7:3, 5:1 z San Sebastian, 5:0 z Almerią oraz 4:1 z Galatasaray oraz odnotował remis 2:2 w wyjazdowym spotkaniu z Juventusem.

 

Sytuacja kadrowa Realu pomimo wyłączenia kilku kluczowym zawodników z gry jest niezła – potwierdza to zwycięstwo nad Galatasaray w Lidze Mistrzów, gdzie pomimo braku Ronaldo w składzie oraz grze przez ponad godzinę w „10” Królewscy zdołali odnieść okazałe zwycięstwo 4:1.

 

W meczu z Valladolid nie zagra Cristano Ronaldo, który odpoczywa po lekkiej kontuzji jakiej nabawił się w meczu z Almerią. Raphael Varane, który wyleczył kontuzję kolana powinien na dniach być dostępny dla Carlo Ancelottiego , jednak również nie powinniśmy się spodziewać jego występu w nadchodzącym spotkaniu. Do grudnia przez kontuzję uda wykluczony z gry jest Fabio Coentrao, natomiast Sami Khedira z powodu zerwanych więzadeł krzyżowych nie pojawi się na boisku przez co najmniej pół roku.

 

Pomimo faktu iż pojedynki tych zespołów były zawsze wyrównane stawiam na zdecydowane zwycięstwo Realu Madryt. Goście będą tylko statystami w spektaklu, w którym główne role zagrają Bale, Casimero, Illarramedi, Isco, Jese oraz Benzema.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Primiera Division 2013/2014

Spotkanie: Athletic Bilbao - FC Barcelona

Typ: BTS ( obie druzyny strzela gola )

Kurs: 1,63

Buk: Betsson

Data i godzina: 01/12/2013 21:00

 

 

Dzisiejszej niedzieli dojdzie do spotkania konczacego 15 kolejke ligowa.Lidera Primera division czyli Fc Barcelone podejmie druzyna ktora w tej lidze zajmuje wysokie 5 miejsce,czyli Athletic bilbao.Kazdy troszke znajacy sie na lidze hiszpanskiej wie ze mecze obu druzyn obfituja w duza ilosc goli.Obie druzyny spotkaly sie dotychczas 46-krotnie. Lepszy bilans tychze spotkan ma oczywiscie FC Barcelona bilans bramek takze opowiada sie po ich stronie ale Athletic Bilbao na swoim goracym Baskijskim terenie jest druzyna niewygodna dla kazdego nawet dla Blaugrany.Powodzenie swojego typu upatruje w brakach w obu druzynach szczegolnie w druzynie dziejszych gosci czyli Fc Barcelony. W dzisiejszym meczu zabraknie w jej szeregach Leo Messiego,Victora Valdesa,Daniego Alvesa,Jordiego Alby o raz Dos santosa i Affelaya.W druzynie gospodarzy zabraknie tylko napastnika Kike Soli i innego napastnika i to w nim upatrywalbym najwieksza strate Aduriza. Reasumujac Faworytem spotkania jest FC Barcelona ale jej oslabienia w strefie obronnej w dzisiejszym meczu sa powazniejsze niz oslabienia Athleticu i w tym upatruje zasadnosc mojego typu. Za nim tez przemawia mecz z ajaxem w lidze mistrzow ktory ogladalem i jak kazdy widzial obrona Barcelony nie prezentowala sie tak dobrze jak z graczami ktorzy sa kontuzjowani a i brak Messiego jest bardzo odczuwalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

S.Sebastian-Betis TYP 1, bramki over 2.5

kurs: eFortuna 1,72, 1,70

Sociedad w nie najlepszym stylu właśnie pożegnał się z europejskimi pucharami. Teraz może skupić się na krajowych rozgrywkach i choć wiadomo że nie ma żadnych szans w starciu z wielką trójką to już o pościgu za miejscem czwartym i możliwości rehabilitacji za rok w Champions League jak najbardziej. Trzeba jednak wygrywać, a z kim jeśli nie u siebie z ostatnią drużyną w tabeli. Gra Realu u siebie jest całkiem przyzwoita. Jedynej porażki w La Liga doznali z Atletico, a w poprzednim sezonie tylko dwukrotnie dali się ograć przed własną publiką. Betis natomiast gra katastrofalnie i w ostatnich ośmiu seriach wywalczył zaledwie dwa punkty nie mogąc pogodzić rozgrywek ligowych i europejskich pucharów (tutaj też Sociedad ma przewagę, gdyż ma po pucharowym starciu dwa dni więcej odpoczynku). Prócz jedynki zwróciłbym też uwagę na ilość bramek jakie mogą paść w tym spotkaniu. W siedmiu ostatnich grach ligowych Sociedadu wszedł typ powyżej 2,5 bramki, a pięć ostatnich gier to średnia bramek 5,0 na mecz. W analogicznym okresie czasu typ powyżej 2,5 gola w meczach Betisu nie wszedł tylko raz, a cztery ostatnie gry to średnia bramek 4,5.

 

livewynikipl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Primiera Division 2013/2014

Spotkanie: Osasuna Pampeluna - Real Madryt AHC (1,5:0)

Typ: 2

Kurs: 1,70

Buk: Pinnacle

Data i godzina: 14.12.13 16:00

 

Dziś o godz. 16:00 na Estadio Reyno de Navarra zostanie rozegrany mecz 16. kolejki Primiera Divison pomiędzy Osasuną Pampeluna a Realem Madryt. Gospodarze z 37 punktami zajmują trzecie miejsce w ligowej tabeli, goście z ledwie 13 „oczkami” są na 16. pozycji.

 

Osasuna w ostatnich pięciu spotkaniach zdobyli ledwie 4 punkty. Zwycięstwo ze słabym Realem Valladolid oraz remis z przezywającą kryzys Malagą dały klubowi z Nawarry cztery punkty, które w żadnym stopniu nie zmieniły sytuacji klubu znajdującego się tuż nad strefą spadkową. Ekipa z Pampeluny rozegrała przed własna publicznością 7 ligowych spotkań: 2 z nich zakończyły się zwycięstwami Osasuny (Rayo oraz Elche), raz Los Rojillos zremisowali (z FC Barceloną), pozostałe cztery spotkania wygrywali goście.

 

Real wygrał ostatni mecz w fazie grupowej Ligi Mistrzów – w Kopenhadze Królewszcy wygrali 2:0 po golach Modricia oraz Ronaldo. Warto dodać, iż drużyna 32-krotnych Mistrzów Hiszpanii mogła zakończyć ten mecz w jeszcze bardziej przekonujący sposób. Niestety, w 89. minucie karnego dla Realu nie wykorzystał Cristiano Ronaldo.

 

Real jest niepokonany od 9 spotkań – 7 z nich zakończyło się zwycięstwami Królewskich, natomiast Juventus (lider Serie A) i Olimic Xativa (Segunda Division B ) zdołały zremisować z drużyna prowadzoną przez Carlo Ancelottiego. Imponujący jest bilans spotkań wyjazdowych Los Blancos – 5 zwycięstwo, remis oraz porażka.

 

Warto zauważyć fakt, iż przez 15 ligowych kolejek Osasuna strzeliła swoim rywalom ledwie 11 bramek. Real Madryt w identycznym okresie czasu zdobył aż czterokrotnie więcej trafień.

 

Ostatni mecz miedzy tymi ekipami, rozegrywany finiszu ubiegłego sezonu, zakończył się zwycięstwem Realu 4:2.

 

W meczu z Osasuną na pewno nie zagra trzech graczy Realu, jednak ich brak nie będzie w żaden sposób odczuwalny przez drużynę, bowiem ci gracze od dawna leczą urazy i już dawno zostali zastąpieni przez swoich zmienników. Raphael Varane, leczy kontuzję kolana i powinien być dostępny dla Carlo Ancelottiego dopiero w styczniu. Przez kontuzję uda wykluczony z gry był Fabio Coentrao. Portugalczyk na dniach ma wrócić do regularnych treningów, jednak w Pampelunie również do nie zobaczymy. Sami Khedira z powodu zerwanych więzadeł krzyżowych nie pojawi się na boisku przez co najmniej pół roku.

 

W ekipie Osasuny zabraknie aż 6 piłkarzy. Gonzalez Sisi (pomocnik) od października leczy przewlekła kontuzje łękotki, jego występ planowany jest najwcześniej na kwiecień/maj 2014 roku. Alejandro Arribas (obrońca) nabawił się kontuzji uda i jego występ przeciwko Realowi jest mocno wątpliwy. Angel De Las Cuevas, czyli Miguel (pomocnik) ze względu na uraz łokcia jest wyłączony z gry przez najbliższy miesiąc, Alvaro Cejudo (pomocnik) narzeka na problemy ze ścięgnami, natomiast Marc Bertran (obrońca) doznał urazu stopy. Nino (napastnik) wraca do treningów po wyleczeniu kontuzji więzadła krzyżowego przedniego jakiej nabawił się w maju, jednak wątpię by od razu wskoczył do składu na mecz z Królewskimi.

 

Szykuje się nam kolejne zwycięstwo Realu Madryt. Nie spodziewam się pogromu, ale na pewne zwycięstwo dwoma lub trzema bramkami możemy śmiało liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...