Skocz do zawartości

[Zamknięty] Francuska Ligue 1


kepablanca

Rekomendowane odpowiedzi

Spotkanie: Montpellier - Monaco

Data: 10.01.2014 godz. 20:30

Typ: BTS

Kurs: 2.00

Bukmacher: Bet365

 

Monaco notuje ostatnio lekki dołek, nie wiem czy porażkę z Valenciennes można nazwać wypadkiem przy pracy skoro w meczu ze słabiutkim Vannes, drużyna z Księstwa straciła dwie bramki. Kurs na to zdarzenie jest wysoce zachęcający, a dzieje się tak dlatego że Montpellier to najbardziej underowa drużyna w lidze. W trzech ostatnich meczach gospodarze nie potrafili znaleźć drogi do siatki rywala, a strefa spadkowa już bardzo blisko niedawnych mistrzów Francji. Teraz mieliśmy jednak trochę przerwy od ligowych zmagań i wierzę że trener solidnie przepracował ten okres ze swoimi zawodnikami i dzisiaj gram na przełamanie. Gospodarze muszą tutaj myśleć o zdobyciu bramek aby mieć jakąś nadzieję na wyrwanie punktów Monaco, a co do gości właśnie to jestem pewny że coś ustrzelą, również liczy się dla nich tylko wygrana aby nie tracić dystansu do PSG i nie stracić miejsca nad Lille.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość delpiero88

Dyscyplina: Piłka nożna- Ligue 1

Spotkanie: Bordeaux- Toulouse

Typ: X

Kurs: 3,15

Godz: 20:00

Bukmacher: bet-at-home

Analiza:

 

 

Tylko zobaczyłem to spotkanie i od razu przyszła mi tutaj myśl, że w tym meczu najprawdopodobniejszą opcją będzie podział punktów. Zespół Bordeaux w sobotę o godzinie 20 podejmie na własnym stadionie ekipę Toulouse. Faworyt? No właśnie trudno wskazać. Dla bukmacherów lekkim są gospodarze, choć jeśli popatrzymy na spadki, to wszystko zaczyna się wyrównywać. Zespół Bordeaux w tym sezonie w 19 spotkaniach zainkasował 31 pkt, wygrywając 8 spotkań, remisując 7 i 4 przegrywając. Zespół przyjezdny w takiej samej liczbie spotkań zainkasował 25 pkt, 6 razy wygrywając, 7 razy remisując i 6 razy schodząc z boiska jako przegrani. Jednym z powodów dla których gram na remis w tym spotkaniu jest fakt, że Bordeaux w tym sezonie w 10 spotkaniach na własnym stadionie zaledwie raz remisowało. Podobnie sprawa wygląda sprawa jeśli chodzi o zespół przyjezdny który w 10 spotkaniach rozegranych na wyjazdach remisował jedynie 2 razy. Dlatego tutaj mam przeczucie, że będzie podział punktów. Tym bardziej, że przemawiają za tym również ostatnie spotkania pomiędzy tymi zespołami. Dwa ostatnie spotkania kończyły się podziałem punktów. W pierwszej rundzie obie ekipy podzieliły się punktami remisując ze sobą 1-1. Jak dla mnie warto spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Francja, Ligue 1

Spotkanie: Nantes - Lorient

Typ: X

Kurs: 3,15

Data i czas rozpoczęcia: 12.01.14 14:00

Bukmacher: Unibet

Analiza:

Zapraszam na spotkanie dwudziestej kolejki francuskiej Ligue 1. W jednym z ciekawszych spotkań najbliższej kolejki Ligue 1 zdecydowanie najlepsza pod względem formy w ostatnich tygodniach drużyna Lorient zmierzy się z solidnie spisującym się beniaminkiem, Nantes. Obie strony notowane są w górnej połowie tabeli i wciąż liczą się w walce o miejsce w europejskich pucharach. Na Stade de la Beaujoire gospodarze wybiegną, licząc na pokonanie kryzysu, który dopadł ich na przełomie grudnia i stycznia. W czterech rozegranych w tym czasie spotkaniach piłkarze Nantes zanotowali tylko jedno zwycięstwo, nad Auxerre w Pucharze Ligi. Z Tuluzą i Saint-Etienne w Ligue 1 oraz Niceą w Pucharze Francji już tymczasem przegrali. Tak kiepska seria nie przydarzyła się im od ponad roku. Lorient ma więcej powodów do zadowolenia, choć na początku 2014 roku też rozczarowało i uległo w krajowym pucharze niżej notowanemu Yzeure 0:1. Najczęściej w dotychczasowych konfrontacjach Nantes z Lorient padały remisy i skłaniam się ku temu rozstrzygnięciu także teraz. Gospodarze nie są w najlepszej formie, ale i przyjezdni nie wydają się zbyt solidni na początku roku. Podział punktów powinien obie jedenastki usatysfakcjonować. Mecz rozpocznie się o godzinie 14:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina- Piłka Nożna-Ligue 1

Spotkanie - Ajaccio - PSG

Typ - PSG (-1) handicap PSG wygra minimum 2 bramkami

kurs: 1,5

bukmacher : WilliamHill

godzina: 17.00

Analiza:

W jednym z dzisiejszych spotkań francuskiej Ligue 1 na boisku zobaczymy jedenastki Ajaccio oraz PSG.Zdecydowanym faworytem tej konfrontacji są piłkarze gości,a każdy inny wynik niż ich pewne i przekonywujące zwycięstwo będzie dla mnie dużą niespodzianką .Ajaccio podobnie jak w poprzednim sezonie jest outsiderem zajmując aktualnie ostatnie miejsce w ligowej tabeli,będąc zdecydowanie najsłabszym zespołem z dorobkiem zaledwie 9 pkt w 19-tu spotkaniach ligowych.Ajaccio nie potrafi wygrać od 12-tu ligowych kolejek,w tym czasie przegrywając aż 9 spotkań i według mnie jest to kandydat nr.1 do spadku.Z kolei ich dzisiejszy rywal-zespół PSG jest liderem tabeli,jednakże ich przewaga nad 2 Monaco wynosi tylko 2 pkt,nad 3 Lille tylko 4 pkt.Widać jest więc że stawka jest wysoka i dlatego tez jestem przekonany że gracze z Paryża nie zlekceważą swojego rywala i podejdą do tego meczu maksymalnie zmobilizowani.Swój ogromny potencjał zespół PSG pokazał w meczu pucharowym z Brestem wygranym 5:2,3 bramki strzelił Ibrahimović,który dzisiaj moim zdaniem znajduje się w znakomitej formie i w dzisiejszym meczu powiększy swój dorobek strzelecki.Reasumując,uważam że forma obu ekip,potencjał a także umiejętności poszczególnych graczy zdecydują o pewnym zwycięstwie ekipy PSG minimum 2-3 bramkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Francja, Ligue 1

Spotkanie: Evian Thonon Gaillard FC - Olympique Marseille

Typ: 2

Kurs: 2,10

Data: 12.01.2014

Godz: 17:00

Bukmacher: Bet-at-home

Analiza:

 

W 20. kolejce francuskiej Ligue 1 Evian podejmie na własnym boisku Marsylię. Obie drużyny nie są w najwyższej formie. Gospodarze z 20 punktami na koncie zajmują 16 miejsce w tabeli. Evian na własnym boisku radzi sobie całkiem dobrze. Z 10 spotkani wygrali 3, padły 4 remisy i 3 razy schodzili z boiska pokonani. W ostatniej kolejce Evian przegrało na wyjeździe z St. Etienne 1:0. Olympique to drużyna, która lepiej radzi sobie w spotkaniach wyjazdowych. Na własnym boisku goście tego spotkania zdobyli 13 punktów a na wyjeździe 3 oczka więcej. W ostatniej kolejce Marsylia zremisowała z Bordeaux. Obie drużyny mają inne cele na ten sezon. Głównym celem gospodarzy jest utrzymanie się w Ligue 1. Olympique Marseille to uznana marka we Francji jak również w Europie. Celem Marsylii jest gra w europejskich pucharach, goście muszą odrabiać straty do czołówki jeśli chcą marzyć o grze w Europie.

:arrow: Mój typ to 2.

 

Bilans ostatnich bezpośrednich meczów:

17.08.13 Marseille - Evian TG 2 : 0

10.02.13 Evian TG - Marseille 1 : 1

23.09.12 Marseille - Evian TG 1 : 0

06.03.12 Evian TG - Marseille 2 : 0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Francja, Ligue 1

Spotkanie: Evian Thonon Gaillard FC - Olympique Marseille

Typ: 2

Kurs: 2,10

Data: 12.01.2014

Godz: 17:00

Bukmacher: Bet-at-home

Analiza:

 

W 20. kolejce francuskiej Ligue 1 Evian podejmie na własnym boisku Marsylię. Obie drużyny nie są w najwyższej formie. Gospodarze z 20 punktami na koncie zajmują 16 miejsce w tabeli. Evian na własnym boisku radzi sobie całkiem dobrze. Z 10 spotkani wygrali 3, padły 4 remisy i 3 razy schodzili z boiska pokonani. W ostatniej kolejce Evian przegrało na wyjeździe z St. Etienne 1:0. Olympique to drużyna, która lepiej radzi sobie w spotkaniach wyjazdowych. Na własnym boisku goście tego spotkania zdobyli 13 punktów a na wyjeździe 3 oczka więcej. W ostatniej kolejce Marsylia zremisowała z Bordeaux. Obie drużyny mają inne cele na ten sezon. Głównym celem gospodarzy jest utrzymanie się w Ligue 1. Olympique Marseille to uznana marka we Francji jak również w Europie. Celem Marsylii jest gra w europejskich pucharach, goście muszą odrabiać straty do czołówki jeśli chcą marzyć o grze w Europie.

:arrow: Mój typ to 2.

 

Bilans ostatnich bezpośrednich meczów:

17.08.13 Marseille - Evian TG 2 : 0

10.02.13 Evian TG - Marseille 1 : 1

23.09.12 Marseille - Evian TG 1 : 0

06.03.12 Evian TG - Marseille 2 : 0

Evian Thonon Gaillard FC - Olympique Marseille 1:2 :plus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1

Spotkanie: St. Etienne - Lille

Typ: 2

Kurs: 3.20

Bukmacher: Bet365

Analiza: Czas na rozpoczęcie 21 kolejki francuskiej Ligue 1. Na pierwszy ogień pójdą St. Etienne, które podejmie przed własną publicznością Lille. Działacze Les Verts muszą być bardzo zadowoleni, ponieważ ich zespół zajmuję wysokie czwarte miejsce. W tym roku wygrali 1:0 z Evian TG i zremisowali bezbramkowo z Guingamp. Les Dogues zajmuję obecnie trzecią pozycję i mają siedem punktów przewagi nad swoim rywalem. W tym roku zremisowali z PSG 2:2 i doznali porażki na własnym terenie 1:2 Reims. Gospodarze będę musieli poradzić sobie bez kluczowych zawodników: Kurta Zoumę, Francoisa Clerca, Idrissa Saadiego oraz Paula Baysse. Pod znakiem zapytania stoi także występ Yohana Mollo. Goście przyjadą bez kontuzjowanych: Ryana Mendesa i Francka Berii.

Możemy się spodziewać bardzo wyrównanego pojedynku, w którym de Saint będzie zależało na zmniejszeniu dystansu do Lille do trzech oczek. Myślę jednak, że braki kadrowe gospodarzy dadzą się we znaki i drużyna LOSC nie ulegnie presji tego spotkania i wróci po słabszych występach na szlak zwycięstw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Ligue 1, Francja

Spotkanie: Sochaux - Montpellier

Typ: X

Kurs: 3,00

Godz: 20:00

Bukmacher: Bet365

 

Analiza:

Dzisiaj o godzinie 20:00 w ramach 21 kolejki francuskiej Ligue 1 rozegrany zostanie mecz Sochaux - Montpellier. W tym spotkaniu trudno wskazać faworyta. Obie ekipy plasują się w dolnej połowie tabeli ligi francuskiej, odpowiednio Schaux jest 19, a Montpellier 17.

Bilans gospodarzy w tym sezonie w lidze to 2-5-13. W 5 ostatnich spotkaniach zanotowali aż 4 porażki i tylko jeden raz zdobyli komplet punktów. Ich dzisiejszy rywal to lider remisów w tym sezonie w Ligue 1, w 20 kolejkach aż w 12 meczów kończyło się podziałem punktów (bilans 2-12-6). Ostatnie spotkania ligowe drużyny Montpellier to 3 remisy i 2 porażki.

Obydwie drużyny prezentują podobny poziom sportowy, o czym świadczą chociażby miejsca w ligowej tabeli. Nie ma tutaj zdecydowanego faworyta, więc myślę że remis jest jak najbardziej prawdopodobny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Francja, Ligue 1

Spotkanie: Guingamp - PSG

Typ: PSG (-1.5 HA)

Kurs: 2,20

Data i czas rozpoczęcia: 25.01.14 17:00

Bukmacher: MarathonBet

Analiza:

W sobotnie popołudnie o godzinie 17 rozpędzone PSG zmierzy się w meczu wyjazdowym z drużyną Guingamp. Dla podopiecznych Laurent Blanc powinna to być kolejna wycieczka po 3 punkty, przybliżająca ich do drugiego tytułu z rzędu. W poprzedniej kolejce ekipa Paris Saint-Germain zmiażdżyła drużynę Nants wygrywając 5:0 i utrzymała 5 oczek przewagi nad drugim w tabeli AS Monaco. Ekipa z Parc des Princes przegrała jak dotąd jeden mecz wyjazdowy w sezonie było to 4.12.13 z Evian TG 0:2. Ekipa Blanca przystąpi do tego spotkania bez większych osłabień , nie zagrają Rabiota i Jalleta. Natomiast w drużynie gospodarzy z powodu kontuzji nie zagrają Mandanne’a i Cerdana. Podopieczni Gourvenneca spisują się w lidze bardzo słabo . Ich ostatnie zwycięstwo w lidze miało miejsce 30 listopada. Po mimo tego zajmują bezpieczną 14 pozycję. Zgromadzone do tej pory punkty nie gwarantuje im utrzymania. Trudno jednak wierzyć że z tak słabą grą są w stanie utrzymać się w Ligue 1.W ostatniej kolejce przegrali z Lorient 2:0. Uważam że po wpadce pucharowej z Montpellier drużyna Paris Saint-Germain przystąpi do tego spotkania w 100% skoncentrowana i odniesie kolejne wysokie zwycięstwo. W pierwszym meczu tego sezonu między tymi drużynami PSG wygrało 2:0. Jeżeli ten wyniki się powtórzy to będzie to najmniejszy wymiar kary dla gospodarzy. Zabójczy duet Ibrahimovic -Cavani powinien bez problemu rozmontować obronę ligowego średniaka .Stawiam na wysokie zwycięstwo przyjezdnych . Handicap jak najbardziej realny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Francja, Ligue 1; g.21:00

Spotkanie: AS Monaco - Olympique Marsylia HT/FT

Typ: 1/1

Kurs: 2.80

Bukmacher: Bet-at-home

Analiza:

 

Wczoraj PSG dość niespodziewanie straciło punkty na Stade du Roudourou przeciwko Guingamp (remis 1-1). Jest to więc idealna okazja dla drużyny AS Monaco by zmniejszyć dystans jaki ich obecnie dzieli od mistrza kraju z 5 przed tą kolejką do raptem 3. Oczywiście zadanie łatwe nie będzie, bo co prawda Olympique Marsylia w tym sezonie czołowej roli w rozgrywkach ligowych nie odgrywa to jednak jest to drużyna, która na Stade Louis II radziła sobie nieźle i Monaco będzie dziś musiało sporo się namęczyć aby zgarnąć 3 oczka.

Ja osobiście jednak nie wyobrażam sobie, by po wczorajszym meczu PSG Monaco nie potrafiło wykorzystać okazji i nie zbliżyć się do najgroźniejszego rywala w tabeli. Przede wszystkim Monaco u siebie w tym sezonie radzi sobie naprawdę dobrze (jak do tej pory jedynie Valenciennes sensacyjnie potrafiło wygrać na obiekcie Monaco). W innych spotkaniach drużyna prowadzona przez Claudio Ranieri 7 razy wygrywała i 2 razy dzieliła się punktami. Co ciekawe AS Monaco, w aż 6 z 7 wygranych meczów przed własną publicznością prowadziła do przerwy i oczywiście ostatecznie wygrała całe zawody (HT/FT 1/1). Postanowiłem więc nieco zaryzykować w dzisiejszym spotkaniu i zagrać nie tylko wygraną drużyny z Księstwa ale również to, że będą prowadzić do przerwy. Jak pokazuje bowiem obecny sezon Monaco gdy u siebie wygrywa mecze to również prowadzi w nich po pierwszych 45 minutach.

Jak wygląda sytuacja kadrowa w obu ekipach? Jak wiemy w drużynie z Monaco na dłuższy czas wypadł Radamel Falcao (kontuzja w meczu Pucharu Francji przeciwko Monts Or Azergues). Wracają natomiast do kadry meczowej Abidal i Rodriguez, których nie było w ostatnim meczu pucharowym oraz Martial Anthony, który wraca po kontuzji. Jeśli chodzi natomiast o drużynę OM to na pewno nie zagra André Ayew, który nie znalazł się w kadrze na to spotkanie.

Podsumowując wydaje mi się, że Monaco nie wypuści takiej okazji i dziś zbliży się na odległość 3 punktów do PSG. Co prawa Marsylia to drużyna, z którą w przeszłości Monaco miało spore problemy ale wystarczy przypomnieć obecny sezon i wygraną Monaco w Marsylii 2-1. A jako, że jak już wspominałem Monaco gdy swoje mecz wygrywa u siebie to na ogłów (6 z 7 takich przypadków) to prowadzi również do przerwy, to wydaje mi się, że niezłym rozwiązaniem jest tutaj zagranie HT/FT 1/1 ( Monaco wygra i będzie prowadziło do przerwy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga francuska

Spotkanie: PSG - Bordeaux

Typ: 1 (ahc 0:2,5)

Kurs: 2.85

Buk: Bet365

Data: 31.01.2014 - 20:30

Analiza:

 

Ligue 1. PSG ostatnio zawodzi, najpierw odpadnięcie z Pucharu Francji po porażce u siebie z Montpellier 1:2, następnie tylko remis w wyjazdowym meczu z Guingamp 1:1 przez co ponownie Monaco zbliżyło się na 3 punkty, a już za tydzień obie ekipy spotkają się miedzy sobą. Wydaje mi się więc, że dzisiaj będziemy widzieć bardziej zmobilizowane PSG bo jednak kolejny raz jak dadzą plamę to nastroje najlepsze nie muszą być. Jeżeli chodzi o kadrę to zabraknie dzisiaj Verattiego, Jalleta oraz Rabiota ale do składu wskakuje nowy nabytek Cabaye. Bordeaux straciło Obraniaka ale i tak ostatnio on nie grał. Ogólnie ostatnio też sprawili niemiłą niespodziankę przegrywając po karnych na wyjeździe z Monticello w Pucharze Francji. Później co prawda wygrali u siebie ligowy mecz z St.Entienne 2:0, ale forma też za wysoka nie jest. PSG u siebie 8-3-0 i 33:5 w bramkach, goście może dużo bramek nie tracą ale nie zachwycają na wyjazdach bo 2-6-2. Ogólnie te ekipy mierzyły się nie dawno w Pucharze Ligi i PSG wygrało 3:1 na wyjeździe, do tego \w ostatnim czasie im leży Bordeaux bo w tym sezonie także wygrana 2:0 na ich boisku w ligowym meczu oraz w superpucharze 2:1. Dzisiaj idę jak najbardziej w stronę dobrego meczu gospodarzy i liczę, że Cavani z Ibrą rozstrzelają rywali bo ostatnio też wiele bramek to nie zdobywają, a za niedługo mecz z Monaco jak i LM. Czas może na jakąś wyższą wygraną, a ja stawiam 3:0 lub 4:1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, Ligue 1, godz. 20:00

Spotkanie: Stade de Reims - Montpellier

Typ: Montpellier over 1,5 gola

Kurs: 3,0

Buk: Unibet

 

 

 

Analiza:

 

Już wczoraj rozpoczęła się 23 kolejka francuskiej Ligue 1, a dzisiaj kolejne spotkania. Z oferty wybrałem spotkanie które mnie zaciekawiło. Jest to mecz pomiędzy Stade de Reims, a Montpellier. Gospodarze zajmują 9 miejsce w tabeli z 33 punktami na koncie [8-9-5]. Dość dobry sezon jak do tej pory. Ostatnio trochę w kratkę. W nowym roku rozegrali 4 spotkania. Przegrali w Pucharze Francji z Marsylią po dogrywce, później niespodziewana wygrana z Lille na wyjeździe jednak byli drużyną zdecydowanie gorszą. Następnie porażka z Lyonem u siebie 0:2, a ostatnio zremisowali bezbramkowo z Nantes. Także wyniki nie są jakieś bardzo optymistyczne. Do tego w składzie dość znaczne osłabienia w defensywie. Nie wystąpią: Conte 3/0 O, Mandi 19/0 O, Signorino 14/0 O, Weber 21/0 O. Trener ma do dyspozycji tylko 4 obrońców.Nawet nie powołał nikogo z rezerw. Przejdę teraz do gości. Po 20 kolejkach Montpellier znajdowało się punkt nad strefą spadkową. Jednak w nowym roku potrafili się podnieść i obecnie są na 15 miejscu z 24 punktami [4-12-6]. Mają przewagę już 6 "oczek" nad zespołami walczącymi o utrzymanie. Jak już wspomniałem rok 2014 zaczęli świetnie. W 5 spotkaniach nie zaznali porażki. Wygrali w Pucharze Francji z Rodez, później remis u siebie z wiceliderem Monaco, następnie wygrana wyjazdowa z Sochaux, w końcu niespodziewana wygrana w Pucharze Francji na wyjeździe z PSG, a w ostatniej kolejce wygrali u siebie z Nice. Goście są zatem w bardzo dobrej formie. Wygrana w Pucharze Francji z PSG oraz remis z Monaco w lidze mówią same za siebie. Do tego pozyskali w przerwie zimowej wielki talent 19-letniego Nianga z AC Milan który przyszedł na wypożyczenie gdyż w Milanie w 8 meczach zagrał zaledwie 236 minut, a ten zagrał już we wszystkich meczach Montpellier w tym roku i strzelił już 3 bramki w 5 spotkaniach. Do tego w dzisiejszym mecz goście zagrają praktycznie w najmocniejszym ustawieniu. Z ważniejszych strat można uznać brak pomocnika Sanson 17/0. Nie wystąpi jeszcze: Bakar 11/0 N (nie gra od 29.11), Herrera 9/0 N (zagrał tylko 230 minut) oraz Jebbour 10/0 (taki rezerwowy obrońca). Podsumowując, goście są w gazie. Nie przegrali w tym roku, a grali z mocnymi ekipami. Niang strzela jak na zawołanie. Do tego gospodarze nie grają jakoś bardzo dobrze. A ostatnie rezultaty dość słabe. Do tego bardzo poważne osłabienia w obronie, a do dyspozycji tylko 4 obrońców. A w obliczu kontuzji będzie bardzo ciężko. Także stawiam dzisiaj na over bramkowy 1,5 drużyny gości. Powinni bez problemu pokonać minimum dwukrotnie bramkarza rywali zwłaszcza z powodu tych braków. Uważam że obrońcy będą popełniać sporo błędów, na pewno będzie widać brak zgrania. A jeszcze jeden mały fakt jest taki że Montpellier w 4 z 5 meczy w tym roku strzelała po dwie bramki lub więcej. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88

Dyscyplina: Piłka nożna- Ligue 1

Spotkanie: Monaco-PSG

Typ: X

Kurs: 3,20

Godz: 21:00

Bukmacher: Unibet

Analiza:

 

 

Już w niedzielę dojdzie do bardzo ciekawego spotkania we francuskiej Ligue 1, w którym to ekipa wicelidera rozgrywek- Monaco podejmie na własnym stadionie ekipę lidera- PSG. Ciężko wskazać faworyta tego pojedynku, bo jest to spotkanie na szczycie. Dlatego ja stawiam w tym meczu na podział punktów. Monaco po 23 kolejkach traci do ekipy ze stolicy Francji 5 pkt. Ekipa ta w rozegranych spotkana ich w tym sezonie w lidze zremisowała 7 razy, natomiast przyjezdni dzielili się punktami 6-cio krotnie. Obie ekipy posiadają gwiazdy w swoich składach, i na prawdę ciężko wskazać tutaj jednoznacznego faworyta. Może lekkim są goście, jednak atut własnego boiska może tutaj wyrównać siły. PSG ostatni raz przegrało w lidze 4 grudnia 2013 roku z ekipąEvian i na pewno będzie chciało potrzymać tą znakomitą serię. Monaco ostatnie 4 spotkania bez porażki i również zrobią wszystko aby w tym spotkaniu nie przegrać. Co ciekawsze, w ostatnich 4 spotkaniach pomiędzy oboma ekipami zawsze padał remis. W pierwszej rundzie w Paryżu padł wynik 1-1. Dlatego wszystkie znaki na niebie pokazują, że w tym spotkaniu najbardziej prawdopodobną opcją będzie podział punktów, na który stawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Francja, Ligue 1

Spotkanie: AS Monaco - Paris Saint Germain

Typ: Remis w 1. połowie/Paris Saint-Germain wygra w 2. połowie

Kurs: 5,50

Data i czas rozpoczęcia: 09.02.14 21:00

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

Zapraszam na spotkanie dwudziestej czwartej kolejki francuskiej Ligue 1, pomiędzy AS Monaco a Paris Saint Germain. W niedzielnym hicie naprzeciw siebie staną dwaj główni kandydaci do mistrzowskiego tytułu, wicelider i lider Ligue 1, dwa kluby o ogromnym potencjale, Monaco i Paris Saint-Germain. We wrześniowej potyczce tych drużyn padł remis 1:1, który był trzecim kolejnym podziałem punktów w konfrontacjach obu jedenastek w minionych latach. Tym razem na Stade Louis II faworyta równie trudno wskazać. Dłuższą serię meczów bez porażki w Ligue 1 mają goście, którzy nie dali się pokonać nikomu od siedmiu kolejek. Aktualna seria Monaco jest o trzy spotkania gorsza. Żadna ze stron w minionych tygodniach nie zachwycała, choć obie regularnie punktowały. Gospodarzom udało się wygrać tylko dwa mecze z pięciu, z Tuluzą i Marsylią. Tak dobrze nie wypadli za to już na wyjazdach z Montpellier i Lorient. Nieco solidniejszym paryżanom też przydarzyły się potknięcia, m.in. na wyjeździe z Guingamp, z którym zremisowali 1:1. W obu ekipach zabraknie w niedzielę czołowych snajperów, Falcao i Cavaniego, ale i tak można spodziewać się spektakularnego widowiska z wieloma golami. Stawiam na wysoki wynik i nieco ryzykownie na gości, którzy jednak mają nieco silniejszą kadrę, a i Ibrahimovica w świetnej dyspozycji. Mecz rozpocznie się o godzinie 21:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Ligue 1, Francja

Spotkanie: Montpellier - Evian TG

Typ: X

Kurs: 3,50

Godz: 20:00

Bukmacher: Bet365

 

Analiza:

Dzisiaj o godzinie 20:00 na Stade de la Mosson w Montpellier w ramach 24 kolejki pierwszej ligi francuskiej zostanie rozegrany mecz Montpellier - Evian TG. W tym spotkaniu ciężko jest wskazać zdecydowanego faworyta, chociaż patrząc na kursy, bukmacherzy przewidują zwycięstwo gospodarzy. Ja po głębszej analizie zdecydowałem się zagrać na remis.

Dzisiejsi gospodarze po 23 kolejkach Ligue 1 zgromadzili na swoim koncie zaledwie 27 punktów (bilans 5-12-6). Jednak patrząc na ostatnie wyniki, widać że wreszcie złapali wiatr w żagle, 2 remisy i 3 zwycięstwa w kolejnych meczach pozwalają z optymizmem patrzeć w przyszłość. W 12 meczach na własnym obiekcie zanotowali 3 zwycięstwa, 6 remisów i 3 porażki. Ostatnie 5 spotkań to zwycięstwo, 2 remisy i tyle samo porażek.

Ekipa przyjezdnych w lidze plasuje się na ostatniej bezpiecznej pozycji, nad strefą spadkową mają 4 punkty przewagi. Bilans 5-7-11 i 22 punkty pozwalają plasować się na 17 miejscu. W meczach wyjazdowych radzą sobie przeciętnie, w 11 meczach tylko 2 razy wygrywali, 2 razy remisowali i zanotowali aż 7 porażek, tracąc we wszystkich spotkaniach stracili aż 20 goli. Ostatnie 5 spotkań na wyjeździe to 2 remisy i 3 porażki.

Bezpośrednie spotkania:

Evian - Montpellier 2:2

Evian - Montpellier 0:1

Montpellier - Evian 2:3

Montpellier - Evian 2:2

Evian - Montpellier 4:2

Liczę na wyrównane spotkanie i podział punktów :ok:

 

Wynik: 1:1 :t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Francja ( Ligue 1 )

Spotkanie: Girondins Bordeaux - FC Lorient

Typ: 1

Kurs: 2.20

Data: 09.02.2014

Godzina: 17.00

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam bardzo serdecznie na dwudziestą czwartą kolejkę francuskiej Ligue 1.

W mieście Bordeaux na Stade Chaban-Delmas odbędzie się spotkanie pomiędzy miejscowym Football Club des Girondins de Bordeaux gośćmi z miasta Lorient posiadającymi drużynę Football Club Lorient-Bretagne Sud.

Girondins Bordeaux rozegrał w tym sezonie ligowym dwadzieścia trzy spotkania w których zdobyło trzydzieści cztery punkty po dziewięciu zwycięstwach, siedmiu remisach oraz siedmiu porażkach i zajmują obecnie ósme miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramek na poziomie 29-25.

FC Lorient zdobyło w tym sezonie ligowym trzydzieści dwa oczka w swoich dwudziestu trzech meczach po dziewięciu zwycięstwach, pięciu remisach oraz dziewięciu porażkach, bilans bramek 31-30.

Gospodarze zagrali u siebie dwanaście meczy zdobywając w nich dwadzieścia dwa oczka po siedmiu wygranych, jednym remisie oraz czterech porażkach, bilans bramek na swoim Stade Chaban-Delmas 16-10.

Goście na wyjazdach zdobyli dziesięć punktów w swoich dwunastu spotkaniach w delegacjach w tym sezonie ligowym po trzech zwycięstwach, jednym remisie oraz ośmiu przegranych, bilans bramek na wyjazdach 12-19.

Zapowiada się ciekawy mecz na Stade Chaban-Delmas w Bordeaux gdzie w ostatnich pięciu spotkaniach pomiędzy tymi rywalami trzy razy wygrało Girondins Bordeaux oraz padły dwa remisy.

Mój typ w tym meczu to jedynka, Girondins Bordeaux lepiej w tym sezonie gra u siebie gdzie u siebie w ostatnich pięciu spotkaniach wygrał cztery razy i raz przegrał strzelając w tych meczach dziewięć bramek tracąc tylko dwie a ich siłę może pokazać pokonanie dwóch bardzo dobrych drużyn na wyjazdach wcześniej Lille i ostatnio na swoim Stade Chaban-Delmas strzelając dwie bramki bez straty gola St. Etienne a goście no cóż poza trzema zwycięstwami z rzędu przed przerwą zimową ze słabszymi u siebie zespołami w delegacjach grają słabiutko do tego tracąc sporo bramek i uważam że FC Lorient przegra ten na Stade Chaban-Delmas z drużyną Football Club des Girondins de Bordeaux.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Francja, Ligue 1 g. 21:00

Spotkanie: AS Monaco - Paris Saint-Germain

Typ: Over 2.5 gola

Kurs: 1.95

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Dziś na Stade Louis II spotkanie dwóch aktualnie najlepszych drużyn francuskiej Ligue 1, mecz którym może zdecydować o losach mistrzostwa w tym sezonie. Ekipa PSG ma bowiem 5 punktów przewagi nad swoim najgroźniejszym przeciwnikiem jakim jest rzecz jasna Monaco i jeżeli dziś udałoby im się wygrać mogą odskoczyć Monaco na 8 punktów i wydaje się, że przy takiej grze PSG mogłaby już dopisywać sobie zdobycie kolejnego mistrzostwa kraju.

Ja osobiście uważam jednak, że Monaco, które co prawda nawet nie jest faworytem dzisiejszego spotkania łatwo się nie podda i dziś czeka nas naprawdę niezłe spotkanie dwóch najlepszych ekip we Francji. Ja postanowiłem tutaj zagrać over 2.5 goli, obie drużyny to przecież najskuteczniejsze ekipy w rozgrywkach ligowych. PSG do tej pory 54 gole (sam duet Ibrahimović - Cavani ma na swoim koncie 31 goli), Monaco natomiast strzeliło do tej pory 38 goli i jest to drugi wynik w lidze pod tym względem (co prawda nie zagra dziś Falcao, ale wciąż jest Rivière). Oprócz Falcao w ekipie gospodarzy nie zagra również Abdennour, natomiast po stronie gości nie zobaczymy Rabiota, Jalleta i Cavaniego.

Obie drużyny mają więc swoje atuty jeśli chodzi o atak i mam nadzieje, że to właśnie piłkarze z tych formacji ofensywnych będą tutaj brylować. Obie ekipy zagrają tutaj o 3 punkty i myślę, że walko o to będzie toczyła się od pierwszej do ostatniej minuty. Monaco co prawda nie jest to drużyna overowa, zaledwie 9 overów 2.5 w tym sezonie i 13 underów, wiąże się to z tym, że ekipa ta nie traci wielu goli, ale też nie jest tak skuteczna jak PSG. W ostatnich 6 meczach o stawkę jednak Monaco w 5 spotkaniach strzelali przynajmniej 2 gole w meczu (jedynie z Montpellier zdobyli jednego gola). Jeśli chodzi o PSG to jest to najbardziej overowa drużyna w Ligue 1 (13 overów i 10 underów, taki sam bilans ma zespół Lyonu), spodziewam się więc, że dziś i Monaco potrzyma swoją dyspozycję strzelecką jak i wydaje mi się, że ciężko będzie im o zachowanie czystego konta. Myślę, że over 2.5 goli w tym spotkaniu to niezłe rozwianie i jest to typ warty polecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Ligue 1, Francja

Spotkanie: Nantes - Lyon

Typ: X

Kurs: 3,10

Godz: 14:00

Bukmacher: Betclic

 

Analiza:

Dzisiaj o godzinie 14:00 na Stade de la Beaujoire w Nantes w ramach 24 kolejki pierwszej ligi francuskiej zostanie rozegrany mecz Nantes - Lyon. W tym spotkaniu ciężko jest wskazać zdecydowanego faworyta,również patrząc na kursy, bukmacherzy oceniają szanse w tym spotkaniu 50/50. Ja po głębszej analizie zdecydowałem się zagrać na remis w tym spotkaniu.

Olympique Lyon to obecnie 7 drużyna w Ligue 1. To już nie ta sama ekipa, która jeszcze nie tak dawno temu potrafila parokrotnie z rzędu wygrywać Mistrzostwo Francji. W 23 kolejkach zdołali uzbierać 34 punkty (bilans 9-7-7) i do lidera PSG tracą już 20 punktów. Ekipa Lyonu rundę rewanżową w Ligue 1 rozpoczęła obiecująco, zwycięstwa z Sochaux i Reims po 2:0 oraz wygrana 3:0 z Evian TG. Niestety kolejny mecz to porażka z Rennes 0:2. Forma dzisiejszych gości jest niestabilna. Potrafią zagrać bardzo dobre spotkanie, by w kolejnym zaliczyć wpadkę. W meczach wyjazdowych zanotowali do tej pory 4 zwycięstwa, remis i 6 porażek. Ostatnie 5 meczy na wyjeździe to bilans 2-1-2.

Nantes w Ligue 1 zajmuje 9 lokatę. Do swojego dzisiejszego rywala traci zaledwie 1 punkt. W dotychczasowych ligowych potyczkach wygrali 10 spotkań, tyle samo przegrali i zanotowali 3 remisy. Rok 2014 rozpoczęli od zwyciestwa z Lorient 1:0, następnie ulegli PSG 0:5, zremisowali bezbramkowo z Reims i przegrali 0:1 z Sochaux. W meczach na własnym obiekcie radzą sobie dość dobrze, 6 zwycięstw, remis i 4 porażki. Aktualna forma "u siebie" to 2 zwycięstwa, remis i 2 przegrane.

Ptrząc na spotkania bezpośrednie - ostatnie 5 meczy, 4 zwycięstwa Lyonu i 1 Nantes może nas zmylić. Lyon to już nie ta sama drużyna, jak pisałem wcześniej.

2013: Lyon - Nantes 3:1

2009: Lyon - Nantes 3:0

2008: Nantes - Lyon 2:1

2007: Lyon - Nantes 3:1

2006: Nantes - Lyon 1:3

Patrząc na aktulną pozycję w ligowej tabli, jak również formę obu drużyn nie pozostaje nic innego jak grać na remis :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Francja ( Ligue 1 )

Spotkanie: Girondins Bordeaux - FC Lorient

Typ: 1

Kurs: 2.20

Data: 09.02.2014

Godzina: 17.00

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam bardzo serdecznie na dwudziestą czwartą kolejkę francuskiej Ligue 1.

W mieście Bordeaux na Stade Chaban-Delmas odbędzie się spotkanie pomiędzy miejscowym Football Club des Girondins de Bordeaux gośćmi z miasta Lorient posiadającymi drużynę Football Club Lorient-Bretagne Sud.

Girondins Bordeaux rozegrał w tym sezonie ligowym dwadzieścia trzy spotkania w których zdobyło trzydzieści cztery punkty po dziewięciu zwycięstwach, siedmiu remisach oraz siedmiu porażkach i zajmują obecnie ósme miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramek na poziomie 29-25.

FC Lorient zdobyło w tym sezonie ligowym trzydzieści dwa oczka w swoich dwudziestu trzech meczach po dziewięciu zwycięstwach, pięciu remisach oraz dziewięciu porażkach, bilans bramek 31-30.

Gospodarze zagrali u siebie dwanaście meczy zdobywając w nich dwadzieścia dwa oczka po siedmiu wygranych, jednym remisie oraz czterech porażkach, bilans bramek na swoim Stade Chaban-Delmas 16-10.

Goście na wyjazdach zdobyli dziesięć punktów w swoich dwunastu spotkaniach w delegacjach w tym sezonie ligowym po trzech zwycięstwach, jednym remisie oraz ośmiu przegranych, bilans bramek na wyjazdach 12-19.

Zapowiada się ciekawy mecz na Stade Chaban-Delmas w Bordeaux gdzie w ostatnich pięciu spotkaniach pomiędzy tymi rywalami trzy razy wygrało Girondins Bordeaux oraz padły dwa remisy.

Mój typ w tym meczu to jedynka, Girondins Bordeaux lepiej w tym sezonie gra u siebie gdzie u siebie w ostatnich pięciu spotkaniach wygrał cztery razy i raz przegrał strzelając w tych meczach dziewięć bramek tracąc tylko dwie a ich siłę może pokazać pokonanie dwóch bardzo dobrych drużyn na wyjazdach wcześniej Lille i ostatnio na swoim Stade Chaban-Delmas strzelając dwie bramki bez straty gola St. Etienne a goście no cóż poza trzema zwycięstwami z rzędu przed przerwą zimową ze słabszymi u siebie zespołami w delegacjach grają słabiutko do tego tracąc sporo bramek i uważam że FC Lorient przegra ten na Stade Chaban-Delmas z drużyną Football Club des Girondins de Bordeaux.

 

Mecz przełożony

:zwrot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FRANCJA: Ligue 1 11.02.2014 20:30

Toulouse - Bastia

Typ: Over 2,5

Kurs: 2.25

Stawka:6/10

Bukmacher: Expekt

 

Dziś zapraszam na spotkanie które jest jedeny z ostatnich kończącym 24 kolejkę Francuskiej Ligue 1. Mecz między sąsiadującymi ekipami 11 Tuluzą a 12 Bastią. Obie ekipy mają tyle samo oczek na koncie równo po 30. Tuluza ma lepszy bilans bramkowy 23:28 a Bastia 27:34. Ogólnie w tym meczu widzę remis. Aczkolwiek liczęna remis wysoki. Ostatni ich mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla Bastii 31 Sierpnia ubiegłego roku. Dziś wydaje mi się że będzie podobnie lecz może na kożyść gospodarzy. Ponieważ goście wystąpią bez swojego podstawowego bramkarza któy w meczu z Marsylią doznał kontuzji. Nie zagrają również najlepszy strzelec Bastii Boudebouz , braknie także Cioni, Raspentinoi Vincensini. Tuluza zagra bez Nikova, Moubandje, Romana, Regattina, Auriera, Diota i Akpa Akpro.

Mecz wydaje mi się że będzie wyrównany ponieważ obie ekipy mają osłabienia aczkolwiek liczę na strzelność i że ukłują parę bramek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Francja – Ligue 1

Spotkanie: PSG - Valenciennes

Typ: 1 (handicap europejski 0:1)

Kurs: 1,5

Data: 14.02.2014

Godzina: 20:30

Bukmacher: Unibet

 

 

Zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest PSG, które przewodzi w tabeli Ligue 1 z 5 punktową przewagą nad Monaco. To właśnie z Monaco mierzyli się Paryżanie i mimo prowadzenia przywieźli tylko remis z Księstwa. Podopieczni Blanca w tym sezonie tylko trzy razy stracili punkty przed własną publicznością. Ich bilans to 9-3-0 i bramki 35-5. Valenciennes to 18 drużyna w tabeli, która po dwóch porażkach z rzędu w ostatniej kolejce przełamała się i pokonała przed własną publicznością Niceę 2-1. Na wyjazdach Valenciennes ma bilans 2-2-8 i bramki 11-23. W 5 ostatnich meczach goście aż 4 razy schodzili z boiska pokonani. Co ciekawe w tym czasie udało im się wygrać jedno spotkanie i to nie z byle kim bo z Monaco 2-1. Obie drużyny nie będą mogły zagrać w najsilniejszych składach. PSG będzie musiało radzić sobie bez kontuzjowanych: Christophe'a Jalleta, Adriena Rabiota i Edinsona Cavaniego. Goście natomiast zagrają bez: bez Anthony'ego Le Talleca, Opy N’Guette, Lindsay'a Rose’a i Mody'ego Traore. W pierwszej rundzie lepsze okazało się PSG które wygrało z Valenciennes na wyjeździe 1-0. Gospodarze mają zdecydowanie najmocniejszy skład z całej ligi francuskiej a poza tym są w formie. W Paryżu PSG powinno spokojnie wygrać ten pojedynek handicapem, choć ze względu na mecz z Leverkusen w Lidze Mistrzów nie spodziewam się tu jakiegoś wielkiego pogromu. Myślę, że gospodarze wygrają 2/3 do 0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Reims - Bordeaux

Typ: 1

Kurs: 2,75

Bukmacher: Sportingbet

 

25 kolejka rozgrywej francuskiej Ligue 1. Reims Krychowiaka podejmuje na Stade Auguste Delaune Bordeaux, czyli były zespół Obraniaka. Przede wszystkim kurs tutaj jest zachęcający. Oczywiście najbardziej prawdopodobnym wynikiem jest remis, ale granie na gospodarza w takim meczu też nie jest jakimś szalenie ryzykownym posunięciem. Remis akurat u siebie nie zremisowało od bardzo dawna (a konkretnie to od września) notują pasma porażek i wygranych (ostatnio 6 pkt w 5 meczach). U siebie także są bardzo przeciętni - 15 punktów w 11 meczach (4-3-4) to jeden ze słabszych wyników w Ligue 1. Bordeaux z kolei nie zachwyca lekko mowiac na wyjazdach (bilans 2-6-3, bramki 13:15), przy czym ostatni raz jakikolwiek punkt jako goście zdobyli 4 grudnia z Guingamp (16 miejsce), wygrywając 1:0. Ostatnia ich passa to 1 wygrana na 6 ostatnich meczów (wliczając puchar). Bordeaux tak jak pisałem juz bez Obraniaka (mysle, ze mimo wszystko motor napędowy ofensywy) i dodatkowo bez Jussie i Diabate - czyli kolejnych najlepszych strzelców drużyny (napastnicy). W spotkaniach bezpośrednich.... remis, a w zasadzie trzy - i to po zero:zero. Minimalnie faworytami są gospodarze i jednak licze na przełamanie tej passy 0:0, szczegolnie, że oni nie mają ubytków kadrowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka Nożna,Francja

Spotkanie: St.Etienne-Marseille

Typ:BTS tak :plus:

Kurs:2.00

Bukmacher: Bt365

16.02.2014 21:00

 

analiza:

Po wczorajszym dobrym typie z akademickiej ligi hokejowej czas spróbowania swych sił w piłce nożnej.Na dziś wybrałem spotkanie z ligi francuskiej.Oba zespoły wysoko w tabeli więc grają bardzo dobrze i są bramkostrzelnymi zespołami.gospodarze o dwa oczka wyżej bo na czwartym miejscu ale Marsylia ma tylko dwa punkty straty i jeśli wygra będzie już wyżej niż gospodarze.Zapowiada się więc bardzo ciekawie i walecznie.Gospodarze od pięciu spotkań na własnym stadionie bez porażki i ba nawet nie stracili bramki.No cóż ja myślę że ta passa z tą bramką na własnym stadionie dziś się skończy i bramkarz będzie w końcu musiał ją wyciągnąć.Goście na wyjazdach w kratkę ale potrafią strzelić bramkę na obcym boisku więc dziś sądzę że zakończą dobrą passę bramkarza gospodarzy.Ogólnie jeśli chodzi o ich potyczki na stadionie St.Etienne to od dwóch spotkań mamy spotkania w których nie było btsa.Dziś sądzę że się przełamią i ładny kurs na Both Team to Score wejdzie bez żadnych kłopotów.Powodzenia chłopaki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Monaco - Reims

Typ: Monaco wygra, a liczba bramek wyniesie poniżej 2,5

Kurs: 2,90

Godz: 20:30

Buk: Gamebookers

 

W meczu inaugurującym 25. kolejkę Ligue 1, Monaco podejmie Reims. Gospodarze aktualnie są vice liderem rozgrywek i tracą do PSG pięć punktów. Reims gra nadzwyczaj dobrze, czego odzwierciedleniem jest wysokie siódme miejsce. Monaco przyzwoicie spisuje się na własnym obiekcie - 8. zwycięstw, 3. remisy oraz 1. porażka. Warto dodać, iż Czerwono-Biali mają jedną z najlepszych defensyw w lidze. Od dłuższego czasu Monaco musi sobie radzić bez najlepszego strzelca Falcao. Reims w meczach wyjazdowych, jest jednym ze skuteczniejszych zespołów Ligue 1. W meczach wyjazdowych grają nieco defensywnie, o czym świadczy bilans bramkowy 13:12. W dzisiejszym meczu w szeregach gości zabraknie: Agassa (B 23/0), Fofana (O 7/0), Devaux (P 23/1) oraz Preville (N 22/3). Spodziewam się wyrównanego spotkania, które nie będzie obfitowało w sporą ilość goli. Monaco nie może sobie pozwolić na stratę punktów, jeśli marzy o dotrzymaniu kroku PSG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukkaz

Dyscyplina: Piłka Nożna – Ligue 1 2013/2014

Spotkanie: Toulouse – Paris Saint Germain AHC (1:0) – zwycięstwo PSG jedną bramką = ZWROT

Typ: 2

Kurs: 1,97

Buk: Pinnacle

Data i godzina: 23.02.14 14:00

Stawka: 6/10

 

Dziś o godz. 14:00 zostanie rozegrany mecz 26. kolejki Ligue 1 pomiędzy Tuluzą a Paris Saint Germain. Gospodarze zajmują dziesiątą pozycję, Mistrzowie Francji pewnie zmierzają po kolejny tytuł. Mecz w rundzie jesiennej zakończył się zwycięstwem Paryżan 2:0.

 

Gospodarze przerwali passę pięciu spotkań bez zwycięstwa wygrywając w ostatniej ligowej kolejce z dwunastym Lorient. Na własnym obiekcie Tuluza rozegrała 12 ligowych spotkań – tylko trzy z nich zakończyło się ich zwycięstwem, aż sześciokrotnie dochodziło do remisu i trzykrotnie gospodarze schodzili z boiska pokonani. W ostatnich pięciu meczach domowych gospodarze wywalczyli ledwie trzy oczka.

 

Mistrzowie Francji znokautowali na wyjeździe Bayer Leverkusen aż 4:0 i ich udział w dalszych grach jest oczywistą oczywistością. PSG jest niepokonane od 6 spotkań, w lidze Paryżanie przegrali tylko raz. 7 z 12 wyjazdów kończyło się zwycięstwem stołecznego klubu, czterokrotnie w spotkaniach wyjazdowych z udziałem piłkarzy Laurenta Blanca padał remis.

 

Tuluza w 25 spotkaniach strzeliła łącznie 27 bramek, natomiast sam duet Ibrahimović-Cavani ma na swoim koncie 32 ligowe trafienia.

 

PSG wygrało wszystkie z ostatnich dziewięciu pojedynków z Tuluzą jakie odbyły się w tej dekadzie na francuskich boiskach.

 

W składzie Paryżan nie zobaczymy Camary (obrońca, 4/0), Cavaniego (napastnik, 21/13) oraz Jalleta (obrońca, 8/0). Gospodarze nie skorzystają z usług Regattina (pomocnik, 15/0), Moubandje (obrońca, 3/0), Ninkova (obrońca, 13/0), Soukouna (napastnik, 0/0) oraz Romana (pomocnik, 0/0).

 

PSG wygra pewnie wyjazdowe spotkanie z Tuluzą i utrzyma bezpieczną przewagę nad Monaco.

 

nv1u2b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Francja, Ligue 1

Spotkanie: OSC Lille - Olympique Lyon

Typ: X

Kurs: 3,20

Data i czas rozpoczęcia: 23.02.14 21:00

Bukmacher: Unibet

Analiza:

Zapraszam na spotkanie dwudziestej szóstej kolejki francuskiej Ligue 1, pomiędzy OSC Lille a Olympique Lyon. Broniące miejsca na podium Lille w niedzielę będzie musiało zmierzyć się z dobrze dysponowanym konkurentem z czołówki Ligue 1, Olympique Lyon. Gospodarze nie błyszczeli ostatnio formą i mogą mieć spore problemy z Les Gones. Przed tygodniem tylko zremisowali na wyjeździe z nisko notowanym Evian TG, a wcześniej dopiero po rzutach karnych pokonali drugoligowe Caen w Pucharze Francji.W sumie w 2014 roku Lille wygrało tylko trzy z dziewięciu rozegranych konfrontacji w różnych rozgrywkach. Lyon tymczasem gra dużo regularniej, choć też zdarzają mu się wpadki. Jedenastka ze Stade Gerland od 5 grudnia przegrała w lidze jednak tylko raz, na wyjeździe z Rennes. W innych konfrontacjach zaprezentowała się z bardzo dobrej strony i wywalczyła punkty m.in. z Nantes, Reims czy Marsylią. Na własnym obiekcie gospodarze nie przegrali z Lyonem od prawie sześciu lat. Ostatnio zremisowali z nim 1:1, przedłużając serię meczów bez porażki przed własną publicznością do trzech. Przy obecnej formie remis wydaje się jednak szczytem możliwości zespołu Rene Girarda. To jednocześnie najbardziej prawdopodobny rezultat nadchodzącej konfrontacji. Mecz rozpocznie się o godzinie 21:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Francja – Ligue 1

Spotkanie: Toulouse – PSG

Typ: PSG powyżej 1,5 bramki w meczu

Kurs: 1,65

Data: 23.02.2014

Godzina: 14:00

Bukmacher: Unibet

 

 

Zdecydowanym faworytem tego pojedynku są Paryżanie, którzy po piątkowej wygranej Monaco nad Reims mają już tylko 2 punkty przewagi w ligowej tabeli nad drużyną z Księstwa. PSG wysoką formę potwierdziło również we wtorek w Lidze Mistrzów gromiąc w Leverkusen Bayer aż 4-0. Goście w dwóch ostatnich meczach wyjazdowych dwukrotnie zremisowali: z Guingamp i Monaco po 1-1. Czas więc na przełamanie się w meczach wyjazdowych w lidze. Tuluza to obecnie 10 drużyna w tabeli, która w ostatniej kolejce pokonała na wyjeździe Lorient 3-1. Wcześniej jednak drużyna Dominika Furmana nie potrafiła wygrać przez 4 kolejki. Tuluza przed własną publicznością w tym sezonie spisuje się słabo. Ich bilans to 3-6-3 i bramki 12-15. Gospodarze od 5 kolejek nie mogą wygrać meczu przed własną publicznością. Ciężko więc sądzić aby nagle mieli się przełamać i to ze zdecydowanie najlepszą francuską ekipą. W znakomitej formie jest ostatnio Ibrahimović. Poza tym dziś od pierwszych minut powinien zagrać Lavezzi i Lucas co tylko zapowiada bramki dla goście ze stolicy. Myślę, że dziś strzelą co najmniej dwie.

 

Prawdopodobne składy:

 

Toulouse: Boucher - Yago, Zebina, Veskovac, Akpa-Akpro, Trejo, Aguilar, Didot, Aurier, Brathwaite, Ben Yedder

 

PSG: Sirigu - van der Wiel, Alex, Thiago Silva, Maxwell, Matuidi, Motta, Verratti, Lucas, Ibrahimović, Lavezzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukkaz
Dyscyplina: Piłka Nożna – Ligue 1 2013/2014

Spotkanie: Toulouse – Paris Saint Germain AHC (1:0) – zwycięstwo PSG jedną bramką = ZWROT

Typ: 2 :plus::plus::plus:

Kurs: 1,97

Buk: Pinnacle

Data i godzina: 23.02.14 14:00

Stawka: 6/10

 

Obrazek

:

2-4, ZLATAN SHOW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina.Piłka Nożna - Francja - Francuska 1. Liga

Spotkanie. Lille - Lyon

Typ.x

Kurs.3,15

Bukmacher.Betsson

Data.23.02.2014 g.21.00

 

Analiza.

 

Francuska Ligue 1 i spotkanie pomiedzy zespolami Lille - Lyon.Spotykaja sie w tym spotkaniu ekipy ktore sasiaduja ze soba w ligowej tabeli bowiem Lille -miejsce 4 i 45 punktow zdobytych,natomiast Lyon-6 lokta z 40 oczkami na koncie.Dlatego ,ze sa to bardzo wyrownane ekipy stawiam w tym spotkaniu na wynik remisowy.Sytauacja w tabeli podpowiada nam,ze bedzie to bardzo wyrownane widowisko,ale takze aktualna forma niweluje tutaj przewage zespolu Lille nad Lyonem gdyz,to wlasnie ostatnio ekipa przyjezdna gra lepiej.I tak na ostatnie 6 spotkan Lille 1 wygrana,2 remisy i 3 porazki,natomiast ekipa Lyonu to 5 wygranych spotkan przy 1 porazce.Ogolnie Lille u siebie bardzo mocne bo 9 wygranych 1 remis i 2 porazki,natomiast Lyon na wyjazdach to 5 wygranych 1 remis i 6 porazek wiec nawet mimo ostatnio slabszej formy,widac,ze na tym stadionie ciezko druzynom przyjezdnym o punkty.Tak wiec wychodzi na to,ze dzisiaj zobaczymy wyrownane spotkanie zakonczone wynikiem zblizonym do remisu...A ja osobiscie mam nadzieje,ze padnie wynik remisowy-moj typ to wynik 1-1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...