Skocz do zawartości

[Zamknięty] Bundesliga


b@rto

Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga

Spotkanie: Wolfsburg - Hoffenhaim
Typ:Handicap Azjatycki : Wolfsburg - 1

Kurs: 1.96
Godz: 15.30
Bukmacher:Pinnacle Sports

Analiza:

W dzisiejszym spotkaniu dwudziestej kolejki Bundesligi dojdzie do rywalizacji Wolfsburga, który podejmie na własnym stadionie Hoffenhaim. Moim typem na to spotkanie jest wygrana gospodarzy co najmniej dwoma bramkami ( w przypadku wygranej jedną bramką ZWROT ).  Wolfsburg w zeszły weekend wygrał u siebie niespodziewanie z Bayernem Monachium i to aż 4-1, w środku tygodnia natomiast tylko zremisował z Frankfurtem ratując remis w końcówce spotkania. Drużyna gości runde rewanżową zaczęła bardzo słabo bo od dwóch porażek 1-3 z Augsburgiem na wyjeździe oraz 1-2 z Bremą u siebie. Widać iż gracze gospodarzy są w o wiele lepszej formie, dodatkowo ich aspiracje sięgają bardzo wysoko skoro pozwolili sobie na wzmocnienie zawodnikiem klasy A.Schurlle, który prawdopodobnie dziś zadebiutuje w nowych barwach. Warto zaznaczyć iż jego nowa drużyna wygrała ostatnie 3 z 4 spotkań u siebie. Łącząc te czynniki a więc: lepszą formę, wyżej postawiony cel, wzmocnienia, atutu własnego boiska myślę iż warto zagrać taki typ jak zaproponowałem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka Nożna, Niemcy, Bundesliga
Spotkanie: Freiburg - BVB
Typ: 1X
Kurs: 2,30
Godz: 15:30
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dzisiaj o godzinie 15:30 na stadionie we Freiburgu w ramach 20 kolejki niemieckiej Bundesligi zostanie rozegrany mecz pomiędzy Freiburgiem a Borussią Dortmund. W tym spotkaniu typuję, że drużyna gospodarzy nie przegra.

Freiburg plasuje się aktualnie na 15 miejscu ligowej tabeli. W 19 spotkaniach wywalczył 18 punktów (bilans 3-9-7). W spotkaniach u siebie na 9 spotkań zremisował aż 5 razy, 2 razy wygrał i tyle samo razy przegrał. W rundzie rewanżowej w 2015 roku Freiburg rozbił u siebie Frankfurt 4:1 i odniósł porażkę z Borussią Moenchengladbach 0:1.

Borussia Dortmund w 19 spotkaniach wywalczyła zaledwie 16 oczek i zamyka ligową tabelę. Ich bilans w dotychczasowych meczach to 4 zwycięstwa, 4 remisy i 11 porażek. Bilans spotkań wyjazdowych jest tragiczny 1-2-7. W dwóch spotkaniach tego roku wywalczyli 1 punkt remisując bezbramkowo na wyjeździe z Leverkusen i przegrywają u siebie 0:1 z Augsburgiem.

Forma obu ekip pozostawia wiele do życzenia. Świadczy o tym nie tylko pozycja w tabeli ale również ostatnie wyniki. Jeśli spojrzymy na bilans spotkań bezpośrednich faworytem powinna być ekipa gości, ostatnie 8 meczy to 8 wygranych podopiecznych Kloppa. Jednak obecny sezon w wykonaniu Borussi jest fatalny. W meczach w roli gości wygrali tylko jeden raz i nie liczę, że dzisiaj coś się zmieni. Freiburg nie należy do ligowych potęg ale na 9 meczy u siebie przegrał zaledwie 2. Do tego w ostatnim meczu u siebie po zimowej przerwie wygrał 4:1 z Frankfurtem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka nożna Niemcy
Spotkanie: Werder Brema - Bayer 04 Leverkusen
Typ: BTS tak
Kurs: 1.61
Bukmacher: Bet365 
Godz: 15:30

08.02.2015

 

Spotkanie 20 Kolejki Niemieckiej Bundesligi.

Do bremy przyjedzie zespoł Rogera Schmidta - Bayer 04 Leverkusen.

Drużyna Viktora Skupnika świetnie rozpoczeła rok 2015 gzie w dwóch meczach zanotowali komplet punktów.

W ligowej tabeli są aktualnie na 12 miejscu z dorobkiem 23 punktów w 19 meczach (6-5-8) w bramkach 30:40.

Natomiast Bayer Leverkusen jest na niezłym 6 miejscu w tabeli z 32 punktami (8-8-3) bilans bramkowy to 29:20.

Do Składu "Aptekarzy" powinien wrócić w tym meczu Son który daje wiele jakości drużynie.

Werder zagra w tym meczu bez kontuzjowanych Prodla , Busch oraz Lorenzena.

Bayer jest osłabiony brakiem Chorwata Jedvaja.

W poprzednim sezonie Werder pokonał Bayer (1:0).

Wczesniejsze pojedynki między tymi zespołami to wyniki (1:4) (1:1) , (2:2) , (2:2) w Bremie.

Werder jest w gazie natomiast Bayer powinien strzelić choćby jednego gola , stawiam na bramki z obu stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Francja - Ligue 2
Godzina: 20:30
Spotkanie: Borussia Dortmund- Mainz 05
Typ: over 2,5
Kurs: 1.57
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Inauguracja 21 kolejki Bundesligi odbędzie się na Signal Iduna Park gdzie miejscowa Borussia podejmie Mainz. Borussia po pięciu meczach bez wygranej w ostatniej kolejce rozbiła Freiburg 3-0 i wydostała się ze strefy spadkowej. Aktualnie zajmuje 16 miejsce lecz jej strata do jutrzejszego rywala, który zajmuje 13 pozycje wynosi trzy oczka. W rundzie jesiennej piłkarze Kaspera Hjulmanda wygrali z Borussią 2-0. W drużynie Kloppa jest spore grono kontuzjowanych: Błaszczykowski, Kehl, Bender, Groskreutz i Durm. Natomiast u gości nie zagrają: Moritz, Schlik, Nedelev i za czerwona kartkę Karius. W ostatnich 10 spotkaniach ligowych 5 krotnie padł wynik, który daje over 2,5 Myślę, że drużna gospodarzy weszła na właściwe tory i będzie pięła się w górę tabeli. Druzyna z Moguncji dobrze zaczęła runde rewanżową pokonując wyraźnie Paderborn lecz w następnych spotkaniach nie spisywali się dobrze. W ostatniej kolejce ulegli Herthcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy, 1.Bundesliga
Spotkanie: Borussia Dortmund - FSV Mainz 05
Typ: Dortmund -1.5 (AH)
Kurs: 1.98
Godz: 20:30
Bukmacher: Bet365
Analiza:

 

W poprzedniej kolejce Borussia Dortmund w końcu się przełamała - wygrała z Freiburgiem 3-0 w meczu wyjazdowych, strzelając tym samym pierwsze bramki w rundzie wiosennej. Mainz natomiast przegrało mecz domowy z Herthą Berlin 0:2 i ich przewaga nad strefą spadkową zmalała do 3 punktów (względem Dortmundu). Dziś fani na Signal Iduna Park liczą, że ich pupile pójdą za ciosem i również w meczu domowym pokażą, że wcale nie zasługują na tak niskie miejsce w ligowej tabeli. Ja osobiście uważam, że powinno im się to udać, ba proponuje zagrać nawet handicap -1.5 gola w stronę gospodarzy.

Skoro bowiem Dortmund w końcu zagrał na swoim (wysokim) poziomie to wydaje mi się, że nie będzie to tylko pojedynczy występ a raczej szybko drużyna Borussii "ucieknie" z dolnych rejonów tabeli. Mainz oczywiście również nie przyjedzie jednak wyłącznie się bronić, ale warto zauważyć,że ich 3 ostatnie wizyt na Signal Iduna Park kończyły się porażkami - 1:2, 0:2 i 2:4.

Jeśli chodzi o sytuację kadrową to w BVB nie zobaczymy dziś Jakuba Błaszczykowskiego (3/0), Svena Bendera (13/0), Kevina Großkreutza (17/0), Sebastiana Kehla (13/0) i Erika Durma (12/0). Mimo tych osłabień Jürgen Klopp nie może raczej narzekać na swoją sytuację kadrową, szczególnie w ofensywie wygląda to naprawdę dobrze - Kampl, Kagawa, Reus czy Aubameyang. Wydaje się więc,że przełamanie Borussii było tylko kwestią czasu, bo z takim potencjałem ta drużyna nie mogła wciąż dołować i zamykać ligową tabelę. Dziś według mnie tylko to potwierdzą i znów dość wyraźnie powinni wygrać. W drużynie gości natomiast dziś nie zobaczymy Lorisa Kariusa (20/0) - podstawowego bramkarza drużyny, a także Jairo Sampeiro (13/1), Christopha Moritza (7/0)  i Todora Nedeleva.

Podsumowując uważam, że skoro już Borussia się przełamała i zagrała naprawdę dobry mecz z Freiburgiem (nie chodzi tylko o wynik ale również o samą grę oraz to, że zdominowali swojego rywala co widać po statystykach np. sytuacjach podbramkowych 7/22 czy strzałach na bramkę 1/12). Nie sądzę by był to tylko incydentalny przypadek i teraz Borussia zacznie piąć się w ligowej tabeli, myślę, że grając na takim luzie jak z Freiburgiem również dziś nie powinni mieć problemów z odniesieniem zwycięstwa również w meczu z Mainz. Moja propozycja to wygrana gospodarzy z handicapem bramkowym -1.5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leverkusen - Wolfsburg godz. 15:30

typ: 2 ( 1 połowa)

kurs: 3,50

Buk: WH

 

Do bardzo ciekawego pojedynku 21 kolejki dojdzie w Leverkusen,gdzie szósty w tabeli Bayer podejmie wicelidera Wolfsburg. Oba zespoły z aspiracjami na grę w Lidze Mistrzów, jednak na obecną chwilę bliżej końcowego sukcesu jest zespół gości. Wolfsburg lepiej rozpoczął rundę rewanżową rozbijając u siebie Bayern 4-1 oraz Hoffenheim 3-0, do tego doszedł remis we Frankfurcie 1-1. Bayer wpierw zremisował u siebie 0-0 z Dortmundem następnie wygrał w Berlinie 1-0 z Herthą by w ostatniej kolejce przegrać w Bremie z Werderem 2-1 . 

Wydaję mi się,że Vfl to jedyny zespół ,który w tym momencie może zagrozić Bayernowi , choć traci do lidera osiem punktów to sadzę,że jeszcze nie odpuścili i do końca powalczą o mistrzostwo,zwłaszcza że ostatnio mistrz nie zachwyca. Bardzo dobrą dyspozycję może pochwalić się zawodnik Wolfsburga Kevin De Bruyne ,który strzelił  w trzech ostatnich meczach 5 goli. Oglądałem w tej rundzie  dwa spotkania Bayeru ,moim zadaniem "Aptekarze" zagrali słabo i widać,że jeszcze nie są w szczytowej formie, natomiast oglądając mecz Wolfsburga z Bayernem ,byłem bardzo zaskoczony wysoką dyspozycją gospodarzy. 

Wolfsburg wygrał dwa ostatnie mecze z Bayerem 4-1 oraz 3-1 co prawda na własnym boisku,myślę że teraz przyjdzie czas na zwycięstwo w Leverkusen a zespół gości pokaże swą wyższość już w pierwszej połowie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna Bundesliga
Spotkanie: Bayern Monachium - Hamburger SV
Typ:  Hamburger Sv poniżej 2,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.90
Godz: 15:30
Bukmacher: Bet365
Analiza:

 

Bayern ostatnio nie zachwyca remisy na własnym stadionie to naprawdę rzadkosć w ekipie z Monachium, plotki mówią że Guardiola ma przejść do Manchesteru City więc morale i nastawienie w klubie nie są zbyt dobre, dlatego dzisiejsze spotkanie pokaże czy Ekipa z Niemiec jest w stanie walczyć o finał ligi mistrzów, Bayern utrzymuje się przy piłce w około 70%, myslę że Hamburg zagra z kontry i nie będą istnieć na Boisku, Bayern tylko raz w tym sezonie stracił 3 rożne przeciwko ekipe Bayeru leverkusen a jest to z pewnościa zespół lepszy od Hamburgera, myślę że dominacja ekipy z Monachium przechyli szale tego typu na naszą korzyśc i powinnien spokojnie wejść. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilka nozna / Niemcy


VfB Stuttgart vs Dortmund


Typ - Obie strzela


Kurs - 1.83


Bet365


20.02.2015 / 20:30


 


Spotkanie 22 kolejki Bundesligi.


Obie ekipy zawodza na calego.


VfB okupuje ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 18 punktow i ujemnym bilansem bramkowym - 16.


Druzyna miala gorsze i lepsze momenty w tym sezonie,jednak zdecydowanie wiecej bylo tych gorszych.


W ostatnich 8 meczach VfB wygral zaledwie jeden mecz z HSV 1:0.


Ogolnie ostatnio druzyna mocno zawodzi na wlasnym terenie,juz od 6 spotkan Stuttagrt nie strzelil nawet jednego gola co naprawde ciezko skomentowac..


Ostatni raz,kiedy strzelili u siebie bramke to byl szalony mecz z Leverkusen i remis 3:3,co ciekawe w nastepnym meczu VfB mierzyl sie na wyjezdzie z Eintrachtem i padl hokejowy wynik 5:4,pozniej jeszcze byla efektowna wygrana z Freiburg 4:1,od tamtego meczu Stuttgart rozegral 8 spotkan i strzelil w nich jedynie 3 gole.


 


Borussia z kolei gra znakomicie w LM,natomiast w Bundeslidze cos jest nie tak..


Jeszcze pare tygodni temu byli na samym dnie,jednak dwa ostatnie mecze wygrali  izainkasowali bardzo wazne 6 punktow.


Jezeli chodzi o ich ofensywe to zaczyna to wracac do normy,gorzej jest z defensywa.


Ogolnie mecz zapowiada sie bardzo emocjonujaco,jutro powiinismy obejrzec bramki w meczu,gospodarze powinni sie pprzelamac w koncu w ofensywie,natomiast Borussia zaczela grac,tak wiec powinni przynajmniej jedna bramke zdobyc ale w defensywie wciaz nie graja dobrze to z kolei daje okazje dla gospdoarzy na zdobycie bramki.


Bts po bardzo dobrym kursie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy ( 1 Bundesliga )
Spotkanie: FC Schalke 04 - SV Werder Bremen
Typ: 1
Kurs: 2.00
Data: 21.02.2015
Godzina: 15.30
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

Zapraszam do Niemiec na 22 kolejkę ligową tamtejszej 1 Bundesligi.
W mieście Gelsenkirchen liczącym prawie dwieście pięćdziesiąt osiem tysięcy mieszkańców na Veltins-Arena mogącej pomieścić prawie sześćdziesiąt dwa tysiące widzów odbędzie się mecz o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Fußballclub Gelsenkirchen-Schalke 04 założonym w 1904 roku o barwach niebiesko-białych a w gości z miasta Bremen liczącego prawie pięćset czterdzieści osiem tysięcy mieszkańców przyjedzie drużyna założona w roku 1899 o barwach zielono-białych a mianowicie Sportverein Werder Bremen von 1899.
FC Schalke 04 rozegrało w tym sezonie ligowym 21 spotkań w których zdobyło 34 punkty po 10 zwycięstwach, 4 remisach oraz 7 porażkach co daje obecnie 4 pozycję w tabeli niemieckiej 1 Bundesligi, bilans bramek 31-23.
SV Werder Bremen zdobył 29 oczek w swoich 21 meczach rozegranych w tym sezonie ligowym po 8 zwycięstwach, 5 remisach oraz 8 porażkach i zajmuje obecnie 8 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 35-43.
Gospodarze zagrali w tym sezonie ligowym u siebie 11 razy zdobywając 24 oczka po 7 wygranych, 3 remisach oraz 1 porażce, bilans bramkowy na swoim Veltins-Arena 18-9.
Goście zdobyli 8 punktów w swoich 10 wyjazdowych spotkaniach rozegranych w tym sezonie ligowym po 2 zwycięstwach, 2 remisach oraz 6 przegranych, bilans bramek w delegacjach 15-30.
Mecz zapowiada się ciekawie gdyz oba zespoły dzieli w tabeli ligowej 5 punktów a w ostatnich ich 5 pojedynkach o ligowe oczka w mieście Gelsenkirchen 4 razy wygrywali gospodarze a raz 3 punkty pojechały do miasta Bremen, bilans bramek w tamtych meczach 14 -4 na korzyść FC Schalke 04.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy, Fußballclub Gelsenkirchen-Schalke 04 gra w tym sezonie ligowym duzo lepiej u siebie niż w delegacjach i pokonali gości w oststnich 4 ich grach na swoim terenie a Sportverein Werder Bremen von 1899 na wyjazdach gra słabo i nie zmienia tego nawet ich ostatni wygrany mecz na wyjeździe z Hoffenheim gdyż gospodarz tego mecz to dużo wyższa półka i moim zdaniem 3 oczka pozostaną na Veltins-Arena w mieście Gelsenkirchen.

 

1:1

:minus:

Edytowane przez maer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna Niemcy Bundesliga

Spotkanie: Stuttgart - Borussia Dortmund

Typ: Borusia więcej rożnychj

Kurs: 1.50

Godz: 20:30

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

 

Pora zacząć nadrabiać stracone punkty w tym konkursie i mam andzieje że Borussia mi w tym pomoże, bardzo wierze w ten zespół Oni naprawdę mają ambicje i potrafią grać tylko nadzwyczjanie mają pecha i przegrywają spotkania w których dominują, a jeśli o dominacje chodzi to właśnie do tego odnosi się mój typ, Borussia w ostatnim czasie tylko z Bayerem Leverkusen nie miała więcej rożnych. Ostatnie spotkania pokazały że drużyna Kloopa wraca na właściwy tor i zaczyna wygrywać , ten sezon mają raczej z głowy lecz w przyszłym powinniznowu pokazać poziom jaki preznetowali rok temu. Stuttagrt gra słabo i Borussia powinna sobie spokojnie poradzić ale zich skutecznością ostatnio bardzo słabo wiec powinno być sporo okazji do zdobycia rzutów rożnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka nożna Niemcy
Spotkanie Mainz-Frankfurt
Typ: 1x
Kurs 1.42
Buk Bet 365
Godz: 15:30
Analiza: Witam, na dzień jutrzejszy wybrałem spotkanie z Niemieckiej Bundesligi, w którym Mainz podejmowało będzie przed własną publicznością ekipę Frankfurtu. Dla mnie faworytem do zdobycia kompletu punktów w tym spotkaniu jest drużyna gospodarzy , która na swoim stadionie w obecnym sezonie radziła sobie z różnym skutkiem , gospodarze w spotkaniach u siebie zainkasowali do tej pory 13 punktów, w poprzednim sezonie wyglądało to znacznie lepiej ,ale w tym momencie ekipa gospodarzy jest jednak praktycznie w strefie spadkowej porażki w poprzednich spotkaniach z Herthą oraz Borussia Dortmund na pewno morali w tym zespole nie poprawiły, teraz jednak trzeba powalczyć o 3 oczka u siebie , Frankfurt na wyjazdach jak do tej pory zdobył tylko 10 punktów , tylko ten stadion nie leży im zdecydowanie bowiem od 2001 roku obie ekipy spotkały się ze sobą na tym stadionie 8-krotnie, 3 razy wygrało mainz i było aż 5 remisów , myślę że jutro to właśnie gospodarze spotkanie okażą się zespołem o tą jedną bramkę lepszym od ekipy przyjezdnych z Frankfurtu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIEMCY: Bundesliga - Kolejka 22

OreU53Rc-prSan849.pngStuttgart - DortmundvLvl0uRc-2guqEz8F.png

20.02.2015 20:30

 

Typ: 2

Kurs: 1.57

Pinnacle

 

W 22 kolejce niemieckiej Bundeslidze dojdzie do meczu na dnie tabeli, w którym niechlubnie wystąpi Borussia. Gospodarze w tym roku nie wygrali jeszcze żadnego meczu ich bilans po 4ch meczach z tego roku to 0-1-3 i bilans bramkowy 1-5, sytuacja tej drużyny naprawdę jest nie do pozazdroszczenia, na dziś zajmują ostatnie miejsce w tabeli i raczej ciężko będzie im to zmienić. Z kolei Borussia po słabym początku w tym roku chyba już wraca na właściwe tory.

W 4 ostatnich meczach Borussia zainkasowała 7 punktów i jej bilans bramkowy jest korzystny 7-3. Po powrocie do drużyny Aubameyanga, Borussia posiada już swoje 100% ofensywy i dziś przeciwko słabej ekipie znowu będzie wstanie strzelić kilka bramek i wygrać wysoko. Goście liczą jeszcze w tym sezonie na miejsce premiowane grą w europejskich pucharach i moim zdaniem są w stanie wskoczyć wysoko w tabeli, trzeba zacząć dobrą passe w szczególności z takimi rywalami jak dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka nożna Niemcy
Spotkanie: Bayern Monachium - FC Kolonia
Typ: Bayern Monachium powyżej 6 RR

Kurs: 1.57
Bukmacher: WilliamHill
Godz: 20:30

Analiza:

23 kolejka bundesligi rozpocznie spotkanie  Bayernu z Koln. Zapowiada się że Bawarczycy to wygrają :p ale tak na serio są już w formie ostatnie 3 mecze w lidze to 16 goli 0 straconych. Ja zagram tutaj over 6 RR dlatego że po pierwsze  Bayern średnią w RR ma 5.7 Koln 4 :/ z tym  że patrząc na ostatnie mecze obu zespołów Koln traci chyba najwięcej RR w lidze np z Stuttgart ostatnią drużyną w tabeli stracili na własnym boisku 5 RR dalej z Moenchengladbach  które jest dobre w zdobywaniu RR dzięki dobrej grze ofensywnej 10RR ale są słabsi w tym fragmencie od Bayernu więc wszystko wskazuje na to że linia jest ciekawa i raczej pewna do pokrycia. H2H ostatnie  mecze między sobą Koln 0-2 Bayern (w rr 2-11) , Koln  1-4 Bayern (w rr 2-5), Bayern 3-0 Koln (w rr 10-2) Bayern 0-0 Koln (w rr 10-1) nic dodać nic ująć każdy wie jaką drużyną jest Bayern więc wynik w RR nie będzie dziwić. Sory za słabą analize ale kac gigant :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka nożna Niemcy
Spotkanie: Bayern Monachium - FC Kolonia
Typ: Kolonia ponizej 3 rożnych

Kurs: 1.83
Bukmacher: bet365
Godz: 20:30

Analiza:

 

Mój pewniaczek na dzisiaj, czysty zysk według mnie. Bayern gra na własnym stadionie gdzie jest niepokonany bywa tak że Neuer wychodzi nawet do połowy bo rywale nie są w stanie wyjśc z własnego pola karnego. W ostatnim spotkaniu po między tymidwoma ekipami Kóln na własnym stadionie zdołało wbić tylko 2 rzuty rożne przy ponad jedensastu Bayernu... Bayern po słabszej dyspozycji wraca na własciwe tory. W ostatnich pięciu spotkaniach Bayernu na własnym boisku tylko Schalke zdołało przekroczyć linię trzech rożnych.. A Schalke według mnie to zespół o wiele lepszy niż ekipa z Kolonii. Drużyna gości średnio zdobywa 4 rzuty rożne na mecz lecz uważam że w meczu z taką ekipą jak Bayern to nie ma znaczenie bo jest to zespół o wiele lepszy od każdego z Niemieckiej ligi , dominujący na pierwszym miejscu już od lat. Różnica punktowa to 30 pkt po 22 kolejkach co pokazuje jaką przepaść dzieli te dwa zespoły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilka nozna / Niemcy

Hannover 96 vs VfB Stuttgart

Typ - Obie strzela

Kurs - 1.72

Bet365

28.02.2015 / 15:30

 

Ostatni dzien lutego z Bundesliga.

Obie druzyny sa daleko od optymalnej formy,mecz jednak zapowiada sie bardzo ciekawie.

Na chwile obecna w lepszej sytuacji jest druzyna Hannoveru,ktora zajmuje 10 miejsce z dorobkiem 26 punktow.

Tak naprawde w ich zasiegu sa europejskie puchary - strata 7 punktow,ale nie wydaje sie,zeby ten zespol zajal na koniec sezonu 6 miejsce no chyba,ze zaczna regularnie punktowac.

W chwili obecnej w zespole bardziej mysla chyba o utrzymaniu,jak widac roznice sa niewielkie,poniewaz tak jak wspomnialem do miejsca premiowanego gra w LE traca niby 7 punktow ale nad spadkiem maja tylko 5 punktow przewagi...

Ostatnie ich mecze dosc rozczarowujace,nie wygrali zadnego z ostatnich 5 spotkan,przegrali z Schalke 0:1,z HSV 1:2 i z Paderborn 1:2.

HSV i Paderborn nie naleza do wybitnie silnych druzyn,dlatego tez z pewnoscia Hannover mogl zrobic w tych meczach zdecydowanie wiecej.

Oprocz porazek byly tez 2 remisy z Mainz i Koln po 1:1 w obu meczach.

Dzisiaj czeka ich mecz na wlasnym terenie z ostatnim VfB,tak wiec z pewnoscia beda chcieli wykorzystac okazje i mecz wygrac,zwlaszcza,ze kolejne mecze beda z serii tych znacznie trudniejszych,w kolejce czekaja juz Bayern,Borussia Moenchengladbach,Dortmund i Eintracht.

 

VfB z kolei jest na dnie,zajmuja ostatnie miejsce z dorobkiem 18 punktow i do ucieczki ze strefy spadkowej potrzeba im 5 punktow.

Osobiscie jestem w szoku co sie dzieje w tym sezonie w Bundeslidze,jeszcze nie tak dawno na spadku oprocz VfB byla Borussia Dortmund czy Werder,a wiec druzyny,ktore wedlug mnie w Bundeslidze byc powinny conajmniej w pierwszej "10".

Mam nadzieje,ze Stuttgart w koncu sie przelamie i uda im sie na koniec sezonu byc poza czerwona strefa.

Na razie jednak zeby do tego doszlo potrzeba im punktow.

Ostatnie mecze troche jakby lepsze w ich wykonaniu,po serii meczow bez gola pprzyszla porazka z Hoffenheim 1:2,pechowa,bo gola stracili w koncowce a w ostatnim meczu u siebie przegrali z powracajaca na dobre tory ekipa Dortmundu 2:3.

Tam tez moglo byc inaczej ale jezeli VfB gra u siebie i przegrywa 1:2 a do konca meczu coraz mniej czasu,to zamiast grac do przodu i probowac odrobic strate to zachcialo im sie grac miedzy obroncami i do bramkarza a to sprawilo,ze przez prosty blad Reus strzelil bramke na 3:1 i bylo po meczu.

VfB nastpeny mecz zagra u siebie z Hertha,ktora teraz rowniez nie blyszczy forma i jest tylko jedno miejsce wyzej w tabeli,wiec bedzie okazja do 3 punktow,ale pozniej czekaja juz m.in.Leverkusen czy Wolfsburg a wiemy jak graja obie ekipy a zwlaszcza ekipa Wolfsburga.

 

Nie wiem czy w tym przypadku h2h ma az takie znacznie,w ostatnich 2 meczach na stadionie padly bezbramkowe remisy,dzisiaj powinno byc inaczej.

VfB w 11 meczach wyjazdowych strzelil 17 goli,wiecej strzelily tylko ekipy Bayernu Monachium i Wolfsburga...

Hannover z kolei u siebie w 10 meczach strzelil 12 bramek i to akurat dobry rezultat nie jest ale z kolei zagraja z zespolem,ktory stracil w tym sezonie juz 40 bramek,gorsi pod tym wzgledem sa tylko ekipy takie jak Hertha,Paderborn,Werder i Eintracht.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bundesliga

godzina: 15:30

Spotkanie: WSZYSTKIE 28,02

Typ: Czy wszystkie druzyny dnia 28,02 zdobeda minimum 1 gola? TAK

Kurs: 20.00

Buk: Betathome

 

 

Witajcie panowie,pisze tutaj o tym typie poniewaz bardzo mnie zainspirował,w dniu dzisiejszym odbędzie się 6 spotkań z Bundesligi i według mnie każda z nich ZDOBĘDZIE MINIMUM JEDNEGO GOLA,dlaczego? Jest to bowiem kolejka w której grają ze sobą wyrównane drużyny , które lubia strzelać,1 mecz to Borusia Dortmund vs Schalke , wszyscy wiemy jak tragicznie zaczęła borusia i z 16 miejsca wyszli już na  12 pozycje,seria 3 zwycięstw z rzędu jest dla nich motorem napędowym i grają tu jak o życie,Schalke natomiast bije sie o puchary,zajmuje 4 miejsce i jest dosc ofensywna drużyną, jestem przekonany ze w 168 derbach obie druzyny wpisza sie na liste strzelców,kolejne spotkanie to Hannover vs Stuttgart. Gospodarze to bardzo fajnie poukładana drużyna,popełniają jednak głupie błędy w defensywie co na pewno zaowocuje bramką dla gości z przodu natomiast potrafią strzelac chociażby Joselu czy Sobiech.Kolejny mecz Herta vs Augsburg , przeddostatnia w tabeli herta zupełnie ponizej oczekiwac,jdnak potencjał w nich jest i tylko patrzec jak beda szli w góre tabeli,dzis przed własna publicznoscia zrobią wszystko by zdobyc punkty ze swietnie grającym Augsburgiem ktory obecnie plasuje sie na 5 miejscu w tabeli i na ostatnie 5 spotkan przegrał 1 a w ostatnim meczu z Bayerem Leverkusen strzelili gola w 95 minucie na 2-2,strzelcem okazał się... bramkarz ,widac z egraja do końca mysle ze wygraja 2-1.Koeljny mecz Hoffenheim vs Mainz i tu tez wyrównane spotkanie,umiejętnosci obu druzyn na podobnym poziomie w tabeli dzielą ich 4 miejsca,w 22 meczach Mainz strzeliło 30 a Hoffenheim 34 gole więc potrafią to robic,myśle ze nie raz i nie dwa piłka wpadnie do siatki i do jednej i do drugiej.Leverkusen vs Freiburg czyli spotkanie góry i dołu tabeli 6 Leverkusen musi wygrywac bo na pewno chce walczyc o LM natomiast Freiburg musi sie utrzymac i to najwyzszy czas by zdobywac punkty,wzieli sie za to i w ostatnich 5 meczach wygrali 2 spotkania i 1 zremisowali.Ostatni mecz to godzina 18:30 Frankfurt vs Hamburger ,gospodarze strzelili 40 goli w 22 meczach i stracili 44 wiec juz same staystyki mowia wszystko swietny atak,tragiczna defensywa,hamburg w tym sezonie strzela mało bramke ,jednak myśle ze Van Der vart cos ukłuje ,jest to bardzo ciekawy zakład polecan sie przyjrzec ale jesli juz to skleic te mecze w AKO ze obie strzela bo wtedy wychodzi kurs ponad 25,00.POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Bundesliga
Spotkanie: Augsburg - Wolfsburg
Typ: Wolfsburg + over 2,5
Kurs: 3,1
Buk: Bet365
Data i godzina: 07.03.2015 15:30

W ciekawie zapowiadającym się meczu 24. kolejki Bundesligii FC Augsburg podejmie na własnym boisku VFL Wolfsburg. Gospodarze jak na razie zajmują bardzo wysokie miejsce, jakim bez wątpienia jest szóste miejsce. Jednak ostatnio podopieczni Weinzierla obniżyli nieco loty - od czterech meczów nie są w stanie sięgnąć po komplet punktów. Jednak na własnym obiekcie spisują się bardzo dobrze, gdyż tylko dwukrotnie zostali pokonani. Augsburg przystąpi dzisiaj do tego spotkania osłabiony brakiem: Honga (D 9/0), Verhaegha (D 20/0), Essweina (M 12/1) oraz Moldersa (F 8/0). Wolfsburg jest objawieniem tych rozgrywek i aktualnie zajmuje pozycję vice lidera rozgrywek, mając bezpieczną przewagę nad Monchengladbach. Wilki śrubują wspaniałą passę 11. meczów bez porażki i jeśli dziś zdobędą chociaż punkt, pobiją klubowy rekord z mistrzowskiego sezonu. Goście mają jedną z najlepszych ofensyw w lidze. Wszystko za sprawą będącego w świetnej formie Dosta, który strzela jak na zawołanie oraz De Bruyne, który świetnie asystuje. Wilki dość przyzwoicie spisują się na wyjazdach: 5-3-3, ustępując tylko Bayernowi w zdobyczy punktowej w lidze. Goście nie mają znaczących osłabień, gdyż trener Hecking nie będzie mógł skorzystać z usług Hunta (M 14/2). Biorąc pod uwagę aktualną formę Wilków oraz motywację do pobicia klubowego rekordu stawiam na zwycięstwo gości. Sądzę, że ten mecz będzie obfitował w sporą ilość goli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina - Piłka nożna / Bundesliga /

08.03.2015 godzina 17:30

Spotkanie - Paderborn : Leverkusen

Typ - czerwona kartka w meczu / tak /

Kurs - 4.75

Buk - Unibet

 

Mecz kończący 24 kolejkę zostanie rozegrany w Paderborn gdzie miejscowi podejmować będą Bayer Leverkusen , obie ekipy mają różne cele , gospodarze muszą uciekać przed spadkiem bo jak dotąd zajmuja miejsce 16 czyli barażowe ale gdyby dziś zdobyli komplet pkt to przeskoczą w tabeli Hamburg i wychodzą z tej strefy no ale na stadion przyjeżdza Leverkusen które walczy o miejsce pucharowe najlepiej do LM jednak po ostatnim słąbszym okresie chłopaki są na miejscu kwalifikacje jedynie do LE i jak na taką ekipę to trochę nie przystoi dlatego uważam że mecz dostarczy nam sporo emocji i w/g mnie będzie ostre tak jak zresztą ich pierwszy pojedynek w Leverkusen gdzie padł wynik 2:2 a w meczu pokazano 6 żółtek i czerwoną , kto dziś poprowadzi zawody nie wiem ale liczę na to że mecz będzie obfitował w mnóstwo fauli bo obu ekipom zależy na zwycięstwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, Bundesliga, godz. 15:30 

Spotkanie: Werder Brema - Bayern Monachium 

Typ: Over 3,5

Kurs: 2,28

Buk: pinnaclesports

 

 

Analiza: 

 

W 25 kolejce niemieckiej Bundesligi Werder Brema podejmie u siebie Bayern Monachium. Faworyt tego spotkania jest tylko jeden i jest to oczywiście ekipa Pepa Guardioli. Zapewne wygrają ten mecz, jednak kurs około 1.3 nie zachęca do grania. Stawiam tutaj na over 3,5 po dobrym kursie. Gospodarze po słabym początku sezonu zaczęli grać zdecydowanie lepiej i obecnie plasują się na miejscu 8 z 33 punktami na koncie. Bilans ich gier po 24 spotkaniach to 9 wygranych, 6 remisów i 9 porażek. Co ciekawe ujemny bilans bramkowy wynoszący 40:49. Od razu widać, że jest to typowo overova drużyna. Średnia bramek w każdym ich meczu wynosi aż 3,70. U siebie prezentują się lepiej niż w meczach wyjazdowych. Bilans [6-3-3] i 21:18. Spisują się bardzo dobrze w rundzie wiosennej. Zanotowali aż 5 zwycięstw, do tego po remisie i porażce. W ostatnich meczach właśnie było trochę gorzej. Wygrali co prawdą ostatnie ligowe spotkanie z Freiburgiem. Jednak wcześniej odpadli w pucharze Niemiec z 3-ligową Arminią Bielefeld, tracąc aż 3 bramki i strzelając jedną. Jeszcze wcześniej w meczu "hokejowym" z Wolfsburgiem przegrali u siebie 3:5. Widać, że jest potencjał w ofensywie. Bramkostrzelny jest Argentyńczyk Di Santo, który ma już na koncie 12 trafień w Bundeslidze. Jednak Werder gra słabo w defensywie. Pokazały to chociażby te dwa mecze o których napisałem. Strata aż 5 bramek w jednym meczu woła o pomstę do nieba. Nawet 3-ligowiec strzelił dla Bremeńczyków aż 3 bramki. Ich rywalem będzie wielki Bayern Monachium. Goście są w bardzo dobrej formie. Patrząc na tabelę Bundesligi to już przepaść. Wygrali 19 z 24 spotkań, notując 4 remisy i tylko jedną porażkę. Świetnie spisują się defensywie jak i ofensywie. Stracili tylko 11 bramek, a strzelili aż 66. W każdym ich meczu pada zatem średnio 3.2 bramki. Od pierwszego meczu z Szachtarem w LM, w którym zagrali nieskutecznie nie strzelając żadnej bramki zaczęli później strzelać w kolejnych meczach jak natchnieni. Wygrane 0:6, 4:1, 2:0, 1:3 a ostatnie spotkanie rewanżowe w LM to już po prostu pogrom 7:0 i warto dodać, że z klasową drużyną. Mimo, że goście grali od początku meczu w osłabieniu to strzelenie aż 7 bramek budzi respekt. Dwie gwiazdy Bayernu tj. Robben i Ribery opuścili ostatnie spotkanie przedwcześnie z powodu urazów. Jednak jak się okazało są niegroźne i zapewne wystąpią w meczu z Werderem. Jeśli chodzi o bezpośrednie spotkania pomiędzy ekipami Werderu i Bayernu to obfitowały one w dużą ilość goli. W tym sezonie Bayern w pierwszej rundzie rozgromił u siebie Werder 6:0, wcześniej natomiast Bayern wygrywał 5:2, 7:0, 6:1, 2:0, remis 2:2, 2:1, 4:1, 3:1. Widzimy zatem, że gospodarze bardzo "leżą" przyjezdnym i obie ekipy lubią sobie postrzelać, a zwłaszcza Bayern. Stawiam dzisiaj zdecydowanie na over 3,5. Gospodarze grają słabo w defensywie, a grają przecież z jedną z najlepszych drużyn w Europie ze świetną formacją ofensywną. Uważam, że Bayern strzeli dzisiaj przynajmniej z 3-4 bramki, a być może dołoży z jedno trafienie Werder Brema. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilka nozna / Niemcy

Bayer Leverkusen vs VfB Stuttgart

Typ - Obie strzela

Kurs - 2.00

Bet365

13.03.2015 / 20:30

 

Zaczynamy 25 kolejke Bundesligi.

Niestety czas biegnie bardzo szybko i do zakoczenia rozgrywek nie zostalo juz zbyt wiele czasu..

Ekipa z Leverkusen do konca bedzie walczyc o 3 miejsce,premiowane gra w LM.

Na chwile obecna zajmuja 4 mijesce i do podium traca 2 punkty.

Ogolnie rzecz biorac znakomicie zapowiada sie walka miedzy 3 a 6 mijescem,poniewaz roznica punktowa w tym przedziale wynosi zaledwie 3 punkty.

W gronie tym oprocz Bayeru znajduja sie tez Borussia M'gladbach,Schalke i Augsburg.

Bayer oprocz rozgrywek ligowych toczy batalie rowniez w LM,gdzie juz 17 marca zagraja bardzo ciezki mecz rewanzowy z Atletico Madryt,blizej awansu jest druzyna niemiecka,ktora wygrala pierwszy mecz 1:0.

Miedzy czasie Bayer wygral ze slabszymi Freiburgiem i Paderbornem oraz remisowal z Augsburgiem,wymeczyli tez zwyciestwo w pucharze z Kaiserslautern po dogrywce.

 

VfB z kolei jest w ciezkiej sytuacji..W chwili obecnej okupuja ostatnie miejsce tabeli i do wyjscia z czerwonej strefy brakuje im 5 punktow.

Z pewnoscia w zespole jest jakis maly progres,co prawda druzyna nie wygrala zadnego z ostatnich 5 spotkan,ale grala z takimi rywalami jak Bayern czy Borussia,wyjazdy z Hoffenheim i Hannoverem a w ostatnim meczu o 6 punktow zremisowali u siebie bezbramkowo z Hertha.

Z Bayernem pprzegrali tylko 0:2,z Borussia przegrali pechowo tak samo jak z Hoffenheim.

Moim zdaniem stac dzisiaj Stuttgart na bramke.

 

Bayer jest przed meczem rewanzowym LM,z pewnoscia spotkania nie odpuszcza ale juz nie raz przed rewanzami LM druzyny nie graly na 100% w lidze a dzis Bayer moze troche zlekcewazyc rywala.

Jako,ze graja na wlasnym stadionie to gol z ich strony prawie pewny,bo obrona gosci do szczelnych nie nalezy,poza tym Bayer jeseli chce to strzelac potrafi,pokazali to nie dawno w starciu z rewelacyjnym w tym sezonie Wolfsburgiem aplikujac im 4 gole.

VfB w meczu z Hertha chyba za bardzo bal sie porazki,meczu nie ogladalem ale sadzac po wyniku to druzyny zagraly chyba zbyt asekjuracyjnie.

Dzisiaj mecz powinien wygladac inaczej,poniewaz gospodarze nie zamuruja dostepu do bramki co powinno paradoksalnie ulatwic zadanie ofensywne gosciom.

Bayer u siebie gole traci,w 12 meczach stracili ich 15 z kolei VfB na wyjazdach ma naprawde solidna statystyke 18 strzelonych goli,wiecej ma tylko Eintracht,Wolfsburgi Bayern..

Historia spotkan zachecajaca do gry na gole,ostatnia wizyta na Bay Arena skonczyla sie wynikiem 2:1 dla Bayeru,VfB strzelilo chociaz jednego gola w 4 kolejnych wyjazdowych meczach przeciwko ekipie Leverkusen.

W tym sezonie bylismy swiadkami przedniego widowiska - na Mercedes Benz Arena Bayer prowadzil juz 3:0 aby ostatecznie zremisowac 3:3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna Niemcy
Spotkanie: Leverkusen - Sttutgart
Typ: Powyżej 9.5 rożnych
Kurs: 1.72
Godz: 20:30
Bukmacher: Bet365
Analiza:

 

Obie te ekipy potrafią walczyć nawet gdy przegrywają kilkoma bramkami nie poddają się i walczą do końca dlatego gram over rożnych. Bayer zdobywa średnio sześć rożnych na mecz... Stuttgart natomiast około czterech. Statystycznie typ powinien wejść co z pewnością będzie miało miejsce, W ostatnich dwóch meczach tych drużyn ta linia została przekroczona

 

Bayer - Sturrgart 12

Stuttgart -  13

 

Pokazuje to że w meczach między tymi drużynami tych rożnych naprawde wpada spora liczba. Stuttgart to nie zespół który jest w stanie wygrać z Leverkusen ale stać ich na bramkę a wtedy Bayer będzie ,musiało dać z siebie wszystko, uważam że mecz będzie pełen akcji i tych rożnych powinno być sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Werder - Bayern godz. 15:30

typ: powyżej 4,5

kurs: 3,65

Buk: Unibet: 

 

Podobnie jak nowix wybrałem over w tym spotkaniu, jednak ja liczę na co najmniej pięc goli  w tym meczu. Wystarczy spojrzeć na cztery ostatnie zwycięstwa Bayernu:

6-0,5-2,0-7 oraz 6-1. Bayern w środę rozbił Szachtar Donieck i cały czas utrzymuję wysoką skuteczność, do tego w dwóch ostatnich spotkaniach ligowych stracił bramkę. Liczę w tym spotkaniu na co najmniej cztery gole Monachijczyków,jedynym problemem w zespole gości może byc brak dwóch kluczowych zawodników na skrzydłach czyli Robbena i Riberry -ego. Obaj zeszli w meczu LM z powodu urazów i watpię żeby dziś zagrali. jednak ich nie obecność może wpłynąć na więcej podań do Lewandowskiego,który będzie chciał ich wykorzystać jak najwięcej. 

Nie skreślał bym w tym meczu piłkarzy z Bremy,Werder miał świetny start na wiosnę i wygrał pięć spotkań ,w Bundeslidze przegrał jedynie z równie bardzo silnym Wolfsburgiem w ostatniej minucie 4-5. W meczach Werderu pada dość dużo goli, ponadto zespół gospodarzy znalazł drogę do bramki rywala w każdym meczu rozgrywanym w rundzie rewanżowej. 

Piłkarze gospodarze mają spore szanse na grę w europejskich pucharach,jeżeli utrzymają tak wysoką formę jest to całkiem realne.

Dziś liczę,że Werder pójdzie na wymianę ciosów z Bawarczykami i będziemy świadkami sporej ilości goli w tym meczu.

Mecz oczywiście do obejrzenia na żywo w Eurosport 2. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna Niemcy
Spotkanie: Hertha - Schalke
Typ: 2 + U3.5
Kurs: 3.50
Godz: 15:30
Bukmacher: Bet365
Analiza:

 

25 kolejka Bundesligi. Hertha podejmuje na Olympiastadion Schalke. Gospodarze tego meczu walcza o byt w Bundeslidze. Po ostatnim zwyciestwie i remisie udalo im sie wskoczyc na 14 pozycje w tabeli majac cale 3 pkty przewagi nad miejscem spadkowym. Hertha gra naprawde slabo. Na wyjazdach jest najgorsza druzyna ligi (9 pkt na 12 meczów), a u siebie 5 od konca - majac ujemne bilanse bramkowe (12:16). W tamtym roku czesto tracili duzo bramek. W tym nie zdarzylo sie by stracili wiecej niz 2, stad mozliwy under. Schalke z kolei chyba w gazie. Pokonali Real, ale odpadli z LM, wczesniej pokonali Hoffenheim 3:1, choc u siebie. Moze nie maja wybitnych statystyk, ale spokojnie 3 czy 4 miejsce na koniec sezonu moga zajac. Mecze bezposrednie totalnie sa za nimi, poniewaz Schalke wygrywalo od 2006 roku z Herthą 8 razy pod rząd i tylko w tych meczach stracili jedną bramkę. Mysle, ze mogą powtorzyc ten wyczyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy, 1.Bundesliga
Spotkanie: VfL Wolfsburg  - SC Freiburg
Typ: Wolfsburg -1.5 (AH)
Kurs: 2.05
Godz: 15:30
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Wolfsburg ma co prawda w nogach ciężki mecz z Interem w Lidze Europy (wygrany 3:1) i w perspektywie rewanż na San Siro, to jednak nie sądzę by dziś niejako zagrali jak najmniejszym nakładem sił i nie starali się wygrać z Freiburgiem.  Osobiście spodziewam się nie tyle zwycięstwa podopiecznych Heckinga, co zwycięstwa z handicapem bramkowym -1.5 gola (dwiema lub więcej bramkami).
SC Freiburg bowiem to drużyna, która jest aktualnie jedną z najsłabszym w Bundeslidze. Aktualnie w tabeli wyprzedza jedynie VfB Stuttgart, a wiosną spisuje się dość przeciętnie - 2 zwycięstwa, remis i 4 porażki. Wolfsburg natomiast do poprzedniej kolejki nie przegrał meczu na wiosnę - przytrafiło się to z Augsburgiem (0-1) na wyjeździe i sądzę, że dzisiaj będą chcieli niejako się zrehabilitować i jednak pokonać SC Freiburg i to wyraźnie.
Wolfsburg gra u siebie, co niewątpliwie jest sporym atutem tej drużyny, dość powiedzieć, że w lidze jeszcze nie przegrali - 10 zwycięstw (6 różnicą 2 goli lub więcej) i 2 remisy (bilans bramkowy 27:8). Wolfsburg w tym sezonie jest drugą siłą w Bundeslidze, a o potencjale ofensywnym tej drużyny niech świadczy fakt, że wspomniane 27 bramek tylko w meczach domowych to bilans lepszy od 5 drużyn Bundesligi licząc wszystkie mecze (domowe + wyjazdowe), wśród tym ekip jest również SC Freiburg, które ma zdobytych 24 gole w tym sezonie.
Jak wygląda sytuacja kadrowa w obu ekipach? W drużynie gospodarzy za kartki pauzuje Naldo, urazy natomiast z gry eliminują Felipe i Hunta, można więc napisać, że VfL zagra dziś w niemal najmocniejszym składzie i raczej nie będzie tu miejsca na oszczędzanie się przed rewanżem z Interem (tym bardziej, że ich sytuacja przed spotkaniem na San Siro jest naprawdę bardzo dobra). Jeśli chodzi o gości to nie zobaczymy na boisku  Schustera, który podobnie jak Naldo w Wolfsburgu pauzuje za 5 żółtych kartek otrzymanych w tym sezonie. Podsumowując uważam, że Wolfsburg grający na swoim wysokim poziomie nie powinien pozostawić dziś złudzeń drużynie trenera Streicha i pewnie ich pokonać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Niemcy, Bundesliga

Spotkanie: Hamburg – Hertha

Typ: over 2.5

Kurs: 2.33

Buk: bet-at-home

Godz. 20:30

Analiza:

Kurs na over w otwierającym spotkaniu 26- ej kolejki niemieckiej Bundesligi jest dla mnie dużym zaskoczeniem, taki kurs w spotkaniu o tak zwane sześć punktów.  Zacznijmy od gospodarzy którzy po raz kolejny rozgrywając bardzo słaby sezon i znowu będą się bić o ligowy byt.  Aktualnie zajmują pierwszą bezpieczną pozycję,  z przewagą dwóch oczek nad Paderborn.  Hertha jest tuż nad nimi z jednym punktem więcej. Teraz przejdźmy do konkretów odnośnie dzisiejszego typu.  Pierwsza tak jak wspomniałem jest to mecz o sześć punktów i odskoczenie od strefy spadkowej, w przypadku remisu obie ekipy mogą stracić na rzecz ekip ze strefy spadkowej.  Hamburg faktycznie za dobrze nie wygląda może w ofensywie ale wynik to z faktu że za bardzo skupiają się na defensywie w której i tak nie są mocni, zmiana sposobu gry na pewno jest widoczna z zespołami z dolnych rejonów pokonali Hannover 2:1, oraz Padeborn 0:3. Scenariusz grania tylko defensywnej piłki nie wchodzi dziś w grę, tym bardziej ze naprawdę ten zespół ma fajnych graczy w ofensywie – Olic, Lasogga, Holtby oraz Van der Vaart to na pewno gracze którzy mają jakość do atakowania rywala.  Napisałem już że mimo defensywnej gry nie za dobrze idzie im w tym aspekcie a dziś problemem na pewno będzie brak pierwszego bramkarza Drobnego oraz obrońcy Jansena. Hertha raczej preferuje otwartą piłkę potrafią zdecydowanie być bardziej skuteczniejsi pod bramką niż Hamburg ale niską pozycję zawdzięczają jednej na najgorszych defensyw w lidze.   Ofensywa piłka z dobrą skuteczności oraz mizerną defensywną dotyczy szczególnie gier wyjazdowych gdzie ich średnia bramkowa wynosi 3.3 (czwarty najwyższy wynik).  Ostatnio rozegrali dobre zawody z Schalke remisując u siebie 2:2 choć trzeba raczej powiedzieć że stracili dwa punkty bo do 90 minuty to oni mieli na swym koncie komplet oczek ale znowu bronienie nie okazało się ich bronią.  Zespół wyjdzie z taką samą myślą jak gospodarze że wygrana nad bezpośrednim rywalem w walce o ligowy byt da duży komfort i w takich właśnie spotkania trzeba szukać kompletu punktów. Podobnie jak Hamburg też mogą się pochwalić ciekawymi nazwiskami w liniach ofensywnych Schiebier, Kalou, Ben Hatira czy Roony – to czwórka najlepszych strzelców zespołu. Hertha wie jak grać z swoim dzisiejszym rywalem wygrali trzy ostatnie spotkania bez straty bramkowej w tym pierwsze spotkanie tego sezony 3:0. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemcy - Bundesliga

21.03.2015 - godz 15:30

- Hannover : Dortmund

- czerwona kartka w meczu - tak

- 4.75 / Unibet

 

Powinno być ciekawe widowisko w Hannoverze gdzie miejscowi podejmują Borussię , w tabeli obie ekipy dzieli zaledwie 3 pkt i tak gospodarze na miejscu 14 i tylko 4 pkt przewagi nad zagrożonymi natomiast Dortmund na miejscu 10 ale jak już pisałem 3 pkt przewagi nad Hannoverem tak więc zapowiada się ciekawie tym bardziej że w pierwszym pojedynku w Dortmundzie wygrał Hannover , a dlaczego czerwień ? a no jak to bywa w walce o cenne trzy pkt wśród drużyn z drużyn z dolnych rejonów gdzie 3 pkt są bezcenne to i w grze wygląda to na walkę nie zważając na ostrość choćby wczorajszy pojedynek pomiędzy HSV a Herthą gdzie czerwień była pokazana , a druga sprawa sędzia jest pan doktor Felix Brych który w tym sezonie pokazał już 5 czerwieni , sędziował już w tym sezonie mecz z udziałęm Dortmundu z M'gladbach i dla Dortmundu pokazał 3 żółtka oraz z Freiburgem 2 żółtka a mecz z udziałem Hannoveru sędziował tylko 1 kiedy to Hannover grał z Hoffenheim i 4 żółtka dla Hannoveru tak wiec dziś może by czas na czerwoną ? zobaczymy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy, 1.Bundesliga
Spotkanie: FSV Mainz - VfL Wolfsburg
Typ: 2
Kurs: 2.25
Godz: 15:30
Bukmacher: William Hill
Analiza:

Dziś na Coface-Arena w Moguncji dojdzie do pojedynku FSV Mainz z wiceliderem Bundesligi oraz obok Bayernu Monachium jedynym zespołem, który pozostał w europejskich pucharach z drużyn niemieckich tj. VfL Wolfsburg. Nie da się ukryć, że obecny sezon dla "Wilków" jest najlepszych od lat, w Bundeslidze zapracowali sobie na miano drugiej siły, natomiast równie dobrze radzą sobie w Lidze Europy, gdzie awansowali już do ćwierćfinału. Dziś opromienieni sukcesem na San Siro zmierzą się z Mainz i według mnie są faworytem do zwycięstwa w tym meczu.
Co prawda ostatni wyjazd Wolfsburgowi nie wyszedł, bowiem przegrali z Augsburgiem 0:1, ale myślę, że był to raczej wypadek przy pracy, bowiem (co również pokazały kolejne mecze) Wolfsburg wiosną gra naprawdę bardzo dobrze i w większości swoje mecze wygrywa, czy to te u siebie czy te na wyjeździe.
Jeśli chodzi o Mainz to jest to ekipa, która gra bardzo nierówno, dość powiedzieć, że w tym sezonie udało im się wygrać dwa mecze z rzędu tylko raz (wrzesień ubiegłego rok i spotkania z Herthą i Dortmundem). Na wiosnę również to widzimy, na początek przecież rozbili Paderborn 5:0, by w 3 kolejnych spotkaniach zdobyć raptem punkt, ostatnio natomiast pokonali na wyjeździe Augsburg 2:0, co było dość zaskakującym rezultatem zważywszy, że Augsburg to drużyna, która bije się o miejsca dające prawo gry w europejskich pucharach.
Jak może wyglądać dzisiejsze spotkanie? Osobiście nie sądzę by Wolfsburg odczuwał jakieś zmęczenie po spotkaniu z Interem, jak na razie bowiem na wiosnę Wolfsburg wygrywał wszystkie mecze tuż po tym jak w czwartek grali w LE. Po meczach ze Sportingiem Lizbona, zwycięstwa nad Herthą 2:1 i Werderem 5:3, natomiast po pierwszym spotkaniu z Interem Wolfsburg w lidze wygrał z Freiburgiem 3:0. Ponadto za "Wilkami" stoi również ich wysoka forma, oraz mimo wszystko większe umiejętności i indywidualności w drużynie. Myślę, że tuż przed przerwą reprezentacyjną Wolfsburg nie będzie się oszczędzał i sięgnie po kolejne 3 punkty, które umocnią ich na 2.miejscu i przybliżą do wicemistrzostwa kraju.
W tym spotkaniu po stronie gości nie zagrają Felipe oraz Hunt, w drużynie Mainz natomiast na boisku nie pojawią się Hofmann, Moritz oraz Nedelev.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna / Niemcy - Bundesliga
Spotkanie: VfL Wolfsburg - VfB Stuttgart

Typ: 1
Kurs: 1,48
Godz: 15:30
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

 

W 27 kolejce niemieckiej Bundesligi zawodnicy VfL Wolfsburg zagrają na stadionie Volkswagen-Arena z VfB Stuttgart. Gospodarze są na 2 miejscu w tabeli. Wilki zgromadziły 54 punkty odnotowując 16 zwycięstw, 6 remisów i 4 porażki. Aż 35 punktów zespół Wolfsburga zdobyła na Volkswagen-Arena. Wolfsburg wygrał na własnym stadionie aż 11 spotkań i 2 zremisował nie zapisując żadnej porażki. 

Stuttgart jak na razie zajmuję ostatnie miejsce w tabeli. Zawodnicy Huuba Stevensa zgromadzili 23 punkty. Do wydostanie się ze strefy spadkowej gościom tego spotkania brakuje zaledwie 2 punktów. Zdecydowanie lepiej zawodnicy Stuttgartu prezentują się w spotkaniach wyjazdowych, gdzie zdobyli 14 punktów. Na własnym stadionie Stuttgart zgromadził zaledwie 9 punktów. 

O punkty w kolejnym spotkaniu wyjazdowym będzie bardzo ciężko, gdyż Wilki są w ostatnim czasie w bardzo dobrej formie. Na Volkswagen-Arena nie powinno być żadnej niespodzianki i 3 punkty powinny zostać w Wolfsburgu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy ( Bundesliga )
Spotkanie: Eintracht Frankfurt - Hannover 96
Typ: 1
Kurs: 2.05
Data: 04.04.2015
Godzina: 15.30
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

Zapraszam na 27 kolejkę ligową niemieckiej Bundesligi.
W mieście Frankfurt na tamtejszym Commerzbank-Arena mogącym pomieścić 51 i pół tysiąca widzów odbędzie się mecz o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Eintracht Frankfurt założonym w 1899 roku o barwach czerwono-czarno-białych a w gości z miasta Hannover przyjedzie drużyna założona w roku 1896 o barwach czarno-biało-zielonych a mianowicie Hannoverscher Sportverein von 1896.
Eintracht Frankfurt rozegrał w tym sezonie ligowym 26 spotkań zdobywając 37 punktów co daje obecnie 8 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramek 49-52 a Hannover 96 zajmuje 14 lokatę w niemieckiej bundeslidze ze zdobytymi 27 oczkami w swoich 26 meczach, bilans bramkowy 29-42.
Gospodarze u siebie w tym sezonie 7-3-3 co daje 24 oczka w 13 meczach na swoim terenie, bilans bramkowy na swoim Commerzbank-Arena 29-22 a goście na wyjazdach 2-4-7 co daje w 13 spotkaniach 10 punktów, bilans bramek w delegacjach 13-22.
Mecz zapowiada się ciekawie gdyż gospodarze walczą obecnie o awans do Europejskich pucharów a goście obecnie o utrzymanie ale dzieli ich tylko między sobą 7 oczek w tabeli ligowej.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy, Eintracht Frankfurt w tym sezonie ligowym to u siebie gra dużo lepiej i na swoim terenie zbiera tak bardzo potrzebne im punkty a Hannoverscher Sportverein von 1896 na wyjazdach gra zawsze bardzo słabo bo to typowo drużyna grająca lepiej na swoim terenie i moim zdaniem komplet 3 oczek pozostanie na Commerzbank-Arena w mieście Frankfurt.

 

2:2

:minus:

Prowadzić 2:0 i zremisować bezcenne :/

Edytowane przez maer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Bundesliga
Spotkanie: Borussia Dortmund - Bayern Monachium
Typ: Borussia Dortmund strzeli bramkę w pierwszej połowie? TAK
Kurs: 2,31
Godz: 04.04.2015 18:30
Bukmacher: Marathonbet
Analiza: Pomimo zajmowanego miejsca przez Borussię Dortmund, to mecz pomiędzy nimi a Bayernem i tak śmiało można nazwać hitem tej kolejki Bundesligi i jednym z najciekawszych spotkań w Europie, które odbędą się w ten weekend. Borussii zostało już tylko desperacko walczyć o miejsce dające prawo do walki w Lidze Mistrzów. Ciężko o to będzie, ale jeszcze teoretycznie jest to możliwe. Aby tego dokonać, to trzeba teraz prawie wszystko wygrywać. Szanse Borussii z Bayernem są nawet spore z kilku powodów. Jednym z nich jest plaga kontuzji w Bayernie Monachium, co odbija się na ich grze i wynikach. Pokazał to mecz Bayernu z Borussią Moenchengladbach, która to wręcz ośmieszyła Bayern wygrywając na ich terenie 2:0. Fatalnie wyglądał Bayern w defensywie, proste błędy robili. Drugim powodem dla którego Dortmund może pokusić się tutaj nawet o zwycięstwo jest to, że ich styl gry po prostu nie leży Bayernowi. Agresywna gra, od razu staranie się o odzyskanie piłki po stracie to dobry styl, by walczyć z Bayernem. Nic więc dziwnego, że w ich meczach różnie to bywa. W Superpucharze Niemiec Borussia wygrała z Bayernem 2:0, prowadząc 1:0 po pierwszej połowie. W Bundeslidze w Monachium było 2:1 dla Bayernu, ale pierwsza połowa to była dominacja Borussii i ich prowadzenie 1:0. Liczę na to, że Borussia znowu mocno zaatakuje od początku meczu i strzelą gola w pierwszej połowie, podobnie jak to miało miejsce w ich dwóch ostatnich meczach z Bayernem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...