Skocz do zawartości

[<font color=green>KD</font>] Typy by Yoji


yoji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich którtko i zwieźle zaczynamy !!

 

 

Oto kuponik :

VFB Stuttgart-Hertha Berlin Niemcy - 1 liga 1 1,70 2

EV Vienna Capitals - HK Acroni Jesenice Austria - 1 liga 2 2,90

FC Metz-Dijon FC Francja - 2 liga 1 1,60

Helmond Sport-DE Graafschap Holandia - 2 liga 2 1,55

 

Stawka 43,23 PLN

Potencjalna wygrana 538,25 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam wszystkich którtko i zwieźle zaczynamy !!

 

FC Metz-Dijon FC Francja - 2 liga 1 1,60

 

Nad tym meczem bym się zastanawiał chociaż metz jest liderem i ma 52 pkt ale Dijon chociaż ma te 38 pkt ale go już prawie nic nie ratuje metz może tutaj grać na remis ewentualnie lecz jeżeli Caen będzie wygrywał z Niort to może Metz w tedy zatakuje lepiej i wygra mecz ale jeżeli Caen będzie miał remis to wątpię aby Metz się wysilało i walczyło o zwycięstwo. Dla mniej szego ryzyka bym zagrał 1x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHyba nie do końca przemyślałeś ten kupon. Będziesz potrzebował wiele szczęścia aby on wszedł. Ja bym napewno nie grał tego typu EV Vienna Capitals - HK Acroni Jesenice Austria. Jak dla mnie to ten kupon niestety nie wejdzie, następnym razem nie graj na instynkt tylko dobrze przeanalizuje swoje spotkania które zamierzasz zagrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VFB Stuttgart-Hertha Berlin Niemcy - 1 liga 1 1,70 23.02.2007 20:30

Cardiff City-Preston North End - suma bramek : -2,5+ Anglia - 2 liga 2 2,01 23.02.2007 20:45

 

 

Stawka 40,00 PLN

Potencjalna wygrana 136,68 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy graja na Stuttgart, tym razej jednak masowy typ moze zawiesc.

Co do meczu Cardiff to oni nie strzelaja duzo goli a na dodatek Preston zagra typowo defensywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i oby dwa kupony niestety przegrane. Dziwiłem czemu ludzie grają na VFB, było wiadomo że będzie im bardzo ciężko. No niestety kupony przegrane. CO do tego meczu hokeja miałes dużo szczęścią bo Capitals wygrywali już 3:0 w pierwszej kwarcie :cwaniak: Życze powodzenia w dalszym graniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...