Skocz do zawartości

Nasze Zwierzaki..


nas2kany

Rekomendowane odpowiedzi


Ja mam obecnie trzy koty -dwa czarne dachowce i błękitnego niebieskiego :) miałem też rybki ale jakoś zdychały mendy, wcześniej żółwia i też padł %-) :? :/ naprawdę nie moja wina :/ choć koty jakoś się trzymają :D Jak wróce do domu dam zdjęcia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 2 jaminiki jeden byl tak gupi ze wylatywal na ulice prosto pod auta az go wkoncu pierdolło byly tez 2 chomiki ale jakos mi sie zapomnialo o nich i zdechly z glody zlowia tez mielem ale jak sie mu wody nie wymienia pol roku to wiadomo co sie stanie ....

a i jeszcze tydzien temu mialem kota perskiego ale jakis frajer go ukradl no a aktualnie posiadam jednego jamnika na wykonczeniu chcialem male, dopuszczalem ja ale ta suka sie nie chce **** nie wiem moze ma inna orientacje %-)

 

[ Komentarz dodany przez: duncan: 2007-10-16, 19:30 ]

po co bierzesz pod opiekę zwierzę, jeśli potem nie potrafisz/nie chcesz o nie zadbać :puk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rybki to i ja mialem..

Pewnego razu po remoncie pokoju zaczalem doprowadzać go do porzadku , juz wszystko pieknie poukladane.. świeża woda poprostu cacy.. zacząłem ukladac przerozne rzeczy na półki nad akwarium , miedzy innymi była podkowa jakas stara ( niby na szczęście) i co... jeb.. spadła prosto na akwarium i 60l wody wylecial na dywan wraz z cala zawartoscia.. byłem tak wqrw że hey bo wychodzilem na miasto za 30 min ;D , no ale na szczescie ojciec zajaj sie wszystkim , rybki do mniejszego zbiornika wodnego , a ja w tany ;D

 

teraz tez mam rybki, w lodowce.. w puszce w sosie pomidorowym :k:

 

co do papug to mialem 4

1 samca ktory wykonczyl po kolei 3 samice :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...