Skocz do zawartości

Typy na dzień 04.06.2012


yaras

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wzór podawania typów

 

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka nożna, Mecz towarzyski

Spotkanie: Kanada - USA

Typ: USA

Kurs: 1,80

Bukmacher: Tobet

Godzina: 1:00

 

Kolejny mecz towarzyski zagra reprezentacja Stanów Zjednoczonych. Po ostatniej przegranej z Brazylią 1-4 i zwycięstwie nad Szkocją 5-1 USA zmierzy się z reprezentacją Kanady. Kanada ostatni swój oficjalny mecz zagrała z Armenią przegrała wtedy 1-3. Dla USA będzie to ostatni test przed zbliżającymi się kwalifikacjami do Mistrzostw Świata w 2014 roku. Reprezentacja USA obecnie ma mocny skład składający się z doświadczonych zawodników, którzy grają w dobrych klubach na całym świecie. Mimo ostatniej porażki z Brazylią, która była faworytem tamtego spotkania reprezentacja Stanów będzie silna i jest faworytem spotkania. Kanada będzie miała atut gry u siebie. Drużyna nie jest słaba, ale w tej chwili w konfrontacji z USA według mnie nie ma szans. Mój typ na ten mecz to zwycięstwo USA.

 

 

http://obstawianie.com/spotkania-towarzyskie-vt7278,150.htm#1676046

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-05, 03:13 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Baseball, MLB

Data: 04.06.2012 0:35

Spotkanie: ARI D'backs (T Cahill) @ SD Padres (E Stults)

Typ: powyżej 9,5 Runs w meczu

Kurs: 3,50

Bukmacher: William Hill

 

Analiza: Starterem Arizony w tym meczu ma być Trevor Cahill, który ma ERA 3,96, natomiast u San Diego zaczynać będzie Eric Stults, którego ERA to 2,92, ale zbyt wiele w tym sezonie nie grał. Ofensywa San Diego w ostatnim czasie spisuje się nadspodziewanie dobrze, bo w trzech meczach z Chicago Cubs zdobyli łącznie 16 Runs oraz w pierwszym meczu z Arizoną zdobyli aż 7 Runs. Dziwi mnie natomiast bardzo słaba postawa ofensywna Arizony, bo kiepsko to wyglądało z San Francisco i w pierwszym meczu z San Diego. W drugim meczu było trochę lepiej, bo Arizona zdobyła 4 Runs. Wcześniej ich ofensywa wyglądała całkiem nieźle, wystarczy popatrzeć na ich wyniki w serii z Los Angeles, gdzie zdobywali średnio ponad 6 Runs na mecz. Defensywa San Diego nie należy do mocnych, więc Arizona ma spore szanse, by wreszcie zdobyć jakąś przyzwoitą ilość Runs. W meczach San Diego można zauważyć ciekawą zależność od jakiegoś czasu, że po underowym meczu przychodzi over. Mam nadzieję, że tym razem będzie podobnie.

 

http://obstawianie.com/mlb-2012-vt122215.htm#1675957

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-05, 03:20 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Errani S./Vinci R. - Makarova E./Vesnina E. godz. 12:15

typ:2-0

kurs:2,15

Buk: Expekt

 

Ćwierćfinał debla kobiet na kortach Rolanda Garrosa w Paryżu. Tradycyjnie stawiam na moją ulubioną w tym roku Włoską parę Errani/Vinci . Włoszki świetnie spisują się w tym roku i zajmują pierwsze miejsce w rankingu Race to the WTA Championships. Wygrywały turnieje ostatnie trzy turnieje w Barcelonie,Madrycie oraz Rzymie. Co ciekawe obie pary spotkały się w finałach na turnieju w Madrycie i Rzymie. W Madrycie Włoszki pokonały Rosjanki w trzech setach ,jednak u siebie ograły Rosjanki bez problemu 6-2,7-5. Podobnego rezultatu spodziewam się dzisiaj ,uważam że pojedynek zakończy się na dwóch setach. Sara i Roberta są tak rozpędzone,że ostatni raz przegrały mecz finałowy w Miami w 1 kwietnia. Czy ta passa się zakończy w Paryżu,myślę że nie . Na cegle Włoszki jeszcze nie przegrały a gdy dodamy do tego świetną grę singlową Sary Errani,która ograła ostatnio Annę Ivanovic,wydawało by się już przegranym meczu oraz wczoraj piękne zwycięstwo nad Swietłaną Kuzniecową 6-0,7-5.

To wydaję mi się,że nic nie stanie na przeszkodzie w pokonaniu równie silnego debla Rosyjskiego. W Paryżu oraz w Rzymie Errani i Vinci nie straciły seta,myślę że ta passa przedłuży się conajmniej o jeden mecz.

 

http://obstawianie.com/roland-garros-vt122647,25.htm#1676117

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-05, 03:18 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje U21 2013

Spotkanie:Litwa - Ukraina

Typ: Ukraina strzeli powyżej 2.5 gola

Kurs:2.55

Bukmacher:Bet365

Data:04.06.2012

Godzina Rozpoczęcia: 16:00

 

Analiza:

 

Mecz kwalifikacyjny U21 w grupie 2 pomiędzy Litwą a Ukrainą.Sytuacja w grupie wygląda tak że liderami są Słoweńcy z 16 punktami po 7 meczach na 10 możliwych, drudzy są Szwedzi z 13 punktami po 6 meczach, zaś Ukraińcy są na trzecim miejscu z 8 punktami po 5 meczach, więc teoretycznie nadal są w grze o pierwsze pewne awansu miejscu lub drugie barażowe.Litwa jest w grupie na ostatnim miejscu z 3 punktami, wyprzedza ich nawet Malta z 5 punktami, także szans na awans czy baraż nie mają już żadnych.Dlaczego gram tak pewnie na gości bo po pierwsze ograli w czwartek u siebie Szwedów 6:0!, a po drugie Litwa ma bardzo poważne osłabienia w obronie.

Jak na stronie Litwy jest napisane to "najbardziej bolesne straty - linia obrony".

Tak więc zabraknie:

Urbatis 6/0

Vilkaitis 3/0

Andriuskevicius 6/0

Pomocnik Vaskela 6/0

Pomocnik Eliosius 0/0

Napastnik Novikovas 4/0

W ich miejsce powołanie dostali Urba z Suduvy 2/0 w lidze, Mikaitis z Dainava 10/1, ale obaj zaznali kontuzji i nie przyjechali na zgrupowanie, obaj obrońcy.

Przeciwnik Litwy Ukraina przyjechał bardzo umotywowany tym wysokim zwycięstwem.

"Ukraiński zespół rozpoczął te kwalifikacje nie tak skutecznie, jak można było się spodziewać. Trener był niespokojny,nie mógł znaleźć optymalnego składu, ale jego ostatnie wyniki pokazują, że Ukraińcy znów wracają do zwycięskiej drogi. Stoimy w obliczu bardzo trudnego przeciwnika i bardzo trudnego meczu "- powiedział M.Neoras, trener Litwinów.

 

http://obstawianie.com/kwalifikacje-do-euro-2011-2012-u21-vt119434.htm#1676141

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-05, 03:14 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis French Open

04.06.2012 13:40

Tsonga - Wawrinka

typ: 2

kurs: 7.00

buk: Sportingbet

 

Ten mecz zostanie dokończony dzisiaj przy stanie 4:2 dla Tsongi w piątym secie. Wydaje się więc, że zwycięzca jest już praktycznie znany, ale ja bym Szwajcara nie przekreślał.

Tsonga to dla mnie zawodnik nieobliczalny. Potrafi zagrać naprawdę fantastyczny mecz, lecz potrafi także zagrać katastrofalnie. Wawrinka już w tym meczu przegrywał 2:0, lecz zdołał wygrać kolejne dwa. Dobrą wiadomością może być dla niego fakt, że pierwszy będzie serwował Tsonga, a korty w Paryżu są dzisiaj dość wilgotne, więc serwis tutaj nie będzie odgrywał dużej roli. Wiemy, że ciężko się serwuje w gemie otwarcia i właśnie liczę na to, że Szwajcaria szybko odrobi stratę przełamania. Wawrinka po za tym potrafi nieźle returnować. Myślę, że po takim kursie warto tutaj za drobne postawić na Szwajcara.

 

http://obstawianie.com/roland-garros-vt122647,25.htm#1676211

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-05, 03:18 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, Polska

Data: 04.06.2012 godz. 18:30

Spotkanie: Trefl Sopot - Asseco Prokom Gdynia

Typ: Asseco Prokom Gdynia

Kurs: 1.94

Bukmacher: Pinnacle Sports

Analiza:

 

Dziś o godzinie 18:30 dojdzie do 6 spotkania finałowego w Polskiej lidze koszykówki Tauron Basket Liga: Trefl Sopot - Asseco Prokom Gdynia, stan rywalizacji to 3:2 dla ekipy z Gdyni. Zaczęło się świetnie dla Asseco, dwa pierwsze mecze na własnym parkiecie i dość zdecydowane zwycięstwa: 89:81 oraz 77:65. Później dwa mecze w Sopocie, w pierwszym z nim Trefl zmiażdżył rywala zwycięstwo 83:57, dwa dni później już górą byłe zespół z Gdyni zwyciężając 79:71 na parkiecie rywala. 2 dni temu wszyscy byli pewni, że Asseco będzie świętować tytuł mistrzowski jednak niespodziewana porażka, według mnie spowodowana zbyt wielką pewnością siebie, przegrana ostatnia kwarta 16:23 i cały mecz 76:71. Dzisiaj Asseco powinien zagrać już na 100 % swoich możliwości bardziej zdeterminowany, chcąc uniknąć nerwowego ostatniego spotkania. Nie ma co porównywać obu zespołów poprzez pryzmat sezonu zasadniczego bowiem Asseco Prokom Gdynia po prostu w nim nie grał. W etapie zwycięzców Asseco zajął pierwsze miejsce notując 8 zwycięstw oraz 2 porażki, dwukrotnie wygrywając z Treflem, ich dzisiejszy rywal w etapie zwycięzców zajął natomiast 2 miejsce. Ostatnie 10 spotkań Trefla to 6 zwycięstw oraz 4 porażki, Asseco natomiast 7 zwycięstw oraz 3 porażki. Ostatnie 14 konfrontacji pomiędzy Asseco Prokom Gdynia, a Treflem Sopot to aż 12 zwycięstw Asseco Prokom Gdynia, przy tylko 2 wygranych Trefla. Dziś stawiam zdecydowanie na gości.

 

http://obstawianie.com/plk-2011-2012-vt120730,25.htm#1676224

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-05, 03:15 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis French Open

04.06.2012 16:10

Mecz: Murray - Gasquet

typ: Gasquet

kurs: 2,38

buk: Sportingbet

 

Mecz IV rundy na który czeka chyba cała Francja,ich nadzieja na dobry wynik Richard Gasquet spotka się z Brytyjczykiem Andy Murrayem. Panowie już spotkali się tutaj kilka lat temu w 2010 roku gdzie górą bardzo nieznacznie był Szkot 3:2,ich bezpośredn bilans jest remisowy 3:3,a ostatni raz grali całkiem niedawno bo w Rzymie również na korcie ziemnym gdzie Gasquet bez większych problemów,głownie swoją regularnościa zwyciężył Murraya(6-7 6-3 6-2). Dziś spodziewam się również wyrówanengo pojedynku, Murray na ziemi nigdy nie błyszczał jednak w tym roku gra o niebo lepiej aniżeli choćby w roku ubiegłym. Wszystkich ciekawi zapewne sytuacja z plecami Murraya, choć jedyne objawy zauważyłem w meczu z Nieminenem,później Murray nie miał problemów ze swoim serwisem,tylko z kim on grał? Ito,Nieminen i Giraldo... więc żadna czołówka, Gasquet zaimponował mi swoją grą w meczu III rundy z Tommym Haasem,Niemcem powracającym po kontuzjach jednak z Niemcem powracającym w naprawdę niezłym stylu. Ostatnie 2 sety Gasquet wygrywał do 0. Szanse w tym pojedynku szacuję na 60-40 dla Francuza,własna publiczność, forma,ostatni pojedynek,wszystko przemawia mi tutaj za Francuzem. Także alllez Richard!! Po ćwierćfinał!

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-05, 03:17 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Szwecja - Superettan

Data: 04.06.2012 godz. 19:00

Spotkanie: Landskrona - Ljungskile

Typ: Remis

Kurs: 3.54

Bukmacher: Pinnacle Sports

Analiza:

 

10. kolejka szwedzkiej Superettan. Dzisiaj zmierzą się dwie ekipy dokładnie ze środka tabeli. Obie mają po 13 punktów, jednak dzisiaj w roli faworyta buki upatrują gospodarzy. Zapewne jest to uargumentowane faktem, iż Landskrona gra u siebie. Mimo to ja nie przekreślałbym zespołu gości.

 

Gospodarze grają w kratkę przeplatając zwycięstwa z porażkami. Ostatni ich mecz to porażka 2:0 z niżej notowanym Degerfors. Natomiast Ljungskile po słabym początku sezonu (2 porażki) odbiło się i od 7 meczów są niepokonani. Zaliczyli w tym czasie 3 wygrane i 4 remisy. Ich ostatnie dwa mecze wyjazdowe zakończyły się rezultatem remisowym.

 

Landskrona jak dotąd zawsze traci co najmniej jedną bramkę u siebie. Dzisiaj przyjezdni na pewno będą walczyć nie tylko o zdobycie bramki, ale przynajmniej o remis.

 

Jeszcze trochę historii. Dwa spotkania między tymi zespołami w 2011 roku i obydwa zakończone remisem 0:0. Taki wynik również padł w kwietniu 2010. Oprócz tego 2:1 dla Landskrony i 2:1 dla Ljungskile. Te rezultaty świadczą przede wszystkim o tym, że w meczach tych dwóch drużyn nigdy nie ma zdecydowanego faworyta. Są to ekipy o podobnej sile i dzisiaj liczę tu na remis.

 

http://obstawianie.com/szwecja-vt119661,25.htm#1676259

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-05, 03:15 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, Polska

Data: 04.06.2012 godz. 18:30

Spotkanie: Trefl Sopot - Asseco Prokom Gdynia

Typ:under 156.5 punkta

Kurs: 1.83

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Dziś przed nami kolejne spotkanie finałowe PLK gdzie Asseco Prokom Gdynia będzie chciał zakończyć całą rywalizację i zdobyć tytuł Mistrza Polski. Osobiście nie jestem skłonny obstawiać tutaj zwycięstwa jakiejkolwiek drużyny ale już under w tym spotkaniu jest dla mnie bardzo możliwy. We wszystkich pięciu meczach linia została osiągnięta tylko w jednym spotkaniu i myślę, że dzisiejszy mecz będzie nastawiony na obronę i nie wydaje się aby dziś była bardzo otwarta gra. I jedni i drudzy mają swoich dobrze rzucających wysokich koszykarzy, którzy potrafią rzucać kluczowe punkty. Jest Łukasz Koszarek, Marcin Stefański, Quinton Day i Łukasz Seweryn. Gra obronna jest zresztą domeną obu drużyn, gorzej jest ze skutecznością w ataku. Obie drużyny wiedzą o co grają i dzisiejsze spotkanie może dać radość jednym i zniweczyć cały sezon dla drugich. Z pewnością Asseco nie grając sezonu zasadniczego (grali w Eurolidze i VTB) wykazują więcej świeżości i są mniej zmęczeni. Ale kto w finałowych meczach myśli o zmęczeniu. Wydaje się, że nikt nie może dzisiaj odpuścić i obyśmy oglądali kawał dobrego basketu.

 

http://obstawianie.com/plk-2011-2012-vt120730,25.htm#1676267

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-05, 03:18 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Mecz towarzyski

Spotkanie: Węgry-Irlandia

Typ: Ilośc goli? under1.5

Kurs: 3.10

Bukmacher: Sportingbet

Godzina: 20.30

 

Przed nami ostatni mecz Irlandii przez finałami mistrzostw Europy. Widze tutaj spore value jeżeli chodzi o under1.5 w tym meczu. Jak wiadomo Irlandia na Euro zmierzy sie w grupie C z Hiszpanią, Włochami i Chhorwacją. Stawiana jest przez większośc kibiców i bukmacherów jako outsider tej grupy. NIe ma sie co dziwic gdyż do finałów mieli najłatwiejszą drogę spośrdód wszystkich finalistów (oprócz gospodarzy oczywiście). Tutaj aby się pokazac jedyną szansą będzie gra defensywana. NIe oszukujmy się, w ofensywie nie maja zbyt wiele do zaoferowania. Podstarzały Keane czy Duff mogą nie dac odpowiedniej jakości. Są to piłkarze doświadczeni o wielkich umiejętnościach, ale czasy ich najlepszej formy są juz za nimi. Jest młody Mclean, który świetnie prezentował się w Sunderlandzie, może pokazac się Mcgeady, który jednak powinien wchodzic z ławki. Reszta to solodni piłkarze na The Championship lub zespoły dołu tabeli Premiership. Dlatego Trapattoni musi zwrócic szczególnie uwagę na defensywę. Jest to trener znany z tego włąsnie, że potrafi wszystko dobrze pouiładac z tyłu. Myślę, że własnie tak ustawi dzisiaj swój zespół. najważniejsze to 0 z tyłu. Będą cwiczyc ustawianie się, asekurację i wszystko co najważniejsze, aby na Euro powstrzymac Hiszpanię, Chorwację oraz Włochów. Podejrzewam, że piłkarze ofensywni również będą mieli wiele zadań defensywnych przez co gra z przodu może nie układac się nalezycie. Jeżeli chodzi o obrone to jest Oshe`a, który jak grał w Sundrlandzie w przerwach miedzy kolejnymi kontuzjami, spisywał się bardzo dobrze. Do tego Ode`a,Dunne, Kelly, w środku Whelan i mamy bardzo fajnie wyglądającą formację obronną. Co do Węgrów to zwrócic nalezy uwagę na Dzsudzsaka. Reszta nie powinna jaos szczególnie zagrozic. Obrona tez powinna dac sobie radę z , moim zdaniem, piłkarzami, którzy nie będą nastawienie na atak. Stawiam na małą liczbę bramek. Typ under2.5 wydaje mi się byc niezwykle prawdopodobny w świetle przedstawionych przeze mnie argumentów więc bardzo polecem. Ja jednak zaryzykuje na potrzeby konkursu i zagram under1.5.

 

http://obstawianie.com/spotkania-towarzyskie-vt7278,150.htm#1676274

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-05, 03:16 ]

:plus: 210

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: MLB - National League, Ameryka Płn., godz. 21.45

Zdarzenie: Chicago Cubs u San Francisco Giants

Typ: How many pitches will Ryan Vogelsong (Sfo) throw in the game? over 107,5

Kurs: 1.85

Bukmacher: Bwin

Analiza:Ryan Vogelsong, RHP 3-2, 2.36 ERA to pitcher gospodarzy, zawodnik, który znakomicie rozpoczął sezon i liczę, że podtrzyma znakomite statystyki i w dniu dzisiejszym. W tym sezonie zagrał 9 meczów, ogólnie 61IP gry, zaledwie 49 odbić pałkarzy przeciwnika i tylko 16ER. Średnia skuteczność pałkarzy 0,222. W ostatnich 10 grach na AT&T Park nie dał więcej niż 3 runs rywalom. Ponadto w tym sezonie tylko w jednym meczu grał 6 inningów, poza tym 6 gier z przynajmniej 7 inningami i 2 mecze z 6.1 inninga. W 9 grach aż 6 razy rzucał przynajmniej 108 razy, w tym w 5 z 6 gier w maju. Ostatnio rzucał 117 i 115 razy. To zawodnik, który zdecydowanie woli grać na swoim stadionie i liczę, że dzisiaj pokaże dobrą rękę w przynajmniej 7 IP gry. Zawodnik ten ma świetny rzut i jest w bardzo dobrej dyspozycji. Cubs to jeden z gorszych zespołów pod względem średniej punktów na mecz i zaliczonych uderzeń. Tak więc Vogelsong powinien zagrać dobrze i tym bardziej rzucać ok. 110 razy, tym bardziej, że miał 6 dni przerwy, więc na pewno jest wypoczęty.

 

http://obstawianie.com/mlb-2012-vt122215.htm#1676305

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-07, 00:09 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...