Skocz do zawartości

Typy na dzień 05.06.2012


yaras

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wzór podawania typów

 

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Nba ,Koszykówka

Spotkanie:Sas-Okc

Typ: Okc

Kurs: 2,9

Bukmacher: Bet365

Analiza:

Godz 03:00

W kolejnym spotkaniu dziesiejszej nocy spotkaja sie zespoly Oklahomy i Spurs .Wg bukmacherów fawortytem jest Sas jednak ja sadze dzis inaczej.W pierwszych dwoch spotkaniach Okc za duzo nie zdzialali ,a juz w kolejnych dwoch u siebie dominowali.W ostanich spotkaniu wiecej na siebie wziął lider Durant i dzis mysle ze bedzie podobnie .Trzeba zdetronizowac przede wszystkim obwod i rzucajacych za 3pkt jesli to sie uda w miare dobrym stopniu to Okc powinno wyjsc zwyciesko z meczu i jak w to wierze.Westbrook tez dzis powinien lepsze zawody zagrac niz ostatnio ,a Ibaka bedzie dzielnie walczyl na tablicach i powstrzyma Duncana .Licze na minimalnie zwyciestwo Thunder.

 

http://obstawianie.com/nba-2011-2012-vt121403,350.htm#1676360

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-06, 01:47 ]

:plus: 190

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis French Open

05.06.2012 16:00

Federer - Del Potro

typ: 2

kurs: 3.60

buk: Sportingbet

 

Kompletnie nie rozumiem takich kursów na to spotkanie. W moim odczuciu Federer wcale nie jest tak zdecydowanym faworytem jak widać to po kursach.

Juan Martin Del Potro długo leczył kontuzję, lecz w końcu powrócił na korty i jego gra wygląda bardzo dobrze. Zawodnik obdarzony świetnymi warunkami fizycznymi, jak na swój wzrost dobrze poruszający się po korcie. Widać w Paryżu, że ewidentnie rozkręca się jego gra z meczu na mecz. W pierwszych dwóch rundach pokonał w 4 setach Montanesa i Vassellina. W następnych dwóch meczach pokazał naprawdę świetny tenis. Pokonał w 3 setach dobrze dysponowanego Cilicia, a w czwartej rundzie bez większych kłopotów, będącego w ostatnim czasie w świetnej formie Berdycha.

Federer, wiadomo ikona męskiego tenisa. Lata jednak lecą i forma już nie ta co kiedyś. W tym turnieju powiem szczerze nie zachwycił mnie swoją grą. Sporo niewymuszonych błędów, zwłaszcza ze strony backhendowej na pewno nie napawa optymizmem. Widać zresztą po wynikach, że to nie jest ta najwyższa forma, gdyż stracił seta z Ungurem, Mahutem i Goffinem.

Według mnie jutro będziemy świadkami bardzo fajnego meczu, lecz to Argentyńczyk awansuje do półfinału.

 

http://obstawianie.com/roland-garros-vt122647,25.htm#1676364

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-06, 01:48 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, French Open 2012

Spotkanie: Tsonga- Djokovic g. 15:30

typ: over 3,5 sets

kurs: 1.83

bukmacher: Bet365

Na dzisiaj wybrałem spotkanie w Wielkim Szlemie pomiędzy Jo-Wilfried Tsonga a N. Djokovicem. Analiza będzie krótka ale mam nadzieje, że przekonująca. Serb tj, Djokovic w tym meczu stawiany w roli faworyta a jeśli chodzi o cały turniej wg bukmacherów jest tuż za Nadalem. Obserwując poprzednie mecze Djokovica w tej edycji RG, zauważyłem że nie bardzo leży mu ten turniej i ta nawierzchnia. Straszna męczarnia w poprzednim spotkaniu ze znacznie słabszym A. Seppi (2:3), oraz masa błedów w poprzednich spotkaniach potwierdza mnie w przekonaniu, że numer jeden nie jest w pelnej formie. Value w tym spotkaniu zauważyłem w typie na liczbe setów. Linia powyzej 3,5 w tym spotkaniu wg mnie jest bardzo prawdopodobna. Jak juz wspomniałem Djokovic nie jest w pełnej formie i nigdy nie był najlepszy na cegle, do tego Tsonga gra u siebie i napewno będzie mocno dopingowany z trybun. Skoro DJokovic wymęczył zwyiestwo 3:2 z dużo słabszym przeciwnikiem jak Seppi, to ugranie przez doświadczonego Tsonge na "własnych śmieciach" chociaż 1 seta jest prawie, że pewne. Stawiam na over 3,5 sets.

 

http://obstawianie.com/roland-garros-vt122647,25.htm#1676381

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-06, 01:48 ]

:plus: 83

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Data: 05.06.2012 3:00

Spotkanie: San Antonio Spurs - Oklahoma City Thunder

Typ: Oklahoma City Thunder powyżej 104,5 punktów w meczu

Kurs: 3,50

Bukmacher: William Hill

 

Za faworyta tego meczu uważam Oklahomę. W serii aktualnie jest remis 2:2. Obie drużyny wygrały swoje mecze u siebie, jednak San Antonio miało ogromne problemy w meczu numer jeden, gdyż po trzech kwartach przegrywali już dziewięcioma punktami. Potem jednak San Antonio rewelacyjnie zagrało czwartą kwartę i wygrali trzema punktami. Oklahoma w przeciwieństwie do Spurs nie miała żadnych problemów w meczach u siebie i praktycznie ani razu nie byli zagrożeni. Można powiedzieć, że u siebie odnieśli oni dwa gładkie zwycięstwa. Przewaga psychologiczna na pewno jest po stronie Oklahomy. Na dodatek Spurs mogą już czuć zmęczenie fizyczne tym sezonem, bo jednak ich skład jest bardzo doświadczony, żeby nie powiedzieć stary. Oklahoma natomiast to młodziutki skład, doskonale przygotowany fizycznie. Po tym co widziałem w Oklahomie uważam, że goście wygrają ten mecz, który powinien być bardzo szybki. Drugie spotkanie w San Antonio zakończyło się wynikiem 120:111 dla San Antonio. Tym razem przewiduję podobnie wysoki wynik, tylko niekoniecznie w tą stronę. Zdobycie co najmniej 105 punktów przez Oklahomę moim zdaniem nie jest jakimś bardzo trudnym zadaniem.

 

http://obstawianie.com/nba-2011-2012-vt121403,350.htm

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-06, 01:49 ]

:plus: 250

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka - Olympic Games - Kwalifikacje

Spotkanie: Iran - Australia

Data: 05 Jun 2012, 06:30

Typ: Iran -1,5 seta

Kurs: 1,70

Bukmacher: Bet365

Analiza: Kolejna runda turnieju kwalifikacyjnego do Igrzysk Olimpijskich w Londynie. Dziś z samego rana reprezentacja Iranu zmierzy się z Australijczykami. W moim odczuciu zespół Iranu jest zdecydowanie lepszy od Australijczyków. Kurs oferowany przez BetGun na handi setowe jest bardzo fajny, gdyż np. Expekt wystawił 1.55 i kurs wciąż spada. Irańczycy wygrali dotychczasowe dwa mecze z Koreańczykami 3-0 i z Chińczykami 3-2. Korea to bardzo niewygodny rywal o czym przekonały się reprezentacje Francji, Włoch i USA, które musiały grać pięciosetowe pojedynki w Lidze Światowej grając właśnie z Koreańczykami. Iran zaś bez większych kłopotów zdemolował Azjatów w trzech szybkich setach do -16, -17, -18. Drugi mecz z reprezentacją Chin od samego początku nie układał się najlepiej, było to spowodowane bardzo dobrym przyjęciem Chińczyków oraz bardzo szybkim i urozmaiconym rozegraniem. Irańczycy jednak się otrząsnęli i zdołali wyciągnąć spotkanie zwyciężając w Ti breaku do -13. Iran poczynił ogromny progres jeżeli chodzi o siatkówkę, chyba każdy pamięta porażkę naszej reprezentacji z tym niewygodnym rywalem. Kapitalną robotę robią przede wszystkim Ghaemi , Mousavi , Zarini , Nadi , Ghafour. Zarini zdobył 27 punktów przeciwko Chińczykom. Iran dysponuje bardzo mocną zagrywką oraz bardzo szybkimi skrzydłowymi. W bloku radzą sobie równie dobrze, szczególnie gdy po drugiej stronie siatki nie ma większego wirtuoza na pozycji rozgrywającego, a tak jest w przypadku Australii. Reprezentacja Australi ma także dwa pewne zwycięstwa na swoim koncie. Szybkie i dość łatwe zwycięstwa po 3-0 nad Wenezuelą i Portoryko. Jednakże zespół ten zdecydowanie odbiega poziomem od innych reprezentacji. Bardzo znaczącym ogniwem jest Edgar Thomas, którego to mogli poznać polscy kibice ponieważ grał w Lotosie Treflu Gdańsk. Australijczycy grają bardzo ryzykownie, dlatego też popełniają często bardzo dużą ilość błędów. Dotychczas mieli łatwych rywali, jednak dopiero dzisiejszy mecz będzie dla nich weryfikacją ich umiejętności. Nie sądzę by byli w stanie przeciwstawić się Mistrzom Azji. Iran to jednak wyższa półka aczkolwiek wszystko w tym sporcie jest możliwe. Mimo wszystko zachęcam do grania tego handicapu ponieważ są bardzo duże szanse na powodzenie tego typu. Dla odważnych DW 3-0 dla Iranu po 3.20.

 

http://obstawianie.com/kwalifikacje-do-igrzysk-olimpijskich-vt122638.htm#1676390

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-06, 01:55 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis French Open

05.06.2012, 16:00

Mecz: R. Federer - J. M. Del Potro

Typ: Over 42 gemy

Kurs: 2.67

Buk: Pinnacle

 

Spodziewam się zaciętego pojedynku. Federer mimo tego, iż jak dotąd miał samych łatwych przeciwników to nie wygrywa tak łatwo. Trzy ostatnie mecze od drugiej rundy kończył 3:1 (vs Goffinem 42 gemy, vs Mahut 39 gemów, vs Ungur 39 gemów). Co prawda w żadnym z tych meczów nie przekroczył linii 42 gemów, ale Del Potro to rywal z półki co najmniej klasę wyższej.

 

Argentyńczyk też łatwej przeprawy do ćwierćfinału nie miał (vs Berdych 41 gemów, vs Cilic 29 gemów, vs Roger-Vasselin 46 gemów, vs Montanes 36 gemów).

 

Dzisiaj bardzo prawdopodobne, że zobaczymy co najmniej 4 sety, a możliwe iż doczekamy się pięciosetówki. Liczę na wyrównane spotkanie z tie-breakami.

 

http://obstawianie.com/roland-garros-vt122647,25.htm#1676403

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-06, 01:50 ]

:plus: 167

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis ziemny 05.06.2012r. 14.00

Spotkanie: Samantha Stosur - Dominika Cibulkova

typ: 2-0

kurs: 2.62

bukmacher: William Hill

 

Przed nami ćwierćfinały kobiet w tegorocznym French Open. Moim zdaniem z perspektywy dotychczasowych spotkań na kortach imienia Rolanda Garrosa zdecydowanie lepiej prezentuje się Samantha Stosur. Szczerze powiedziawszy to Australijka ma wszystko, aby wygrać ten turniej. Mocny serwis, solidny forehand i backhand, dobrą grę taktyczną... dobrze odnajduje się przy siatce, przyzwoicie porusza się po korcie. Jeśli dzisiaj ogra Dominikę, to jest już w półfinale, w którym trafia na Errani/Kerber. Jedna ma dużo szczęścia i jest konsekwentna w przebijaniu, a druga to przyzwoita tenisistka, która jednak gra bardzo falami i z pewnością Stosur przy takiej drabince powinna znaleźć się w finale. Jak będzie zobaczymy. Moim zdaniem Dominika osiągnęła sukces dochodząc tak daleko. Miała łatwą drabinkę, nawet bardzo łatwą. Ogranie proszącej się o odstrzał Azarenki nie jest jakimś wielkim znowu wyczynem. Owszem to duży sukces dla Cibulkovej i nie mam prawa go deprecjonować. Jednak Victoria w tym turnieju nic nie grała. Na słabsze rywalki starczało (chociaż też były problemy), a gdy miała gorszy dzień i lepszą rywalkę po drugiej stronie to skończyło się porażką. Dzisiaj z kolej Stosur powinna zweryfikować możliwości Dominiki. Sądzę, że skończy się ten pojedynek dość szybko i stawiam na gładkie 2-0 dla Samanthy, która jest lepszą tenisistką.

 

http://obstawianie.com/roland-garros-vt122647,25.htm#1676413

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-06, 01:51 ]

:plus: 162

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka Nożna, Mecze Towarzyskie 19:00

Spotkanie: Szwecja - Serbia

Typ: 1

Kurs: 1,65

Buk:Expekt

 

Na dzień dzisiejszy wybrałem typ na mecz towarzyski pomiędzy Szwecją a Serbią. Ci pierwsi w Euro zagrają i to ich ostatni sprawdzian przed Euro zaś ci drudzy do Euro nie awansowali i to jest ich bodajże ostatni towarzyski mecz w najbliższym czasie. Szwecja w spotkaniach towarzyski radzi sobie naprawdę dobrze w tym roku nie przegrali żadnego meczu wygrywając 5 kolejnych strzelając 18 bramek tracąc ledwie 3. A ograli takie zespoły jak Islandia, Chorwacja, Katar 2 razy i Bahrajn. Serbia za to ostatnio nie prezentuje zbyt wysokiej formy o czym świadczy ich ostatnie 5 spotkań towarzyskich - 3 porażki(Francja Hiszpania i Honduras), remis z Cyprem i zwycięstwo(z Armenią). Dlatego też gdy patrze na samą formę to nie mam wątpliwości kto ten mecz wygra, dodatkowo to ostatni sparing więc trzeba sprawdzić wszystkich zawodników a na początku pewnie pojawi się skład który wyjdzie podczas pierwszego meczu na Euro dlatego ten typ uważam za pewniaka.

 

http://obstawianie.com/spotkania-towarzyskie-vt7278,150.htm#1676429

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-06, 01:51 ]

:plus: 65

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stosur S. - Cibulkova D. godz. 14:00

typ: 2

kurs: 2,30

Buk: Sportingbet

 

W dniu dzisiejszym spotkają się w ćwierćfinale Słowaczka Cibulkova z Australijką Stosur. Nie znaczną faworytką bukmacherów jest Samantha,która znajduję się 10 pozycji wyżej w rankingu WTA.

Ja jednak obstawiałbym tutaj zwycięstwo ładniejszej tenisistki ze Słowacji,to jednak żaden argument . Wydaję mi się,że Cibulkova miała trudniejszą drabinkę i radziła sobie doskonale ,odprawiła cztery przeciwniczki bez straty seta w tym samą nr 1 Wiktorię Azarenkę . W trzech pierwszych meczach Dominika traciła bardzo mało gemów :

01/06-12 R32 Cibulkova, Dominika vs. Martinez Sanchez, Maria Jose 2:0 62 61

30/05-12 R64 Cibulkova, Dominika vs. King, Vania 2:0 60 62

28/05-12 R128 Cibulkova, Dominika vs. Mladenovic, Kristina 2:0 62 61

Dopiero w starciu z w/w Białorusinką musiała wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności i pokazać na co ją stać. Po gładkim wygraniu pierwszego seta, w którym straciła 2 gemy, w drugim przyszło jej walczyć w tie- breaku ,którego udało się wygrać.

Stosur na swojej drodze pokonała według mnie słabsze rywalki ,jednak też nie straciła seta w spotkaniach z : Baltacha,Falconi,Petrova,Stephens.

Obie na cegle w tym roku specjalnie nie błyszczały , Cibulkova osiągneła ćwierćfinał w Brukseli i Rzymie. Stosur natomiast ćwierćfinał w Rzymie oraz Stuttgracie.

Patrząc na warunki fizyczne ,przemawiają one za Australijką , która jest wyższa o 11 cm i cięższa o 15 kilo masy mięśniowej. Jednak uważa,że Słowaczka jest szybsza i bardziej wybiegana i tym nadrobi przewagę siły ,która jest po stronie Stosur. Na nawierzchni ceglanej Słowaczka ma dosyć dobry procent wygranych meczy 68%,w swojej karierze rozegrała na cegle 123 spotkania z czego wygrała 84.

Stosur ma 64 % skuteczności na cegle. Stawiam dzisiaj na młodszą tenisistkę ze Słowacji.

 

http://obstawianie.com/roland-garros-vt122647,50.htm#1676442

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-06, 01:52 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Mecz towarzyski

Spotkanie: Francja - Estonia

Typ: Wynik pierwszej połowy: Francja (-1.5)

Kurs: 2.85

Bukmacher: Bet365

Godzina: 21.00

 

Na dzisiaj wybrałem mecz towarzyski między Francja i Estonią. Faworyt jeden jest w tym spotkaniu i jest nim oczywiście dzisiejszy gospodarz. Moim zdaniem prowadzenie i to przynajmniej 2 bramkami osiągną juz w pierwszej połowie. Dlaczego? Powodów jest kilka.

Po pierwsze Francja jest co o klasę lepszym zespołem niż Estonia. Ma świetnych zawodników grających w najlepszych klubach świata, którzy mają bardzo wielkie umiejętności ofensywne. Ribery, Benzema, Nasri to piłkarze, którzy powinni zagrac od początku. Myślę, że w tym meczu najważniejsza dla Francuzów będzie pierwsza połowa, w której pewnie wyjdą najsilniejszym składem, czyli takim, który będzie grał na Euro, w celu poćwiczeniu pewnych elementów gry i aby sie lepiej zgrać. W drugiej połowie Blanc pewnie wpuści rezerwowych, a swoim gwiazda da odpocząc, aby tylko nie nabawić się jakis kontuzji. Podobną sytuację widzieliśmy w ostatnim meczu naszej reprezentacji z Andorą. Dodatkowo należy zwrócić uwagę na fakt, że Estonia zagra 3 mecz w przeciągu 5 dni. Zapewne rotacja będzie spora, a jeżeli nie to piłkarze grający nie będą w stanie zagrac 3 meczu z rzędu. W weekend grali w turnieju bałtyckim, który w Estonii, Litwie, Łotwie i Finlandii jest dosyć prestiżowy. Dlatego myślę, że nie będą mieli sił, ani umiejętności na przeszkadzanie pierwszej drużynie Francji w pierwszej połowie. Należy również zwrócić uwagę na ostanie wyniki obu ekip. Francja grała z Serbią i w pierwszej połowie było 2-0. W drugiej nic nie dołożyli gdyż trener pozmieniał zawodników. Estonia ostatnio wygrała ze słabą Litwą, ale wcześniej traciła 2 bramki w pierwszej połowie z Finlandią, Ukrainą i Chorwacją. Myślę, że dzisiaj będzie podobnie gdyż Francuzi będą chcieli rozstrzelać gości, aby w dobrych nastrojach przystąpić do Euro. Dla odważnych proponuję zaryzykować za grosze i zagrać na Francję w pierwszej połowie (-2.5) po bajecznym kursie 7.20 w Bet365.

 

http://obstawianie.com/spotkania-towarzyskie-vt7278,150.htm#1676498

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-06, 01:52 ]

:plus: 185

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, Turcja

Data: 05.06.2012 godz. 19:00

Spotkanie: Besiktas - Anadolu Efes

Typ: Anadolu Efes ( + 7 pkt)

Kurs: 1.75

Bukmacher: Pinnacle Sports

Analiza:

 

Dziś o godzinie 19:00 dojdzie do 4 już pojedynku finałowego w Turcji w koszykówce: Besiktas - Anadolu Efes. Stan rywalizacji to 2:1 dla drużyny Besiktasu Stambuł co ciekawe, żadna z drużyn nie potrafiła wygrać na własnym parkiecie. Jako, że Anadolu Efes zakończyło sezon zasadniczy wyżej niż Besiktas to też dwa pierwsze spotkania drużyna ta mogła rozegrać na własnym parkiecie, oba mecze niestety przegrane. Pierwszy z nich 75:82, dwa dni później było już lepiej ale ponowna porażka tym razem 76:71. Anadolu Efes jednak to ekipa która się nie poddaje i wygrała na wyjeździe z Besiktasem 69:67 mimo, że wynik jaki widniał do przerwy to: 45:33 dla Beskitasu, goście jednak dali radę odrobić 12 punktów straty do przeciwnika. Dzisiejszy handicap jak dla mnie jest prezentem. Mimo, że Beskitas dobrze radzi sobie z zespołem Anadolu Efes to nie są to jakieś wysokie zwycięstwa. Dwa dni temu porażka Besiktasu 2 puntami, wcześniej wygrana 5 punktami oraz 7 punktami. Ostatnie 10 meczy Anadolu Efes to 6 zwycięstw oraz 4 porażki. Jednak nie były one wyraźne: 68:66 z Banvitspor, czyli porażka tylko 2 punktami, 71:73 z Banvitspor ponownie tylko 2 punkty, 82:75 z Besiktasem 7 punktów, oraz 71:76 z Besiktasem czyli 5 punktów straty do przeciwnika. O tym, że Anadolu Efes to niezła drużyna udowodnił sezon zasadniczy ukończony na 3 miejscu: 24 zwycięstwa oraz 6 porażek, Besiktas natomiast zakończył go na miejscu 4: 22 zwycięstwa oraz 8 porażek. Anadolu Efes nieźle spisuje się w meczach wyjazdowych: 11 zwycięstw oraz 4 porażki, trochę lepiej spisuje się Besiktas na własnym parkiecie: 12 zwycięstw oraz 3 porażki. Szczerze liczę dziś na zwycięstwo Besiktasu, ale jakieś minimalne, 2-3 puntami, na pewno warto skorzystać z handicapu jaki oferuje nam bukmacher Pinnacle Sports na gości. W każdym z finałowych pojedynków to goście byli górą, ja bym jednak tak nie ryzykował, ale skorzystam z handicapu na gości, według mnie typ warty gry, a kto to wie może Anadolu Efes wygra i będzie czekał nas kolejny mecz finałowy.

 

http://obstawianie.com/pozostale-ligi-2011-2012-vt120921,75.htm#1676531

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-06, 01:54 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna, Eliminacje ME U21, Europa, godz. 20:00

Mecz: Wyspy Owcze (U21) - Serbia (U21)

Typ: 1 [hc 2:0]

Kurs: 2.1

Buk: Bet365

 

Mecz eliminacji ME do lat 21. Wyspy Owcze podejmują faworyta Serbię i raczej należy się liczyć z porażką gospodarzy. Ale to będzie mecz w dość trudnych warunkach dla Serbów, bo ma być ok. 5-8 stopni ciepła a mecz zostanie rozegrany na sztucznej trawie. Serbowie ponadto zagrają składem bardzo okrojonym w porównaniu do pierwszego meczu w Serbii(wygrana 5:1). Dorosła reprezentacja Serbii gra mecze towarzyskie i znalazło się w niej kilku graczy młodych. Dzisiaj więc młodzieżówka zagra bez: Kirovski, Scepovic, Markovic, Mladenovic, Aleksic, Lazovic, Duricic, Mladenovic, Ignovski i Nastasic. To stwarza jakieś szanse dla gospodarzy, co prawda liczę się z porażką Wysp Owczych, ale gol dla nich jak najbardziej możliwy. Gospodarze zagrali tylko 2 mecze u siebie z 6 rozegranych. Zremisowali w nich z Irlandią Płn. 0:0 oraz z Macedonia 1:1 (1 czerwca). Gospodarze strzelili tylko 2 gole w tych eliminacjach, a dla Serbów będzie to pierwszy mecz w tym roku. Gospodarze u siebie wcale nie muszą przegrać 2 czy 3 bramkami, znają boisko, grają na co dzień na sztucznej trawie więc liczę na przyzowity wynik, czyli porażkę 1 golem, lub może nawet jakiś remis.

 

http://obstawianie.com/mlodziezowe-rozgrywki-miedzynarodowe-vt122920.htm#1676563

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-06, 01:54 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6DUwKETc-lUs2bmt4.png Francja - EstoniabPd1Lb7n-27dCpcdg.png

 

Dyscyplina: Piłka nożna, Mecz towarzyski

Typ: Francja -3,5

Kurs: 4.15

Bukmacher: Bet365

Godzina: 21:00

 

W ostatnim spotkaniu towarzyskim przed Mistrzostwami Europy reprezentacja Francji zmierzy się w Le Mans z Estonią. W wyniku rewolucji w kadrze Francji po nieudanych MŚ w RPA trenerem został Laurent Blanc jak widać po wynikach reprezentacja ta wraca na właściwy tor nie przegrała żadnego meczu od 3/09/10 a nawet odnosiła zwycięstwa z takimi "firmami" jak Brazylia, Anglia, Niemcy. Mam nadzieję, że Blanc wystawi optymalnie najsilniejszy skład, żeby nie było takiej katastrofy jaką zagrali Hiszpanie kilka dni temu z Chinami, gdzie podstawowi gracze weszli dopiero w drugiej połowie. Francja ostatnio zagrała z Serbią wygrała 2-0 z Islandią 3-2 grając praktycznie w najsilniejszych składach aczkolwiek jednak trochę rezerwowych sie pokazało. Estonia to typowy europejski średniak przegrała w ostatnim tygodniu z Ukrainą 0-4 ( grupowy rywal Francji na Euro) i 1-3 z Chorwacją, co pokazuje, iż jest to ekipa którą można łatwo rozklepać i strzelić kilka bramek dla zbudowania atmosfery przed pierwszym meczem na ME. Liczę na to, że trójkolorowi zagrają w takim składzie jakim wystąpią w pierwszym meczu na Euro wtedy typ będzie miał bardzo duże prawdopodobieństwo pokrycia handicapu.

 

http://obstawianie.com/spotkania-towarzyskie-vt7278,150.htm#1676571

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-06, 01:53 ]

:plus: 250

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...