Skocz do zawartości

Typy na dzień 08.06.2012


yaras

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wzór podawania typów

 

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka nożna, Euro 2012

Spotkanie: Polska - Grecja

Typ: Polska

Kurs: 1,99

Bukmacher: Pinnacle

Godzina: 18.00

Analiza:

 

KOlejny mecz otwarcia naszej reprezentacji. Do tej pory nie radzilismy sobie w nich dobrze, ulegając w Korei gospodarzom i w Niemczech Ekwadorowi 2-0. Teraz jedna moim zdaniem sytuacja się odwróci. Powodów dla, których gram na Polskę jest kilka. Zacznę od Grecji. W bramce bida. Kto by tam nie stał to nie ma raczej szans, żeby wybronił mecz jak nam w Sustrii Boruc. Obrona wydaje się byc solidna, ale nie jest na takim poziomie jak w 2004. Atak to podstarzały Gekas, średni Samaras co strzelic w sezonie ledwo 4 bramki. Watpię aby nam zrobili krzywdę, chociaż Gekas to stary lis, jednak myślę, że Grecy mało będą atakowac i nie stworzą zbyt wielu akcji. W pomocy można bac się młodego Ninisa, są też doświadczeni Katsouranis i Kargounis. Jednak w moim odczuciu nie ma tam nic przed czym mieliby się bac Paolacy. Siła Greków leży głównie w taktyce i dobrym zorganizowaniu gry. Tak wygrali Euro 8 lat temu. Teraz jednak nie ma juz Rehagela i watpię, aby Grecy znowu tak zaszaleli o czym to pisze wiele osób na róznych forach. popatrzmy na Polskę. W bramce Szczęsny, klasa swiatowa. Koniec sezonu mało udany, ale potem okazało się, że grał na zastrzykach z kontuzją co pewnie mocno mu przeszkadzało. Obrona to wydaje się najsłabszy punkt naszej kadry, ale po pierwsze na ofenywa Grecji równiez nie stoi na najwyższym poziomie, a po drugie jakby się tak przyjrzec to wcale takiej bidy nie ma. Jest super Piszczek do tego solidny Perquis, który grał w Sochaux niemalże cały sezon, do tego Wasilewski, który na Grecję spokojnie wystarczy. W Anderleksie grał sporo więc o jego formę nie ma się co martwic. Jedynie lewa obrona nie wygląda najleiej, bo albo gra Boenisch, który strasznie dużo stracił przez kontuzję, albo wawrzyniak, który rewelacyjny nie jest. Jedynie mozna mówic o nieograniu tej defensywy, ale ostatnio trochę razem grali no i tak jak pisałem wcześniej. grecy raczej nie powinni zbyt dużo zdziałac z przodu, aby nasi popełniali błedy. W środku Murawski i Polanski dadzą rade. W przodu już jest całkie fajnie. Obraniak, kóry załapał super formie po przejściu do Bordeaux. Rybus, który uwierzył jeszcze bardzij w siebie po trnsferze do Tereka i odkąd stał się ulubieńcem kibiców. Błaszczykowski również świetną miał drugą częsc sezonu noi oczywiście Lewandowki, którego watpię, aby Grecy powstrzymali. Ogladałem kilka jego meczy w Borussi i trzeba przyznac, że ni boi się nikogo. Z AByernem nawet stoperzy nie mieli z nim żadnych szans. Czy ma gościa na plecach czy nie potrafi przyjac, oddac, strzelic, kiwnąc. Di tego ciągle się rozwija i najprawdopodobniej tutaj równiez zrobi postepy i pokaże jak jest mocny. W reprze gra swietnie, nie ma mowy nie przełożeniu formy z klubu na kadrę. Mamy więcej atutów i gram smiało na Polaków.

 

http://obstawianie.com/grupa-a-vt122887.htm#1676772

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-13, 18:55 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EUROPA: Euro

Polska - Grecja

08.06.2012 18:00

Typ:under 2,5

Kurs:1,47

Buk:Pinnacle Sports

 

Chyba każdy kibic już odlicza godziny od rozpoczęcia największej imprezy sportowej w historii Polskiego sportu, na otwarcie Euro gramy z Grecją. Grecy to przede wszystkim zgranie i dyscyplina taktyczna, ta doświadczona drużyna w ostatnich 10 meczach tylko raz traciła więcej niż jedną bramkę, jednak oprócz samych zalet ta drużyna ma również sporo wad, przede wszystkim ciężko przychodzi im zdobywanie bramek, ponadto nie jest to już ta sama drużyna co ładnych kilka lat temu kiedy to zdobywali Mistrzostwo Europy, moim zdaniem brakuje im jakichś wybitnych indywidualności. Po drugiej stronie barykady znajduje się Polska, wszyscy oczekują od Polski zwycięstwa w tym nie łatwym meczu, Nasza reprezentacja będzie zmuszona zapewnię do ataku pozycyjnego a w tym nigdy nie byliśmy zbyt dobrzy, jednak mimo wszystko wydaje się że w meczu w którym za pewne zdecydują detale to Polacy mają więcej atutów i to właśnie Nasza reprezentacja skromnie ogra Greków, osobiście stawiam na 1:0 dla Polski stąd właśnie mój typ na under 2,5.

http://obstawianie.com/grupa-a-vt122887.htm#1676972

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-13, 18:56 ]

:plus: 47

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka Nożna, EURO 2012, 20:45

Spotkanie: Rosja - Czechy

Typ: 1

Kurs: 2,23

Buk: Pinnacle

 

Uważam że Rosja to obecnie sporo mocniejsza ekipa od Czech, jeśli nie najmocniejsza w naszej grupie(oczywiście po Polsce ;) ) i taki mecz powinna wygrać. Rosja w ostatnich meczach przed Euro radziła sobie dobrze pokonała 3:0 Włochów co odbiło się sporym echem w mediach oraz zremisowali z Urugwajem oraz dość niespodziewanie z Litwą. Czechy w tym czasie wygrały z Izraelem oraz przegrały 2;1 z Węgrami i była to ich pierwsza porażka od 5 spotkań. Śmiało mogę powiedzieć że ten mecz ma jednego faworyta bo Rosja zdecydowanie takim jest mimo iż kurs na to nie wskazuje bo jest dość wyrównany. Co ważne kadra Rosji jest bardzo wyrównana w związku z czym gdy schodzi jakiś zawodnik z boiska to gdy wejdzie drugi to może też wprowadzić dużo jakości do gry. Kadra Czech poza wyjątkami jakimi są Rosicky i Baros nie wygląda na specjalnie silną przez co jeszcze bardziej jestem pewny zwycięstwa Rosjan a że kurs zachęca to nie pozostaje zrobić nic innego jak uznanie go za pewniaka na jutrzejszy dzień :)

 

http://obstawianie.com/grupa-a-vt122887.htm#1677166

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-13, 18:56 ]

:plus: 123

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, Euro 2012

08.06.2012, 18:00

Polska – Grecja

Typ: under 1,5

Kurs:2,5

Tobet

 

 

Do rozpoczęcia Euro pozostały już tylko godziny, a co za tym idzie do pierwszego meczu naszej kadry z Grecją. Zdecydowana większość kibiców zdecydowanego faworyta widzi w naszej kadrze głównie dzięki trzem piłkarzom Borussii Dortmund, czyli Piszczkowi, Błaszczykowskiemu i Lewandowskiemu. W meczach przygotowawczych do Mistrzostw Polska wygrała 3 spotkania, ale nie byli to wymagający rywale (Łotwa 1-0, Słowacja 1-0 i Andora 4-0). Jedynym wymagającym rywalem w tym roku była dla naszych kadrowiczów Portugalia, z którą to zremisowaliśmy 0-0. Ja jednak nie popadam w hura optymizm gdyż ostatni mecz z Andorą wbrew pozorom nie powalił mnie na kolana. Mała ilość okazji bramkowych ze słabiutką Andorą i dwie bramki z rzutów karnych wręcz napełniają mnie obawą o pierwszy mecz z Grekami. Patrząc na ranking UEFA to my w opinii Europy powinniśmy być dostarczycielem punktów, gdyż jesteśmy sklasyfikowanie najniżej ze wszystkich drużyn na Euro. Jeśli chodzi o naszych rywali to ich meczach przygotowawcze wyglądały jeszcze gorzej od naszych, bowiem w ostatnim meczu Grecy skromnie wygrali z Armenią 1-0 a wcześniej zremisowali ze Słowenią 1-1. Portugalski szkoleniowiec Greków Fernando Santos dysponuje bardzo wyrównaną kadrą, której zdecydowana większość gra w lidze greckiej, która nie ma co ukrywać jest silniejsza od naszej rodzimej Ekstraklasy. Poza Grecją oprócz Papadopoulosa występującego na co dzień w Schalke, ze znanych piłkarzy jest jeszcze Papastathopoulos z Werderu Brema i doświadczony, jeden z autorów zdobycia przez Greków Mistrzostwa Europy Theofanis Gekas występujący obecnie w Samsunsporze oraz Samaras Z Celticu. Grecy tradycyjnie dysponując bardzo dobrą defensywą, dlatego spodziewam się bardzo trudnego meczu naszej kadry. Mecz na pewno nie będzie obfitował w bramki, gdyż obie drużyny zdają sobie z tego, iż odsłonięcie się w tym meczu i strata bramki może zamknąć drogę do wyjścia z grupy. Reasumując: solidna defensywa Greków i nasze defensywne ustawienie z osamotnionym Lewandowskim na ataku zapowiada bardzo małą ilość goli. Typ under 1,5 jest więc wielce prawdopodobny.

 

http://obstawianie.com/grupa-a-vt122887.htm#1677205

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-13, 18:55 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Nba ,Koszykówka

Spotkanie: Boston Celtics-Miami Heat

Typ: Rajon Rondo over 16pkt

Kurs: 1,85

Bukmacher: Tobet

Analiza:

Godz 02:30

 

Nikt prawie sie nie spodziewał ze Weterani z Bostonu mogą taki upor stawic finalistom z zeszlego sezonu.Boston naprawde nie gra zle i wg mojej oceny bardziej zasługują na finał .Liczy sie kolektyw druzyna ,a nie indywidualnosci w postaci Wade i Lebrona.Swoje pewnie rzucą Ci dwaj dzis ale czy to pomoze?szczerze w to wątpie.Mimo ze ostatnio juz wrocił do gry Bosh to ja w niego nie wierze bo KG zawsze umiał przeciwko niemu grac ,jeden z weteranow Celtow kapitalnie sobie radzi w tych Po tak samo jak Rondo.Ostatnio Rajon nie zagral rewelacyjnie zdobyl tylko 7pkt ,ale i tak swoimi asystami pomogł Celtom w waznym zwyciestwie.W poprzednich spotkaniach grał bardzo dobrze gdzie uzyskal odpowiednio 15pkt ,21pkt,44pkt i 16pkt czyli wygladalo to dobrze.Rajon w tym sezonie bardzo poprawił rzut .Dzis mysle ze bedzie wiecej wjezdzał pod kosz bo to potrafi robic bardzo dobrze .Mysle ze rzuci kolo 20pkt jak i nie wiecej .Pietrus mysle ze nie zagra juz tak dobrych zawodow jak ostatnio ,a wiecej na swoje barki wlasnie wezmie Rondo.Mecz wg mnie bedzie na styku ,ale to Boston wygra konferencje swoją wolą walki i mysle ze wkońcu pokazą dobry diffense!!!.

 

http://obstawianie.com/nba-2011-2012-vt121403,375.htm#1677446

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-13, 19:03 ]

:plus: 85

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sensejjag

08.06.2012 15:00

Piłka nożna, Azja, el. MŚ

Oman - Australia

typ: Australia =1,5

kurs: 2,75

Bet365

 

Australijczycy zaczynaja eliminacje o mistrzostwa świata w Brazylii w 2014 roku. Pech chciał ze trafili doi tej trudniejszej grupy z Irakiem i Japonia. Walka o dwa premiowane miejsca wcale wiec nie bedzie łatwa. Na początek wyjezdzaja do teoretycznie najsłabszego rywala, jakim są piłkarze Omanu. Nie spodziewam sie wiekszych problemów Kangurów, bo to bardzo silny i doświadczony zespół na arenie międzynarodowej. Większość Australijczyków gra w Europie i to w nawet w silnych krajach. O sile ich piłki poznali się niedawno nasi reprezentanci, gdzie ulegliśmy im w meczu towarzyskim 1-2. Identycznym wynikiem zakończył sie ich mecz z Niemcami. To wyraźnie pokazuje, ze z Kangurami trzeba się liczyć. Ważne jest by w pierwszym meczu się dobrze zaprezentować i udanie zacząć start w ciężko zapowiadających się eliminacjach, gdzie i tak są faworytem. Uważam ze pewnym zwycięstwem rozpoczną te eliminacje podopieczni Holgera Osiecka i zwyciestwo 2/3-0

 

http://obstawianie.com/azja-mistrzostwa-swiata-kwalifikacje-druga-runda-vt120218.htm#1677505

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-13, 19:02 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, French Open

Spotkanie: N.Djokovic- R.Federer g.14:30

typ: Djokovic wygra 3:1

kurs:4.0

bukmacher:bet365

Na dzisiaj wybrałem pół finałowe spotkanie pomiędzy Serbską rakietą numer jeden N. Djokovicem a trzecim Szwajcarem R.Federer’em. Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest oczywiście Djokovic i jeśli obejdzie się bez niespodzianek to zapowiada się kolejny finał pomiędzy Serbem a R.Nadalem (który jest zdecydowanym faworytem do wygrania swojego pojedynku z Ferrer’em). Jak już wspomniałem zwycięsca tego spotkania może być jeden i według mnie na pewno będzie to Djokovic, value w tym spotkaniu zauważyłem w zakładzie na dokładny wynik meczu. Djokovi bez wątpienia jest teraz rakietą numer jeden ( dorównuje mu tylko wymieniony wcześniej Nadal), jednak jeśli chodzi o grę na cegle to nawet z dużo niżej notowanymi przeciwnikami musi się trochę pomęczyć. Z gospodarzem J.W. Tsonga(5) wygrał 3:1, z A. Seppi (22) 3:2, trzecia rakieta świata- R.Federer na pewno podejmie walkę i łatwo nie odda meczu. Uważam, że djokovic wygra ten ciężki a zarazem ciekawy pojedynek ale na pewno nie do 0. Stawiam na wynik 3:1 dla djokovica, kurs na pewno warty ryzyka, a Szwajcar zdecydowanie może ugrać seta.

 

http://obstawianie.com/roland-garros-vt122647,50.htm#1677522

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-13, 18:57 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Pilka Nozna EURO 2012 g.18.00

Spotkanie: Polska - Grecja Czy M Wasilewski otrzyma kartkę w regulaminowym czasie?

Typ: Tak

Kurs: 3.20

Bukmacher: Expekt

 

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że w dzisiejszym meczu przeciwko Grecji to podopieczni Franciszka Smudy będą zmuszeni grać atak pozycyjny. To bowiem od naszej reprezentacji wymaga się w tym meczu zdobycia kompletu punktów i dobrego rozpoczęcia mistrzostw.

Ja jednak nie jestem zbytnio przekonany jeśli chodzi o grę pozycyjną naszej drużyny, uważam, że możemy być świadkami "bicia głowa w mur", nasza drużyna bowiem najlepiej spisuje się z kontry z kontry z której dzisiaj będą korzystać Grecy.

Postanowiłem więc w tym meczu zagrać nieco inny typ niż 1X2 czy over/under a konkretną postać czyli Marcina Wasilewskiego, że otrzyma kartkę w tym spotkaniu. Jak już bowiem wspomniałem nasza drużyna musi grać atak pozycyjny jeżeli chce ten mecz wygrać (chyba, że Smudzie wystarczy remis) co narazi naszą ekipę na kontry. Grecy z tego co można zaobserwować wyjdą na ten mecz z takimi zawodnikami z przodu jak Sotirios Ninis, Georgios Samaras, Theofanis Gekas ewentualnie Dimitrios Salpingidis więc będą liczyć na kontry i oczywiście stałe fragmenty gry.

Według mnie patrząc na naszą defensywę Piszczek, Wasilewski, Perquis, Boenisch (nie licząc tego pierwszego) są to zawodnicy dość wolni, ponadto jak wiemy Perquis i Boenisch mieli ostatnio problemy zdrowotne. Nie są to szybkościowcy i według mnie będą w tym meczu grać faul co oczywiście może skończyć się żółtą kartką. Ja typuję na to Marcina Wasilewskiego, który jak wiemy jest bardzo twardo grającym obrońcą i nieraz uciekającym się do faulu.

Warto na koniec dodać kto będzie sędziował mecz. Będzie to Hiszpan Carlos Velasco Carballo, a jak wiemy sędziowie z Hiszpanii są sędziami dość drobiazgowymi i chętnie pokazującymi kartki. Taki wybór sędziego na ten mecz sprawia, że typ jeszcze bardziej wydaje się prawdopodobny.

 

http://obstawianie.com/grupa-a-vt122887.htm#1677597

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-13, 19:02 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, Euro 2012

08.06.2012, 18:00

Polska – Grecja

Typ: X

Kurs: 3,25

Bwin

 

Rozpoczynają się Mistrzostwa Europy w Polsce i na Ukrainie. Mecz otwarcia to pojedynek gospodarzy oczywiście Polski i Grecji. Zapowiada się ciekawie ale czy ciekawie w sensie piłkarskim czy organizacyjnym ? No właśnie ja bym nawet postawił na to drugie bardziej, mecz nie musi stać na najwyższym poziomie ponieważ Grecy nie grają efektownej piłki, ich styl to solidna defensywa i gra z kontry, a bardzo skutecznie mogą nam utrudnić grę. Mimo, że mamy lepszy skład, bo tutaj chyba nie ma wątpliwości oraz forma jest solidna co widać po meczach towarzyskich to jednak Grecja to nie ogórki. Zaledwie 1 mecz przegrany w ostatnich 20, wygrana swoja grupa eliminacyjna, do tego tracili 0,5 gola na mecz co pokazuje, że defensywa Greków od wygranych ME 2004 wiele się nie zmieniła i wciąż ta drużyna bazuje przede wszystkim na grze obronnej. Polska ma zawodników, którzy mogą strzelic bramkę ale będzie ciężko, sami w obronie nie straciliśmy bramki od kilku meczów co prawda tylko towarzyskich ale jednak. Dla mnie szykuje się mecz do jednej bramki lub w ogole bez goli, mecz otwarcia bywają nudne, a kiedy rywalem jest Grecja to tym bardziej jest to możliwe. Stawiam 0:0 lub 1;1 w tym spotkaniu i podział punktów na początek.

 

http://obstawianie.com/grupa-a-vt122887.htm#1677645

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-13, 18:57 ]

:plus: 225

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sharapova M. - Errani S godz. 11:00

typ: 2

kurs:3,60- Bet-at-home - 4,61 - Pinnacle

 

A więc nieoczekiwanie w finale melduję się Errani. Włoszka zaskoczyła chyba wszystkich,nikt przed turniejem na pewno na nią nie stawiał. Ja sam dwa razy poległem stawiając przeciwko niej,w pojedynku z Kerber oraz Stosur . Włoszka bez kompleksów pokonywała swoje rywalki , zabiegała je w trudnych momentach nie bała się atakować,potrafiła także odrabiać straty. Równie często schodziła do siatki.

Wielka faworytką finału jest oczywiście Maria,której brakuje tylko jednego wielkoszlemowego turnieju i jest to właśnie French Open. Tak więc Sharapova,która od poniedziałku będzie numerem 1 jest pod wielką presją,wiemy jednak że nie radzi sobie często ze stresem,to może przemawiać za Włoszka. Errani jest o wiele niższa od swojej rywalki i na pewno siła stoi po stronie Rosjanki,jej wielkim atutem na pewno będzie serwis. Jednak uważam,że Sara zabiega Maszę i będzie starała się przebijać każdą piłkę i czekać na nie wymuszone błedy rywalki. Jak tylko będzie możliwość bedzie atakować z pod siatki,każdy wie jaką jest znakomitą deblistką i ta umiejętność na pewno jej się przyda. Errani zanotowała duży awans w rankingu WTA bo o 14 pozycji,będzie teraz 10. Czyżby Errani mierzyła w kolejny dublet w tym roku?? W dzisiejszym finale są faworytkami.

Stawiam na niespodziankę w tym meczu ,Maria musi wygrać,Włoszka presji nie powinna doświadczyć, bo i tak wszyscy fani tenisa przecierają oczy ze zdumienia, że dotarła aż do finału.

 

http://obstawianie.com/roland-garros-vt122647,50.htm#1677652

 

 

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-13, 19:05 ]

zwrot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: French Open (Paris/FRA), ziemne, godz. 13.00

Spotkanie: David Ferrer (ESP) - Rafael Nadal (ESP)

Typ: David Ferrer (ESP) over 4,5 gema [1 set]

Kurs: 2.5

Buk: Sportingbet

Analiza: Półfinał Roland Garros. Oczywiście Nadal zmierza po kolejny tytuł w Paryżu, ale ja mam nadzieję, że będący w znakomitej formie Ferrer przegoni faworyta po korcie. Nadal w Paryżu przegrał tylko 1 mecz w karierze, w tym roku gra bez straty seta, ale w końcu ktoś musi postawić mu twarde warunki gry. W 1/4 finału Almagro zagrał świetnie pierwszego seta, a po porażce w tiebreaku zgasł. Ferrer w Paryżu stracił seta z Murrayem, poza tym same wyniki 3:0. To znakomity zawodnik, choć w tym sezonie w 2 grach na mączce przegrał po 0:2 z Nadalem, w obu jednak w 1 secie był tiebreak. W historii 1:12, a ostatnio na mączce Nadal wygrywa wszystko z Ferrerem. Według mnie to jedyny zawodnik, który może powalczyć w Paryżu z Nadalem, bo ani Djokovic ani Federer w tej chwili nie prezentują takiej formy. Liczę więc, że nie skończy się w 3 setach, a Ferrer to na pewno gracz bardziej cierpliwy niż Almagro i o wiele lepiej ułożony technicznie, choć Almagro ma chyba potężniejsze uderzenie. Almagro powalczył, więc czemu nie Ferrer. Powinien wyjśc mocno zmotywowany od początku, bo jak sam mówi wierzy, że wygra. Wierzę zwłaszcza w walkę w pierwszym secie.

 

http://obstawianie.com/roland-garros-vt122647.htm#1677681

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-13, 18:58 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka Liga Europejska

08.06.2012 16:00

Izrael - Dania

typ: dw 0:3

kurs: 2.95

buk: Expekt

 

Wszyscy żyjemy dzisiaj rozpoczęciem Mistrzostw Europy i meczem Polska - Grecja. W cieniu odbędzie się siatkarska Liga Światowa i Europejska. Z tej drugiej na dziś wybrałem mecz pomiędzy Izraelem, a Danią.

w grupie A trzecia seria spotkań zostanie rozegrana w Izraelu. I tylko dlatego w tym pojedynku możemy zaobserwować mimo wszystko tak wysokie kursy na Duńczyków.

Obie drużyny rozegrały na razie po trzy spotkania. Izrael nie zdobył nawet seta przegrywając z Hiszpanią 3:0 (25:22, 28:26, 27:25) ze Słowacją 3:0 (25:20, 25:22, 29:27) i ze słabą Grecją 3:0 (26:24, 25:20, 25:19). Co do Danii to zanotowali oni dotychczas 2 zwycięstwa ze Słowacją 3:2 oraz z Grecją 3:0 i przegrali jeden mecz z Hiszpanią 3:2. Zdecydowanym liderem ekipy skandynawskiej jest grający ostatnio w Tomis Constanta Mads Hartmann Ditlevsen, który w meczu z obrońcami tytułu, ekipą Słowacji zdobył 32 punkty, przy skuteczności (53% skuteczności). Duńczycy dobrze serwują, aż 3 ich reprezentantów jest w czołowej 15 najlepiej serwujących. Natomiast w ekipie Izraela nie można wyróżnić żadnego z zawodników, gdyż ten zespół jest zdecydowanie najsłabszy w całej grupie A. Tak powinny wyglądać wyjściowe siódemki:

 

Dania: Knudsen, Thomsen, Jacobsen, Ditlevsen, Christiansen, Olufsen, Schøler (L)

 

Izrael: Osokin, Hershko, Stein, Faiga, Katzenelson, Shafranovich, Shwartz-Smoel (L)

 

Nie sądzę, aby na trybunach zasiadło wielu widzów, którzy poderwaliby do walki Izraelczyków. Stawiam na zwycięstwo Danii 3:0.

 

http://obstawianie.com/spotkania-miedzynarodowe-vt121086.htm#1677750

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-13, 19:01 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka Nożna, EURO 2012, 20:45

Spotkanie: Rosja - Czechy

Typ: 1 remis nie ma zakładu

Kurs: 1.7

Buk: Sportingbet

 

Rosja uchodzi za faworyta grupy A. W pierwszym meczu zmierzy się z zawsze groźnymi Czechami, których największym atutem jest niewątpliwie bramkarz. Czesi to solidna drużyna, jednak chwile największej chwały mają już raczej za sobą. Natomiast drużyna Rosji, to młoda perspektywiczna i waleczna drużyna, mając w składzie kilku zawodników, którzy mogą przechylić szalę zwycięstwa jedną indywidualną akcją. W tym meczu powinni przejąć inicjatywę i być ekipą bardziej agresywną niż nasi południowi sąsiedzi. Wydaje się, że to powinno wystarczyć przynajmniej na remis.

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-14, 16:12 ]

:plus: 70

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...