Skocz do zawartości

Typy na dzień 14.06.2012


yaras

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wzór podawania typów

 

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna, Euro 2012

Spotkanie: Włochy - Chorwacja

Typ: X

Kurs: 3.26

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

 

2 kolejka spotkań w grupie C. Chorwacja w znakomitych nastrojach po pokonaniu ekipy Irlandii 3:1. Taka sytuacja jest dla nich bardzo korzystna i zwiększa szanse na ewentualny awans. Zawodnicy wiedzą o co grają, na pewno nie będą forsowali tempa. Swych szans poszukają w kontrach lub stałych fragmentach w których udowodnili ze są bardzo niebezpieczni. Włosi również zadowoleni po remisie z mistrzami świata Hiszpanami 1:1. W kontekście ostatniego meczu z Irlandią remis w tym spotkaniu wcale nie byłby taki tragiczny. Personalnie silniejsza wydaje się jedenastka gospodarzy, zdecydowanie najjaśniejszym punktem zespołu jest Pirlo- asystent, reżyser i konstruktor akcji. Po drugiej stronie barykady jego odzwierciedleniem może być Modrić na którego liczą wszyscy chorwaccy kibice. Oba zespoły dokonają prawdopodobnie kosmetycznych roszad. Niewykluczone, że w jedenastce Włoch pojawi się Antonio Di Natale, który miałby zastąpić bezbarwnego Balotelliego. W dalszym ciągu niezdolny do gry jest Andrea Barzagli. Przewiduję spokojny początek obu ekip, Włosi będą spokojnie rozgrywać akcje a Chorwacja swych szans poszuka w kontrach. Jest szybki Perisić, Rakitić, grający dobrze głową Mandzukić oraz nieobliczalny Jelavić. Warto zaznaczyć, że na spotkanie wybiera się liczna grupa 20tyś. Chorwatów co również nie pozostaje bez znaczenia. Stawiam na 0:0 lub 1:1.

 

Przewidywane składy:

Włochy: Buffon - Chiellini, de Rossi, Bonucci, - Giaccherini, Marchisio, Pirlo, T. Motta, Maggio - Di Natale, Cassano

 

Chorwacja: Pletikosa - Srna, Corluka, Schildenfeld, Strinić - Vukojević – Rakitić, Modrić, Perisić - Mandzukić, Jelavić

 

 

http://obstawianie.com/grupa-c-vt122889.htm#1680689

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-15, 16:49 ]

:plus: 226

:minus: 30 brak godziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Euro 2012

Spotkanie: Hiszpania - Irlandia

Typ: over 1,5gola do połówki

Kurs: 2,55

Bukmacher: Unibet

Analiza:

 

Spotkanie 2 rundy grupy C, Hiszpanie zmierzą się można powiedzieć z najsłabszą drużyną grupy C. Po remisie z Italia Hiszpanie są bardzo zdeterminowani by od samego początku zaatakować rywali z Wysp,mają 1ptk, muszą gonić Chorwatów,by w końcowym rozrachunku zająć pierwsze miejsce w grupie. Wiadomo Hiszpania obecny Mistrz Europy oraz Mistrz Świata, jedyne czego się obawiam to brak porządnego napastnika,Csesc gra jako utajony napastnik i to dało pewien spokój bo zdobył gola z Włochami,jednak jest także Torres,widać,że chłopakowi zależy,wraca do formy i będzie przydatny w kolejnych spotkaniach piłkarzy z pólwyspu ibreyjskiego,jest Llorente,supersnajper z Bilbao i jest Negrego z Sevilli. Hiszpania ma kim straszyć,z drugiej strony natomiast Wyspiarze z Irlandii,pierwszy mecz Iralndczyków pokazał ich słabości w defensywie,w 1 połowie Chorwaci im wbili 2 gole po skladnych akcjach.W napadzie od zawsze w Irlandii imponował mi Robbie Keane,kto wie,może i on dołoży swoje cegiełke w mecz. Wiadomo jak gra Hiszpania, szybko,kombinacyjnie,technicznie. Defensorzy Wyspiarzy będą w sporych tarapatach. Myśle,że Hiszpania po 1 meczu jest bardzo zmotywowana do wygranej i będzie to widać według mnie już od początku ,narzucą swój styl gry co poskutkuje mam nadzieje 2-ma golami conajmniej do przerwy,vamooos Espania!

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-15, 16:50 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o usunięcie mojego typu powyżej bo zapomniałem w nim dodać linka do działu analiz.

 

Piłka Nożna, Euro 2012 20:45

Spotkanie: Hiszpania - Irlandia

Typ :Zespół Hiszpanii wygra a w meczu padnie więcej niż 2,5 gola

Kurs: 1,95

Buk: Sportingbet

 

Na dzisiejszy mecz wybrałem taki typ ponieważ wygląda on naprawdę ciekawie. Hiszpania ma bardzo silny skład, co prawda z Włochami nie zagrała wielkiego meczu ale ma indywidualności które potrafią przesądzić o wyniku spotkania co można było zobaczyć przy bramce na 1:1 z Włochami gdy świetnie rozklepali obronę rywali, dodatkowo mieli sporo sytuacji które powinny być zamienione na bramkę takie jak te kilka niewykorzystanych sytuacji Torresa. Irlandia zaś w meczu z Chorwacją nie zabłysnęła niczym wielkim, ba można użyć stwierdzenia że sama sprezentowała co najmniej 2 bramki Chorwacji, chodzi mi oczywiście o bramki na 2:1 gdzie jeden z obrońców wystawił piłkę Jelaviciovi na sam na sam, oraz gdy w bramce na 3:1 piłka najpierw odbiła się od słupka a później od głowy Givena i wpadła do bramki. Myślę że dzisiaj Hiszpania poradzi sobie równie skutecznie(jak Chorwacja) z Irlandczykami, nawet bez prezentów z ich strony a co za tym idzie sądzę że wygrają i to moim zadniem ze 2 bramkami a ich liczba w meczu będzie większa od 2,5 bo to powinien być mecz otwarty, drużyny się bronić nie będą a co za tym idzie? Myślę że kilka bramek Stąd taki typ.

 

http://obstawianie.com/grupa-c-vt122889.htm#1680719

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-15, 16:50 ]

:plus: 95

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - EURO 2012, godzina 18.00

Spotkanie: Włochy - Chorwacja

Czy M Balotelli strzeli bramkę w regulaminowym czasie gry?

Typ: Tak

Kurs: 3.50

Bukmacher: Expekt

Analiza:

 

Mario Balotelli jak chyba wszyscy wiemy jest to piłkarz nieobliczalny, potrafi rozegrać znakomite zawody strzelając w nich bramki, ale potrafi też zagrać słabo, dostać żółtą kartę za pretensję do sędziego i zostać zmieniony już po godzinie gry. Taki scenariusz mieliśmy w pierwszym meczu z Hiszpanami kiedy to po tym jak "Super Mario" nie wykorzystał znakomitej okazji na bramkę został zmieniony przez Antonio Di Natale, który pokazał jak należy zdobywać bramki.

Mimo wszystko wydaje się, że dziś Mario Balotelli wyjdzie w pierwszym składzie i będzie miał okazję do rehabilitacji. Myślę, że zawodnik Manchesteru City dziś zrobi wszystko by udowodnić, że to on niego należy ustalać pierwszą jedenastkę. Ponadto jest to wysoki zawodnik mierzący ponad 190 cm i dobrze grający głową i na pewno przyda się taki zawodnik przy stałych fragmentach gry, bo jak pokazał mecz Chorwatów z Irlandią, Ci pierwsi mają kłopoty z bronieniem się przy stałych fragmentach gry.

Mario Balotelli w poprzednim sezonie zdobył 13 goli w Premier League w 23 meczach, w europejskich pucharach 2 gole w 4 meczach, w pozostałych rozgrywkach zdobył natomiast 2 gole w 7 meczach (puchar ligi, FA Cup i reprezentacja). Nie grał więc zbyt wiele w swoim klubie Mario i teraz ma okazję by udowodnić wszystkim, że jest jednym z najlepszych zawodników na tej pozycji, jednak musi wykorzystywać takie okazję jak miał w meczu z Hiszpanią. Myślę, że dzisiaj zobaczymy zupełnie innego Mario i przynajmniej raz wpisze się na listę strzelców, bo jak widzieliśmy w pierwszym meczu potrafi znaleźć się w sytuacji podbramkowej jedynie musi być bardziej skoncentrowany przy wykańczaniu akcji.

 

http://obstawianie.com/grupa-b-vt122888.htm#1680744

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-15, 16:51 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, Birmingham WTA

Data: 14.06.2012 god.17:30

Spotkanie: Casey Dellacqua - Jelena Jankovic

Typ: 1

Kurs: 3.25

Bukmacher: Expekt

Analiza:

 

Jelena w obecnie trwającym turnieju w Birmingham dwa razy dochodziła do finałów zawodów i raz zdobywając triumf. Jednak to wszystko odległe czasy, triumf miał miejsce miał piec lat temu i wiele sie niestety pozmieniało. Jelena w tym sezonie kompletnie pod forma, jest cieniem zawodniczki ktora nie raz pokazywała sie z dobrej strony na kortach. W obecnie trwającym turnieju, ograła przeciwniczkę z poza top 200 i gładko wcale nie było, kto wie jakby drugi set poszedł po nie myśli dla niej ostatecznie po taju wygrała, ale nie widze pozytywów z jej strony na dzisiaj. Z dzisiejsza rywalka Casey ma dobry bilans, ograła ja dwa razy gdy dochodziło do starć pomiędzy nimi. Ale tak jak wspominałem wyżej, było to w jej najlepszych czasach, a czas leci niestety i zmienia. Casey moim zdaniem zrobiła postępy od pamiętnych spotkań z rywalka. I dzis nie stoi na straconej pozycji jak wskazują buki. Kursy w okolicach 3.00 moim zdaniem jak najbardziej do zaryzykowania, tym bardziej ze Casey jest bardziej ograna na kortach w ostatnim czasie. I pewnie chęć z jej strony do zrewanżowania sie Jelenie za pamiętne porażki powinny ja pobudzić do dobrej gry.

 

http://obstawianie.com/atp-halle-londyn-wta-birmingham-bad-gastein-vt123062.htm#1680828

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-15, 16:53 ]

zwrot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Euro 2012, godz. 20.45

Spotkanie: Hiszpania - Irlandia

Typ: under 28,5 fauli

Kurs: 1.7

Bukmacher: Tobet

Analiza: Faworyt spotkania jest jeden i trudno się spodziewać, aby Irlandia mogła w tym spotkaniu zdobyć choćby 1 pkt. Hiszpanie to mistrzowie i Europy i świata i nie dadzą szans rywalowi. Irlandia już pokazała w meczu z Chorwacją, że jest najsłabszą ekipą grupy C. W pierwszym meczu zanotowali porażkę1:3, ale co ciekawe zaliczyli tylko 1 zółtą kartkę i 12 fauli przy aż 18 Chorwatów. Hiszpanie zagrali niezły mecz z Włochami i mieli także 12 fauli. Mecz zapowiada się na jednostronne widowisko i to Irlandczycy będą się bronić. Nie liczyłbym jednak na jakąś brutalną grę. W końcu Irlandia kojarzy nam się przecież z wyspiarskim futbolem i walką wręcz, ale to są ME i sędziowie nie będą tolerować kopania przeciwnika. Hiszpanie to mistrzowie techniki i z ich strony fauli nie będzie wiele. Granica według mnie nie zostanie przekroczona, Hiszpanie będą zmuszeni do ataku pozycyjnego, pewnie będą wymieniać setki podać wzdłuż boiska i rzucać prostopadłe piłki w pole karne. Irlandczycy będą bronić się na swjej połowie, starając się nie stwarzać zagrożenia rzutami wolnymi przed polem karnym.

 

http://obstawianie.com/grupa-c-vt122889.htm#1680866

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-15, 16:51 ]

:plus: 70

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Euro 2012

Spotkanie: Włochy - Irlandia

Typ: wynik po 1. połowie (DNB)? Włochy

Kurs: 1.75

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

W drugiej kolejce grupy C zmierzą się ze soba piłkarze Włoch i Chorwacji. znalazłem bardzo fajny zakład, którego pobieram bez strachu. W pierwszej kolejce Chorwacja pokonała Irlandię 3-1 jednak mnie ich styl gry nie przekonał. Irlandia to outsider tej grupy, ba byc może najsłabsza drużyna całego turnieju i zwyciestwo z nimi nie robi na mnie wrażenia. Chorwaci mają słabą defensywę. Przesunięci zostali tam boczni obrońcy i nie wierzę, aby poradzili sobie z Cassano i mam nadzieje Di Natale, którzy bedą świetnie obsługiwani przez Pirlo, który jest w bardzo wyokiej formie. Włosi bardzo dobrze zaprezentowali się przeciwko Hiszpanom. Mieli trochę dziur w obronie, ale grając przeciwko mistrzom świata i Europy nie da się nie popełnic błędu w ustawieniu przy ich dynamicznej wymianie pozycji i podań. dzisiejszy mecz zapowiada się świetnie dla Włochów. NIby wystarczy im remi, nigdzie nie muszą gonic. To Chorwacja powinna grac o 3pkt, ponieważ im zostaje mecz z Hiszpanami, którzy nie będą mieli po dzisiejszym meczu pewnego awansu. Taka systuacja będzie sprzyjała Włochom, którzy w przodzie mają świetnych napastników, wspomaganych przez Matriego i obsługiwanych jak mówiłem przez Pirlo i myśle, że stosujac mądrą taktykę, z której są znani nie przegrają połówki, a mają do tego spora szanse moim zdaniem na prowadzenie po niej dlatego gram ich prowadzenie po 45 minutach z opcją DNB.

 

http://obstawianie.com/grupa-c-vt122889.htm#1680881

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-15, 16:52 ]

:plus: 75

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QgcE7d6n-MozUIWy9.png Hiszpania - IrlandiaGSuReXRt-0lPUkNKR.png

14.06.2012

 

Dyscyplina: Piłka nożna, Euro 2012

Typ: Hiszpaia -1,5 HA

Kurs: 1,81

Bukmacher: Pinnacle Sports

 

W drugiej serii spotkań Hiszpanom stanął na drodze Irlandczycy a mecz zostanie rozegrany na PGE Arena. Hiszpanie w pierwszym meczu pokazali to co potrafią czyli gra piłką dużo podań, krótkie podania w polu i przed polem karnym przeciwnika. W meczu z Włochami wyraźnie widać błąd w taktyce Hiszpanów w pierwszej jedenastce wybiegło 0 nominalnych napastników co dziwi bo na ławce byli Torres, Llorente i Negredo. Po wejsciu Torresa było widać różnice Hiszpanie radzili sobie o wiele lepiej. Dziś w podstawowym składzie Vincente Del Bosque wystawił Toressa od 1 minuty co napawa optymizmem przed meczem i większą ilością sytuacji bramkowych. Siłą Irlandii jest na pewno doświadczony trener, i na pewno ustawi swój zespół na gre z kontry. Irlandia gra dobrze stałe fragmenty, ale jest słaba technicznie co było widać w pierwszym meczu. Stawiam na handicap Hiszpanii bo wiem, że będą grać pressingiem i kontrolować cały mecz kwestią jest tylko ile bramek im sie uda zdobyć.

 

http://obstawianie.com/grupa-c-vt122889.htm#1680979

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-15, 16:52 ]

:plus: 81

:minus: 30 brak godziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...