Skocz do zawartości

Typy na dzień 15.06.2012


yaras

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wzór podawania typów

 

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Piłka nożna Euro 2012, godz. 20.45

Spotkanie: Szwecja - Anglia

Typ: Anglia

Kurs: 2.20

Bukmacher: Pinnacle Sports

Analiza:

 

Przed nami najprawdopodobniej mecz ostatniej szansy dla Szwedów, którzy przy ewentualnej przegranej, najprawdopodobniej skończą ten turniej na fazie grupowej. Miom zdaniem takwłasnie będzie. W pierwszym meczu, nie pokazali moim zdaniem nic co mogłoby dac im wygraną z Anglia. W obronie dużo błędów. Pozwalali na dużo skrzydłowym Ukrainy. Mellberg widac, że już nie ten wiek, nie był pewny w swoich interwencjach, a od niego zalezy bardzo dużo. Co do ofensywy to wiele osób twierdzi, że Ibra zagrał kapitalnie, bo strzelił gola itd itp. Ja osobiście nie podzielam tego zdania. Ba, bliżej jestem do stwierdzenia, że bez niego Szwedzi graliby lepiej. Jest to spowodowane strasznym spowolnianiem gry w wielu momentach gry. Było kilka okazji kiedy kolega bardzo ładnie mu się pokazywał, lecz Ibra musił potrzymac, pokazac jak to cudownie panuje nad piłką i jak mu jest ją ciężko zabrac. Oczywiście ciężko coś z tym zrobic, bo kto w Szwecji skrytykuje Ibrę? Dodatkowo uważam, że ma strasznie słabą psychike. Nie widzę w nim przywódcy, którego z niego zrobiono przez co w moim odczuciu traci cała drużyna. W pierwszym meczu na skrzydle grał Toivonen co jest dla mnie nieporozumieniem do tego Larsson na drugim, który niczym się nie wyróżnił. W środku Kallstrom i Elm również nie pokazali odpowiedniej jakości. Naprawdę nie widzę nic co wskazywałoby na Szwedó, ponieważ ich gra opiera się na Ibrze, którego wyłączą Anglicy, co zrobili chociażby z Riberym w poniedziałek. Tzn może nie wyłączyc, ale pozbawic go wszelkich atutów. Co do Anglików to bardzo zaimponowali mi w meczu z Fracją. Statystyki pokazuja mega przewage Francji jednak co z tego skoro większosc strzałów oddanych nie była groźna a Francuzi tworzyli moze jedną naprawdę klarowną sytuacje. Do obrony Aglików nie mozna się przyczepic. Dowodzona przez Terrego, a wspomagana Parkerem i Gerrardem powinna radzic sobie z ofensywą Szwedów. Z tyłu jeszcze mają Harta, który potwierdził w meczu z Francją, że jest świetnym bramkarzem. Nie wiem w tym momencie co z Colem, ponieważ jest informacja, że na dzisiejszym treningu (pisze tego posta w środę wieczór) zszedł z lekarzem więc nie wiem czy zagra w piatek. Jednak nie jest to jakieś wielkie osłabienie gdyż w jego miejsce jak cos wskoczy Baines, który nie odbiega umiejetnościami od Cola. Z prawej będzie grał Johnson, który kilka razy ładnie zaprezentował się w ofensywie, ale to jest jak wiadomo jego wielki atut. Najistotniejsza jest dla mnie jego gra w obronie gdzie prezentował się bardzo dobrze, apamiętajmy, że tam chasał Ribery. W środku bardzo praciwity i niezwykle zaangażowany parker, do którego nie da się przyczepic i Gerrard. Moim zdaniem najlepszy wśrdó Anglików. Świetnie kierował grą, potrafił mądrze przetrzymac, posłac kilkudziesięciowego krosa. Wiele osób twierdziło, ze nie będzie pewnym punktem, bo w sezonie grał słabo. Jednak było widac juz od marca, że łapie formę, a teraz jak miał miesiąc przerwy to widac, ze dobrze go przepracował i o jego dyspozycje jestem spokojny. Przypomne, że w zeszłym roku był wyłączony z gry przez bodajże 7 miesięcy i nie trenował w okresie przygotowawczym co było powodem słabszej dyspozycji w sezonie. W przodzie bardzo przywoicie wyglądali zarówno Young, Chamberlain i Welbeck i myślę, że znowu zagrają. Co do Milnera to nie jestem tego taki pewien, gdyż on w moim odczuciu miał wiele defensywnych zadań. Teraz jednak przeciwnik nie taki mocny z przodu i byc może zagra Wallcot co by mnie bardzo ucieszyło. U Anglików widac było pomysł na grę, kilka akcji było naprawdę świetnych i sa tutaj moim zdecydowanym faworytem.

 

http://obstawianie.com/grupa-d-vt122890.htm#1680672

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-18, 17:17 ]

:plus: 120

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Nba,Koszykówka

Spotkanie: Okc-Miami

Typ: Miami +7pkt

Kurs:1,71

Bukmacher:Bet365

Godz 03:03

 

Dzis kolejne drugie spotkanie gigantów w finale Nba.Po pierwszym meczu jest 1-0 w serii do 4 zwyciestw dla ekipy Okc.W glownej mierze to dzieki Durantowi ktorego postawa w 4 kwarcie byla wyborna ,uzyskal w tym meczu 36pkt.Przez 3 kwarty druzyna Miami byla rownorzednym rywalem dla ekipy Westbrooka.Licze na Bosha ,ktory w tym spotkaniu powinien grac blizej kosza ,a nie tak jak bylo ostatnio gdzies na obwodzie .Licze dzis na bardziej defensywny mecz a co za tym idzie bedzie duzo walki na tablicach.Lebron powinien swoje 30pkt rzucic ,ale wiecej bedzie zalezalo od Wade ktory w ostatnich meczach nie pokazuje za duzo ,a jesli on nie pomoże w odniesieniu pierwszego pierscienia to kto?.Wade powinien dzis wiecej wjezdzac pod kosz i swoimi punktami doprowadzic do wyrownanej walki ,a na koniec zwyciestwa ekipy z Heat.W razie porazki Miami nie widze ich dwoch zwyciestw u siebie ,wiec to arcy wazny mecz dla ekipy Bronka.

 

http://obstawianie.com/nba-2011-2012-vt121403,375.htm#1681020

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-18, 17:22 ]

:plus: 71

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Euro 2012

Spotkanie: Ukraina – Francja

Typ: 2 DNB

Kurs: 1.46

Bukmacher: Sportingbet

Godzina: 18.00

Analiza:

 

Ukraina, nieoczekiwany lider grupy D i gospodarz turnieju zmierzy się dziś z jednym z faworytów grupy – Francją. Trójkolorowi, aby przegonić gospodarzy muszą wygrać i prawdopodobnie uda im się ta sztuka. Od 2004 roku do teraz, Francja mierzyła się z Ukrainą 4 razy: 3 wygrała i raz padł remis. Piłkarze L. Blanc’a od wielu spotkań są niepokonani, gra im się układa, jest może schematyczna i czasem nudnawa ale w miarę skuteczna, co powinno dać im skromne zwycięstwo. Co do Ukrainy, to nie sądzę aby zagrali w turnieju jeszcze jedną taką drugą połowę jak w meczu ze Szwecją – takiego poziomu nie da się utrzymać. Być może siłą rozpędu i niesieni dopingiem kibiców, Ukraińcy zremisują powiedzmy 1-1 i utrzymają 2 ptk przewagę nad Francuzami. To nie jest wykluczone, natomiast wykluczam porażkę Francji.

http://obstawianie.com/grupa-d-vt122890.htm#1681104

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-18, 17:18 ]

:plus: 46

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Euro 2012

Spotkanie: Ukraina – Francja

Typ: 2

Kurs: 2.11

Bukmacher: Pinnacle

Godzina: 18.00

Analiza:

 

Pierwsze spotkanie 2 kolejki zmagań w grupie D. Niesiona przez kibiców Ukraina z dorobkiem 3pkt. na koncie podejmować będzie nieskuteczną w meczu z Anglią Francję. Ukraincy w pierwszym spotkaniu zaskoczyli, zagrali ambitnie, z pełnym zaangażowaniem i ze stanu 0:1 potrafili wygrać 2:1. Do tej pory Ukraińcy nie pokonali w swej historii Francji, z którą zmierzyli się czterokrotnie. W sześciu pojedynkach trzy razy padł remis i trzykrotnie wygrali Les Bleus. Francuzi zagrali niezły mecz, zabrakło skuteczności choć cieszyć może łatwość w dochodzeniu do bramkowych okazji. Wszystko wskazuje na to, że Błochin dokona pewnych zmian w wyjściowym składzie. Prawdopodobnie na ławce rezerwowych zasiądzie tym razem bohater Szewczenko, a osamotniony w ataku będzie Andriy Voronin. Współgospodarzy zadowoli remis więc będą oni zapewne szukali swych okazji w kontrach. Blanc prawdopodobnie postawi na zdrowego już Yanna M'Vilę, a miejsce w zespole straci Alou Diarra, który zawinił przy bramce Joleona Lescotta dla Anglii. Nie jest też wykluczona, że goście zagrają dwoma napastnikami, a Karima Benzemę wspierać będzie Olivier Giroud. Co tu dużo mówić, jakość piłkarska po stronie gości, takie gwiazdy jak Benzema, Ribery, Nasri muszą robić wrażenie. Jeśli tylko Francja wykorzysta swe okazje myślę, że wynik oscylować będzie w granicach 0:2. Liczę na indywidualne umiejętności poszczególnych graczy, jeden przebłysk geniuszu i Ukraina może żegnać się z kompletem punktów.

 

Przewidywane składy:

 

Ukraina: Pyatov - Husyev, Khacheridi, Mykhalyk, Selin, Tymoshchuk, Rotan, Nazarenko, Konoplyanka, Yarmolenko, Voronin

 

Francja: Lloris - Debuchy, Rami, Mexes, Evra, Cabaye, M'Vila, Malouda, Nasri, Benzema, Ribery

 

 

http://obstawianie.com/grupa-d-vt122890.htm#1681115

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-18, 17:19 ]

:plus: 111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Euro 2012

Data: 15.06.2012 18:00

Spotkanie: Ukraina - Francja

Typ: Ukraina strzeli powyżej 1,5 bramki w meczu

Kurs: 3,75

Bukmacher: Bet365

 

Trochę zdziwiony jestem dość mocnym faworyzowaniem Francuzów. Oglądałem oba mecze w tej grupie i o wiele większe wrażenie zrobiła na mnie Ukraina, a szczególnie ich ofensywa. Ukraina ze Szwecją bardzo łatwo dochodziła do bardzo dogodnych sytuacji strzeleckich i mogła strzelić znacznie więcej niż dwa gole. Doping ma stadionie w Ukrainie był niesamowity w pierwszym meczu, więc nic dziwnego, że Ukraina zagrała dobry, szybki mecz, bez żadnego kalkulowania i przyniosło to efekt w postaci zwycięstwa 2:1. To zwycięstwo powinno im dodać wiatru w żagle. Francuzi w mojej ocenie zagrali przeciętny mecz z Anglią. Nie wiem kto wygra to spotkanie, ale podejrzewam, że ustrzydlona zwycięstwem ze Szwecją Ukraina postawi na atak i znowu zobaczymy ładny, otwarty mecz z ogromną ilością sytuacji bramkowych i całkiem możliwe, że choć dwie z nich gospodarze wykorzystają.

 

http://obstawianie.com/grupa-d-vt122890.htm#1681115

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-18, 17:19 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, ATP Halle (Niemcy)

Data: 15.06.2012 god.14:00

Spotkanie:R. Nadal - P. Kohlschreiber (Wygra przynajmniej jednego seta)

Typ: P. Kohlschreiber

Kurs: 3.25

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Rafa po wielkim sukcesie i wywalczenia Szlema z French Open, nagle w szybkim tępię zmienia korty na trawiaste. Co jak co, ale moze byc to odczuwalne w jego grze w paru najbliszych spotkaniach. W Halle nie startował w zeszłym sezonie to i nie ma pkt. do obrony, podejrzewam nie potraktuje tego turnieju jako nadrzędny cel. A troche regeneracji z drugiej strony bardzo by mu sie przydało. Kolba natomiast lubi grac w Halle, nie raz osiagał bardzo dobre rezultaty własnie tutaj. Na pewno podejmie walke, gra przy własnej publiczności która powinna na pewno poniesc go do dobrej gry. Z Rafa nigdy mu nie szło w bezpośrednich spotkaniach na dziewięć rozegranych jak dotąd przegrał wszystkie, ale trzeba zaznaczyć nie raz był blisko sprawienia niespodzianki i wielokrotnie urywał seta lecz w ostatecznym rozrachunku ulegał . Kurs na Kolbe atrakcyjny jest, jednak spróbuje z handi zagrac i miec na starcie 1,5 seta na plus po tez dobrym kursie. W koncu w pieciu spotkaniach potrafił urwać seta, to czemu by nie urwał na własnym terenie.

 

http://obstawianie.com/atp-halle-londyn-wta-birmingham-bad-gastein-vt123062.htm#1681159

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-18, 17:21 ]

:plus: 225

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : Tenis, ATP Halle, godz. 13.30

Spotkanie : Raonic - Federer

Typ : Raonic +3,5 gema

Kurs : 1.6

Bukmacher : Betfair

Analiza : Spotkanie, które z pewnością będzie trwało dość długo. Raonic to młody, obiecujący tenisista, bazujący na potężnym serwisie, a jak wiadomo dzisiaj obaj panowie zagrają na trawie. Czyli serwis to będzie podstawa gry, bo to najszybsza nawierzchnia do gry w tenisa. Raonic w Halle ograł gracza gospodarzy Petzschnera 2:0 oraz Zhanga (6:1 6:1). Federer to oczywiście legenda jeszcze za zycia męskiego tenisa. Cóz powoli schodzi z tronu, ale ciągle trawa to miejsce gdzie nawet Nadal czy Djokovic nie mogą go pokonać. Wczoraj ograł Mayera 6:4 7:5. Oczywiście u Fedexa serwis ciągle ten sam, pomimo ze wyrzuca w aut coraz więcej prostych piłek. Panowie spotykali się ze sobą dwukrotnie w 2012 roku. Rozegrali 6 setów w czasie tych meczy a Raonic pokrył w obu handicap. Raonic to oczywiście nie jest tenisista z takimi umiejętnościami technicznymi jak Fedex, ale nie liczyłbym, aby dał się złamać. W 2 poprzednich meczach 28 asów i 0 szans rywali na przełamanie. Fedex dał 1 szansę Mayerowi na złamanie, ale się obronił. Według mnie zapowiadają się 2 albo 3 tiebreaki, a Raonic wcale nie jest bez szans na seta czy nawet mecz.

 

http://obstawianie.com/atp-halle-londyn-wta-birmingham-bad-gastein-vt123062.htm#1681213

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-18, 17:21 ]

:plus: 60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna (Euro 2012)

Mecz: Ukraina - Francja

Typ: Liczba bramek 2. zespołu (Francja) – over 1,5

Kurs: 2,20

Bukmacher: Betsafe

Data: 15.06.12 r. godz: 18:00

Analiza:

 

Po pierwszej kolejce to Ukraińcy są liderem grupy i mają o dwa punkty więcej od Francuzów. Równie dobrze sytuacja mogła być jednak odwrotna, bowiem gospodarze turnieju w meczu ze Szwecją mieli sporo szczęścia że nie stracili większej liczby goli, a zwycięstwo zawdzięczają geniuszowi weterana Szewczenki. Z kolei Trójkolorowi zdominowali Anglików i powinni ten mecz wygrać, ale zabrakło trochę skuteczności, wiele razy obrońcy (i nie tylko obrońcy) angielscy rozpaczliwie blokowali bardzo groźne uderzenia.

Sądzę, że w dzisiejszym meczu wygrają Francuzi, którzy mimo gorszego wyniku zrobili na mnie lepsze wrażenie w pierwszej serii spotkań. Mój typ dotyczy jednak liczby bramek, jakie strzelą Trójkolorowi. Uważam że to typ bezpieczniejszy a poza tym bardziej korzystny bo kursy na wygraną mocno spadają.

Ostatnie mecze towarzyskie przed Euro pokazały że Ukraina ma kłopoty w obronie, trzeba też pamiętać że z różnych przyczyn nie może zagrać aż trzech czołowych bramkarzy tego kraju, Stąd porażki z Austrią 2:3 i Turcją 0:2. Jak wspomniałem nawet wygrany mecz już w Mistrzostwach ze Szwecją nie rozwiał moich wątpliwości, bowiem Szwedzi zdecydowanie zbyt łatwo dochodzili do sytuacji strzeleckich.

Z kolei Francja ma ogromny potencjał w ataku: tercetu Nasri, Ribery, Benzema może pozazdrościć niemal każda inna reprezentacja. Francuzi strzelali dużo goli w sparingach przed Euro i dobrą dyspozycję potwierdzili w pechowym meczu z Anglikami.

Cały czas mam też w pamięci ostatni mecz towarzyski obu ekip rozegrany niemal równo rok temu na Ukrainie, w którym gospodarze ulegli aż 1:4. To pokazuje, że Francuzi potrafią strzelać gole Ukrainie i wygrywać z nią pewnie nawet na jej terenie.

Biorąc to wszystko pod uwagę, myślę że przynajmniej dwa gole dla Francji są dzisiaj bardzo prawdopodobne. Jak dotąd na Euro 2012 pada sporo goli i myślę że w dzisiejszym meczu też zobaczymy otwartą grę, wiele sytuacji i bramek.

 

 

http://obstawianie.com/grupa-d-vt122890.htm#1681301

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-18, 17:19 ]

:plus: 120

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, Euro 2012

15.06.2012, 18:00

Ukraina – Francja

Typ: Benzema strzeli bramkę

Kurs:2,75

Tobet

 

 

W pierwszym dzisiejszym meczu grupy D na Dombass Arenie w Doniecku współgospodarze turnieju, czyli Ukraina podejmie uznawaną za faworyta tej grupy – Francję. Gospodarze w pierwszym swoim meczu zaprezentowali się bardzo dobrze pokonując Szwecję 2-1 po dwóch bramkach niezawodnego Andieja Szewczenki. Tym samy Ukraina niespodziewanie jest liderem swojej grupy. W meczach przygotowawczych gospodarze nie spisywali się najlepiej, bowiem po wysokim zwycięstwie z Estonią 4-0, przegrali dwa kolejne mecze z Austrią 2-3 i Turcją 0-2. Oleg Błochin nie ma tak klasowych zawodników jak Francja. W kadrze naszych wschodnich sąsiadów jest tylko dwóch zawodników występujących poza rodzimą ligą; Tymoszczuk (Bayern Monachium) i Voronin (Dynamo Moskwa). Francja w pierwszym swoim meczu zremisowała z Anglią 1-1 i w tym meczu musi już zdobyć komplet punktów aby nie oglądać się na inne zespoły. Podopieczni Laurenta Blanca są już niepokonani od 22 spotkań. Francja dobrze spisywała się również w meczach przygotowawczych do Euro, gdyż wygrała wszystkie spotkania (z Islandią 3-2, z Serbią 2-0 i Estonią 4-0). O tym ,że to goście są faworytami tego spotkania świadczy m.in. to, większość zawodników Blanca gra w silnych europejskich ligach w silnych zespołach i w dodatku są ważnymi postaciami w tym ekipach. Jeszcze przed mistrzostwami upatrywałem Karima Benzemę na króla strzelców. W pierwszym meczu jednak meczu dobrze pilnowany nie pokazał nic wielkiego i nie wpisał się na listę strzelców. To jednak nie zmienia faktu, iż ma za sobą bardzo udany sezon w Realu Madryt, dla którego zdobył 21 bramek w lidze. Należy przy tym wspomnieć, iż Mourinho oszczędzał Benzemę, który nie grał we wszystkich meczach. Szybkość i technika jaką dysponuje Karim powinna pomóc mu we wpisaniu się na listę strzelców w dzisiejszym meczu. Po za tym dobrze gra głową i może być niebezpieczny dla Ukraińców przy stałych fragmentach gry. Poza tym Benzema cieszy się sporym zaufaniem kolegów z drużyny, m.in. Riberyego i Nasriego, którzy przebojowością i celnością swoich podań powinni spowodować, iż proponowany przeze mnie typ wejdzie. Dla mnie pewniaczek.

 

http://obstawianie.com/grupa-d-vt122890.htm#1681309

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-18, 17:20 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...