Skocz do zawartości

Typy na dzień 20.06.2012


yaras

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wzór podawania typów

 

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina: Nba ,Koszykówka

Spotkanie:Miami-OKC

Typ:OKC +2,5pkt

Kurs:2,0

Bukmacher:Bet365

Analiza:

Godz 03:03

 

Dzis w nocy kolejne 4-te starcie finalistów Nba.Wg mojej oceny cichym bohaterem narazie rywalizacjii jest Shane Battier ktoremu trojka siedzi i w znacznym stopniu pomaga kolegom.Licze dzis bardziej na Westbrooka ktory powinien wjezdzac pod kosz tak jak w ostatnim spotkaniu .Mam nadzieje ze wkoncu Okc poradzi sobie w końcowkach meczów i przechyli zwyciestwo na swoją korzyść.Trzeba tez bardziej powalczyc na desce zeby wygrac ten mecz ,Bosh ostatnio za latwo sobie radzil na tablicach gości.Durant swoją klase swoje punkty zapewni ,ale końcówka spotkania bedzie pewnie znow decydująca co do końcowego rezultatu.Licze na underowy wynik i minimalne zwyciesto Thunder.

 

http://obstawianie.com/nba-2011-2012-vt121403,375.htm

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-22, 18:06 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - ISLANDIA: Landsbankadeild

Spotkanie:Hafnarfjordur – Stjarnan

20.07.12 21:15

Typ:1

Kurs 1.63 (betsson)

Analiza: Gospodarze, wicemistrzowie ligi, od początku sezonu są w świetnej dyspozycji, na siedem rozegranych dotychczas spotkań, wygrali pieć, przegrali jeden i zremisowali jeden. U siebie jednak , nadal pozostają niepokonani , co pozwoliło im objąc fotel lidera. Jakby tego było mało zespół ten strzela ostatnio dużo goli (4:2;8:0), wygrywając bardzo pewnie w dobrym stylu. Stjarnan zaś w swych dotychczasowych meczach zdobyli 12 pkt, cztery razy wygrywając, dwa remisując i odnotowując jedną porażkę, zajmując czwarte miejsce w lidze. Porażka ta przytrafiła im się w ostatniej kolejce, kiedy to ulegli w wyjazdowym meczu aż 4;1. Mimo iż goście grają ostatnio przyzwoicie, to z gospodarzami większych szans nie mają.

 

http://obstawianie.com/islandia-vt119657.htm#1682709

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-22, 18:06 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis - ATP Hertogenbosch

Spotkanie: Benoît Paire - Łukasz Kubot

Typ: Łukasz Kubot 2-0

Kurs: 2,27

Bukmacher: Betsson

 

W drugiej rundzie turnieju ATP Hertogenbosch rozgrywanego na trawie Łukasz Kubot zmierzy się z Francuzem Benoît Paire. Na korzyść Kubota przemawia nie tylko ranking ( Paire 60, Kubot 48 ), ale przede wszystkim to, że Łukasz świetnie czuje się na trawie i w pierwszej rundzie udowodnił to demolując Dudiego Sele. 6-1, 6-2 w niespełna godzinę to pogrom jak na rozgrywki ATP. Łukasz pewnie wygrywał swoje podanie, a przy serwisie rywala miał bardzo dużo wygranych punktów. Przed meczem z Francuzem jest to dobry prognostyk. Łukasz trenuje solidnie przed Wimbledonem i IO. Trawa to jego ulubiona nawierzchnia i tu zawsze będzie groźny dla każdego. Rywal nie lubi szybkich kortów. To rasowy clayowiec, który całe życie spędził na mączce więc nie spodziewałbym się cudu w jutrzejszym spotkaniu. Niby w pierwszej rundzie wygrał gładko w dwóch setach z Goffinem, ale mnie osobiście to nie przekonuje. Młody Belg dopiero rozpoczął swoja przygodę z trawą więc to go usprawiedliwia. O Łukaszu dużo pisałem już w poprzedniej analizie do meczu z Selą, więc nie ma co się powtarzać. Styl Łukasza większość zna i wie, że na trawę pasuje on idealnie. Rywal nie potrafi grać za bardzo na szybkich nawierzchniach i tu jest przewaga Polaka. Co tu dużo pisać Łukasz jest zdecydowanym faworytem i jeśli nie przegra "sam" tego meczu to rywal go na pewno nie wygra. Nie widzę argumentów po stronie Paire, dlatego uważam iż po raz kolejny celowanie w DW 2-0 dla Łukasza jest idealnym wyborem. Oby Kubot nas nie zawiódł :)

 

http://obstawianie.com/atphertogenboscheastbourne-wtahertogenboscheastbourne-vt123123.htm#1682771

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-22, 18:12 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis ziemny Eastbourne 20.06.2012r.

Spotkanie: Bernard Tomic - Fabio Fognini

typ: Tomic -1.5 seta

kurs: 1.96

bukmacher: Pinnacle Sports

 

Druga runda turnieju mężczyzn na trawiastych kortach w Eastbourne. Bernard Tomic to jak wiadomo młody i utalentowany zawodnik z Australii. Jego największym atutem jest chyba serwis. Jednak poza czysto technicznymi predyspozycjami, charakteryzuje go również nieustępliwość na korcie i niesamowita chęć do wygrywania. To właśnie lubię w młodych zawodnikach, na których często można najwięcej zarobić. Tomic znakomicie czuje się na trawie, która zresztą znakomicie pasuje do jego warunków. Fabio Fognini w tym roku gra w kratkę, a trawa to zdecydowanie nie jego ulubiona nawierzchnia. W pierwszej rundzie wymęczył w trzech setach innego clayowca Ramosa-Vinolasa. Na trawie Włoch nigdy nic nie osiągnął i już pewnie nie osiągnie. Przed dwoma laty co prawda zaliczył trzecią rundę Wimbledonu, ale wtedy miał wiele szczęścia, bo na dobrą sprawę powinien był wylecieć w pierwszej rundzie z Verdasco. Stawiam na gładkie 2-0 dla Tomica, bo Bernard jest w lepszej dyspozycji, ma więcej chęci do gry jako młody zawdonik z takimi predyspozycjami i mam nadzieje, że ustawi sobie grę serwisem (i że będzie on w miarę dobrze funkcjonował przez cały mecz). Trawa to jego żywioł, a Włoch powinien pakować walizki, zaliczyć rundę Wimbledonu i wracać na clay courty, gdzie jest o wiele lepszy i tam może ugrać sporo.

 

http://obstawianie.com/atphertogenboscheastbourne-wtahertogenboscheastbourne-vt123123.htm#1682818

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-22, 18:10 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis ziemny - WTA Eastbourne | Watson Heather - Safarova Lucie | Typ: 1 | Kurs: 2,0 | Bet365 | 20.06.2012 - 12:00

 

Analiza: Kolejna runda spotkań na trawiastych kortach w Eastbourne. Po wczorajszym pogromie wysoko rozstawionych zawodniczek dziś powinna pożegnać się z turniejem kolejna z nich. A mianowicie Czeszka Lucie Safarova, która w pierwszej rundzie wymęczyła zwycięstwo nad Węgierką Timeą Babos dopiero po tiebraku w trzecim secie. Z kolei Brytyjka Watson dość gładko poradziła sobie z Gretą Arn. Warto także zauważyć, że obie tenisistki spotkały się w tym roku już na twardych kortach w Miami gdzie bez problemu wygrała Heather (6-2,6-1). Dodatkowo Lucie w swojej karierze na kortach trawiastych nie osiągnęła dotychczas nic wielkiego, spisywała się przeciętnie, zwykle odpadając w początkowych fazach turnieju. Występy młodej Brytyjki na zielonej nawierzchni można ocenić nieco lepiej, w tym roku wygrała już choćby z Amerykanką Melanie Oudin, zwyciężczynią ubiegłotygodniowego turnieju w Birmingham. We wczorajszej rywalizacji z Arn nie pozwoliła przeciwniczce na wiele, szczególnie przy swoim serwisie; wykorzystała natomiast dwie okazje do przełamania i spokojnie kontrolowała wynik spotkania. Z drugiej strony rywalizacja Safarovej z Babos była wyrównana, nie brakowało okazji do przełamań z obu stron, szczęśliwie zwyciężyła Czeszka, jednak w kontekście dalszej rywalizacji taka postawa może pozwolić jedynie na relokację na korty Wimbledonu. Poza tym gra na kortach w swoim kraju, rozegrała dobry mecz pierwszej rundy, wcześniej miała kilka udanych spotkań na trawie, pokonała już Czeszkę w tym roku i jest na dobrej drodze do ćwierćfinału tego turnieju.

 

LINK DO ANALIZY (20.06)

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-22, 18:12 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, ATP

Mecz: Tomic B. - Fognini F.

Data: 20.06.2012 15:00

Typ: Fognini

Kurs: 3.52

Bukmacher: Pinnacle

Analiza: Turniej w Eastbourne i według mnie Fognini w dobrej formie sprawi niespodziankę. Tomić ostatnio podczas turnieju w Halle z Haasem skreczował przy stanie 5:2 dla Niemca, więc niewiele mogłem zobaczyć jak się prezentuje, jednak stawiam dzisiaj trochę w ciemno na Fogniniego. Stawiałem na Włocha także w pierwszej rundzie, że wygra 2:0 z Hiszpanem Albertem Ramosem , jednak Włoch wygrał 2:1 (7:6,6:7,6:2). Dla Tomicia to pierwszy mecz na tym turnieju i zobaczymy czy da sobie radę. Na Roland Garros Tomic odpadł już w drugiej rundzie przegrywając z Santiago Giraldo 4:6, 1:6, 3:6. Wcześniej wygrał z Haider-Maurerem 7:6, 6:3, 6:3. Fognini w RG jak już wspominałem kilka dni wcześniej doszedł do rundy trzeciej, gdzie został wyeliminowany przez Francuza Tsongę 5:7, 4:6, 4:6. Tomic pochodzący z Asutralii jest 27 w rankingu ATP, podczas gdy mój dzisiejszy faworyt zajmuje nieco dalszą 64 pozycję. Statystyka tegorocznych meczy także przemawia na korzyść Tomicia. Nie ma on jednak takiego "ogrania" na swoim koncie co chociażby Fognini i w tym upatruje, że dzisiaj przegra. Sam jestem ciekawy jak zaprezentuje się Tomic, jednak nie trafił na słabego przeciwnika i właśnie dlatego postanowiłem dzisiaj zagrać przeciwko niemu.

 

http://obstawianie.com/atphertogenboscheastbourne-wtahertogenboscheastbourne-vt123123.htm#1682879

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-22, 18:09 ]

:plus: 250

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna (Litwa – A Lyga)

Mecz: Siauliai – REO Vilnius

Typ: Liczba bramek w meczu – over 3,5

Kurs: 2,55

Bukmacher: Bwin

Data: 20.06.12 r. godz: 17:00

Analiza:

 

Dzień przerwy w Mistrzostwach Europy, trzeba więc poszukać czegoś do zagrania w nieco mniej prestiżowych rozgrywkach. Po przejrzeniu oferty na dzisiaj zwrócił moją uwagę mecz ekstraklasy litewskiej pomiędzy drużynami Siauliai i REO Vilnius. Gospodarze mają niesamowity bilans bramek u siebie 24:15 w ośmiu meczach, co daje niemal pięć goli na mecz. Ostatnie ich wyniki na własnym boisku to 4:2, 7:3, 3:3 i 5:1. Robi to wrażenie, widać że zespół gra ofensywną, radosną piłkę i w co tu dużo mówić słabiutkiej lidze litewskiej potrafi strzelać mnóstwo bramek.

Drużyna gości nie ma aż takich statystyk, ale ogółem ma bilans bramek w 16 meczach 18:22, a na wyjazdach w 8 meczach 7:15, czyli też pada w pobliżu trzech goli na mecz z udziałem ekipy ze stolicy Litwy. Myślę że dzisiaj dostosuje się ona do stylu gry gospodarzy i zobaczymy otwarty mecz z dużą liczbą bramek. Zwłaszcza że oba zespoły sąsiadują ze sobą na miejscach w środku tabeli, na tę chwilę nie wygląda by miały w tym sezonie walczyć o puchary bądź utrzymanie więc mogą bez większych obciążeń pozwolić sobie na granie efektownej piłki. W kwietniowym meczu obu drużyn w Wilnie padł wynik 3:1 dla REO, a więc także było overowo.

Nie ukrywam, że nie miałem jeszcze okazji oglądać obu ekip w akcji, typ oparty jest na statystykach, ale myślę że over 3,5 ma duże szanse na wejście. Nie może być przypadku w tak wysokich wynikach uzyskiwanych przez ekipę Siauliai w meczach domowych, myślę że dzisiaj również nie zabraknie wielu bramek dla gospodarzy a i goście jak najbardziej powinni coś dołożyć.

 

 

http://obstawianie.com/litwa-vt119646.htm#1682933

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-22, 18:07 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie. M.Janowski-A.Mroczka(+2) Kings Lynn Stars - Belle Vue

Typ.2

Kurs.1.61

Bukmacher.Bet365

Data.20.06.2012 g.20.30

 

Analiza.

 

 

Dzisiaj w spotkaniu Angielskiej Elite League pomiedzy zespolami Kings Lynn Stars - Belle Vue zdecydowalem sie postwic na zaklad w parze zawodnikow M.Janowski-A.Mroczka(+2).Dla mnie postawienie w tej parze na Artura Mroczke wydaje sie byc dobrym posunieciem.Po pierwsze na starcie ma +2 pkt,a w dodatku jest to jedyna liga w ktorej Artur tym roku wystepuje.Bo Gorzowie ma wazny kontrakt,ale tam nie dostaje szansy startow a na odejscie do innego klubu nie godza sie wlodarze.Tak wiec caly swoj sprzet laduje w Anglie i tutaj sie skupia na wynikach,czego efektem piekny wynik w ostatnim meczu ligowym gdzie zdobyl 16punktow.Dzisiaj za rywala ma M.Janowskiego ktory domowa srednia ma slaba bo 1,77 pkt co przy wyjazdowej sredniej Artura 2,16 stawia Artura w roli faworyta.Po za tym nie wiadomo czy Janowski pojedzie 5 razy bo do jazdy w 15 biegu pretenduja tacy zawodnicy jak Niels Kristian Iversen czy Daniel Nermark.Tak wiec przy takiej formie Artura i doodatnim handi na niego uwazam,ze mozna smialo pograc ten typ.

 

http://obstawianie.com/speedway-elite-league-2012-vt122217.htm#1683003

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-22, 18:09 ]

:plus: 61

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - ISLANDIA: Landsbankadeild

Selfoss - Fylkir

20.06.2012 22:00

Typ: Fylkir

Kurs 2.74

Bukmacher: Pinnacle

 

Dzisiejszego wieczoru o godzinie 22.00 dojdzie do spotkania drużyn z dolnej części tabeli w lidze Landsbankadeild , a więc najwyższej klasie rozgrywek piłkarskich w kraju Islandii. Selfoss aktualnie zajmuje 10te miejsce w tabeli z dorobkiem siedmiu punktów, Fylkir jest siódme i ma na koncie dorobek dziewięcio punktowy. Na wyjeździe w tym sezonie Fylkir jeszcze nie wygrało , mają 2 remisy i jedną porażkę , a więc jest czas ,aby przełamać ten lekki kryzys z drużyną , która u siebie też nie przewodzi prymu z czterech meczy jakie do tej pory rozegrali tylko raz wychodzili zwycięsko ,raz remisując i dwukrotnie odnosili klęskę. Selfoss odnotowało ostatnio 2 porażki ostatnio 3-1 z KR Reykjavik i 0-2 u siebie z 5tą drużyną ligi Breidablik. Fylkir z ostatnich trzech meczy wygrało dwa , 1-0 z 11stą drużyną Fram oraz 3-1 z szóstą ekipą Valur. Odniesli ogromną porażkę z liderem rozgrywek Hafnarfjordur 8-0, dla porównania Selfoss przegrało z liderem tylko 0:1 ,ale grali u Siebie , co nie zmienia faktu ,że mecz wówczas Fylkir nie wyszedł i schodzili z boiska z opuszczonymi głowami. Tym razem uważam ,że jednak mają spore szanse na wygranie tego spotkania , gdyż gospodarz dzisiejszego meczu nie ma dobrej passy ostatnich spotkań i od trzech spotkań pozostają bez zwycięstwa. Dużo lepiej prezentuje się ostatnio Fylkir i myślę ,że w tym spotkaniu 7dmia drużyna ligi okaże się lepsza od 10tej. Kurs jest zachęcający , myślę ,że padnie sporo bramek i przynajmniej o jedną więcej zdobędzie drużyna gości.

 

http://obstawianie.com/islandia-vt119657.htm#1683037

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-22, 18:08 ]

:plus: 174

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Baseball (MLB), godzina: 21.40

Spotkanie: Seattle Mariners u Arizona Diamondbacks

 

Typ: How many pitches will Jason Vargas (Sea) throw in the game? over 103,5

Kurs: 1.85

Bukmacher: Bwin

Analiza: Pitcher gospodarzy, Trevor Cahill, RHP 5-5, 3.08 ERA, to młody gracz. MA 24-lata, a takich pitcherów managerowie zazwyczaj nie trzymają długo na boisku, rzadko rzucająponad 100 w meczach. Ale Cahill w tym sezonie zagrał 13 meczów, a ogólnie ma już ponad 100, co jak na tak młodego gracza jest wynikiem znakomitym. W tym sezonie miał aż 8 meczów z przynajmniej 104 rzutami. W ostatnich 3 grach zanotował aż23.1IP gry i oddał zaledwie 2 runs. Widać więc, że forma i mechanika rzutu jest na odpowiednim poziomie. Co więcej Mariners to ekipa, której pałkarzy bardzo dobrze się strajkuje. Liczę więc, że Cahill długo pogra, przynajmniej 7IP, jak w ostatnich meczach, a to powinno po raz kolejny gwarantować ok. 105 rzutów w meczu. W ostatnich 5 rzucał conajmniej po 104 razy, dodatkowo to zawodnik, który bardzo dobrze strajkuje, po 5-7 SO w meczu. WHIP na poziomie 1,24, ERA w czerwcu na poziomie 0,77.

 

http://obstawianie.com/mlb-2012-vt122215.htm#1683042

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-22, 18:15 ]

:plus: 85

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...