Skocz do zawartości

Typy na dzień 25.06.2012


yaras

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wzór podawania typów

 

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dyscyplina: Tenis, Wimbledon

Almagro – Rochus O.

Typ: Rochus + 2,5 seta

Kurs: 1.80

Bukmacher: Unibet

Godz: 11.55

Analiza:

 

No i zaczyna się Wimbledon. Na początek mecz sprytnego Belga, który na trawie radzi sobie całkiem przyzwoicie w porównaniu do Hiszpana, który trawy nie lubi i wygrał dotychczas góra dwa meczu w sezonie na trawie. Wysokie kursy na Belga spowodowane są rankingiem i tym, że zawodnicy z czołówki, nawet jak nie przepadają z jakąś nawierzchnią to są w stanie zmobilizować się i wygrać. Belg jest zawodnikiem walczącym i sprytnie grającym, co na trawie wydaje się atutem, z pewnością stać go na wygranie seta, a kurs zachęcający.

 

http://obstawianie.com/wimbledon-vt123141.htm#1683978

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-27, 02:14 ]

:plus: 80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, ATP Wimbledon

Mecz: Troicki V. - Granollers M.

Data: 25-06-12 13:45

Typ: 3:0 dla Troickiego

Kurs: 4.00

Bukmacher: Bet-at-home

Analiza: Już dzisiaj początek trzeciego Wielkiego Szlema w tym roku i chodzi tutaj chyba o ten najbardziej popularny i prestiżowy bo mowa o rozgrywanym na trawiastych kortach Londynu Wimbledonie. Jak zawsze bukmacherzy proponują nam bardzo wiele "ciekawych" kursów - w szczególności w piwreszej rundzie, więc ja z tego korzystam. Wybrałem pojedynek Viktora Troickiego z Hiszpanem Marcelem Granollersem. Jak dla mnie gładkie 3:0 dla Viktora Troickiego, którego ostatnio oglądałem na trawie. Najpierw w spotkaniu z Beckerem w Halle, który Troicki wygrał 2:0 (w drugim secie po dość kuriozalnej decyzji Beckera o challengu), ale wygrał, a Becker przed tym turniejem wygrał turniej na trawie w Nottingham (w finale pokonując Dmitreigo Tursunova). Troicki w tym spotkaniu pokazał się z bardzo dobrej strony, ponad 20 asów, nie musiał chyba bronić swojego podania, zagrażał Beckerowi na jego serwisie, sczególnie drugim grając bardzo agresywnie i pewnie. Drugie spotkanie Viktora Troickiego, jakie oglądałem to porażka 0:2 z Xavierem Malissem w ostatnim turnieju w Holandii. Viktor Troicki pierwszego seta przegrał w tiebreaku, a drugiego przegrał 3:6, gdzie kluczowym momentem była błędna decyzja sędziego, przez którą Troicki przegrał podanie, czyli praktycznie cały mecz, bo serwis Malissa trudno było przełamać. Mam nadzieję, że na Wimbledonie Serb będzie bardzo skoncentrowany i nie da się sporowokować nikomu. Granollers zajmuje aż 23 pozycję w rankingu, co dla mnie jest sporym zaskoczeniem, bo dla porównania Troicki jest dopiero 34. Hiszpan ostatnio grał w Halle i Eastbourne w turniejach rozgrywanych na trawie. W Halle pokonał Zvereva 6:4, 6:2 i przegrał z Haasem 3:6, 4:6. W Anglii odpadł w pierwszej rundzie 1:6, 6:4, 6:7 z Denisem Istominem. Jak dla mnie warto zaryzykować i postawić na zwycięstwo Troickiego bez straty seta, no a przynajmniej na czyste jego zwycięstwo.

 

http://obstawianie.com/wimbledon-vt123141.htm#1684150

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-26, 16:10 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, ATP Wimbledon

Mecz: Cervantes-Huegun I. (Esp) - Cipolla F. (Ita)

Czy Flavio Cipolla (ITA) wygra więcej niż jednego seta?

Typ: Nie

Kurs 3.05

Data: 25-06-12 14:30

Typ: Nie

Bukmacher: Bwin

 

W tym meczu wyraźnego faworyta na zwycięstwo nie ma. Turniej Wimbledon się dziś rozpoczyna i w pierwszej rundzie kwalifikant Hiszpan Cervantes Huegun nr 152 w rankingu Atp zmierzy się z Cipollą 89 w rankingu.

Cipolla w dotychczasowych turniejów rozgrywanych na trawie wystąpił w dwóch i tak w Londynie odpadł w pierwszej rundzie przegrywajac 0-2 z Stakhovsky, w Hertogenbosch zaczynał od drugiej rundy , gdyż w pierwszej wygrał walkoverem ,bowiem Starace poddał mecz. W drugiej rundzie zmierzył się z Francuzem Roger - Vasselin i również przegrał , tym razem 1-2 (2-6,6-3,1-6). Formą Włoch nie imponuje , przegrał oba spotkania , na trawie jak widać nie czuje sie mocny. Cervantes-Huegun przebrnął przez 3 rundy kwalifikacyjne. W pierwszej rundzie kwalifikacyjnej pokonał Morgana 6-0,6-4 , w drugiej wymęczył 2-1 z Trungelittim (7-6,3-6,10-8) w trzeciej musiał grać aż 5 setów z Chvojką ,mecz ten miał imponujący dla Hiszpana przebieg, podniósł się z 0-2 i wygrał 3-2 . (6-7,4-6,6-2,7-6,6-2) . Nie były to łatwe mecze ,ale jednak udało mu się wywalczyć występ w głównej fazie turnieju rozgrywanych na kortach w Anglii. Mój typ jest taki ,że Cipolla nie wygra więcej niż jeden set ,a więc mecz dla mnie może zakończyć się wynikiem 3-0 lub 3-1 dla Hiszpana, Cipolla nie ma formy i będzie musiał sporo się namęczyć ,żeby ugrać przynajmniej jednego seta. Wiem ,że miejsce w rankingu atp nie przemawia za Inigo ,ale dla mnie to nie ma znaczenia , najważniejsza jest aktualna forma i wątpie by znów Hiszpan chciał rozgrywać katorgę i chciałby zachować trochę wysiłku na kolejny mecz, bo na pewno tak długi mecz to mozolny trud. W tej rozgrywce duze znaczenie będzie miała dyspozycja serwisowa obu panów. Kursy na Hiszpana się redukują ,a więc polecałbym jak najszybciej aby grać ten mecz , spotkanie zacznie się za pół godziny i jestem pełen entuzjazmu , zapału i dobrej myśli ,że typ okaże się trafną decyzją.

 

http://obstawianie.com/wimbledon-vt123141.htm#1684248

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-26, 16:09 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis (WTA Wimbledon)

Mecz: Shuai Peng – Sandra Zaniewska

Typ: Peng (set handicap 0 : 1,5)

Kurs: 2,02

Bukmacher: Betsafe

Data: 25.06.12 r. godz: 14:30

Analiza:

 

Polska kwalifikantka w swoim debiucie w turnieju wielkoszlemowym spotka się z doświadczoną Chinką, która w ubiegłym roku dotarła w Wimbledonie do czwartej rundy. Faworytka jest dla mnie w tym meczu tylko jedna i obawiam się, że zanim Polka otrząśnie się z debiutanckiej tremy może już być po meczu. Co tu dużo, mówić na razie Peng zdecydowanie przewyższa młodą Polkę zarówno umiejętnościami jak i doświadczeniem.

 

Wprawdzie Sandra Zaniewska na trawie spisywała się w tym roku nieźle, ale w turnieju w Birmingham i kwalifikacjach Wimbledonu pokonywała głównie słabsze rywalki. Gdy spotkała się z inną Chinką Jie Zheng gładko przegrała 3:6, 3:6. Również w tym spotkaniu bardzo trudno będzie urwać doświadczonej rywalce choćby seta, dlatego stawiam na gładkie zwycięstwo rozstawionej z numerem 30 Chinki.

 

 

http://obstawianie.com/wimbledon-vt123141.htm#1684250

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-26, 16:08 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis (WTA Wimbledon)

Mecz: Kim Clijsters - Jelena Jankovic

Typ: 2

Kurs: 3.14

Bukmacher: pinnaclesports

Data: 25.06.12 r. godz: 18:45

Analiza:

 

Kim po dłuższym odpoczynku od turniejów bowiem miała przerwę prawie trzy miesięczną od turnieju w Miami na kortach twardych. Gdzie po okresie trzech miesięcy wystąpiła na turnieju w S-Hertogenbosch, gdzie uzyskała bardzo dobry rezultat dochodząc do półfinału. Do spotkania o finał juz niestety nie przystąpiła z powodu kontuzji miesni brzucha, a rywalka Kim miała byc Ula Radwanska. Nie wiem jak grozna jest ta kontuzja, ale podejrzewam ze moze byc za mało czasu na regeneracje i moze dzis dac sie we znaki w spotkaniu z Jelena. A Jelena ostatnio zrobiła na mnie duże zaskoczenie oczywiście na plus. Po okresie mizernej gry wreszcie cos zaskoczyło na plus w jej grze. W przedostatnim swoim starcie w Birmingham osiągnęła finał ulegając w nim utalentowanej Oudin. Następnie szybko odpadła w S-Hertogenbosch z Arvidsson ale duży wpływ podejrzewam miał jej dobry start w Birmi gdzie kondycja wyszła bokiem, bowiem w ostatnim czasie nie grywała w tak dużych ilości spotkan. Dzis z tego wszystkiego co widac jest w stanie zrobic niespodziankę i wygrac z faworyzowana rywalka.

 

http://obstawianie.com/wimbledon-vt123141.htm#1684295

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-26, 16:08 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie.Eastbourne - Lakeside (+6,5)

Typ.1

Kurs.1,70

Bukmacher.Betsson

Data.25.06.2012 g.20.30

 

Analiza.

 

Dzisiaj ekipa Eastbourne w rozgrywkach Angielskiej Elite League podejmuje na swoim torze ekipe Lakeside i wedlug mnie jest tutaj zdecydowanym faworytem,dlatego gram,ze to spotkanie wygraja minimum 7 punktami.Ekipa gospodarzy wystapi dzis w skladzie...

Eastbourne Eagles: Joonas Kylmaekorpi, Lukas Dryml, Simon Gustafsson, Cameron Woodward, Lewis Bridger, Denis Gizatullin, Timo Lahti.

Natomiast ekipa gosci awizowala nastepujacy sklad...

The Lakeside Hammers: Davey Watt, Kim Nilsson, Peter Karlsson, Kauko Nieminen, zastępstwo zawodnika, Ashley Birks (gość), Robert Mear.

 

Gospodarze dzisiaj jada z powracajacym do skladu Kylmaekorpi ktory jest duzym wzmocnieniem.Do tego dochodzi dobrze jezdzacy u siebie Lukas Dryml i niezla para Gustafsson-Woodward.Ciagnac wynik gospodarzy bedzie napewno solidny Lewis Bridger i do tego dobrzy na rezerwie Denis Gizatullin iTimo Lahti.Natomiast goscie to Davey Watt ostatnio w niezlej formie,przecietni Kim Nilsson i Kauko Nieminen oraz wiekowy juz Peter Karlsson ktory na tym torze nie osiaga wysokich wynikow.A na rezerwie mamy Ashley Birks i Robert Meara ktorzy sa na pewno slabsi od rezerwowych gospodarzy.Na koniec dodam ,ze tor w Eastbourne nalezy do najtrudniejszych technicznie i nie kazdy moze sie tutaj odnalezc.Reasumujac po stronie gospodarzy sa lepsi jezdzcy i dodatkowym atutem bedzie znajomosc wlasnego toru.Typuje wynik dla gospodarzy 50-40.Polecam.

 

http://obstawianie.com/speedway-ekstraliga-2012-iii-liga-vt121896.htm#1684359

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-26, 16:28 ]

:plus: 70

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...