Skocz do zawartości

Typy na dzień 26.06.2012


yaras

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wzór podawania typów

 

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Wimbledon 26.06.2012r. 16.30

Urszula Radwańska - Marina Erakovic

typ: 0-2

kurs: 4.20

bukmacher: William Hill

 

Faworytką tego pojedynku w ramach pierwszej rundy kobiecego turnieju w Wimbledonie jest Ula Radwańska. Za Polką przemawia bardzo wysoka forma od jakiegoś czasu i świetne wyniki na trawie. Młodsza z sióstr Radwańskich jednak celowo tyle grała, aby nazbierać jak najwięcej punktów do rankingu i aby zagrać na upragnionej Olimpiadzie. Łatwo zauważyć, że będzie to jej ósmy z rzędu turniejowy tydzień. Co prawda intensywność gier była dość zróżnicowana i w czterech turniejach tak naprawdę się dotychczas napracowała, a trzy były nieco lżejsze. Za to ósmy zapowiada się niezwykle ciężko. Samo to, że musiała namęczyć się na clayu, a później w zasadzie bez chwili odpoczynku rozpoczęła sezon trawiasty. Ponadto taka intensywna turniejowa gra, a do tego treningi muszą w końcu odbić się na jej dyspozycji. Sądzę, że dzisiaj Ula pomimo, że jest faworytką będzie miała niezwykle trudne zadanie. Erakovic swoją formą nie zachwyca tak co Polka. Jednak prezentuje się bardzo przyzwoicie. Na trawie zawsze grała swój najlepszy tenis. Zawsze dobrze czuła się na trawie w Birmingham. Wygrywała challangery i próbowała swoich sił w Wimbledonie. Przed rokiem zaliczyła tutaj drugą rundę i odpadła po meczu z Hantuchovą. Jej najlepszy start na wimbledońskiej trawie to trzecia runda. Urszula potrafi grać na trawie i też ją bardzo lubi, jednak jej wyniki i nabity bilans jest z tego roku w zasadzie, bo wcześniej tak dobrze jej grass nie służył. Na Wimbledonie przeszła dwa razy pierwszą rundę i w 2009r. dobrze zaprezentowała się w Birmingham. Wokół młodszej Radwańskiej napompowano nieco balon, który będzie musiał zostać przebity. Już poniekąd Petrova zrobiła to w finale Hertogenbosch. Czy teraz jeszcze większej pokory nauczy Polkę niezwykle dobra na trawie Marina Erakovic? Moim zdaniem albo Nowozelandka wygra ten mecz w dwóch setach albo równie gładko przegra. Bardziej prawdopodobny wydaje mi się scenariusz z jej zwycięstwem, bo organizm Radwańskiej musi w końcu się dopominać o przerwę i regenerację. Ponadto w głowie będzie czuła presję po ostatnich sukcesach i gra może się już tak nie kleić jak w ostatnich turniejach.

 

http://obstawianie.com/wimbledon-vt123141.htm#1684422

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-27, 02:15 ]

:plus: 250

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, ATP Wimbledon

Ruben Ramirez Hidalgo (ESP) - Mardy Fish (USA)

Czy Ruben Ramirez Hidalgo (ESP) wygra więcej niż jednego seta?

Typ: tak

Kurs 3.50

Data: 26-06-12 12:30

Bukmacher: Bwin

 

Spotkanie pierwszej rundy wielkiego szlema na wimbledonie , zmierzą się Ruben Ramirez Hidalgo 82 w rankingu atp i Mardy Fish 12. Zdecydowanym faworytem według bukmacherów jest Mardy Fish ,ale ja nie byłbym tego taki pewien , obaj panowie bez formy , Fish wraca po ponad dwóch miesiącach przerwy i nie wiadomo do końca jak się spisze. Hidalgo ,grał już w tym sezonie na kortach trawiastych w Londynie przegrał z Stevem Darcisem 0-2 (6-7,5-7) i w Hertogenbosch z Alejandro Fallą (4-6,4-6) wczorajszym zaskoczeniem było wyeliminowanie przez Falle faworyzowanego Isnera. Jak widać Hiszpan nie zbyt dobrze sie prezentuje na korcie trawiastym ,ale ma już 2 mecze za sobą ,a Fish pierwszy raz zagra w tym sezonie na trawiastej nawierzchni. Myślę ,że mecz może skończyć się w 5ciu setach ,a 2 z nich wygra przynajmniej Hidalgo i takiej jestem myśli ,że tak się stanie. Dotychczas panowie grali ze sobą tylko raz ,a było to dosyc dawno w 2006 roku i pewnie wygral 2-0 Fish ,ale myślę ,że to odbiegłe czasy i wiele się zmieniło i całkiem inna dyspozycja. Mam nadzieję ,ze Hidalgo udowodni Amerykaninowi ,ze nie stoi na straconej pozycji.Polecam.

 

http://obstawianie.com/wimbledon-vt123141.htm#1684447

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-27, 02:17 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis ATP Wimbledon

Mecz: Lopez F. - Nieminen J.

Data: 26.06.2012 12:30

Typ: Nieminen

Kurs: 4.34

Bukmacher: Pinnacle

Analiza: Bardzo duży kurs jak na Fina i przyznam się, że nie wiem dlaczego. Jest to bardzo dobry zawodnik, w szczególności na nawierzchnii szybkiej. Nie oglądałem go w ostatnim czasie, więc trochę idę "w ciemno", lecz dla takiego kursu zaryzykuję. Podczas tegorocznego Roland Garros, Jarkko Nieminen dotarł do drugiej rundy, gdzie wyeliminował go Andy Murray, wygrywając w 4 setach. W pierwszej rundzie Jarkko Nieminen Andreeva, który skreczował. Następnie Fin zaliczył dwa turnieje na trawie. Najpierw w Halle na dobrze obsadzonym turnieju, Jarkko Nieminen trafił na Łukasza Kubota, któremu uległ 6:4, 6:4. W kolejnym turnieju na trawie w s-Hertogenbosch Jarkko Nieminen trafił na reprezentanta gospodarzy Igora Sijslinga, z którym przegrał 6:2, 6:4. Myślę, że podczas Wimbledonu Jarkko będzie grał na 100%, ponieważ tutaj nikt nie odpuszcza. Feliciano Lopez jest znacznied wyżej notowanym zawodnikiem i zajmuje bardzo wysoką 17 pozycję w rankingu ATP. Dla porównania Fin jest 44. Inna statystyka przemawia jednak już za Finem, który w obustronnej konfrontacji wygrał aż 5 pojedynków, podczas gdy Feliciano tylko 2. Co ciekawe Feliciano Lopez przegrał pierwsze 5 pojedynków, aby później wygrać 2 i zobaczymy czy do "trzech razy sztuka". Nigdy jeszcze nie grali na trawie. Obydwaj tutaj będą mocni. Feliciano Lopez na trawie podczas turnieju w Londynie wymęczył zwycięstwo z Darcisem w 3 setach oraz przegrał z Andersonem w dwóch tie-breakach. Ja stawiam na Fina!

 

http://obstawianie.com/wimbledon-vt123141.htm#1684449

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-27, 02:17 ]

:plus: 250

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna (Litwa – A Lyga)

Mecz: Banga - Siauliai

Typ: Liczba bramek w meczu – over 3,5

Kurs: 2,85

Bukmacher: Bwin

Data: 26.06.12 r. godz: 18:00

Analiza:

 

Drugie podejście do overa w meczu ligi litewskiej. Poprzednio się nie udało, choć oglądałem mecz na streamie jednego z buków i do dzisiaj nie wierzę jak tam nie padło więcej bramek. Praktycznie co chwilę oba zespoły stwarzały stuprocentowe sytuacje, ale brakowało w tym dniu skuteczności, zmarnowano też dwa rzuty karne co nie zdarza się codziennie. Myślę że tym razem napastnicy Siauliai się przełamią i postarają się o większą zdobycz. Na pewno jest to zespół grający bardzo ofensywnie, stwarzający mnóstwo okazji w meczu. Pozostaje kwestia skuteczności – wierzę że dziś będzie ona lepsza bo kurs jest bardzo kuszący jak na poziom prezentowany przez obrońców i bramkarzy w lidze litewskiej.

Pewnym problemem jest drużyna gospodarzy która ma gorsze statystyki jeśli chodzi o gole na własnym boisku, ale w poprzednich ich meczach padły nieco wyższe wyniki więc jest szansa że podtrzymają tę passę. Jeśli strzelą choć jednego gola to powinno być dobrze bo zespół gości spokojnie stać na zdobycie kilku goli w każdym meczu.

 

Podsumowując, nieco egzotyczna liga i chyba niezbyt popularna, ale po obejrzeniu kilku jej spotkań jestem dość entuzjastycznie nastawiony do grania overów z niej, bo dzieją się tam niezłe jaja jeśli chodzi o poziom gry niektórych ekip w obronie, a ogólne nastawienie jest dość ofensywne, gra jest szybka, płynna i jeśli jakiś zespół ma szybkich skrzydłowych i skutecznego środkowego napastnika to może dość łatwo zdobywać wiele bramek. Takim zespołem jest Siauliai więc sądzę że typ przy takim kursie ma spore szanse powodzenia.

 

 

http://obstawianie.com/litwa-vt119646.htm#1684490

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-27, 02:19 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie.Dackarna-Piraterna

Typ.1

Kurs.1,72

Bukmacher.Unibet

Data.26.06.2012 g.19.00

 

Analiza.

 

Dzisiaj na tapete biore spotkanie na szczycie w Szwedzkiej Elitserien,a mianowicie mecz pomiedzy Dackarna-Piraterna .Wicelider rozgrywek - Dackarna, zmierzy się z mistrzem kraju i trzecią w tabeli drużyną Piraterny Motala. W pierwszym spotkaniu Dackarna wygrała na wyjezdzie 49:41 wiec czemu nie mieli by dzisiaj wygrac u siebie.A oto sklady jakie sa awizowane na to spotkanie...

 

Dackarna Malilla: Andreas Jonsson, Darcy Ward, Patryk Dudek, Michael Jepsen Jensen, Fredrik Lindgren, Jonas Davidsson, Tim Gudmundsson.

 

Piraterna Motala: Maciej Janowski, Linus Sundstroem, Chris Holder, Przemysław Pawlicki, Greg Hancock, Anton Rosen, Piotr Pawlicki.

 

I tak w skladzie gospodarzy nie zobaczymy Warda,za ktorego bedzie stosowane ZZ,a wiec duzej straty nie bedzie bo tacy zawodnicy jak Jonsson,Dudek, Jepsen Jensen, czy Lindgren przywioza podobna ilosc punktow co mlody kangur.W dodatku na rezerwie sobaczymy Jonasa Davidssona ktory w ojczyznie spisuje sie lepiej niz w Polsce(sr. 1.313 w domu na bieg)i tu takze przewaga po stronie gospodarzy.Natomiast goscie dosc mocni na papierze ale liderzy w postaci Holdera i Hancocka w Szwecji nie spisuja sie dobrze i dosc czesto zawodza.Za to Janowski coraz lepiej jezdzi,takze Linus Sundstroem i bracia Pawliccy.Bardzo prawdopodobne ,ze dzisiaj nie zobaczymy Przemka bo wczoraj mial upadek na zawodach mlodziezowych i jest poobijany.Jesli to prawda,to nasz typ powinien gladko wejsc bo to bedzie duza strata dla zespolu.Ja jestem natomiast pewien,ze gospodarze stana na wysokosci zadania i wygraja ten mecz bez wzgledu na oslabienia czy nie zespolu gosci.Stawiam na wynik 48-42 dla Dackarny.

 

http://obstawianie.com/speedway-elitserien-2012-vt122218.htm#1684512

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-27, 02:18 ]

:plus: 72

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: ISLANDIA: Icelandic Cup

Data: 26/06/2012 god. 22:00

Spotkanie: VÍKINGUR REYKJAVÍK VS. FYLKIR

Typ: Fylkir -1,5 (HA) Pierwsza połowa

Kurs: 5.00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Fylkir po serii słabszych spotkan a było ich nie mało, wreszcie wyglądają jakby złapali wiatr w żagle i kontynuują serie udanych spotkań. W poprzedniej rundzie odprawili bardzo dobra ekipe jaka jest bez wątpienia Hafnarfjardar. Wygląda wiec ze bardzo poważnie traktują rozgrywki pucharowe. Zas ekipa gospodarzy, nie wygląda w ostatnim czasie za dobrze. W trzech ostatnich spotkaniach stracili jedenaście bramek a trzeba zaznaczyć graja klase nizej od rywali. Wiec nie sadze zeby dzisiaj jakas wielka zmiana miała nastapic w ich szeregach. Obie drużyny z tego co widziałem spotykały sie dziewięciokrotnie i zawsze z tych potyczek wychodzili dzisiejsi goście. Podsumowując wszystkie ostatnie wyniki obu drużyn, nie widze innego rozwiązania jak zwycięstwo gości i nie zdziwię sie jak bedzie okazałe. Licze od samego poczatku spotkania na ofensywna gre Falkir i szybkie strzelenie bramek, bo z obronna gospodarze maja w ostatnim czasie duże kłopoty.

 

http://obstawianie.com/islandia-vt119657.htm#1684543

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-27, 02:19 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...