Skocz do zawartości

Typy na dzień 29.06.2012


yaras

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wzór podawania typów

 

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dyscyplina: Tenis, ATP Wimbledon

Mecz: Troicki V. - Monaco J.

Data: 29.06.2012 12:30

Typ: Troicki

Kurs: 2.94

Bukmacher: Pinnacle

Analiza: Najwcześniejszą porą dzisiaj na Wimbledonie zagrają ze sobą Viktor Troicki oraz Juan Monaco. Faworytem bukmacherów jest Argentyńczyk, jednak ja upatruję tutaj niespodziankę i stawiam na Serba. Kurs bardzo przyzwoity. Troicki na tej imprezie wygrywał dwukrotnie w 5 setach. W pierwszej rundzie przyszło mu grać z bardzo dobrze dysponowanym Marcelem Granollersem i o dziwo Serb wygrał dwa pierwsze sety mimo, że zawsze w nich przegrywał i Granollers już naprawdę był blisko wygrania tych setów. Troicki pokazał charakter w tych chwilach, tak samo grając do końca chociażby z Klizanem, który do najłatwiejszych rywali nie należy. Myślę, że to się bardzo przyda Troickiemu, który na trawie prezentuje się bardzo dobrze. Jak wiadomo Serb jest dobry na szybkich nawierzchniach. Poprzednio w tym roku na trawie, wygrał z Beckerem Benjaminem, przegrał z Berdychem i Malissem w kuriozalnych okolicznościach. Monaco w tym roku na trawie oprócz Wimbledonu nie grał nigdzie, nie jest to zawodnik dobry na trawie, a przynajmniej Monaco zalicza się do tych grających wyśmienicie na ziemi, a te nawierzchnie znacznie się różnią, więc Monaco nie będzie mieć łatwo. W poprzednich rundach wygrał 3:0 z Mayerem (6:4, 7:6, 7:6) oraz 3:1 z Jeremym Chardym (6:2, 3:6, 6:3, 7:6). Jak dla mnie, Viktor Troicki powinien spokojnie wygrać, o ile będzie grał "z głową" i będzie powtarzalny. O ile będzie się "trzymać" w długich wymianach, to reszta już jest po jego stronie i to on wygra!

 

http://obstawianie.com/wimbledon-vt123141.htm#1685123

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-07-02, 18:25 ]

:plus: 194

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, ATP Wimbledon

Mecz: Troicki V. - Monaco J.

Data: 29.06.2012 12:30

Czy Juan Monaco wygra więcej niż jednego seta?

Typ: Nie

Kurs: 4.20

Bukmacher: Bwin

 

To już trzecia runda Wielkiego Szlema rozgrywanego na kortach trawiastych w Wimbledonie. Dziś o godzinie 12:30 dojdzie do spotkania Victora Troickiego z Juanem Monaco, minimalnym faworytem według bukmacherów jest Hiszpan ,ale zgodnie z moją wiedzą to Serb jest na trawie zawodnikiem lepszym. Dotychczas grali ze sobą 3 razy dwukrotnie zwyciężał Troicki tylko raz wygrał Monaco. Powodem tak wysokiego kursu na Troickiego może być fakt iż rozegrał do tej pory w pierwszej i drugiej rundzie pięciosetowe mecze i może już być lekko zmęczony. W pierwszej rundzie ograł Granollersa chociaż wygrywał już Serb 0-2 to musiał się jeszcze zaniepokoić nie raz ostatecznie wygrał , 2-3 ( 5-7,6-7,6-3,6-2,6-8) . W drugiej rundzie ograł Klizana także 3-2 (6-4,4-6,5-7,7-6,6-4) . Monaco nie miał większych trudności z dotarciem do trzeciego etapu. W pierwszej rundzie gładko ograł Leonardo Mayera 3-0 ,a w drugiej Chardego 3-1. Monaco jest zawodnikiem , który potrafi świetnie grać na nawierzchni ziemnej , na trawie już nie jest taki dobry i myślę ,że nie ugra więcej niż jednego seta ,a kurs na to zdarzenie jest bardzo przyzwoity , Troicki jednak należy do zawodników , którzy mają problemy z psychiką i nawet w przypadku prowadzenia 2-0 w setach może przegrać mecz,jednak ja jestem dobrej myśli , gdyż Serb prezentuje się na szybkiej nawierzchni porządnie i nie odda więcej niż jednego seta swojemu rywalowi jak to miało miejsce w poprzednich 2 meczach na tym turnieju. Polecam.

 

http://obstawianie.com/wimbledon-vt123141,25.htm#1685138

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-07-02, 18:25 ]

:plus: 250

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna - Litwa - A Lyga

29.06.2012r. 18.30

Banga Kowno - Zalgiris Wilno

typ: under 2.5 gola

kurs: 2.30 -Expekt-

 

Przed nami 19nasta kolejka najwyższej klasy ligi piłkarskiej na Litwie. Wicemistrz z Wilna zagra w Kownie w roli faworyta. Zalgiris aktualnie zajmuje drugą pozycję w ligowej tabeli z dorobkiem 12-3-3 i 34-9 w bramkach. Na szczycie jak w ostatnich 4 sezonach niezmiennie pozostaje ekipa z Poniewieża, czyli Ekranas. Zespół z Wilna musi pogodzić się raczej z drugą pozycją. Dzisiaj zespół Banga wcale nie stoi na straconej pozycji. Jak pokazują ostatnie lata, zespół z Kowna jest w stanie urwać punkty najlepszym zespołom, chociaż to słaby zespół i zajmuje przedostatnie miejsce w ligowej tabeli. Gracze z Wilna raczej nie przepadają za tym rywalem. Pomimo, że zazwyczaj zwyciężają, to nie są to łatwe pojedynki. Po tak niskim kursie na pewno nie postawiłbym dzisiaj na przyjezdnych. Znacznie ciekawszą opcją wydaje się under 2.5 gola. Kurs bardzo zachęcający. Z kolei w ostatnich 10 pojedynkach między tymi dwoma klubami, aż 7 razy padał under. Gracze z Wilna na wyjazdach nie są, aż tacy mocni jak u siebie. Co prawda mają najlepszy bilans "away" w lidze, ale tracą bramki i są znacznie mniej skuteczni w ofensywie. Banga w meczach na własnym boisku też nie błyszczy, ale nieco ponad dwa tygodnie temu byli w stanie zatrzymać u siebie wspomnianego wcześniej (bardzo mocnego) lidera - Erkanas. W ostatnich dziesięciu meczach graczy z Wilna tylko dwa razy padał over, z kolei w potyczkach z udziałem zespołu z Kowna były cztery overy. Zespół Banga ostatnio zanotował trzy porażki z rzędu więc dzisiaj zagrają prawdopodobnie uważnie z tyłu i nie będą chcieli dostać lania od przyjezdnych. Z kolei Zalgiris w dobrym nastroju i po dwóch wyjazdowych sukcesach może złapać małą zadyszkę. Liczę na ich zwycięstwo jednak nie będzie ono prawdopodobnie jakimś wielkim i obfitym w gole. Under wydaje mi się najlepszą opcją na ten mecz. Powodzenia!

 

http://obstawianie.com/litwa-vt119646.htm#1685195

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-07-02, 18:27 ]

:plus: 130

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina.Pilka Nozna Kobiet-Islandia

Spotkanie.Throttur Reykjavik (kobiety) v IR Reykjavik (kobiety)

Typ.x

Kurs.4.33

Bukmacher.Bet365

Data.29.06.2012 g.21.15

 

Analiza.

 

Dzisiaj o godzinie 231.30 dojdzie do spotkania w 1 lidze Islandii kobiet pomiedzy zespolami Throttur Reykjavik (kobiety) v IR Reykjavik (kobiety).Bukmacherzy w tym spotkaniu faworyzuja ekipe gospodyn,ja jednak jestem innego zdania i sadze ze spotkanie zakonczy sie remisem.Ekipa Throttur zajmuje w tabeli obecnie 2 miejsce z 13 pkt dzieki 4 wygranym ,1 remisowi i poniesli 2 porazki.Natomiast ich dzisiejszy rywal ekipa IR Reykjavik ma punktow 11 dzieki 3 wygranym,2 remisom i takze zanotowali 2 porazk..Dlaczego stawiam na remis...?Po pierwsze jest to spotkanie derbowe,obie ekipy pochodza z Reykjaviku i wiadomo,ze takie pojedynki zawsze bywaja zaciete.Nie inaczej bedzie dzisiaj o czym swiadczy historia spotkan pomiedzy tymi ekipami.I wlasnie to jest moim drugim argumentem na wynik remisowy w tym spotkaniu...

 

sob 16/06/12 1DK Thór 2 - 2 ÍR

sob 28/08/10 1DK ÍR 0 - 3 Thór

sob 26/06/10 1DK Thór 2 - 2 ÍR

wto 28/07/09 1DK ÍR 1 - 0 Thór

pią 22/05/09 1DK Thór 1 - 2 ÍR

sob 28/07/01 1DK Thór 2 - 2 ÍR

sob 26/05/01 1DK ÍR 1 - 1 Thór

 

Moze,faktycznie to przypadek,ze na 4 spotkania pomiedzy tymi ekipami na tym stadionie gdy gospodarzem byla ekipa Throttur Reykjavik padaly az 3 razy remisy...a moze nie...O tym dowiemy sie dzisiaj wieczorem,a ja osobiscie pogralem ten typ za drobne.Polecam.

 

http://obstawianie.com/islandia-vt119657.htm#1685197

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-07-02, 18:38 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...