Skocz do zawartości

Torrenty


PokerFish

Rekomendowane odpowiedzi


czesc %-)

 

Zassalem jakiego uTorrenta i chce sobie nhl sciagnac ( tez mam jakis plik )

 

Sciagam ale ledwo z prędkoscia max 19kb/s :/ ale zwykle jest z 10 ...

 

da sie to jakos ulepszyć czy coś?

z jakiego torrenta sciagasz? moze masz kijowe ratio i jest ustawiony limit predkosci pobierania;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy okazji %-)

 

Potrzebuje cd-keya do NHL08 :))

 

danke

 

 

I ocb bo sciagnalem 85% i cos sie ku... zje**ło :/

 

kolejne pytanie :k:

 

I czy np jak mam 86% i skopiuje folder z kafejki i wkleje na chacie w torrencie to będzie sciagac dalej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
  • 6 months later...

Mi właśnie też chyba usunęli konto na polishtracker :krzeslo: Swego czasu rozdawałem zaproszenia, teraz ja takiego potrzebuje :wstyd: Pochwałka oczywiście będzie :)

 

Od razu mówię, że jestem uczulony na handlowanie takimi rzeczami, więc każde dziecko neo lub przyziemny biznesmen, który przyśle mi na PW propozycję kupna otrzyma w najlepszym razie ostrzeżenie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi właśnie też chyba usunęli konto na polishtracker :krzeslo: Swego czasu rozdawałem zaproszenia, teraz ja takiego potrzebuje :wstyd: Pochwałka oczywiście będzie :)

 

Od razu mówię, że jestem uczulony na handlowanie takimi rzeczami, więc każde dziecko neo lub przyziemny biznesmen, który przyśle mi na PW propozycję kupna otrzyma w najlepszym razie ostrzeżenie :]

 

Ja Ci moge konto sprzedac :p

 

Z checia bym porozdawal zaproszenia ale bardzo fajny polishtracker kiedys dawno temu wprowadzil rownie bardzo fajne kody pin, ktory gdzies zapisalem i zgubilem.. a przy wysylaniu zaproszenia zadaja pinu (ktorego nigdy nie da sie juz odzyskac).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi właśnie też chyba usunęli konto na polishtracker :krzeslo: Swego czasu rozdawałem zaproszenia, teraz ja takiego potrzebuje :wstyd: Pochwałka oczywiście będzie :)

 

Od razu mówię, że jestem uczulony na handlowanie takimi rzeczami, więc każde dziecko neo lub przyziemny biznesmen, który przyśle mi na PW propozycję kupna otrzyma w najlepszym razie ostrzeżenie :]

 

Ja Ci moge konto sprzedac :p

 

Z checia bym porozdawal zaproszenia ale bardzo fajny polishtracker kiedys dawno temu wprowadzil rownie bardzo fajne kody pin, ktory gdzies zapisalem i zgubilem.. a przy wysylaniu zaproszenia zadaja pinu (ktorego nigdy nie da sie juz odzyskac).

 

Wiem, w ogóle tam jakieś dziwne zasady wprowadzili. Bodajże po miesiącu bez logowania usuwają konto :puk:

 

No dawać zaproszenie %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby wysłać komuś zaproszenie trzeba mieć jakaś tam range i minimum wysłane 1tera %-)

czy się mylę ?

 

ale jak ktoś będzie miał to nie pogardzę

 

Cholera wie jak to wyglada, ale ogolnie PT od zawsze mialo stosunek "My wladza, Wy gownojady" ;)

Zrobili piny, wiele osob prosilo o nowy pin (chyba nie ciezko zrobic cos w stylu 'co pol roku system automatycznie generuje nowe piny') ale administracja woli powiedziec.. nie masz pinu nie masz konta.

 

Wysłano 2.3149 TB (2.47 GB/Dzień = 30.03 kB/s)

Pobrano 575.7880 GB (615.46 MB/Dzień = 7.29 kB/s)

Ratio

4.116

Klasa L33T User

 

I na co mi to, jak nawet zaproszenia wyslac nie moge mimo ze je dostaje..

Ba, nawet nie moge zmienic hasla czy tez maila na koncie bo nie mam pinu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby wysłać komuś zaproszenie trzeba mieć jakaś tam range i minimum wysłane 1tera %-)

czy się mylę ?

 

nie, co jakiś czas się po prostu dostaje 2 czy 3 zaproszenia, ale na pewno nie trzeba miec wysłanego 1 tera do tego

 

 

czasami jest tak że z okazji Świąt można sie zarejestrowac bez zaproszenia %-)

 

a wiec czekajcie... :k:

 

 

wyjdź :plask:%-) a wcześniej dawaj zaproszenie %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pa %-)

 

Tim... jeszcze jestem :cwaniak: %-)

 

 

szkoda %-)

 

Nie rób off topa :mlotek: . Przypominam, że tematem dyskusji jest zaproszenie dla mnie na polishtracker %-)

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2008-10-28, 20:03 ]

dobra już nie będę Tim :okok:

 

 

%-)

 

 

btw.. znowu w tenisowym przegrasz ze mną.. :))

 

 

%-)

 

 

%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...