Skocz do zawartości

Typy na dzień 26.05.2012


Kodex

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wzór podawania typów

 

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dyscyplina: Tenis ziemny 26.05.2012r. 15.00

Spotkanie: Francesca Schiavone - Alize Cornet

Typ: 2-0

Kurs: 1.68

Bukmacher: Unibet

Analiza:

Przed nami finał turnieju kobiet w Strasburgu. Faworytką do zwycięstwa jest oczywiście Francesca. Parę dni temu pisałem, że Schiavone zmierza tutaj po tytuł. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że go dzisiaj zdobędzie. Włoszka przez turniej we Francji przeszła sobie spacerkiem. Nie straciła nawet seta. Zresztą na dobrą sprawę nie miała z kim, bo poziom turnieju nie był zbyt wygórowany. Skoro Francesca jest już w finale i nie odpuściła sobie grania przed Rolandem to zgarnie już ten tytuł. W Paryży prawdopodobnie nie odegra znaczącej roli, aczkolwiek ja ją widzę wysoko w tym turnieju. Wszystko będzie zależało od drabinki. Francesca z Alize ma h2h 7-1. Z historii pojedynków jasno wynika, że to Schiavone dyktowała zawsze warunki na korcie. Włoszcze zawsze łatwo grało się z Cornet i jeśli dzisiaj zagra na maksimum swoich możliwości, to będzie to szybki mecz i łatwe zwycięstwo dla Francesci. Alize jakimś cudem doczłapała się do finału i zapewne łatwo się nie podda, ale czy ma jakiekolwiek argumenty na Schiavone?! Nie sądzę. To Włoszka musiałaby się mocno posypać i oddać ten tytuł. Mam nadzieje, że tak się jednak nie stanie i będzie 2-0 dla faworytki. Moim zdaniem Parmentier mogłaby bardziej zagrozić Schiavone i tak po cichu liczyłem, że to ona znajdzie się w finale, bo prezentowała się trochę lepiej niż Cornet w ostatnim czasie. Nie ma jednak co gdybać... trzeba czekać na mecz i mam nadzieje, że Włoszka nie zawiedzie. Powodzenia!!

 

http://obstawianie.com/atp-dusseldorf-nicea-wta-bruksela-strasbourg-vt122628.htm#1674079

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-05-28, 15:04 ]

:plus: 68

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Spotkanie Towarzyskie

Data: 26.05.2012 godz. 17:00

Spotkanie: Polska - Słowacja

Typ: Obie strzelą? Nie

Kurs: 1.99

Bukmacher: Betsson

Analiza:

 

Dziś o godzinie 17:00 w Austrii a konkretniej w Klagenfurcie Polska reprezentacja rozegra spotkanie towarzyskie z reprezentacją Słowacji. Według bukmacherów faworytem spotkania jest Polska, ale według mnie tak samo w tym spotkaniu może paść bezbramkowy remis, jak i minimalne zwycięstwo Słowaków. Szczerze, liczę na to, że Polska będzie chciała ten mecz wygrać, ale wiemy jak nasi się spisują w ataku pozycyjnym, niezbyt dobrze. Słowacja nie powinna się za bardzo starać jest to tylko mecz towarzyski dla nich, piłkarze chcieliby za pewne odpocząć. O tym, że mój typ ma szanse wejścia świadczą o tym ostatnie wyniki naszej reprezentacji: 1:0 z Łotwą, 0:0 z Portugalią, 1:0 z Bośnią i Hercegowiną, 2:1 z Węgrami czy też 0:2 z Włochami. Jak widzimy w aż 4 z 5 ostatnich spotkań reprezentacji Polski tylko jedna drużyna zdobywała gole. Jeśli chodzi o 5 ostatnich meczy reprezentacji Słowacji w przewadze też strzela bramki tylko jedna ekipa: 2:1 z Turcją, 1:1 z Macedonią, 0:1 z Rosją, 0:4 z Armenią czy też 0:0 z Irlandią. Tutaj w 3 z 5 ostatnich spotkań Słowacji tylko jedna drużyna zdobywała bramkę/bramki. Ostatni mecz Słowacji z Polską, to wynik 1:0 dla Słowacji w meczu eliminacji Mistrzostw Świata. Polska prawdopodobnie zagra w najmocniejszym składzie, a w bramce najprawdopodobniej wystąpi Wojciech Szczęsny, bowiem Fabiański oraz Tytoń narzekają na problemy zdrowotne. Po stronie Słowacji na pewno nie wystąpi Stoch (zawodnik który regularnie występuje w tureckim Fenerbahce Stambuł) czy też Weiss (gracz Espanyolu). Liczę na dobry występ naszej trójki z Dortmundu: Piszczka, Błaszczykowskiego, oraz oczywiście Roberta Lewandowskiego. Wojciech Szczęsny jest dość pewny w naszej bramce, chociaż w Arsenalu nie dawno popełnił parę błędów. Według mnie wygramy te spotkanie nie tracąc w ogólne bramki, ale to piłka w której wszystko się może zdarzyć, nie zdziwiłbym się, gdyby spotkanie zakończyłoby się rezultatem bezbramkowym.

 

http://obstawianie.com/spotkania-towarzyskie-vt7278,125.htm#1674088

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-05-28, 15:02 ]

:plus: 99

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis -WTA - SINGIEL: Brussels (Belgia), ziemna g.15.30

Spotkanie: Agnieszka Radwanska - Simona Halep Zakłady na gemy z handicapem

Typ: Simona Halep +5.5 Gamów

Kurs: 1.909

Bukmacher: Sportingbet

Analiza:

 

W meczu finałowym w Brukseli Agnieszka Radwańska zmierzy się z Simoną Halep. Rumunką, która bardzo dobrze czuje się na kortach ziemnych (72.09 % zwycięstw na tej nawierzchni) i potwierdza to również w tym turnieju.

Najpierw Rumunka pokonała w trzech setach Jelenę Jankovic a następnie Monicę Niculescu, Dominikę Cibulkovą i wreszcie Sofię Arvidsson. Rywalki miała więc dość wymagające w porównaniu z Polką, która najpierw bez większych problemów pokonała Lesya Tsurenko i Alison Van Uytvanck, wczoraj natomiast zagrała dość przeciętne zawody z Kaią Kanepi. Owszem wygrała 76(8) 63 ale Isia raczej nie grała na sto procent swoich możliwości. Słabo wyglądał serwis Polki, Estonka miała, aż 14 break pointów z czego wykorzystała raptem 4. Dlatego jakoś nie widzę by Agnieszka Radwańska w tym meczu łatwo i szybko wygrał, owszem jest faworytką i ma spore szansę na wygranie ale według mnie nie będzie to łatwe spotkanie. Rumunka gra tu bardzo dobrze, nieźle wygląda jej pierwszy serwis więc okazji na przełamanie, aż tak wielu nie powinno być. Zresztą jak już wspomniałem sam Agnieszka nie serwuje tutaj najlepiej i według mnie również jakieś przełamanie po stronie Rumunki będą.

Mój typ to +5.5 gemów na korzyść Halep. Nie wydaje mi się by Polka po tym co wczoraj zaprezentowała mogła tutaj zdominować swoją rywalkę. Według mnie Radwańska będzie chciała wygrać jak najmniejszym nakładem sił, bo wie, że już na początku French Open ma dość ciężka drabinkę turniejową (bodaj w drugiej rundzie trafia na Venus Williams) i granie handicapów w stronę Radwańskiej w tym meczu mija się (według mnie) z celem.

 

http://obstawianie.com/atp-dusseldorf-nicea-wta-bruksela-strasbourg-vt122628.htm#1674092

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-05-28, 15:03 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radwanska A. - Halep S godz. 15:30

typ: 2-0

kurs: 1,62

Buk : Betsson

 

W dzisiejszym finale w Brukseli rozstawiona z "jedynką" Agnieszka Radwańska zmierzy się z Rumunką Simoną Halep. Faworytką tego spotkania jest oczywiście "Isia" ,dlatego stawiam na szybkie zwycięstwo w dwóch setach. Po niespodziewanej porażce w Rzymie z Cetkovską,która jej wyraźnie nie leżała i odpadnięciu w pierwszym swoim meczu, w Brukseli już wszystko wygląda dobrze. Co prawda turniej jest słabiej obsadzony,bo już jutro zaczyna się French Open i wiele zawodniczek odpoczywało przed tak ważnym turniejem.

Radwańska w trzech meczach na kortach w Brukseli nie straciła seta i myślę,że tak zakończy ten turniej bez straty seta,małe problemy pojawiły się wczoraj ,bowiem Aga przegrywała już 1-5,jednak udało jej się wygrać w tie-breaku . Tak więc widać,że zależy jej na końcowym zwycięstwie i nie odpuszcza żadnych piłek. Po za tym setem,straciła jeden gem z Tsurenko, trzy gemy z Van Uytvanck, Alison oraz trzy gemy w drugim secie we wczorajszym meczu z Estonką. Myślę,że to będzie trzeci wygrany turniej Radwańskiej w tym roku.

Rumunka do tej pory nie zachwycała dochodziła wyżej w słabiej obstawionych turniejach,półfinał w Fez,ćwierćfinał w Barcelonie. Na poprzednich dwóch turniejach w Madrycie oraz Rzymie przegrała dwukrotnie w pierwszej rundzie z Venus Williams. W Brukseli w pojedynku z Cibulkovą przegrała pierwszego seta 6-0,jednak udało jej się wygrać.

Sądzę,że Agnieszka będzie chciała szybko wygrać i lecieć jak najszybciej do Paryża,na pewno nie zagra tam jutro swojego pierwszego meczu,będzie to zapewne poniedziałek być może nawet wtorek.

Będzie miała krótką przerwę na regenerację więc nie powinno być dzisiaj problemu w spotkaniu z Simoną.

 

http://obstawianie.com/atp-dusseldorf-nicea-wta-bruksela-strasbourg-vt122628.htm#1674095

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-05-28, 15:03 ]

:plus: 62

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie. Chris Holder - Emil Sajfutdinov Żużel - Międzynarodowe - Swedish SGP

Typ.1

Kurs.1,60

Bukmacher.Tobet

Data.26.05.2012 g.19.00

 

Analiza.

 

Dzisiaj zostanie rozegrany turniej Grand Prix Szwecji na torze w Goeteborgu.Ja wybralem do typowania w tym turnieju pare zawodnikow Chris Holder - Emil Sajfutdinov.Jak dla mnie zdecydowanym faworytem jest tutaj Chris Holder na ktorego dzisiaj stawiam,ze wygra ten pojedynek i stanie w dodatku na podium.Jak wszyscy wiemy Holder znajduje sie ostatnio w super formie ,swietne mecze w Polsce,Szwecji i Anglii a czego efektem jest 6 miejsce na chwile obecna GP z dorobkiem 35 punktow.Natomiast jego rywal z pary Emil Sajfutdinow jest na miejscu 8 z dorobkiem 25 punktow.Holder dotychczas zdobyl w turniejach nastepujace ilosci punktow...4,19 i 12...natomiast Sajfutdinov 8,7 i 10...Tak wiec widac,ze Holder pokpil sprawe w pierwszych zawodach a teraz jedzie juz dobrze,a Rosjanin na swoim stalym srednim poziomie...Patrzac na numery startowe wylosowane to Rosjanin nie mial tutaj szczescia i wylosowal naprawde trudne biegi...Tak wiec wszystko przemawia za Australijczykiem i dodam ,ze w parku maszyn bedzie jego klubowy przyjaciel Ward a wiec bedzie mu sluzyl swoim doswiadczeniem i przypomne,ze ostatnie Grand Prix w Goeteborgu zakonczylo sie nastepujaco 2011 - 1.Chris Holder, 2.Greg Hancock, 3.Antonio Lindbaeck, 4.Janusz Kołodziej.Mysle,ze po takim kursie warto zaryzykowac.Polecam.

 

http://obstawianie.com/speedway-grand-prix-2012-vt122102.htm#1674174

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-05-28, 15:03 ]

:plus: 60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...