Skocz do zawartości

Poleffki %-)


pershing

Rekomendowane odpowiedzi


Koleś na strategy (forum pokerowe) założył temat o wdzięcznej nazwie %-)

 

Pierwszy raz z dziewczyną.

 

 

Siemanko, pisze tu by się was poradzić w pewnej wstydliwej sprawie... Mam 20 lat, ponad rok temu poznałem na studiach cudowną dziewczynę. Z czasem zaczęliśmy się widywać poza uczelnią. Zdałem sobie sprawę, jak bardzo mi na niej zależy, ubiegałem się o jej względy przez ponad pół roku. W końcu udało się - jesteśmy razem. Tworzymy szczęśliwy związek od kilku miesięcy. Jeśli chodzi o te sprawy to ja jej nigdy nie naciskałem - wiedziałem, że prędzej czy później przyjdzie na to czas. No właśnie... Ja to już to robiłem kilka razy. Kilka dni temu powiedziała mi, że chciałaby przeżyć ze mną swój pierwszy raz. Myślałem, że ona ma już to za sobą, teraz wprowadziła mnie w niemałe zakłopotanie. Pytałem się jej czy jest pewna tego, że jest już gotowa i chce ze mną to zrobić. Powiedziała, że bardzo mnie kocha, że jest gotowa. Powiedzcie mi teraz na jaki turniej powinienem ją zabrać? Ona chce od razu pojechać ze mną na jakiś turniej z dużym wpisowym, ja uważam, że na pierwszy raz lepiej będzie pojechać na turniej z niskim buy-in, bo ona nie ma doświadczenia.

Jak myślicie co zrobić w takiej sytuacji?

Pozdrawiam

 

%-)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...