Skocz do zawartości

Kącik polityczny


Darek007

Rekomendowane odpowiedzi


Za obrażanie polityków i nawet złe wyrażanie o nich w Polsce grozi odpowiedzialność karna :D Więc lepiej nic nie mówmy........

 

A, odnośnie mundurków szkolnych, to na studiach też to będzie obowiązywało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak będzie można się pośmiać z licealistów pocinających w mundurkach :lol:

 

masz coś do licealistów :krzeslo::krzeslo::krzeslo: munderek fajna rzecz ;) mówie tylko o koszulkach polo .... połowa nauczycieli wymaga tylko na lekcjach i to trzeba dopiero założyc jak grozi uwaga :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz coś do licealistów

 

Nie mam nic do licealistów, ale dla mnie zmuszanie 18-19-letnich ludzi do noszenia mundurków jest trochę śmieszne. Wydaje mi się, że w przypadku pełnoletnich uczniów ten nakaz będzie trudny do wyegzekwowania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba wy nie widzieliście I LO w Rz-owie :]:lol: Ogólnie to nie przeszkadza.... wchodzimy do klasy jaki się babka rzuca to ubieramy na wieżch... Wychodzimi już tego nie widac. Zależy jeszcze kto jakie ma :p. U nas to jeszcze przejdzie granatowe pole z małym herbem i jest git :] Tylko kilka frajerów to cały czas nosi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

apropo polityki...

 

wejdzcie na www.google.pl i wpiszcie w normalnej wyszukiwarce: kutas i kliknijcie szczesliwy traf... :jupi:

 

pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.onet.pl/1494586,12,item.html

 

 

 

 

:mlotek::mlotek::krzeslo::krzeslo:

 

Wiem, że Bild to taki niemiecki Fakt, lub Super Express, ale straaaaaaaasznie mnie wku**ia takie pier***nie Niemców jakbyśmy to my byli jakimiś potworami. No bo to ku**a my wywołaliśmy II WŚ no i ku**a my pozabijaliśmy miliony ludzi na całym świecie. A, że bym zapomniał te multum Polaków zabitych podczas tej wojny to też my zabiliśmy, bo byli nie posłuszni :)) ku**a :c:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.onet.pl/1494586,12,item.html

 

 

 

 

:mlotek::mlotek::krzeslo::krzeslo:

 

Wiem, że Bild to taki niemiecki Fakt, lub Super Express, ale straaaaaaaasznie mnie wkur*** takie pier*** Niemców jakbyśmy to my byli jakimiś potworami. No bo to kur*** my wywołaliśmy II WŚ no i kur*** my pozabijaliśmy miliony ludzi na całym świecie. A, że bym zapomniał te multum Polaków zabitych podczas tej wojny to też my zabiliśmy, bo byli nie posłuszni :)) kur*** :c:

 

Po pierwsze: Polacy też zabijali. Chyba nie chcesz powiedzieć, że tylko Niemcy strzelali :p Wojna to wojna - nie ma zasad. Niemcy nam, to i my Niemcom. Prawda jest taka, że Polacy to zajebiście mściwy naród i nie udawaj zgorszonego jakbyś tego nie wiedział.

 

Po drugie: dajesz się łatwo prowokować. To się nazywa kształtowanie opinii publicznej. Masz mózg własny to go używaj a nie kieruj sie jakimiś tam bzdetami, które piszą pismaki. One muszą takie rzeczy pisać, bo inaczej nikt tego nie będzie kupował - normalne zasady biznesu. Wielkie rety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się zgadzam z pyrlikiem, my jako POLACY musimy reagować na takie rzeczy. Za kilka pokoleń te szuje tak zmienią obraz historii, że nasze wnuki będą musiały się wstydzić za przodków walczących w II wojnie światowej. Co z tego że Polacy też zabijali, co mieli robić gapić się na zbrodniarzy. Nienawidzę Niemców, zasrane cwaniaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemcy,myślą że jak gospodarka i polityka tak dobrze im idzie to od razu mogą pluć z góry na Polske,ta Szwecja i te inne skandynawskie kraje też sie mają z czego cieszyć bo zaraz po II wojnie mogły od razu się odbudowywać po i tak małych stratach,jakby Hitler i Stalin tak samo tą skandynawie podbili jak Polske to by skandynawia to był kraj o takim samym procencie bezrobocia co polska a może nawet gorszym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się zgadzam z pyrlikiem, my jako POLACY musimy reagować na takie rzeczy. Za kilka pokoleń te szuje tak zmienią obraz historii, że nasze wnuki będą musiały się wstydzić za przodków walczących w II wojnie światowej. Co z tego że Polacy też zabijali, co mieli robić gapić się na zbrodniarzy. Nienawidzę Niemców, zasrane cwaniaki.

 

Już Cie lubie :p:%-)

 

A co do ciebie handicap. Wiem, że dałem się sprowokować, ale nie moge tego czytać. Mam własną opinię :)) A to, że zabijali to zabijali ku**a JEGO JEBANA MAĆ %-) w obronie własnego kraju ! I nie dziw się, że czasami puszczały im newy. Jeżeli nawet nie czasami, a często to im się serio nie dziwie.

 

Niemcy,myślą że jak gospodarka i polityka tak dobrze im idzie to od razu mogą pluć z góry na Polske,ta Szwecja i te inne skandynawskie kraje też sie mają z czego cieszyć bo zaraz po II wojnie mogły od razu się odbudowywać po i tak małych stratach,jakby Hitler i Stalin tak samo tą skandynawie podbili jak Polske to by skandynawia to był kraj o takim samym procencie bezrobocia co polska a może nawet gorszym

 

Nie wiedziałem, że jest taki kraj jak Skandynawia :k: A po drugie Szwecja bodajże nie brała udziału w Wojnie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Debilna gazeta, tylko przez kogo zginęło kilkanaście milionów istnień, pewnie K**** wcale nie przez kraj niemiecki, a za co konferencja wersalska (1919) tak szwabów zjechała? Cóż by innego jak nie bycie sprawcą I wojny światowej a w zasadzie jednym z głównych agresorów. O drugiej już nie wspomnę bo to całkowita "zasługa" tych cwaniaków. Takie artykuły to główny powód dla jakiego historia Polski powinna być nam znana, żeby jakiś Niemiec nie mówił nam że mamy im oddać mazury czy śląsk. Jak oni podbijali różne kraje to to po prostu były przesiedlenia ale jak Polska w końcu wyszła na swoje i musieli swoje opuścić to juz nie były przesiedlenia tylko wygnanie. Jednak na szczęście te bildy i ten ostatni film o "wygnaniach" z prus wschodnich to tylko niezbyt duży % Niemców. Mam kontakt z paroma Niemcami i oni wstydzą się za te wojny. Ci co ich przesiedlono to po prostu z zawiści to robią bo jak spojrzeć na to tak z boku to te całe przesiedlenia to bylo odbieranie ludziom dobytku życia. Mam nadzieję że takich po******ch akcji jak wojna (zwłaszcza z "wojownikami Allaha...) my i nasi potomkowie nie będą świadkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
WSZYSTKO DZIĘKI PiS

1.Adam po wizycie u prezydentunia zdobył MŚ I KULKE Z KRYSZTAŁU

2.Kubica został pierwszym polakiem w F-1, jak swego czasu CHermaszewski NA ORBICIE.

3.Mamy Euro 2012.

4.Wzrost gospodarczy i mnóstwo innych sukcesów, a maskotka M E będą dwie kaczuszki.

5. vice mistrzostwa w siatkówce i piłce ręcznej

 

znalalzłem to na forum onetu i stwierdzam ze mohery mają najebane w głowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest PiS to najlepsza partia i to im wszystko zawdzięczamy :znudzony: Teraz będą się szczycić,że za ich rządów dostaliśmy EURO :/ A pan premier stanie na czele komitetu ds.EURO 2012...Paranoja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej nie maja sie czym szczycic,bo to nie za ich rządów został złozony wniosek o organizacje ME,a to chyba bylo w tym wszystkim najwazniejsze,a wygralismy przedewszytskim dzieki Surkisowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co maja mohery do tego tekstu? :D

kogo uwazasz za moherow, bo powiniennes wiedziec, ze te prawdziwe juz za LPR sa ... :D

jak to co a myślisz, że kto to pisał? najprawdziwszy moher zapatrzony w kaczkozordy ich się już nie da słuchać czytać a to co wkleiłem to już jest po prostu żenada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...