Skocz do zawartości

[<font color=green>KD</font>] na $pokojnie


goldberger

Rekomendowane odpowiedzi


No z tym typem na Rumunię to bym się zastanowił, bo wg mnie to nieco podwyższone ryzyko. Wydaje mi się, że poleci Ci na tym kuponik...Co prawda na Rumunię dają bodajże 1.17, ale -2,5 to odważnie.

 

samo w sobie granie -2.5 to odważne betowanie (nawet w przypadku brazylii czy hiszpanii) mówiąc szczerze ogarniałem te mecze kwalifikacyjne i jakoś nic mi nie wpadło w oko oprócz wspomnianej Rumunii, grają bardzo dobrze u siebie - ich rywal w walce o awans ma dzisiaj bardzo ciężkie zadanie (grają z Holandią) więc wszystko zostaje w ich rękach, Estonia mizeria więc liczę na klasyczne 3:0 :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mówiłem o Rumunii :-). Tak naprawdę to liczyłem na zwycięstwo Ghany i Angdlii, to się sprawdziło. Zawiodły mnie tylko Włochy, bo byłem przekonany, że grając nawet o przysłowiowa pietruszkę, nie oddają się Armenii.

 

brakło mało a sytuację były ale fakt 3:0 na klasę Rumunów to było za dużo - nie mniej dzięki za rzeczowe komentarze, u mnie na kuponie ruski dały dupy (miałem x2 na islandię dojczów portugalia ta pierwsza i do lat 21 tam coś z hokeja i własnie ruskich) :/:/:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...