Skocz do zawartości

ATP: Indian Wells; WTA: Indian Wells


duncan

Rekomendowane odpowiedzi

ATP - INDIAN WELLS

 

DD0D702C569A4088ABEAF67C28ADAA80.ashx?w=221&h=110

 

Miejsce: Indian Wells, USA

Ranga: ATP World Tour Masters 1000

Uczestników: S-96 D-32

Nawierzchnia: Hard

Pula nagród: $4,694,969

Strona oficjalna: http://www.bnpparibasopen.com/'>http://www.bnpparibasopen.com/

 

 

 

WTA - INDIAN WELLS

 

DD0D702C569A4088ABEAF67C28ADAA80.ashx?w=221&h=110

 

Miejsce: Indian Wells, USA

Ranga: Premier

Uczestników: S-96 D-32

Nawierzchnia: Hard

Pula nagród: $5,536,664

Strona oficjalna: http://www.bnpparibasopen.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość delpiero88

Dyscyplina: WTA Indiana Wells

Spotkanie: Stephanie Dubois- Lesia Tsurenko

Typ: Lesa Tsurenko wygra 2-0

Kurs: 2,75

Bukmacher: Bet365

Czas rozpoczęcia: 21:30 05.03.12

 

 

Dzisiaj rozpoczyna się turniej kwalifikacyjny do turnieju głównego WTA Indian Wells. W jednym ze spotkań kwalifikacyjnych dojdzie do pojedynku KAnadyjki Dubois i Ukrainki Tsurenko. Lekkim fawortytem bukmacherów jest zawodniczka z Europy i jak dla mnie powinna wygrać to spotkanie w dwóch setach. Tsurneko w tym sezonie zaliczyła ćwierćfinał w Memphis, gdzie pokonała Hradecką i Glas- obie w stosunku 2-1, natomiast uległa w tym turnieju Sofii Arvidsson 0-2. Wcześniej bardzo dobry występ w Fed Cup, gdzie wygrała oba spotkania i to nie z byle kim bo z Schiavone i Errani bez straty seta, chodź z tą drugą po prowadzeniu 6-1, 3-0 Errani skreczowała. Wcześniej w Australian Open doszła do 2 rundy, gdzie uległa Danieli Hantuchovej 2-1. Jeśli chodzi natomiast o Kanadyjkę, to ostatnie dwa turnieje w Monterrey i Acapulco kończyła w 1 rundach ulegając Melindzie Czink i Errani. Dlatego wszystko wskazuje na to, że ten pojedynek powinien być szybki i przyjemny i Ukrainka powinna sobię poradzić ze swoją rywalkąbez straty seta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis WTA Indian Wells - kwalifikacje 5.03.2012 20-15

Rodina - Rodionova

typ: 0-2

3.0

Bet365

Analiza

Dziś w spotkaniu pierwszej rundy kwalifikacji do turnieju Indian Wells, Rosjanka Rodina zmierzy sie z reprezentantka Australii, Rodionova. Rosjanka to 133 rakieta rankingu, Australijka jest wyzej o 22 pozycje. Rodina to dwudziestotrzy letnia zawodniczka, praktycznie bez wiekszych sukcesow, wartych odnotowania. W tym roku rowniez Rosjanka nie zachwyca, jedynym niezlym wynikiem wydaje sie byc polfinal ITFu w Midland. Australijka w tym roku walczyla zaciecie z czolowymi rakietami swiata. Zarowno z Maria Kirilenko jak i Jarmila Gajdosova walczyla trzy sety, ostatecznie jednak przegrywala. Nie przeszla kwalifikacji w Dubaju, w ktorych trafila jednak na finalistke z Kuala Lumpur - Petre Martic. Australijka pokonywala w tym roku na korcie twardym jednak takie zawodniczki jak: Greta Arn czy Tamira Paszek. Uwazam, ze sa to lepsze zawodniczki od Rosjanki. Rodionova niezle serwuje, dobrze gra przy siatce, lubi grac na korcie twardym. Uwazam, ze to ona zwyciesko wyjdzie z dzisiejszego spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, Eliminacje do Indians Wells

Data: 05.03.2012 19:00

Spotkanie: Wozniak - Hastan

Typ: 2:0

Kurs: 2.20

Bukmacher: Bet365

 

Witam wszystkich użytkowników konkursu. Na starcie chciałbym zaznaczyć że będę wybierał mecze tylko warte ryzyka, porządnie przeanalizowane - typowo do grania. Doświadczenie jakieś już tam zdobyłem i myślę że mam szansę powalczyć, co na pewno będę czynił. Chcę życzyć szczęścia wszystkim użytkownikom forum jak i konkursu. A więc zaczynajmy. Mój pierwszy typ będzie typem z tenisa. Dziś startują eliminacje do ( jak już podałem w dyscyplinie ) Indian Wells. O godzinie 19:00 powinny pojawić się na korcie kanadyjka Karolina Wozniak oraz jej starsza rywalka, Brytyjka, Watson. Faworyt spotkania ? Zdecydowanie, jak i moim tak i bukmacherów zdaniem jest nim Ola. Postaram się to uzasadnić w najbliższych kilku zdaniach. Jak szybko możemy mało komu zdefiniować Karolinę ? Po jednym meczu. Grała w tym sezonie z naszą Agą Radwańską. Czego moglibyśmy spodziewać się po tamtym meczu ? Pewno pewnej wygranej polki. Nic bardziej mylnego. Najbardziej celnym słowem opisującym tamten mecz to : męczarnia faworytki. Aga ostatecznie wygrała ten mecz po zaciętym trzy setowym pojedynku. Woźniak prezentuje zdecydowanie lepszy tenis niż ranking który obecnie zajmuje. Jestem pewien że szybko awansuje co najmniej do pierwszej 50 rankingu WTA. H. Watson tymczasem zawodzi. Oczekiwałem czegoś więcej po Brytyjce w tym roku. Porażka z beznadziejna Tsvetana Pironkova pokazała że z Brytyjką jest coś nie tak. Później urwała dosłownie jednego gema V. Azarence. Ostatni mecz H. Watson odbył sie z dobrze grająca w tym sezonie Szwedka S. Arvidsson. Niestety i tutaj przegrała prawie z kretesem 6:2 6:3. Forma H. Watson jest daleko w lesie.. Niestety inaczej tego opisać nie mogę. Przypomnę na koniec pozycję w rankingu WTP obydwóch zawodniczek. Ola - 86, Hatson 122. Na czystą jedynkę kurs także całkiem niezły 1.45.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepchenko Varvara - Rogowska Olivia

typ: 2-0

kurs: 1.90

Bet365

 

Dla mnie dość spore value na Lepchenko. Swietnie serwujaca naturalizowana Amerykanka wg mnie powinna pojawic sie w turnieju glowynm. Ten sezon Varvara ma niezły. Leworeczna zawodniczka sprawiła problemy wielu doswiadczonym zawodniczkom. Swietna gra przede wszystkim w Dausze, gdzie pokonała m.in. Goerges. Tam też powalczyła z naszą Isią. Rogowska niegdyś duzy talent. Obecnie taka młoda już nie jest (rocznik '91 na nikim nie robi wrażenia) Wg mnie to jedank ciagle poziom ITF. W slabo obsadzonym turneiju w Kuala Lumpur doszła do QF gdzie przegrała z Daniilidou. Obecnie wydaje mi sie, ze Amerykanka taką Greczynkę zamyka w 2 setach. Kurs jaki proponuje na Interwetten jest o okolo 0,1 wyższy niż większosc bukmacherow. Mysle, ze na rpawde warto zagrac na Lepchenko w tym meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis WTA Kwalifikacje Indian Wells 1-00 6.03.2012

Pliskova Karolina - Gallovits

typ: 2-0

2.60

Bwin

Analiza

Dziś w nocy polskiego czasu w spotkaniu pierwszej rundy kwalifikacji do turnieju Indian Wells, Czeszka, Karolina Pliskova zagra z Rumunka Edina Gallovits. Chyba tylko doswiadczenie stoi dziś po stronie Rumunki. Karolina to zawodniczka swietnie czujaca sie przede wszystkim na kortach twardych, co potwierdzaja jej ostatnie wyniki, wygrany turniej itf w Grenoble, II runda w Kuala Lumpur po przejsciu kwalifikacji i porazka z nasza Agnieszka Radwanska 4-6 4-6, a wiec Karolina nie oddala tego spotkania bez walki, ba jak widac po wyniku potrafila nawiazywac walke z 5. rakieta swiata. Gallovits w tym sezonie nie grala jeszcze zadnego spotkania na korcie twardym, przynajmniej ja takiego nie potrafie sie doszukac. Nic dziwnego, gdyz Rumunka jakiekolwiek sukcesy odnosi tylko i wylacznie na ziemi, na ktorej wystepowala w ostatnich tygodniach. Czeszka natomiast bardzo dobrze czuje sie na korcie twardym, przede wszystkim bardzo dobrze serwuje. Nie sadze, abysmy byli w tym meczu swiadkami niespodzianki, Czeszka powinna bez wiekszych problemow awansowac do kolejnej rundy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis, kwal. ATP Indian Wells

06.03.12 22:15

Bemelmans - Duclos

Typ: 2

Kurs: 3.30

pinnaclesports

 

Nie rozumiem kursów na to spotkanie, oczywiście lekkim faworytem jest Belg Ruben Bemelmans, który w rankingu ATP jest na miejscu 165 (Kanadyjczyk jest 229), jednak obaj to poziom challengerowy, może i lepszy początek sezonu miał Belg, który był w półfinale w Noumea i w finale w Helibronn. Natomiast Kanadyjczyk początek sezonu ma bez sukcesów, jednak nie ma jakiejś tragedii z jego formą, większość spotkań to 3-setowe wyrównane pojedynki. Belg jednak rzadko startował w Stanach Zjednoczonych, jakikolwiek by to turniej nie był, nie osiągnął żadnych większych sukcesów. Natomiast Kanadyjczyk oczywiście najlepsze wyniki osiągał w turniejach challengerowych rozgrywanych oczywiście w Ameryce Północnej. Tak jak pisałem faworytem jest Belg ale nie aż takim jak jest to nam sugerowane, ostatnio w kwalifikacjach do turniejów ATP dwie porażki w pierwszych rundach, myślę że Kanadyjczyk ma dziś spore szansę na wygraną, wydaje mi się że będzie to ciężki 3-setowy bój i oby w końcu to do Kanadyjczyka należała końcówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, Kwalifikacje Indian Wells

Mecz: Elias G. - Matosevic M.

Typ: Estrella

Kurs: 4.00

Bukmacher: Bet365

Data i godzina: 06.03.12, godz. 20:15

 

1 runda kwalifikacyjna do turnieju Indian Wells z pulą $4,500,000. Wiadomo, że żaden z tych zawodników nie będzie grał w końcowej fazie turnieju, ale zawsze mogą oni nabyć nowego doświadczenia i rozegrać mecz z tenisistą z czołowej 10. Jeżeli chodzi o to spotkanie to jednogłośnym faworytem bukmacherów jest Matosevic, który zaliczył ostatnio bardzo udany występ na turnieju w Delray Beach, gdzie niespodziewanie doszedł do finału ulegając w nim Andersonowi. Po dwóch dniach przerwy Marinko kontynuuje swoje tournee po Ameryce, tym razem chce osiągnąć dobry wynik na turnieju Indian Wells. Będzie zdecydowanie ciężej bo i obsada mocniejsza i brak w 100% sił na nowy turniej. Dwa dni dla tego typu zawodnika to zdecydowanie za mała przerwa, ale oczywiście nie mógł sobie odmówić występu w jednym z najważniejszych turniejów w tym roku. Widać było po australijskim Serbie duże zmęczenie w półfinalem na turnieju Delray Beach, gdzie pojedynkował się z Selą. Marinko oddychał rękawami, ciężko mu było biegać za piłką, ale mimo to szczęście się dla niego uśmiechnęło. Dzisiaj przyjdzie mu się zmierzyć z Brazylijczykiem Eliasem, mało kojarzone nazwisko w tenisowym świecie, ale chłopak jest młody i na pewno warto mu poświęcić trochę uwagi. Szczególnie dobrze radzi sobie na twardych kortach, gdzie w tym roku ma bilans 4-1, a ubiegły rok zakończył z bilansem 17/8. Wiadomo, że nie gra on w turniejach z wysoką stawką, ale dosyć często pojedynkuje się z graczami z dwusetki rankingu. Wbrew pozorom ta część rankingu to nie amatorzy, a na dużo talentów i niespełnionych i wciąż walczących próbujących się wykazać. Nie skreślałbym Eliasa z powodu, że gra on na nieco innym szczeblu niż jego dzisiejszy rywal, ponieważ Matosevic dopiero całkiem niedawno zaczął grać w turniejach rangi ATP. Widzę, w tym zdarzeniu poważne value, biorąc pod uwagę fakt, że Matosevic jest bardzo zmęczony po turnieju, miał problemy zdrowotne już na turnieju w Delray Beach, ponadto Elias to talent czystej wody, który możenas w najbliższym czasie zaskoczyć, a jak na razie nie jest doceniany. I jeszcze słaba dyspozycja serwisowa Marinko, który popełniał dużo niewymuszonych błędów i nie potrafił się wstrzelić pierwszym podaniem. Typ warty ryzyka, polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andreev - Smyczek (2) 2.15

 

Z Andreeva zostało już tylko nazwisko. O ile jeszcze na mączce coś od czasu do czasu wygra o tyle na szybszych nawierzchniach jest dramat. Smyczek to tylko solidny wyrobnik, ale wychowany na amerykańskim hardzie. Można nawet zauważyć u gracza z USA nieznaczny progres i lepszą grę niż 2-3 lata temu. Nie ukrywam, że typ bardziej przeciw Andreevowi niż na Smyczka, ale kurs na tyle dobry, że spróbować można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis, ATP, Indian Wells

06.03.12r. 23:35

Pospisil Vasek - Rodrigues Mathieu

typ: 2-0

kurs: 2.00

Bet365

 

Vasek bez formy to prawda, ale ile można przegrywać? Juz w zeszlym sezonie pokazal sie ze swietnej strony. Bdb gra na challengerach w USA, swietny wystep na USO. Ostatnio cienuje strasznie, ale Mathieu to akurat zawodnik z ktorym powinien wygrac. Vasek posiada swietny, bardzo mocny serwis to chyba jego najwieksza bron. Do tego dobry, mocny fh. To wystarczy by ograć Rodriguesa, ktory w tym seoznie ma problemy z zawodnikami typu lucas Pouille czy Germain Gigounon. Franuz to ciagle poziom ITF, a Kanadyjczyk puka powoli to czołowego tenisa. Mathieu pierwszy serwis na słabym poziomie, w graniach 180 - 190km/h. Drugi serwis słabiutki. Gracz ten nie jest w ogóle agresywny. Nie ma po prostu czym postraszyc Vaska. Pospisil na dzień dzisiejszy to o klasę lepszy tenisista, który nie powinien mieć tutaj większych problemów z bardzo przeciętynm Rodriguesem. Jak juz wspomniałem to idealny przeciwnik do przełamania bardzo niekorzystnej passy. Indian Wells to dobry turniej by Pospisil zameldował się ponownie w TOP100 ATP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis, ATP, Indian Wells

06.03.12r. 23:15

Nivokow - Schoorel

Typ: Under 19.5

kurs: 1.850

Bet365

 

Witam. Dziś ubogo, ale na temat. Troszkę za późno się obudziłem z tym pisaniem analizy właśnie do tego meczu. ( Wcześniej jak przystało na kibica, interesowałem się meczem ligi mistrzów w którym to Arsenal pokonał Milan 3:0, jednak ostatecznie odpadł z ligi mistrzów ) Co do typu to tak : Mecz z tego co podaje livesports, już za kilka minut. Zmierzą się ze sobą gracze których ranking ATP dzieli o około 800 miejsc. Tak tak, to nie pomyłka. Więc jak można się domyśleć powinno być szybko łatwo i przyjemnie - 0:2 dla Schorela. JEgo dzisiejszy przeciwnik czyli Nivokov od września 2011 rozegrał bodaję 5 meczy. Wniosek prosty - To amator. A więc w pojedynku amatora z zawodowcem czego można się spodziewać ? Pogromu. Dodam jeszcze że na te 5 meczy, przegrał 4 w stosunku 2:0. Dziś myślę podobny scenariusz. No nie ma co tu więcej lać wody. Faworyci czasem zawodzą, jak sama nazwa mów ... Pewniak Dnia. Ja jednak jestem skłony powiedzieć że dziś będzie bez niespodzianek. Zapraszam na spotkanie które już zachwilkę przetransmituje Bet365. Pozdrawiam. Powodzenia. DiG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lesia Tsurenko (UKR) - Shahar Peer (ISR) godz. 21:30

typ:1 :t:

kurs: 2,85

Buk: Tobet

 

 

Ostatnio obserwuję postępy dwóch tenisistek zawodniczki z Tajwanu Hsieh oraz Ukrainki Tsurenko. Dzisiaj własnie gra ta druga z Izraelką Peer. Tobet wystawił najwyższy kurs 2,85 dla mnie trochę zawyżony. Ukrainka gra coraz lepiej po pokonaniu Włoszek ,Schiavone i Errani dotarła do ćwierćfinału w Memphis . Żeby dostać się do głownego turnieju Indian Wells musiała przejść przez dwie rundy kwalifikacyjne , pokonała w nich Dubois, Stephanie 2:1 36 76 63 oraz gładko Kudryavtseva, Alla 2:0 63 61. To będzie pierwsze spotkanie między tymi zawodniczkami, Izraelka w tym roku jeszcze nie grała w USA,natomiast Tsurenko jest tam już 2 tydzień i wydaję się ,że czuję się tam bardzo dobrze.

Peer w tym roku najlepiej zagrała w pierwszym turnieju w Hobart gdzie dotarła do półfinału,nastepnie w AO odpadłą w drugiej rundzie,później w Paryżu tylko pierwsza runda. Na Azjatyckich turniejach osiągnełą w Katarze 3 rundę natomiast w Dubaju odpadła w drugiej rundzie z Agnieszką Radwańską.

40 w rankingu WTA Izraelka gra na swoim równym poziomie,natomiast Tsurenko widać jak pnie się w górę po kontuzji ,jej forma jest coraz lepsza i coraz częściej nas zaskakuję dobrymi wynikami.

Gdy zobaczyłem to spotkanie po takim kursie do razu je obstawiłem,sądzę że Tsurenko powinna wygrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis WTA Indian Wells, 23-30 8.03.2012r

Begu - Hradecka

typ: 0-2

3.10

Bwin

Analiza

Dziś w spotkaniu pierwszej rundy turnieju wta w indian wells, Rumunka Begu, zagra z Czeszka Lucie Hradecka. Wielki turniej Indian Wells rozgrywany jest na korcie twardym, co juz na starcie spotkania wiecej szans daje Czeszce. Hradecka o wiele lepiej niz rumunka czuje sie na takiej nawierzchni kortu. Dla Begu jedynym godnym uwagi wynikiem byl polfinal w Acapulco, ktory to turniej byl rozgrywany na .... ziemi. Rumunka wlasnie tam czuje sie najlepiej, nie liczac turnieju w Acapulco, wygrala jak do tej pory w tym sezonie zaledwie jedno spotkanie. Zupelnie inaczej Czeszka, ktora na hardzie czuje sie niezle. Hradecka byla w II rundzie Australian Open, cwiercfinale w Middland, czy II rundzie w Memphis. Rumunka na korcie twardym w tym sezonie moze sie co najwyzej pochwalic II runda w Hobart i to by bylo na tyle. Jesli dzis Czeszka zagra tak jak potrafi, to ona awansuje do kolejnej rundy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis ATP Indian Wells, 22:00 8.03.2012r

Bogomolov Jr - Stakhovsky

typ: 2

kurs: 1.91

bukmacher: Bwin

 

Kursy wyrównane, spadają u wszystkich buków w stronę Stakhovskiego. Jak dla mnie zdecydowanym faworytem jest Ukrainiec, posiada on bardzo dobry serwis, w turnieju w Dabaju oglądałem jego mecz z Djokovicem, nawiązywał tam równą walkę, pewnie wygrywał w 1 secie swoje podania, ma znakomity, bardzo mocny serwis, jest bardzo dobrym deblistą, także po swoim serwisie, często stosuje akcje serve & volley, bardzo dobro forehand, i pojedynczy backhand, Ukrainiec technicznie zdecydowanie lepszy od Bogomolova, który ostatnio jest zdecydowanie bez formy, gra bardzo kiepskie spotkania, nie potrafi utrzymywać swojego podania, co w meczu ze Stakhovskim zle mu to wróży, niespełna miesiąc temu Bogomolov wygrał z Ukraińcem po kreczu, myślę że po kontuzji już nie ma śladu, polecam zagrać na zwycięstwo Stakhovskiego, Bogomolov ma strasznie słabą psychikę, często lubi sobie łamać rakiety. Polecam zagranie na zwycięstwo Ukraińca najlepiej w bukmacherze gdzie krecz = zwrot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Santiago Giraldo - Jack Sock (2) 3.75

 

Giraldo ma spore możliwości, ale rzadko je w pełni wykorzystuje. Do tego należy dodać, że jest to zawodnik najlepiej czujący się na mączce. Sock to typowy przedstawiciel współczesnego amerykańskiego tenisa, czyli dobry sewis i forehand. Z pewnością atutem będzie również wsparcie własnej publiczności oraz twarda nawierzchnia, na której jest ograny od małego. Kurs wysoki, ale przy słabszym dniu Giraldo jak najbardziej do wygrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88

Dyscyplina: ATP Indian Wells

Spotkanie: Bogomolov Jr- Stakhovsky

Typ: Stakhovsky wygra 2-0

Kurs: 3,30

Bukmacher: Betsafe

Czas rozpoczęcia: 22:45 08.03.12

 

 

Zaraz po spotkaniu Tamiry Paszek i Yakimovej na kort numer 4 wyjdą Bogomolov Junior i Sergiej Stakhovsky. Jeśli chodzi o bukmacherów, to większe szanse dają zawodnikowi Bogomolovi, jednak wyraźnie kursy spadają na tego drugiego. I to w sumie nie bez powodu. Po słabszym początku sezonu, Stakhovsky jakby zaczynał się odradzać o czym świadczy pojedynek z Djokovicem, który wprawdzie przegrał w dwóch setach, jednak widać było walkę, gdyż pierwszy set Serb wygrał dopiero po tie breaku. Jeśli chodzi o Rosjanina, to w lutym również nie zachwyca, gdyż w Zagrzebiu, Rotterdamie i Delray Beach odpadał w drugich rundach, w Memphis odpadł w pierwszej rundzie natomiast w pucharze Davisa przegrał oba spotkania. To pokazuje, że Bogomolov początek sezonu nie ma dobrych wyników, co daje zielone światło dla Stakhovskiego. Wydaje mi się, że Ukrainiec wygra gładko 2-0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis ATP - Indian Wells

Mecz: Llodra - Gulbis

Typ: Handicap setowy : Llodra (-1.5)

Kurs: 2.7

Bukmacher: bet-at-home

Data: 09.03.12 r. godz: 22:00

 

ANALIZA

 

Tak sobie myślę, i po 9 dniach marca, znalazłem cel właśnie na ten miesiąc. Wygrać ten konkurs. Nie będzie to łatwe, bo n forum jest wielu dobrych specjalistów od bukmacherski. Ale przechodząc do rzeczy. Dziś o godzinie 22:00 rozpocznie się myślę ... interesujące spotkanie po między francuzem Michaelem Llodrą a Ernestem Gulbisem. Faworyt spotkania ? Jak i wg. mnie tak i wg. bukmacherów jest nim Llodra. Dlaczego ? Postaram się to w kilku zdaniach wytłumaczyć. Golbis w ostatnim turnieju wymęczył dwa mecze z Darcisem i Fallą, a gdy przyszła pora na Matosevica, ogarnął jedynie pierwszego seta, zeby chwilę później przegrać dwa kolejne. Dziwne. W ostatnich sezonach lubiłem tego zawodnika. Podobała mi się jego gra. Jednak ten sezon jest przeciwieństwem ostatnich. Gra słabo. W pierwszym secie jeszcze coś powalczy a później lipa totalna. Natomiast jeśli chodzi o rywala Gulbisa - Llordę to gra dobrze. Oglądałem jego ostatnie spotkanie, a kilka kolejnych śledziłem na bet-at-home. Pokazuje dobry tenis grając serve & volley. Naprawdę widzę te mecz jako okazja do zarobienia. Dla mniej odważnych warto by się było skusić również na Llordę. Uważem że chimeryczne zachowania jakimi dysponuje Gulbis nie poprowadzą go do zwycięztwa a wręcz przeciwnie. Llorda pokaże łotyszowi gdzie raki zimują. Z typu polecałbym skorzystać. Pozdrawiam i miłej zabawy życzę. :)

 

22:00 - Zapraszam do swoich bukmacherów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis ATP - Indian Wells

Mecz: Llodra - Gulbis

Typ: Handicap setowy : Llodra (-1.5)

Kurs: 2.7

Bukmacher: Bet-at-home

Data: 09.03.12 r. godz: 22:00

 

ANALIZA

 

Tak sobie myślę, i po 9 dniach marca, znalazłem cel właśnie na ten miesiąc. Wygrać ten konkurs. Nie będzie to łatwe, bo n forum jest wielu dobrych specjalistów od bukmacherski. Ale przechodząc do rzeczy. Dziś o godzinie 22:00 rozpocznie się myślę ... interesujące spotkanie po między francuzem Michaelem Llodrą a Ernestem Gulbisem. Faworyt spotkania ? Jak i wg. mnie tak i wg. bukmacherów jest nim Llodra. Dlaczego ? Postaram się to w kilku zdaniach wytłumaczyć. Golbis w ostatnim turnieju wymęczył dwa mecze z Darcisem i Fallą, a gdy przyszła pora na Matosevica, ogarnął jedynie pierwszego seta, zeby chwilę później przegrać dwa kolejne. Dziwne. W ostatnich sezonach lubiłem tego zawodnika. Podobała mi się jego gra. Jednak ten sezon jest przeciwieństwem ostatnich. Gra słabo. W pierwszym secie jeszcze coś powalczy a później lipa totalna. Natomiast jeśli chodzi o rywala Gulbisa - Llordę to gra dobrze. Oglądałem jego ostatnie spotkanie, a kilka kolejnych śledziłem na Bet-at-home. Pokazuje dobry tenis grając serve & volley. Naprawdę widzę te mecz jako okazja do zarobienia. Dla mniej odważnych warto by się było skusić również na Llordę. Uważem że chimeryczne zachowania jakimi dysponuje Gulbis nie poprowadzą go do zwycięztwa a wręcz przeciwnie. Llorda pokaże łotyszowi gdzie raki zimują. Z typu polecałbym skorzystać. Pozdrawiam i miłej zabawy życzę. :)

 

22:00 - Zapraszam do swoich bukmacherów.

 

 

http://obstawianie.com/atp-indian-wells-wta-indian-wells-vt122128.htm#1655635

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azarenka (-6,5)- Barthel 1 1,85

 

Vika wiadomo jaki poziom prezentuje, nr 1 światowego tenisa, po kontuzji myslę że już nie ma żadnego śladu, wczoraj na przetarcie zagrała debla. Barthel niezła tenisistka, ale nie ten poziom jeszcze do czołówki. H2H 2:0 w tym sezonie W AO 6:2 6:4 i w ostatnim Viki turnieju w Doha 6:1 6:0. Vika wypoczęta, miała trochę przerwy więc będzie głodna gry. Szykuje się pewne i szybkie zwyciestwo i rezerwowanie sił na przyszłe rundy i niewiele jak godzinka gry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schiavone F. - Tsurenko L godz. 20:00

typ: 2 :n:

kurs: 2,53

Buk: Pinnacle

 

Po raz kolejny postanowiłem postawić na Ukrainkę Tsurenko,chociaż nie wygrywa przekonująco swoich spotkań to jednak przechodzi do kolejnych rund. W pierwszej rundzie Indian Wells pokonała Peer 2-1

w setach 4-6.6-3,7-5. Jak pisałem wcześniej Tsurenko dotarła do ćwierćfinału w Memphis.Jak widać twarda nawierzchnia służy Ukraince,bowiem ma juz ona 3 zwyciestwa w tym turnieju wliczając kwalifikacje. Włoszka natomiast przechodzi jakiś kryzys odpadła w pierwszej rundzie na turniejach w Doha i Dubaju przegrywając swoje mecze po 2-0. Schiavone wygrała tylko 3 mecze w tym roku,jednak na uwagę zasługuję tylko zwycięstwo nad Stosur,które było pierwszym rozegranym meczem w 2012.

Obie zawodniczki spotkały się przy okazji meczu Włochy-Ukraina. Tu wielka niespodzianka bowiem Tsurenko ogrywa Włoszkę 6-1,6-2. Choć obie zawodniczki w rankingu WTA dzieli ponad 100 miejsc to dla mnie faworytką tego spotkania jest Ukrainka,wygrywa ostatnio sporo meczy z wyżej notowanymi rywalkami i systematycznie pnie się w górę. Forma Włoszki jest wielką niewiadomą,patrząc na ostatnie wyniki można powiedzieć,że jest bez formy. Dlatego po raz kolejny bez zawahania stawiam na Tsurenko po bardzo dobrym kursie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azarenka (-6,5)- Barthel 1 1,85

 

Vika wiadomo jaki poziom prezentuje, nr 1 światowego tenisa, po kontuzji myslę że już nie ma żadnego śladu, wczoraj na przetarcie zagrała debla. Barthel niezła tenisistka, ale nie ten poziom jeszcze do czołówki. H2H 2:0 w tym sezonie W AO 6:2 6:4 i w ostatnim Viki turnieju w Doha 6:1 6:0. Vika wypoczęta, miała trochę przerwy więc będzie głodna gry. Szykuje się pewne i szybkie zwyciestwo i rezerwowanie sił na przyszłe rundy i niewiele jak godzinka gry :)

 

:minus::minus::minus:

 

miała piłkę meczową przy stanie 6:4 5:1 :krzeslo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis WTA Indian Wells 20-00 10.03.2012

Arvidsson - Niculescu

typ; 2-0

4.00

Betsson

Analiza

Dziś w spotkaniu drugiej rundy turnieju wta w indian wells, Szwedka Sofia Arvidsson zagra z Rumunka Monika Niculescu. Obie jak do tej pory graly ze soba raz, wtedy gora byla Szwedka. Dzis oczekuje podobnego scenariusza tego meczu. Dlaczego bukmacherzy az tak faworyzuja Rumunke? Nie mam zielonego pojecia. Rumunka przeciez najlepiej radzi sobie na kortach ceglanych. Osiagnela w tym sezonie kilka niezlych rezultatow, III runde Australian Open, czy cwiercfinal w Doha. Rumunka jednak w ostatnim swoim turnieju zaprezentowala sie zenujaco slabo i odpadla w I rundzie z Maria Kirilenko. Ogladalem tamto spotkanie, Rumunka w nim wygladala na zawodniczke raczej z cyklu ITFów niz WTA. Arvidsson natomiast w ostatnich tygodniach radzi sobie niezle. Wygrala turniej w Memphis, na podobnej nawierzchni kortu, tracac po drodze do zwyciestwa zaledwie jednego seta. W I rundzie, w dwoch setach ograla doswiadczona Greczynke - Danilidou. Doswiadczenie, ogranie jest dzis po stronie Szwedki. Biorac pod uwage ostatnie spotkania rozgrywane przez obie tenisistki rowniez wskazywalbym dzis na Arvidsson i tak tez typuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azarenka V./Kvitova P. - Errani S./Vinci R. godz. 21:30

typ:2

kurs: 2,30

Buk: Betsafe

 

Znalazłem ciekawe spotkanie w deblu na kortach Indian Wells. Numer jeden oraz trzy w rankingu WTA zmierzą się z Włoską parą Errani/Vinci. Dla Azarenki i Kvitovej to dopiero drugie spotkanie razem,w pierwszym swoim meczu razem pokonały mało mi znany debel Grandin N / Uhlirova V 2:0 62 62. Indywidualnie są one najlepsze ,jednak jako para trudno cokolwiek powiedzieć o ich grze. Warto dodać,że Kvitova niespodziewanie wczoraj odpadła z turnieju indywidualnego i wątpię,że bedzię chciała tu siedzieć dłuzęj.

Para Włoska bardzo dobra forma w tym roku ,finał w Australian Open i od tej pory nie przegrału żadnego spotkania kolejno wygrywały turnieje w Monterrey i Acapulco i nie tracąc nawet seta.

Kursy u wszystkich bukmacherów bardzo spadają ,liderka wraz z trzecią rakietą nie są juz takimi faworytkami,dla mnie w ogóle nie są.

Bwin nawet wycofał to spotkanie ze swojej oferty,szkoda bo teraz tylko u nich mam kasę.

Patrząc na ostatnie wyniki nie daję większych szans parze Azarenka/Kvitova. Dla Włoszek to już 22 turniej razem,myslę że mają wieksze doświadczenie i bardziej się rozumieją grając razem przez tyle czasu.

 

Azarenka z Kvitovą nie chciały sobie wstydu narobić i oddały walkowera :c:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis

Spotkanie: Novak Djokovic vs Kevin Anderson

Typ: Kevin Anderson +1,5 seta

Kurs: 4,45

Buk: Betsson

Data/godzina rozpoczęcia: 12-03-2012/21-00

Analiza:

Na kort/stadion numer jeden po spotkaniu Stosur vs Petrova wyjdą wyżej wymienieni zawodnicy, nie ulega wątpliwości kto jest faworytem do zwycięstwa w tym spotkaniu. Jest nim Serb Novak Djokovic ubiegłoroczny triumfator tejże imprezy, czy i w tym roku powtórzy ten sukces. Drabinka turniejowa ułożyła się dla niego pomyślnie. Wczoraj zagrał z kwalifikantem Golubevem i praktycznie bez problemów zwyciężył. Serb dał ugrać Kazachowi zaledwie pięć gemów. W tamtym spotkaniu Novak wykorzystał cztery z ośmiu break-pointów. Obaj panowie grali ze sobą około 80 minut. Warto przypomnieć, że po ubiegłorocznej wygranej w Indian Wells obecna jedynka światowego rankingu odniosła kilka zwycięstw z rzędu w turniejach wysokiej rangi. Kevin Anderson natomiast bardzo szybko bez problemów znalazł się już w trzeciej rundzie, gdyż na początku miał wolny los, w drugiej rundzie miał grać z Kohschlreiberem, jednak Niemiec oddał mecz walkowerem ze względu na kontuzję. Z jednej strony mam nadzieję, że ta dłuższa przerwa w grze spowodował, że Anderson zregenerował siły i dziś będzie w stanie ugrać przynajmniej seta. Warto dodać, że ostatnio wygrał turniej w Delray Beach, gdzie był rozstawiony dopiero z siódemką. Przede wszystkim atutem Andersona jest bardzo mocne, silne uderzenie, i dobre warunki fizyczne. Obecnie jest sklasyfikowany na 30 miejscu w rankingu ATP. Obaj zawodnicy grali ze sobą czterokrotnie, bilans jest korzystniejszy dla Serba, który prowadzi 3-1, jednak jeśli chodzi o spotkania rozgrywane na nawierzchni betonowej, na której przyjdzie dziś grac obu zawodnikom jest remis właśnie po jeden. Dziś emocje gwarantowane i po cichu liczę na Andersona-powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sensejjag

Spotkanie: Djokovic - Anderson

typ: Djokovic -5

kurs: 2,04

buk: Pinnacle

godz. 21:00

 

analiza:

Juz na dobre rozkreca sie sezon tenisowy. W USA jeden z ważniejszych turniejow w sezonie - Indian Wells. Dzis wieczorem na jedynce zagra obrońca tytułu, najlepszy tenisista ostatnich dwoch sezonów, Serb Novak Djokovic. Na początku roku potwierdza tylko ze jest w formie. Na dzien dobry wygrał Australian Open. Jego finał z Rafą Nadalem był po prostu fenomenalny. Prawie 6 godzin tenisa na najwyzszym poziomie musiał zadowolic kazdego fana tenisa. Gorzej Serbowi poszło w Dubaju, gdzie przegrał półfinał z Andym Murrayem. W tym turnieju z pewnościa bedzie chciał sie odbic i pokazać, ze porażka ze Szkotem to tylko słabszy dzień. Wierze w Djokovica. To co pokazuje Serb na korcie nie da sie opisac. Na dzien dzisiejszy nie ma lepszego tenisisty na świecie. Tym bardziej Kevin Anderson, ktory co prawda zrobil ostatnimi miesiacami spore postępy, jednak nie na tyle, by zagrozic Djokovicovi. Atuty zawodnika z RPA to zdecydowanie serwis, gorzej jednak idzie mu w defensywie. Myślę ze Novak w kazdym podaniu Andersona bedzie miał szanse na break-pointa. A w poprzedniej rundzie wykorzystał 50% break-pointów, a sam mecz był dla niego łatwy i przyjemny. Anderson w dwoch pierwszych rundach nie grał i jestem bardzo ciekawy jego postawy. Moze i bedzie bardziej wypoczety, jednak nie powinno to pomoc w meczu z Djokovicem, bo ten jest po prostu zdecydowanie lepszym tenisista. Nie licze na to ze rankingowa trzydziestka postawi az tak twarde warunki Novakowi. Ugranie przez niego pieciu -szesciu gemów to raczej maksymalne osiagniecie w konfontacji z liderem rankingu ATP. Poprzednie wygrane Serba z Andersonem oscylowały w granicach 5-6 gemy na korzysc Serba. Dzis liczę na bardziej przekonywujace zwyciestwo Djokovica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Indian Wells to chyba jeden z najbardziej nie przewidywalnych turniejów w całym roku, przynajmniej w mojej opinii.

Ale spróbujemy coś wytypować:

 

Klara Zakopalova - Na Li (2) 1.28

 

Jeśli Chinka jest w formie to nawet nie ma sensu porównywać ich możliwości czy osiągnięć. Dotychczasowe mecze wskazują na dobrą dyspozycję Na Li, tak więc można śmiało grać.

 

Marcos Baghdatis - Alexandr Dolgopolov (1) 1.72

 

Mam wrażenie, że obaj szukają swojej optymalnej dyspozycji. Z tym, że każdy podąża w innym kierunku - Marcos gra coraz lepiej i nawiązuje do dawnych lat, z kolei Dolgopolov zanotował obniżkę swojej formy w ostatnich miesiącach

 

Ciekawe są też zakłady na over 9,5 gema w 1 secie - ja wybrałem takie pary:

 

Fernando Verdasco - Juan Martin Del Potro @1.68

Jo Wilfried Tsonga - Radek Stepanek @1,72

Milos Raonic - Roger Federer @1,55

 

Zadecyduje serwis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Indian Wells to chyba jeden z najbardziej nie przewidywalnych turniejów w całym roku, przynajmniej w mojej opinii.

Ale spróbujemy coś wytypować:

 

Klara Zakopalova - Na Li (2) 1.28

 

Jeśli Chinka jest w formie to nawet nie ma sensu porównywać ich możliwości czy osiągnięć. Dotychczasowe mecze wskazują na dobrą dyspozycję Na Li, tak więc można śmiało grać.

 

Marcos Baghdatis - Alexandr Dolgopolov (1) 1.72

 

Mam wrażenie, że obaj szukają swojej optymalnej dyspozycji. Z tym, że każdy podąża w innym kierunku - Marcos gra coraz lepiej i nawiązuje do dawnych lat, z kolei Dolgopolov zanotował obniżkę swojej formy w ostatnich miesiącach

 

Ciekawe są też zakłady na over 9,5 gema w 1 secie - ja wybrałem takie pary:

 

Fernando Verdasco - Juan Martin Del Potro @1.68

Jo Wilfried Tsonga - Radek Stepanek @1,72

Milos Raonic - Roger Federer @1,55

 

Zadecyduje serwis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis WTA Indian Wells 13.03.2012, 22-30

Kerber - McHale

typ; 0-2

3.50

WilliamHill

Analiza

Dziś w spotkaniu czwartej rundy turnieju wta w indian wells, reprezentantka gospodarzy, Cristina McHale spotka sie z Niemka Andzelika Kerber. W tym turnieju Niemka rozegrala jak do tej pory zaledwie jedno spotkanie. W pierwszej rundzie miala wolny los, w trzeciej z kolei jej rywalka przed meczem poddala spotkanie. W drugiej rundzie Kerber pokonala Sloane Stephens, Niemka byla juz bliska odpadniecia z turnieju po przegraniu pierwszego seta, ale ostatecznie sie podniosla. Po turnieju w Paryzu, bardzo udanego dla Niemki, Kerber gra nieco slabiej. Widac bylo jej zmeczenie w Doha, przez co przegrala juz w II rundzie. W Indian Wells w tym spotkaniu ze Stephens zagrala jednak bardzo przecietnie. Kerber preferuje raczej korty szybsze, takie jak w Paryzu, tu mamy kort bardziej przypominajacy w szybkosci maczke. Takie korty lubi wlasnie Amerykanka, ktora preferuje tenis defensywny, choc rowniez potrafi atakowac. McHale niezle rowniez serwuje, w tym turnieju ograla, w dwoch setach Vesnine i w trzech partiach Kvitova, ktora oczywiscie nie jest w najwyzszej formie, ale jednak to trzecia rakieta swiata. Amerykanka w tym meczu zaprezentowala sie bardzo korzystnie i jesli dzis zagra podobnie daje jej wiecej szans na zwyciestwo w tym pojedynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis WTA Indian Wells 13.03.2012, 22-30

Kerber - McHale

typ; 0-2

3.50

WilliamHill

Analiza

Dziś w spotkaniu czwartej rundy turnieju wta w indian wells, reprezentantka gospodarzy, Cristina McHale spotka sie z Niemka Andzelika Kerber. W tym turnieju Niemka rozegrala jak do tej pory zaledwie jedno spotkanie. W pierwszej rundzie miala wolny los, w trzeciej z kolei jej rywalka przed meczem poddala spotkanie. W drugiej rundzie Kerber pokonala Sloane Stephens, Niemka byla juz bliska odpadniecia z turnieju po przegraniu pierwszego seta, ale ostatecznie sie podniosla. Po turnieju w Paryzu, bardzo udanego dla Niemki, Kerber gra nieco slabiej. Widac bylo jej zmeczenie w Doha, przez co przegrala juz w II rundzie. W Indian Wells w tym spotkaniu ze Stephens zagrala jednak bardzo przecietnie. Kerber preferuje raczej korty szybsze, takie jak w Paryzu, tu mamy kort bardziej przypominajacy w szybkosci maczke. Takie korty lubi wlasnie Amerykanka, ktora preferuje tenis defensywny, choc rowniez potrafi atakowac. McHale niezle rowniez serwuje, w tym turnieju ograla, w dwoch setach Vesnine i w trzech partiach Kvitova, ktora oczywiscie nie jest w najwyzszej formie, ale jednak to trzecia rakieta swiata. Amerykanka w tym meczu zaprezentowala sie bardzo korzystnie i jesli dzis zagra podobnie daje jej wiecej szans na zwyciestwo w tym pojedynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis WTA Indian Wells 13.03.2012, 22-30

Kerber - McHale

typ; 0-2

3.50

WilliamHill

Analiza

Dziś w spotkaniu czwartej rundy turnieju wta w indian wells, reprezentantka gospodarzy, Cristina McHale spotka sie z Niemka Andzelika Kerber. W tym turnieju Niemka rozegrala jak do tej pory zaledwie jedno spotkanie. W pierwszej rundzie miala wolny los, w trzeciej z kolei jej rywalka przed meczem poddala spotkanie. W drugiej rundzie Kerber pokonala Sloane Stephens, Niemka byla juz bliska odpadniecia z turnieju po przegraniu pierwszego seta, ale ostatecznie sie podniosla. Po turnieju w Paryzu, bardzo udanego dla Niemki, Kerber gra nieco slabiej. Widac bylo jej zmeczenie w Doha, przez co przegrala juz w II rundzie. W Indian Wells w tym spotkaniu ze Stephens zagrala jednak bardzo przecietnie. Kerber preferuje raczej korty szybsze, takie jak w Paryzu, tu mamy kort bardziej przypominajacy w szybkosci maczke. Takie korty lubi wlasnie Amerykanka, ktora preferuje tenis defensywny, choc rowniez potrafi atakowac. McHale niezle rowniez serwuje, w tym turnieju ograla, w dwoch setach Vesnine i w trzech partiach Kvitova, ktora oczywiscie nie jest w najwyzszej formie, ale jednak to trzecia rakieta swiata. Amerykanka w tym meczu zaprezentowala sie bardzo korzystnie i jesli dzis zagra podobnie daje jej wiecej szans na zwyciestwo w tym pojedynku.

 

Zainwestowałem 20zł w tego pewniaka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...