Skocz do zawartości

Typy na dzień 01.03.2012


b@rto

Rekomendowane odpowiedzi

Typy wraz z analizami

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

 

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami. Złamanie jakiegokolwiek punktu regulaminu = usunięcie analizy, w niektórych przypadkach ostrzeżenie.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

W przypadku nie podania kursu analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Przypominam o zmianach od września i października:

http://obstawianie.com/regulamin-i-zasady-vt7376.htm#1584415

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość delpiero88

Dyscyplina: ATP Dubai

Spotkanie: M.Kohlmann/S.Stakhovsky - M.Fyrstenberg/M.Matkowski

Typ: M.Fyrstenberg/M.Matkowski -1,5 seta

Kurs: 2,00

Bukmacher: Expekt

Czas rozpoczęcia: 12:30 01.03.12

 

 

W ćwierćfinale turnieju w Dubaju w okolicach godziny 12:30 dojdzie do pojedynku polskiego debla Fyrstenberg/Matkowski, który podejmie debel Kohlmann/Stakhovsky. Faworytem tego pojedynku jest nasz debel, i sądzę, że powinien sobie poradzić w tym spotkaniu w dwóch setach. Jakie argumenty na mój typ? Po pierwsze zgranie. Nasi debliści już od kilku lat grają razem i to naprawdę z fajnym efektem o czym mogliśmy się przekonać choćby w ubiegłym sezonie, gdzie nasza para w turnieju Masters doszła aż do finału. Jeśli chodzi natomiast o debel przeciwny, to owszem obaj mają deblowe epizody, jednak z innymi partnerami. Dla obu panów to dopiero drugi turniej grany ze sobą. Wcześniej grali w turnieju w St. Petersburgu, jednak było to w 2008 roku. Po drugie nasza ekipa w pierwszej rundzie stoczyła bój o ćwierćfinał z parą Baghdatis M. / Youzhny M., która w tym roku wygrała już turniej w Zagrzebiu. Nasi chłopcy nie stracili w tamtym spotkaniu nawet seta wygrywając 6-2, 7-5. Jeśli chodzi o przeciwników, to w pierwszej rundzie pokonali oni debel Cerretani J. / Ljubicic I. również w stosunku 2-0. Jednak sądzę, że w spotkaniu z Polakami nie będą jednak w stanie oni wygrać choćby jednego seta. Stawiam na wynik 2-0 dla pary Fyrstenberg/Matkowski.

 

 

http://obstawianie.com/atpdubajdelray-beachacapulco-wtaacapulcokuala-lumpur-vt121996.htm#1652463

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-03-07, 13:35 ]

:plus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka,Nba

Spotkanie: Atlanta-Golden State

Typ: Golden State

Kurs: 3,3

Buk: Bet365

Analiza:

 

Dzis w Nocy polskiego czasu kolejne spotkanie o mistrzostwo Nba po miedzy Golden State a Hawks.Gracze z Golden ostatnio sromotnie przegrali z Indianą gdzie mieli 13% skutecznosci za 3pkt a z gry tylko 34% ,kontuzjowany caly czas jest czołowy strzelec State Curry i raczej dzis tez nie wystąpi.Przedtem zaś Golden wygrało spotkanie z Phoenix i z Clippersami.Gracze Atlanty zaś wygrali z Orlando gdzie nie zagrał Joe Johnson jeden z liderow Hawks dzis tez raczej nie wystąpi.Wczesniej przegrali z Ny ,Chicago ,Phoenix.Atlanta to ekipa ktora dobrze broni szczegolnie u siebie i dobrze rzuca za 3pkt .Jesli dzis gracze Goldenow zatrzymaju trojke Hawks sądze ze bedzie wyrownany mecz i bedzie oscylowal w granicach remisu .Czołową postacia powinien byc Monte Ellis a swoje pkt powinien dołozyc Lee licze tez na Robinsona ktory potrafi dobrze kierowac grą swojej ekipy.

 

http://obstawianie.com/nba-2011-2012-vt121403,175.htm#1652472

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-03-07, 13:37 ]

Nie uznaje tej analizy. Piszesz ze wygraja GSW a w analizie jest raczej na odwrot. Ze zagrali bardzo slabo poprzednie spotkanie, ze nie wystapi lider zespolu. Gdzie tu jakies argumenty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis WTA Acapulco 3:30 1.03.2012r

Alberta Brianti - Krajicek M.

typ: 1

1.85

Pinnacle

Analiza

Dziś w nocy w spotkaniu drugiej rundy turnieju wta w acapulco Wloszka, Alberta Brianti spotka sie z Holenderka Michelą Krajicek. Podobnie jak wczoraj, dzis rowniez stawiam przeciwko Holenderce. Nieco szczesliwie w pierwszej rundzie po trzysetowym pojedynku udalo jej sie pokonac Rumunke Cadantu. Dla Holenderki nie jest to jednak nawierzchnia kortu przystosowana do jej gry. Holenderka zdecydowanie bardziej preferuje nawierzchnie szybsze, dobrze serwuje, gra ofensywnie, bywa jednak tez bardzo nieregularna. Dzis przyjdzie jej sie zmierzyc z wszechstronna zawodniczka w Wloch, Alberta Brianti, ktora na swoim koncie ma porownywalna ilosc sukcesow na korcie ziemnym, jak i twardym. W jedynym finale WTA, byla wlasnie na korcie ceglanym. Wloszka potrafi grac regularnie, na ziemi, potrafi rowniez zagrac nieco bardziej ofensywnie. Wloszka ma jak dla mnie wiecej atutow po swojej stronie na korcie ziemnym i wedlug mnie to ona dzis zwyciezy.

 

http://obstawianie.com/atpdubajdelray-beachacapulco-wtaacapulcokuala-lumpur-vt121996.htm#1652489

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-03-07, 13:38 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Biathlon Mistrzostwa Świata

01.03.2012 15:30

Zwycięzca biegu sztafetowego?

typ: Norwegia

kurs: 3.60

buk: Bet365

 

Jutro w niemieckiej miejscowości Ruhpolding rozpoczną się biathlonowe mistrzostwa świata. Imprezę tą zainaugurują biegi sztafet mieszanych.

Do faworytów tego biegu zalicza się cztery ekipy Norwegii, Niemiec, Francji i Rosji. według mnie jutro po pierwszy złoty medal sięgnie ekipa z Skandynawii. Jak wiemy biegi sztafetowe zależą bardzo od formy biegowej. Na strzelnicy zawodnik może dobrać naboje trzy razy i tą stratę czasową można bardzo szybko odrobić na trasie biegowej. Na pierwszej zmianie w ekipie norweskiej wystąpi jedna z czołowych zawodniczek świata Tra Berger. Norweżka jest znana z tego,że potrafi bardzo szybko biegać , ale również solidnie spisuje się podczas wizyty na strzelnicy. W zespole francuskim wystartuje Marie Laure Brunet i tutaj to Tora powinna nie co zyskać. W drużynie rosyjskiej na pierwszej zmianie zobaczymy Olgę Vilukhinę i tutaj też Berger powinna zyskać parę sekund, zaś jako pierwsza u Niemców na trasę wyruszy Andrea Henkel. Na kolejnej zmianie wśród ekipy norweskiej zobaczymy Synnoeve Solemdal, zawodniczkę bardzo dobrze biegającą, lecz nie co gorzej spisującą się podczas strzelania. Jej głównymi rywalkami będą Marie Dorin Habert, liderka Pucharu Świata Magdalena Neuner oraz Olga Zaitseva. Tutaj myślę, że Norweżka straci trochę czasu, ale nie powinna to być na tyle duża strata. Jako trzeci na trasę wyruszy wielki mistrz biathlonu Ole Einar Bjoerndalen, a w pozostałych zespołach walczących o medal będą to Simon Fourcade, Andreas Birnbacher oraz Dmitry Malyshko. OEB w ostatnich zawodach pokazał,że wraca do wielkiej formy i myślę, że na tych mistrzostwach będzie jedną z jaśniejszych postaci. Myślę, że tutaj na trzeciej zmianie Norwegowie nie stracą, a zyskają nie co czasu. Jako ostatni natomiast wyruszy wicelider Pucharu Świata, chyba teraz najlepiej biegający biathlonista świata Emil Hegle Svendsen. Będzie walczył z liderem Pucharu Świata Martinem Fourcade, Antonem Shipulinem i Arndem Peifferem. Jeżeli Emil na strzelnicy spisze się dobrze to myślę, że przyprowadzi swoją reprezentację na metę jako pierwszy.

 

http://obstawianie.com/sporty-zimowe-vt292,125.htm#1652501

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-03-07, 13:40 ]

:plus: 250

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Meksyk - Kolumbia

Typ: Meksyk

Kurs: 2,27

Buk: Pinnacle

Czas rozpoczęcia: 02:00, 1.03.2012r.

Analiza:

 

Spotkanie towarzyskie pomiędzy reprezentacjami Meksyku oraz Kolumbii. Mecz rozegrany zostanie w Miami w USA. Stawiam dziś na Meksyk z czysto piłkarskiego powodu, ich potencjał jest zdecydowanie większy niż rywali. Teoretyczni gospodarze wygrali wszystkie 5 ostatnich spotkań: warte uwagi są tutaj wygrane nad Urugwajem, Argentyną oraz solidną europejską marką jaką jest reprezentacja Serbi. W tym roku piłkarze Meksyku rozegrali 1 spotkanie - pokonali Wenezuelę w stosunku 3:1. Bramki w tym pojedynku zdobywali Salcido C., Marquez R. oraz Peralta O. Kolumbia w obecnych 2012r. jeszcze nie grała, będzie to więc ich inauguracyjny mecz. Ostatni osiągnięte wyniki nie napawają szczególnym optymizmem: remis z Wenezuelą 0:0 oraz porażka 1:2 z Argentyną. Motorem napędowym gospodarzy powinien być dziś z pewnością Hernandez, ktory jednak mimo wszystko ostatnio nie gra zbyt często, będzie to więc doskonała okazja aby dziś rozegrać mecz w pełnym wymiarze czasowym. Myślę, że obie drużyny stać dziś na strzelenie bramki. Goście postraszyć mogą Zunigą oraz P.Armero. Osobiście typuję 2:1. Spotkanie będzie zapewne zacięte ale mam nadzieje, że to reprezentacja Meksyku przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę. Spotkanie o 02:00 czasu polskiego.

 

 

http://obstawianie.com/spotkania-towarzyskie-vt7278,125.htm#1652503

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-03-07, 13:40 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Data: 01.03.2012 3:08

Spotkanie: San Antonio Spurs - Chicago Bulls

Typ: Chicago Bulls (ML)

Kurs: 2,110

Bukmacher: Pinnacle

 

Obie drużyny spisują się doskonale, w ostatnim czasie zdecydowaną większość swoich spotkań wygrywają. Różnica między Chicago a San Antonio jest taka, że Chicago spisuje się lepiej w ciągu całego sezonu, a San Antonio dopiero w Lutym złapało świetną formę. Bulls mają najlepszy bilans na wyjazdach w całej lidze, bo 14 wygranych i 6 przegranych robi wrażenie. San Antonio u siebie spisuje się fenomenalnie, ale wiecznie wygrywać nie będą, a Chicago jest idealnym rywalem na to, żeby popsuć trochę statystyki San Antonio. Bulls jeśli marzą o pokonaniu Miami w finale konferencji, to powinni się przyłożyć do tego, by zająć pierwsze miejsce w tabeli i mieć przewagę własnego parkietu, bo inaczej czarno to widzę... Stawiam tutaj na bardzo solidną defensywę "Byków", a kurs powyżej 2,00 moim zdaniem jest dobry do gry, bo daję Bykom co najmniej 50% na odniesienie zwycięstwa.

 

http://obstawianie.com/nba-2011-2012-vt121403,175.htm

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-03-07, 13:41 ]

:plus: 111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://obstawianie.com/atpdubajdelray-beachacapulco-wtaacapulcokuala-lumpur-vt121996.htm#1652519

 

Dyscyplina: Acapulco (Meksyk), ziemna

Spotkanie: David Ferrer (ESP) - Łukasz Kubot (POL)

Typ: Ile gemów zostanie rozegranych w pierwszym secie? 6 - 8 Games

Kurs: 2,00

Bukmacher: Bwin

Czas rozpoczęcia: 2012-03-01 04:00

 

Dla mnie krotka piłka David to jeden z najlepszych tenisistów na mączce w turze. Gra ostatnio bardzo dobrze no i dużo, sezon nabiera rozpędu. Lukasz fatalnie trafiał lubi atakować jest w niezłej formie dobrze gra na tej nawierzchni, ale to nie ta polka i powinno być szybkie 2-0.Dla mnie bardzo fajny zakład i w miarę pewny, nie sadze zęby nasz rodak ugrał więcej niz 2 gemy w pierwszym secie.Wszystkie argumentu sa po stronie Hiszpana nawet niezła forma Kubota plus przenosiny z Buenos Aires gdzie Ferrer wygrał turniej nie powinny byc przeszkoda.

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-03-07, 13:42 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, PORTUGALIA, Liga de Honra

Data: 01.03.2012 21:15

Spotkanie: Naval - Atletico

Typ: 1

Kurs: 1.85

Bukmacher: Expekt

 

W tej chwile zespoły sąsiadują ze sobą w tabeli. Naval do vice-lidera traci tylko 1 pkt wiec jeśli myśli o awansie musi takie mecze wygrywać. Niby zespoły koło siebie w tabeli wiec mecz powinien być wyrównany, niestety tak nie jest ponieważ Atletico jest zespołyem z niższej ligi któremu udało się awansować. Zaczęli fantastycznie nowy sezon, większe klubu chciały pozyskać zawodników z Atletico. Bez stabilności finansowej prezes musiał sprzedać kilku ważnych zawodników. Zawodnicy tacy jak Carvalho , Silva i Tony Taylor opuścili klub. Ale to nie największy cios dla drużyny, po ostatnim meczu klub opuścił trener Joao de Deus który uznał że zrobił wszystko w tym klubie i poza zakończyć z tym klubem przygodę. Nowym trenerem został jego asystent Carlos Pereira. Ale to nie koniec problemów Atletico ponieważ trzech ważnych zawodników zabraknie w tym meczu gdyż zostali powołani na kadrę. Są to Vítor Bastos (O 20-0), Zezinho (P 17-0), Ailton (A 15-2). Zespół Naval niema takich problemów w zespole zabraknie tylko Hugo Santos (P 19-4) zawieszonego za kartki. Ostatnie słabe występy gości sprawiają że jestem pewien wygranej Naval na własnym stadionie.

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-03-07, 13:43 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dysycplina: Biatlon - MŚ, sztafeta mieszana

Spotkanie: Zwycięzca sztafety mieszanej ?

Typ: Niemcy

Kurs: 3.10

Buk: Betsafe

Data: 01.03.2012

 

Startują Mistrzostwa Świata w biatlonie, które w tym razem odbywają się w niemieckim Rupholding. Już w pierwszym dniu będziemy mogli zobaczyć najlepsze zawodniczki i zawodników gdyż będzie sztafeta mieszana gdzie reprezentację wystawiały bardzo mocne składy. I właśnie co do składów i wygranej w tej sztafecie to faworytów można powiedzieć mamy czterech i są to: Niemcy, Norwegia, Rosja i Francja.

 

FRANCE

BRUNET Marie Laure, DORIN HABERT Marie, FOURCADE Simon oraz FOURCADE Martin.

RUSSIA

VILUKHINA Olga, ZAITSEVA Olga, MALYSHKO Dmitry oraz SHIPULIN Anton.

GERMANY

HENKEL Andrea, NEUNER Magdalena, BIRNBACHER Andreas oraz PEIFFER Arnd.

NORWAY

BERGER Tora, SOLEMDAL Synnoeve, BJOERNDALEN Ole Einar oraz SVENDSEN Emil Hegle.

 

Co do składu Rosji widzę tam na 3 zmianie dziwną decyzję, spokojnie można było wystawić 1-2 biegaczy lepszych od Malyshko także Rosja dla mnie dziś nie będzie walczyć o zwycięstwo. Według mnie w Norwegii może zawalić Solemdal, także różnie potrafi się zaprezentować Ole i myślę, że te dwie reprezentację stoczą walkę o brązowy medal. Ja za faworytów uważam Niemcy i Francję. Gospodarze MŚ wystawili mocną i wyrównaną kadrę, wszyscy świetnie na strzelnicy, wiemy jak biega Neuner. Atmosfera na trasie biegowej będzie za pewne kapitalna i to niemieckiej kadrze w dużym stopniu może pomóc. Francja znowu ma również wyrównaną ekipę, ale tu bierze góre aspekt, że Niemcy biegną przed większością swoich kibiców, a sztafeta zawsze była ich mocną stroną. Kurs 3.10 jest najwyższy na rynku i według mnie jak najbardziej do grania.

 

http://obstawianie.com/sporty-zimowe-vt292,125.htm#1652640

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-03-07, 13:43 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

01.03.12 15:30

Biatlon - MŚ - Sztafeta mieszana

Francja w top4

Typ: tak

Kurs: 1.57

Betsafe

 

Dziś o 15:30 zainaugurowane zostaną biatlonowe Mistrzostwa Świata w niemieckim Ruhpolding. Zaczynamy od sztafety mieszanej 2x6km (kobiety) + 2x7,5km (mężczyźni). Tak jak sugerują buki dziś jest czworo kandydatów do medali, jednak typowanie pomiędzy tymi ekipami, która będzie lepsza uważam ze niebywale trudne. Norwegia to świetnie czująca się na tych trasach Tora Berger, dobrze biegająca lecz jeszcze bardzo archaiczna strzelecko Solemdal, powracający do wysokiej dyspozycji Bjoerndalen i znakomity Svendsen. Niemcy u siebie bardzo groźni, z Henkel i Neuner na dwóch pierwszych zmianach, zwłaszcza ta druga biegowo powinna sporo zyskać, do tego Rosjanie, którzy maja trójkę świetnych strzelców: Vilukhinę, Zaitsevą i Shipulina, niby zaskakujący jest udział Małyszki, ale i on w tym sezonie jest w dobrej formie, choć oczywiście powinien być w składzie Garanichev. No i ostatnia ekipa z wielkiej czwórki to Francja, z świetną strzelecko Brunet na pierwszej zmianie, która jednak biega przeciętnie w tym sezonie i zapewne biegowo nie będzie w stanie utrzymać tempa rywalek, następnie Dorin, która w porównaniu z poprzednim sezonem poprawiła się biegowo, nie specjalnie dużo tracąc przez to na strzelnicy, do tego bracia Fourcade, wyśmienity Martin, który powinien wygrać trzecią zmianę i stabilny Simon, który jest bardzo stabilnym biatlonistą. Reszta ekip nie powinna mieć szans na top4, Szwecja ma słabą Nilsson na pierwszej zmianie, do tego Ekholm, która biegowo średnio wygląda, myślę że dla nich miejsce piąte będzie dziś wszystkim co mogą ugrać, reszta ekip jeszcze słabsza. Francja na przełomie kilku ostatnich lat pokazała że w sztafetach jest najrówniejsza, spora ilość medali, mało wpadek, myślę że dziś znów dzięki swojej stabilności mogą stanąć na podium.

 

http://obstawianie.com/sporty-zimowe-vt292,125.htm#1652674

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-03-07, 13:44 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Ręczna (Polska - PGNiG Superliga Mężczyzn)

Mecz: Vive Targi Kielce – Orlen Wisła Płock

Typ: liczba bramek w meczu – under 58,5

Kurs: 1,95

Bukmacher: Tobet

Data: 01.03.12 r. godz: 20:00

 

Analiza:

 

Dziś wieczorem dojdzie do kolejnego pojedynku dwóch najlepszych polskich klubów – Vive Targów Kielce i Orlen Wisły Płock. Mecz należeć będzie jeszcze do fazy zasadniczej rozgrywek i niewiele zmieni jeżeli chodzi o kolejność przed play-off, bowiem jest już niemal pewne że Vive zajmie pierwsze miejsce a Wisła drugie. Stawką będzie zatem wyłącznie prestiż i przewaga psychologiczna przed wielce prawdopodobnym starciem w finale Mistrzostw Polski.

 

Zdecydowanym faworytem meczu są gospodarze, choć ubiegły sezon pokazał że nie jest to aż tak oczywiste jak widzą to bukmacherzy. Ja zdecydowałem się jednak postawić na under bramkowy, gdyż linia wydaje mi się ustawiona dość wysoko. Oczywiście znajdziemy w historii pojedynków obu drużyn mecze w których padało nawet ponad 60 bramek (tak było też w pierwszym starciu tego sezonu, w Płocku), ale jednak przeważają mecze z mniejszą liczbą trafień. Dzisiaj również spodziewam się twardej walki obu zespołów w obronie i wielu przedłużających się akcji. Warto też wspomnieć że w bardzo dobrej dyspozycji znajdują się bramkarze obu ekip: Cleverly i Wichary. To pozwala sądzić, że kolejna święta wojna przyniesie wiele emocji, ale niekoniecznie dużo bramek.

 

 

http://obstawianie.com/pilka-reczna-vt62,125.htm#1652721

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-03-07, 13:45 ]

:plus: 95

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

01.03.12 15:30

Biatlon - MŚ - Sztafeta mieszana

Kto bedzie prowadził po 1 zmianie?

Typ: Finlandia

Kurs: 3.5

Bwin

 

Analiza: Dziś rozpoczynają się Mistrzostwa Świata w biathlonie. Pierwszą konkurencją będzie sztafeta mieszana. Chodź Finlandia nie jest w stawiana w gronie faworytów do medalu to ma w swoich szeregach nieprzeciętna biathlonistke, która spisuje się bardzo dobrze w tym sezonie. Stąd na dziś mój taki typ. Na 1 zmianie w drużynie Finlandii pobiegnie Kaisa MÄKÄRÄINEN. Rywalizowała będzie m.in z Torą Berger z Norwegii czy Andreą Henkel z Niemiec. Jednak reprezentantka Finlandii lepiej radzi sobie niż te zawodniczki biegowo oraz w strzelaniu. Myśle ze Kaisa wygra 1 zmianę i da sygnał swojej reprezentacji na podjecie walki o jak najwyższe miejsce w dzisiejszej sztafecie.

 

 

 

http://obstawianie.com/sporty-zimowe-vt292,125.htm#1652725

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-03-07, 13:50 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis ATP Acapulco 22:00 1.03.2012r

Verdasco - Almagro

typ: 1

kurs: 2.20

buk: Bet365

Verdasco chyba powoli wraca do formy, wygrał łatwo dwa pierwsze spotkania w Acapulco, wcale z nie łatwymi rywalami; kolejno z Volandrim i Chelą, Almagro natomiast w dwóch pierwszych rundach rozegrał 3 setowe pojedynki, myślę że może on już być zmęczony trochę po turniejach w Sao Paulo i Buenos Aires gdzie spisywał się bardzo dobrze, w Sao Paulo wygrał turniej pokonując w finale Volandriego, w Buenos Aires natomiast przegrał po wyrównanym meczu z Davidem Ferrerem w 3 setach. Jeśli Verdasco nię będzie popełniał dużo niewymuszonych błędów, co zdarza mu się popełniać je seriami, to uważam że wygra z podmęczonym Almagro. Serwisy porównywalne, lekko na korzyść Verdasco, forehand zdecydowanie lepszy posiada Verdasco, backhand Almagro, dysponuje on bardzo dobrym jedno-ręcznym backhandem. Spore value na wygraną Verdasco. Polecam, kursy na Verdasco maleją u wszystkich bukmacherów

 

http://obstawianie.com/atpdubajdelray-beachacapulco-wtaacapulcokuala-lumpur-vt121996.htm#1652894

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-03-07, 13:51 ]

:plus: 120

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...