Skocz do zawartości

Typy na dzień 07.03.2012


b@rto

Rekomendowane odpowiedzi

Typy wraz z analizami

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

 

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami. Złamanie jakiegokolwiek punktu regulaminu = usunięcie analizy, w niektórych przypadkach ostrzeżenie.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

W przypadku nie podania kursu analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Przypominam o zmianach od września i października:

http://obstawianie.com/regulamin-i-zasady-vt7376.htm#1584415

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Koszykówka, NBA

07.03.2012 01:35

Pistons - Lakers

typ: Lakers -5.0 pkt

kurs: 2.05

bukmacher: BetGun

 

Detroit 12-26 zagrają z Lakers 23-14. Pistons u siebie 9-11 z ważniejszych wygranych wygrali tylko z: pacers, Orlando, Portland, Bucks i Celtics. Przegrali natomiast nawet z: Cavs, Warriors, Wizards! Z ostatnich 10 meczy rzucają średnio 93 punkty, tracą 97. Lakers na wyjazdach nie zachwycają 6-12. Wygrali tylko z Jazz +3, Wolves +5, Nuggets +4, Celtics +1, Raptors +2, Mavs +5. Widać że nie grają za dobrze na obcych parkietach. W ostatnich 10 meczach rzucali średnio 98, tracili 93 punkty. Myślę że są w stanie wygrać co najmniej 6 punktami, mają ogromną przewagę wzrostu pod koszem, Detroit do wysokich ekip nie należą, a Lakers gra się zawsze dobrze z Tlokami, świadczą o tym ostatnie 5 wygranych gier z nimi odpowiednio: 25 punktami DOM, 13 WYJAZD, 12 WYJAZD, 13 DOM, 15 WYJAZD. Myślę, że po raz pierwszy w tym sezonie wygrają podwójną liczbą oczek na wyjeździe, a przynajmniej tymi 6 punktami. Powodzenia

 

http://obstawianie.com/nba-2011-2012-vt121403,200.htm#1654510

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-03-11, 08:54 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potkanie: Charlotte Bobcats - Orlando Magic

Bukmacher: Betsson

Typ: Dwight Howard powyżej 22. punkty

Kurs: 1,80

Czas rozpoczęcia: 1:00

Analiza:

Już jutro w nocy dojdzie do pojedynku między chyba najsłabszą ekipą ligi z Magikami. Nie opłaca się grać na zwycięstwo Magic bo kurs jest za niski, moim zdaniem dobrym wyborem jest zagranie overa punktowego na Howarda. Wczoraj grając nieco ponad 36 minut rzucił aż 36 punktów i to z drużyną na pewno silniejszą. Bobcats jak już wcześniej pisałem to drużyna naprawdę słaba, na pewno TOP3 najgorszy drużyn w NBA. W ostatnich 5 meczach tracili ponad 100 punktów. Howard jest w formie i na pewno będą chcieli go za wszelką cenę zatrzymać, a że umiejętności im brak to będą faulować, tym samym Howard będzie wykonywał osobiste i na pewno w tym elemencie zdobędzie sporo punktów. W ostatnich 3 meczach Howard tą linię 22 punktów przekraczał 3 razy, i to rzucając odpowiednio 36, 28 i 33 punkty, więc nie wiem co by się musiało zdarzyć żeby Howard który rzucił ostatnio 33 punkty takiemu zespołowi jak OKC 33 punktów teraz nie rzucił 22 Bobkom. Polecam ten typ bo naprawdę jest warty grania.

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-03-11, 08:55 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszykówka, NBA

Dallas Mavericks - NY Knicks

typ: zwycięzca pierwszej kwarty: Dallas

kurs: 1,88

buk: Betclic

07.03.2012 godz 2.30

 

Analiza:

Mecz Dallas Mavericks kontra NY Knicks bedzie moim zdaniem najciekawszym pojedynkiem dzisiejszej nocy. Gospodarze przystąpią do tego meczu po wczorajszej troche pechowej i na włąsne życzenie przegranej z oklahomo city thunder. Mogli ten mecz wygrać, lub chociaz doprowadzić do dogrywki w ostatniej akcji, jednak fatalnie spudłowali z półdystansu co skutkowało przegraną. Ale trzeba im przynać, ze ich gra nie wyglądała źle. trzymali się w miare blisko oklahomy, przez sporą cześc meczu nawet prowadzili 5-7 punktami. zabrakło torche zminej krwi w koncówce i szcześcia( chociaz w sumie, gdyby durant trafił wczesniej 2/2 z osobistych to jeszcze wczesniej by bylo po meczu) dzis licze, że od początku bedą chcieli objąc prowadzenie, by pewnie wygrać z goścmi z nowego jorku. We własnej hali przy dopingu swoich kibiców liczę, ze od pocątku obejmą prowadzenie i nie oddadzą go juz do konca. Gracze z nowego jorku, czesto długo wchodzą w mecz i pierwszą kwartę grają słąbo, by pozniej gonic, jak np w meczu z bostonem. dzis spodziewam sie podobnej sytuacji, czyli ucieczki dallas na ok 10 punktów i na koniec poscig nowego jorku, zakonczony porażką.

 

http://obstawianie.com/nba-2011-2012-vt121403,200.htm#1654634

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-03-11, 08:56 ]

:plus: 88

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Data: 07.03.2012 1:08

Spotkanie: Indiana Pacers - Atlanta Hawks

Typ: Atlanta Hawks (+12,5 pkt.) , handicap azjatycki

Kurs: 1,41

Bukmacher: Bet365

 

Atlanta po okresie kiepskiej gry i wyników w lutym wydaje się znowu być w dobrej formie. Ostatnio pokonali Oklahomę 97:90, a jak wiadomo Oklahoma to z całą pewnością jedna z najlepszych drużyn NBA, a przez wielu uważana za najlepszą. Wcześniej było zwycięstwo z Milwaukee 99:94, niespodziewana porażka z Golden State 82:85 i wygrana z mocnym Orlando 83:78. Zwycięstwa w 3 z 4 ostatnich spotkań(w tym 2 wygrane z czołówką) pokazują, że zespół znowu jest w dobrej formie. Indiana co prawda ostatnio imponowała wynikami, ale to były zwycięstwa ze słabiutkimi rywalami, a jak przyszedł mecz z silnym rywalem(z Chicago Bulls), to przegrali różnicą 20 pkt. Ten mecz był ubiegłej nocy i dzień po tak trudnym spotkaniu Pacers muszą grać kolejny mecz z wypoczętą Atlantą, bo ci mieli 3 dni przerwy. Wybrałem najbezpieczniejszy handicap choć uważam, że Hawks jak najbardziej mogą nawet wygrać to spotkanie.

 

http://obstawianie.com/nba-2011-2012-vt121403,200.htm#1654634

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-03-11, 08:57 ]

:plus: 41

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Charlotte - Orlando

Typ: Orlando(-4.5)

Kurs: 1,43

Buk: Bet365

Godzina: 01:05

 

 

Wydaje się pewniaczek na dziś... Charlotte jest najgorszą drużyną ligi. Przegrywają mecz za meczem. Nie mają atutów aby zwyciężać. Podejmują dziś ekipę z Orlando. Mimo zamieszania z trejdem Dwighta, Magicy radzą sobie dobrze. Stan po 39 meczach wynosi 25-14 i póki co są 3 drużyną Wschodu. Trudno tutaj cokolwiek pisać, bo na papierze wygląda to beznadziejnie dla Bobków. Nawet mimo to, że grają u siebie nie przemawia ani odrobinę aby mogli nawiązać walkę z graczami Orlando. U siebie "znakomite" 2-13 mówi samo za siebie. Od 5 spotkań nie potrafią wygrać. W ostatnim meczu nawiązali walkę z New Jersey, gdzie mimo stykowego wyniku DWill osiągając rekordowe 57 oczek poprowadził do zwycięstwa Netsów. Reszta wcześniejszych spotkań przegrane zdecydowanie ponad 10 oczkami. Orlando na wyjazdach przyzwoicie. Ostatnio stykowy mecz z Toronto, ale rozstrzygnięty na swoją korzyść. Co do H2H drużyny spotkały się dwukrotnie. Pierwszy mecz w Charlotte skończył się laniem i +21 oczkami dla Magików. Od samego początku kontrolowali mecz i z kwarty na kwartę powiększali swoją przewagę. W drugim meczu, u siebie, mieli nieco trudniej, gdzie przespali pierwszą kwartę i przez pozostałe 3 musieli gonić wynik, co im się też udało kończąc mecz z przewagą 7 punktów. Co do składów, to zapowiada się bez osłabień. Dwight powinien dziś kosić pod koszem. I jeżeli nie złapie szybki dwóch fauli na początku to przewiduję dzisiaj wysokie zwycięstwo Magików :))

 

 

http://obstawianie.com/nba-2011-2012-vt121403,200.htm#1654718

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-03-11, 08:57 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - liga mistrzów g. 20:45

Spotkanie: A.P.O.E.L. - Olympique Lyon

Typ: Over 2.5

Kurs: 2.30

Bukmacher: Expekt

Analiza:

 

W pierwszym meczu tych ekip Lyon wygrał skromnie 1-0, czy ta zaliczka pozwoli awansować ekipie Garde Remi do ćwierćfinału Ligi Mistrzów? Według mnie Lyon nie może dzisiaj zagrać jedynie defensywnie, bo taki styl gry może się zemścić. Pamiętajmy, że Wisła Kraków też miała zaliczkę z pierwszego meczu i w rewanżu to nie wystarczyło. Dlatego jeżeli Lyon chce awansować to według mnie powinien zagrać dość odważnie i przede wszystkim zdobyć jakąś bramkę, bo to będzie bardzo ważnym czynnikiem jeśli chodzi o awans do ćwierćfinału.

Ja postanowiłem zagrać tutaj powyżej 2.5 goli strzelonych. Co prawda w fazie grupowej obie ekipy nie imponowały skutecznością. Apoel strzelił 6 goli natomiast Lyon 9 (z czego 7 w meczu z Dinamo Zagrzeb) to myślę, że dzisiaj jednak obie ekipy postarają się o dobry mecz i bramki.

Trener APOELu Ivan Jovanović mówił przed tym spotkaniem, że jego piłkarze nie mają nic do stracenia i wszystko do zyskania i spodziewam się, że zagrają dość ofensywnie tak jak w meczu chociażby z Wisłą, a pamiętajmy, że u siebie potrafili również pokonać Zenit (2-1) i FC Porto (2-1). Jeśli chodzi o sytuację kadrową drużyny to zabraknie dzisiaj Pinto Hélio, wracają natomiast do kadry w porównaniu z pierwszym meczem Marcelo Oliviera i Aldo Adorno. Występ Ivana Tričkovskiego jest natomiast wątpliwy ale myślę, że lekarze klubowi zrobią wszystko by postawić tego zawodnika na nogi i dzisiaj według mnie powinien zagrać.

Jeśli chodzi o Lyon to patrząc na mecze w Ligue 1 to drużyna, która gra zdecydowanie słabiej niż w poprzednich sezonach i według mnie jest jak najbardziej do ogrania przez Cypryjczyków. W tym sezonie Lyon sporo traci bramek - 34 w lidze w lidze mistrzów natomiast 9 (głównie z Realem Madryt) . W dzisiejszym meczu zabraknie w szeregach tej ekipy Dejana Lovrena, Johna Mensaha i Yoanna Gourcuffa.

 

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-2011-2012-vt120076,175.htm#1654754

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-03-11, 08:58 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7.03.2012 20:45

Barcelona - Bayer Leverkusen

obie strzelą :arrow:2.30 :arrow:Betsafe

 

 

Dzis kolejny dzien zmagan w LM. Ciekawiej zapowiada sie mecz Barcy z Bayerem, niz APOELu z Lyonem, co latwo wywnioskowac z pierwszych spotkan obu par. Rozwazajac nad tym co zagrac dzis z LM dochodze do wniosku, ze zwyczajnie nie oplaca sie grac mega wielkich hcp na Barcelone, ktora ma dwubramkowa zaliczke z meczu w Leverkusen i u siebie moze tylko spokojnie kontrolowac mecz. Podobnie z overami, moim zdaniem ostateczny wynik moze byc i 5:0 jak i 1:1, zwyciestwo Bayeru na Camp Nou z wiadomych powodow odrzucam %-) Moim zdaniem najwieksze value jakie mozna dzis wycisnac z oferty to gole obu druzyn. Dlaczego?

 

Barcelona nie od dzis slynie z "miliona podan", znakomitej technicznie gry w formie ataku pozycyjnego, ale i ... kiepskiego bramkarza :)) Valdez jest bardzo niepewny w bramce i daje temu przyklad niemal w kazdym meczu. Prawie zawsze gdy Barca traci gola, to po bledzie Valdeza, czasem obrony, co jest paradoksalnym wnioskiem. Barca w destrukcji jest znacznie slabsza niz w ofensywie. Na 5 ostatnich spotkan rozegranych u siebie FCB tylko raz nie stracila gola!

 

Dla porownania Leverkusen w 6 ostatnich wyjazdach 4-krotnie strzelal gola. Oczywiscie nie mozna porownywac Herthy czy Genku do Barcelony (zarowno skladu jak i stawki meczu), ale dowodzi to umiejetnosci trafiania na wyjazdach, przynajmniej w tym podstawowym stopniu. Gdyby w tej statystyce Bayer uklul na 6 meczow tylko raz lub w ogole - takiej analizy byscie tu nie czytali %-)

 

Trzeba tez zaznaczyc, to co nasz ulubiony symulant Sergio B. powiedzial na wczorajszej konferencji prasowej, ze Bayer ma stosunkowo niewiele do stracenia, ale mnostwo do zyskania i na pewno nie przyjedzie "odwalic" meczu. To prawda, nie ludze sie, ze powalcza o awans, choc prawde mowiac marzy mi sie to, ale licze, ze beda chcieli pokazac pazur i przynajmniej zremisowac. W ostatnim meczu w Bundeslidze ograli Bayern 2:0 (wynik bylby dla mnie sensacja, gdybym nie widzial gry Bayernu %-)), w ogole passa 3 zwyciestw z rzedu na pewno utrzymuje morale na wysokim poziomie.

 

W poprzednim meczu to rzecz jasna Barca przewazala, stworzyla wiecej sytuacji i je lepiej wykorzystala. Bayer oddal 4 strzaly, tylko jeden w bramke i ... gol %-) Jesli poprawia skutecznosc i przede wszystkim celnosc strzalow na bramke Valdeza, moze byc ciekawie.

 

Bayer w ostatnich latach dwukrotnie gral na Camp Nou:

 

11/03-03 Liga Mistrzów Barcelona vs. Leverkusen 2:0

17/10-01 Liga Mistrzów Barcelona vs. Leverkusen 2:1

 

To troche inne czasy, inne sklady, trenerzy... Ale mnie osobiscie popycha do gry tego typu, napawa jakims optymizmem. Zamiast grac za duza stawke jakies handicupy -1 czy -2 na Barce i przez caly mecz bac sie o kase, ja proponuje po ladnym kursie sprobowac zagrac gol obu druzyn, co moim zdaniem ma spore szanse powodzenia. Potraktujcie ten typ jako wartosciowa alternatywe dla codziennych hcp i overow. Powodzenia!

 

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-2011-2012-vt120076,200.htm#1654779

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-03-11, 08:58 ]

:plus: 130

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów AFC - Grupa G

Spotkanie:Tiajnin Teda - Central Coast

Typ:Central Coast

Kurs:2.70

Bukmacher:UNIBET

Data:07.03.2012

Godzina Rozoczęcia:13:00

 

Analiza:

 

Mecz grupy 7 LM Azji pomiędzy zespołem z Chin Tianjin Teda a zespołem z Australii Central Coast.

Przed sezonem z ekipy chińskiej odeszli kluczowi zawodnicy:

Pomocnik Wu Weian 25/2

Napastnik Yu Dabao 25/7

Napastnik Olguin 22/9

Obrońca Zoric 27/3

a inny ważny zawodnik Chen Tao 21/4 dopiero wrócił po kontuzji i na pewno nie jest w pełni sił.

Po sezonie z pracy zrezygnował Holender Haan, został zastąpiony przez Chorwata Kozica.

Dla gospodarzy jest to druga gra w sezonie, wcześniej przegrali mecz o superpuchar 1:2 z GUANGZHOU FC.

Ekipa gości bez osłabień na dzisiejszy mecz, są liderami w australijskiej A-League gdzie pozostały trzy kolejki do fazy play-off i 6 pkt przewagi nad trzecią ekipą.Zespół jest zgrany i w dobrej formie, ze świetnym trenerem, myśle że są w stanie wygrać z odnowionym zespołem Teda, trzy lata temu oba zespoły grały w fazie grupowej LM, w Australii chińczycy wygrali 1:0 a w Chinach był remis 2:2, ale to Australijczycy byli bliżej wygranej, jednak wtedy była to jedynia albo aż dopiero 4 ekipa ligi.A chińczycy to dopiero 11 ekipa ligi sezonu 2011, grają w Lm bo zdobyli puchar Chin.

 

temat wstawiony do działu Ligi Azjatyckie

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-03-11, 08:59 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis Challenger Lille 12-40 7.03.2012

Oswald - Langer

typ: 2-0

3.0

Bet365

Analiza

Dziś w spotkaniu drugiej rundy ITFu w Lille, Austryjak Oswald zagra z Niemcem, Langerem. Bet365 nie potrafi wskazac jednoznacznie faworyta w tym spotkaniu. Ja już jednak nie mam z tym problemu, zdecydowanie wiecej szans daje w tym meczu bardziej doswiadczonem Oswaldowi. W rankingu ATP, Niemiec zajmuje 489. miejsce, o 233. pozycji wyzej jest starszy z zawodnikow. Obaj spotkali sie w historii tylko raz, wtedy gora byl Nils, bylo to jednak ponad 3. sezony temu. Aktualnie w wyzszej formie wydaje sie byc Philipp. Austryjak zanotowal ostatnio polfinal turnieju w Kaarsrt. Jego dzisiejszy przeciwnik sposrod trzech ostatnich turnieji wygral zaledwie jedno spotkanie. Za Oswaldem przemawia rowniez doswiadczenie, dzis typuje, wiec jego zwyciestwo.

 

http://obstawianie.com/turnieje-itf-vt122162.htm#1654809

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-03-11, 09:00 ]

:plus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AZJA: AFC Liga Mistrzów 07.03.2012 16:00

 

Mecz: Sepahan - Al Nasr

Typ: 2 DNB

Kurs: 5.13

Bukmacher: Tobet

 

Analiza:

 

Typ trochę ryzykowny ale według mnie warty spróbowania. Pojedynek irańskiego Sepahan z arabskim Al Nasr. Te rozgrywki to najbardziej renomowany turniej w Azji. Przejrzałem tą ligę irańską i wydaje mi się że to nie jest silna liga, zespół lidera nie ma w swoim składzie żadnych znanych zawodników. Zaś w lidze ZEA na pewno jest ciężej w końcu w tej lidze pracuje m.in Diego Maradona. Kluby z tej ligi w większości to bogacze. Al Nasr ma dobrego trenera którym jest Walter Zenga, ostatnimi czasu do zespołu dołączył pewnie wszystkim znany Luca Toni. Myślę że w tej konfrontacji mają ogromne szansę na zwycięstwo a kurs tylko zachęca do grania. Pozdrawiam

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-03-11, 09:00 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna (FA Cup)

Mecz: Tottenham - Stevenage

Typ: Tottenham (-1) – handicap europejski

Kurs: 1,53

Bukmacher: Bwin

Data: 07.03.12 r. godz: 20:30

Analiza:

 

 

Dziś wieczorem dojdzie do powtórki meczu 1/8 finału FA Cup pomiędzy Tottenhamem a ósmym zespołem League One (trzeci poziom rozgrywek) Stevenage. Pierwsze spotkanie, rozgrywane na boisku trzecioligowca zakończyło się nieoczekiwanym remisem 0:0. Dziś jednak na własnym stadionie zdecydowanym faworytem będą Koguty.

Wspomniany pierwszy mecz odbył się 19 lutego i czas który minął od niego nie był udany dla żadnego z rywali. Tottenham zaliczył bolesną porażkę w derbach z Arsenalem 2:5, a następnie uległ Manchesterowi Utd 1:3, choć każdy kto oglądał ten mecz przyzna że to Koguty były przez większość meczu zespołem prowadzącym grę i bliższym wygranej. Dziś w meczu z niżej notowanym rywalem nadarza się doskonała okazja do przełamania gorszej passy i poprawienia morale drużyny przed decydującą częścią sezonu. Myślę że tak doświadczony trener jak Harry Redknapp nie pozwoli sobie na zlekceważenie trzecioligowca i zmotywuje swój zespół do poważnej gry i efektownego zwycięstwa. Zresztą jest o co grać, bo w razie awansu Koguty rozegrają ćwierćfinał również na własnym stadionie, a rywalem będzie Bolton. Droga do półfinału jest więc w miarę łatwa, a z groźnych rywali pozostają w grze już tylko Chelsea i Liverpool.

Stevenage wciąż walczy o awans przynajmniej do play-off w swojej lidze. Jak wspomniałem, po wielkiej mobilizacji na Tottenham przyszedł dołek w postaci dwóch porażek i dwóch remisów. Chyba czas przeżyć dzisiaj wielką przygodę na słynnym stadionie a potem skupić się na walce o awans do Championship. Zwłaszcza że doświadczenie pokazuje jak trudno jest słabszym zespołom dwa razy powstrzymać faworyta. Dzisiaj na pewno goście będą znów próbować, ale pierwsza stracona bramka może ich załamać i zapewne skończy się na kilku golach różnicy.

 

 

http://obstawianie.com/fa-cup-vt121401.htm#1654877

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-03-11, 09:01 ]

:plus: 53

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka Nożna, Anglia FA CUP

7 marzec 2012 godzina 20:30

Spotkanie: Tottenham - Stevenge

Typ: 1(-2AH)

Kurs: 1,85

Buk: Gamebookers

 

Wg. mnie taki wysoki kurs to nie porozumienie, Stevenge występuje dopiero w League One a Tottenham z bardzo dobrym efektem występuje w Premier League. Co prawda ostatnio nie sa w formie, ale ten mecz to znakomita okazja do przełamania. W pierwszym meczu padł remis 0:0 i dzisiaj inny wynik niż 3 czy 4 bramkowe zwycięstwo Tottenhamu to dla mnie sensacja. Tottenham jeśli dzisiaj przejdzie Stevenge to w ćwierćfinale czeka już na nich słaby Bolton i szanse na awans do półfinału są wtedy ogromne. W dzisiejszym meczu zobaczymy prawdopodobnie Bale, Gallasa, Sahę zastąpi Defoe, z drużyną trenuję Rafa a Scott Parker wraca po odbyciu kary za czerwoną kartkę. Na pewno nie zagra King i z osłabień to tyle. W lidze Tottenham gra u siebie świetnie pod tym względem jest 2 w lidze za City. Wygrał 10 spotkań, 2 zremisował i 2 przegrał(aż 6:1 z City i 3:1 z United) Strzelając 30 bramek a tracąc ledwie 13 co po odjęciu spotkań z tak dobrymi rywalami daję że Koguty w 12 spotkaniach strzelili 28 bramek tracąc tylko 4 :!: Stevenge w League One1 wyjazdy przeciętne(7z 6 r 5p) i szczerze wątpię by oni coś dzisiaj ugrali, stawiam na pewne zwycięstwo Tottenhamu

 

http://obstawianie.com/fa-cup-vt121401.htm#1654882

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-03-11, 09:01 ]

zwrot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna

Spotkanie: West Ham - Watford

Typ: 1

Kurs: 1.50

Bukmacher: Sportingbet

Data: 07.03.2012 r. godz: 20:45

Analiza:

 

Dziś o 20:45 na Boleyn Ground w Londynie wicelider West Ham United podejmować będzie nową drużynę Kuszczaka Watford FC. Polski bramkarz stanie przed trudnym zadaniem zatrzymaniem drużyny trenera Allardyce czy takich zawodników jak Johny Carew, Carlton Cole, Kevin Anthony Jance Nolan czy Mark James Noble. Drużyna West Hamu w tym sezonie spisuje się bardzo dobrze i jest chyba mocnym faworytem do powrotu do Premiership. W 33 kolejkach zdołali zdobyć 64 punkty znajdują się jak mówiłem na drugiej pozycji, a co najważniejsze mają jeszcze 2 mecze zaległe, które mogą spokojnie usadowić ich na fotelu lidera. W ostatnich 5 spotkaniach 3 razy wygrali i tylko 2 mecze zremisowali. Spisują się dobrze jak przystało na klub z taką nazwą i renomą. W ostatnich 5 spotkaniach przed własną publicznością spisali się także bardzo dobrze, a praktycznie tak samo jak wyżej wymieniona statystyka bo także wygrali 3 razy i tylko 2 razy zremisowali. Wygrali z Coventry City FC 1-0, pokonali 2-1 Nottingham Forest FC oraz Millwall FC. Zremisowali 1-1 z Southampton FC, a więc jak na razie liderem oraz 0-0 z Crystal Palace FC. W wyjazdach spisują się też nie najgorzej. 3 wygrane i dwie porażki to nie najgorszy wynik choć pamiętajmy zawsze mógłby być lepszy. Na pewno kibiców boli porażka z Ipswich Town FC aż 5-1, drużyną która zajmuje dopiero 15 pozycję (2 miejsca wyżej od dzisiejszego rywala). Jednak tę bolesną porażkę nadrobili zwycięstwem z Blackpool FC drużyną 5 w tabeli aż 1-4. Widać, że drużyna jest dobrze przygotowana, potrafiąca silnie uderzyć w przeciwnika i zdobyć 3 punkty, a nawet solidnie się zemścić. Goście ostatnimi czasy nie spisują się najlepiej. Ostatnie 5 spotkań to 2 wygrane, 2 porażki i remis. W 34 spotkaniach zdobyli 43 punkty i zajmują dalekie 17 miejsce. Na dzień dzisiejszy bardzo trudno jest stwierdzić czy są już pewni utrzymania. Mają przewagę nad 22 Coventry City FC tylko a może aż 14 punktów, a wszyscy wiem że liga angielska jest dość nieprzewidywalna i wszystko jest w niej możliwe. Ostatnie 5 spotkań na wyjeździe nie mogą zanotować za dobrych. 3 porażki, remis i wygrana to słabo. Porażki ponosili z Portsmouth, które jest ostatnie w tabeli 2-0, Birmingham City 3-0 (Birmingham City walczy o awans) i Crystal Palace FC aż 4-0. Wygrali z Millwall FC 0-2, a punkt przywieźli z Nottingham Forest FC. O wiele lepiej drużyna spisuje się przed własną publicznością. 3 wygrane i 2 porażki to dobry wynik. Obie ekipy spotkały się już nie raz. Ostatnich 7 zanotowanych spotkań to 3 wygrane dzisiejszych gospodarzy, 3 wygrane dzisiejszych gości i jeden remis.

Watford FC 0 - 4 West Ham United

Watford FC 1 - 0 West Ham United

West Ham United 0 - 1 Watford FC

West Ham United 0 - 1 Watford FC

Watford FC 1 - 1 West Ham United

Watford FC 1 - 2 West Ham United

West Ham United 3 - 2 Watford FC

 

Ostatnie spotkanie 16/08/11 w tym sezonie jak widzimy wygrał bardzo wysoko West Ham United. Liczę na to że West Ham United z przewagą punktów w tabeli, pozycji, piłkarzy i przede wszystkim własnej publiczności rozmiażdży swoich dzisiejszych rywali choć z drugiej strony wierzę w dobry występ Tomka Kuszczaka ;] :lol:

 

http://obstawianie.com/championship-anglia-vt119633.htm#1654894

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-03-11, 09:02 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Liga Mistrzów, 7.03.2012 godz. 20:45

Spotkanie: APOEL FC - Lyon

Typ: Suma celnych strzałów na bramkę (Dogrywka wliczona) under 10,5

Kurs: 1.72

Bukmacher: Expekt

Analiza: Drugi mecz fazy playoff LM. Wszyscy wskazują na Lyon, ale nie byłbym taki przekonany do stawiania na Francuzów. Co prawda w pierwszym meczu wygrali 1:0, mieli wyraźną przewagę, APOEL oddał 1 strzał na bramkę Lyonu, ale gospodarze u siebie są mocni, pokonali Zenit i Porto. APOEL to kopciuszek i już sam awans do fazy grupowej był dla nich sukcesem, ale ich gra pokazała, że kopać piłkę umieją. Wygrali swoją grupę. Nie ulega wątpliwości, że Les Gones dysponują mocniejszym składem i mają dużo większe doświadczenie w Lidze Mistrzów, jednak gdyby nie 7:1 z Dinamem Z. to w ogóle nie graliby dzisiaj w LM. Nie spodziewam się otwartej gry, pomimo wyniku 0:1 w pierwszym meczu. Lyon ostatnio nie radzi sobie nawet na swoim terenie we Francji. Gospodarze z kolei po porażce w Lyonie w dwóch kolejnych meczach w lidze cypryjskiej nie zdobyli bramki, ale potem pozbierali się i pokonali Nea Salamina (1:0) oraz Ermis Aradippou (4:1). Do kadry APOELu wracają Oliveira i Adorno, którzy nie zagrali we Francji. Zawieszony jest za to Helio Pinto. W składzie Lyonu zabrakło kontuzjowanych Gourcuffa, Mensaha i Valverde. Do gry wraca natomiast wraca Lovren. Według mnie strzałów celnych będzie mało. Obie ekipy w fazie grupowej nie celowały dobrze w bramkę rywali. Lyon zanotował w 6 grach 34 celne strzały, co dało 5,67 na mecz, a APOEL zaledwie 17, czyli 2,83 na mecz. W pierwszym meczu było 5:1 dla Lyonu, więc zaledwie 6 celnych strzałów. Lyon zapewne nie będzie atakował, bo jego interesuje 0:0, a APOEL też jakoś nie przekonuje mnie do ultraofensywnej gry.

 

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-2011-2012-vt120076.htm#1654900

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-03-11, 09:05 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7.02 godz.18.:30

FC Bologna - Juventus Turyn

typ-1X

kurs- 2,00

Expekt

Czytam wypowiedzi na temat tego spotkania i wszedzie przewazaja glosy za pilkarzami z Piemontu.O osłabieniach w postaci Chielliniego i Barzagliego,mowi sie tak jakby to byli pierwsi lepsi obroncy...Szanujmy sie,to brak dwoch podstawowych stoperow nie tylko Juventusu ale takze reprezentacji Wloch.Przeciez Barzagli to najlepszy obronca wloskiej ligi z poprzedniego sezonu.Trenerowi Conte zostaje na ten moment 2 srodkowych obroncow,Bonucci (nie do konca nominalny) i Cecares,wystepujacy na pozycji defensywnego pomocnika.Jesli ktoremus sie cos przytrafi to calkiem dziura w obronie.Kolejna rzecz to podniecanie sie tym ze Juve jest do tej pory niepokonane,ok,dla mnie moze pozostac dzis niepokonane,aby niech nie wygrywa...Warto zauwazyc ze na 5 ostatnich spotkan wygrali raz u siebie z Catania.Bologna z 4 ostatnich wygrala 3,a z 10 przegrala tylko 2 mecze.Ponadto z Juventusem spotkali sie juz w tym sezonie dwukrotnie i po 90 minutach nie zchodzili ani razu pokonani.Brak podstawowych zawodnikow stwarza dzis moim zdaniem spora okazje dla bedacych w swietnej dyspozycji gospodarzy.Punkt w takim spotkaniu bedzie na pewno sukcesem i przyblizy zespol Bolonii do spokojnej koncowki sezonu.

 

http://obstawianie.com/serie-a-2011-2012-vt119664,75.htm#1654919

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-03-11, 09:05 ]

:plus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-2011-2012-vt120076.htm#1654928

 

Dyscyplina: Liga Mistrzów, 7.03.2012 godz. 20:45

Spotkanie: Barcelona-Bayer Leverkusen

Typ: Possesion ball Barcelona Over 70,5 %

Kurs: 1,85

Bukmacher Betsafe.com

 

analiza

 

Pep sam twierdzi ze tytuł mistrza Hiszpanii jest przesadzony a wiec zdecydowanie stawiają na rozgrywki LM, gdzie chcą byc pierwszym zespołem który obroni trofeum,oraz finał copa del rey.Cel na pewno ambitny bardzo realny goście raczej większych problemów w stolicy Katalonii nie postawia Barcie.Po 3-1 na bay arena kwestia awansu jest dla mnie w 100% przesadzona.Goście raczej powinni sie skupić na rozgrywkach w Bundeslidze.Jakim składem Barca nie wyjdzie zawsze graja u siebie o 3pkt ,ofensywnie bo porostu grac inaczej nie podtrawia.Katalończycy lubią dominować nad rywalem grac długo dokładnie piłką, takie typowe latynoskie toce.Często usypiają rywala by nagle przyspieszyć i zadać decydujące trawienie. Maja piłkarzy świetnych technicznie którym piłka w grze nie przeszkadza, nawet zawodnicy z Lini obrony próbują rozgrywać piłkę pod presja zespołu atakującego. Po Prostu nie wybijają piłki na przysłowiowa pale.Zakład bardzo fajny wystawiony przez buka i realny na wyjeździe Katalończycy mieli piłkę przy nodze 72% normalnie zawsze maja duża przewaga w tym elemencie gry i dzisiaj będzie podobnie.

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-03-11, 09:07 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka Nożna Liga Mistrzó

07.03.2012

Spotkanie:Barcelona-Leverkusen

Typ:Over 3,5

Kurs:2,03

Pinnacle

Godzina:20:45

 

 

 

 

Dziś o godzinie 20:45 na stadionie Camp Nou w Hiszpani dojdzie do rewanżowego spotkania w Lidze Mistrzów.Faworytem tego pojedynku są bez wątpienia piłkarze gospodarzy.Przed dwoma tygodniami bowiem w Niemczech padł wynik (1:3).Do 42 minuty utrzymywał się bowiem remis.Prowadzenie Katalonii dał Sanchez bowiem wpisłał się dwukrotnie na listę strzelców oraz Messi.

Już w wyjazdowym spotkaniu padł over 3,5 po pięknym kursie sięgającym do 3,0.Mimo iż jest to spotkanie rewanżowe to dziś też powinniśmy zobaczyć parę bramek.Bowiem goście w ostatniej kolejce pokonali w lidze Bayern Munchen.Gospodarze nie okazali się gorsi i pokonali na własnym obiekcie Sporting Gijhon (3:1) zaliczając over 3,5.Dziś powinno być bardzo ciekawie mimo iż Barcelona ma już awans praktycznie w kieszeni.

To na pewno goście nie mają nic do stracenia i będa chcieli coś ugrac.Do składu Blaugrany wraca Messi i Buscets , którzy byli nieobecnui w ostatnim ligowym starciu.W moim przekonaiu Barca zatakuje od początku spotkania i już w pierwszych czterdziestu pięciu minutach będzie prowadzić pewnie.A z biegiem czasu będą tylko powiększać swoje prowadzenie.Tak więc podsumuwując mecz do zagrania po takim kursie warto coś postawić.Ponieważ Barcelona dziś gra u siebie i to jest duży atut .Dodatkowo zagra nejlepszy piłkarz tej drużyny Messi.

W moim przekonaniu over jak najbardziej do wzięcia.

 

 

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-2011-2012-vt120076,200.htm#1654933

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-03-11, 09:07 ]

:plus: 103

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Blue Square Premier

Data i godzina: 7.03.12, 20:30

Spotkanie: Wrexham - Luton

Typ: Under 2,5 gola

Kurs: 1.79

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

 

Zastanawiałem się czy nie zagrać typu na Wrexham, które u siebie gra bardzo dobrze jednak wolałem nie ryzykować biorąc pod uwagę ostatnie wyniki gospodarzy dzisiejszego spotkania. Co prawda w trzech meczach tylko jedna porażka 1:0, ale wygrane również po 1:0. I tu właśnie widać przede wszystkim słabszą grę w ofensywie drużyny w ostatnim czasie. W tych trzech meczach jak widać padło 3 bramki, a w ostatnich 5 spotkaniach Wrexham łącznie 10 goli co daje średnią 2 gole na mecz. Jeśli chodzi o Luton to w ich meczach w ostatnim czasie pada jeszcze mniej trafień - 6 strzelonych i zaledwie jedna stracona bramka w ciągu ostatnich 5 rywalizacji. W październiku ubiegłego roku na terenie Luton górą byłą ekipa Wrexham wygrywając 0:1. Dzisiaj gospodarze na pewno będą chcieli poprawić swoją skuteczność jednak myślę, iź druga w lidze pod względem straconych bramek obrona Luton nie pozwoli na to. Spodziewam się zaciętego spotkania z nie wielką ilością bramek. Obstawiam 1:0 dla gospodarzy.

 

http://obstawianie.com/anglia-pozostale-ligi-vt119631,25.htm#1654948

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-03-11, 09:08 ]

:plus: 79

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka Nożna Liga Mistrzów

Spotkanie: Barcelona-Leverkusen (1 połowa, ilość goli)

Typ: Over 1,5

Kurs: 1,95

Unibet

Godzina: 20:45

 

W kolejnym rewanżowym spotkaniu 1/8 ligi Mistrzów, fenomenalna Barcelona będzie podejmować u siebie na Camp Nou Bayer Leverkusen.. W pierwszym meczu w Niemczech padł już raczej wynik rozstrzygający konfrontację bo 1:3 i teraz drużyna Guardioli musi już tylko dopełnić formalności, co jednak nie znaczy że położą się na boisku i będą sobie odpoczywać. W lidze Hiszpańskiej wszystko wydaje się już wyjaśnione i dogonienie Realu jest już prawie niemożliwe więc pozostaje tylko Liga Mistrzów i w niej Duma Katalonii będzie dążyć do obronienia tytułu. Oczywiście jak w każdym meczu tak samo w każdym pucharze Barcelona jest głównym faworytem więc szanse na obronienie tytułu są duże, ale trzeba zauważyć że nie udało się to jeszcze nikomu. Czemu więc taki typ? Głównie z tego powodu że Bayer musi odrabiać straty czyli nie skupi się tylko na obronie a gdy spojrzymy na skład Blaugrany to od razu widać że tego meczu na pewno nie odpuszczają, licząc na remis czy byle jakie zwycięstwo. Trener Guardiola nie będzie mógł jednak skorzystać z kilku zawodników takich jak: Affelay, Villa, Sanchez, Abidal i Puyol. Jednak po przerwie w lidze Hiszpańskiej wrócą do składu Lionel Messi i Sergio Busquets i szczególnie ten pierwszy bo tygodniowym odpoczynku może być głodny gry i zostać bohaterem tego meczu, zresztą jak wielu innych meczy w Lidze Mistrzów. Stawiam tutaj na zdecydowane zwycięstwo Barcelony i myślę że over 1,5 w pierwszej połowie jest w miarę ciekawym typem a wszystko zweryfikuje boisko.

 

Składy:

 

FC Barcelona: Victor Valdes, Daniel Alves, Javier Mascherano, Gerard Piqué, Adriano, Xavi Hernandez, Sergio Busquets, Andrés Iniesta, Pedro Rodriguez, Lionel Messi, Cesc Fabregas

 

Bayer Leverkusen:Bernd Leno, Daniel Schwaab, Manuel Friedrich, Ömer Toprak, Michal Kadlec, Stefan Reinartz, Lars Bender, Gonzalo Castro, Renato Augusto, Andre Schürrle, Stefan Kiessling

 

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-2011-2012-vt120076,200.htm#1654950

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-03-11, 09:08 ]

:plus: 95

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - UEFA Champions League

Data i godzina: 7.03.12, 20:45

Spotkanie: FC Barcelona - Bayer Leverkusen

Typ: Barcelona powyzej 2,5 gola

Kurs: 1,53

Bukmacher: Bet365

Analiza: Coś na szybko, bo zaraz rozpoczyna się mecz. Barcelona podejmie na własnym terenie ekipę z Niemiec - Bayer Leverkusen. Wszystko wskazuje na jednostronne widowisko, Katalończycy będą chcieli zdobyć jak najwięcej bramek, by spokojnie awansować do następnej rundy. Messi i spółka zawsze strzelali wiele bramek na Camp Nou i tym razem nie będzie inaczej. Wygrana 3-1 w Niemczech nie jest może jakąś super zaliczką i dlatego podopieczni Guardioli powinni zaaplikować Bayerowi przynajmniej trzy bramki, bo jeśli w Leverkusen zdobyli trzy, to tym bardziej zdołają zwiększyć tą ilość u siebie. W składzie Barcy nie zobaczymy Sancheza i Abidala zaś w ekipie Bayeru Sidneya Sama, Michaela Ballacka i Tranquillo Barnett. Tak więc raczej będziemy świadkami dominacji Barcelony, bo nie jestem w stanie sobie wyobrazić, by Bayer był w stanie ugrać chociaż remis w Katalonii.

 

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-2011-2012-vt120076,200.htm#1654962

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-03-11, 09:09 ]

:plus: 53

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...