Skocz do zawartości

Typy na dzień 12.03.2012


b@rto

Rekomendowane odpowiedzi

Typy wraz z analizami

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

 

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami. Złamanie jakiegokolwiek punktu regulaminu = usunięcie analizy, w niektórych przypadkach ostrzeżenie.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

W przypadku nie podania kursu analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Przypominam o zmianach od września i października:

http://obstawianie.com/regulamin-i-zasady-vt7376.htm#1584415

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia, Premiership

Spotkanie: Arsenal - Newcastle

Typ: Over 2.5

Kurs: 1.63

Bukmacher: Pinnacle Sports

Data: 12.03.2012 r. godz: 21:00

Analiza:

 

Już jutro na zakończenie 28 kolejki spotkań angielskiej Premiership na Emirates Stadium miejscowy Arsenal podejmować będzie Newcastle United FC. Faworytem z ostatnią formą są piłkarze Wenger'a jednak moim typem jest ogólna liczba bramek. Patrząc na ostatnie spotkania Arsenalu, na ich formę, liczbę zdobytych bramek, na ich ofensywę i defensywę a także formę graczy Newcastle wydaje mi się, że zobaczymy dużo bramek w jutrzejszym spotkaniu. Arsenal po beznadziejnym początku sezonu odbudowuje swoją formę. W ostatnich 5 spotkaniach wygrali 3 razy i 2 razy przegrali. W spotkaniach na własnym terenie (ostatnie 5) tylko w Premier League wygrali 3 razy, raz zremisowali i przegrali. W meczach we wszystkich rozgrywkach na Emirates Stadium wygrali 4 mecze i 1 przegrali. Cieszy wszystkich a w szczególności sympatyków drużyny Wojtka Szczęsnego ogólna liczba strzelonych bramek. W tych ostatnich 5 meczach ligowych strzelili 15 goli co daje średnią 3,0 goli na mecz czyli czysto teoretycznie mój typ wchodzi ;]. Wygrali z Tottenham Hotspur aż 5-2, a niezapomnijmy że jeszcze niedawno Tottenham Hotspur miał ogromną szansę aby walczyć o mistrza, zagrali fenomenalnie i rozgromili tym samym Blackburn Rovers aż 7-1.... Brak komentarzy... 1-0 pokonali Queens Park Rangers FC. Remis zanotowali w meczu z Wolverhampton 1-1. Dwie ostatnie drużyny zajmują miejsca spadkowe i myślę, że tutaj spokojne wygrane po 2, 3-0 powinny być a nie remis i 1-0 ale 4 punkty na ich koncie są. Z Londynu 3 pkt wywiozła drużyna Manchesteru United, która wygrała 1-2. Cieszy skuteczność przede wszystkim piłkarzy Arsenalu bo ona diametralnie się zmieniła na lepszą gdyż w każdym meczu pada bramka. Trzeba również pamiętać że w środku tygodnia Arsenal walczył o awans do dalszej części rozgrywek Ligi Mistrzów z AC Milanem. Tam dość pechowo i na własne życzenie odpadli gdyż niepotrafili w ciągu 45 minut strzelić 1 bramki, a przypomnijmy sobie że z 3 metrów Van Persie nie pokonał Abbiatiego. Newcastle w tym sezonie walczy o pierwszą 4. Na ich nieszczęście tą pozycje zajmuje właśnie Arsenal, który ma 49 punktów i tracą do niego 5 oczek. Jest to również dla tej drużyny motywacja aby gonić swego przeciwnika, a w zasadzie dwóch bo Chelsea ma identyczną liczbę punktów. Jednak Newcastle nie jest w wyśmienitej formie. W ostatnich 5 spotkaniach 2 razy wygrali, raz zremisowali i dwa razy zostali pokonani. W meczach na wyjeździe jednak spisują się bardzo słabo. 3 mecze przegrane i 2 wygrane to za mało aby wywalczyć 3,4 pozycję w tabeli. Porażki na ich nieszczęście były dość wysokie. Miejmy nadzieje że jutro będzie podobnie. W tych 5 spotkaniach Newcastle stracił 13 bramek. Daje to średnią 2,6 gola na mecz. Przegrali z Tottenham Hotspur aż 5-0 (Tottenham Hotspur przypomnę ostatnimi czasy spadł drastycznie z formą i grają bardzo bardzo słabo), Fulham 5-2 (2 mecze i aż 10 bramek straconych to zdecydowanie za dużo) oraz Liverpool FC (trzeba zauważyć, że Newcastle ucieka przed Liverpool FC, który jest tuż za nimi i traci tylko, a może aż 5 punktów czyli tak samo jak Newcastle do Arsenalu no i ciągle liczą na wpadkę rywali). Wygrali z Blackburn Rovers 0-2 i Bolton Wanderers 0-2, a więc drużynami zajmującymi niskie lokaty. Zdecydowanie lepiej Newcastle spisuje się przed własną publicznością i jutro będą mieli ciężką przeprawę. Doskonale o tym wiedzą takie drużyny jak Barcelona, Tottenham Hotspur i wiele innych, że aby na Emirates Stadium wygrać trzeba sporo się napocić. Wielką motywacją dla Arsenalu jest właśnie ostatni mecz z Milanem gdzie można odrobić nawet 3 bramki straty, dobra postawa Wojtka Szczęsnego w bramce (kapitalne parady, rzut karny z Liverpoolem FC) oraz strata punktów do 3 drużyny czyli Tottenhamu (tylko 4 oczka, a z ostatnią formą Tottenhamu będzie to łatwe do odrobienia). Obie ekipy grały już kilkanaście spotkań ze sobą. Oto ostatnie 7:

Newcastle United 0 - 0 Arsenal Londyn

Newcastle United 4 - 4 Arsenal Londyn

Arsenal Londyn 0 - 1 Newcastle United

Newcastle United 0 - 4 Arsenal Londyn

Newcastle United 1 - 3 Arsenal Londyn

Arsenal Londyn 3 - 0 Newcastle United

Arsenal Londyn 3 - 0 Newcastle United

 

Aż w 5 spotkaniach padało ponad 3 bramki. W jeszcze wcześniejszych spotkaniach wyniki padały podobne lub kończyły się z ogólną liczbą bramek 2. Myślę, że obie ekipy na jutrzejszy mecz wyjdą bardzo zmotywowane, zobaczymy ciekawe widowisko i że przede wszystkim padnie wiele bramek.

 

http://obstawianie.com/premier-league-anglia-vt119634,200.htm#1656736

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-03-17, 10:17 ]

:plus: 63

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka Nożna, Ekstraklasa

12 marzec 2012 godzina 18:30

Spotkanie: Polonia Warszawa - Jagiellonia Białystok

Typ: 1

Kurs: 1,65

Buk: Unibet

 

Jak Polonia w tym meczu straci punkty to Zieliński może się pakować bo cel ma jasny - 4 punkty w dwóch meczach pierwszy z nich z Jagą gdzie 3 oczka są łatwiejsze do zdobycia niż na Łazienkowskiej z Legią w derbach. na wiosnę Polonia zwycięstwo z ŁKS-em na wyjeździe 2:0 i nie spodziewane ale zasłużone porażki z Widzewem i GKS-em. Jaga na wiosnę bez zwycięstwa, ledwie remis na wyjeździe z Cracovią i 2 porażki z Koroną 2:0 i Ruchem 1:0. Polonia u siebie gra bardzo dobrze - 6 zwycięstw 3 remisy i jedna porażka to 2 bilans w lidze pod kątem meczów u siebie - w tej klasyfikacji prowadzi Korona która jednak rozegrała jeden mecz więcej. Jaga na wyjazdach fatalnie tylko 1 zwycięstwo, 3 remisy i aż 6 porażek - fatalnie po prostu :) Dodatkowo Jaga ma słabego trenera który nie potrafi dobrze poprowadzić drużyny która naprawdę ma potencjał. Polonia osłabiona brakiem Sultesa, Jeża i Trałki ale kadrę ma silną więc powinna sobie poradzić, Jaga wygląda na to że skłąd bez osłąbień ale nie mogę znaleźć nigdzie meczowej osiemnastki więc nie mogę tego nigdzie potwierdzić. Mimo wszystko wydaję mi się że jutrzejszy mecz zakończy się zwycięstwem Polonii Warszawa bo po prostu musi wygrać po kolejnych 2 porażkach.

 

http://obstawianie.com/ekstraklasa-2011-2012-vt119639,225.htm#1656793

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-03-17, 10:18 ]

:plus: 65

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Ekstraklasa

Data: 12.03.2012 18:30

Spotkanie: Polonia Warszawa - Jagiellonia Białystok

Typ: Gospodarze zdobędą gole w obu połowach

Kurs: 3,15

Bukmacher: Unibet

 

Nie od dziś wiadomo, że Jagiellonia to drużyna własnego boiska i u siebie jest groźna. Zupełnie odwrotnie wygląda to na wyjazdach, gdzie "Jaga" ma ma na koncie zaledwie jedno zwycięstwo, 3 remisy i 6 porażek oraz tracą ok. 2 goli na mecz. Aktualna forma Jagielloni też pozostawia wiele do życzenia, gdyż w trzech ostatnich meczach zdobyli zaledwie 1 punkt remisując bezbramkowo ze słabą Cracovią. Polonia to drużyna, która walczy o czołowe lokaty, jednak dwa ostatnie mecze przegrali. Jeśli chodzi o grę u siebie Polonii, to na własnym stadionie spisują się dobrze, bo mają 6 zwycięstw, 3 remisy i 1 przegraną. Jeśli Polonia chce jeszcze marzyć o mistrzostwie, to koniecznie musi wygrywać u siebie z takimi "drużynami własnego boiska". Uważam, że Polonia bez większych problemów wygra ten mecz i według mnie powinni strzelić choć po jednym golu w obu połowach. Uważam, że po takim kursie warto zaryzykować.

 

http://obstawianie.com/ekstraklasa-2011-2012-vt119639,225.htm

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-03-17, 10:18 ]

:plus: 215

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszykówka NBA

12.03.2012 01:00

Denver Nuggets - Memphis Grizzlies

Typ: Memphis Grizzlies (Handicap +6)

Kurs: 1.92

Buk: Expekt

 

Ostatnia forma Memphis pokazuje że mają jeszcze coś do powiedzenia na parkietach NBA. W ciągu ostatnich 10meczy przegrali 2razy z Houston 97:93 i wczoraj z Phoenix Suns 98:91, czyli dwa wyjazdowe spotkania nie poszły po ich myśli. Mimo to, że przegrali ostatnie spotkanie w Denver nie znaczy, że nie potrafią wygrywać z nimi u siebie co zrobili ostatnio dwa razy z rzędu. Denver nie prezentuje się tak wspaniale, ciągłe wzloty i upadki, na 10meczy aż 4 porażki i to z kim... z Cleveland jednym punktem wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd. Wygrana z Sacramento .... po dogrywce. Takie mecze powinno się wygrywać przewagą 8-10 pkt bez najmniejszych problemów. Myślę że Niedźwiadki po wczorajszej przegranej wezmą się do gry i schrupią Nuggets`y jak trzeba. A co do kwestii handii to jest on alternatywą dla tych którzy nie wierzą w wygraną Niedźwiedzi ale wiedzą, że wynik 120-107 dla Denver się na pewno nie powtórzy. Na ostatnich 5 spotkań H2H wtedy i tylko wtedy ten handi nie miał pokrycia. Myślę, że nie ma możliwości żeby Denver z tak niestabilną grą potrafiło to wygrać a tym bardziej wyżej niż 6pktami.

 

link w dziale Koszykówka>>NBA 2011-2012 z powodów 5dni/5postów nie mogę wysłać linku. PS: a nie chce spamować :)

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-03-17, 10:19 ]

:plus: 92

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://obstawianie.com/2-liga-i-ligi-nizsze-2011-2012-vt119667.htm#1656879

 

Spotkanie: St Pauli - Karlsruhe 12.03.20-15

Bukmacher: Pinnacle

Typ: 1

Kurs: 1,413

Czas rozpoczęcia: 20:15

 

Analiza

 

Kolejny raz analizuje poniedziałkowy mecz ekipy St Pauli.Faworyt jest jeden.Gospodarze Walczą o powrót do Bundesligi. Jak na razie maja 4 i 5 pkt straty, odpowiedni do miejsca barażowego i dającego bezpośredni awans.Dla większości drużyn wyjazd na St Pauli jest bardzo trudny.Specyfika tego obiektu, presja publiki ma bardzo duży wpływ na sposób grania drużyn przyjezdnych.Kurs na takim poziomie jest naprawdę przyzwoity, po prostu bet dnia.Goście maja realne szanse na utrzymanie, maja niewielka stratę do bezpiecznego miejsca. Ważne będą dla nich mecze z zespołami bezpośrednio zagrożonymi spadkiem.Tydzień temu konfrontacja z zespołem walczącym również o awans jakim jest Fort. Dusseldorf skończył sie bardzo złe, bo az porażka 0-5 na własnych stadionie.Pewnie nastawia sie na walkę o 1 pkt grę z kontry u siebie przegrali 2-0, wiec różnica jest dla mnie widoczna gołym okiem pod każdym względem ekipa gospodarzy jest lepszym zespołem.

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-03-17, 10:19 ]

:plus: 41

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Vasteras - Malmo IF handicap(0:1)

Typ: 1

Kurs: 4.20

Bukmacher: Unibet

godz: 19:00

 

Faza playoff trwa w najlepsze i ciekawie zapowiada się to spotkanie w którym Vasteras podejmuje u siebie Malmo ... Czemu to spotkanie jest ciekawe? Teoretycznym faworytem tego spotkania są goście, w dotychczasowych meczach tej fazy gospodarze zanotowali raptem jedno zwycięstwo i to na wyjeździe oraz cztery porażki, ale zwycięstwo to zanotowali właśnie z Malmo wygrywając 5:3. Obecnie w tabeli playoff w której są cztery zespoły prowadzi drużyna Oskarshamn z dorobkiem 12 punktów za nimi Malmo i Rogle 10 punktów, natomiast Vasteras jest ostatnie z dorobkiem 8 punktów. W tym spotkaniu wiele rozpisywać się nie ma co, bo typ który postawiłem wydaje się niezbyt prawdopodobny gdy patrzymy na ostatnie wyniki obu drużyn, ale ja patrzę tylko na bezpośrednie mecze i to w tym sezonie. Te zespoły spotkały się ze sobą już pięciokrotnie w tym sezonie i paradoksalnie wszystkie mecze wygrali dzisiejsi gospodarze i to każdy mecz zdecydowanie, 29 września 2011 6:2, 10 listopada 2011 4:1, 6 grudnia 2011 2:0, 28 stycznia 2012 5:2 i ostatni mecz już w fazie playoff 4 marca 2012 5:3. Biorąc pod uwagę te wyniki ten handicap z tak wysokim kursem kusi i to bardzo, a nawet bez handi kurs na gospodarzy jest wysoki bo waha się koło 3.00. Stawiam na wysoki wynik w tym meczu i zwycięstwo gospodarzy co najmniej dwoma bramkami.

 

http://obstawianie.com/liga-szwedzka-2011-2012-vt120292,25.htm#1656920

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-03-17, 10:20 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trabzonspor - Sivasspor

12 Mar 2012, 19:00

typ: over 3

kurs: 1,93

buk: Betsafe

 

Obie druzyny sa bardzo ofensywnie nastawione. Obie takze maja duze problemy z obrona, bo ostatnie 10 spotkan Trabzonsporu to 10 spotkan z przynajmniej 3 bramkami a w 8 na 10 Sivasspor notowal przynajmniej 3 gole. W przeciagu calego sezonu na wlasnym boisku Trabzon zanotowal 75% spotkan z przynajmniej 3 bramkami a Sivas na wyjezdzie az w 79% spotkan mial 3 gole lub wiecej. Ostatnie 6 spotkan miedzy tymi druzynami to same overy i 26 goli.

 

Fri 02/12/11 SUL Sivasspor 2 - 2 Trabzonspor

Sat 12/02/11 SUL Sivasspor 2 - 3 Trabzonspor

Mon 13/09/10 SUL Trabzonspor 6 - 1 Sivasspor

Sun 24/01/10 SUL Trabzonspor 3 - 1 Sivasspor

Sat 08/08/09 SUL Sivasspor 1 - 2 Trabzonspor

Sat 25/04/09 SUL Sivasspor 3 - 0 Trabzonspor

 

Dodatkowo od 29 kolejek byly tylko 2 kolejki gdy nie bylo meczu z przynajmniej 4 bramkami. Aktualnie jest taka sytuacja, ze do tej pory nie bylo zadnego meczu z 4 bramkami.

 

Co tu duzo gadac, dzisiaj chcial nie chcial 4 gole pasc musza. Ubezpieczam sie zwrotem w przypadku 3 goli.

 

http://obstawianie.com/turcja-vt119684,50.htm#1656995

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, Polska Liga Koszykówki Kobiet

12.03.2012 17.45

Lotos Gdynia - CCC Polkowice

typ: under 148.5 punktów

kurs: 1,85

bukmacher: Betsafe

 

Do końca rundy zasadniczej PLKK pozostały trzy kolejki a przed nami mecz drugiej z trzecią drużyną w tabeli. obie drużyny mają o co walczyć, różnica między nimi to zaledwie jeden punkt więc ta drużyna która wyjdzie dziś zwycięsko zostanie wiceliderem. W ostatnich czterech sezonach obie drużyny spotykały się ze sobą aż dziewięciokrotnie. Licząc zarówno spotkania ligowe, jak i Pucharu Polski poniedziałkowe gospodynie zwyciężyły sześciokrotnie, zaś trzy razy musiały uznać wyższość polkowiczanek. W pierwszym meczu w Polkowicach górą okazały się gospodynie dzisiejszego spotkania wygrywając 62:54. Patrząc na to jaką mamy stawkę spotkania to wątpię żeby padło dużo punktów. Gra będzie skupiała głównie na obronie a szala zwycięstwa będzie przechylała się raz w jedną raz w drugą stronę. Obie drużyny mają swoje indywidualności, które potrafią oddać decydujące rzuty, po stronie Lotosu gra Aneika Henry oraz Geraldine Robert ich przeciwniczkami będą dzisiaj Evanthia Maltsi i Sharnee Zoll. Obie drużyny w ostatnim czasie przeszły duże zmiany personalne. Kilka zawodniczek pożegnało się z oboma klubami, kilka znalazło zatrudnienie. Gospodynie u siebie poniosły tylko jedną porażkę odnosząc dziesięć zwycięstw. Trudno jest mi wskazać zwycięzcę tego pojedynku dlatego dla mnie bezpieczniejszą opcją jest zagraniu undera w tym meczu.

 

http://obstawianie.com/pozostale-ligi-2011-2012-vt120921,50.htm#1657009

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-03-17, 10:20 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Premier League

Spotkanie: Arsenal FC - Newcastle United – rzuty rożne - Under/Over 11,5

Data i godzina spotkania: 12.03.2012 rok – 21:00

Typ: Over

Kurs: 2,05

Bukmacher: Expekt

Analiza:

 

Dziś o 21:00 czasu polskiego na Emirates Stadium miejscowy Arsenal podejmie popularne Sroki z Newcastle w ramach 28 kolejki angielskiej Premier League. Po 27 kolejkach w tabeli Arsenal zajmuje 4 pozycję z 49 punktami i bilansem bramkowym 55-38 natomiast Newcastle jest na 6 miejscu z 44 punktami i bilansem bramek 39-39. Tak więc jest to bardzo istotny mecz w walce o czołową 4 na koniec sezonu, która daje możliwość gry w (lub) o Ligę Mistrzów. Newcastle nie może dziś przegrać jeśli chce poważnie liczyć się w walce o czwórkę a Arsenal zrobi wszystko by wygrać dziś, by zbliżyć się na 1 punkt do 3 w tabeli Tottenhamu i walczyć o 3 miejsce dające bezpośredni start bez kwalifikacji w Lidze Mistrzów. Faworytem dzisiejszego meczu są gospodarze, którzy w ostatnim czasie prezentują wysoką formę i chodź odpadli z Ligi Mistrzów to wygrana 3-0 z Milanem robi wrażenie dodając do tego wcześniejsze wygrane z Liverpoolem na wyjeździe czy rozgromienie Tottenhamu 5-2 to mamy obraz wielkiej formy popularnych Kanonierów i wydaje się, że w decydującej fazie rozgrywek ligowych podopieczni Wengera będą z powodzeniem walczyć o 3 miejsce w lidze. Newcastle po fantastycznym początku ligowym, trochę spuściło z tonu ale wciąż jest groźne dla najlepszych i dysponuje dobrym zbilansowanym składem. W dzisiejszym meczu nie wystąpią po stronie gospodarzy: Mertesacker, Diaby, Squillaci i Wilshere. U gości nie zobaczymy: Lovenkrandsa, Besta, Rangera i Marveaux’a a także Ameobiego i Taylora. Ja w dzisiejszym meczu postanowiłem zagrać tym na ilość rzutów rożnych a mianowicie over 11,5 kornera, taki typ wybrałe z dwuch powodów po pierwsze w Premier League mamy bardzo dużo kornerów i 12 kornerów lub więcej w takim meczu jak dziś przy grającym u siebie bardzo ofensywnie Arsenalu z niezwykle szybkimi skrzydłowymi Walcottem i Chamberlainem będącym w znakomitej formie Rosickym czy fantastycznym Robinem Van Persie to od strony gospodarzy można się spodziewać jak nic z 8 kornerów, którzy raz po raz będą atakować bramkę Srok a goście także mają kim zaatakować i spokojnie wywalczą z 4-5 kornerów dziś liczę tam przede wszystkim na niezwykle szybkich napastników Ba – Cisse. Drugim powodem dlaczego gram ten typ jest kurs 2,05 w Expekcie na to zdarzenie uważam, że jest sporo zawyżony dla przykładu w Bet365 ta sama linia wystawiona jest po równych kursach. Tak więc ja dziś w tym meczu liczę na przynajmniej 12 kornerów i gram taki właśnie typ, który jest moim pewniakiem dnia.

 

Przewidywane składy:

Arsenal – Szczesny, Sagna, Koscielny, Vermaelen, Gibbs, Arteta, Song, Walcott, Rosicky, Chamberlain, Van Persie.

Newcastle – Krul, Simpson, Williamson, Coloccini, Santon, Taylor, Cabaye, Tiote, Gutierrez, Ba, Cisse.

 

http://obstawianie.com/premier-league-anglia-vt119634,200.htm#1657013

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-03-17, 10:21 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azarenka V./Kvitova P. - Errani S./Vinci R. godz. 21:30

typ:2

kurs: 2,30

Buk: Betsafe

 

Znalazłem ciekawe spotkanie w deblu na kortach Indian Wells. Numer jeden oraz trzy w rankingu WTA zmierzą się z Włoską parą Errani/Vinci. Dla Azarenki i Kvitovej to dopiero drugie spotkanie razem,w pierwszym swoim meczu razem pokonały mało mi znany debel Grandin N / Uhlirova V 2:0 62 62. Indywidualnie są one najlepsze ,jednak jako para trudno cokolwiek powiedzieć o ich grze. Warto dodać,że Kvitova niespodziewanie wczoraj odpadła z turnieju indywidualnego i wątpię,że bedzię chciała tu siedzieć dłuzęj.

Para Włoska bardzo dobra forma w tym roku ,finał w Australian Open i od tej pory nie przegrału żadnego spotkania kolejno wygrywały turnieje w Monterrey i Acapulco i nie tracąc nawet seta.

Kursy u wszystkich bukmacherów bardzo spadają ,liderka wraz z trzecią rakietą nie są juz takimi faworytkami,dla mnie w ogóle nie są.

Bwin nawet wycofał to spotkanie ze swojej oferty,szkoda bo teraz tylko u nich mam kasę.

Patrząc na ostatnie wyniki nie daję większych szans parze Azarenka/Kvitova. Dla Włoszek to już 22 turniej razem,myslę że mają wieksze doświadczenie i bardziej się rozumieją grając razem przez tyle czasu.

 

http://obstawianie.com/atp-indian-wells-wta-indian-wells-vt122128.htm#1657015

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-03-17, 10:22 ]

zwrot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://obstawianie.com/atp-indian-wells-wta-indian-wells-vt122128.htm#1657019

 

Dyscyplina: Tenis

Spotkanie: Novak Djokovic vs Kevin Anderson

Typ: Kevin Anderson +1,5 seta

Kurs: 4,45

Buk: Betsson

Data/godzina rozpoczęcia: 12-03-2012/21-00

Analiza:

Na kort/stadion numer jeden po spotkaniu Stosur vs Petrova wyjdą wyżej wymienieni zawodnicy, nie ulega wątpliwości kto jest faworytem do zwycięstwa w tym spotkaniu. Jest nim Serb Novak Djokovic ubiegłoroczny triumfator tejże imprezy, czy i w tym roku powtórzy ten sukces. Drabinka turniejowa ułożyła się dla niego pomyślnie. Wczoraj zagrał z kwalifikantem Golubevem i praktycznie bez problemów zwyciężył. Serb dał ugrać Kazachowi zaledwie pięć gemów. W tamtym spotkaniu Novak wykorzystał cztery z ośmiu break-pointów. Obaj panowie grali ze sobą około 80 minut. Warto przypomnieć, że po ubiegłorocznej wygranej w Indian Wells obecna jedynka światowego rankingu odniosła kilka zwycięstw z rzędu w turniejach wysokiej rangi. Kevin Anderson natomiast bardzo szybko bez problemów znalazł się już w trzeciej rundzie, gdyż na początku miał wolny los, w drugiej rundzie miał grać z Kohschlreiberem, jednak Niemiec oddał mecz walkowerem ze względu na kontuzję. Z jednej strony mam nadzieję, że ta dłuższa przerwa w grze spowodował, że Anderson zregenerował siły i dziś będzie w stanie ugrać przynajmniej seta. Warto dodać, że ostatnio wygrał turniej w Delray Beach, gdzie był rozstawiony dopiero z siódemką. Przede wszystkim atutem Andersona jest bardzo mocne, silne uderzenie, i dobre warunki fizyczne. Obecnie jest sklasyfikowany na 30 miejscu w rankingu ATP. Obaj zawodnicy grali ze sobą czterokrotnie, bilans jest korzystniejszy dla Serba, który prowadzi 3-1, jednak jeśli chodzi o spotkania rozgrywane na nawierzchni betonowej, na której przyjdzie dziś grac obu zawodnikom jest remis właśnie po jeden. Dziś emocje gwarantowane i po cichu liczę na Andersona-powodzenia

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-03-17, 10:22 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna - Ekstraklasa

Polonia Warszawa - Jagiellonia Białystok

12.03.2012 18:30

Typ: Ile padnie goli? poniżej 2.5

Kurs: 1.60

Buk: Bwin

 

To spotkanie bedzie bardzo wazne szczegolnie dla Polonii Warszawa. Wydawało sie, ze po wygraniu meczu z ŁKS w Łodzi 2-0 na inauguracje rundy, Czane Koszule złapią wiatr w żagle i szybko beda gonić lidera. Stało sie jednak inaczej. Po tym przyszly dwie porazki, najpierw u siebie z Widzewem 1-2 a tydzien temu z Belchatowem, rowniez 1-2. Na reakcje prezesa Wojciechowskiego długo nie trzeba było czekać i juz postawił ultimatum trenerowi Zielinskiemu. Ponadto do rezerw został zeslany Daniel Sikorski, a to w ramach kary za pudło w meczu w Belchatowie. Ponadto dzis wsród gospodarzy nie zagrają także Robert Jeż, Pavel Sultes i Łukasza Trałka. To powazne osłabienia. Sytuacja Jagiellonii jest troche inna. Bialostoczanie walcza o utrzymanie w Ekstraklasie. Na razie maja 6 punktów zapasu nad strefa spadkowa. Oto jak przedstawiaja sie ostatnie mecze pomiedzy obiema druzynami:

 

11.09.11 Jagiellonia Białystok Polonia Warszawa 3 : 2

10.05.11 Polonia Warszawa Jagiellonia Białystok 2 : 0

29.10.10 Jagiellonia Białystok Polonia Warszawa 1 : 0

01.05.10 Polonia Warszawa Jagiellonia Białystok 2 : 0

31.10.09 Jagiellonia Białystok Polonia Warszawa 1 : 0

 

Jak wiec widać, poza jednym przypadkiem, w zadnym innym meczu nie padały wiecej niż dwie bramki. Dzis tez wielu goli na Konwiktorskiej raczej bym sie nie spodziewał. Jaga gra kiepsko na wyjazdach, ponadto Frankowski jest skonfliktowany z Hajto a Rasiak nie zagra z powodu kontuzji. Jaga nie strzelila na wiosne jeszcze ani jednego gola w 3 meczach! Polonii tez kanonierami nazwac nie mozna, szczegołnie jak jej napasticy nie trafiaja do bramki z odległości 30 cm. Ponadto pisałem już o osłabieniach wsrod gospodarzy. Goscie przyjada do Warszawy po punkt a Polonia bedzie bila glowa w mur.

Nie zapowaiada sie tu grad bramek a moim zdaniem, padnie jedna, góra dwie.

 

http://obstawianie.com/ekstraklasa-2011-2012-vt119639,225.htm#1657021

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-03-17, 10:23 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia, Premiership

12.03.2012r., godz. 21.00

Spotkanie: Arsenal - Newcastle

Typ: Suma celnych strzałów na bramkę (Dogrywka wliczona) over 9

Kurs: 1.7

Bukmacher: Expekt

Analiza: Na Emirates Stadium Arsenal podejmować będzie Newcastle United FC. Do Londynu przyjedzie szósty zespół tabeli Newcastle United. Oba kluby dzieli 5 punktów, w związku z czym spotkanie może mieć istotne znaczenie dla końcowego układu w Premier League. Kanonierzy przystąpią do meczu podbudowani ostatnimi zwycięstwami nad Tottenhamem (5:2) oraz Liverpoolem (2:1). Zespół z The Emirates potwierdził swoją wysoką formę także w Lidze Mistrzów, 3:0 Milanem. Coraz słabiej prezentuje się natomiast w ostatnich tygodniach drużyna Pardewa. Newcastle wygrało po raz ostatni na początku lutego, a ostatnie wyniki 0:5 Tottenham i remisy z Wolves oraz Sunderlandem nie wróżą niczego dobrego. Faworytem są gospodarze, a ja liczę na dużo spięć podbramkowych i kilka goli. W związku z czym obstawiam liczbę celnych strzałów w meczu. Goście w ostatnich 10 grach zanotowali 9 meczów z overem dla tak postawionego zakładu, a w jednym było dokładnie 9. Jeśli chodzi o gry Arsenalu to na Emirates Stadium w tym sezonie było zawsze przynajmniej 10 celnych strzałow. Co prawda w meczu pierwszej rundy było 4:1 dla Arsenalu w celnych strzałach i 0:0, ale dzisiaj liczę na dobre widowisko. Ponadto gospodarze zagrają prawdopodobnie z Artetą i Ramseyem. Jedynym nowym zmartwieniem Srok jest natomiast poważna kontuzja Petera Lovenkrandsa. Over bramkowy, sporo strzałów i wygrana Arsenalu to typy w tym spotkaniu.

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-03-17, 10:24 ]

:plus: 70

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turcja-Superliga

Pn 12/03/12 19:00

Trabzonspor - Sivasspor

typ over 3,5

kurs 2,40

Expekt

 

Widze ze berto mnie wyprzedzil ale typ troszke rozny i upatrzylem go juz wczoraj wiec gram..Jak to z under/over,czysto statystycznie,no to jedziemy; Trabzon u siebie srednio strzela 2,2 gola na mecz (3 wynik w lidze),traci 1,33 br/mecz (dopiero 15 wynik w lidze).Razem w meczach Trabzonu na wlasnym boisku pada wiec 3,53 br/m,a 89% meczy konczy sie overem 2,5. a sporo ponad 50% overem 3,5. Przyjezdza zespol najlepiej atakujacy na wyjazdach-Sivasspor,ktory strzela 1,86br/m (najlepszy w lidze) a traci 2,14 co jest 17 ! rezultatem w lidze.Razem w wyjazdowych spotkaniach zespolu Grosika pada 4 gole na mecz,najwiecej w Superlig. 86% over 2,5 i prawie 50 over 3,5. Pierwszy mecz w tym sezonie w Sivassporze zakonczyl sie wynikiem 2-2! W zeszlym sezonie 2 wyniki 2-3 i 6-1 !!! Dziekuje do widzenia

http://obstawianie.com/turcja-vt119684,50.htm#1657026

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-03-17, 10:25 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia, Premiership

12.03.2012r., godz. 21.00

Spotkanie: Arsenal - Newcastle

Typ: Suma celnych strzałów na bramkę (Dogrywka wliczona) over 9

Kurs: 1.7

Bukmacher: Expekt

Analiza: Na Emirates Stadium Arsenal podejmować będzie Newcastle United FC. Do Londynu przyjedzie szósty zespół tabeli Newcastle United. Oba kluby dzieli 5 punktów, w związku z czym spotkanie może mieć istotne znaczenie dla końcowego układu w Premier League. Kanonierzy przystąpią do meczu podbudowani ostatnimi zwycięstwami nad Tottenhamem (5:2) oraz Liverpoolem (2:1). Zespół z The Emirates potwierdził swoją wysoką formę także w Lidze Mistrzów, 3:0 Milanem. Coraz słabiej prezentuje się natomiast w ostatnich tygodniach drużyna Pardewa. Newcastle wygrało po raz ostatni na początku lutego, a ostatnie wyniki 0:5 Tottenham i remisy z Wolves oraz Sunderlandem nie wróżą niczego dobrego. Faworytem są gospodarze, a ja liczę na dużo spięć podbramkowych i kilka goli. W związku z czym obstawiam liczbę celnych strzałów w meczu. Goście w ostatnich 10 grach zanotowali 9 meczów z overem dla tak postawionego zakładu, a w jednym było dokładnie 9. Jeśli chodzi o gry Arsenalu to na Emirates Stadium w tym sezonie było zawsze przynajmniej 10 celnych strzałow. Co prawda w meczu pierwszej rundy było 4:1 dla Arsenalu w celnych strzałach i 0:0, ale dzisiaj liczę na dobre widowisko. Ponadto gospodarze zagrają prawdopodobnie z Artetą i Ramseyem. Jedynym nowym zmartwieniem Srok jest natomiast poważna kontuzja Petera Lovenkrandsa. Over bramkowy, sporo strzałów i wygrana Arsenalu to typy w tym spotkaniu.

 

http://obstawianie.com/premier-league-anglia-vt119634.htm#1657028

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sensejjag

Spotkanie: Djokovic - Anderson

typ: Djokovic -5

kurs: 2,04

buk: Pinnacle

godz. 21:00

 

analiza:

Juz na dobre rozkreca sie sezon tenisowy. W USA jeden z ważniejszych turniejow w sezonie - Indian Wells. Dzis wieczorem na jedynce zagra obrońca tytułu, najlepszy tenisista ostatnich dwoch sezonów, Serb Novak Djokovic. Na początku roku potwierdza tylko ze jest w formie. Na dzien dobry wygrał Australian Open. Jego finał z Rafą Nadalem był po prostu fenomenalny. Prawie 6 godzin tenisa na najwyzszym poziomie musiał zadowolic kazdego fana tenisa. Gorzej Serbowi poszło w Dubaju, gdzie przegrał półfinał z Andym Murrayem. W tym turnieju z pewnościa bedzie chciał sie odbic i pokazać, ze porażka ze Szkotem to tylko słabszy dzień. Wierze w Djokovica. To co pokazuje Serb na korcie nie da sie opisac. Na dzien dzisiejszy nie ma lepszego tenisisty na świecie. Tym bardziej Kevin Anderson, ktory co prawda zrobil ostatnimi miesiacami spore postępy, jednak nie na tyle, by zagrozic Djokovicovi. Atuty zawodnika z RPA to zdecydowanie serwis, gorzej jednak idzie mu w defensywie. Myślę ze Novak w kazdym podaniu Andersona bedzie miał szanse na break-pointa. A w poprzedniej rundzie wykorzystał 50% break-pointów, a sam mecz był dla niego łatwy i przyjemny. Anderson w dwoch pierwszych rundach nie grał i jestem bardzo ciekawy jego postawy. Moze i bedzie bardziej wypoczety, jednak nie powinno to pomoc w meczu z Djokovicem, bo ten jest po prostu zdecydowanie lepszym tenisista. Nie licze na to ze rankingowa trzydziestka postawi az tak twarde warunki Novakowi. Ugranie przez niego pieciu -szesciu gemów to raczej maksymalne osiagniecie w konfontacji z liderem rankingu ATP. Poprzednie wygrane Serba z Andersonem oscylowały w granicach 5-6 gemy na korzysc Serba. Dzis liczę na bardziej przekonywujace zwyciestwo Djokovica

 

http://obstawianie.com/atp-indian-wells-wta-indian-wells-vt122128.htm#1657047

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-03-17, 10:25 ]

:plus: 104

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Cambuur - Apeldoorn

typ: Cambur -1,5

kurs: 1,73

buk: Pinnacle

godz. 20:00

 

analiza:

Juz za chwile ostatni mecz XX kolejki na zapleczu holenderskiej Eredivisie. Cambuur, który walczy o udział w barazach podejmie zagrozone spadkiem Apeldoorn. Gospodarze u siebie sa bardzo mocni - na dwanascie meczy wygrali juz osiem, tylko dwukrotnie schodzac z boiska pokonani (m.in. przegrali ze Spartą Rotterdam). Ale bilans z kolei maja juz najlepszy w całej lidze (wraz z liderem Zwolle). 34 strzelone bramki działają na wyobraźnie, i tylko 13 straconych. W ostatnich pieciu meczach u siebie az trzykrotnie strzelali conajmniej cztery gole. Ile strzelą najsłabiej grajacej ekipie na wyjazdach?? Jeśli patrzec na to musiałoby ich byc conajmniej trzy. Apeldoorn na wyjazdach wygrał i zremisował tylko raz i zanotował az dziesiec porażek. Dziś też raczej trzeba skazac gości na porażkę. Co prawda ostatnio graja o niebo lepiej i dzieki zwyciestwom głownie u siebie udało im sie wygrzebac z ostatniego miejsca w tabeli. Jednak Cambuur to dobry zespół, u siebie prezentuje sie bardzo dobrze i nie widze mozliwosci osiagniecia dobrego rezultatu przez zespół gości. W pierwszym Cambuur łatwo wygrał 4-2. Dzis uważam ze bedzie podobnie i to gospodarze wzbogacą sie o kolejne trzy punkty, ktore pozwolą im sie umocnic w czołowej siódemce ligi. Stawiam na gospodarzy

 

http://obstawianie.com/holenderska-eerste-divisie-i-ligi-nizsze-2011-2012-vt119671,25.htm#1657054

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-03-17, 10:26 ]

:plus: 73

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, Premier League, godz.21.00

Spotkanie: Arsenal - Newcastle

Typ: Arsenal - Newcastle United H(0 - 2) 1

Kurs: 3,55

Buk: Tobet

 

 

Analiza:

 

Na zakończenie 28 kolejki Premier League dojdzie do ciekawego spotkania w górze tabeli pomiędzy dwiema ekipami walczącymi o puchary.Arsenal w Londynie podejmie gości z Newcastle.W ostatnich tygodniach po stratach punktów przez przeciwników zza między tj.Tottenhamu i Chelsea gospodarze włączyli się w walkę o 3 lokatę dającą grę w fazie grupowej LM w następnym sezonie.Obecnie Arsenal plasuje się na 4 pozycji z 49 punktami na koncie, tyle samo co "The Blues" oraz ma stratę do 3 "Kogutów" tylko 4 "oczek" a do tego ten dzisiejszy zaległy mecz.Tak więc szansa na dogonienie Tottenhamu i zostawienie Chelsea.A to jest bardzo prawdopodobne gdyż w ostatnich tygodniach podopieczni Wengera wygrywają mecz za meczem.Nie przegrali od 5 meczy ligowych, wygrywając ostatnie 4 z rzędy w tym głównym przeciwnikiem "Kogutami" aż 5:2 i Liverpoolem 0:2 na wyjeździe, do tego wygrana z Sunderlandem i kolejny pogrom u siebie z Blackburn 7:1!Warto dodać że odpadli z LM, jednak żegnając się w wielkim stylu ogrywając Milan 3:0 na własnym obiekcie.Gospodarze są w wyśmienitej formie strzeleckiej zwłaszcza u siebie gdyż w 4 spotkaniach strzelili aż 18 bramek!Tracąc 5.Jak na zawołanie do bramki trafia ciągle lider strzelców PL i kapitan Arsenalu Van Persie strzelec już 25 goli ligowych.Do tego po kontuzjach do składu powracają Aaron Ramsey i Mikel Arteta, również może wystąpić Yossi Benayoun.Z kolei Newcastle trochę w ostatnich meczach zawodzi, co prawda nie traci swojej 6 pozycji to jednak traci punkty do czołowych zespołów i strata do 5 Chelsea wynosi już 5 punktów.Od początku lutego "Sroki" nie potrafią wygrać, zaczęło się od pogromu przez Tottenham 5:0 z którym Arsenal... wygrał ostatnio 5:2!Później z kolei dwa razy na własnym obiekcie musieli podzielić się punktami z Wolves i Sunderlandem.Na wyjazdach w kratkę, dobre mecze przeplatają złymi.Nawet pokazuje to bilans po 5 wygranych i porażek i tylko 3 remisy.Do tego zmartwienia po stronie gości gdyż do listy kontuzjowanych dołączył Lovenkrands, a niepewni występu są Taylor, Ranger i Amoebi.Tak więc porównując na dzień dzisiejszy formy obu zespołów stawiam na wysokie zwycięstwo Arsenalu który jest "w gazie".Wygrywa wysoko meczu z silnymi rywalami.Do tego bezpośrednie spotkania pomiędzy obiema ekipami w Londynie zdecydowanie przemawiają za gospodarzami.Co prawda ostatnia wygrały "Sroki" 0:1.To wcześniejsze 3 spotkania kończyły się po 3:0 dla ekipy Wengera.A przed tymi spotkaniami ostatnie zwycięstwo zanotowali w 2001 roku!Stawiam więc na zwycięstwo Arsenalu 3-4 do 0.

 

http://obstawianie.com/premier-league-anglia-vt119634,200.htm#1657062

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-03-17, 10:26 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka Nożna Anglia

12.03.2012

Spotkanie:Arsenal-Newcastle

Typ:[Całkowita liczba goli gospodarzy] Powyżej 1,5

Kurs:1,50

Gamebookers

Godzina:21:00

 

 

 

 

Dziś o godzinie 21:00 dojdzie ostatniego ligowego spotkania w Lidze Angielskiej.Arsenal zmierzy się z Newcastle.Faworytem bez wątpienia są piłkarze Arsena Wengera.Obecnie Arsenal zajmuję czwartą pozycję z (49) oczkami na swoim koncie.Do Tottenhamu tracą trzy oczka w razie wygranej mogą wskoczyć na trzecią pozycję , która gwarantuję grę w Lidze Mistrzów.Natomiast aktualna pozycja Arsenalu czyli czwarta zapewnia jedynie kwalifikacje do tych pucharowych rozgrywek.Gospodarze w ostatnich oficjalnych spotkaniach w lidze zanotowali 1 remis oraz 4 zwycięstwa.Pokonali między innymi ekipy (Blackburn 7:1) (Sunderland 1:2) (Tottenham 5:2) oraz w ostatniej kolejce (Liverpool 1:2) i zremisowali (Bolton 0:0). Te wyniki pokazują , że ekipa Arsenalu wróciła na odpowiednie tory.Na mistrzostwo kraju już nie mają szans , lecz muszą walczyć o Lige Mistrzów i prestiż.Dodatkowo ich motywuję to iż przed tygodniem odpadli z Ligi Mistrzów.Spotkanie bardzo dobrze wyglądało dla Arsenalu pewnie pokonali Milan (3:0).To tylko potwierdza moje wcześniejsze zdania.Kolejnym atutem jest własne boisko.

Goście to piętnasta ekipa z dorobkiem (33) punktów na swoim koncie.W ostatniej kolejce pokonali (1;0) Fulham. W wyjazdowych ostatnich 5 spotkaniach Sroki nie prezentują się najlepiej 2 zwycięstwa oraz 2 remisy i porażka.

W dzisiejszym spotkaniu zdecydowanym faworytem do zgarnięcia trzech punktów są Kanonierzy.

 

 

http://obstawianie.com/premier-league-anglia-vt119634,200.htm#1657065

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-03-17, 10:26 ]

:plus: 50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...