Skocz do zawartości

Typy na dzień 16.03.2012


b@rto

Rekomendowane odpowiedzi

Typy wraz z analizami

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

 

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami. Złamanie jakiegokolwiek punktu regulaminu = usunięcie analizy, w niektórych przypadkach ostrzeżenie.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

W przypadku nie podania kursu analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Przypominam o zmianach od września i października:

http://obstawianie.com/regulamin-i-zasady-vt7376.htm#1584415

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mirza S./Vesnina E. - Hlavackova A./Hradecka L. godz. 04:00

typ: 2

kurs: 2,03

Buk: Betsafe

 

Półfinał debla kobiet na kortach Indian Wells, w którym zmierzą się para aktualnie 5 w rankingu tj. Mirza/Vesnina z Czeską parą nr 4 Hlavackova A./Hradecka L. Ja stawiam tutaj na Czeszki,które w tym roku przegrały tylko raz w półfinale Australian Open z Włoską parą Errani/Vinci. W tym roku oprócz Australian open i Dubaju wygrywały albo Czeszki albo Włoszki,które spotkały się wczoraj w ćwierćfinale i własnie zwycięzca tej pary jest dla mnie faworytem do końcowego zwycięstwa. Wygrały Czeszki 6:2,7-6. Po za tym w tym roku Andrea i Lucie wygrały turnieje w Auckland,Midland oraz Memphis. Widać,że w Ameryce czują się doskonale gdzie wygrały 11 spotkań nie tracąc nawet seta.

Mirza z Vesnina w tym roku dotarły do półfinału w AO gdzie przegrały z późniejszymi zwycięzcami Kuznetsova S / Zvonareva V oraz do finału w Dubaju gdzie przegrały z aktualnymi liderkami Huber L / Raymond L. Zaliczyły także wpadke na turnieju w Katarze gdzie przegrały w pierwszej rundzie.

Czeszki nie są faworytkami bukamacherów,jednak myślę że są w stanie wygrać to spotkanie i ciągnąc dalej dobrą passę po Ameryce.

 

http://obstawianie.com/atp-indian-wells-wta-indian-wells-vt122128,25.htm#1657913

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-03-17, 21:12 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirza S./Vesnina E. - Hlavackova A./Hradecka L. godz. 04:00

typ: 2

kurs: 2,03

Buk: Betsafe

 

Półfinał debla kobiet na kortach Indian Wells, w którym zmierzą się para aktualnie 5 w rankingu tj. Mirza/Vesnina z Czeską parą nr 4 Hlavackova A./Hradecka L. Ja stawiam tutaj na Czeszki,które w tym roku przegrały tylko raz w półfinale Australian Open z Włoską parą Errani/Vinci. W tym roku oprócz Australian open i Dubaju wygrywały albo Czeszki albo Włoszki,które spotkały się wczoraj w ćwierćfinale i własnie zwycięzca tej pary jest dla mnie faworytem do końcowego zwycięstwa. Wygrały Czeszki 6:2,7-6. Po za tym w tym roku Andrea i Lucie wygrały turnieje w Auckland,Midland oraz Memphis. Widać,że w Ameryce czują się doskonale gdzie wygrały 11 spotkań nie tracąc nawet seta.

Mirza z Vesnina w tym roku dotarły do półfinału w AO gdzie przegrały z późniejszymi zwycięzcami Kuznetsova S / Zvonareva V oraz do finału w Dubaju gdzie przegrały z aktualnymi liderkami Huber L / Raymond L. Zaliczyły także wpadke na turnieju w Katarze gdzie przegrały w pierwszej rundzie.

Czeszki nie są faworytkami bukamacherów,jednak myślę że są w stanie wygrać to spotkanie i ciągnąc dalej dobrą passę po Ameryce.

 

http://obstawianie.com/atp-indian-wells-wta-indian-wells-vt122128,25.htm#1657913

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-03-17, 21:12 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15.03.2012 g.18.00

Mladi Radnik - Partizan Belgrad

Typ: Partizan Wygra Pierwszego Seta

Kurs: 1.65

Bukmacher: Bet365

 

W trzecim meczu ćwierćfinałowym play-off o Mistrzostwo Serbii Mladi Radnik remisuje 1:1 z Partizanem Belgrad i o awansie zadecyduje zwycięstwo w dzisiejszym meczu. Partizan jest obrońcą tytułu Mistrzowskiego i wydaje się być lekkim faworytem dzisiejszego spotkania. W ostatnim meczu w Radniku Partizan w końcówce uzyskał kilku punktową przewagę i prawdę mówiąc przegrał wygrany mecz na własne życzenie. W sezonie zasadniczym Partizan z bilansem 10W-8L nie zachwycał ale teraz walka w fazie pucharowej rządzi się własnymi prawami. Dla Partizana odpadnięcie w tej fazie rozgrywek byłoby katastrofą. A w półfinale na zwycięzcę tego pojedynku czeka już Crvena Zvezda czyli szykują się derby Belgradu. Sama Crvena będzie o wiele trudniejszym przeciwnikiem od Mladi, świadczy o tym chociażby wynik meczów z Zeleznicarem gdzie Crvena wygrała po 3:0. Myślę, że w tym meczu wszystko przemawia za Partizanem. Skład, ogranie w Europejskich Pucharach, doświadczenie wskazuje tylko na jednego zwycięzcę tego pojedynku.

 

http://obstawianie.com/pozostale-ligi-europejskie-2011-2012-vt120767.htm#1657926

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-03-17, 21:13 ]

:plus: 65

Na przyszlosc pamietaj, zeby sprawdzic w jakim temacie zamieszczasz typ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15.03.2012 g.18.00

Mladi Radnik - Partizan Belgrad

Typ: Partizan Wygra Pierwszego Seta

Kurs: 1.65

Bukmacher: Bet365

 

W trzecim meczu ćwierćfinałowym play-off o Mistrzostwo Serbii Mladi Radnik remisuje 1:1 z Partizanem Belgrad i o awansie zadecyduje zwycięstwo w dzisiejszym meczu. Partizan jest obrońcą tytułu Mistrzowskiego i wydaje się być lekkim faworytem dzisiejszego spotkania. W ostatnim meczu w Radniku Partizan w końcówce uzyskał kilku punktową przewagę i prawdę mówiąc przegrał wygrany mecz na własne życzenie. W sezonie zasadniczym Partizan z bilansem 10W-8L nie zachwycał ale teraz walka w fazie pucharowej rządzi się własnymi prawami. Dla Partizana odpadnięcie w tej fazie rozgrywek byłoby katastrofą. A w półfinale na zwycięzcę tego pojedynku czeka już Crvena Zvezda czyli szykują się derby Belgradu. Sama Crvena będzie o wiele trudniejszym przeciwnikiem od Mladi, świadczy o tym chociażby wynik meczów z Zeleznicarem gdzie Crvena wygrała po 3:0. Myślę, że w tym meczu wszystko przemawia za Partizanem. Skład, ogranie w Europejskich Pucharach, doświadczenie wskazuje tylko na jednego zwycięzcę tego pojedynku.

 

http://obstawianie.com/pozostale-ligi-europejskie-2011-2012-vt120767.htm#1657926

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-03-17, 21:13 ]

:plus: 65

Na przyszlosc pamietaj, zeby sprawdzic w jakim temacie zamieszczasz typ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siatkówka, Serie A Women, 15.03.12, 20:30

Busto Arsizio - Novara

Busto Arsizio -2,5s. @ 2,10 Betsafe

 

 

 

W najlepszej lidze siatkówki kobiet, rozpoczynają się Play-offy. Najlepsza drużyna sezonu zasadniczego - Busto Arsizio, która gra naprawdę świetnie, podejmie na własnym terenie ekipę z Novary. Klub, w którym kiedyś występowała Glinka, spisuje się obecnie słabo. Trudno się temu dziwić, skoro z tej dobrej drużyny, nie pozostało zbyt wiele, a ekipa nie ma żadnej dobrej zawodniczki. Wszystkie są co najwyżej dobrymi średniakami, a jak wiadomo w Serie A to zdecydowanie za mało. Dlatego też ośmielę się napisać, że dzisiejszy mecz, zakończy się wynikiem 3-0 dla gospodyń.

 

Busto Arsizio - rewelacja tego sezonu i zdecydowanie najlepsza ekipa we Włoszech. Carlo Parisi zrobił genialną pracę w tym zespole i dzięki swoim żelaznym założeniom, ale także dzięki dobrym zawodniczkom, udało mu się wygrać 19 z 20 spotkań, przy bilansie setowym 59:13. Mało tego, na własnej hali, ta drużyna straciła zaledwie jeden punkt i 10/10 meczów wygrała. Genialny wynik, zresztą podobnie jak gra. Widziałem kilka spotkań w tym sezonie i muszę powiedzieć, że nie ma możliwości, żeby z taką grą, w takiej formie, zawodniczki z tej dość małej miejscowości z Lombardii nie wygrały mistrzostwa. Fenomenem tego zespołu jest to, że to nie jest ekipa naszpikowana super gwiazdami. Wręcz przeciwnie - jest 8 zawodniczek, które prezentują równą, solidną i co najważniejsze - wysoką formę przez cały sezon, ale nie są to zawodniczki pokroju Piccinini, czy choćby Gamovej. Owszem, Carli Llyod czy Helena Havelkova to bardzo dobre zawodniczki, ale z pewnością nie są tak znane kibicom, jak te "najlepsze". I to jest chyba przepis na sukces tej drużyny. Bardzo dobre przyjęcie i skuteczny atak - a więc to wszystko, co jest potrzebne do wygrywania spotkań, to atuty Busto Arsizio. Dawno nie widziałem, żeby drużyna kobieca tak rzadko popełniała błędy, a podczas spotkań które widziałem, tych błędów było naprawdę mało. Dziś zagrają pierwsze spotkanie w fazie play-off i wygrana jest rzeczą pewną. Musiałaby się stać katastrofa, żeby tego meczu nie wygrały. A biorąc pod uwagę ekipę przeciwniczek - Novarę, to uważam, że nie stracą seta.

 

O drużynie przyjezdnej nie będę się zbytnio rozpisywał. Sam fakt, że w tym sezonie uległy 3-krotnie ekipie Busto Arsizio 0-3, świadczy o tym, że mają niewielkie szanse również i w tym meczu. Zawodniczki nie przejawiały żadnej zwyżki formy na zakończenie rundy zasadniczej, więc nie sądzę, żeby nagle coś się zmieniło. Przez cały sezon grały średnio, stąd też ostatnie miejsce, które pozwala grać dalej, ale grają z liderkami, więc z góry skazują siebie na porażkę. Jakkolwiek na własnym parkiecie, dawałbym im cień szansy, to na wyjeździe nie. Według mnie, nie powinny dziś nic zrobić - gładkie 3-0 i do domu.

 

Nie lubię posługiwać się statystykami, ale nie mam aż tyle czasu, by oglądać wszystkie możliwe dyscypliny sportu. Na szczęście Busto Arsizio kilkakrotnie grało o takiej porze, że dane było mi zobaczyć je w akcji i skoro wyniki ciągle wskazują na to, że są w dobrej formie, to oznacza tylko jedno - mistrzostwo Włoch. Do tego jeszcze kawałek, a żeby dobrze się szło po upragniony sukces, to warto by rozpocząć od mocnego akcentu, jakim niewątpliwie będzie łatwe zwycięstwo 3-0 nad Novarą. Kurs zdecydowanie do grania, dlatego też zachęcam abyście korzystali. Jeśli nie przekonuje Was ta analiza, zawsze możecie zagrać z handicapem -1,5s. po równie niezłym kursie. Jednakże 3-0 nie powinno być dziś problemem.

 

 

http://obstawianie.com/lega-pallavolo-2011-2012-vt120653.htm#1657952

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-03-17, 21:14 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siatkówka, Serie A Women, 15.03.12, 20:30

Busto Arsizio - Novara

Busto Arsizio -2,5s. @ 2,10 Betsafe

 

 

 

W najlepszej lidze siatkówki kobiet, rozpoczynają się Play-offy. Najlepsza drużyna sezonu zasadniczego - Busto Arsizio, która gra naprawdę świetnie, podejmie na własnym terenie ekipę z Novary. Klub, w którym kiedyś występowała Glinka, spisuje się obecnie słabo. Trudno się temu dziwić, skoro z tej dobrej drużyny, nie pozostało zbyt wiele, a ekipa nie ma żadnej dobrej zawodniczki. Wszystkie są co najwyżej dobrymi średniakami, a jak wiadomo w Serie A to zdecydowanie za mało. Dlatego też ośmielę się napisać, że dzisiejszy mecz, zakończy się wynikiem 3-0 dla gospodyń.

 

Busto Arsizio - rewelacja tego sezonu i zdecydowanie najlepsza ekipa we Włoszech. Carlo Parisi zrobił genialną pracę w tym zespole i dzięki swoim żelaznym założeniom, ale także dzięki dobrym zawodniczkom, udało mu się wygrać 19 z 20 spotkań, przy bilansie setowym 59:13. Mało tego, na własnej hali, ta drużyna straciła zaledwie jeden punkt i 10/10 meczów wygrała. Genialny wynik, zresztą podobnie jak gra. Widziałem kilka spotkań w tym sezonie i muszę powiedzieć, że nie ma możliwości, żeby z taką grą, w takiej formie, zawodniczki z tej dość małej miejscowości z Lombardii nie wygrały mistrzostwa. Fenomenem tego zespołu jest to, że to nie jest ekipa naszpikowana super gwiazdami. Wręcz przeciwnie - jest 8 zawodniczek, które prezentują równą, solidną i co najważniejsze - wysoką formę przez cały sezon, ale nie są to zawodniczki pokroju Piccinini, czy choćby Gamovej. Owszem, Carli Llyod czy Helena Havelkova to bardzo dobre zawodniczki, ale z pewnością nie są tak znane kibicom, jak te "najlepsze". I to jest chyba przepis na sukces tej drużyny. Bardzo dobre przyjęcie i skuteczny atak - a więc to wszystko, co jest potrzebne do wygrywania spotkań, to atuty Busto Arsizio. Dawno nie widziałem, żeby drużyna kobieca tak rzadko popełniała błędy, a podczas spotkań które widziałem, tych błędów było naprawdę mało. Dziś zagrają pierwsze spotkanie w fazie play-off i wygrana jest rzeczą pewną. Musiałaby się stać katastrofa, żeby tego meczu nie wygrały. A biorąc pod uwagę ekipę przeciwniczek - Novarę, to uważam, że nie stracą seta.

 

O drużynie przyjezdnej nie będę się zbytnio rozpisywał. Sam fakt, że w tym sezonie uległy 3-krotnie ekipie Busto Arsizio 0-3, świadczy o tym, że mają niewielkie szanse również i w tym meczu. Zawodniczki nie przejawiały żadnej zwyżki formy na zakończenie rundy zasadniczej, więc nie sądzę, żeby nagle coś się zmieniło. Przez cały sezon grały średnio, stąd też ostatnie miejsce, które pozwala grać dalej, ale grają z liderkami, więc z góry skazują siebie na porażkę. Jakkolwiek na własnym parkiecie, dawałbym im cień szansy, to na wyjeździe nie. Według mnie, nie powinny dziś nic zrobić - gładkie 3-0 i do domu.

 

Nie lubię posługiwać się statystykami, ale nie mam aż tyle czasu, by oglądać wszystkie możliwe dyscypliny sportu. Na szczęście Busto Arsizio kilkakrotnie grało o takiej porze, że dane było mi zobaczyć je w akcji i skoro wyniki ciągle wskazują na to, że są w dobrej formie, to oznacza tylko jedno - mistrzostwo Włoch. Do tego jeszcze kawałek, a żeby dobrze się szło po upragniony sukces, to warto by rozpocząć od mocnego akcentu, jakim niewątpliwie będzie łatwe zwycięstwo 3-0 nad Novarą. Kurs zdecydowanie do grania, dlatego też zachęcam abyście korzystali. Jeśli nie przekonuje Was ta analiza, zawsze możecie zagrać z handicapem -1,5s. po równie niezłym kursie. Jednakże 3-0 nie powinno być dziś problemem.

 

 

http://obstawianie.com/lega-pallavolo-2011-2012-vt120653.htm#1657952

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-03-17, 21:14 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Utah - Minnesota

Typ: over 209.5

Kurs: 2,62

Buk: Bet365

Godz: 3:00

Na jutro proponuję kolejny over punktowy, tym razem wybrałem mecz pomiędzy Minnesotą, a Utah. W ostatnim meczu Minnesoty padło 251 punktów, a w meczu Utah zaś 231 punktów, ale ogólnie patrząc linia 209.5 punktów, jaką wystawili bukmacherzy w meczach tych drużyn w ostatnich meczach nie padała, ale głównym powodem dlaczego ten typ wydaję mi się warty gry są bezpośrednie mecze pomiędzy tymi drużynami. Od dwunastu meczy Minnesoty i Utah padał over 200 punktowy (tylko w ostatnim nie padło 200, bo padło 198), a średnia z ostaniach dwunastu meczy wynosi aż 215,4 punktów! Ten trzynasty mecz w którym nie padł over punktowy, odbył się w grudniu 2008 roku i padło w nim 195 punktów, czyli jedynie 3 oczka od dzisiejszej linii, ale było to ponad 3 lata temu! Te dwie drużyny to naprawdę ofensywne zespoły więc taka linia po takim kursie to naprawdę okazja.

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-03-17, 21:15 ]

:plus: 162

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Utah - Minnesota

Typ: over 209.5

Kurs: 2,62

Buk: Bet365

Godz: 3:00

Na jutro proponuję kolejny over punktowy, tym razem wybrałem mecz pomiędzy Minnesotą, a Utah. W ostatnim meczu Minnesoty padło 251 punktów, a w meczu Utah zaś 231 punktów, ale ogólnie patrząc linia 209.5 punktów, jaką wystawili bukmacherzy w meczach tych drużyn w ostatnich meczach nie padała, ale głównym powodem dlaczego ten typ wydaję mi się warty gry są bezpośrednie mecze pomiędzy tymi drużynami. Od dwunastu meczy Minnesoty i Utah padał over 200 punktowy (tylko w ostatnim nie padło 200, bo padło 198), a średnia z ostaniach dwunastu meczy wynosi aż 215,4 punktów! Ten trzynasty mecz w którym nie padł over punktowy, odbył się w grudniu 2008 roku i padło w nim 195 punktów, czyli jedynie 3 oczka od dzisiejszej linii, ale było to ponad 3 lata temu! Te dwie drużyny to naprawdę ofensywne zespoły więc taka linia po takim kursie to naprawdę okazja.

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-03-17, 21:15 ]

:plus: 162

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16.03.2012 00:00

New York Rangers - Pittsburgh Penguins (wlacznie z dogrywka i karnymi)

2 :arrow:1.78 :arrow:Doxxbet

 

 

Spotkanie na szczycie Konferencji Wschodniej, dwie najlepsze ekipy spotykaja sie juz po raz piaty w tym sezonie :)) Na poczatek moze przypomne wynik tej rywalizacji:

 

22/02/2012 NHL Pittsburgh vs. NY Rangers 2:0

20/01/2012 NHL NY Rangers vs. Pittsburgh 1:4

07/01/2012 NHL Pittsburgh vs. NY Rangers 1:3

30/11/2011 NHL NY Rangers vs. Pittsburgh 4:3

 

Jak widac dwa pierwsze spotkania w sezonie wygrali Rangersi, ktorzy od samego poczatku blyszczeli forma. Kolejne dwa mecze juz na korzysc Pingwinow. Podkreslilem spotkania w popularnej hali Madison Square Garden, gdyż dzisiejsza potyczka rowniez tam sie odbedzie, i jak latwo zauwazyc druzyny podzielily sie tam punktami.

 

Obie ekipy w niezwykle mocnej Atlantic Division prezentuja sie ostatnio bardzo dobrze i znakomicie. Bardzo dobrze w przypadku gospodarzy, ktorych seria ostatnich 10 spotkan to bilans 6-3-1, komplet 5 zwyciestw u siebie + 1 na wyjezdzie i 4 wyjazdowe porazki, dajac dowod swietnej gry na swoim lodzie. Dzis jednak przyjezdza do nich ekipa, ktora ma najlepszy w calej lidze run 10 spotkan: 9-0-1, w tym porazka z Buffalo i potem 9 zwyciestw z rzedu!! Imponujace, biorac pod uwage oslabienia druzyny :)) Takze zaznacze raz jeszcze: mamy tu rywalizacje "kozakow" :D

 

Oslabienia, o ktorych mowimy w przypadku Penguins, dzisiejszej nocy prawdopodobnie uda sie w wiekszosc wyeliminowac. Otoz do skladu wraca dzis po zmudnym leczeniu kontuzji Sidney Crosby, deklarujac, ze jest juz w pelni sprawny, gotowy i glodny gry. Wielkie wydarzenie, bo jest to znakomity zawodnik, ktory z duecie z Malkinem i wspomagany przez reszte druzyny grywal juz mecze genialne. Chyba nie musze tu duzo pisac, wiekszosc zainteresowanych doskonale wie o czym mowa. Dodatkowo poza Crosby'm mozliwe ze wroci dzis do skladu Kris Letang, w moim mniemaniu bardzo dobry defensor z zapedami ofensywnymi, jednak info do sprawdzenia tuz przed meczem. Jesli deklaracje trenerow i samego Crosby'ego sie potwierdza, ekipa z Pittsburgha wystapi dzis w pelnym skladzie i bedzie niezwykle trudnym przeciwnikiem.

 

Warto dodac, iz mimo niewiadomej na bramce Pens (choc na 90% z wiarygodnych zrodel wiadomo, ze zobaczymy Fleury'ego), to Rangersi potwierdzili juz wystep ... Birona, czyli Heniek odpoczywa po grypie, a zamiast niego kanadyjski zmiennik. Nie zrozumcie mnie zle, jestem pod wrazeniem tego jak on sobie poczyna. Staty jak na zmiennika ma nieglupie: SV% .910 i 2.23 GAA (w 19 spotkaniach), wiec nie ma smiechu, ale to jednak nie Lundqvist. W ostatnich 5 meczach puscil 14 bramek, wiec prawie 3 gole na mecz (6 goli na 2 mecze u siebie). Najgorsze, ze jesli Biron bedzie gral slabo, to Rangersi beda go mogli zmienic tylko na ... Chada Johnsona. Jesli do tego dojdzie, gwarantuje pogrom %-)

 

Podsumowujac, powrot do skladu Sidneya, znakomita seria 9 meczow wygranych z rzedu i Biron na bramce rywali - mysle, ze mozna sprobowac zagrac dzis Pingwiny. Wiem, ze teren jest trudny, ale widzac jak sie Rangersi ostatnio meczyli tam z Wyspiarzami w "derbach" i majac swiadomosc skutecznej gry Pens, to warto :)) Alternatywnie mozna zagrac jakis overek, zarowno gospodarze u siebie jak i Pens na wyjezdzie strzelali duzo bramek w ostatnich meczach. Nie ukrywam, ze licze na jakis fajny wystep po przerwie Crosby'ego, a jak nie on to seryjnie punktujacy ostatnio Malkin i Richards powinni o to zadbac.

 

http://obstawianie.com/nhl-regular-season-2011-2012-vt120715,125.htm#1658007

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-03-17, 21:15 ]

:plus: 78

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16.03.2012 00:00

New York Rangers - Pittsburgh Penguins (wlacznie z dogrywka i karnymi)

2 :arrow:1.78 :arrow:Doxxbet

 

 

Spotkanie na szczycie Konferencji Wschodniej, dwie najlepsze ekipy spotykaja sie juz po raz piaty w tym sezonie :)) Na poczatek moze przypomne wynik tej rywalizacji:

 

22/02/2012 NHL Pittsburgh vs. NY Rangers 2:0

20/01/2012 NHL NY Rangers vs. Pittsburgh 1:4

07/01/2012 NHL Pittsburgh vs. NY Rangers 1:3

30/11/2011 NHL NY Rangers vs. Pittsburgh 4:3

 

Jak widac dwa pierwsze spotkania w sezonie wygrali Rangersi, ktorzy od samego poczatku blyszczeli forma. Kolejne dwa mecze juz na korzysc Pingwinow. Podkreslilem spotkania w popularnej hali Madison Square Garden, gdyż dzisiejsza potyczka rowniez tam sie odbedzie, i jak latwo zauwazyc druzyny podzielily sie tam punktami.

 

Obie ekipy w niezwykle mocnej Atlantic Division prezentuja sie ostatnio bardzo dobrze i znakomicie. Bardzo dobrze w przypadku gospodarzy, ktorych seria ostatnich 10 spotkan to bilans 6-3-1, komplet 5 zwyciestw u siebie + 1 na wyjezdzie i 4 wyjazdowe porazki, dajac dowod swietnej gry na swoim lodzie. Dzis jednak przyjezdza do nich ekipa, ktora ma najlepszy w calej lidze run 10 spotkan: 9-0-1, w tym porazka z Buffalo i potem 9 zwyciestw z rzedu!! Imponujace, biorac pod uwage oslabienia druzyny :)) Takze zaznacze raz jeszcze: mamy tu rywalizacje "kozakow" :D

 

Oslabienia, o ktorych mowimy w przypadku Penguins, dzisiejszej nocy prawdopodobnie uda sie w wiekszosc wyeliminowac. Otoz do skladu wraca dzis po zmudnym leczeniu kontuzji Sidney Crosby, deklarujac, ze jest juz w pelni sprawny, gotowy i glodny gry. Wielkie wydarzenie, bo jest to znakomity zawodnik, ktory z duecie z Malkinem i wspomagany przez reszte druzyny grywal juz mecze genialne. Chyba nie musze tu duzo pisac, wiekszosc zainteresowanych doskonale wie o czym mowa. Dodatkowo poza Crosby'm mozliwe ze wroci dzis do skladu Kris Letang, w moim mniemaniu bardzo dobry defensor z zapedami ofensywnymi, jednak info do sprawdzenia tuz przed meczem. Jesli deklaracje trenerow i samego Crosby'ego sie potwierdza, ekipa z Pittsburgha wystapi dzis w pelnym skladzie i bedzie niezwykle trudnym przeciwnikiem.

 

Warto dodac, iz mimo niewiadomej na bramce Pens (choc na 90% z wiarygodnych zrodel wiadomo, ze zobaczymy Fleury'ego), to Rangersi potwierdzili juz wystep ... Birona, czyli Heniek odpoczywa po grypie, a zamiast niego kanadyjski zmiennik. Nie zrozumcie mnie zle, jestem pod wrazeniem tego jak on sobie poczyna. Staty jak na zmiennika ma nieglupie: SV% .910 i 2.23 GAA (w 19 spotkaniach), wiec nie ma smiechu, ale to jednak nie Lundqvist. W ostatnich 5 meczach puscil 14 bramek, wiec prawie 3 gole na mecz (6 goli na 2 mecze u siebie). Najgorsze, ze jesli Biron bedzie gral slabo, to Rangersi beda go mogli zmienic tylko na ... Chada Johnsona. Jesli do tego dojdzie, gwarantuje pogrom %-)

 

Podsumowujac, powrot do skladu Sidneya, znakomita seria 9 meczow wygranych z rzedu i Biron na bramce rywali - mysle, ze mozna sprobowac zagrac dzis Pingwiny. Wiem, ze teren jest trudny, ale widzac jak sie Rangersi ostatnio meczyli tam z Wyspiarzami w "derbach" i majac swiadomosc skutecznej gry Pens, to warto :)) Alternatywnie mozna zagrac jakis overek, zarowno gospodarze u siebie jak i Pens na wyjezdzie strzelali duzo bramek w ostatnich meczach. Nie ukrywam, ze licze na jakis fajny wystep po przerwie Crosby'ego, a jak nie on to seryjnie punktujacy ostatnio Malkin i Richards powinni o to zadbac.

 

http://obstawianie.com/nhl-regular-season-2011-2012-vt120715,125.htm#1658007

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-03-17, 21:15 ]

:plus: 78

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka Nożna, Portugalia

16 marzec 2012 godzina: 22:15

Spotkanie: Benfica Lisbona - Beira Mar

Typ: 1(-1,5)

Kurs: 1,53

Buk: Pinnacle

 

Benfica po wpadkach w ostatnich spotkaniach i utraty lidera na rzec FC Porto chce wrócić na szczyt a w tym pomóc może tylko zwycięstwo z Beira Mar i to wysokie bo Porto ma punkt więcej i lepszy bilans bramkowy. Benfica w tym sezonie wygrała 10 z 11 spotkań u siebie, przegrywając tylko raz, z FC Porto 3:2, zdobywając aż 34 bramki a tracąc tylko 12 a wygrywając co najmniej 2 bramkami aż 7 razy. Beira Mar w 11 spotkaniach wyjazdowych zdobyła 12 punktów wygrywając 3 razy, 3 razy remisując i ponosząc 5 porażek. A porażki te różne i dotkliwe(4:0 z Rio Ave i minimalne jak z Nacionalem 2:1). Historia spotkań zdecydowanie za Benficą dlatego też uważam że inny wynik niż wysokie zwycięstwo Benfiki będzie zaskoczeniem bo Benfica ma na tyle odpowiedni skład, zawodników że bez problemów powinna sobie poradzić ze słabszym Beira Mar

 

http://obstawianie.com/portugalia-2011-2012-vt119663,25.htm#1658065

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-03-17, 21:16 ]

:plus: 53

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA

Spotkanie: Utah Jazz - Minnesota Timberwolves

16.03.2012, 02:00

Typ: Utah

Kurs: 1,74

Bukmacher: Pinnacle

Analiza: Jazzmani wracają do własnej hali po porażce z Phoenix 111-120. Jak wiadomo - Utah to typowa drużyna własnego parkietu, a bilans 15-6 mówi sam za siebie. Za kilka godzin zagrają z Minnesotą, która również grała ze Słońcami, jednak to Wilki wyszły z tego pojedynku zwycięsko. Mimo Utah b2b, przewaga parkietu zdecyduje o wygranej + absencje. W drużynie gości na pewno zabraknie Rubio, który był rewelacją tego sezonu. Beasley jest doubtful, więc nie wiadomo czy zagra. Utah pokonało już takie ekipy jak Heat czy Lakers na swojej hali, z Minnesotą bez Ricky'ego i najprawdopodobniej Beasley'a równie dobrze powinni sobie poradzić.

 

http://obstawianie.com/nba-2011-2012-vt121403,225.htm#1658074

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-03-17, 21:17 ]

:plus: 74

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna - Ekstraklasa

Legia Warszawa - Polonia Warszawa

16.03.2012 20:30

Typ: 1

Kurs: 1.82

Buk: Betfair

 

Najwiekszy hit tej kolejki i zarazem derby Warszawy. Pojedynek lidera z aktualnie 4 druzyna tabeli. Obie druzyny dzieli w klasyfikacji zaledwie 5 punktów. Legia po długiej pogoni za Śląskiem, w ostatniej kolejce w koncu samodzielnie rozsiadła sie na fotelu lidera. W mistrzostwo a minimum podium, mierza również Czarne Koszule. Runde rewanzową ekipa z Konwiktorskiej zaczeła bardzo przecietnie, bo w 4 meczach zdobyla tylko 6 punktów. A dodajmy, ze ekipa z Konwiktorskiej grala w tym czasie z druzynami z dołu tabeli. Więc teraz bedzie miec juz coraz ciezej, bo zaczna sie pojedynki z ligowymi potentatami. Pierwszy tak powazny sprawdzian własnie dzis na Łazienkowskiej. Legia po falstarcie w Zabrzu juz sie otrzasnela i w trzech meczach, zdobyla komplet oczek. Szczegolne wrazenie zrobilo rozgromienie Slaska we Wrocławiu az 4-0. Potem przyszly wygrane nad ŁKS i Podbeskidziem, jednak juz nie w tak spektakularnym stylu. Widać, ze legionisci mobilizuja sie bardzo tylko na mecze prestizowe. A taki obejrzymy wlasnie dzis. Na trybunach zapowiada sie grubo ponad 20 tysiecy kibicow, wiec bedzie atmosfera wielkiego swieta w stolicy.

Trener Maciej Skorża ma w zasadzie do dyspozycji wszystkich zawodników, wiec niejako kłopot bogactwa. W gorszej sytuacji jest Jacek Zieliński, który nie bedzie mógł skorzystac z kontuzjowanych Bruno i Trałki a za kartki wypadł mu Baszczyński.

Teraz słowo o bezpośrednich pojedynkach Legii i Polonii. Czarne Koszule wygrały ostatnio na Łazienkowskiej 12 lat temu. Z 9 poprzednich pojedynków na Legii, gospodarze wygrali 7 a dwa zakończyły sie remisem.

Zawodnicy trenera Skorży zdaja sobie sprawe, ze teraz juz losy mistrzostwa zależą od nich, są liderem i nie musza nikogo gonic. Jesli beda wygrywac, zdobeda mistrza. A kiedy nie zwyciezac, jesli nie na własnym wypełnionym stadionie w meczu derbowym.

 

http://obstawianie.com/ekstraklasa-2011-2012-vt119639,225.htm#1658203

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-03-17, 21:18 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoki Narciarskie-Planica

godz 14.15

Daiki Ito zakonczy na podium

kurs 2,50

Bet365

Japonczyk ostatnio w swietnej formie.Wygral konkurs w Lahti i Trondheim,byl liderem po pierwszej serii w Oslo,gdzie po czesci pogoda zabrala mu chocby podium.Wczesniej 2 zwyciestwa u siebie w Japonii.Podium zaliczyl takze w GA-PA i duzej skoczni w Willingen.Jesli chodzi o loty to w Obersdorfie byl drugi tuz za Kochem,w Kulm takze drugi,tym razem za Bardalem. Nie jest tajemnica ze Daiki Ito to klasyczny "lotnik"jesli chodzi o skoki,a koncowka sezonu,do ktorej jest swietnie przygotowany pokazuje ze stac go na swietny wynik w Slowenii.Po dobrych skokach an treningach czolowka zrezygnowala z kwalifikacji w tym takze Ito,co oznacza ze czuje sie tu dobrze.Wedlug mnie jest faworytem dzisiejszego konkursu.

http://obstawianie.com/skoki-narciarskie-vt663,50.htm#1658238

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-03-17, 21:18 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna - Ekstraklasa

Zagłębie Lubin - Widzew Łódź

16.03.2012 18:00

Typ: 1 remis nie ma zakladu

Kurs: 1,53

Buk: Bet365

 

analiza

 

Bardzo ważny mecz dla gospodarzy Sytuacja na dole tabeli wygląda bardzo ciekawie.Popularni miedziowi chyba ze wszystkich drużyn walczących o utrzymanie wyglądają najlepiej, każda z tych drużyn ma swoje problemy.Gospodarze na miejscu 14 z minimalna przewaga nad Lks i Cracovia, które maja bardzo trudne wyjazdy.Gospodarze muszą szukać punktów z takim rywalem u siebie, bo na wyjazdach mimo ostatniej wygranej sa jedna z najsłabszych ekipa ligi.Zagłębię u siebie ma niezły bilans 11 ( 3 - 5 - 3 ) 12 : 17 - 14 b podtrawili zdobyć cenne pkt z takimi zespołami jak Wisla Krakow i Ruchem Chorzów, wiec liczę na walkę determinacje w najgorszym wypadku na remis i zwrot mojego zakładu.Goście dla mnie prawdziwa rewelacja, świetna runda graja chyba ponad swój stan zespól na papierze taki sobie a na boisku blisko pucharów.

http://obstawianie.com/ekstraklasa-2011-2012-vt119639.htm#1658255

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-03-17, 21:19 ]

:plus: 53

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna: IRLANDIA: Dywizja 1

16.03.2012 21:00

Wexford - Longford

Typ: over 2.5

Kurs: 2.05

Buk: Bet365

 

Analiza:

Liga w tym kraju dopiero się zaczęła i już na samym początku mamy spotkanie lidera z wiceliderem. Lider z Longford po 2 kolejkach jest z kompletem punktów natomiast gospodarze mają na koncie 4 oczka. Gospodarze początek sezonu na własnym stadionie zaliczają do bardzo udanych bowiem rozbili Waterford az 6:0! Warte odnotowania jest że aż 4 bramki strzelił Elmes. Nieco gorzej poszło im w kolejnym spotkaniu w którym po bardzo wysokim zwyciestwie odniesli tylko remis imozna powiedziec że pechowo bo bramke stracili w 83 minucie spotkania. Drużyna gości na wyjezdzie w tym sezonie rozegrała 1 spotkanie a było to 2 marca a jedyna bramke w meczu strzelił w 73 minucie Shaw. W ostatnim meczu pomiedzy tymi drużynami który odbywał się 20.08.2011r górą byli piłkarze Longford którzy wygrali 3:1. A w ostatnich 5 spotkaniach pomiedzy tymi drużynami over padł 4 krotnie a raz spotkanie zakonczyło się underowo. Początek sezonu owocuje w duża ilość goli bowiem nie wszystko jest jeszcze poukładane tak jak powinno być i dzisiaj uważam że typ na over w tym meczu jest najlepszym rozwiazaniem a tak wysoki kurs to tylko prezent.

 

http://obstawianie.com/irlandia-poludniowa-vt119628.htm#1658289

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-03-17, 21:20 ]

:plus: 105

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna (2. Bundesliga)

Mecz: Eintracht Frankfurt – Dynamo Drezno

Typ: liczba bramek w meczu – over 2,5

Kurs: 1,55

Bukmacher: Unibet

Data: 16.03.12 r. godz: 18:00

 

Analiza:

 

We Frankfurcie dojdzie dziś do meczu walczącego o powrót do 1. Bundesligi Eintrachtu ze średniakiem 2. Bundesligi Dynamem Drezno. Gospodarze zajmują w tej chwili premiowane awansem drugie miejsce w tabeli, ale różnice między pierwszą piątką są minimalne. Nie ma więc miejsca na pomyłki i piłkarze Eintrachtu nie mogą sobie pozwolić na zlekceważenie teoretycznie słabszego rywala. A jeśli motywacji i koncentracji nie zabraknie to śmiem twierdzić że Eintracht powinien zwyciężyć.

Na własnym boisku Eintracht nie poniósł jeszcze w tym sezonie porażki, notując bilans 8-4-0 bramki 27:9. Dynamo jest raczej zespołem własnego boiska, na wyjazdach ma bilans 3-2-7 17:25. Trzeba jednak zauważyć, że od kilku kolejek forma Dynama wyraźnie poszła w górę – z ostatnich dziewięciu spotkań przegrali tylko jedno. Jest to związane przede wszystkim z wysoką formą graczy ofensywnych, którzy niemal w każdym meczu są w stanie zapewnić zdobycz bramkową. Szczególnie dobrze ostatnio wygląda to na wyjazdach, gdy jest więcej miejsca i można grać z kontry. Jest więc szansa że również we Frankfurcie ktoś z bardzo skutecznego duetu Dedic – Fort wpisze się na listę strzelców.

O gole Eintrachtu można być raczej spokojnym. Orły grają ostatnio skutecznie, potrafiły wygrać derby z FSV 6:1, czy ostatni mecz w Rostocku 5:1. A przyciśnięta obrona Dynama wraz z niezbyt doświadczonym bramkarzem Kirstenem potrafi się pogubić. Pokazał to ten jedyny przegrany na wiosnę mecz w Berlinie z Unionem aż 0:4.

Reasumując, liczę na otwarty mecz, bez murowania bramek, zwłaszcza że goście nie walczą desperacko o utrzymanie i będą mogli po ostatnich dobrych występach zagrać, jak to się ładnie mówi, na fantazji. A wtedy, biorąc pod uwagę potencjał ofensywny obu ekip, o te przynajmniej trzy gole nie powinno być trudno.

 

 

http://obstawianie.com/2-liga-i-ligi-nizsze-2011-2012-vt119667,25.htm#1658295

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-03-17, 21:20 ]

:plus: 55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Turcja, godz. 19.00

Spotkanie: Genclerbirligi - Trabzonspor

Typ: over 2.5

Kurs : 1.7

Bukmacher: Betfair

Analiza: Statystyka pokazuje, że bramek w tym spotkaniu nie powinno zabraknąć. Obie ekipy walczą w czołówce ligi, bo goście są na 3 pozycji i prawdopodobnie będą walczyć w playoffach o LM, a gospodarze są na 5 pozycji, miejsce to daje prawo do walki o LE. O LE będą walczyć zespoły z miejsc 5-8, różnica tutaj jest tylko 2 pkt., a dodatkowo zainteresowanych jest 5 zespołów, bo 9 w tabeli Istanbul BB ma 43 pkt., tylko o 1 mniej niż Genclerbirligi. Obie ekipy w całym sezonie sporo strzelają (Trabzon - 57 goli) - tylko liderująca Galata ma więcej. A dzisiejsi goście jak na zespól z czołówki tabeli sporo z kolei tracą (aż 46 bramek). Gospodarze mają bilans bramkowy 45-46 po 30 kolejkach. W ostatnich 5 grach jednych jak i drugich sporo goli. Gospodarze tylko w ostatnim meczu przegrali na wyjeźdize z Galatasaray 0:2 poza tym overy. W ostatnich 5 grach między tymi zespołami też 5 overów. Stawiam więc i dzisiaj na przynajmniej 3 gole w meczu.

 

http://obstawianie.com/turcja-vt119684.htm#1658312

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-03-17, 21:21 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka Nożna Polska

16.03.2012

Spotkanie:Legia-Polonia

Typ:Całkowita liczba goli gospodarzy-over 1,5

Kurs:1,97

Betsson

Godzina:20:30

 

 

 

 

 

Dziś o godzinie 20:30 na Pepsi Arena dojdzie do najbardziej emocjonującego spotkania 22 Kolejki T-Mobile Ekstraklasa.Na murawę boiska wybiegną odwieczni rywale piłkarze Legi oraz Poloni czyli derby stolicy.W roli faworyta stawiani przez bukmacherów i prze ze mnie są piłkarze Macieja Skorży.Legioniści obecnie są liderem tabeli.Są w komfortowej sytuacji , ponieważ mają trzy punkty przewagi nad wiceliderem Śląskie.Piłkarze Legi w ostatnim czasie pokazali , że są w formie.Pokonali oni Sląska oraz Łks czy ostatnio w pucharze Gryf . W tym spotkaniu faworytem są gospodarze.Mają podwójna motywację.Na pewno będą chcieli się zrewanżować za ostatnią porażkę (2:1) na Konwiktorskiej.Kolejnym atutem Elki jest to iż grają dziś na własnym obiekcie , wspierani przez fanów.Maciej Skorża ma do dyspozycji niemal całą kadrę.Nie tak jak w meczu ze ŁKS , gdzie musiał wprowadzić kilka zmian.

Piłkarze Poloni w ostatnim czasie nie zadowolili swoich fanów.Dwie porażki.W ostatniej kolejce na szczęście pewnie i wysoko ograli Jagę.Jeżeli dziś pzregrająt to losy trenera Jacka Zielińskiego są znaczne.

Na pewno zapowiada się bardzo ciekawie.Ja stawiam na over Legi , ponieważ myślę ,że przy aktualnej formie stać Legionistów na strzelenie przynajmiej dwuch bramek.W końcu graja dziś u siebie.

Czarne Koszule po raz ostatni na Łazienkowskiej wygrały w 2000 roku. W ostatnich dziewięciu meczach Legia triumfowała siedmiokrotnie, a dwa pojedynki zakończyły się podziałem punktów.

 

 

http://obstawianie.com/ekstraklasa-2011-2012-vt119639,225.htm#1658315

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-03-17, 21:21 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...