Jump to content

[<font color=green>KD</font>] typy by tomy


Guest tomy
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich! Będę tu podawał swoje typy, mam nadzieję że trafne. Proszę o wiele rzeczowych komentarzy. pzdr :cwaniak2:

Link to comment
Share on other sites


witam.

 

typ jest dobry, ale w betsson widze jest

handicap maccabi +2.5 za 1.86

 

pozdrawiam.

 

jak masz okazje graj

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...