Skocz do zawartości

Typy na dzień 04.02.2012


b@rto

Rekomendowane odpowiedzi

Typy wraz z analizami

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

 

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami. Złamanie jakiegokolwiek punktu regulaminu = usunięcie analizy, w niektórych przypadkach ostrzeżenie.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

W przypadku nie podania kursu analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Przypominam o zmianach od września i października:

http://obstawianie.com/regulamin-i-zasady-vt7376.htm#1584415

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Piłka nożna Super League

04.02.2012 16:00

Luzern - Zurich

typ: 1

kurs: 2

buk: Bet365

 

W przerwie zimowej od zespołu gości odeszli

M. Gajic FC Zürich B (10/0)

A. Alphonse Brest (18/4)

X. Margairaz FC Sion (15/5)

D. Djuric Valenciennes (23/3)

R. Rodriguez Wolfsburg (27/1)

A. Mehmedi Dynamo Kyiv (31/8).

 

Kontuzjowani są:

Stjepan Kukuruzovic (7/1),

Silvan Aegerter (28/2),

Ludovic Magnin (11/0),

Asmir Kajevic ,

Marco Schönbächler (19/0)

Philippe Koch (26/1)

 

na Africa Cup of Nations są:

Amine Chermiti (24/3)

Yassine Chikhaoui (16/1)

 

Tak wieć nie widze innej opcji jak wygrana gospodarzy którzy zamuja 2 pozycje i majaj tyle samo pkt. co drużyna z 3 miejsca

Tylko żeby nie żrobili wałą bo strasznie grubo to pograłem

 

http://obstawianie.com/szwajcaria-vt119691.htm#1641728

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-02-06, 12:03 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biatlon, Bieg pościgowy mężczyzn

04.02.12 15:15

Typ: Svendsen wygra

Kurs: 3.00

Unibet

 

Norweg ma pewne problemy na strzelnicy i pewnie w biegu pościgowym pudła po raz kolejny mu się przytrafią, jednak biegowo na tych trasach czuje się świetnie, w sprincie kolejnego zawodnika Martina Fourcade'a wyprzedził o 16,5 sekundy, Peiffera 23,8 a reszta straciła minimum 30sekund... był to sprint czyli najkrótszy z dystansów a na każdej kolejnej rundzie Svendsen zwiększał przewagę, jutro po raz kolejny powinien biegowo brylować na trasach w Holmenkollen. Jeśli z kimś ma przegrać to liczyć można jedynie na zawodników, którzy go wyprzedzają, że będą mieli po raz kolejny świetny dzień, ale wydaje się że te 11 sekund to żadna przewaga i to Svendsen powinien powtórzyć zeszłoroczny sukces i wygrać bieg pościgowy. Z zawodników, którzy wystartują po nim szansę powalczyć według mnie ma tylko Martin Fourcade, który ma jednak na starcie 42 sekundy straty do Norwega i jest to według mnie nie odrobienia.

 

http://obstawianie.com/sporty-zimowe-vt292,125.htm#1643070

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-02-06, 12:04 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Koszkówka,Nba

Spotkanie: Toronto-Washington

Typ: 2

Kurs: 2,6

Bukmacher:Bet365

Analiza:

 

Do Toronto dzis przyjezdza ekipa Wizards.Po zmianie trenera Washingron znacznie lepiej gra i to widac zwłaszcza McGee zaczął zepsze zawody grac.Wizards ostatnio gra na bardzo dobrej skutecznosci ale przegrywa bylo to ostatnio z Orlando,uzasadniona porazka z Chicago ,wygrana w Charlotte.Toronto zas gra padake przegrali bardzo wysoko w Bostonie ,ulegli Atlancie i wygrali z mizernym NJ.W dalszym ciagu nie zobaczymy na boisku Barginianiego a to spore oslabienie.Kluczem do zwyciestwa wg mnie bedzie rozkład punktow na posczegolnych graczy czyli;McGee,Wall czy Young.

 

http://obstawianie.com/nba-2011-2012-vt121403,125.htm#1643210

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-02-06, 12:05 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

godz: 02:05

Spotkanie: Houston Rockets - Phoenix Suns

Typ: 2

Kurs: 3,56

Bukmacher: Betsafe

Analiza:

 

Ładny kurs do grania, pierwsze co mi przyszło na myśl gdy spojrzałem na ten mecz ... Teoretycznie gdyby tak spojrzeć bez żadnych statystyk to 100% faworytem może wydawać się zespół Houston, ale ja głównie zwracam uwagę na historię meczów między danymi zespołami ... W konferencji zachodniej gospodarze zajmują 9 miejsce w tabeli z 12 zwycięstwami i 10 porażkami, dzisiejsi goście są na 12 miejscu z bilansem 8 zwycięstw i 13 porażek ... Co dla mnie najważniejsze, Pheonix wydaje się mieć patent na Houston Rockets, w tamtym sezonie na cztery spotkania wszystkie wygrali dzisiejsi goście ... W tym sezonie również oba zespoły się spotkały już trzykrotnie i każdy mecz był zacięty, ale dwa razy wychodziło zwycięsko z tego boju Phoenix Suns, pierw na wyjeździe 123:116, następnie u siebie 113:110, by w kolejnym meczu przegrać 93:95 ... Czyli jedno co się rzuca w oczy to na pewno to że żadna drużyna w tych meczach nie miała dużej przewagi i wszystko było możliwe do końca ... Ja stawiam tutaj na zwycięstwo Phoenix co najmniej 5-cioma punktami ....

 

http://obstawianie.com/nba-2011-2012-vt121403,125.htm#1643220

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-02-06, 12:05 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka Nożna, Premier League

4/2/12 g. 18:30

Spotkanie: Manchester City - Fulham United

Typ: 1(-1,5)

Kurs: 1,90

Buk; Gamebookers

 

Powiem że trochę zastanawiałem się nad tym typem ale zdecydowałem się go wybrać bo wszystko przemawia za Citizens. Są na pierwszym miejscu w lidze z 54 punktami w 23 meczach z czego 33 punkty zdobyli w 11 spotkaniach rozegranych u siebie. Z rywalami aż 9 razy wygrywali co najmniej 2 bramkami. W ostatnim czasie wygrali oni 3 razy i 2 razy przegrali(wyjazdy). Fulham Londyn za to na koncie zgromadziło dotychczas równo 2 razy mniej oczek od City bo 27. Ten wynik zawdzięcza głównie meczom u siebie bo na wyjazdach ich dorobek to ledwie 8 punktów w 11 meczach(1z5r5p). W ostatnim czasie Fulham wygrało 2 krotnie(u siebie) 2 razy zremisowali(wyjazd/dom) oraz raz przegrali(3:1 z Blackburn). W pierwszym meczu tych drużyn w obecnym sezonie mimo prowadzenia 2:0 dla Manchesteru City spotkanie zakończyło się remisem 2:2.Myślę że jutro City będące w dość dobrej formie, grające u siebie nie będzie miało problemów z pokonaniem Fulham co najmniej 2 bramkami

 

http://obstawianie.com/premier-league-anglia-vt119634,175.htm#1643251

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-02-06, 12:06 ]

:plus: 90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna

Mecz: Getafe – Real Madryt

Typ: Liczba bramek w meczu – over 3,5

Kurs: 2,50

Bukmacher: Bet365

Data: 04.02.12 r. godz: 20:00

Analiza:

 

W ostatnich latach spotkania pomiędzy Getafe a Realem rozgrywane na Coliseum Alfonso Pérez zawsze obfitowały w bramki. Aby nie cofać się zbyt daleko w przeszłość przypomnę tylko mecz z sezonu 2009/10 zakończony wynikiem 2:4 i z sezonu 2010/11 zakończony wynikiem 2:3. Również pierwszy pojedynek obu zespołów w bieżących rozgrywkach przyniósł sześć bramek i zakończył się wynikiem 4:2 dla Realu.

Również przebieg ostatnich spotkań Królewskich pozwala wierzyć że i tym razem będziemy świadkami meczu obfitującego w bramki. Z reguły Real zaczyna lekko rozkojarzony, traci gola i dopiero rzuca się do odrabiania strat, a że potencjał ofensywny ma ogromny więc te gole prędzej czy później padają.

Myślę, że i tym razem będzie podobnie - zobaczymy otwartą grę i bramki padające z obu stron. Real nie może gubić punktów i na pewno zrobi wszystko by odnieść pewne zwycięstwo. Z kolei dla Getafe mecz derbowy jest jednym z największych wydarzeń w sezonie.

 

 

http://obstawianie.com/primera-division-2011-2012-vt119642,125.htm#1643257

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-02-06, 12:06 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Skoki narciarskie w Val di Fiemme

04.02.2012 16:00

Kto wygra?

typ: Gregor Schlierenzauer

kurs: 3.00

buk: Bet365

 

Dla mnie osobiście świetne kursy na zwycięstwo Gregora Schlierenzauera w jutrzejszych zawodach w Val di Fiemme.

Gregor aktualnie znajduje się na 3 pozycji w klasyfikacji generalnej, a pozycję vicelidera stracił na rzecz Bardala przez to, że nie uczestniczył on w zawodach w Sapporo. I dla mnie ta decyzja może mieć bardzo dobry wpływ na jego dobre starty we Włoszech. Jako jedyny zawodnik z czołówki odpuścił zawody w Japonii i postanowił w spokoju przygotować się do startów w Europie. Nie musiał on odbywać ciężkiej podróży w jedną i drugą stronę, nie musiał także dwukrotnie przestawiać się na inną strefę czasową. To wszystko może mieć wpływ na weekendowe starty w Predazzo. Swoją świetną formę potwierdził w dzisiejszym dniu. Wprawdzie w pierwszym treningu skoczył tylko 123.5 metra i był dopiero 12 to już później nie miał sobie równych. Podczas drugiej serii próbnej wylądował na 130 metrze i 50 centymetrze. Również w kwalifikacjach nie miał sobie równych, podczas których odleciał na 134.5 metra. Na pewno najgroźniejsi przeciwnicy to Kofler, który jednak ostatnio ma problem z dwoma równymi skokami w konkursie, Bardal, po którym do koca nie wiadomo czego się spodziewać, Morgi, który jest jednak cieniem zawodnika sprzed sezonu. Oczywiście do walki o podium mogą się włączyć Kamil Stoch, Ito, Freitag czy dobrze skaczący tutaj Koch, lecz sądzę, że jutro młody Austriak odniesie swoje 40 zwycięstwo w karierze w Pucharze Świata.

 

http://obstawianie.com/skoki-narciarskie-vt663,50.htm#1643263

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-02-06, 12:07 ]

:plus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Data: 04.02.2012 1:05

Spotkanie: Philadelphia 76ers - Miami Heat

Typ: podwójny wynik (połowa/koniec meczu): Miami Heat/Miami Heat

Kurs: 2,35

Bukmacher: Bet365

 

Typ głównie ze względu na okoliczności w meczu Milwaukee-Miami. Miami w tym meczu zagrało genialną pierwszą kwartę, gdzie rozniosła w pył gospodarzy, wygrywając ją 17 punktami (dokładnie 40:23). Skuteczność Heat w tej kwarcie byhła niesamowita. Co się później stało? Ano to, że Miami po pierwszej połowie uznało, że mecz był wygrany, bo prowadzili 13 pkt. Druga połowa była jednak dla Miami koszmarem i przegrali ją 21 pkt. Miami przegrało ten mecz, bo zlekceważyło rywali. Uważam, że w tym meczu ich motywacja będzie ogromna i od samego początku zdobędą przewagę, ale tym razem nie stracą koncentracji i wysoko wygrają. Nie bez powodu Miami jest głównym faworytem do wygrania całych rozgrywek NBA. Ich skład jest piekielnie mocny, jedynie koncentracji czasem brakuje. Najwyższy czas też poprawić grę na wyjazdach, bo u siebie Heat koszą aż miło, a na wyjazdach dość słabo. Philadelphia to mocny rywal, ale Miami lubi spotkania z najlepszymi, wtedy się mobilizują na 100%. Wszystkie ważniejsze mecze w tym sezonie Miami wygrywało.

 

http://obstawianie.com/nba-2011-2012-vt121403,125.htm#1643220

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-02-06, 12:08 ]

:plus: 135

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie : Schalke 04 : FSV Mainz

Typ : Schalke over 2,5 gola

Kurs : 3,00

Buk : Bet365

Godzina : 15.30

Analiza :

 

Pewniak, pewniak, pewniak.

Schalke u siebie zagra z Mainz i na pewno zleje swojego rywala i to bezlitośnie.

Schalke to jedna z najmocniejszych ekip w lidze niemieckiej aktualnie i oni mają przede wszystkim wyśmienity atak - Huntelaar który jest obecnie jednym z najlepszych napastników w Bundeslidze - 16 bramek i chyba 7 asyst, no i jest król Raul z 10 golami na koncie.

Ten duet może rozmontować każdą obronę i może wygrywać w duecie każdy mecz.

Mainz jest słabe, w tym sezonie będą się bronić przed spadkiem i jeszcze nie jestem przekonany o tym czy skutecznie.

Schalke strzela najwięcej bramek w lidze pomijając Bayern, zaś Mainz ma jedną z najgorszych defensyw, no a dzisiaj jeszcze grają w sporych osłabieniach.

Nie ma szans żeby tu nie dostali solidnego lania i przynajmniej trzech goli od Schalke szczególnie że u siebei w tym sezonie przegrali z dzisiejszym rywalem 2:4.

Tak więc za każde pieniądze można grać na over 2,5 Schalke i z powodzeniem liczyć pieniążki po meczu.

Polecam

 

http://obstawianie.com/bundesliga-2011-2012-vt119666,75.htm#1643312

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-02-06, 12:08 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Skoki narciarskie

Typ: Stoch w top3

Kurs: 4,50

Bukmacher: Unibet

Data: 04.02.12 r. godz: 16:00

Analiza:

 

Dzisiejsze awody odbeda sie w miejscu szczegolnym dla Kamila Stocha. W 2008 roku zajal na tej skoczni 6 miejsce i czekal az 3 sezony zeby to miejsce poprawic. Jest to rowniez szczegolna skoczni dla Adama malysza. W 2003 roku zdobyl na malym i na duzym obiekcie zlote medale Mistrzostw swiata. W 2012 roku ze wszystkich skoczkow najlepiej skacze wlasnie Kamil Stoch. Indywidualnie w tym roku najwiecej zdobyl on punktow ze wszytskich skoczni. Co prawda treningi wczorajsze i kwalifikacje nie byly najlepsze dla naszego skoczka. Jestem jednak pewien ze potraktowal on te skoki ulgowo. Podobna sytuacja byla w Japonii, gdzie tez slabo skakal na treningach. Dwukrotnie jednak w konkursach w Sapporo stawal na podium. W pierwszym konkursie byl 3 w drugim 2. Fakt nie bylo Schlirenzauera. Mysle ze dzisiaj Kamil rowniez bedzie sie krecil kolo podium i ma duza szanse aby na nim byc. W lasyfikacji generalnej zajmuje 5 miejsce i goni Morgensterna. Kamil jest to duzy talent w skokach i w kazdym kolejnym konkursie prezentuje wysoki poziom. Mysle ze bedzie i tym razem podobnie. Powodzenia Kamil !

 

http://obstawianie.com/skoki-narciarskie-vt663,50.htm#1643378

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-02-06, 12:09 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TURCJA: Superliga

Gaziantepspor - Galatasaray

04.02.2012 18:00

Typ:2 - DNB

Kurs: 1,47

BUK: Tobet

 

W 25 kolejce ligi Tureckiej spotkają się Gaziantepspor który zajmuje miejsce 15, oraz lider Superligi Galatasaray Stambuł. W całym sezonie drużyna Galatasaray wygrała 6 razy na wyjeździe, 4 razy remisowała oraz 2- krotnie przegrywała, jednak ich dzisiejszy przeciwnik to najlepsza okazja aby poprawić ten bilans i zatrzymać fotel lidera Tureckiej Ekstraklasy. W ostatniej kolejce Gaziantepspor poległ w wyjazdowym spotkaniu z Genclerbirligi 1-0. Z kolei Lwy zremisowały u siebie 1-1 z drużyną Antalyasporu. W odniesieniu zwycięstwa na pewno może pomóc najlepszy strzelec Galaty w tym sezonie, Johan Elmander, który ma 8 goli w swoim dorobku. Po siedem mają Milan Baros i Selcuk Inan, a sześć bramek zdobył Felipe Melo. Czerwono-żółci mają też najwięcej strzelonych oraz najmniej straconych goli w lidze co tym bardziej stawia ich w pozycji faworyta tego meczu. Podsumowując, moim zdaniem Galata powinno wygrać to spotkanie, jednakże jako że jest to pewniak dnia, gram bezpiecznie 2- zakład bez remisu.

 

http://obstawianie.com/turcja-vt119684,25.htm#1643387

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-02-06, 12:09 ]

:plus: 47

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Asseco Resovia Rzeszow - ZAKSA Kedzierzyn Kozle

Typ: Asseco Resovia Rzeszow -1.5 seta

Kurs: 1.60

Bukmacher: Expekt

Czas rozpoczęcia: 14:30 04.02.12

 

Dzisiaj przed zespołem Andrzeja Kowala okazja do zmniejszenia straty punktowej do wiceliderów PlusLigi z Kędzierzyna-Koźle z 6 oczek do 3. Wszystko przez spore problemy kadrowe w drużynie Krzysztofa Stelmacha.

Już w meczu Ligi Mistrzów z Arkasem Izmir trener Zaksy miał ograniczone pole manewru jeśli chodzi o środek ponieważ wypadli mu z powodu kontuzji Jurij Gladyr, Patryk Czarnowski i Sebastian Warda do tego dodajmy Sebastiana Świderskiego, który od dłuższego czasu boryka się z kontuzją. Podczas rozgrzewki przed tym spotkaniem kontuzji nabawił się Paweł Zagumny, która wyklucza rozgrywającego z gry na tydzień czasu. Ponadto nie w pełni sił są Guillaume Samica i Jirzi Popelka obaj są w kadrze na dzisiejszy mecz ale jest to głównie spowodowane tym, że nie miał już kogo powołać Krzysztof Stelmach na dzisiejszy mecz. Wydaje się jednak, że zarówno Samica jak i Popelka w dzisiejszym spotkaniu niewiele pomogą drużynie i będą tylko statystować.

To wszystko sprawił, że działacze z Kędzierzyna-Koźle chcieli przełożyć dzisiejszy mecz argumentując to faktem, że mają raptem 7 zdrowych zawodników! Nie udał się to jednak i dzisiaj będą musieli zagrać mecz z Resovią Rzeszów. W takiej sytuacji nietrudno więc wskazać faworyta, jest nim na pewno drużyna gospodarzy.

Postanowiłem więc zagrać w tym spotkaniu zwycięstwo Rzeszowian z handicapem setowym (-1.5). Według mnie będziemy dzisiaj świadkami dość jednostronnego widowiska i być może mecz zakończy się nawet w trzech setach. Ja jednak, aż tak postanowiłem nie ryzykować zwycięstwo za 3 punkty stosunkiem 3-1 w pełni usatysfakcjonuje gospodarzy. Zawsze bowiem goście mogą wygrać seta ale wydaje się, że w obecnej sytuacji kadrowej wygranie seta przez Zaksę jest maksimum co mogą zrobić w tym spotkaniu.

 

http://obstawianie.com/plus-liga-mezczyzn-2011-2012-vt120635,50.htm#1643392

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-02-06, 12:10 ]

:plus: 60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88

Dyscyplina: PGNiG Superliga mężczyzn w piłce ręcznej

Spotkanie: Nielba Wągrowiec- Chrobry Głogów

Typ: Chrobry Głogów

Kurs: 2,50

Bukmacher: Tobet

Czas rozpoczęcia: 17:00 04.02.12

 

 

Dzisiaj wraca Superliga mężczyzn w piłce ręcznej. Po przerwie spowodowanej Mistrzostwami Europy pora dokończyć rundę zasadniczą. Pozostało zaledwie 7 kolejek przed play-offami i dlatego im bliżej końca, tym każdy z zespołów będzie walczył z całych sił by zająć miejsce w czołowej 8-emce a co za tym idzie, mieć pewne utrzymanie w lidze. Oba zespoły obecnie są sąsiadami w lidze, i co ciekawsze mają tyle samo punktów zgromadzonych na swoim koncie. Dlatego dla obu zespołów jest to spotkanie za 4 pkt. Dlaczego dlatego stawiam na gości? W okresie przygotowawczym zanotowali oni naprawdę fajne wyniki, wygrywając turniej w Dzierżonowie. Turniej był naprawdę silnie obsadzony zespołami Azotów Puławy i zagranicznych: HCB OKD Karvina i Mieszko Brześć. Natomiast jeśli chodzi o gospodarzy tego spotkania to mają oni dzisiaj problem z kontuzjami gdyż nie wyjdą dzisiaj na pewno aż 4 zawodników: Adrian Konczewski, Łukasz Białaszek, Marek Kubiszewski i Michał Tórz. Dlatego sądzę, że dzisiaj górą będzie zespół z Głogowa.

 

http://obstawianie.com/pilka-reczna-vt62,125.htm#1643435

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-02-06, 12:11 ]

:plus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, ATP Zagreb

Mecz: Youzhny M. - Berrer M.

Typ: Berrer M.

Kurs: 2.79

Bukmacher: PinnacleSports

Data i godzina: 04.02.12, godz. 17:05

 

Przeglądając dzisiejszą ofertę od razu rzuciło mi się w oczy spotkanie na turnieju w Zagrzebiu, w którym zagrają Jużny i Berrer. Ten pierwszy wyeliminował wczoraj "drwala" z Chorwacji Ivo Karlovica po niezwykle emocjonującym meczu trwającym niespełna 3 godziny. Jak na mecz w hali bardzo długo, ostatecznie zadecydował tie break. Karlovic może sobie pluć w brodę, ponieważ wydawało się, że to on powinien być zwycięzcą, ale słaba skuteczność wykorzystanych szans na brejka sprawiła, że zaliczył porażkę. Jużny nie grał nadzwyczajnego tenisa, Karlovic dobrze krył siatkę i z rzadka udawało się Rosjaninowi mijać wysokiego Chorwata. Zdecydowanie cięższą przeprawę do półfinału miał Niemiec, który po drodze sprawił dwie niespodzianki, najpierw pokonując rozstawionego z jedynką Ljubicica bez większego problemu w dwóch setach, a następnie odprawiając dobrze dysponowanego i świetnie czującego się na kortach w Chorwacji Jurgena Melzera w trzech zaciętych setach. Po wczorajszym meczu doszedłem do wniosku, że na drodze Berrera nie może już stanąć większa przeszkoda niż Melzer i to on zostanie zwycięzcą w roku 2012. Konsekwentnie będę się trzymał mojego założenia i do końca zaufam Niemcowi. Michael nie gra nigdzie tak dobrze w ostatnich latach jak w stolicy Chorwacji, dwukrotny finalista sprzed kolejnych dwóch lat jest na dobrej drodze aby powtórzyć sukces z ubiegłych lat i awansować do finału imprezy. Jużny jest znany z braku stabilności i często zdarzają mu się ciężkie momenty w meczu, umiejętnościami przewyższa rywala to fakt, ale czy jest w stanie wszystkie swoje atuty pokazać na kortach w Zagrzebiu? Nie sądzę, widać że jego zwycięstwa nie były przekonujące, piszę tutaj o meczach ze Stakhovskim i Karlovicem, nie cieszył się z gry, w większości piłek nie było tego Jużnego, który grał piękny tenis na turniejach w hali w Rotterdamie czy St. Petersburgu. Odnoszę wrażenie, że Rosjanin nie jest w stanie pokazać nam swojego najlepszego tenisa na tym turnieju, a w dzisiejszym meczu solidna gra może nie wystarczyć, trzeba będzie odrobinę finezji. Do tej pory doszło między nimi do jednego pojedynku, górą był Niemiec, który wygrał w dwóch setach 7:5 6:4, dzisiaj liczę na podobny rezultat, myślę że Niemiec jest w stanie rozstrzygnąć w dwóch setach mecz na swoją korzyść. Drugi Misza będzie dzisiaj górą.

 

http://obstawianie.com/atp-montpellier-zagrzeb-vina-del-mar-vt121790.htm#1643447

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-02-06, 12:12 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Skoki narciarskie HS134 Val di Fiemme

Head2Head: Kamil Stoch -Severin Freund

Typ:1

Kurs: 1,6

Bukmacher: Betsson

Data: 04.02.12 r. godz: 16:00

 

Zima w pełni więc trzeba coś z sportów na śniegu puścić. Znalazłem w Betssonie ciekawa parę H2H w skokach narciarskich, dokładniej Stoch z Freundem. Oczywiście moim faworytem jest Polak prezentujący lepszą formę. W ostatnich pięciu konkursach aż czterokrotnie Kamil stawał na podium, a w tym roku nie zanotował jeszcze miejsca poza 1 dziesiątką. Przeciwnik z Niemiec skacze bardzo nierówno, szczególni słabo wypadł w ostatnich konkursach w Japonii zajmując 27 i 36.

W treningach obaj skoczkowie nie skakali rewelacyjnie, troszkę lepszy był Freund uzyskując 122 i 123,5 metra, Kamil uzyskał 121 i 118,5 metra. We wczorajszych kwalifikacjach lepszy Kamil skacząc na odległość 122m, Niemiec wylądował na 115 metrze.

Jeśli warunki pogodowe nie wypatrzą wyników Kamil Stoch powinien być lepszy od Severina Freunda, a w tym sezonie był lepszy juz 11 razy co widać w poniższej tabeli

txjt.jpg

 

http://obstawianie.com/skoki-narciarskie-vt663,50.htm#1643473

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-02-06, 12:13 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszykowka 1. liga polska 18-00 4.02.2012

Rosa Radom - MKS Dabrowa Gornicza

typ; -2.5 pkt Rosa

1.85

ToBet

Analiza

Dziś w spotkaniu dwudziestej kolejki rozgrywek 1. ligi koszykowki w Polsce, Rosa Radom na wlasnym parkiecie podejmie zespol MKSu Dabrowy Gorniczej. Jak do tej pory w rozgrywkach ligowych nieco lepiej radza sobie przyjezdni z Dabrowy,ktorzy aktualnie plasuja sie na 3. miejscu w ligowej stawce. Radomianie natomiast posiadajac dwa zwyciestwa mniej od mksu, zajmuja aktualnie 5. miejsce w ligowej stawce. Celem podopiecznych Mariusza Karola jest jednak miejsce w czolowej czworce przed rozgrywkami playoff. Szanse na wskoczenie do czolowej czworki maja juz dzis, w obliczu pauzy w tej kolejce Spojni Stargard. W pierwszym spotkaniu w Dabrowie wygrali Radomianie i dzis chca ponownie pokonac MKS. Szanse gospodarzy tym bardziej rosną, gdyz wrocili oni ostatnio na wlasciwe tory pokonujac pewnie w Lublinie Start grajac zaledwie osmioosobowym skladem. Po kontuzjach na dzisiejsze spotkanie wracaja jednak juz Emil Podkowinski i Tomasz Pisarczyk, sila pod koszem rosy bedzie wiec zdecydowanie wieksza. MKS nie radzi sobie zbyt dobrze w spotkaniach wyjazdowych, przy bilansie 9-1 u siebie, legitymuje sie bilansem 4-5 na wyjazdach. Sadze, ze faworytem dzisiejszego meczu sa gospodarze i to oni siegna dzis po dwa punkty.

 

http://obstawianie.com/pozostale-ligi-2011-2012-vt120921,50.htm#1643495

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-02-06, 12:14 ]

:plus: 85

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyscyplina boks Yoan Pablo Hernandez v Steve Cunningham

 

data 04.02 21-00

 

buk Sportingbet

 

typ Pablo Hernandez

 

kurs 2.00

 

no i kolejny dog na ktorym mam zamiar zarobic troszke, nie rozumiem tych kursow wszyscy wiemy jak wyglodala ich pierwsza walka. Obaj walcza dla tej samej stajni tylko ze mlodszy bardziej perspektywiczny kubanczyk jest ich szansa i nadzieje uss juz raczej jest spalony nic dla Sauderlanda nie wygra. Na nim raczej nie da sie zarobic moze i amerykanin nie da sie znokatowac ale mysle ze sedziowie nie pozwola na jego wygrana, bedzie walek polecam grac kursy palce lizac. Cunninghamowi nie można odmówić przygotowania fizycznego, techniki no i tych rąk sięgających prawie do ziemi. Cunna od dawna ogląda się takiego samego, jest to już ukształtowany zawodnik potrafiący dobrze punktować, niestety z tzw. watą w łapie. Jednak jest on już chyba trochę wyboksowany i powoli się wypala, w końcu ma już 35 lat, stoczył kilka dobrych wojen w ringu, więc ma takie prawo. Właśnie te wojny i przeciwnicy dają mu trochę większe doświadczenie, chociaż obaj mają porównywalną ilość walk Z drugiej strony widzę Kubańczyka, młodszego, zdrowszego, boksującego bardziej defensywnie i uderzającego z kontry. Nie jest wyboksowany, ale trochę leniwy i trzeba go zmuszać do pracy w ringu, bo niekiedy zachowuje się zbyt pasywnie. W defensywie radzi sobie całkiem nieźle i raczej nie spodziewam się jakiejś dominacji Cunninghama nie mówiąc już o nokaucie, bo jak już ktoś kogoś znokautuje, to na pewno powinien dokonać tego Hernandez na Cunninghamie. Poza tym Kubańczyk wie co ma robić, ma więcej pracować i ma świadomość, że może usadzić na tyłku Cunninghama, ma też pas, staje w jego obronie. Jego ciosy są wyraźniejsze. Kubańczyk może zrobić więcej niż zrobił w pierwszej walce i myślę, że to zrobi. Natomiast nic więcej nie wymyśli Cunningham.No i na koniec,Jeszcze raz podkreślam wszystkim dobrze znane sytuacje na galach Sauerlanda, czyli gra interesów

 

http://obstawianie.com/boks-i-sporty-walki-vt291.htm#1643512

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-02-06, 12:17 ]

:plus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, Premier League

04.02.2012, 18:30

Manchester City-Fulham

Typ:over 3,5

Kurs:2,5

Tobet

 

 

Manchester City który prowadzi w tabeli ligowej roztrwonił już przewagę nad United jaka miał jeszcze na początku stycznia.Teraz obie drużyny z Manchesteru mają tyle samo punktów na koncie a więc walka o mistrzostwo do samego końca raczej będzie wyrównana. Gospodarze ostatnio mają problem ze skutecznością, ale bilans meczy przed własną publicznością przemawia zdecydowanie na ich korzyść 11-0-0 i bramki 34-6.W tym meczu wciąż nie będzie mógł grać zawieszony Balotelli.Kadra Obywateli jest jednak na tyle szeroka iż Mamcini ma w kim wybierać. Trzon ofensywy będą za pewne tworzyć Aguero i Silva, wspomagani przez Nasriego i najprawdopodobniej Dzeko(choć ten w napadzie u boku Aguero kiepsko się prezentuje) Ostatnie mecze City:

31/01-12 Premier League Everton vs. Man City 1:0

25/01-12 Carling Cup Liverpool vs. Man City 2:2

22/01-12 Premier League Man City vs. Tottenham 3:2

16/01-12 Premier League Wigan vs. Man City 0:1

11/01-12 Carling Cup Man City vs. Liverpool 0:1

08/01-12 FA Cup Man City vs. Man Utd 2:3

Fulham po kipskim początku sezonu obecnie spisuje się całkiem nieźle. Co prawda w ostatnim meczu z West Bromwich tylko zremisowali przed własną publicznością 1-1, ale w poprzednim spotkaniu wygrali z Newcastle mimo,że do przerwy przegrywali 0-1.Co ciekawe Fulham zawsze było niewygodnym rywalem dla City.Myślę,że tak też będzie i tym razem.Ostatnie mecze Fulham:

01/02-12 Premier League Fulham vs. West Bromwich 1:1

27/01-12 FA Cup Everton vs. Fulham 2:1

21/01-12 Premier League Fulham vs. Newcastle 5:2

14/01-12 Premier League Blackburn vs. Fulham 3:1

07/01-12 FA Cup Fulham vs. Charlton 4:0

02/01-12 Premier League Fulham vs. Arsenal 2:1

Zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest drużyna gospodarzy,która po kilku kiepskich występach będzie się chciała zrehabilitować i odnieść pewne zwycięstwo.Goście ostatnio są w niezłej formie co może obfitować w bramki.Stawiam na over 3,5

 

http://obstawianie.com/premier-league-anglia-vt119634,175.htm#1643520

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-02-06, 12:17 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna

Data: 04.02. 2012. Godzina: 20:00

Spotkanie: Getafe – Real Madryt – Rzuty rożne 13 i więcej

Typ: TAK

Kurs: 3,70 (Liczony do konkursu: 3,50)

Bukmacher: Betfair

 

Już dziś o 20:00 na stadionie Coliseum miejscowe Getafe podejmie w derbach Madrytu słynny Real w 21 kolejce Hiszpańskiej La ligi. Kto jest faworytem pisać nie trzeba więc przejdę od razu do statystyk i braków kadrowych. Więc tak po 20 kolejkach Getafe zajmuje 9 miejsce w tabeli z 27 punktami i bilansem bramek 22-26 i traci zaledwie 2 punkty do 6 miejsca premiowanego startem w Europejskich pucharach, Real jest oczywiście liderem z 52 punktami i bilansem bramek 70-19 ma 7 punktów przewagi nad Barceloną, która dziś i godzinie 22 powinna zdobyć łatwe 3 punkty grając u siebie z S.Sebastian, tak więc Real musi wygrać by zachować przewagę 7 oczek nad najgroźniejszym i w tym momencie jedynym rywalem do zdobycia tytułu. Jeśli chodzi natomiast o osłabienia to w drużynie miejscowych zabraknie: Pedro Leona, który jest wypożyczony z Realu, i grac nie może ze względu na klauzule w kontrakcie, nie zagrają również w defensywie Lopo i Rafa, w pomocy Michel, a w ataku Guiza. Real wystąpi bez: Khediry, Marcelo i Di Maríi, którzy są kontuzjowani oraz bez Carvalho i Altıntopa, którzy nie zagrają za sprawą decyzji trenera. Dziś na stadionie Coliseum w trakcie meczu spodziewana jest temperatura -4 stopnie co jak na Hiszpanie jest dużym mrozem, ale jak zapewniają włodarze klubu z Getafe murawa będzie w stanie idealnym na ten mecz, o która dbało przez cały tydzień 4 ogrodników. Ja w tym meczu wybrałem typ na ilość rzutów rożnych a mianowicie, że zobaczymy 13 lub więcej kornerów, gram taki typ po wyższej linii w Betfair po super kursie 3,70, spodziewam się przebiegu meczu z dużą przewagą Realu, który raz po raz będzie gościł pod bramką gospodarzy, którzy zapewne zagrają zmasowaną obroną, tak więc do póki Real nie obejmie prowadzenia będzie ostro naciskał na gospodarzy i nabijał kornery, których to Real zawsze ma dużo w niemal każdym meczu, tak więc spodziewam się, że sam Real dziś będzie miał pod 10 kornerów w tym meczu a te 3-4 miejscowi dołożą i jest spora szansa na przynajmniej 13 rzutów rożnych, dlatego też moim pewniakiem dnia na dziś jest ryzykowny ale zarazem realny typ na 13 lub więcej rzutu rożnego w meczu po super kursie 3,70 w Betfair, jak ktoś chce bezpieczniej zagrać na kornery w tym meczu to polecam tradycyjną linie 10,5, która według mnie spokojnie zostanie przekroczona ale na takie zdarzenie mamy kurs tylko 1,85 np. w Expekcie.

 

http://obstawianie.com/primera-division-2011-2012-vt119642,125.htm#1643573

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-02-06, 12:18 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Fribourg - Servette

Bukmacher: Bet365

Typ: 1

Kurs: 1,74

Czas rozpoczęcia: 20:15

Analiza:

 

Wczoraj, również stawiałem na Fribourg i się nie pomyliłem, ekipa ta wygrała z Rapperswill na wyjeździe 3-1. Dziś przeciwnik jest lepszy, ale atutem Fribourga na pewno jest własne lodowisko i doping kibiców. Ich rywalem będzie dziś ekipa Servtte, 9 ekipy ligowej tabeli. Ja stawiam na zdecydowane zwycięstwo gospodarzy, którzy w tabeli są na 3 miejscu i na pewno nie odpuszczą ekipą Zug i Davos walki o pierwsze miejsce. Warto dodać, że te ekipy dzieli tylko 3 pkt. Fribourg jest na pewno jednym z faworytów ligi, i potwierdza to swoją dobrą grą. W ostatnich 5 spotkaniach wygrało aż 3, drużyna strzela sporo bramek, 144 w 45 spotkaniach. A obronę ma jedną z najlepszych w lidze. Z kolei Servette w tym sezonie radzi sobie słabo, przed tą ekipą najprawdopodobniej walka o utrzymanie. Przegrali ostatnie 2 spotkania, z drużyną Zug i Biel. Ekipa ma problemy ze zdobywaniem bramek, tylko 106 strzelonych.

Ekipy w ligowej tabeli dzieli aż 27 punktów i mam nadzieję, że ta przewaga po dzisiejszym dniu będzie jeszcze większa. Podobnie jak bukmacherzy stawiam zdecydowanie na zwycięstwo gospodarzy. Liczę na to i polecam typ.

 

Link: http://obstawianie.com/liga-szwajcarska-2011-2012-vt120293.htm#1643580

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-02-06, 12:18 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna

Data: 04.02. 2012. Godzina: 22:00

Spotkanie: Barcelona (-3,5) - Real Sociedad

Typ: 1

Kurs: 2,75

Bukmacher: Bet365

 

Witam. Za chwile rozpocznie się mecz mistrza Hiszpanii z Realem Sociedad. Goście nie są wymagającym przeciwnikiem, więc uważam, że Barcelona nawbija dużo bramek. Prawdą jest, że w tym meczu nie zagra David Villa, jednak nie uważam, żeby było to znaczące osłabienie. Barcelona świetnie spisuje się na własnym boisku. Strzelili oni 43 bramki w 10 spotkaniach zgarniając 28 oczek. Jest to imponujący wynik. W ostatnich trzech spotkaniach na Camp Nou do bramki przeciwnków Barcelony padło aż 11 goli. Myślę, że dzisiaj Barcelona podtrzyma dobrą passę. Barcelona nie może pozwolić sobie na stratę punktów w tym spotkaniu, ponieważ może to oznaczać przekreślenie swoich szans na mistrzostwo. Real dzisiaj znowu zdobył 3 punkty. To na pewno dodatkowa mobilizacja dla drużny z Katalonii. Jeśli chcą obronić mistrzostwo muszą dzisiaj dać z siebie wszystko. Bilans bramek też może mieć znaczenie. Goście zaś nie należą do drużyn, które dobrze grają na wyjeździe. Myślę, że będą się bronić do pierwszej bramki, a później worek się otworzy i zobaczymy pogrom. Serdecznie polecam ten typ. Kurs jest pozytywny i warto spróbować. Pozdrawiam

 

http://obstawianie.com/primera-division-2011-2012-vt119642,125.htm#1643645

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-02-06, 12:19 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...