Skocz do zawartości

Spotkanie przy kawie


amciek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kolejny fajny pomysł, mam nadzieję że Wam się spodoba. Otóż polubiliśmy się wszyscy bardzo na tym forum, jesteśmy praktycznie jedną rodziną. Dlatego poznajmy się od trochę innej strony, nie gadajmy tylko o typach, pewniakach, asach, królach, piłkarzach, siatkarkach itp. Porozmawiajmy o muzyce, filmie, pochwalmy się co w naszej rodzinie słychać. Proponuję niedzielne popołudnia spędzać właśnie w taki sposób, iż każdy z nas zaparzy sobie kawę albo herbatę, ukroi kawałek ciasta i umówimy sie na jakimś czatowym pokoju i pogadamy sobie ot tak po prostu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Amciek to zawsze wyskoczy z jakimś przewrotnym pomysłem, który po głębszym przemyśleniu okazuje się być całkiem niezły ;0

Dobre pomysły mają to do siebie, że początkowo wyglądają na złe. Kiedy Freddie Mercury zaprezentował pozostałym członkom grupy pierwszy zarys piosenki "We are the champions", ci pokładali się ze śmiechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn wypalić to nie wypali tak jak wszyscy chcemy, wiadomo ze nie zbierzesz wszystkich "fajnych", ale np jeden weekend zaplanować w jakimś pensjonacie zimą, ew wspólny sylwester ( każdy zbiera swoją ekipę małą i w góry uderzamy), albo spotkania regionalne przy herbacie, zrobimy zdjęcia do albumu rodzinnego-forumowego, a taki mega-zjazd to w wakacje :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym proponowal zamelinowac sie w ustroniu fajne i tanie pokoje mozna sobie posmigac z 2 dni pochodzic po gorach w ustroniu jest tez zajebisty park linowy na rownicy http://www.funtour.marlan.pl/park/index.htm a wieczorem jakies ognicho czy zwiedzanie monopoli co wy na to?? jak bym sie pisal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hazardusy %-) z Wami nie jade nigdzie kazdy długi ma jak nic :)) pewne dla mnie jest ze sie z blizna w okolicy nerek obudze i wannie z lodem :)):k:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

choc z drugiej strony moje nerki sie nie nadaja :D moze sam cos zarobie :D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

jednak zmieniam zdanie :D pojade :)) proszę tylko o utworzenie najpierw tematu gdzie kazdy bedzie swoje karty zdrowia wrzucał to stworzym taki mały katalog dla potencjlanych klientów :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapraszam was wszystkich do Ciechocinka do sanatorium, mama jest oddziałową to załatwi wam lokum, pozwiedzamy tężnie, grzybek, park, bedzie wystrzalowo :szok:
a ryczace 40 też? ;D znaczy 30dzieatki ;]

 

o 30stki czy 40stki to ciezko, raczej 50siatki 60siatki :smiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...