Skocz do zawartości

Typy na dzień 06.01.2012


b@rto

Rekomendowane odpowiedzi

Typy wraz z analizami

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

 

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami. Złamanie jakiegokolwiek punktu regulaminu = usunięcie analizy, w niektórych przypadkach ostrzeżenie.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

W przypadku nie podania kursu analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Przypominam o zmianach od września i października:

http://obstawianie.com/regulamin-i-zasady-vt7376.htm#1584415

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


USA: NBA

Portland Trailblazers - Los Angeles Lakers

06.01.2012 04:30

Typ: over 183,5

Kurs: 1,44

BUK: Bet 365

 

W spotkaniu tym zobaczymy lidera konferencji zachodniej Portland, oraz przeciętne do nie dawna Los Angeles Lakers, które w ostatnim meczu spisało się bardzo dobrze wygrywając z Houston Rockets. Najpierw chciałbym przedstawić obecną sytuacje Portland, które spisuje się bardzo dobrze odnosząc tylko jedną porażkę z Los Angeles Clippers, jednak był to mecz na wyjeździe, na własnym parkiecie dzisiejsi gospodarze spisują się wyśmienicie i jeszcze nie przegrali. To co mnie dziś interesuje, to zdobycz punktowa obu zespołów, mianowicie Portland do tej pory zdobyło 510 punktów w 5 meczach co daję średnie 102 punkty na spotkanie, natomiast Lakersi zdobywają średnio prawie 95 punktów, aczkolwiek warto wziąć pod uwagę iż w ostatnim meczu świetnie spisał się w końcu Kobe Bryant zdobywając 37 co zwiastuje powrót do świetnej formy. To wszystko sprawia iż, możemy się dzisiaj spodziewać dobrego i wyrównanego meczu, a tym samym wielu zdobytych punktów, dlatego właśnie postanowiłem dziś postawić na over 183,5, jednak uważam iż warto zagrać ten mecz zdecydowanie odważniej.

 

http://obstawianie.com/nba-2011-2012-vt121403,50.htm#1632490

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-09, 14:32 ]

:plus: 44

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hokej na lodzie NHL

01:00

Toronto - Winnipeg

typ: X

kurs: 4.05

buk: Unibet

 

2:1 dla mnie jak na razie na korzyść typowania remisów w hokeja w tym miesiącu i widocznie powinienem zostać przy NHL bo inne ligi mi nie wchodzą ... No więc na nocne mecze wybrałem dziś sąsiadów w tabeli z identyczną liczbą punktów i meczy rozegranych, co już jednakże może wpływać na chęć postawienia w tym meczu remisu ... A więc tak 39 spotkań już rozegranych i statystyka wygląda tak, Toronto w 19 zwycięstw, pięć po dogrywce i 20 porażek, również pięć po dogrywce - bilans bramkowy 125:128, Winnipeg również 19 zwycięstw, dwie po dogrywkach i 20 porażek, i tak jak Toronto pięć po dogrywce - bilans bramkowy 107:114 ... Można też spojrzeć przychylnie na to że Toronto u siebie sześć remisów, a Winnipeg na wyjeździe zanotowało ich pięć , co jeszcze bardziej pokazuje że można tutaj remis zaryzykować ... Gdy tak na to wszystko spojrzeć wydaje się że są to dwie identyczne drużyny tylko mają inne nazwy ... A co najważniejsze w tym sezonie już padł remis w tym meczu i to właśnie w Toronto 20 października 3:3 i gospodarze wygrali w dogrywce ... Nie dawno rozegrany był drugi mecz tych drużyn tylko że wtedy Winnipeg było gospodarzem i mecz też był zacięty ale obył się bez dogrywki i gospodarze wygrali 3:2 ... W poprzednich pięciu sezonach między tymi zespołami również padały remisy ... W ostatnich 10-ciu spotkaniach Toronto zanotowało trzy remisy, a goście dwa co może się wydawać małą ilością, ale i tak wydaje mi się że tutaj padnie remis i stawiam na wynik 2:2

 

http://obstawianie.com/nhl-regular-season-2011-2012-vt120715,75.htm#1632626

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-09, 14:33 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis Puchar Hopmana 12:00 6.01.2012r

Mardy Fish - G. Dimitrov

typ: 2

2.35

Expekt

Analiza

Jutro w spotkaniu singlowych panow podczasu pucharu Hopmana Amerykanin Mardy Fish zagra z Bulgarem Dimitrovem. O Bulgarze od kilku lat mowi sie ze to wielka nadzieja swiatowego tenisa. Narazie nie poklada zwiazanych z nim nadzieji. Mowi sie rowniez ze to tenisista bardzo podobny w stylu gry, zachowaniu do Rogera Federera, na ktorym jak sam mowi sie wzoruje. Podczas tego turnieju Bulgar radzi sobie calkiem niezle. Pewnie w dwoch setach ogral Dunczyka Nielsena oraz po trzysetowej walce ulegl reprezentantowi Czech - Tomasowi Berdychowi. Amerykanin wyglada natomiast tak jakby do tego turnieju nie podszedl na serio. Gra tak jakby bez wiekszego zaangazowania. Fish w pierwszym meczu z Dunczykiem Nielsem byl bardzo bliski porazki, Dunczyk w II secie serwowal po mecz jednak nie wykorzystal szansy i ostatecznie przegral w trzech partiach. W srode Fish gladko ulegl Berdychowi 3:6 3:6. Biorac pod uwage dotychczasowe wyniki podczas turnieju obu panow, jak i marne zaangazowanie w gre na tym turnieju Amerykanina zdecydowanie do zwyciestwa typuje Bulgara.

 

http://obstawianie.com/davis-cup-fed-cup-hopman-cup-vt121464.htm#1632635

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-09, 14:34 ]

:plus: 135

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka

Mecz: Portland Trailblazers - Los Angeles Lakers

Data: 06.01.2012 04:30

Typ: 2

Kurs: 2.44

Bukmacher: Pinnacle

Analiza: Dzisiaj rozegrane zostaną w nocy 4 mecze najlepszej ligi koszykarskiej na świecie, czyli w NBA. Z pośród nich zastanawiałem się nad postawieniem na Miami oraz na Lakersów i wybrałem tą drugą opcję ze względu na możliwie większe korzyści. Tak jak mi się wydaje, zespół z Kalifornii nie będzie mieć żadnych problemów, aby ten mecz wygrać, więc nie waham się na nich postawić. Portland dobrze zaczęło ten sezon, w którym to wygrali już 4 razy i tylko raz ulegając rywalom z Los Angeles, lecz była to drużyna Clippersów. A jak wiadomo nie od dzisiaj, że to Lakersi są jednym z najlepszych zespołów w całej stawce. W składzie mają takie gwiazdy jak Kobe Bryant, Pau Gasol, Derek Fisher czy też świetnie spisujacy się pod tablicami Andrew Bynum, który ostatnio bardzo cieszy swoją pewną grą. Jest bardzo pomocny zespołowi, dla którego zbiera cenne piłki oraz rzuca swoje punkty, a mało ich nie jest. Ponadto barwy klubu bronią także Matt Barnes, Jason Kapono, Metta World Peace oraz Steve Blake. Myślę, że przede wszystkim ci gracze, którzy zostali wymienieni przeze mnie jako pierwsi są w stanie zapewnić Lakersom zwycięstwo, w co wierzę. Z drugiej strony w zespole Trail Blazers grać będą LaMarcus Aldridge, Nicolas Batum, Marcus Camby, Kurt Thomas czy też Raymond Felton. Biorąc pod uwagę mozliwości obydwu zespołów, jestem przekonany, że to goście wyjdą z tego pojedynku zwycięsko. Mam nadzieję, że Kobe w końcu pokaże na co go stać naprawdę i zapomni o bardzo niskiej skuteczności z jaką rzucał 2 mecze wcześniej (6/28).

 

http://obstawianie.com/nba-2011-2012-vt121403,50.htm#1632666

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-09, 14:34 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Szwecja U20 - Rosja U20 06.01.2012r. 02:00

Typ: Y.Kuznetsov strzeli gola

Kurs: 2,20

Bukmacher: Betsson

 

WIELKI FINAŁ! Dość niespodziewanie w ostatnim meczu turnieju zmierzą się Szwedzi z Rosjanami. Tak jak podkreślałem już nie raz tutaj jedno miejsce miało należeć do Kanadyjczyków. Jednak co by nie powiedzieć obok drużyny Klonowego Liścia to właśnie Szwedzi i Rosjanie w tym turnieju prezentowali się równie znakomicie. Dlatego na pewno finał będzie niezwykle wyrównany. Trudno mi wskazać faworyta tego meczu, bukmacherzy podzielają moje zdanie, chociaż minimalnie więcej szans daje się Rosjanom. Nie dziwi mnie to, bo Sborna broni Mistrzostwa wywalczonego w tamtym roku w USA. Na pewno jednak kadrowo obie ekipy są bardzo wyrównane. Co może przeważyć na korzyść Rosjan? Przede wszystkim zdecydowania lepsza od Szwedów defensywa. Nie brałbym tutaj pod lupę tego ostatniego meczu z Kanadą, chociaż po drugiej tercji wyglądało to bardzo dobrze. Warto wspomnieć, że podstawowy bramkarz Andrei Vasilevski to obecnie najlepszy bramkarz na tym turnieju. Ponad 95% wybronionych strzałów, GAA na poziomie 2.01, 2 shootouty to naprawdę bardzo dobry dorobek. Co warto podkreślenia Johan Gustafsson jest dopiero na 9 miejscu. Oprócz tego Rosjanie mają dwóch znakomitych napastników Yevgeni Kuznetsova i Nikite Guseva, którzy grają znakomicie. Ten pierwszy punktował w tym turnieju tylko dwukrotnie, ale jak już punktuje to ze znakomitym rezultatem. Szwedzi mają natomiast Maxa Freiberga gracza, który obok Connollego strzelał w tym turnieju bramki w każdym meczu turnieju. W sumie to najjaśniejsza postać w drużynie Trzech Koron i dlatego chyba jednak należy bardziej przychylać się ku ekipie Sbornej w tym finale. Na pewno bardzo mocną stroną obu ekip jest gra w przewagach, bo zajmują odpowiednio drugie - Rosja i trzecie - Szwecja miejsca w klasyfikacji Power Play. Gol w przewadze dla Rosjan wydaje się pewniakiem, gdyż Szwedzi w osłabieniach grają fatalnie gorzej radzą sobie tylko Łotysze i Duńczycy czyli dwie najgorsze ekipy w Mistrzostwach Świata. Podsumowując jeżeli Vasilevski utrzyma swoją formę i zatrzyma Szwedów to sądzę, że Rosjanie powinni zdobyć drugie złoto z rzędu.

 

http://obstawianie.com/mistrzostwa-swiata-under-20-vt121446.htm#1632669

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-09, 14:35 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszykówka,NBA

6/1/12 g.2:00

Spotkanie: Atlanta Hawks - Miami Heat

Typ: over 185,5pkt

Kurs: 1,79

Buk; Pinnacle

 

Zastanawiając się co wybrać do dzisiejszego pewniaka dnia w oko wpadł mi tylko ten typ. Atlanta Hawks w tym sezonie gra dobrze, ma 4 zwycięstwa i 2 porażki, forma dość wysoka, zazwyczaj w meczach przekraczają liczbę 100 punktów, nie udało się tego dokonać tylko 2 razy z Houston Rockets oraz Chicago Bulls. W ich spotkaniach granica 185 punktów przekraczana była tylko 2 razy ale to głównie przez słabszą postawę rywali w ofensywie a dzisiaj na pewno będzie inaczej bo Miami Heat jest drużyną bardzo ofensywną, rzucającą dużo punktów w spotkaniach. Heats bardzo dobrze gra w obecnym sezonie, wygrało 6 spotkań tylko raz przegrało i to z kim? Atlantą Hawks, a ile? 100:92 a więc wynik podobny byłby dzisiaj bardzo zadowalający :) Miami Heats na 7 spotkań rozegranych aż 5 skończyło z liczbą punktów wyższą niż 100, a w tych wszystkich spotkaniach zawsze padało więcej niż 190 punktów więc akurat taka liczba punktów która by zadowoliła mnie. Jak dla mnie nie ma innej opcji niż over w tym spotkaniu i mam przeczucie że wpadnie i tym razem.

 

Nie mogę jeszcze podać linka do analizy, wiec piszę tylko że zamieściłem go w odpowiednim dziale :)

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-09, 14:35 ]

:plus: 79

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Head-to-Head S. Hocke-P. Żyła 6.01.13-45

 

typ Stephan Hocke

 

kurs 1.65

 

buk Bwin

 

analiza to za duże słowo po prostu dla mnie typ dnia, promocja warto grac krotko nasz kompletnie bez formy. Hocke jakos rewelacyjnie nie skacze ale na naszego musi porostu wystarczyć, nawet pogoda nie powinna przeszkodzi, po prostu słabizna to co Żyła reprezentuje -Jakoś bez wiary ambicji Stephan praktycznie u siebie skocznia znana oska-kana lubi duże obiekty dla mnie pewna kasa a kurs bardzo przyzwoity pewnie będzie spadał

http://obstawianie.com/skoki-narciarskie-vt663.htm#1632703

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-09, 14:36 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanepi K. - Schiavone F. godz. 11:00

typ:1

kurs: 1,65

buk: Bet-at-home

 

Dzisiaj w Brisbane dojdzie do półfinału pomiędzy Estonką Kanepi (34 WTA) a Włoszką Schiavione ( 11 WTA) . Według mnie to spotkanie powinna wygrać zawodniczka z Estoni. Obie zawodniczki spotkały się pod koniec roku w Moskwie i tam w drugiej rundzie Kanepi pokonała swoją rywalkę 6-4,5-7,7-6. Pożniej doszła do finału gdzie uległa Cibulkovej. Ogólnie Kaia miała bardzo dobrą końcówkę roku od wspomnianego turnieju w Moskwie przegrała tylko własnie mecz finałowy,później wygrała jeszcze dwa spotkania w Helsinkach :

25/11-11 Kanepi, Kaia vs. Gavrilova, Daria 2:0 60 76

23/11-11 Kanepi, Kaia vs. Ungur, Liana 2:0 60 63

Oraz w obecnym turnieju pokonała kolejno Panova, Alexandra 2:1 75 36 62, Pavlyuchenkova, Anastasia 2:0 60 63,Petkovic, Andrea 2:0 61 76. Jak widać Estonka cały czas utrzymuję wysoką formą i może się pokusić o wygranie całego turnieju,gdyby wygrała zmierzy się ze zwycięzcą z pary Hantuchova/Clijsters ( uważam,że zagra z Hantuchovą).

Włoszka pod koniec roku obniżyła juz trochę loty,nie wygrała już żadnego turnieju,odpadała w pierwszej lub drugiej rundzie. Na pewno szykuję formę na Australian Open,rok zaczęła dosyć udanie pokonując trzy przeciwniczki:

05/01-12 Ćwierćfinały Schiavone, Francesca vs. Jankovic, Jelena 2:1 57 76 63

03/01-12 R16 Schiavone, Francesca vs. Voskoboeva, Galina 2:0 64 64

01/01-12 R32 Schiavone, Francesca vs. Pervak, Ksenia Zwycięstwo 44 (K. Pervak retired).

Jednak uważam,że w obecnej chwili lepszą formą dysponuję tenisistka z Estonii i to ona powinna wygrać to spotkanie. Bezpośredni bilans tych zawodniczek to 4-2 dla Francescy. Myślę,że za parę godzin będzie już 4-3.

 

http://obstawianie.com/atpbrisbane-chennai-doha-wta-brisbane-auckland-vt121466.htm#1632731

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-09, 14:37 ]

:plus: 65

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://obstawianie.com/atpbrisbane-chennai-doha-wta-brisbane-auckland-vt121466.htm#1632752

 

Dyscyplina: Tenis

Spotkanie: Gael Monfils vs Rafael Nadal

Typ: 1

Kurs: 4,25

Buk: Bwin

Data/godzina rozpoczęcia: 06-01-2012/16-30

Live:http://www.protennislive.com/framese....wtatennis.com

Analiza:

Sezon tenisowy czas rozpocząć. Pierwsze turnieje w Nowym Roku już praktycznie dobiegają końca. Więc postanowiłem znaleźć jakiś ciekawy typ. Dziś w Doha dojdzie do półfinałów. Zarówno spotkanie Monfilsa z Nadalem, jak również Federera z Tsongą zapowiadają się niezwykle interesująco, jednak ja postanowiłem skupić się na tym pierwszym spotkaniu. Nadal jest rozstawiony z jedynką w tym turnieju, gdyż nie występuje Serb Novak Djokovic. Po przerwie na odpoczynek Hiszpan wrócił na korty jeszcze w ubiegłym roku, ponieważ grał w Abu Dhabi w turnieju pokazowym. Uległ tam wówczas Ferrerowi. W Doha w pierwszej rundzie męczył się z Niemcem Kohlschreiberem. W tamtym meczu wygrał pierwszego seta, jednak wyrównany drugi set doprowadził do tie-breaka, w którym Niemiec wygrał. Trzeci set to dobra gra Hiszpana i wygrana do trzech. W kolejnym spotkaniu grał również z Niemcem, który dostał się do turnieju głównego, gdyż przebrnął kwalifikacje Gremelmayer. Nadal oddał rywalowi cztery gemy. W tym meczu Hiszpan miał piętnaście break-pointów z czego wykorzystał zaledwie cztery. Wczoraj grał z Youzhnym, choć nie stracił seta, Rosjanin tak łatwo nie odpuszczał. Monfils natomiast jest to zawodnik, który lubi wymiany, jest dobry w grze defensywnej, posiada mocne uderzenie. W dotychczasowych meczach może i nie zachwycił, jednak on na prawdę potrafi podejść zmobilizowany do meczy z najlepszymi. W dotychczasowych bezpośrednich meczach jego bilans spotkań z Nadalem nie jest zbyt imponujący, jednak uważam, że czas najwyższy udowodnić, że potrafi wygrać po raz drugi z Nadalem-powodzenia

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-09, 14:38 ]

:plus: 250

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis, ATP Chennai

Data i godzina: 06.01.2012r. 14:00

Spotkanie: Wawrinka S. - Soeda G.

Typ: Soeda G. (1. set)

Kurs: 3.60

Bukmacher: bet-at-home

 

Spotkanie 3 rundy na turnieju w indyjskim Chennai pomiędzy Szwajcarem Wawrinką i Japończykiem Go Soeda. W roli zdecydowanego faworyta wystąpi Stanislas, który obecnie zajmuje 17. miejsce w rankingu ATP i ma na swoim koncie nieporównywalnie więcej osiągnięć niż dzisiejszy rywal. Z kolei Soeda nie jest tak dobrze znany fanom tenisa jak Szwajcar, jest to gracz spoza setki rankingu, który swoje sukcesy święci głównie na arenie challengerowej. Dlaczego więc postanowiłem mu zaufać i postawić na wygraną w pierwszym secie? Będzie to już jego 6 mecz na Chennai Open, z czego 3 mecze rozegrał w kwalifikacjach do turnieju, gdzie musiał pokonać kolejno: nieznanego Hindusa Peranamallur-Chandrasekhar, a następnie Bopannę i Rogera-Vasselin. Kwalifikacje poszły gładko i Soeda przeszedł je bez straty seta, kłopoty zaczęły się w pierwszej rundzie, gdzie mimo dużej przewagi miał problemy z Portugalczykiem Gil i wygrał w trzech setach po ponad 2,5-godzinnym pojedynku. Dwa dni temu po drugiej stronie siatki stanął Ivan Dodig, który pokazał się z dobrej stronie w ubiegłym sezonie i grał na równi z najlepszymi. Japończyk nie miał z nim większych problemów i pokonał go w dwóch setach - trzeba przyznać, że kolejny raz zasłużył na zwycięstwo. Nie dużo wiemy natomiast o formie Szwajcara, który rozegrał do tej pory tylko jedno spotkanie w tym sezonie, a przed tym miał dwumiesięczną przerwę. Wawrinka przeszedł męczarnie w meczu z Francuzem Vasselin, który mimo porażki w kwalifikacjach znalazł się w turnieju głównym jako tzw. lucky loser. Francuz napsuł krwi Szwajcarowi i ostatecznie przegrał w 3-setach po wyrównanym pojedynku. Stanislas w ubiegłym sezonie grał dobrze ale bez rewelacji, jego konto obciążają porażki w meczach, w których był zdecydowanym faworytem, zresztą podobnie jak dzisiaj, takich porażek naliczyłem aż osiem, to bardzo dużo, a przeważnie miały one miejsce seriami, tzn. kiedy nie wyszedł mu 1 turnieju na kolejnym również oddawał mecz rozstawionemu znacznie niżej rywalowi. Panowie nie mieli okazji ze sobą grać, co na pewno działa na korzyść słabszego, Japończyk może zaskoczyć Szwajcara w pierwszym secie, podobnie jak to zrobił Roger Vasselin. Według mnie Soeda ma dużo większe szanse niż to sugerują bukmacherzy i jak dla mnie jest to value bet.

 

http://obstawianie.com/atpbrisbane-chennai-doha-wta-brisbane-auckland-vt121466.htm#1632764

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-09, 14:38 ]

:plus: 250

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoki narciarskie, 06.01.2012, godz. 16:30

Turniej 4 Skoczni - Bischofshofen (HS 140)

Typ:A.Bardal-K.Stoch- kto lepszy :arrow:Kamil Stoch

Kurs:2,52

Bukmacher:BetGun

Analzia:

 

Dziś o godzinie 16:30 rozpocznie się ostatni konkurs prestiżowego turnieju Czterech Skoczni . W Bischofshofen na skoczni HS 140 m oczy bedą głównie zwrócone na walkę o zwyciestwo w całym turnieju pomiędzy Sclienzauerem a Koflerem ( obaj z Austrii). Ja postanowiłem swoją uwagę poświęcic naszemu najlepszemu skoczkowi Kamilowi Stochowi. Kamil miał ogromną szanse na zwyciestwo w Insbruku prowadząc po 1 serii , jednak w 2 serii nie wyszedł mu skok w dodatku trafił na bardzo złe warunki. Jednak widac że Kamil skacze coraz lepiej , po 23 miejscu w Obersdorfie , przyszło 4 pozycja w Ga-Pa , oraz 2 świetne skoki w Insbruku , zwycięstwo w kwalifikacjach oraz wygrana 1 serii konkursu głównego . Kamil skacze bardzo dobrze w tej chwili i sądze że stać go na podium w tych zawodach. Wiadomo warunki mogą zrobić swoje, jednak dzisiaj w treningu Kamil skoczył nieźle , mimo 121 m przy 135,5 Bardaala nie wygląda zbyt dobrze to skaakali z doła odmiennych warunkach , nasz zwodnik dostałby aż 11,8 pkt za niekorzystny wiatr. Bardal skoczył daleko dzisiaj jednak w całym turnieju już tak nie błyszczy jak w poprzednich konkursach zajmujac następujące wyniki 6,9,4 . Praktycznie powinien być w 2 konkursach za Kamilem jednak w ostatnim konkursie trafił na zdecydowanie lepsze warunki mając odjęte ponad 4 pkt gdy kamil dostałponad 7 pkt bonusu co przy błędzie znacznie zmniejszyło szanse dla naszego zawodnika. Do czego zmierzam? Sądze że kamil moze dzisiaj zająć wyższą pozycję niż Bardal , który skacz eprzyzoicie lecz bez fajerwerków , za sStoch pnie sie do góry z formą , skacz ecoraz lepiej i gram na wyższe miejsce Stocha nad Bardalem po świetnym kursie ;)

 

 

 

http://obstawianie.com/skoki-narciarskie-vt663,25.htm#1632773

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-09, 14:39 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, Serie B 6.1.2012, godz. 15.00

Spotkanie: Sampdoria - Varese

Typ: 2 [hc 0:0,5]

Kurs: 2,02

Bukmacher: Betfair

Analiza: Przed sezonem Sampdoria była wymieniana w gronie faworytów do awansu do Serie A. Jednak zespół gra bardzo przeciętnie i w tej chwili jest dopiero na 10 pozycji w tabeli. Co prawda do zespołów, które będą grały w fazie playoff strata wynosi tylko 5 pkt., ale gra gospodarzy nie pozwala myśleć, że będzie lepiej z grą tego zespołu. Goście są na 7 pozycji i mają 3 pkt. więcej. I uważam, że wcale nie stoją na straconej pozycji w tym spotkaniu. Gospodarze ostatnio zanotowali 7 meczów bez wygranej, choć aż 5 z nich to remisy. U siebie Sampdoria ma bilans 2-6-2, a co ciekawe goście lepiej prezentują się na wyjazdach (4-33, u siebie 3-4-3). Bardzo ważne są także wiadomości z obozu Sampdorii, nieosiągalni dzisiaj są: Pozzi, Foggia, Gastadelo, Accardi, Semioli, Soriano, Obiang być może zagra, a Palombo opuszcza klub. Varese to przeciętna ekipa, ale jak widać nieźle sobie radzi. Ostatnio 3 remisy z Veroną, Ascoli i Brescią. Według mnie może pokusić się w tym spotkaniu o przynajmniej remis.

 

http://obstawianie.com/serie-b-i-nizsze-ligi-wloskie-2011-2012-vt119665.htm#1632808

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-09, 14:39 ]

:plus: 102

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pt 2012-01-06 14:35

Doha-ATP tenis

Tsonga-Federer

typ-2

kurs 1,55

Expekt

 

No ja bede kontynuowal polityke przeciwko Francuzowi,nie to zebym go nie lubil bo zawswze fajnie sie oglada jego tenis ale poprostu mnie nie zachwyca,a jego droga do tego polfinalu jest nadspodziewanie latwa,a moze bardziej pasuje slowo-szczesliwa,bo czuje ze Bogumilow gdyby nie oddal walkowera to juz by go wyeliminowal,no ale nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem.Kurs na Rogera i tak uwazam za prezent,rzadko jest okazja zagrac na Szwajcara po 1,55 z przeciwnikiem innym niz ktos z wielkiej czwórki.Panowie w ciagu ostatniego roku spotkali sie szesciokrotnie,4 razy gora byl Szwajcar,wygrywajac ostatnie 3 spotkania z Tsonga w cwiercfinale w US Open,finale na hali w Paryzu,a potem w Londynie.Na koniec dodam ze jest dla mnie faworytem do koncowego zwyciestwa w turnieju.

 

http://obstawianie.com/atpbrisbane-chennai-doha-wta-brisbane-auckland-vt121466.htm#1632858

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-09, 14:39 ]

zwrot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, Serie B

06-01-2012, 15:00

Ascoli - Padova

Typ: under 1,5

Kurs:2,9

Tobet

 

Ascoli zamyka ligową tabelę Serie B ale trzeba pamiętać, że drużynie gospodarzy zostały odjęte punkty przez włoską federację i to powoduje iż są obecnie na ostatnim miejscu. Ascoli więc nie jest typowa drużyną do bicia o czym świadczą ostatnie mecze gospodarzy w których to drużyna Ascoli tylko raz przegrała w wyjazdowym meczu z Empoli 3-2.Ostatnie wyniki gospodarzy:

17/12-11 Serie B Crotone vs. Ascoli 1:2

10/12-11 Serie B Ascoli vs. Varese 0:0

03/12-11 Serie B Empoli vs. Ascoli 3:2

28/11-11 Serie B Ascoli vs. Bari 3:1

18/11-11 Serie B Livorno vs. Ascoli 0:1

13/11-11 Serie B Brescia vs. Ascoli 0:1

Padova to obecnie 5 drużyna Serie B która do prowadzącego Torino traci 6 punktów i ma aspirację na grę w Serie A już od dwóch lat. Padova to jednak typowa drużyna własnego podwórka która u siebie przegrała zaledwie jeden mecz.Na wyjazdach już nie grają tak efektownie jak u siebie.Mimo to bilans meczy wyjazdowych mają nienajgorszy 3-3-4 i bramki 15-15.Ostatnie wyniki Padovy:

17/12-11 Serie B Padova vs. Nocerina 2:2

14/12-11 Serie B Padova vs. Turyn 1:0

10/12-11 Serie B Gubbio vs. Padova 1:0

03/12-11 Serie B Padova vs. Turyn 1:0

26/11-11 Serie B Sassuolo vs. Padova 0:1

19/11-11 Serie B Padova vs. Grosseto 0:1

Goście w meczach wyjazdowych grają bardzo defensywnie i nie spodziewał bym się w tym meczu zbyt wielu bramek. Ascoli z kolei to drużyna preferująca ofensywny styl gry ale nie lubiąca ataku pozycyjnego. Dlatego stawiał bym tu na małą liczbę bramek. Typuję under 1,5

 

http://obstawianie.com/serie-b-i-nizsze-ligi-wloskie-2011-2012-vt119665.htm#1632868

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-09, 14:40 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Skoki Narciarskie, TCS

Typ: Kofler zwyciezca Turnieju Czterech Skoczni

Kurs: 4.0

Buk: Unibet

Data/godzina rozpoczęcia: 06-01-2012/16-30

 

Ostatni juz konkurs w Turnieju Czterech Skoczni. Przed zawodami w Bischoshofen najwieksze szanse na zwyciestwo 61 edycji ma Gregor Schlierenzauer. Ma on az 17 punktow przewagi nad drugim Koflerem. Jednak na tej skoczni zdecydowanie lepiej prezentuje sie Koffi. Gregor rok temu zajal tu dopiero 23 miejsce ze strata do Koflera ponad 50 punktow. W tym roku moze byc chociaz watpie ze az taka roznica bylaby na finiszu. Kofler rok temu zajl tu 3 miejsce tracac do zwyciezcy (Morgiego) 3.4 pkt. W tym roku Kofler jednak prezentuje sie znakomicie. Jest liderem PŚ, ostatnio w Innsbrucku rowniez wygral i zmniejszyl dystans do prowadzacego Schlirenzauera. Czy wygra caly turniej Kofler ? Ciezko powiedziec, ale dzisiaj ma duze szanse na zwyciestwo, a Schlierenzauer lekko podenerwowany moze popsuc jeden ze skokow. Licze na niespodzianke i zwyciestwo Koflera w calym TCS.

 

http://obstawianie.com/skoki-narciarskie-vt663,25.htm#1632876

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-09, 14:40 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna, League 1, Anglia, 20:45

Wycombe Wanderers - Huddersfield Town

Typ: Huddersfield Town

Kurs: 2.08

Bukmacher: Pinnacle

 

 

W angielskiej League One (trzeci szczebel rozgrywek) zmierzą się dziś Wycombe Wanderers i Huddersfield Town. Są to drużyny o całkowicie odmiennych celach. Gospodarze walczą o utrzymanie w lidze, natomiast goście o awans do Champioship. Wycombe Wanderers w tabeli jest 22.Jak do tej pory wygrało 5 spotkań, 5 zremisowało i 14 przegrało. Ich ostatnie mecze to właśnie porażki z AFC Bournemouth oraz Stevenage. Huddersfield Town natomiast po ostatnim słabszym okresie kiedy na 6 spotkań wygrało zaledwie raz, mecz z Wycombe może być doskonałą sposobnością do przełamania tego kryzysu. Mimo słabych wyników w ostatnich meczach zespół zajmuje 5. miejsce, lecz do 2 pozycji traci zaledwie 5 punktów i nadal jest jednym z faworytów do awansu. Mimo wszystko zespół odnotował 11 zwycięstw, 11 remisów i zaledwie 2 porażki. Ich bilans bramkowy to 45 bramek zdobytych i tylko 25 straconych. W pierwszym meczu w tym sezonie rozegranym między tymi ekipami 3:0 wygrało Huddersfield Town. Dzisiaj powinno być podobnie.

 

http://obstawianie.com/anglia-pozostale-ligi-vt119631,25.htm#1632901

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-09, 14:41 ]

:plus: 108

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna | Coupe de France | 20:30

Lemans - Valenciennes

Typ: Valenciennes

Kurs: 2.75

Bukmacher: Bet365

Analiza: Dość ciekawe spotkanie z wysokim kursem na drużynę z Ligue 1. Moim zdaniem ten kurs w obecnej sytuacji jest dość mocno zawyżony chodź spoglądając na historie spotkań pomiędzy tymi drużynami się nie dziwie czemu aż tak wysoki.

 

Lemans obecnie w Coupe de France poradziło sobie z Guingamp 1:0 oraz na wyjeździe Plouhinec 0:3. Ale moim zdaniem w dzisiejszym meczu nie maja szans na zwycięstwo ponieważ 28 grudnia zmienili trenera pierwszego zespołu i obecnie jest nim asystent Denis Zanko który zajmował się Lemans B. Do tego obecna sytuacja w Ligue 2 nie wygląda za dobrze bo zajmują 16 pozycje i moim zdaniem będą chcieli walczyć o utrzymanie w lidze niż zajmować się nie potrzebnie pucharem.

 

Dla Valenciennes będzie to pierwszy mecz w tym sezonie o puchar z tego co widzę po drabince. Także opowiem o sytuacji w Ligue 1, za wesoło ona również nie wygląda bo zajmują 13 lokatę z 20 pkt na koncie gdzie do miejsca spadkowego jest tylko 2 pkt mniej także widać jest bardzo ciasno. Ale mając cztero krotnie droższy skład powinni, muszą pokonać Lemans żeby w końcu przerwać tą niemoc która trwa od roku 2006 nad drużyną gospodarzy.

 

Także stawiam na Valenciennes która zagra bez większych osłabień w drużynie i liczę na pewne 2:0.

 

http://obstawianie.com/puchar-francji-vt117969.htm#1632907

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-09, 14:42 ]

:plus: 175

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...