Skocz do zawartości

Typy na dzień 08.01.2012


b@rto

Rekomendowane odpowiedzi

Typy wraz z analizami

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

 

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami. Złamanie jakiegokolwiek punktu regulaminu = usunięcie analizy, w niektórych przypadkach ostrzeżenie.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

W przypadku nie podania kursu analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Przypominam o zmianach od września i października:

http://obstawianie.com/regulamin-i-zasady-vt7376.htm#1584415

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


USA: NBA

New Jersey Nets (+3,5) - Miami Heat (handi. azjata.)

08.01.2012 01:30

Typ:2

Kurs: 1,5

buk: Bet365

 

Po ostatnim nie trafionym typie w NBA, postanowiłem powrócić do typów na Miami, muszę przyznać iż nie wierzyłem w nich kiedy dowiedziałem się o kontuzji LeBrona i Wadea ale w ostatnim meczu, mimo nie obecności swoich asów wygrali z całkiem mocną w tym sezonie Atlantą Hawks. W tym spotkaniu występ wspomnianych gwiazd stoi pod znakiem zapytanie, dlatego bukmacherzy kurs na Miami ustawili na moim zdaniem wysokim poziomie. New Jersey gra w tym sezonie raczej słabo, a na własnym parkiecie oba mecze przegrali, natomiast Miami wygrało wszystkie mecze wyjazdowe. Kolejnym czynnikiem jest bardzo słaba obrona New Jersey, Nets tracą średnio na mecz ponad 96 punktów, a w meczu z taką ofensywą jak Miami może się to skończyć stratą bardzo wielu punktów a tym samym wysoką porażką. Podsumowując uważam iż Miami jest murowanym faworytem do zwycięstwa, a handicap 3,5 powinien być spokojnie spełniony.

 

http://obstawianie.com/nba-2011-2012-vt121403,50.htm#1633216

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-11, 11:25 ]

:plus: 50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siatkowka, Plus Liga Kobiet

Spotkanie : Trefl Sopot - Dabrowa Gornicza

08.01.2012 14:30

Typ:2

Kurs: 3.67

Buk : Pinnacle

 

Hit 14 kolejki Plus Ligi Kobiet. Ekipa Trefla Sopot bedzie podejmowac na wlasnym parkiecie druzyne prowadzona przez Waldemara Kawke - Tauron Dabrowe Gornicza. Trefl Sopot jest aktualnie na 2 miejscu w lidze jednak jutro wg mnie straci to pozycje na rzecz dobrze spisujacego sie ostatnio Tauronu. Ekipa z Dabrowy Gorniczej pokonala ostatnio na wlasnym parkiecie mistrza Polski - Muszynianke 3-0 nie dajac im zadnych szans w poszczegolnych setach. W wysokiej formie sa zawodniczki Tauronu, 2 kolejki temu rowniez bez straty seta pokonaly na wyjezdzie Bialystok. Szczegolnie ostatnie spotkanie z Muszyna, pokazalo wielka moc Tauronu. Trefl Sopot ma obecnie spore problemy. Juz ich pucharowe spotkanie w Prostojevie pokazalo, ze sa w slabej formie. Mimo zwyciestwa w tamtym spotkaniu, ich styl nie powalal na kolana. Mecz byl bardzo slaby i gdyby wtedy po drugiej stronie siatki byla ekipa np. Dynama Moskwy to Trefl nie ugralby chocby seta. Ostatnie swoje spotkanie Trefl rozgrywal na wyjezdzie przeciwko Aluprofowi. Przegral 0-3. Forma nie jest u nich najlepsza do tego dochodza sprawy pozaboiskowe. W zarzadzie Trefla Sopot zostali odwolani wysoco postawieni czlonkowie klubu, m.in. dyrektor klubu. Ta sytuacja rowniez nie napawa dobrze siatkarek. Tauron podbudowany pewnym zwyciestwem nad Muszyna powinien pojsc za ciosem i pokonac ekipe z Sopotu. Licze na zwyciestwo Dabrowy Gorniczej.

 

http://obstawianie.com/plus-liga-kobiet-2011-2012-vt120768.htm#1633227

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-11, 11:26 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka

Mecz: Philadelphia 76ers - Toronto Raptors

Data: 08.01.2012 02:00

Typ: 2

Kurs: 6.16

Bukmacher: Pinnacle

Analiza: Po raz trzeci z rzędu postanawiam zagrać mecz z NBA i mam nadzieję, że tym razem będzie już znacznie lepiej. Wybrałem spotkanie konferencji wschodniej, w której to zagrają ze sobą drużyny z Filadelfi i Toronto. Faworytem są gospodarze, jednak ich gra mnie nie przekonuje, może oprócz lidera Igouadoli, który też nie prezentuje się najlepiej, a przynajmniej tak jak to robił kiedyś. Philadelphia 76ers wygrała swój ostatni mecz we własnej hali z Detroit z przewagą 23 punktów, jednak nie grali zbyt dobrze. Gdyby rywal potrafił szybciej rozegrać piłkę i szukać pozycji do oddania rzutów, mogłoby być inaczej. Pod koniec meczu dopiero gra Philadelphia 76ers wyglądała lepiej. Największy wpłay na wygraną Philadelphia 76ers mieli zdobywca 21 punktów Jodie Meeks, Hawes (double-double), Young, Wiliams, Holiday. Zdominowali rywala pod tablicami i stąd to zwycięstwo. Toronto nieoczekiwanie przegrało we własnej hali z Netsami 85:97. Jak zwykle najlepiej spisali się liderzy zespołu, czyli Bargnani, Calderon, Butler oraz Johnsoni, a także Davies. Ze złej strony pokazali się DeRozan oraz Barbosa, więc jeśli oni znacznie poprawią się w tym meczu to zwyciestwo jest jak najbardziej w ich zasięgu, w co wierzę. Puki co Toronto po tej porażce z New Yersey mają bilans 3-4, więc powinni wyjść przynajmniej "na zero".

 

http://obstawianie.com/nba-2011-2012-vt121403,50.htm#1633216

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-11, 11:26 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna (FA Cup)

Mecz: Chelsea Londyn – Portsmouth FC

Typ: Chelsea (-1) – handicap europejski

Kurs: 1,55

Bukmacher: Expekt

Data: 08.01.12 r. godz: 16:00

Analiza:

 

Jeszcze w sezonie w 2009/10 oba zespoły spotkały się w finale FA Cup (1:0 dla Chelsea), ale od tego czasu w klubie z południowej Anglii wiele zmieniło się na gorsze. Dziś walczy on głównie o przetrwanie, zmagając się z poważnymi kłopotami finansowymi. Mocno odmłodzona i wyjątkowo wąska kadra zajmuje obecnie 17. miejsce w Championship, legitymując się słabym bilansem wyjazdowym 1-4-7 (8:16).

 

W Chelsea finanse zajmują ostatnie miejsce na liście potencjalnych problemów. Brakuje za to ostatnio wyników na miarę ambicji właściciela i kibiców. Z obozu The Blues dochodzą głosy, iż najlepszym sposobem na poprawienie atmosfery wokół klubu jak i wewnątrz samej drużyny będzie wysokie zwycięstwo w meczu z Portsmouth. Wobec tego Andre Villas-Boas wystawić ma najsilniejszy możliwy skład i oczekiwać będzie od swoich podopiecznych kilkubramkowej wygranej.

 

Biorąc pod uwagę różnicę potencjałów obu zespołów, gospodarze powinni przekonująco wygrać i uciszyć przynajmniej na jakiś czas krytykę.

 

 

 

http://obstawianie.com/fa-cup-vt121401.htm#1633243

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-11, 11:27 ]

:plus: 55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Mecz: San Antonio Spurs – Denver Nuggets

Data: 08.01.2012 02:35

Typ: hc Denver Nuggets +5,0pkt

Kurs: 1,83

Bukmacher: Bet365

 

Moim dzisiejszym pewniakiem jest to, że drużyna Denver Nuggets pokona ekipę SAS. Oczywiście na potrzeby konkursu i także pozostałych bukmacherów proponuję z bezpiecznym w moim przekonaniu hc w postaci 5pkt. Analizę rozpoczynam od zespołu gospodarzy. San Antonio Spurs to obecnie trzecia ekipa Western Conference z bilansem spotkań 5-2. Nie będę się tutaj rozpisywał o tym z kim po kolei grali i jakie odnosili rezultaty a skupię się na wyłącznie trzech ostatnich meczach. A były to pojedynki z Minnesotą (porażka na wyjeździe) – mecz klucz w odniesieniu do mojego typu, oraz zwycięstwa na własnym parkiecie z Golden State Warriors i Dallas Maverics. Mecz z Minnesotą jest kluczowy z tego względu, że jak wielu z Was wie Spurs w tym meczu stracili swojego lidera Manu Ginobiliego. Argentycznyk był w tym sezonie gwarantem dobrego (jak na początek sezonu) poziomu gry SAS. Jego brak był już zauważalny w meczu z Timberwolves kiedy to po rozegraniu niespełna 13 minut opuścił boisko z kontuzją lewej ręki. W dzisiejszym spotkaniu nie zagra z całą pewnością, a to wobec bardzo przeciętnej formy T. Parkera, braku oddanego do Indiany George’a Hilla ogromne osłabienie ekipy gospodarzy. Zwycięstwa które Spurs odnieśli po jego utracie są dla nich cenne, nie mniej zespoły które pokonali – GSW i Maverics to, z całym szacunkiem, nie są zespoły kalibru Nuggets. Denver obecnie przewodzi Western Conference z bilansem 6-2. Dwie porażki jakich doznali to porażki z b. mocnymi teamami: LAL (W, 89-92) oraz Portland (W, 102-111). Ostatnie wyniki Nuggets do pokonanie między innymi LAL w meczu rewanżowym (D, 99-90), Milwaukee (D), Sacramento (D) i wczoraj na wyjeździe nieobliczalnych i groźnych NO Hornets. Głównym atutem Denver wg. mnie będzie ich szeroki i równy skład. Prowadzeni przez Ty Lowsona, wspomagani przez dominującego pod koszem Nene i wszędobylskiego D. Ganillariego goście z Colorado poradzą sobie z SAS na tyle by spokojnie osiągnąć korzystny rezultat z hc +5,0pkt. Na co sam liczę i zachęcam do zagrania tego typu.

bulwers

 

PS

Link do działu z analizami dopiero od kolejnego pewniaka.

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-11, 11:27 ]

:plus: 83

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka Nożna, Australia

8/1/12 g.04:00

Spotkanie: Wellington - Perth

Typ: 1

Kurs: 1,73

Buk; William Hill

 

Gdy pierwszy raz spojrzałem na kursy pomyślałem - coś tu nie gra?

Wellington jest w formie bo wygrał 4 z 6 ostatnich spotkań, zajmuje 4 miejsce w lidze, wygrało 6 spotkań w lidze, 3 zremisowało i 6 przegrało może to nie rewelacyjny wynik ale pozwala na zajmowanie wysokiego miejsca w lidze. Warto też zwrócić uwagę na fakt że Wellington aż 19 punktów z 21 punktów zdobył u siebie w 9 meczach. Wygrał 6 razy, raz zremisował i 2 razy przegrał.

Perth to przedostatni drużyna ligi z 15 punktami na koncie, też większość z nich zdobyli grają na własnym terenie bo 10, na wyjazdach zdobyli 5 wygrywając raz i 2 razy remisując( z Newcastle 8 drużyna ligi oraz Melbourne V. 6 drużyna ligi no i 4 razy przegrywając. Ostatnio formą też nie zachwycają bo zremisowali 2 razy i 3 razy przegrali w ostatnich 5 meczach. Dodatkowo do jutrzejszego spotkania przystąpią bez kilku ważnych zawodników: B. Mehmeta który zagrał w 14 spotkaniach i strzelił 3 bramki oraz C. Hoyne'a , Andrezinho 10 meczów 1 bramka oraz S. Neville. Ostatnie 5 spotkań tych drużyn skończyło się 3 zwycięstwami Wellington(2 u siebie, 1 na wyjeździe) oraz 2 Perth(oba u siebie).

Przy obecnej formie tych drużyn w roli faworyta stawiam Wellington które prezentuję się lepiej, gra u siebie oraz nie ma takich osłabień jak Perth.

 

Analiza zamieszczona jest w dziale Piłka Nożna>Pozostałe Ligi> Australia A-League i ligi niższe bo nie mogę jeszcze podawać linku do analizy

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-11, 11:28 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis WTA sydney Kwalifikacje 2:15 8.01.2012

Urszula Radwanska - Vania King

typ: 2:0

3.75

Bet365

Analiza

Dzis w nocy w spotkaniu finalowym kwalifikacji do turnieju wta w sydney, reprezentantka Polski - Urszula Radwanska zagra z Amerykanka Vania King. Mlodsza siostra Agnieszki, Ula przez kwalifikacje narazie przechodzi jak burza. W I rundzie wygrala z Peers 6:2 6:2, w drugiej natomiast rundzie ku sporemu zaskoczeniu ograla wyzej notowana Czeszke - Ivete Benesova i to bez najmniejszych problemow 6:4 6:1. Ula przed sezonem trenowala z nowym trenerem Chorwatem - Bornem Bikicem, ktory jak widac po pierwszych spotkaniach dobrze przygotowal Radwanska do sezonu. W spotkaniu z Iveta Benesova Ula swietnie grala szczegolnie przy wlasnym podaniu, w osmiu gemach serwisowych stracila zaledwie 9 punktow, co jak na tenis kobiecy jest naprawde swietnym wynikiem, zaserowala rowniez 4 asy. Amerykanka juz w I rundzie eliminacji miala spore problemy. Wygrala dopiero po trzech partiach z Arantxa Rus. W drugiej bylo juz latwiej, lecz miala ona mizerna przeciwniczke - Argentynke Ormarchea, ktora po pierwsze czuje sie duzo lepiej na wolniejszych kortach, a po drugie dopiero wchodzi do swiatowego tenisa. Po dwoch pierwszych spotkaniach widac, ze Ula w Sydney czuje sie bardzo dobrze. Stoi przed wielka szansa awansu do turnieju glownego, tym bardziej, ze dzisiejsza przeciwniczka wydaje sie byc rywalka latwiejszka od Czeszki - Benesovej. Mysle, ze Radwanska pojdzie dzis za ciosem i pewnie awansuje do turnieju glownego.

 

http://obstawianie.com/atp-auckland-sydney-wta-hobart-sydney-vt121585.htm#1633272

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-11, 11:29 ]

zwrot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis ATP Sydney Kwalifikacje

Bobby Reynolds - Benjamin Mitchell

typ:2

kurs: 2,20

Bukmacher: Bet365

Data: 8.01.2011 02:30

 

Decydująca runda kwalifikacji do turnieju w Sydney. Na przeciwko staną zawodnicy, którzy są na różnych etapach swojej kariery. Bobby Reynolds powoli zbliża się do 30 a wraz z upływem czasu jego forma notorycznie spada. Coraz rzadsze występy w turniejach głównych z pewnością nie nastawiają ambitnie Amerykanina. Na zupełnie innym biegunie znajduje się młody Australijczyk, finalista juniorskiego Wimbledonu z 2010r. W drodze do 3 rundy kwalifikacyjnej pokonał dwóch bardzo solidnych zawodników: Leonardo Mayera (6:4 6:3) oraz Mikhaila Kukushkina (6:3 6:1) a wiec zawodników o określonej randze i umięjetnościach. Wyniki dobitnie pokazują, że tego młodziana stać na bardzo wiele. Dodając, do tego fakt, że turniej odbywa się na jego ojczystej ziemi jestem przekonany, że Benjamin będzie walczył ze zdwojoną mocą aby pokonać starszego kolegę.

 

Analiza zamieszczona jest w dziale Analizy oraz Informacje » Tenis » ATP: Auckland, Sydney WTA: Hobart, Sydney ponieważ nie mogę dodawać jeszcze linków w postach.

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-11, 11:30 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania - Segunda Division B gr. 3

Spotkanie: OntinyentCD - Manacor

Typ: 1

Kurs: 1.67

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Jutro podobnie jak wczoraj moją uwage przykuła Hiszpania a dokładnie III liga. Daleko powędrowałem i postanowiłem wybrać mecz Ontinyentu z Manacorem. Moim jak i bukmacherów faworytem w tym spotkaniu jest oczywiście Ontinyent. Gospodarze obecnie plasują się na 7 miejscu w tabeli i maja 10 pkt wiecej niz 16 Manacor. Duzym atutem Ontinyentu jest gra na wlasnym stadnionie. Jak narazie spisuja sie na nim bardzo dobrze bo na 9 meczy wygrali az 6 raz remisujac i tylko 2 razy przegrywajac. Jest to wynik wprost przeciwny do formy gości na wyjezdzie ktorzy na 9 meczy 2 razy zanotowali zwyciestwo takze 1 remis i az 6 porazek ! Patrząc na ostatnie 5 meczy ekipy te zgromadzily po 7 pkt tyle ze goscie grali z ostatnia i 3 od konca ekipa gdzie wygraly tyle ze te mecze nie pokazuja na co ich stac bo byli to outsiderzy zas gospodarze pokonali 3 ekipe rozgrywek i 14 i to wlasnie w meczach u siebie gdzie sie naprawde swietnie spisuja. Podsmuowujac sadze iz gospodarze pewnie wygraja to spotkanie i awansuja w tabeli !

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-11, 11:32 ]

:plus: 67

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godz 12.20

Queen of Alpe Cermis (Best stage time stage 9)

Johaug-Rest of the field

typ-2

kurs 4,00

Tobet

Wydaje mi sie ze Tereska stracila szanse na wygranie Alpe Cermis juz w Toblach na 15 lyzwa,tam startowala sama i samotnie musiala gonic przez cala trase Justyne i Marit,probowala ale wspolpraca liderek okazala sie bezwzgledna dla walecznej Johaug i stracila 3,16.9. Dzis jej bezsilnosc byla juz namalowana czarno na bialym,jeden zryw na poczatku i jeden pod gorke w polowie trasy na ktorym zwatpila juz chyba sama w siebie.Przybiegla 11 50 sekund po liderkach,przegrywajac nawet ze sprinterka,swoja rodaczka,Kristoffersen. I teraz pytanie; O co walczy jutro Johaug? Bo moim zdaniem na pewno nie o to aby miec najlepszy czas.Startuje 5 minut po Kowalczyk i Bjoergen,majac przewagi 1,12 nad Kalla,znow startuje sama i sama bedzie sie musiala uporac z ta gora. Moim zdaniem jej celem jest teraz obrona 3 miejsca w TDS i utrzymanie bezpiecznej przewagi nad Szwedka,ktora moze mocno ruszyc,aby zgubic potwornie juz wycienczona Finke Lahteenmaki,ktorej tentno ostatni co wyscig dochodzi do 96-98%.Z przodu zas rozegra sie walka o zwyciestwo,przez dlugi czas pewnie bedzie wspolpraca,a nawet jesli ktoras sprobuje uciekac to ten czas tylko beda srubowaly. Ciekawy typ.

http://obstawianie.com/sporty-zimowe-vt292,100.htm#1633304

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-11, 11:35 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NBA, 08.01.12, 01:00

Atlanta - Chicago

Chicago over 90 punktów @ 1.90 Betsson

 

Skoro wczoraj nie wyszedł under, to dziś pora, aby odbić sobie overkiem. I w sumie, to zastanawiam się, czemu tak niska linia na Byki, którzy bądź co bądź, w każdym wyjazdowym meczu jak dotychczas, zdobywali ponad 90 punktów. Czemu dziś mieliby nagle zdobyć mniej? Co prawda jeszcze w ostatniej analizie, podkreślałem, że Atlanta ma mocną defensywę, ale tak naprawdę, to w tym elemencie rządzi Chicago. Tak więc spotkają się dziś dwie bardzo dobre obrony, a jak będzie z atakiem?

 

Może kilka słów jeszcze o gospodarzach. Mógłbym skopiować opinię, którą wyraziłem podczas meczu z Charlotte, że to drużyna bardzo solidna i bardzo dobrze gra w defensywie. Mogę tylko do tego dodać, że coś się jednak dzieję z tą drużyną w ostatnich kwartach. W meczu z Bobcats - tragedia, w meczu z Heat - tragedia, w meczu z Bulls - również tragedia. Nie wiem czym to jest spowodowane, ale Atlanta 3 razy przegrała ostatnią kwartę i wczoraj to cudem udało się uniknąć porażki. Poza tym zagrali poprawnie, aczkolwiek bardzo pomogliby im w tym przeciwnicy, którzy poza Kembą Walkerem i DJ Augustinem, nie byli zbyt skuteczni. Muszę jednak powiedzieć, że momentami nie wyglądało to jednak dobrze. Zbyt łatwo zawodnicy Bobcats oddawali rzuty, z czystych pozycji i to tylko ich zasługa, że tego meczu nie wygrali. A dziś, w trzecim meczu z rzędu, zagrają z jedną z najlepszych ekip - Chicago Bulls. Czy znów dadzą radę być tacy skuteczni w obronie?

 

Raczej nie, gdyż Byczki wyraźnie się rozochociły i poza pierwszym przegranym spotkaniem, passa 7 zwycięstw trwa w najlepsze. Wczorajsza wygrana z Orlando, potwierdza tylko świetną formę Bulls. A to nie jest tylko kapitalna gra mistrza, czyli D-Rose, ale również jego kolegów. W niezłej dyspozycji są Brewer, Dengi Hamilton a także Boozer z Noahem świetnie sobie radzą. Myślę, że jeśli tak dalej będą grali to będzie to zespół nie do zatrzymania. Mam przynajmniej taką nadzieję. Jeśli chodzi o zdobycze punktowe, to rzecz jasna, najwięcej rzuca Rose, ale równie nieźle radzą sobie Deng i Boozer. Ogólnie cała ekipa Chicago rzuca ponad 97 punktów na mecz. Pewnie wcale bym się nie martwił o zasadność tego typu, gdyby nie ten pierwszy mecz z Atlantą. Wtedy Hawks niemal zmiażdżyli ofensywę Byków w pierwszych 36minutach meczu i pozwolili zdobyć przeciwnikom 42 punkty. To było świetne. Choć to raczej się dziś nie powtórzy. Myślę, że był to jednorazowy kłopot ekipy, co pokazali w dwóch kolejnych spotkaniach, rzucając odpowiednio 99 i 97 punktów. Może powyżej 100 punktów nie ma co się spodziewać, ale spokojnie 93 czy 94 punkty są w stanie i nawet powinni rzucić. Jeśli tylko mecz będzie na styku, to będzie grał Rose, a jeśli to Chicago odskoczy, to będzie oznaczało tylko ich dobrą formę i tak czy siak nie powinno być problemów z punktami.

 

Wszystko według mnie, wskazuje na zwycięstwo Bulls i ich niezłą skuteczność. Swoją dobrą dyspozycję bardzo dobrze potwierdzili wygrywając wczoraj z Magicami, którzy mają 2gą obronę w lidze! Dlatego też jestem spokojny o typ i tutaj nawet "dogrywka" nie przeszkodzi w niczym.

 

http://obstawianie.com/nba-2011-2012-vt121403,50.htm#1633312

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-11, 11:36 ]

:plus: 90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Futbol Amerykański, NFL

08.12.2012, 02:00

New Orleans Saints - Detroit Lions

Typ: New Orleans Saints -17.5

Kurs: 3.10

Bukmacher: Tobet

 

Drugie spotkanie "Wild Card Weekend" czyli pierwszej rundy playoff w lidze NFL. Na Mercedez-Benz Superdome, New Orleans Saints podejmą Detroit Lions. Gospodarzom dość pechowo nie udało się uzyskać awansu od razu od 2 rundy playoff i aby tam się znaleźć będą musieli w sobotni wieczór pokonać Lwy z Detroit. Futboliści z Nowego Orleanu są nie tylko faworytem dzisiejszego meczu, ale także jednym z głównych pretendentów do wygrania Super Bowl. Święci nie przegrali od 8 spotkań, a w przeciągu całego sezonu ani razu nie zaznali goryczy porażki na własnym obiekcie posiadając pefekcyjny bilans 8-0. Wydaje się, że ekipa Saints rozkręca się z meczu na mecz taranując kolejnych rywali stojących na drodze do mistrzostwa. Ostatnie 3 mecze to zwycięstwa odpowiednio różnicą 22, 29 i 28 punktów. Dlaczego dziś miałoby być inaczej? Grający swoim pefekcyjnym składem Saints z pewnością nie odpuszczą ani na chwilę. Wydaje mi się, że możemy być świadkami kolejnego wysokiego wyniku w Superdome, przejście obojętnie wobec takiego kursu byłoby bardzo nierozsądne ;) Nad ranem polskiego czasu wszystko będzie jasne.

 

http://obstawianie.com/nfl-2011-2012-vt120751.htm#1633336

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-11, 11:36 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna, A-League, Australia, 4:00

Wellington Phoenix - Perth Glory (0:1)

Typ: Wellington Phoenix

Kurs: 2,90

Bukmacher: Expekt

 

 

Dziś w nocy o godzinie 4:00 zmierzą się ze sobą ekipy Wellington Phoenix - Perth Glory. W ostatnim bezpośrednim meczu lepsi okazali się dzisiejsi gospodarze wygrywając 1:0. To spotkanie zostało rozegrane stosunkowo niedawno bo 10 grudnia 2011. Dziś to również Wellington Phoenix jest uważane za faworyta. Wellington zajmuje w lidze 4. miejsce. Trzeba przyznać, że zespół gra w kratkę. Dobre spotkania na swoim boisku przeplata ze słabymi na terenie rywala. Jednak w ostatniej kolejce zespół grając u siebie pokonał 4:2 Sydney FC, a wcześniej również wygrał 5:2 z Newcastle Jets oraz 2:0 z Brisbanane Roar. Perth Glory natomiast to przedostatni zespół w stawce. Od 28 października odnotował 7 porażek, 3 remisy i zaledwie 1 wygraną. Jak widać zespół jest obecnie zupełnie bez formy i trudno liczyć na przełamanie złej passy na boisku Wellington, gdzie gospodarz niezwykł przegrywać. Dodatkowo w dzisiejszym meczu w ekipie gości nie zobaczymy kilku kluczowych graczy m.in. Billy Mehmeta (14-3), Shane Smeltza (12-5) czy Adrezinho (10-1) . Wellington Phoenix powinno wykorzystać słabą formę oraz braki kadrowe przeciwnika i bez najmniejszych problemów pokonać Perth.

 

http://obstawianie.com/australia-a-league-i-ligi-nizsze-vt119690.htm#1633345

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-11, 11:37 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, Puchar Francji

Data i godzina: 08.01.2012 15:00

Spotkanie: Metz - Evian TG

Typ: Metz

Kurs: 3.40

Bukmacher: Sportingbet

 

Spotkanie 1/32 Pucharu Francji pomiędzy drużynami, które dzieli jedna klasa rozgrywkowa. Zdecydowanego faworyta nie ma, ale bukmacherzy większe szanse dają występującym w drugiej lidze zawodnikom Metz. Gospodarze bardzo poważnie traktują Puchar Francji i trener gra swoimi najlepszymi piłkarzami, czego możemy się spodziewać również dzisiaj. Tego samego nie możemy powiedzieć o gościach, którzy na tym etapie zaczynają swoją przygodę z pucharem. Wiemy, że Evian przyjedzie osłabione brakiem następujących zawodników: Laquait, Berigaud, Leroy, Adnane, Khlifa, Angoula, Ehret i Kahlenberg. Są to poważne osłabienia, zwracając uwagę na fakt, że połowa z nich to pierwsza jedenastka. Więcej determinacji zobaczymy z pewnością po stronie Metz, które będzie miało ciężko awansować do pierwszej ligi, a może zabłysnąć w pucharze. W ubiegłym sezonie Evian TG zakończyło swoją przygodę z pucharem właśnie na 1/32, natomiast Metz na 1/16, widać że goście nie przywiązują zbyt dużej wagi do pucharu i podobnie może być dzisiaj. Trzeba jeszcze dodać, że Evian gra w tym sezonie beznadziejnie na boiskach przeciwników, w Ligue nie odnieśli do tej pory zwycięstwa, mimo że rozegrali już 10 meczów, ich bilans to 0-6-4. Metz do ostatniej kolejki ciągnęło za sobą serię 8 kolejnych wygranych we wszystkich rozgrywkach, musieli jednak uznać wyższość rywala i przegrali 0-2 z Angers. Natomiast goście grają w kratkę, wygrane mecze przeplatają przegranymi i remisami, grają bardzo nierówno. Według mnie Metz wykorzysta dzisiaj handicap w postaci własnego boiska i spokojnie wywalczy awans do kolejnej rundy, która jak się okazuje wcale nie musi być trudniejsza niż 1/32.

 

http://obstawianie.com/puchar-francji-vt117969.htm#1633364

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-11, 11:37 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atalanta Bergamasca Calcio - AC Milan godz. 15:00

typ:2

kurs: 1,73

buk: William Hill

 

Mistrz i lider tabeli jedzie na wyjazdowe spotkanie do Bergamo,jak się wydaję nie będzie to jednak łatwe spotkanie. W nie daleko oddalonym mieście od Mediolanu jest spora grupa sympatyków Interu,która na pewno nie będzie dzisiaj sprzyjać drużynie gości. Jednak jak przystało na zawodowców nie w takich nie przychylnych miejscach grali.

Forma Milanu jest obecnie na bardzo wysokim poziomie,zespół gra coraz lepiej i po słabym starcie jest aktualnie liderem wspólnie z Juventusem zgromadzili na swoim koncie po 34 punkty.

Milan ostatni raz przegrał osiem meczy temu ale jego rywalem była Barcelona, "Rosso-neri" ulegli wtedy 2-3. Jednak ostatnie 3 mecze to bardzo dobra gra w defensywie 3 mecze zero straconych goli,

pokonali u siebie Siene 2-0,nastepnie wygrali wyjazdowy mecz 2-0 z Cagliari oraz w towarzyskim spotkaniu ograli PSG,który obecnie też jest w wysokiej formie.

Skoro w defensywie idzie tak dobrze to myslę,że możemy być spokojni o zwyciętwo bowiem z przodu są tacy zawodnicy jak Pato,Ibrahimovic czy Robinho warto dodać,że wysoką formę utrzymuję Boateng.

Atalanta również nie przegrała od dawna,7 meczy bez porażki,jednak tylko jedno zwycięstwo. Jednak każda passa się kiedyś kończy i myślę,że to będzie własnie dzisiaj,pierwsza porażka na własnym boisku i przerwana passa 7 meczy bez porażki. Milan jeżeli chce być mistrzem musi wygrywać każde spotkanie,bowiem w czubie jest dosyć ciasno. Juventus nie przegrał jeszcze meczu i nie ma zamiaru odpuścić,do formy wraca Inter a po plecach depcze im także Udinese.

 

http://obstawianie.com/serie-a-2011-2012-vt119664,50.htm

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-11, 11:37 ]

:plus: 73

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inghilterra_manchesterc.pngManchester City - Manchester Utd inghilterra_manchesteru.png

Piłka nożna, Anglia, FA Cup

data:08.01.2012 14:00

typ:over2,5

kurs:1,91

buk:William Hill

 

Dzisiaj o 14:00 kolejne derby Manchesteru, już 3 w tym sezonie. Pierwsze spotkanie o tarczę wspólnoty wygrały Czerwone diabły 3:2. W kolejnym spotkani w lidze lepszy okazał się Manchester City wygrywają aż 6:1 na Old Trafford, strzelając aż 3 bramki w doliczonym czasie.

W lidze po ostatniej przegranej ManUtd 3:0 z Newcastle, gospodarze wyprzedzają Red Devils o 3 punkty. Od dłuższego czasu u gości dzisiejszego meczu są poważne problemu kadrowe zwłaszcza w bloku defensywnym. Dzisiaj w drużynie diabłów zabraknie: Chris Smalling, Jonny Evans, Nemanja Vidic, Fabio, Tom Cleverley, Michaela Owena i Ashleya Younga.

W drużynie gospodarzy również są braki, bracia Toure wyjechali na Puchar Afryki a poza tym zabraknie kontuzjowanego Mario Balotelliego, oraz pauzującego Garetha Barry, niepewni gry są również Edin Dzeko i Samir Nasri.

Ciężko mi wskazać faworyta tego spotkania, serce wskazuje United rozum jednak City który ostatnio jest w lepszej formie:

03/01-12 Premier League Man City vs. Liverpool 3:0

01/01-12 Premier League Sunderland vs. Man City 1:0

26/12-11 Premier League West Bromwich vs. Man City 0:0

21/12-11 Premier League Man City vs. Stoke 3:0

18/12-11 Premier League Man City vs. Arsenal 1:0

12/12-11 Premier League Chelsea vs. Man City 2:1

 

04/01-12 Premier League Newcastle vs. Man Utd 3:0

31/12-11 Premier League Man Utd vs. Blackburn 2:3

26/12-11 Premier League Man Utd vs. Wigan 5:0

21/12-11 Premier League Fulham vs. Man Utd 0:5

18/12-11 Premier League QPR vs. Man Utd 0:2

10/12-11 Premier League Man Utd vs. Wolverhampton 4:1

 

Plusem na rzecz czerwonych diabłów jest to że od ponad 10 lat nie przegrali 3 meczy z rzędu oraz dobra dyspozycja na wyjazdach jedna pamietna przegrana w LM z Basel 2:1. skoro ciężko wytypować zwycięzcę meczu jeszcze w Derbach jest wszystko możliwe trzeba poszukać innego typu. Więc postanowiłem zagrać over 2,5 bramki, którego kurs wg mnie jest bardzo wysoki.

Powodów zagrania tego typu jest kilka:

1. Wspomniane wcześniej mecze w tym sezonie pomiędzy drużynami z Manchesteru kończyły się overami aż 4,5, dzisiaj mi starczy 2,5.

2. Widzimy również ostatnie ostatnie 6 spotkań obu drużyn aż 5 overów United i 3 City.

3. W ostatnich 10 meczach pomiędzy zespołami 6 overów 2,5.

4. w 20 kolejkach ligowych City aż 15 overów czyli 75%, United 11 ponad 50%.

5. Ostatnio defensywa Czerwonych diabłów jest bardzo słaba, więc raczej Utd straci jakąś bramkę, ale tez powinna strzelić City które nie wiadomo jak będzie grało bez braci Toure.

Myślę że over 2,5 jest6 w tym meczu bardzo dobrą opcją, a kurs jest bardzo zachęcający.

Powodzenia.

http://obstawianie.com/fa-cup-vt121401.htm#1633429

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-11, 11:38 ]

:plus: 91

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna (FA Cup)

Mecz: Manchester City - Manchester Utd

Typ: 2

Kurs: 3,60

Bukmacher: WilliamHill

Data: 08.01.12 r. godz: 14:00

Analiza:

 

Dzisiaj o godzinie 14:00 na stadionie City of Manchester Stadium kolejne derby Manchesteru. Tym razem oba zespoły spotkają się w Pucharze Anglii. United jest na pewno bardzo podrażnione po ligowej porażce na Old Trafford gdzie City rozgromiło ich aż 1:6. Za faworyta tego spotkania uchodzi raczej zespół gospodarzy. Czerwone Diabły w ostatnim czasie radzą sobie bardzo słabo o czym świadczyć mogą ostatnie dwie porażki w lidze z Blackburn (2:3) i ostatnio rozgromieni zostali przez Newcastle United przegrywając na wyjeździe z Srokami 3:0. City natomiast ostatnio pokazało się z bardzo dobrej strony wygrywając przed swoją publicznością 3:0 z Liverpoolem. W zespole City nie zagrają dziś tacy zawodnicy jak Barry ( zawieszenie ), Balotelli ( kontuzja kostki ), Yaya Toure, Kolo Toure ( wyjazd na zgrupowanie kadry WKS-u). Sir Alex Ferguson nie skorzysta natomiast z abio, Vidica, Evannsa, Younga, Cleverleya, Owen a( kontuzjowani ) i Fletchera ( choroba ) do kadry powraca natomiast Paul Scholes który przed sezonem zakończył karierę ale teraz postanowił wrócić do końca tego sezonu. Zaskoczenie w obu składach to napewno pozycja bramkarzy u gospodarzy zamiast Harta zagra Pantilimon, a w United De Gea zastąpi Lindegaard.

 

Oto pełne składy

 

Manchester City: Pantilimon – Richards, Kompany, Lescott, Kolarow – A. Johnson, De Jong, Milner, Silva, Nasri – Aguero

 

Man Utd: Lindegaard – Smalling, Jones, Ferdinand, Evra – Valencia, Carrick, Giggs, Nani – Welbeck, Rooney

 

Rezerwa: Hart, Clichy, Zabaleta, Savic, Hargreaves, Razak, Suarez

Rezerwa: De Gea, Rafael, Evans, Anderson, Park, Chicharito, Scholes.

 

http://obstawianie.com/fa-cup-vt121401.htm#1633435

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-11, 11:38 ]

:plus: 250

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Data: 8.1.2012, godz. 17.00

Dyscyplina: Hokej - Słowacja, Extraliga

Spotkanie: HK HPK Poprad - Slovan Bratislava

Typ: over 5,5

Kurs: 1,82

Bukmacher: Pinnacle

 

Spodziewam się tutaj sporej ilości goli. Co ważne to słowaccy specjaliści typują tutaj też wygraną gospodarzy. , bo jak do tej pory w 4 grach tego sezonu zawsze wygrywali gospodarze meczu. Gospodarze są na 4 pozycji w lidze, mają 67 pkt. i 124 strzelone bramki. Goście to lider w lidze, z 76 pkt. i 127 strzelonymi bramkami. Oba zespoły ropoczęły nowy rok od wysokich wyników. Slovan 5:2 ze Zvolenem i 3:5 z Nitrą. Gospodarze 6:3 z Martinem i 3:4 z Zvolenem. Patrząc na under/over w tym sezonie można zauważyć, że oba zespoły mają więcej meczów z dużą ilością bramek. Tym bardziej spotkaniach między tymi ekipami:

Vzájomné zápasy: 118 42 - 10 - 66 319:426

2011-12: 2:6, 5:2, 4:3, 2:7

Co więcej Poprad u siebie ma 75 strzelonych bramek w 19 grach. W meczach na tafli Popradu średnio pada 7,05 gola/mecz. W 37 grach Poprad zanotował 17 underów, Slovan 16. Oba zespoły jednak mają kilka gwiazd w swoich szeregach. Poprad ma Kul'hę, najlepszego strzelca ligi (24g, 43 pkt.) oraz Rapaca i Krotaka. Goście bazują na skuteczności Bulika (18g.), Kukumbera (18g.) i Satana (16g.). U gości w bramce Konrad (2,25GAA), najlpeszy bramkarz pod względem puszczonych goli na mecz, ale jak widać rok zaczął słabo i Poprad powinien trochę mu nastrzelać. Według mnie gospodarze dzisiaj powinni strzelić 3 gole, dobra opcja to over 5,5.

 

http://obstawianie.com/liga-slowacka-2011-2012-vt120291.htm#1633463

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-11, 11:39 ]

:plus: 82

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszykowka Polska DBL 18:00 8.01.2012

Siarka Jezioro Tarnobrzeg - AZS Koszalin

typ: 1 (regulaminowy czas gry)

2.80

Gamebookers

Analiza

Dziś w spotkaniu Tauron Basket Ligi Siarka Jezioro Tarnobrzeg na wlasnym parkiecie zmierzy sie z AZSem Koszalin. Druzyna dzisiejszych gospodarzy jest jak do tej pory oczko wyzej od swoich dzisiejszych przeciwnikow, na osmym miejscu, ma jednak o dwa spotkania rozegrane wiecej od AZSu. Obydwa zespoly chca dzis przerwac zla passe meczow bez zwyciestwa, po stronie Siarki wynosi ona trzy spotkania, po stronie AZSu dwa mecze. Siarka chyba wiecej niz przyzwoicie radzi sobie na wlasnym parkiecie, z bilansem 5-4 i z ostatnich pieciu spotkan na wlasnym parkiecie Tarnobrzezanie wygrali az cztery, w tym z takimi zespolami jak Anwil czy PBG. Druzyna AZSu Koszalin slabo radzi sobie natomiast w spotkaniach wyjazdowych, aktualnie moze pochwalic sie bilansem 3-6. Koszalin na wyjezdzie potrafil wygrywac tylko z najslabszymi zespolami ligi - LKSem i Politechnika oraz PBG Poznan. Zdecydowanym faworytem bukmacherow jest zespol z Koszalina, co mnie bardzo dziwi. Kursy powinny byc raczej wyrownane, gdyz druzyny prezentuja w tym sezonie podobna forme i maja podobny potencjal skladowy. Nic tylko sie cieszyc, ja na tym korzystam. Nie wierze aby druzyna gospodarzy miala dzis przegrac ten mecz. Amerykanie: Doaks, Tiller, Corbett i Miller powinni poprowadzic dzis gospodarzy do zwyciestwa.

 

http://obstawianie.com/plk-2011-2012-vt120730.htm#1633478

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-11, 11:29 ]

typ nieliczony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://obstawianie.com/plk-2011-2012-vt120730.htm#1633480

 

Dyscyplina: Koszykówka

Spotkanie: ŁKS Łódź vs Zastal Zielona Góra

Typ: 1

Kurs: 15,00

Buk: Unibet

Stawka: 1jk/10

Data/godzina rozpoczęcia: 08-01-2012/18-00

Analiza:

Live do tego spotkania będzie tu: http://plk.pl/. Jest to typ niezwykle ryzykowny, jednak jak już nie raz byliśmy świadkami tego, że Polska Liga Koszykówki jest nieobliczalna. W związku z tym, że żadna z drużyn w obecnym sezonie nie spada klasę rozgrywkową niżej ŁKS zajmujący ostatnie miejsce w lidze, może na luzie wychodzić do każdego spotkania. Należy dodać, że jest to beniaminek, zdobywa dopiero doświadczenie. Sezon zaczęli bodajże od wygranej z Anwilem Włocławek, jednak później było już zdecydowanie gorzej. Najlepsi to jest amerykańscy zawodnicy poodchodzili. Warto dodać, że w Zastalu gra Kirk Archibeque, były gracz ŁKS-u. Zawodnicy z Łodzi również muszą zwrócić uwagę na Waltera Hodge'a. Piotr Zycj trener ŁKS-u przed tym spotkaniem mówi: ,,W każdym meczu chcemy się normalnie bić i jestem przekonany, że z każdego meczu moi zawodnicy i ja możemy wyciągać pozytywy. Możemy także nawiązywać walkę i przy bardzo sprzyjających okolicznościach wygrywać''. Młodzi zawodnicy właśnie w tego typu spotkaniach mają okazję pokazać się z dobrej strony, Zastal ma dobrych młodych zawodników, już obytych na parkietach. Trener przyjezdnych mówi o nie lekceważeniu przeciwnika. Mam nadzieję, że ełkaesiacy odnoszą sukces, i sprawią niespodziankę dużego kalibru-powodzenia

 

P.S Można ryzykować, a dodatnie handi w stronę gospodarzy jak najbardziej-powodzenia

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-11, 11:39 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Serie A

08.01.2012 20:45

Spotkanie: Palermo-Napoli

Typ: Napoli -1,5

Kurs: 4.15

Bukmacher: Bet365

 

Na zakończenie 17 kolejki Serie A dojdzie do ciekawie zapowiadającego się spotkania pomiędzy Palermo a Napoli. Wydaje się, że mecz będzie na styku, lecz ja stawiam na pewne zwycięstwo gości.

Palermo zajmuje na razie 10 miejsce z 21 punktami, natomiast Napoli jest o 3 lokaty wyżej na miejscu 7 z dorobkiem 24 oczek. Gospodarze dzisiejszego spotkania wygrali do tej pory 6 spotkań, 3 zremisowali i 7 przegrali, a w bramkach ich bilans wynosi 18:20. Co ciekawe wszystkie te zwycięstwa zanotowali na własnym terenie i dopiero ostatnio stracili tutaj punkty ulegając Cesenie. Co do Napoli to wygrali oni na razie 6 meczy, tyle samo zremisowali i 4 przegrali, strzelając przy tym dużo, bo aż 29 goli, jednak tracąc ich, aż 18. Na wyjazdach nie spisują się najlepiej, mają bilans 2 zwycięstw, 3 remisów i 2 porażek. Co do ostatnich spotkań w tamtym roku to Napoli rozbiło Genoa 6:1, a Sycylijczycy tylko zremisowali z Novara 2:2. Patrząc na statystyki to Palermo jest faworytem. Dlaczego więc taki mój typ? Otóż w zespole gospodarzy zabraknie Iličić (15/2), Zahavi (10/2) , Pisano (14/0), Hernandez (9/3),a u gości nie zagra Lavezzi (14/3). Dlatego stawiam na pewne zwycięstwo Napoli.

 

Przypuszczalne składy:

 

Palermo: Benussi – Munoz, Silvestre, Cetto, Balzaretti, Migliaccio, Barreto, Della Rocca, Vazquez, Budan, Miccoli

 

Napoli: De Sanctis – Campagnaro, Cannavaro, Aronica, Maggio, Inler, Gargano, Dossena, Hamsik, Pandev, Cavani

 

http://obstawianie.com/serie-a-2011-2012-vt119664,50.htm#1633539

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-11, 11:40 ]

:plus: 250

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...