Skocz do zawartości

Typy na dzień 09.01.2012


b@rto

Rekomendowane odpowiedzi

Typy wraz z analizami

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

 

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami. Złamanie jakiegokolwiek punktu regulaminu = usunięcie analizy, w niektórych przypadkach ostrzeżenie.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

W przypadku nie podania kursu analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Przypominam o zmianach od września i października:

http://obstawianie.com/regulamin-i-zasady-vt7376.htm#1584415

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

ankovic J. - Goerges J godz: 04:45

typ:2

kurs: 2,80

Buk: Bwin

 

W rozpoczynającym się turnieju w Sydney w pierwszej rundzie spotkają się Serbka Jelena Jankovic (14 WTA) oraz Niemka Julia Goerges (21 WTA). Faworytem bukmacherów jest Jankovic,kurs ok.1,45,jednak ja uważam,że ten pojedynek wygra zawodniczka z Niemiec.

Jankovic grała na turnieju w Brisbane dotarła tam do ćwierćfinału gdzie uległa Włoszce Schiavone 1:2 75 67 36,wcześniej pokonała Suarez Navarro, Carla 2:0 64 62 w pierwszej rundzie a nastepnie Bratchikova, Nina 2:0 63 62 , jak dla mnie nie zbyt wymagające przeciwniczki,z którymi wygrała łatwo jednak gdy trafiła na przeciwnika równemu sobie było juz gorzej i uległa po walce wyżej notowanej rywalce.

Georges grała natomiast w Auckland , Niemka nie zachwyciła swoja postawą odpadła bowiem w drugiej rundzie a jej pogromczynią była Kerber, Angelique ,która ograła ją 0:2 26 36,w pierwszej rundzie Julia pokonała Arn, Greta 2:1 75 36 64.

Obie zawodniczki spotkały się do tej pory 3 razy najpierw w 2009 na Wimbledonie górą była Jankovic,która wygrała 6-4,7-6 , z zeszłym roku Indian Wells również gorą była Serbka wygrywając 6-2,6-4, jednak już w ostatnim pojedynku na turnieju w Toronto górą była już Niemka,która pokonała Jelenę 6-1,6-3.

Może tak łatwego zwycięstwa jak w ostatnim meczu Georges nie odniesie ale sądzę,że Niemka wygra to spotkanie,bowiem za trzecim razem znalazła już sposób na Jankovic,uważa, że po tym pojedynku będzie już 2-2 w rywalizacji tych zawodniczek.

 

http://obstawianie.com/atp-auckland-sydney-wta-hobart-sydney-vt121585.htm#1633532

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-11, 11:41 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Mecz: Oklahoma - San Antonio

Data: 09.01.2012 01:00

Typ: 2

Kurs: 3.01

Bukmacher: Pinnacle

 

W dzisiejszym meczu Oklahoma przyjmuje na własnej hali drużynę San Antonio Spurs … Nie rozumiem kompletnie wysokości kursu w tym meczu na zespół gości z jednego ważnego względu, w ostatnich sześciu meczach każdy wygrała drużyna Spurs, dlatego kursy koło 3,00 to według mnie pomyłka … W konferencji zachodniej obie drużyny zajmują kolejno pierwsze i drugie miejsce, ale goście mają jeden mecz rozegrany mniej więc dlatego Oklahoma prowadzi … W tym sezonie obie drużyny jak na razie zanotowały po dwie przegrane gospodarze z Portland 93:103 i Dallas 100:87, a goście z Minnesotą 106:96 i Houston 105:85 … Lepsze statystyki małych punktów mają zawodnicy San Antonio Spurs bo 810:755, Oklahoma ma 897:875 …. Więcej nie ma tu o czym mówić bo najważniejsze jest to co napisałem na początku, czyli że Spurs ostatnio cały czas wygrywa z Oklahomą i myślę że podobnie będzie w dzisiejszym nocnym spotkaniu …

 

 

 

http://obstawianie.com/nba-2011-2012-vt121403,50.htm#1633541

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-11, 11:41 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszykówka, NBA

9/1/12 1:00

Spotkanie: Oklahoma Thunder City - San Antonio Spurs

Typ: 1

Kurs: 1,44

Buk: Pinnacle

 

Taki typ na dzisiejszą nockę uważam za ciekawy, co prawda kurs nie jest wysoki ale do dubla czy trebla nadaje się w sam raz. Oklahoma jest teraz w dobrej formie dzięki czemu zajmuje 1 miejsce w Konferencji Zachodniej. & zwycięstw i tylko 2 porażki(na wyjeździe z Dallas Mavericks i u siebie z Portland Trailblazers). Na własnym parkiecie 4 zwycięstwa(m.in z Orlando Magic czy Dallas Mavericks) i 1 porażka ze wspomnianym Portland. San Antonio Spurs radzi sobie obecnie również bardzo dobrze bo wygrało 6 spotkań(wszystkie u siebie) oraz 2 przegrało(oba na wyjeździe). Co ważne przegrali ze słabszymi drużynami NBA bo Minnesotą Timberwolves oraz Houston Rockets, a Oklahoma jest w tym sezonie bardzo silna więc jak dla mnie to gospodarze powinni wygrać. Jak dla mnie faworytem i to zdecydowanym są gospodarze bo u siebie grają bardzo dobrze, forma jest wysoka a SAS mimo iż ma dobrą formę to na wyjazdach nie błyszczy. Typ na Oklahomę jak dla mnie jest pewniakiem i powinien spokojnie wejść. Powodzenia :)

 

Analiza w odpowiednim dziale :) bo linków jeszcze nie mogę dodawać

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-11, 11:42 ]

:plus: 44

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis ATP Sydney

Stakhovsky S. v Reynolds B.

typ: 2:0

kurs: 2,10

Bukmacher: Gamebookers

Data: 9.01.2011 05:00

 

O Reynolds'u pisałem kilka słów we wcześniejszym poście. Udało mu się przebranąć kwalifikacje pokonując po drodze trzech zawodników, kolejno Cedrika Stebe (6:4 6:3), Alexa Kuznetsova ( 6:4 6:1) i w końcu Australijczyka Benjamina Mitchela (4:6 6:4 6:3). Biorąc pod uwagę na to że, w tym tygodniu rozpoczynają się kwalifikację a Reynolds jest na liście zgłoszeniowej trudno sądzić, że będzie wylewał siódme poty w mało znaczącym turnieju w Sydney. Reynolds ograł się w kwalifikacjach z solidnymi zawodnikami dlatego gry już mu wystarczy. Co innego Ukrainiec. Jemu przydałoby się rozegrać kilka dobrych spotkań przygotowujących go do najważniejszej imprezie w tej części sezonu. W poprzednim turnieju odpadł już w pierwszej rundzie po trzysetowej walce z Ivo Karloviciem (7:6 2:6 6:7). Stahovsky w swojej karierze wygrał 4 turnieje ATP czyli nie obce mu są zwycięstwa. Sergey może wirtuozem w swojej dziedzinie nie jest, ale potrafi być bardzo niebezpieczny gdy jest w formie. Wysoki o dobrym serwisie i forehandzie. Gdyby nieco ustabilizował forme z pewnością mógłby zadomowić się nieco wyżej niż obecnie. Obaj panowie spotkają się między sobą jutro po raz pierwszy i mam nadzieje, że Serhiej będzię go miło wspominał. Proponuje grać na CS po dobrym kursie 2,10 w Gamebookers.

 

Analiza w odpowiednim dziale. Brak możliwości wysyłania linków.

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-11, 11:42 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Mecz: Sacramento Kings – Orlando Magic

Data: 09.01.2012 00:00

Typ: hc Sacramento +7,5pkt

Kurs: 1,83

Bukmacher: Bet365

 

Spotkanie zaplanowane na północ czasu polskiego, w mojej ocenie daje możliwość złapania fajnego kursu. Pod warunkiem oczywiście, że zdecydujecie się zagrać na Kings z hc >7,0 pkt. Dlaczego taka inna propozycja? Otóż dzisiejszym rywalem Kings będą spadający w otchłań przeciętności Orlando Magic. Goście – 6 ekipa Eastern Conference z bilansem 5-3 formą powalać nie powalają. Ostatnie wyniki to porażka w Detroit, zwycięstwo u siebie z Washingtonem i porażka u siebie z Chciago. Szału nie ma – tym bardziej jeśli spojrzymy globalnie na wyjazdową postawę Magic. Jak dotychczas rozegrali oni 3 spotkania na wyjazdach – bez większych sukcesów- bilans 1-2 (porażka z Oklahomą, zwycięstwo z Charlotte i porażka z Detroit) nikogo na kolana nie rzuca. Kolejnym ważnym aspektem, jest sytuacja w szatni Magic. Ich lider – Dwight Howard – popularnie zwany Supermenem bardzo mocno naciska na transfer do innego klubu, bo stracił wiarę, że grając w obecnym może wywalczyć pierścień. Dodatkowo po urazach do pełni formy niemrawo wracają dwa kolejne ważne ogniwa ekipy Magików – Nelson i Redick. Jeśli dołożymy do tego fakt, że w pierwszej piątce występuje ‘niezawodny’ Hedo Turkoglu (jestem niezmiennie oczarowany jego ‘talentem’), a Big Baby Davis ma problemy z chodzeniem to wychodzi na to, że Magic tak naprawdę muszą bardzo się napracować nad tym by odnosić zwycięstwa w meczach wyjazdowych już z rywalami pokroju Kings. Żeby nie było, że moja analiza opiera się tylko do niechęci do kiepskich ostatnimi czasy graczy z Florydy trochę słów o Sacramento. Jest to obecnie 11 ekipa Western Conference (bilans 3-5). Najbardziej w tym przypadku interesująca jest ich statystyka meczów u siebie, a ta pomimo tego, że do najmocniejszych nie należą jest mocno zachęcająca: 3-2. Grając w domu osiągali (chronologiczne) następujące rezultaty: zwycięstwo z LA Lakers, porażki z Chciago Bulls i NY Knicks, zwycięstwo nad NO Hornets i ostatnio także zwycięstwo tym razem z Milwakuee Bucks.

Jak widać u siebie ekipa dowodzona przez młodego i coraz lepszego Tyreke’a Evansa wspomagana przez Marcusa Thortona, może i powinna dzisiaj stawić czoła Magikom. I o ile nie uda im się zdominować DH pod koszem to już na obwodzie i szybkimi rajdami Evansa powinni mieć odpowiednie argumenty by nie przejść obok tego meczu. Zresztą ostatnia domowa wygrana nad Bucks, kiedy wrócili z zaświatów (strata 21pkt do ht) na pewno sprawi, ze będą walczyć do samego końca. To wszystko, a także przeczucie sprawia, że polecam ten typ jako pewniaka.

 

Życzę sukcesu

bulwers

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-11, 11:43 ]

:plus: 83

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis, ATP Sydney

Data i godzina: 09.01.2012 07:00

Spotkanie: Ebden, Matthew - Granollers, Marcel

Typ: Granollers, Marcel wygra 2-0

Kurs: 3.20

Bukmacher: Bet365

 

W pierwszej rundzie na turnieju w Sydney spotkają się panowie Ebden i Granollers, wyżej sklasyfikowany jest Hiszpan, który zajmuje miejsce w 3 dziesiątce rankingu ATP. Z kolei Australijczyk jest dopiero 86, bukmacherzy nie radzą sugerować się rankingiem i w roli minimalnego faworyta upatrują mimo wszystko Ebdena. Duży wpływ na ich ocenę mają występy Australijczyka w jednym z turniejów kończących ubiegły sezon, gdzie dotarł do ćwierćfinału na turnieju Masters w Szanghaju. Ogólnie Ebden cały zeszłoroczny sezon grał solidnie i zbudował sobie dobrą opinię wśród fachowców, bo jak przed sezonem 2011 był skazywany na porażkę w meczach z graczami z setki to teraz głównie on będzie typowany jako faworyt. Tak udanego sezonu nie miał Hiszpan aczkolwiek miał kilka przebłysków i mimo, że nie był to jego szczyt możliwości to fatalnie też nie było, był to trochę więcej niż przeciętny sezon w jego wykonaniu. Ebden miał już okazję grać w tym roku na turnieju w Brisbane, gdzie pożegnał się w pierwszej rundzie po meczu ze Stepankiem. Handicapem dla Australijczyka ma być widownia, ponieważ gra on u siebie i z pewnością będzie miał po swojej stronie doping, ale jak wiemy nie będzie on zbyt głośny, ponieważ jest to dopiero pierwsza runda. Kolejny fakt, który przemawia na jego korzyść to nawierzchnia, bo Granollers lubi szybkie korty ale woli grać w hali. To jedyne argumenty przemawiające na korzyść Ebdena, a jestem przekonany, że umiejętności są po stronie Hiszpana, doświadczenie również no i forma, ale tutaj mamy wyrównany poziom. Ja patrzę przez pryzmat ostatniej porażki Australijczyka, zagrał on słaby mecz a Stepanek to jak dla mnie na aktualną chwilę poziom Hiszpana. Według mnie bukmacherzy źle dobrali kursy i z czasem będą się przekonywać, że jeden udany sezon wcale nie zrobił z Ebdena czołowego zawodnika, który będzie się piął w górę, a raczej będzie walczył o utrzymanie pozycji w rankingu, bo dla mnie nie jest to tenisista, który zasługuje na wyższe miejsce.

 

http://obstawianie.com/atp-auckland-sydney-wta-hobart-sydney-vt121585.htm#1633591

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-11, 11:43 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

USA: NBA

Los Angeles Lakers - Memphis Grizzlies

09.01.2012 03:30

Typ: over 177,5

kurs: 1,47

BUK Bet365

 

W spotkaniu tym zobaczymy Los Angeles Laker, które u siebie spisuje się bardzo dobrze i wygrało 5 na 6 spotkań oraz Memphis które na wyjeździe spisuje się przeciętnie, jednak sam wynik spotkania jest raczej oczywisty i bukmacherzy przytomnie ustawili kurs na LA, natomiast bardziej ciekawi mnie typ over 177,5. Lakersi na własnym parkiecie jak wcześniej wspomniałem, spisują się dobrze i zdobywają średnio 96,5 punktu na mecz, natomiast Memphis na wyjeździe rzuca średnio troszkę powyżej 80 punktów, jednakże liczę iż LA w dzisiejszym spotkaniu, z powoli wracającym do formy Bryantem powinno rzucić więcej niż 100 punktów, a Grizzlies, mam nadzieję iż podejmą walkę i uda im się zdobyć przynajmniej 80 punktów.

 

http://obstawianie.com/nba-2011-2012-vt121403,75.htm#1633625

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-11, 11:45 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis ATP Sydney 9.01.2012 1:00

Florian Mayer - G. Muller

typ: 2

2.15

Expekt

Analiza

Dziś w nocy w spotkaniu pierwszej rundy turnieju atp w sydney Niemiec Florian Mayer spotka sie z Luksemburczykiem Gillem Mullerem. Obydwaj ci gracze maja juz za soba po jednym rozegranym turnieju w tym sezonie. Luksemburczyk w II rundzie w Brisbane odpadl z pozniejszym zwyciezca calego turnieju - Andym Murrayem, po trzy setowym pojedynku, wczesniej pokonal on Ricardo Mello, walczacego jak do tej pory z powodzeniem w kwalifikacjach tego turnieju. Niemiec odpadl juz w pierwszej rundzie, Mayer zszedl jednak z kortu w drugim secie pojedynku z Denisem Istominem, przegrywal aktualnie 6:7 3:2. Niewiem co bylo powodem kreczu u Niemca, lecz jesli to jakas kontuzja/choroba napewno nie bedzie dzis w 100% dysponowany. Co wiecej uwazam, ze bardzo mozliwa jest powtorka z rozgrywki, czyli ponowne poddanie meczu, dlatego zabezpieczam sie grajac u bukmachera ktory rozlicza krecze. Ponadto nawet jesli Niemiec byl w stanie dograc spotkanie, to zawodnik z Luksemburga pokazal w I turnieju, zaciekle walczac ze Szkotem, Murrayem ze znajduje sie w niezlej formie. Ponadto Luksemburczyk uwielbia korty szybki, posiada znakomity serwis, bardzo trudno go przelamac, glownie na nim opiera swoja gre, potrafi jednak rowniez niezle returnowac i posiada niezly fh. Niemiec nie biorac pod uwage tego, ze zszedl z kortu to jednak przegrywal z Istominem, ktory w kolejnej rundzie gladko przegral z Tomicem. Uwazam, ze faworytem tego spotkania, nie zwazajac na fizyczna dyspozycje Niemca, jest zawodnik z Luksemburga i to na niego stawiam.

 

http://obstawianie.com/atp-auckland-sydney-wta-hobart-sydney-vt121585.htm#1633639

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-11, 11:46 ]

zwrot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, WTA

Mecz: Pironkova T - Watson H

Data: 09.01.2012 02:15

Typ: 2:0 dla Pironkovej

Kurs: 2.95

Bukmacher: Bwin

Analiza: Na dzisiejszy dzień, a rzcej noc wybrałem po raz pierwszy mecz tenisa w tym roku, jako, że ta dyscyplina wraca już na dobre w kalendarz sportowy i będziemy mogli przez kolejne długie miesiące się nią zachwycać :) Można teraz nieźle trafić z typami, a przede wszystkim z kursami, ponieważ zawodnicy i zawodniczki dopiero powracają na korty po dłuższej przerwie i tak naprawdę niewiele można jeszcze powiedzieć na temat ich gry, a przede wszystkim formy jaką zdołali zachować. Z pośród oferty, wybrałem mecz kobiet w Hobart, gdzie Bułgarka Pironkova zmierzy się z Brytyjką Watson. Mecz bardzo ciekawie się zapowiada, jednak nie dla mnie, ponieważ typuje tutaj zdecydowanie na korzyść Bułgarki i według mnie powinna wygrać ten mecz bez straty seta. Kurs bardzo przyzwoity. Zawodniczka ta miała okazję rozegrać mecze w nowym roku w Australii, gdzie podczas Hopman Cup nie wygrała ani jednego meczu z pośród trzech. Należy pamiętać jednak z kim przyszło jej grać. Najpierw przegrała 4:6, 2:6 rewelacyjnej Czeszce Petrze Kvitovej, aby później urwać seta Duńce polskiego pochodzenia Carolinie Wozniackiej, jednak przegrała 5:7, 6:4, 2:6. Na sam koniec niespodziewanie dosyć uległa Amerykańce Mattek-Sands 4:6, 4:6. Wyniki jednak wskazują, że Pironkova jest dobrze przygotowana do nowego roku i na pewno powalczy w nim o coś większego. Jej rywalka w nowym roku rozegrała tylko jedno spotkanie, za to wygrane z Barrois (4:6, 7:5, 7:6). Ma prawo zatem odczuwać trudy tego meczu, który do najkrótszych nie należał. Jak dla mnie kurs na Pironkovą podyktowany jest względem nowego sezonu, jednak ja tutaj niespodzianki nie widzę

 

http://obstawianie.com/atp-auckland-sydney-wta-hobart-sydney-vt121585.htm#1633642

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-11, 11:46 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siatkowka, Plus Liga Kobiet

Data i godzina: 09.01.2012 18:00

Spotkanie: Stal Mielec - Palac Bydgoszcz

Typ: 1

Kurs: 3.16

Bukmacher: Pinnacle

 

W poniedzialek o godzinie 18:00 czeka nas dokonczenie 14 kolejki siatkarskiej Plus Ligi Kobiet. W Mielcu miejscowa Stal podejmie ekipe Palacu Bydgoszcz. Faworytem tego spotkania jest ekipa gosci. W lidze Stal odpowiednio zajmuje ostatnie 10 miejsce a Palac Bydgoszcz jest aktualnie na 5 pozycji bez szans na awans chocby o pozycje wyzej. Stal Mielec walczy o to aby opuscic ostatnie miejsce a najlepiej awansowac do pierwszej ósemki i bez stresu utrzymac sie w lidze. Jest ku temu szansa. Jesli bowiem dzisiaj wygraja (najlepiej za 3 punkty) to w sezonie zasadniczym czekaja je jeszcze spotkania z druzynami zajmujacymi 9 i 8 miejsce w plus Lidze oraz z Muszyna i Treflem - liderami. Z tymi dwoma ostatnimi druzynami nie ma co liczyc na punkty dlatego Mielczanki powinny sie skupic na meczach poczawszy od dzisiejszego oraz z Bialymstokiem i Pila. Z Bydgoszcza potrafia grac. W wyjazdowym spotkaniu pokonaly ich 3-0 (22:25, 15:25, 21:25). Palac w przypadku porazki nic im sie nie dzieje, natomiast Stal w przypadku porazki bardzo skomplikuje sobie sytuacje. Licze na zwyciestwo gospodyn po dobrym spotkaniu przed wlasna publicznoscia. Dla Stali Mielec zwyciestwo w tym spotkaniu jest bezcenne.

 

http://obstawianie.com/plus-liga-kobiet-2011-2012-vt120768.htm#1633656

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-11, 11:47 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka

Mecz: Stal Mielec – Pałac Bydgoszcz

Typ: Pałac Bydgoszcz (-1,5 seta handicap)

Kurs: 1,80

Bukmacher: Bwin

Data: 09.01.12 r. godz: 18:00

Analiza:

 

 

W Polskiej Lidze Siatkówki kobiet dojdzie do pojedynku drużyn, których forma znajduje się w ostatnim czasie na dwóch przeciwległych krańcach. Mielczanki przegrały po Świętach oba swoje mecze po 0:3, prezentując się bardzo słabo. Sytuacji na pewno nie ułatwia duża liczba kontuzji, zdrowych było jedynie dziewięć zawodniczek. W tej sytuacji trudno będzie w ciągu kilku dni, pozbierać się po dotkliwej porażce poniesionej w środę w Łodzi.

Z kolei bydgoszczanki mają za sobą serię trzech kolejnych zwycięstw. Ewentualne trzy punkty zdobyte w Mielcu, pozwolą nie tylko podtrzymać dobrą passę ale i umocnić się na piątym miejscu w tabeli, dającym niezłą pozycję wyjściową przed fazą play-off.

 

Podsumowując, zarówno ogólna ocena potencjału obu zespołów, bieżąca sytuacja kadrowa, jak i aktualna forma pozwalają wierzyć w zwycięstwo Pałacu za trzy punkty (a więc z handicapem setowym).

 

 

http://obstawianie.com/plus-liga-kobiet-2011-2012-vt120768.htm#1633659

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-11, 11:47 ]

:plus: 80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NBA 09.01.2012 - 1:05

mecz: Oklahoma City - San Antonio

typ: San Antonio +4.5

kurs: 2.05

buk: Bet365

 

Przed nami hit w Konferencji Zachodniej Ligi NBA. Dzisiejszej nocy spotkają się ze sobą dwie najlepsze zespoły na zachodzie Oklahoma City Thunder oraz San Antoni Spurs. Choć faworytem tego meczu są gospodarze ja zagram dziś na gości z San Antonio. Zupełnie nie rozumiem kursu na gości. Oklahoma to mocny zespół ale jest on oparty przede wszystkim na duecie Durant Westrbrook. Zespół z San Antonio lubi grać z zespołami, które mają 1-2 mocno wyróżniających się zawodników, gorzej natomiast gra im się z zespołami z bardziej wyrównanym składem. Goście potrafią tak pokryć gwiazdorów że zespół traci sporo na wartości. Dokładnie pokazują to statystyki H2H z 19 wyjazdowych meczów Spurs wygrali aż 13 w tym 4 ostatnie mecze z rzędu. W poprzednim sezonie pokonali Thunder 117-104. Widać że Spurs po słabszym początku sezonu grają coraz lepiej, w ostatnich 2 meczach roznieśli w pył Dallas oraz pokonali bardzo mocny zespół z Denver. Warto również wspomnieć że dla Oklahomy będzie to już 3 mecz z rzędu w ciągu 3 dni. Gospodarze na pewno będą już bardzo zmęczeni zwłaszcza że pomiędzy meczami musieli podróżować z Oklahomy do Houston i z powrotem na mecz z San Antonio. Kursy na Oklahome są tak niskie ze względu na mecz u siebie jednak dla mnie to żadna przewaga. Większe znaczenie będzie miało zmęczenie gospodarzy.

 

http://obstawianie.com/nba-2011-2012-vt121403,75.htm#1633667

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-11, 11:47 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: hokej, KHL

9.1.2012, godz. 14:00

Spotkanie: Torpedo Nizhniy Novgorod - Severstal Cherepovets

Typ: under 5,5

Kurs: 1,65

Bukmacher: Betfair

Analiza: Faworytem spotkania są gospodarze. Zespół w porównaniu z bilansem wyjazdowym gości ma dobry bilans. Gospodarze u siebie z 17 gier wygrali 13, strzelając aż 58 goli, no ale z Vitiazem często się nie gra (9:1). Severstal na wyjeździe tylko 6 wygranych w 18 grach. Zespół Torpedo w ostatnich 10 grach stracił zaledwie 18 goli, w tym 6 w 2 meczach z Severstalem. W tym sezonie będzie to już 5 mecz tych ekip. Do tej pory 3:0 i 3:2 dla Torpedo i 4:1 i 6:2 dla Severstala. Gospodarze dobrze prezentują się w defensywie, stracili tylko 79 goli i jest to 2 defensywa całej ligi. Gospodarze zanotowali 25 underów/37m, a goście 23 undery/37gier. Oczywiście u gospodarzy mamy Kowala w bramce, to w tej chwili najlepszy bramkarz ligi pod względem wskaźnika GAA (26G, 93,1%, 1,74GAA). Drugi bramkarz też dobrze się prezentuje, Fin Tuokkola (13G, 2,38GAA). U gości zobaczymy pewnie Tarasova (16G, 2,23GAA, 92,8%). Koshechkin na razie na rezerwie. Tarasov w ostatnim meczu z Atlantem puścił 3 gole, ale rywale strzlali na jego bramkę 49 razy. Goście powinni polec, ale takiego ostrzeliwania dzisiaj się nie spodziewam. Według mnie ustrzelenie w tym meczu 6 bramek przy takich zespołach i takich bramkarzach mało prawdopodobne.

 

http://obstawianie.com/kontinental-hockey-league-2011-2012-vt120288.htm#1633715

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-11, 11:48 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja - Puchar Francji

Data: 09.01.2012

Spotkanie: Angers - Monaco

Typ: Monaco

Kurs: 4.20

Bukmacher: Betfair

Godzina Rozoczęcia: 20:45

Analiza:

 

Ostatni mecz 1/32 finału pucharu Francji pomiędzy 9 w tabeli drugiej ligi Angers a ostatnią ekipą drugiej ligi Monaco.

Ostatnie mecze gości napawają coraz większym optymizmem na lepsze wyniki i wyjście z kryzysu tj wyjazdowy remis z 6 Le Havre i remis u siebie z liderem z Clermont, do tego dochodzi towarzyska wygrana z Ajaccio z ekstraklasy aż 4:0.Gospodarze ostatnio grają różnie porażka u siebie z Clermont, wygrana w pucharze 2:1 z czwartoligowcem z Calais, remis z 17 Le Mans 2:2 i wygrana z Metz.

Dziś w składzie gospodarzy zabraknie trzech podstawowych obrońców:

Jeremy Henin 18/3

Maxime Rousseau 7/0

Stevie Riga 7/0

Pomocnik Djelabi 12/0

Pomocnik Manceau 16/0

W ekipie gości zabraknie:

Obrońca Appiah 13/0

Obrońca Adriano 14/0

Pomocnik Mendy 13/0

We wrześniu Monaco przegrało u siebie z Angers 1:3, na pewno będą chcieli się zrewanżować i potraktujo to spotkanie bardzo poważnie, po za tym kilku zawodników wraca do składu w nowym roku i ta wysoka wygrana z Ajaccio pokazuje że Monaco wraca do formy i jest dziś w stanie wygrać z wyżej notowanym Angers.

 

 

http://obstawianie.com/puchar-francji-vt117969.htm#1633722

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-11, 11:49 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna Lega Pro C1/B

09.01.2012 20:45

Frosinone - Barletta

typ: 2

kurs: 3.10

buk: Betsafe

 

Dokończenie 18 kolejki we włoskiej 3 lidze w grupie B pomiędzy Frosinone a Barletta. Bardzo ciężko w tym meczu wskazać faworyta, lecz według mnie wygrają dziś gospodarze.

Frosinone zajmuje ostatnią bezpieczną pozycję, czyli miejsce 13 z 20 punktami. Na razie ich bilans to 5 zwycięstw, 5 remisów i 7 porażek. Mają strzelone 19 bramek, a stracili ich 22 co na pewno nie można uznać za wybitny wynik. Przed świętami, grali naprawdę bardzo słabo, w ostatnich 5 spotkaniach doznali 4 porażek i tylko raz udało im się zremisować z FeralpiSalo 1:1. Tak powinna wyglądać wyjściowa jedenastka:

 

Nordi; Stefani, Guidi, Federici; Catacchini, Ucchino, Carrus, Frara, Vitale; Santoruvo, Artistico.

 

Co do gości dzisiejszego spotkania to są na 8 miejscu z 27 punktami. Ich bilans to 7 zwycięstw, 6 remisów i 4 porażki a w bramkach 18:16. Tracą zaledwie 3 "oczka" do miejsca piątek,który gwarantuje im walkę w play-offach o awans do Serie B. W meczach przed przerwą zanotowali oni 2 zwycięstwa i 2 remisy. Ich skład na dzisiejszy mecz powinien wyglądać następująco:

 

Sicignano; Mazzarani, Migliaccio, Mengoni, Pelagias; Guerri, Di Cecco; Simoncelli, Cerone, Schetter; Mazzeo.

 

Wydaje mi się, że to spotkanie będzie bardzo wyrównane, jednak goście zadadzą decydujący cios i wygrają.

 

http://obstawianie.com/serie-b-i-nizsze-ligi-wloskie-2011-2012-vt119665.htm#1633753

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-11, 11:49 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka

Mecz: Stal Mielec – Pałac Bydgoszcz

Handicap na łączną liczbą punktów

Typ: Pałac Bydgoszcz -5,5

Kurs: 1,60

Bukmacher: Sportingbet

Data: 09.01.12 r. godz: 18:00

Analiza:

 

Chyba najlepszy handicap jaki można zagrać w dzisiejszym meczu Plusligi kobiet. Stal Mielec po dwóch porażkach 0-3 z nie najmocniejszymi przecież drużynami z Wrocławia i Łodzi podejmie dzisiaj piątą siłę ligi Pałac Bydgoszcz. Wydaje się, że faworyta w tym meczu nie jest trudno wskazać, tym bardziej, że gospodynie mają swoje problemy (o których później) a Bydgoszcz to naprawdę solidna drużyna.

Postanowiłem jednak zagrać handicap -5.5 na korzyść gości. Liga polska szczególnie kobiet jest nieprzewidywalna i np. nie zdziwię się jeżeli o losach meczu będzie decydować tie-break dlatego też zdecydowałem się na handicap punktowy. Bydgoszczanki mogą bowiem np. wygrać jednego seta bardzo wysoko, co spowoduje, że handicap punktowy wejdzie ale mogą również przegrać poszczególne partię. Mielczanki bowiem są jednak drużyną nieobliczalną, nie tak dawno przecież pokonały Dąbrowę Górniczą ale też jak już wspomniałem potrafili przegrać partię do 13 z Gwardią Wrocław czy do 16 z Budowlanymi Łódź.

Wspomniałem o kłopotach w Stali. Ostatnio nie grały w tej drużynie z powodu kontuzji Bejga, Pykosz i Sadowska, dzisiaj zapewne też nie zagrają, odbija się to na pozostałych zawodniczkach. Ponadto ostatnio został zwolniony trener Grabowski a jego miejsce zajął Jacek Wiśniewski.

Myślę, że ekipa Bydgoszczy jest obecnie zdecydowanie lepszą drużyną i na pewno będzie chciała się zrewanżować za porażkę 0-3 przed własną publicznością, której doznały w pierwszym meczu tych ekip. Teraz Mielczanki wydają się być w słabszej formie, trzebione kontuzjami według mnie mogą nie poradzić sobie z dobrze grającą ostatnio ekipą z Bydgoszczy.

 

http://obstawianie.com/plus-liga-kobiet-2011-2012-vt120768.htm#1633765

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-11, 11:50 ]

:plus: 60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Irlandia Płn Premiership

Spotkanie: Cliftonville - Dungannon ( godz. 20.45 )

Typ: 1/1 (przerwa / koniec)

Kurs: 2.30

Bukmacher : Bet365

Analiza:

 

Jak wiadomo w poniedziałki nigdy oferta meczy nie jest za duża. Mimo to postanowiłem wybrać mecz z ekstraklasy Irlandzkiej. Cliftonville podejmnie na wlasnym stadionie Dugannanon. Gospodarze obecnie zajmują 3 pozycje z szansami nawet na pozycję lidera goście zaś będą bronili się przed spadkiem ponieważ są na 4 miejscu od końca ( 9. pozycja ). Patrząc na ostatnie mecze ekipa gospodarzy zdobyla o 2 pkt wiecej bo 2 razy wygrala 2 porazki i 1 remis goscie zas razy wygrywali 2 razy remisowali i doznali 2 porazki. Trzeba powiedziec ze 7 pkt zdobytych w ciagu tych 5 meczy to dla ekipy Cliftonville bardzo malo bo wystarczy spojrzec jak wczesniej grali i mozna powiedziec notowali same wygrane. Teraz jest to idealny mecz na przelamanie 2 meczy bez wygranej a bedzie do tego bardzo dobry przeciwnik bo ekipa gosci 3 mecze nie przegala a biorac pod uwage ze sa tak nisko w tabeli to naprawde niespodzianka wiec mysle ze teraz spokojnie przegraja. Spojrzmy doatkowo ze gospodarze u siebie na 13 meczy odniesli az 8 wygranych 1 remis i 4 porazki wiec widac ze na wlasnym stadionie sa bardzo silni. Przeciwnie zaś Dungannon ktory na wyjazdach na 12 meczy wygral tylko 2, 4 remisowal i 6 razy przegral. W tabeli obie ekipy dzieli az 28 pkt ! Bilans bramkowy gopodarzy to 57:40 gosci 23:44 ! Tutaj faworyt jest jeden i są nim gospodarze. Myślę ze zmotywowani chca zmazac plame po ostatnich nie udanych meczach i odrazu zaatakuja i juz w pierwszej polowie zapewnia sobie wygraną !

 

http://obstawianie.com/irlandia-polnocna-vt119627.htm#1633768

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-11, 11:50 ]

:plus: 130

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej na lodzie, Dania, Al-Bank Liga

Spotkanie:Copenhaga - Herning

Typ: 2

Kurs: 1,85

Buk: Bwin

 

Obecny mistrz Danii i najbardziej utytułowany duński klub w hokeju na lodzie, a mianowicie Herning zmierzy się jutro z outsiderem duńskiej Al-Bank Liga, Copenhagą. Obie drużyny dzieli bardzo istotna różnica w tabeli .Hokeiści ze stolicy Danii okupuja ostatnie miejsce,natomiast Herning jest trzeci. Drużyna gości już teraz traci do Sonderyjske aż 22 punkty. Aktualnym mistrzom pozostaje walka o pozycję wicelidera razem z Odense i Rodovre.Ostatnia forma drużyny Blue Fox nie napawa jednym zbyt dużym optymizmem.Herning nie licząc ostatniego meczu, przegrało aż 4 spotkania pod rząd.Gracze Herning ulegli właśnie Sonderyjske i Odense,a także dosyć niespodziewanie ekipom z Elfsborga i Aalborga.Jednak ostatnia kolejka ligi duńskiej w końcu przyniosła przełamanie.Herning pokonali na własnej trafli dobrze spisującego się beniaminka,Harlev. Przejdźmy teraz do drużyny gospodarzy. Kopenhaga jak dotąd zanotowała w lidze 7 zwycięstwie 23 porażki.Aż 6 zwycięstw dokonała na własnym obiekcie. Oprócz tego na własnej tafli przegrała 9 razy.Na wyjazdach ich bilans jest tragiczny.Zaledwie jedno zwycięstwo i aż 14 porażek.Obecnie Kopenhaga ma czarną serię czterech porażek z rzędu. Czy jutro ją przerwie? Nie sądzę, mimo, że w listopadzie Kopenhaga ograła 6:5 zespół Herning. Ja jutro upatruję faworyta w zespole gości i też na nich stawiam.

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-11, 11:51 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1266.pngVs. 3020.png

 

Dyscyplina: Piłka Nożna (FA Cup)

Data: 09.01.12 r. godz: 20:45

Typ: Obie strzela

Kurs: 1,85

Bukmacher: williamhill

 

Analiza:

O godzinie 20:45 będziemy mieli przyjemność zajrzeć na boiska Angielskie, gdzie rozgrywane są najstarsze drużynowe rozgrywki świata, czyli FA Cup! W trzeciej rundzie tego turnieju, los złączył Kanonierów ze zdecydowanie niżej notowaną ekipą - Leeds United.

Obie jedenastki spotkały się ze sobą rok temu na dodatek dokładnie w tych samych okolicznościach, w trzeciej rudndzie rozgrywek FA Cup. W tamtym pojedynku omal nie doszło do niespodzianki, drużyna Leeds prowadziła 1:0 aż do 90 minuty gry ale na szczęscie

dla Kanonierów w polu karnym faulowany był Cesc Fabregas, po czym sam poszkodowany wykonał jedenastke i mecz zakończył się remisem 1:1.

W drugim meczy ekipa Arsenalu nie dała szans Leeds wygrywając 3:1.

Obaj trenerzy mają nie lada zmartwienie związane z wystawieniem składu na to spotkanie Arsene Wenger nie może skorzystać z całej linii obronnej,w dodatku filar jego formacji obronnej - Thomas Vermaelen, z musu grający ostatnimi czasy na lewej obronie, także doznał urazu. Natomiast Johan Djourou otrzymał jeden mecz zawieszenia w grze.

Trener Leeds będzie musiał obejść się bez Paddy'ego Kisnorbo. Występy Toma Leesa i Alexa Bruce'a stoją zaś pod znakiem zapytania.

Obie ekipy mają różne cele Arsenal chociaż odpadł z Curlling Cup to nadal chce walczyć w w Lidze Mistrzów, Lidze Angielskiej oraz FA Cup, Leeds natomiast marzy się pierwsza 4 na koniec sezonu. Czy to im się uda zobaczymy.

Stawiam ten ty głównie z powodu dużych braków z obu stron, młodzi zawodnicy którzy będą musieli zastąpić doświadczonych kolegów będą chcieli pokazać ze potrafią grac dobrze, oraz że trener może na nich liczyć.

POLECAM

 

http://obstawianie.com/fa-cup-vt121401.htm#1633829

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-11, 11:51 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilka nozna Puchar Francji 9.01.2012 20.45

Angers-Monako

 

 

Typ: X

 

 

Kurs: 3.50

Buk Pinnacle

Na dzis wybralem mecz w pucharze Francji pomiedzy dwoma zespolami grajacymi na codzien w drugiej lidze francuskiej.Gospodarzami spotkania beda pilkarze Angers,zajmujacy obecnie pozycje 9 w lidze,a goscie Monako jest czerwona latarnia tej ligi.Co sie stalo z ta druzyna ktora jeszcze wszyscy znamy z Ligue 1?Angers na 18 spotkan w lidze ma dorobek 7-5-6,a goscie 1-10-7,z czaego widac jak na dloni jak bardzo jest to druzyna remisowa.Oczywiscie puchar rzadzi sie swoimi prawami i czesto faworyt odpuszcza to trofeum na rzecz ligi.Mysle ze dzisiaj moze byc podobnie i gospodarze nie zagraja na full mozliwosci,bo jak by nie patrzec do 3 pozycji premiowanej mozliwoscia gry w pierwszej lidze traca oni tylko 4 punkty a do lidera zespolu Clermont tylko 8.W poprzedniej rundzie obie druzyny mialy przeciwnikow z nizszych klas rozgrywkowych,Angers wygrali na wyjezdzie 2-1,a Monako tez na obcym terenie pokonalo swojego rywala 2-0.Mam nadzieje ze dzisiaj bedzie wyrownany mecz i padnie remis na ktory stawiam,co ciekawe stawiam tez na over,dokladny wynik 2-2.

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-11, 11:52 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Arsenal - Leeds

typ: Arsenal -1,5

kurs: 1,83

buk: Pinnacle

godz. 20-45

 

analiza:

ostatnie spotkanie 3 rundy pucharu Anglii. do Londynu na mecz z Kanonierami udają sie piłkarze Leeds. w zeszłym sezonie oba zespoły spotkały sie równiez w 3 rundzie i wtedy padł remis, jednak w rewanżu Pawie nie miały nic do powiedzenia i uległy Londyńczykom 1-3. w tym roku nie wierzę w powtórkę tamtego wyniku. a to z prostej przyczyny. Piłkarze Leeds są wyraźnie bez formy. dopiero ostatni mecz z Barnsley przyniósł im komplet punktów po remisie i trzech porażkach. co innego Arsenal. po fatalnym poczatku sezonu teraz sa juz blisko miejsca gwarantujacego eliminacje Ligi Mistrzów, do tego graja dość skutecznie i regularnie juz punktuja. to z pewnościa przemawia za gospodarzami. do tego wielki come back henry'ego, ktory powraca do Londynu by wspomóc swoj były klub. dzis z pewnościa na boisku sie pojawi, tylko nie wiadomo w jakim wymiarze czasowym. w tych rozgrywkach pojawiaja sie rowniez młodzi zawodnicy i rezerwowi, ktorzy maja cos do udowodnienia. w bramce stanie fabieński, ktory tylko w tych rozgrywkach może sie wykazac. dzis licze na jego dobry wystep, bo to badz co badz dobry bramkarz. moim zdaniem Pawie na tym etapie zakończą swoja przygodę w rozgrywkach pucharu Anglii i do domu wroca z bagażem conajmniej 2-3 goli. nie licze na niespodziankę jak w ubiegłym roku, tylko na wygrana Kanonierów. Go Go Gunners

 

http://obstawianie.com/fa-cup-vt121401.htm#1633837

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-11, 11:52 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pn 2012-01-09 21:15

Beira Mar-Sporting Braga

typ-1X

kurs 1,90

Expekt

 

Beira Mar to o dziwo zespoł,ktory w tabeli "u siebie" zajmuje ostatnia lokate,czyli jest to druzyna niby grajaca lepiej na wyjazdach,ale warto zauwazyc ze Beira ma za soba mecze u siebie z cala wielka trojka portugalskiej ligi,czyli Sporting(0-0),Benfika(0-1) i Porto 1-2,po za tym ostatnio wygrana z Feirense 2-1 a na wyjazdach z Academica i Pacos czyli zespol bardzo solidny z bilansem goli 11-8.Goscie,czwarty zespol ligi na wyjazdach nie zachwyca 2-3-2,wiec szykuje sie wyrownany i moim zdanie "underowy" mecz w ktorym moze dojs naewet do niespodzianki,a juz na pewno zdecydowanym faworytem nie sa tu goscie z Bragi.

 

http://obstawianie.com/portugalia-2011-2012-vt119663,25.htm#1633866

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-11, 11:52 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...