Skocz do zawartości

Typy na dzień 20.01.2012


b@rto

Rekomendowane odpowiedzi

Typy wraz z analizami

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

 

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami. Złamanie jakiegokolwiek punktu regulaminu = usunięcie analizy, w niektórych przypadkach ostrzeżenie.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

W przypadku nie podania kursu analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Przypominam o zmianach od września i października:

http://obstawianie.com/regulamin-i-zasady-vt7376.htm#1584415

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

USA: NBA

Miami Heat - Los Angeles Lakers

20.01.2012 02:00

Typ:191.5

Kurs:1,93

Buk: Pinnacle

 

W spotkaniu tym zobaczymy dwie dobrze grające drużyny: Miami Heat oraz Los Angeles Lakers. Drużyna Miami Heat przeszła ostatnio delikatną zniżkę formy, jednak przełamali się w ostatnim spotkaniu wygrywając z San Antonio 120:98. Lakers natomiast wygrali swoje spotkanie z Dallas Maveric, to wszystko sprawia iż spodziewam się dosyć wyrównanego spotkania, które powinno wygrać ostatecznie Miami. Jednak moim dzisiejszym typem jest overek, ponieważ Heat na własnym parkiecie rzucają bardzo dużo punktów(śr. 114,8 pkt na mecz), więc jeśli Los Angeles będzie chciało nawiązać z Nimi walkę również musi zdobywać seryjnie punkty. To wszystko powoduje iż uważam to spotkanie za bardzo overowe i gram, moim zdaniem bezpiecznie over 191.5.

 

http://obstawianie.com/nba-2011-2012-vt121403,100.htm#1637293

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-23, 08:09 ]

brak podanego typu - analiza nieliczona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna

Mecz: Moenchengladbach - Bayern

Typ: 1X

Kurs: 2.25

Bukmacher: Betsafe

Data: 20.01.12 r. godz: 20:30

 

Po zimowej przerwie rozgrywki wznawia niemiecka Bundesliga. Spotkanie, które przedstawiam to pojedynek drużyny Mönchengladbach i Bayernu Monachium.

Wyniki ostatnich pojedynków pomiędzy tymi dwoma drużynami pozwalają realnie patrzeć na powodzenie przy zakładzie 1X. W pięciu ostatnich meczach zespoł Gladbach zdołał przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę raz, padły dwa remisy i dwa razy wygrywał zespół z Monachium. Ten kto śledził historię spotkań pomiędzy tymi dwoma zespołami może stwierdzić, że Bayern nigdy nie czuł się komfortowo grając z drużyną Gladbach. Dodatkowo zespół gospodarzy bardzo dobrze radził sobie w rundzie jesiennej co pozwoliło im uplasować się na czwartym miejscu w lidze. Jak dotąd na własnym boisku nie stracili żadnego punktu. W sześciu spotkaniach odnieśli zwycięstwo, trzy zakończyły się podziałem punktów.

 

Bayern chociaż zajmuje miejsce lidera po pierwszej części sezonu wcale nie będzie miał łatwej przeprawy na boisku gospodarzy. W spotkaniu obu drużyn w rundziej jesiennej Bayern sensacyjnie przegrał z Borussią 0:1 po trafieniu Igora De Camargo. Ostatnie wyjazdowe zwycięstwo Bayernu z Borusią miało miejsce w 2006 roku. W zespole gości zabraknie pauzującego za kartki Francka Ribery'iego. Z podobnego powodu w drużynie gospodarzy nie zobaczymy Dante.

Jestem przekonany, że typ 1X jest jak najbardziej trafny.

 

Statystyka ostatnich pięciu spotkań:

 

07.08.2011 D1 Bayern - Mönchengladbach (0-1)

02.04.2011 D1 Bayern - Mönchengladbach (1-0)

06.11.2010 D1 Mönchengladbach - Bayern München (3-3)

24.04.2010 D1 Mönchengladbach - Bayern München (1-1)

04.12.2009 D1 Bayern - Mönchengladbach (2-1)

 

http://obstawianie.com/bundesliga-2011-2012-vt119666,50.htm#1637297

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-23, 08:09 ]

:plus: 125

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NBA, 20.01.12, 02:00

Miami - Lakers

Lakers +5,5 @ 1,94 Unibet

 

Chyba można nazwać takie spotkanie hitem ;) Dwie ekipy, które znają wszyscy, dwóch zawodników, którzy pokazują jak można grać w koszykówkę. LeBron James vs Kobe Bryant. To głównie na pojedynek tych dwóch koszykarzy, szykuje się dziś cała widownia, ale też wszyscy kibice, pasjonaci i znawcy koszykówki. Król Kobe, który raczej nie ma szans na zdobycie mistrzostwa, nadal pokazuje, że jako pojedynczy zawodnik, jest najlepszy. James, który współpracuje z Wadem i Boshem, chciałby w końcu wygrać ligę i potwierdzić swoją klasę. Ale dobra, trzeba zająć się typem.

 

Miami - zaczęli świetnie. Jak to się mówi, z wysokiego C, ale ostatnio nieco przystopowali. Kilka spotkań bez Wade'a, bez Jamesa i wyniki nie są już tak miażdżące, a i cała gra lekko się posypała. Prawdę mówiąc, to Miami polega właśnie na BIG3. Bo poza nimi, nie ma już zawodników, którzy dużo wnoszą do gry. Chalmers - to nie jest najwyższej klasy PG, Anthony - chyba najsłabszy punkt w drużynie Heat. Tak słabego centra ta drużyna nie powinna mieć, jeśli chce w końcu wygrać. I choć prawdą jest, że dzisiejszy mecz nie rozstrzygnie się na tablicach, a przynajmniej nie powinien, to brak centra to raczej spore osłabienie, o czym Miami przekonuje się w każdym meczu. A teraz chyba najważniejszy czynnik: brak Wade'a. Oficjalnie, Dwayne ma status day-to-day, ale dziś jeszcze nie zagra. Ta informacja jest na 97% pewna, bo takie jest oficjalna informacja ze strony Heat. To kolejny cios, bo Miami nie ma dobrego zmiennika dla Wade'a. Zresztą, nie ma wcale dobrych zmienników. Co prawda Mike Miller zagrał w ostatnim spotkaniu, ale to też nie jest świetny SG. Fakt, że Miami nie ma ławki jest powszechnie znany i według mnie, LeBron i Bosh, nie dadzą dziś we dwóch zagrać na tyle dobrze, by zmiażdżyć Lakersów. Oczywiście, mają większe szanse na zwycięstwo, ale wątpię, żeby wygrali z dużą przewagą.

 

No to teraz ekipa z Miasta Aniołów. Lakers - drużyny nie trzeba raczej przedstawiać. Jak na razie nie grają świetnie, ale tego można było się spodziewać. W takim składzie, w jakim LALki muszą grać, to i tak dobrze jest jak jest. Są wysoko, wygrywają mecze, ale głównie to sprawka Bryanta. To on ostatnio sobie zrobił meeting i rzucał ponad 40 punktów na mecz i tak chyba pięć razy pod rząd. I trzeba powiedzieć, że nie sprawia mu to żadnego problemu. Ten zawodnik ma zdecydowaną łatwość w zdobywaniu punktów i przede wszystkim jest chyba najlepszym koszykarzem na świecie. Do pomocy niestety nie ma zbyt wielu kolegów. Na całe szczęście jest Bynum, który robi świetną pracę. Zbiera, rzuca, broni - naprawdę, mało jest takich centrów jak on, a na pewno z Joelem Anthonym to nie będzie miał żadnych problemów. Jest Pau Gasol, ale na niego to bym nie liczył. Może zagrać świetnie, a może też psuć co popadnie - ciężka sprawa. A dalej.. dalej jest już kiepsko. Nie ma się co oszukiwać, ale Fisher gra słabo, Barnes, Blake również. Jest Metta World Peace, znany jako Ron Artest, ale to też nie jest super mocny punkt drużyny. Sytuacja podobna jak w Miami - 2/3 graczy i koniec. Zapomniałem wspomnieć, że w drużynie Heat, duży wpływ na grę ma Haslem, który najlepiej zbiera w drużynie z Florydy, ale przy okazji tego, że będzie dziś walczył z Bynumem - stawiam na zawodnika Lakersów. Jak dla mnie Andrew, to zdecydowanie lepszy gracz. Lakers są na pewno w stanie postawić opór Miami. Takie mecze są trochę innymi spotkaniami i nie wolno kierować się tym, że Miami gra tak czy tak u siebie, a Lakersi tak czy inaczej na wyjeździe. To nie ma sensu. Daje obu drużynom równe szanse w dzisiejszym spotkaniu, stąd ten handicap.

 

Przede wszystkim, ostrze sobie zęby na pojedynek Bryanta z Jamesem. Zresztą - kto tego nie robi? Obaj zawodnicy pokazują jak się powinno grać w koszykówkę, ale to Kobe jak na razie wygrywa mistrzostwa. LeBron ciągle walczy o pierścień i zobaczymy czy w tym sezonie uda mu się go zdobyć. Jeśli chodzi o wynik meczu - tak jak napisałem, sprawa otwarta. Miami ma nieco większe szanse, ale tylko na papierze. Jeśli Lakersi wygrają, to nie będzie to żadne zaskoczenie, a żeby się zabezpieczyć daję ten dodatkowy handicap.

 

 

 

http://obstawianie.com/nba-2011-2012-vt121403,100.htm#1637315

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-23, 08:10 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

02:35

Karlovic, Ivo - Federer, Roger

typ: Karlovic, Ivo +2,5

Kurs: 2,90

Buk: Unibet

 

Dziś w nocy trzecia runda AO. Znalazłem ciekawe kurs na spotkanie Chorwata Karlovica ze Szwajcarem Federerem. Oglądałem spotkania Rogera w pierwszej rundzie z Rosjaninem Kudryavtsev-em. W pierwszym secie faworyt ze Szwajcarii nie prezentował się najlepiej do stanu 5-5 nie udało mu się przełamać o wiele niżej notowanego Rosjanina,który ostatnio rzadko grał w turniejach najwyższej rangi.

Nie wiem czy Rogerowi dokucza jeszcze kontuzja pleców,jeżeli tak może mieć duże problemy ze zwycięstwem 3-0. Drugą rundę udało mu się przejść bez gry,teraz czeka na niego przeciwnik bardziej wymagający.

Zawodnik z Chorwacji mierzy 208 cm i posiada bardzo silny serwis,jeżeli takim będzie się popisywał,myślę że może dojść do tie - breaka ,zwłaszcza w pierwszym secie. Karlovic po za spotkaniem na turnieju w Wiedniu gdzie skreczował przy stanie 6-7 ,w każdym z pozostałych 14 spotkań wygrał chociażby seta. Uważam,że tak będzie również tym razem.

Chorwat udanie rozpoczął turniej w Melbourne pokonał w pierwszej rundzie Melzer, Jurgen 3:0 76 75 63,w drugiej natomiast Berlocq, Carlos 3:1 76 36 63 64. Wydaję mi się,że tym razem również pierwszy set zakończy się zwycięstwem 7-6 dla Karlovica. Mimo bilansu 1-9 ze Szwajcarem Ivo tanio skóry nie sprzeda i przełamać będzie go bardzo trudno,stać go na zwycięstwo choćby jednego seta.

 

http://obstawianie.com/australian-open-vt121605,25.htm#1637319

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-23, 08:10 ]

:minus: 150

zaznaczaj czy to handi setowe czy gemowe, ja np. wiem ze chodzi o setowe, ale ktos moze nie wiedziec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL

Data: 20.01.2012 1:05

Spotkanie: New Jersey Devils - Boston Bruins

Typ: ponad 4,5 bramki w meczu

Kurs: 1,62

Bukmacher: Unibet

 

Boston to moim i nie tylko moim zdaniem najlepsza drużyna w lidze, o niesamowitej skuteczności, rewelacyjnej grze w osłabieniu(ta łatwość wychodzenia sam na sam z bramkarzem dzięki jednemu czy dwóm dobrym podaniom). Okazji Boston ma mnóstwo w każdym spotkaniu, a to ile strzeli bramek zależy głównie od bramkarzy rywali. Ostatnio jednak Boston jak na siebie to strzela mało bramek, pora więc wrócić do niedawnej formy, gdzie strzelali rywalom regularnie po ok. 5 lub nawet więcej goli. Do niedawna też świetnie spisywali się bramkarze Bruins, ale ostatnio puszczają sporo strzałów, np. Tampa strzeliła im 5 bramek, Carolina 4. Dla mojego typu to dobry znak, gorzej dla tych, co grają na zwycięstwo Bostonu.

New Jersey złapało naprawdę dobrą formę, bo na 6 ostatnich spotkań wygrali aż 5, a w dwóch ostatnich meczach na własnym lodzie strzelili 10 bramek(po 5 w każdym meczu).

Drużyny te już grały w tym sezonie ze sobą dwukrotnie i w obu meczach padło łącznie 14 bramek(po 7 w każdym), a ostatni mecz w New Jersey wygrał Boston 6:1. New Jersey zostało upokorzone i będzie chciało się odkuć, na co ma szanse, bo bramkarze Bruins są w gorszej formie niż zwykle, więc tym razem Devils powinni strzelić więcej niż jedną bramkę, a Bruins te 3-4 pewnie ustrzelą, dlatego typ na over 4,5 mnie się podoba.

 

 

http://obstawianie.com/nhl-regular-season-2011-2012-vt120715,75.htm

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-23, 08:11 ]

:plus: 62

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA

Data i godzina: 20.01.12, 02:00

Spotkanie: Houston Rockets - New Orleans Hornets

Typ: Jarrett Jack over 15,5

Kurs: 1.90

Bukmacher: Betsafe

Analiza:

 

Faworytem spotkania jest Houston, które jest na fali, jednak trochę osób dopatruje się tu niespodzianki. Według mnie wszystko tu może się zdarzyć, więc wybrałem inny typ. Mianowicie wpadła mi w oko dość niska linia na over Jacka. Dla porównania w Tobecie na over 22,5 jest 1.85. Jarrett jest zdecydowanie on fire. Jego trzy ostatnie spotkania to średnio 23,7 ppg ze skutecznością na poziomie 59,5%. Ostatni mecz to jego rekord w tym sezonie (27 pkt z Memphis). Ogólnie w tegorocznych rozgrywkach jego średnia na mecz wynosi 16,4. Skoro zdobywał ponad 20 oczek w pojedynkach z Grizzlies i Portland to czemu nie miałby trafić przynajmniej 16 punktów w starciu z Rakietami? Co prawda Szerszenie przegrywają mecz za meczem, ale są to nieznaczne porażki i myślę, że dziś będzie zacięta rywalizacja i jak dla mnie Hornetsi mają szansę wygrać to spotkanie. Ja przede wszystkim liczę na kolejny dobry mecz Jacka i że nabije te kilkanaście oczek.

 

http://obstawianie.com/nba-2011-2012-vt121403,100.htm#1637352

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-23, 08:13 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis - Australian Open

Spotkanie: Galina Woskobojewa (KAZ) - Agnieszka Radwańska (POL) 2:30

Typ: Galina Woskobojewa (KAZ) +5,5

Kurs: 1.85

Bukmacher: Bwin

 

W 3 Rundzie Isia zmierzy się z reprezentantką Kazachstanu Galiną Waskobojewą, zajmującą 57 miejsce w rankingu WTA. W 1 rundzie zawodniczka ta pokonała Yaninę Wickmayer (26. WTA) 2:0, zaś w II rundzie uporała się z Pironkovą (47. WTA) zwyciężając również 2:0. Zajmująca 8 miejsce w rankingu Polka nie stoi więc przed łatwym zadaniem. W swojej historii Woskobojewa pokonała m.in. takie zawodniczki jak Maria Szarapowa czy Marion Bartoli. Jak widać nie boji się ona rywalizacji z rywalkami ze zdecydowanie wyższej półki. Isia w II rundzie dość łatwo uporała się Paula Ormachea 6:3, 6:1. Jednak w pierwszej rundzie miała problemy z Mattek-Sands, która do turnieju przebrnęła przez kwalifikacje. Myślę, więc że typ jest warty świeczki, do jego pokrycia starczy przykładowo wynik 6:3,6:4 dla Agnieszki. Osobiście liczę jednak na to, że Woskobojewą stać nawet na ugranie seta.

 

http://obstawianie.com/australian-open-vt121605,25.htm#1637355

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-23, 08:13 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis Wta Australian Open 1-00 20.01.2012

Bratchikova - Benesova

typ: +1.5 seta Bratchikova

1.65

Pinnacle

analiza

Dziś w nocy w spotkaniu trzeciej rundy turniej pan podczas pierwszego wielkoszlemowego turnieju pan, australian open Rosjanka Nina Bratchikova spotka sie z Czeszka Iveta Benesova. Obie stracily jak do tej pory w turnieju glownym po jednym secie. Rosjanka stracila partie, lecz sprawila ogromna niespodzianke pokonujac wloszke flavie penette. W drugiej ograla rodaczke Penetty - Brianti bardzo latwo 6:2 6:1. Rosjanka przeszla tutaj rowniez kwalifikacje. Wygrala trzy spotkania i to bez straty seta. Widac, ze Rosjanka znajduje sie w bardzo dobrej dyspozycji. Czeszka ograla bedaca ostatnio bez formy Peng oraz stracila seta w spotkaniu z Francuzka Mathilde Johansson. Czeszka udanie poradzila sobie w turnieju w brisbane, mimo ze przegrala w kwalifikacjach z Ula Radwanska to dostala sie do glownego jako lucky loser i dotarla do cwiercfinalu. Biorac pod uwage wyniki obydwu pan wyzej cenie obecna forma jaka prezentuje Rosjanka. Uwazam ponadto ze Czeszka swoje najlepsze lata ma juz za soba.

 

http://obstawianie.com/australian-open-vt121605,25.htm#1637357

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-23, 08:13 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Skoki Narciarskie

Spotkanie: Zakopane

Typ: Stoch w top3

Kurs: 2.5

Bukmacher: Bwin

Data i godzina : 20.01.12 16:30

 

Wielkie swieto w Zakopanem. Dzis i jutro odbeda sie na Wilkiej Krokwi zawody Pucharu Swiata. Pod nieobecnosc Adama Malysz honoru polskich skokow bronic bedzie Kamil Stoch. Jest to juz dojrzaly zawodnik, ktory potrafi radzic sobie z presja. Tymbardziej ze na obiekcie nie bedzie zasiafdal komplet widzow a okolo 75%. Kamil doskonale ostatnio skacze, kreci sie w czolowej top6. W klasyfikacji generalnej jest na wysokiej 5 pozycji. W ostatnim konkursie lotach narciarskich w Kulm zajal 3 miejsce. Obiekt zakopianski Kamil zna doskonale. Wygrywal tu ostatnio na Mistrzostwach Polski nawet z Adamem Malyszem. Doskonala znajomosc obiektu, setki oddanych tu skokow, doping publicznosc beda kluczowe w dzisiejszych zawodach. Licze ze Kamil sobie z tym poradzi i zajmie miejsce na podium. Mysle ze na podium stanie rowniez Bardal oraz Morgi lub Schlieri. Koffi chyba sie nieco wypalil.

 

http://obstawianie.com/skoki-narciarskie-vt663,50.htm#1637463

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-23, 08:14 ]

:plus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Ręczna

Mecz: Hiszpania - Rosja

Typ: liczba bramek w meczu – over 58,5

Kurs: 3,30

Bukmacher: Bwin

Data: 20.01.12 r. godz: 18:15

 

Analiza:

 

Liczę na to, że mecz będzie toczony w szybkim tempie z wieloma kontrami i szybkimi wznowieniami gry. Rosjanie nie są mistrzami defensywy, za to jak wpadną we właściwy rytm to potrafią dość szybko i skutecznie kończyć własne akcje. Pokazem takiej gry była choćby pierwsza połowa meczu z Węgrami, gdy bramki padały naprawdę szybko. Widać to też było w eliminacjach do tego turnieju, w których w meczach drużyny rosyjskiej padało średnio 64,5 gola na mecz.

Oba zespoły dość dawno nie grały ze sobą na dużym turnieju, ale za to w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów spotykały się czołowe drużyny klubowe oparte w dużej mierze na reprezentantach. Mecze były wyrównane, padało sporo goli – i co ciekawe oba zakończyły się remisami (30:30, 29:29). To sugeruje, że Hiszpanów wcale nie czeka dziś łatwy mecz, a ja liczę na to że oba zespoły po występach w których zaliczyły undery tym razem postarają się o solidny over.

Wybrałem nieco bardziej ryzykowną linię, ale wychodzę z założenia że jak mają być gole to będzie nawet i 60 spokojnie przekroczone, a jak mecz się jednak ułoży w tempie spacerowo-klinczowym to już nic nie pomoże (ciągle jestem pod wrażeniem wczorajszej padaki Serbów, których serdecznie z tego miejsca pozdrawiam).

 

 

http://obstawianie.com/pilka-reczna-mistrzostwa-europy-serbia-2012-vt121606,25.htm#1637534

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-23, 08:15 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna, Superliga, Turcja, 19.00

Spotkanie: Antalyaspor - Besiktas

Typ: 1 [hc 0,5:0]

Kurs: 1,86

Bukmacher: Betfair

 

21 kolejka w tureckiej Super Lig. Wszyscy w tym spotkaniu obstawiają gości. Jednak 3 zespół ligowej tabeli z 39 pkt. jakoś nie przekonuje w meczach wyjazdowych. Wyjazdy to bilans 4-3-2, co przy domowym bilansie Antalyasporu 5-4-1 wygląda dość przeciętnie. Besiktas ostatnio wygrał 4 mecze, ale w domu, a w ostatnim dopiero po golach w 83 i 90 minucie Bursaspor 3:1, a jedyny wyjazd między tymi domowymi spotkaniami to mecz z najgorszym w lidze MKE Ankaragücü zakończony wynikiem 0:0. Besiktas w ostatnich 18 grach przegrał raz, więc trudno liczyć na porażkę dzdisiaj. Gospodarze są na 9 pozycji w tabeli, mają 12 pkt. mniej od rywala, ale grają znakomicie w defensywie. Ich bilans bramkowy 16-17 mówi, że ten zespół bardzo trudno ograć, a szczególnie strzelić im gola. W tym spotkaniu bardzo możliwy jest podział punktów, bo gospodarze z ostatnich 15 gier przegrali 4, ale wszystkie 0:1 i na wyjeździe. Antalyaspor już w pierwszym meczu postawił duży opór graczom Besiktasu. Było tylko 1:0 a przecież Besiktas u siebie wygrywa raczej bez większych problemów. Według mnie opcja mojego zakładu czyli niewielki handicap na Antalyaspor wydaje się rozsądna (ostatnie 5 gier gospodarzy u siebie 4-1-0).

 

http://obstawianie.com/turcja-vt119684.htm#1637556

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-23, 08:15 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka Nożna, Belgia

20/1/12 g. 20:30

Spotkanie: Genk - St. Truiden

Typ 1(-1,5)

Kurs: 2,02

Buk: Pinnacle

 

Przeglądając dzisiejsza ofertę w oko wpadł mi właśnie ten typek. Belgijska Jupiller League wraca do gry po 3 tygodniowej przerwie i od razu znalazłem fajny typ :) Genk to obecnie 7 drużyna ligi ale do 4 pozycji traci jedynie 3 punkty. Wygrali oni w tym sezonie 8 spotkań, 7 zremisowali i 5 przegrali strzelając 37 bramek a tracąc 27. To wszystko głównie dzięki dobrej grze u siebie bo na własnym boisku Genk zdobył aż 21 z 31 punktów, wygrywając 6 krotnie za każdym razem co najmniej 2 bramkami, 3 krotnie remisując z Waregam i Mechelen na początku sezonu oraz z Kortijk 8 kolejek wstecz. Przegrali tylko raz z Anderlechtem co też zbytnio dziwić nie powinno. St. Truiden w tym czasie zdobyło tylko 13 punktów, z czego 6 na wyjeździe dzięki 1 wygranej ze słabiutkim Lierse, 3 remisom Lokeren, Waregam i Cercle Brugge oraz aż 6 porażkom przez co bilans straconych bramek wygląda jak wygląda(8:18). W tych 6 porażkach St. Truiden 3 krotnie przegrało co najmniej 2 bramkami z Anderlechtem, Kortijk, Mons oraz Westerlo. Myślę ze dzisiaj będzie podobnie bo różnica pomiędzy obiema ekipami jest widoczna gołym okiem, co poskutkuje zwycięstwem Genku przewagą przynajmniej 2 bramek :)

 

http://obstawianie.com/belgijska-1-liga-2011-2012-vt119672.htm#1637610

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-23, 08:15 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pt 2012-01-20 19:05

Hokej > Niemcy DEL

ERC Ingolstadt - Adler Mannheim

typ-over 5,5

kurs 1,65

 

Mecz na szczycie niemieckiej DEL,w ktorym spotkaja sie aktualnie wicelider tabeli z trzecim zespolem.Nie zamierzam tu obstawiac zwyciezcy a skusilem sie na gole,dlczego?Otoz Inglostadt to piata druzyna w tabeli "u siebie",strzela na wlasnym lodowisku srednio 3,84 gola,co jest drugim rezultatem w lidze,ale przy tym sporo traci bo az 2,74 bramki,a to dopiero 9 wynik.Odwrotnie sytuacja ma sie w przypadku Adler,to zespol z czwatrym wynikiem na wyjazdach,ktory strzela sr 3,33 (najlepszy wynik w lidze) tyle samo przy tym tracac(dopiero 9 miejsce pod tym wzgledem w lidze) tak wiec sadze ze over w tym meczu jak najbardziej prawdopodobny.

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-23, 08:17 ]

nie podales buka - analiza nieliczona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna, Bundesliga, Niemcy, 20:30

Borussia M'Gladbach - FC Bayern Monachium

Typ: Bayern

Kurs: 1,74

Bukmacher: Pinnacle

 

 

Po przerwie zimowej rozgrywki wznawia niemiecka Bundesliga. W pierwszym meczu spotkają się Borussia M'Gladbach oraz FC Bayern Monachium. Goście to mistrz jesieni, natomiast gospodarze to niespodzianka minionej rundy. Zespół po 17. kolejkach zajmuje 4. miejsce. Jednak trudno wierzyć, żeby Borussia utrzymała tak dobrą pozycję aż do końca sezonu. Przerwa w rozgrywkach mogła negatywnie wpłynąć na formę drużyny. Dodatkowo plotki łączące najlepszego gracza gospodarzy Marco Reusa z transferem do Dortmundu. Należy również pamiętać, że ich dzisiejszy rywal to jedna z najlepszych ekip nie tylko w Niemczech ale i w Europie. Jupp Heynckes na pewno należycie przygotował swoich piłkarzy do rundy rewanżowej. Już jesienią Bayern prezentował bardzo wysoką formę. Mogą świadczyć o tym 43 bramki zdobyte przy zaledwie 10 straconych. Jak na lidera przystało jest to najlepszy bilans spośród wszystkich zespołów. Trudno, aby było inaczej skoro klub dysponuje taką siłą ofensywną (- Robben, T. Müller, Kroos oraz Gomez). Bayern grając na miarę swoich możliwości nie powinien mieć problemów z pokonaniem M'Gladbach.

 

 

Przewidywane składy:

 

M'Gladbach: Stegen - Jantschke, Stranzl, Brouwers, Daems - Nordtveit, Neustädter - Herrmann, Arango - Reus, Hanke

 

Bayern: Neuer - Boateng, van Buyten, Badstuber, Lahm - Tymoshchuk, Schweinsteiger - Robben, T. Müller, Kroos - Gomez

 

http://obstawianie.com/bundesliga-2011-2012-vt119666,75.htm#1637647

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-23, 08:20 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Brzuszek

Data: 20.01.2012 g. 20:15

Spotkanie: Francja - Węgry

Typ: Tamas Mocsai over 4.5

Kurs: 2,25

Bukmacher: Betsson

 

Dla obu ekip to starcie ma ogromne znaczenie. Francja musi wygrać, aby do 2. fazy turnieju wejść z dorobkiem 2 punktów i nadal liczyć się w walce o końcowy triumf. Nikt nie wyobraża sobie, aby aktualnych Mistrzów Świata, Europy i Olimpijskich zabrakło w kolejnym finale wielkiego turnieju. Ale Francja tutaj nie gra rewelacyjnie i na pewno nie jest tak mocna jak na poprzednich wielkich imprezach. Węgrzy natomiast zaskakują bardzo pozytywnie. W pierwszym meczu z Rosją pechowo zremisowali 31-31 tracąc bramkę przy grze w przewadze. Jednak już z Hiszpanią zagrali kapitalne spotkanie. Dopiero w tym meczu było widać od kogo zależy gra Madziarów. Dwójka liderów to bezapelacyjnie Tamas Mocsai i Gabor Csaszar. W spotkaniu z Hiszpanią to oni wzięli na siebie odpowiedzialność za zdobywanie goli i łącznie strzelili 14 z 24 bramek swojej drużyny. Według mnie w meczu z Francją Tamas Mocsai także zdobędzie co najmniej 5 goli. Rozgrywający reprezentacji Węgier jest w niesamowitej dyspozycji. O ile w meczu z Rosją ciężar gry rozłożył się na większą liczbę graczy o tyle w meczu z Hiszpanią Mocsai był gwiazdą meczu. W meczu przeciwko Rosji węgierski rozgrywający strzelił 5 bramek (skuteczność 5/10), natomiast w meczu z Hiszpanią strzelił 7 bramek (skuteczność 7/10). Popisał się kilkoma świetnymi wejściami w ofensywie i kapitalnymi rzutami z dystansu. Według mnie linia 4.5 jest jak najbardziej w zasięgu Mocsaia, który rozgrywa świetny turniej i w dużej mierze dzięki niemu Węgry mają 2 punkty po 2 meczach. Dzisiaj w tak ważnym meczu Mocsai na pewno będzie na parkiecie przez długi okres czasu, tym bardziej, że w meczu z Hiszpanią gra w ofensywie była oparta tylko na nim i na Csaszarze. Trener wie, że jeśli chce cokolwiek zrobić to dwójka jego liderów musi grać. Mocsai będzie miał więc trochę czasu na zdobycie co najmniej 5 goli i moim zdaniem da radę.

 

http://obstawianie.com/pilka-reczna-mistrzostwa-europy-serbia-2012-vt121606,25.htm#1637656

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-23, 08:21 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francja - Węgry

20.01.2012 20:15

Typ: Węgry +6,5 HA

Kurs: 1.41

Buk: Bwin

 

Francja i Węgry zagrają ostatni mecz w grupie już za chwilę. Skupiając sie na wynikach z ME Węgrzy nie przegrali meczu z takimi potęgami jak Hispzania czy Rosja, odnieśli 2 remisy. Francuzi przegrali z Hiszpanią i wygrali z Rosją. Obie ekipy mają zapewniony awans, lecz zwycięstwo w tmy emczu daje dodatkowe 2pkt w kolejnej fazie rozgrywek. Stawiam po niskim kursie na handicap +6,5 na Węgrów, którze spisują sie bardzo dobrze nie dali sie pokonać mocniejszym rywalom, myślę jednak, że dziś przegrają z obecnymi mistrzami świata, ale wygrana nie będzie taka wysoka. Węgrzy maksymalnie przegrali z Fracją w histori meczów obu drużyn 5 golami. Miejmy nadzieje, że ta passa zostanie podtrzymana.

 

http://obstawianie.com/pilka-reczna-mistrzostwa-europy-serbia-2012-vt121606,25.htm#1637701

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-23, 08:22 ]

:plus: 41

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...