Skocz do zawartości

[<font color=red>KZ</font>] Vader picks


Vader

Rekomendowane odpowiedzi

:arrow: ATL Thrashers - STL Blues, STL 60', 2.15 bet365 4.5/10 :n: wynik: 2-2, po OT 3-2

 

:arrow: NAS Predators- CLB Bluejackets, CBJ 60', 2.15 bet365, 4/10 :n: wynik: 3-1

 

:arrow: NJ Devils - CAL Flames, under 1,5 w 1 tercji, 1.74, bet365 3/10 :t: wynik: 0

 

:arrow: VAN Canucks - COL Avalanche, under 1,5 w 1 tercji, 1.80 2.5/10 :t: wynik: 0

 

Trochę jednak lipa... 2/4... Ale CBJ już dziś oddało to co zabrało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

:arrow: MIN Wild - DAL Stars, DAL ML, 1.74 bet365, 5.5/10 :t::t::t: wynik: 3-8

 

:arrow: TOR M Leafs - NY Islanders, NYI ML, 1.90 bet365 5/10 :t: 3-4 po OT

 

:arrow: ATL Thrashers - CLB Bluejackets, CBJ ML, 1.74 bet365 3.5/10 :t: wynik: 0-2

 

:arrow: MIN Wild - DAL Stars, under 1,5 gola w 1 tercji, 1.71 bet365 2.5/10 :n::n::n: wynik: 5

 

:arrow: OTT Senators - BUF Sabres, OTT ML, 1.86 bet365 2.5/10 :t: wynik: 5-3

 

:arrow: SJ Sharks - LA Kings, SJS ML 1.71 bet365 2.5/10 :t: wynik: 3-2

 

:arrow: MIN Wild - DAL Stars, DAL 60' 2.25 bet365 2.5/10 :t::t::t: wynik: 3-8

 

:arrow: CAR Hurricanes - NY Rangers, under 1,5 gola w 1 tercji 1.83 bet365 2/10 :t: wynik: 0

 

:arrow: DET Redwings - STL Blues, STL ML 2.35 1.5/10 :n::n::n: wynik: 5-0

 

:arrow: TB Lightning - WAS Capitals, under 6, 1.95 bet365 1.5/10 :t: wynik: 5

8/10 :spoko:

 

Mały koment do typów.

DAL zrobili swoje i tu nie ma co komentować jeśli chodzi o końcowy wynik.

Ale niestety under na 1 tercje to umoczyłem... Nie pomogły 2 zdania napisane o typie.

Gwiazdy czasami muszą się rozstrzelać. Szkoda, że w tym meczu... 5 goli przy założeniu, że będzie maksymalnie 1 to trochę ze mnie pseudotyper... Ale z każdej porażki należy wyciągać odpowiednie wnioski ;) Dlatego kolejny mecz DAL jak i MIN w pierwszej tercji trzeba zrobić rekonesans i ponownie atakować underki na 1 tercje.

Jeszcze koment do meczu TOR- NYI...

No tu było ostro... Nie ma co ukrywać, że umoczyłbym dubla, trypla i małego szczurka jakby to nie siadło... 1 tercja raczej "szalona". Ale 3-2 dla NYI. 1 tercja bez goli. W 3 tercji PP NYI i to co najgorsze może być w takim momencie, czyli SH goal... Nadchodzi dogrywka i byłem spokojny bo te lamusy z TOR powinni to wtopić. Ale niestety 2,53 left a tu idzie kara dla Wyspiarzy. Masakra... Ale nadzieja umiera ostatnia. No i potwierdziło się dlaczego nie lubie Klonowych Liści i nie przekonuje mnie ich gra. W 2 minuty grali 4 on 3. I co? Hehehe... no i nic. Jak NYI wybronili się te 2 minuty to ponownie byłem spokojny. Bo już typowałem strzelców na karne w TOR. PeFka jedna, że Sundin podejdzie jako drugi. I na 75% nie trafi.

No ale na 17.8 sek OT Pan Mike Comrieeeee i po zawodach :jupi::jupi::jupi:

 

Nocka superrr! :jupi::jupi::jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kilka słów dziś napisać, ale jak zwykle czas zleciał...

 

:arrow: FLA Panthers - ATL Thrashers. ATL ML, 1.86, Bet365, 5/10

 

:arrow: WAS Capitals - PIT Penguins, PIT 60', 1.74 Bet365 4/10

 

:arrow: CLB Bluejackets - NAS Predators, NAS 60', 2.15 Bet365 3/10

 

:arrow: MIN Wild - PHX Coyotes, MIN ML, 1.90 Bet365 2.5/10

 

:arrow: CAL Flames - VAN Canucks, VAN ML, 1.68 Bet365 2.5/10

 

:arrow: NY Islanders - OTT Senators, OTT -1,5, 2.05 Bet365 2.5/10 ( DiPietro kontuzja. Mam nadzieje, że atak Senatorów postraszy Wade'a)

 

:arrow: DET Redwings - COL Avalanche DET ML, 1.83 Bet365 2/10

 

:arrow: CAL Flames - VAN Canucks, under 1,5 gola na 1 tercje, 1.68, Bet365 2/10

 

:arrow: ANA M Ducks - EDM Oilers, EDM ML, 2.15 Bet365 1,5/10

 

:arrow: MIN Wild - PHX Coyotes, under 1,5 gola na 1 tercje, 1.74 Bet365, 1.5/10 ( do bramki MIN wróci Backstrom. To może nie będzie nie wpuści tyle co Josh wczoraj... ;) No a Ilja też powinien się strzec.

 

P.S. Czuje dziś jakąs mega klapę jak już wpisałem to wszystko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie później.

Dziś tylko cztery mecze NHL. I dobrze bo mniej roboty.

 

Pierwsze 2 picky na szybko bo za chwilę mecze.

Skorzystałem w głównej mierze z wniosków fachowców od ACB ;)

 

:arrow: Caja San Fernando- Tau Cerámica Vitoria, over 158,5 1.83 Bet365 3/10

 

:arrow: Akasvayu Girona- Gran Canaria, -7,5 Girona, 1.90 Bet365 2.5/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NHL picks

 

Czasami kursy mogą się różnić. Tym razem wpisuje takie kursy po jakich zagrałem. Ale różnice nie są duże.

 

:arrow: SJ Sharks- STL Blues, SJS ML, 1.80 Bet365 4/10

Ja dałem po 1.80 a teraz spadło na 1.74.

 

:arrow: BUF Sabres- NJ Devils, NJD ML, 1.74 Bet365 4/10

Widzę, że teraz kurs w Bet365 wzrósł na 1.80... oby to nie był zły znak.

 

:arrow: MON Canadiens- FLA Panthers, FLA ML 1.76 Bet365 3.5/10

 

:arrow:BOS Bruins- CAR Hurricanes, CAR ML, 1.64 Bet365 3.5/10

 

:arrow: MON Canadiens- FLA Panthers, under 5.5, 1.76 Bet365 1.5/10

Spadek kursu z 1.76 na 1.71

 

#112 i #113 jak narazie brak zmian w kursach.

 

Uzasadnienie do picksów: Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na takich faworytów. Ostatnie obserwowane przeze mnie spotkania, forma drużyn, gra u siebie lub na wyjeździe, h2h poszczególnych ekip, składy itd.

A co do typu na under to dobra postawa Vokouna w bramce FLA, a także niezła gra w bramce mniej doświadczonych od Tomasa chłopaków z Montrealu- Huet'a czy Price'a dają szanse, że nie będą ręcznikami w tym meczu. Ten drugi prawdopodobnie będzie dziś bronił. Myślę, że linia 6 byłaby lepsza do przyjęcia. Nie chce mi się szukać na necie czy jakiś buk daje taką. Bo ostatnio gram tylko w Bet365. Myślę, że może udać się zmieścić w 5 golach na mecz. Może 3-2 po 60 min. dla Panter?

 

Niech moc będzie z Wami!

 

Już trochę typów tu podałem... ale jakoś nie chce mi się robić podsumowania. Właściwie liczę jednostki tutaj i na jeszcze jednym forum. Ale jedyne dane, które mnie obchodzą to stan konta w poniedziałek na poszczególnych bukach. Bo w poniedziałki nie gram z zasady. Więc wtedy robię rachunek sumienia tygodnia gry.

Ale jak kiedyś się zmobilizuję to zrobię podsumowanie tematu. Ciekawe jaki będzie wynik. Choć wynik i tak nie będzie odzwierciedlał mojego konta w rzeczywistości... bo ale co tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

:arrow: FLA Panthers - ATL Thrashers. ATL ML, 1.86, bet365, 5/10 -5j wynik: 5-3

 

:arrow: WAS Capitals - PIT Penguins,PIT 60', 1.74 bet365 4/10 wynik: 3-3 po 60', 3-4 po OT

 

:arrow: CLB Bluejackets - NAS Predators, NAS 60', 2.15 bet365 3/10

 

:arrow: MIN Wild - PHX Coyotes, MIN ML, 1.90 bet365 2.5/10

 

:arrow: CAL Flames - VAN Canucks, VAN ML, 1.68 bet365 2.5/10

 

:arrow: NY Islanders - OTT Senators, OTT -1,5, 2.05 bet365 2.5/10

 

:arrow: DET Redwings - COL Avalanche DET ML, 1.83 bet365 2/10

 

:arrow: CAL Flames - VAN Canucks, under 1,5 gola na 1 tercje, 1.68, bet365 2/10

 

:arrow: ANA M Ducks - EDM Oilers, EDM ML, 2.15 bet365 1,5/10

 

:arrow: MIN Wild - PHX Coyotes, under 1,5 gola na 1 tercje, 1.74 bet365, 1.5/10

 

P.S. Czuje dziś jakąs mega klapę jak już wpisałem to wszystko...

 

6/10... znowu średniawo... Widać przeplatankę. Nocka super/ nocka średnia... Dobrze, że nie ma tragedii.

 

To koment do picksów.

 

Drozdy waleczne jak pisałem... no ale nie udało im się doprowadzić do OT. Vokoun ( bramkarz FLA) dobrze sobie poradził z atakiem Thrashers. Gol na 5-3 padł przy pustej bramce.

 

Cytat trenera przed wczorajszym meczem:

"We were lucky to have three days off like we did," Panthers coach Jacques Martin told the team's official Web site. "Atlanta has had to play two games before we play them. I think it's important to have a good first period tomorrow. We need to start strong and skate hard."

No to ładnie Drozdy zaczęły wczoraj w pierwszej tercji... nie ma co... 2-0 w plecy.

Chyba trenerzy i zawodnicy nie przeglądali moich picksów bo szli jako peFka i dali ciała... Muszę założyć swój temat jeszcze tam gdzie działacze NHL przeglądają kto ma wygrać ( taką dostałem radę).

 

Pingwiny powinny to wygrać w 60 minutach... czemu nie wygrali to już zagadka. Ale miałem także zagrane po 1,57 PIT ML. W porównaniu do 60' nie było dużej różnicy.

 

Znowu się mocno przeliczyłem z underem na tercję... bywajet...

 

ANA bez szału... jednak potrafili zadać ostateczny cios w 3 tercji i wygrali w regulaminowym czasie... szkoda...

 

Niestety pierwsze 2 picky a zwłaszcza ATL zawiodły mnie. Mam nadzieje, ze poza mną nie aż tak dużą rzeszę ludzi...

 

Ostatecznie udało się dobrze dobrać konfigurację i nocka jest na plus.

Ale szkoda tej Atlanty...

 

A to zestaw wczorajszych dwóch trypli ( 1W, 1L). Reszty nie wklejam. I ostatnio gdzie była super nocka- także trypel. Były wtedy także duble. Tryple daje zawsze już wszystko na ML. Dzięki temu jak w przypadku PIT by weszło. Bo w dublu szedł 60'.

Kartka z pamiętnika:

 

http://img165.imageshack.us/my.php?image=pefkiav5.jpg

my.php?image=pefkiav5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

:arrow: SJ Sharks- STL Blues, SJS ML, 1.80 bet365 4/10 wynik: 1-0

 

:arrow: BUF Sabres- NJ Devils, NJD ML, 1.74 bet365 4/10 wynik: 1-2 po SO

 

:arrow: MON Canadiens- FLA Panthers, FLA ML 1.76 bet365 3.5/10 wynik: 5-1

 

:arrow: BOS Bruins- CAR Hurricanes, CAR ML, 1.64 bet365 3.5/10 wynik: 3-4

 

:arrow: MON Canadiens- FLA Panthers, under 5.5, 1.76 bet365 1.5/10 wynik: 6

 

:hokej: 3/5

 

Koment:

SJS męczyło się ale jednak w 60' zadali decydujący strzał.

NJD tu już było trochę nerwów... przegrywali 1-0 aby w końcu doprowadzić do wyrównania i ostatecznie po karnych Devils WON :)

CAR zrobiło to co do nich należało.

Co do meczu Panter to niestety ale całkowicie się pomyliłem... :( Montreal nadal gra bardzo dobrze na wyjazdach. Nawet Tomas w bramce Panthers nie pomógł...

Bilans nocki i tak na plus :)

pozycje 1 i 2 w dublu stawka 4j x 3.13 weszło. Z reszty pozycji trypel jednak nie wszedł- 2.25j x 5.08.

 

A na dziś chyba nie wpiszę picksów.

Poza tym muszę zmienić sposób podsumowania bo za dużo czasu zajmuje mi to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to podaję tylko jedną peFkę ;)

 

Kiepsko dziś z wyborem. Ale gram:

 

 

:arrow: ANA M Ducks - VAN Canucks, ANA ML 2.35 Bet365 2/10

 

 

A tu informacyjnie ostatnie 2 dni. To co podawałem tutaj w temacie a także to co wczoraj grałem a nie podałem i dzisiejsze Davos. Potwierdzenie, że jednak to gram a nie tylko wpisuje sobię.

 

Link---> http://img402.imageshack.us/img402/2466/2dniow7.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: ANA M Ducks - VAN Canucks, ANA ML 2.35 bet365 2/10 -2j wynik: 1-2

 

Nie wiem jak to się stało ale nie podałem typów tutaj na sylwester... ale były w innych miejscach. Więc jak ktoś był zainteresowany to mógł je poszukać...

 

Tamta nocka została podratowana peFkami kolegi z NBA i był jednak plus.

 

A na dziś poza grą na live;

 

:arrow: TB Lightning - TOR M Leafs, TOR ML 1,74 Bet365 2/10

Tampa ma spore problemy. Myślę, że wynik tego meczu rozstrzygnie się w 60' ale na wszelki wypadek biorę ML. Bo mam nadzieję, że jednak dziś Błyskawice nie odbudują się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: TB Lightning - TOR M Leafs, TOR ML 1,74 bet365 2/10 wynik: 3-4 po SO

Myślę, że wynik tego meczu rozstrzygnie się w 60' ale na wszelki wypadek biorę ML.

 

Jak widać ostatnio miałem dużo dogrywek lub karnych... Dallas, New Jersey, New York Isles, no ale jednak szczęscie sprzyja... podobno lepszym

Pojawiły się pytanie czemu tak mało meczów gram.

Odpowiedź jest prosta. Oferta jest ostatnio taka a nie inna. Gram to co uznam za opłacalne. Jak to się mówi. Jak nie czuje to nie gram. Choć na live pogrywam trochę.

 

A teraz mam pytanko do osób czytających temat i mających jakieś informacje w tej sprawie:

Chodzi mi o buka www.WolrdBet.com

Czy ktoś gra lub grał tam może? Ma jakieś uwagi co do tego buka? Da radę wypłacić kasę od nich?

Wiem tyle co widziałem ocenę i opinie SBR. Nie są to jakoś budujące informacje.

Jestem zainteresowany grą w tym buku ponieważ ma bardzo rozbudowaną ofertę na strzelców goli w NHL. O wiele lepszą niż z naziemnych Profesjonal. Kursy trochę niższe ale wiadomo, że tutaj nie będę miał podatku. Poza tym chcę tam drobne pieniądze wpłacić.

Ma ktoś jakieś informację na temat tego buka?

Tylko nie piszcie, że to szajs buk jak nigdy nie spotkaliście się z nazwą tego buka.

Będę wdzięczny za rzeczowe info na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na wieczorem coś sobie zagram. PeFka z kosza zapożyczyłem od kogo to chyba wiadomo... ;)

Analiza była długa i przeczytałem całą, podoba mi się to więc gram.

 

:arrow: Panathinaikos- Partizan, over 159.5 1.83 Bet365 2/10

 

:arrow: Liverpool v Wigan, LFC 1.20 Bet365 7/10

 

Właściwie nigdy nie gram kursów typu 1,20... Ale nie mogę sobie wyobrazić, że moja drużyna dziś nie wygrała... Gram to oczywiście w dublu (AKO 2.20) 2/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tę porażkę podsumuje później. Albo jutro bo chcę obejrzeć mecz DET-DAL.

Nie ma czasu więc:

 

:arrow: FLA Panthers- NJ Devils, NJD ML 1,57 4/10

 

:arrow: PHX Coyotes- COL Avalanche, COL ML 1.57 4/10

 

:arrow: NY Rangers- CAL Flames, CGY ML 1.71 3.5/10

 

:arrow: FLA Panthers- NJ Devils, under 1,5 gola w 1 tercji 1.66 Bet365 2/10

 

:arrow: DAL Stars- DET Redwings, under 1,5 gola w 1 tercji 1.76 Bet365 2/10

 

:arrow: PHX Coyotes- COL Avalanche, under 1,5 gola w 1 tercji 1.86 Bet365 1.5/10

 

Kursy coś dzisiaj za niskie...obym się nie zdziwił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

:arrow: FLA Panthers- NJ Devils, NJD ML 1,57 4/10 :t:

 

:arrow: PHX Coyotes- COL Avalanche, COL ML 1.57 4/10 :n:

 

:arrow: NY Rangers- CAL Flames, CGY ML 1.71 3.5/10 :t:

 

:arrow: FLA Panthers- NJ Devils, under 1,5 gola w 1 tercji 1.66 bet365 2/10 :n:

 

:arrow: DAL Stars- DET Redwings, under 1,5 gola w 1 tercji 1.76 bet365 2/10 :t:

 

:arrow: PHX Coyotes- COL Avalanche, under 1,5 gola w 1 tercji 1.86 bet365 1.5/10 :n:

 

Generalnie słabo... bardzo słabo... Dubel kosz + LFC wtopa. Nawet Liverpool wtopił. Nie opłacało się jednak dla kursu 1,20 ryzykować... Na szczęscie dałęm to tylko 2/10 tego dubla.

NHL też słabo...

Ale na nockę coś wymyślę... Pocieszające jest to, że na MB dziś dotarły wszystkie wypłaty jakie robiłem ostatnio :)

To humor nie jest aż taki zły.

 

EDIT:

 

ZAPRASZAM na mój BetBlog

 

>>>>> KLIK BetBlog <<<<<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...