Skocz do zawartości

Liga austriacka 2011/2012


DreamT

Rekomendowane odpowiedzi

Finał play off 2010/2011

 

Klagenfurt - Salzburg 6:5

Salzburg - Klagenfurt 6:3

Klagenfurt - Salzburg 2:5

Salzburg - Klagenfurt 1:2OT

Klagenfurt - Salzburg 3:2OT

Salzburg - Klagenfurt 5:2

Klagenfurt - Salzburg 2:3OT

 

Mistrzem Austrii został EC Red Bull Salzburg

 

 

Sezon zasadniczy startuje 9 września

 

1 runda

Linz - Medvescak Zagreb

Graz - CE Wien

Villach - Olimpija Ljublana

Jesenice - Szekesfehervar

Klagenfurt - Salzburg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Hokej,AUSTRIA: EBEL, 07.10.2011 19:15

Spotkanie:Klagenfurt - Vienna

typ:1

kurs:1,67

Bukmacher:Sportingbet

Analiza:

 

Już jutro godzinie 19:15 na lodowisko w Klagenfurcie tamtejszy KLAGENFURTER AC rozegra 8 spotkanie w tym sezonie. Gospodarze tego meczu spisują się kapitalnie wygrywajc 6 z 7 spotkań, ulegając tylko 3 drużynie w tabeli EHC Linz. Klagenfurt strzela dużo goli bo 29 a mało bo nieco ponad gol na mecz - 10 bramek , w efekcie 19 pkt i 1 miejsce w tabeli.Gospodarze są na fali , na własnym lodowisku grają świetnie wygrywając wszystkie 4 spotkania . Dzisiejsi goście to team z 8 miejsca w tabeli wygrywajc zaledwie 1 spotkanie w regulaminowym czasie gry, tracąc 27 bramek przy 26 trafionych . Vienna na wyjazdach zdobyła wprawdzie 5 pkt, lecz były to zdobycze nie pewne. Klagenfurt, który wygrał runde zasadnicza w poprzednim sezonie ma ogromne apetyty na powtórkę i w tym, a także wygranie całej ligi co nie udało się rok temu przegrywajc 3-4 z Salzburgiem w rywalizacji do 4 zwycięstw. Potencjał gospodarze mają bardzo duży jak na warunki ligi austriackiej i w moim przekonaniu zasłużenie sa upatrywani w tym meczu jako faworyci. jezeli zagrają jak w poprzednich meczach w obronie to powinni wygrac pewnie ten mecz z drużyną , która ma problemy z obrona własnej bramki czyli Vienna. Klagenfurt wygrywał mecze głównie dobrą obroną ,dlatego nie gram tutaj overu, lecz zwyciestwo gospodarzy , uważam że warto zagrać na drużyne lepszą i w dodatku która jest w dobrej dyspozycji po niezłym kursie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

O. Ljubljana-Villach

 

 

 

Typ:1

Kurs:1.75

 

 

I po długiej przerwie postanowiłem znowu zabrać się za hokej, tym razem spodobała mi się liga austriacka w której to zmierzą się ze sobą O. Ljubljana z Villach.. Postawa obydwóch drużyn jest sporą niespodzianką z tym, że gospodarze pozytywnie zaskoczyli swoich kibiców grając jak na razie znakomicie dzięki czemu są na wysokim 3 miejscy z dorobkiem 15 punktów. Natomiast Villach gra jak na razie po prostu fatalnie przegrywając mecz za meczem przez co zasłużenie zajmują ostatnie 11 miejsce mając na koncie jedynie 4 oczka. Jak widać forma jest zdecydowanie po stronie Ljubljany, kolejnym atutem przemawiającym za tą drużyną jest fakt, że zagrają przed własną publicznością gdzie jak dotąd wygrali wszystkie swoje spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znojmo-Villach

 

 

Typ:1

Kurs:2.00

 

 

I na sam koniec typów znowu coś z hokeja i to po dość dobrym kursie miejmy nadzieje, że się sprawdzi. Wybrałem pojedynek pomiędzy Znojmo a Villach, obydwie ekipy nie należą do najlepszych ale w przypadku gospodarzy to nic dziwnego bo Znojmo jest beniaminkiem ligi więc 7 lokata jest naprawdę dobra w ich wypadku jak na razie zgromadzili 12 oczek. Natomiast postawa Villach jest naprawdę duża niemiła niespodzianką dla kibiców ich drużyna gra po prostu fatalnie w czego konsekwencji zajmuje ostatnią lokatę z 6 oczkami na koncie. Również forma w ostatnich spotkaniach jest po stronie gospodarzy, którzy to wygrali 4 ostatnie spotkania co jest naprawdę doskonałym wynikiem, natomiast Villach w ostatnich 5 spotkaniach przegrali aż 4 wygrywając zaledwie raz. Myślę, że gospodarz odniosą swoje kolejne zwycięstwo dzięki czemu awansują jeszcze wyżej w ligowej tabeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dyscyplina : Hokej na lodzie, Austria, Erste Bank - EHL

Spotkanie : EHC Liwest Black Wings Linz - HC Orli Znojmo

Typ : EHC Liwest Black Wings Linz (H 0:2)

Kurs : 2,60

Bukmacher : Bet-at-home

Data: 2012-01-01 17:30

 

Analiza : Dzisiaj o godzinie 17:30 rozpocznie się mecz 36 kolejki Austriackiej Ligii Hokeja na lodzie pomiędzy EHC Liwest Black Wings Linz, a HC Orli Znojmo. Linz zajmuje obecnie pierwsze miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 52 pkt.(24-8). Znojmo jest na przedostatnim dziesiątym miejscu z dorobkiem 26 pkt.(11-21). Gospodarze u siebie mają bilans rozegranych meczy (12-3 54:30). Natomiast goście fatalnie radzą sobie na wyjazdach (3-13 29:69 - strzelili najmniej i stracili najwięcej bramek na wyjazdach). Gospodarze swój ostatni mecz przegrali na wyjeździe z Ljubljaną po karnych 2:1. Wcześniej odnieśli trzy przekonywujące zwycięstwa pod rząd z Klagenfurtem (w), Grazem (d) i Salzburgiem (w). U siebie wygrali dwa ostatnie spotkania, a w całym dotychczas sezonie przegrali tylko trzy razy: dwa z Villach i raz ze Znojmo. Znojmo przegrało pod rząd trzy ostatnie spotkania w lidze. W meczach wyjazdowych jest jeszcze gorzej, gdyż przegrali sześć ostatnich spotkań. Jak na tak kiepskie statystyki Znojmo znakomicie radzi sobie z dzisiejszym przeciwnikiem. Wygrali z nimi dwa razy u siebie i udało im się wygrać także spotkanie wyjazdowe. Na trzy spotkania z Linzem wygrali wszystkie trzy. Dlatego dzisiaj typuje wysokie zwycięstwo gospodarzy, którzy prowadząc w tabeli legitymują się tak fatalnym bezpośrednim bilansem z jednym z najsłabszych zespołów w lidze. Dodatkowo po ostatniej porażce będą chcieli zrehabilitować się przed własną publicznością i odnieść przekonywujące zwycięstwo z drużyną, którą jeszcze nie pokonali. A wysoka wygrana napewno będzie miała przełożenie na kolejne spotkanie z silnym Zagrzebiem. Jak dla mnie w dzisiejszym meczu gospodarze wygrają conajmniej z trzy bramkową przewagą co im się w tym sezonie u siebie często zdarza (w ostatnich dziesięciu spotkaniach aż sześciokrotnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19:15 3.01.12 Acroni Jesenice - EC VSV

 

typ 1

 

kurs 3,4

 

buk WilliamHill.com

 

analiza

 

Kursy na to spotkanie palce lizać, warto zagrać obecnie najwyższy daje Wiliam-dlaczego?Jak wiadomo gospodarze to najsłabszy zespól austriackiej Bundesligi- targani problemami finansowymi graja bardzo ambitnie nie raz juz notując niespodzianki.Ostatnie zwycięstwo nad Red Bulls Salzburg 2: 1 na własnej tafli, właśnie Jesenice to zespól własnego lodowiska tam zdobywają najwięcej pkt HOME MATCHES

17 ( 4 - 6 - 7 ) 40 : 52 - 17 b.Ostatnio forma naprawdę niezła jak na autsajdera seria ostatnich 7 spotkań L L D D W L W.Kursy na ten mecz na pewno poleca jutro o kilka tików w dol bo i rywal nie jest za mocny. EC Pasut VSV Villach ostatnie 3 mecze same porażki tylko 5 pkt przewagi nad rywalem -obserwując wyniki ostatnich spotkań widać ze każdy może wygrać z każdym. Liga pełna walków jak dla mnie idealna do szukania i grania na underdogow.W tym sezonie grali ze sobą 2 razy i za każdym razem bardzo wysokie pewne zwycięstwa ekipy villach 27.11. EC Pasut VSV Villach HK Acroni Jesenice 6 : 0 18.11. EC Pasut VSV Villach HK Acroni Jesenice 4 : 0. Dzisiaj będzie inaczej to gospodarze wygrają i dają nam zarobić Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Austrian hockey league 2011/2012

Graz 99ers - Znojmo

13.01.2012 - 19:15

typ: 1 (ah -1,5)

kurs: 2,10

buk: Bet365

 

Zaczynam walke w PD od typu w piatek 13-tego. Miejmy nadzieje, ze okaze sie szczesliwy i rozpocznie moj marsz po wygrana w tym miesiacu. %-)

 

Na pierwszy rzut oka mozna pomyslec ze to spotkanie dwoch outsiderow, bo Graz jest na 8 miejscu a Znojmo na 10. Oba zespoly rozni dokladnie 3 punkty. Graz jednak ma wielka ambicje zeby wejsc do PO, a tuz za plecami sa Villach i wlasnie Znojmo. Ciezko sobie wyobrazic PO bez Grazu. :bz: Do konca zostaly 4 kolejki i chcial czy nie, to musza wygrywac ile sie da, bo Villach na pewno bedzie jeszcze sie wypruwal zeby rowniez w PO sie znalezc.

Duza roznice robi forma w jakiej znajduja sie oba zespoly i miejsce rozgrywania tego spotkania. Znojmo na wyjazdach wygralo tylko 2 razy w regulaminowym czasie i 2 razy po dogrywce. Przegrali 14 razy (2 po OT). To bardzo slaby bilans. Graz na wlasnej tafli 9 razy wygral i 9 razy przegral. W ostatnich 10 spotkaniach Graz wygrywal 6 razy (4 razy z przewaga 2 lub wiecej goli). Ostatnie spotkanie grali z liderem i wygrali 3:2. Znojmo ma w ostatnich 10 spotkaniach bilans 3-6.

W tym sezonie ekipy te graly ze soba juz 3 razy. I 3 razy wygrywal Graz.

Znojmo - Graz 1:2 02.12.2011

Znojmo - Graz 0:3 06.11.2011

Graz - Znojmo 7:1 25.09.2011

Jak widac, Znojmo jako goscie po prostu nie istatnialo. Lanie jak sie patrzy.

 

Podsumowujac - dobra i rosnaca forma Grazu, slaba Znojmo + ich kiepskie wyjazdy no i motywacja w postaci PO i koncowki sezonu regularnego musza spowodowac wysoka wygrana druzyny Graz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

KHL Medvescak Zagreb - KAC Klagenfurt godz. 18:30

typ:1 :t:

kurs: 1,95

Buk: Bwin

 

Znalazłem dzisiaj ciekawe spotkanie w lidze austriackiej. Liga została już podzielona na dwie grupy,mistrzowską i tą słabszą,w której gra się o utrzymanie. Zespół z Zagrzebia walczy o mistrza w tabeli grupy A zajmuję aktualnie drugą pozycję z dorobkiem 10 punktów ,3 zwycięstwa - 3 porażki.Ich przeciwnik z Austrii zajmuję 6 ostatnią pozycję z bilansem dwóch zwycięstw i czterech porażek.

Wydaję mi się,że KHL ma jakiś patent na KAC ponieważ w styczniu ograł ich dwa razy najpierw 13 stycznia na własnym lodowisku 3-1,nastepnie 11 dni później na lodowisku rywala 5-4.

Klagenfurt przegrał oba wyjazdowe spotkania wyjazdowe rozegrane w grupie A,z teoretycznie silniejszymi rywalami KAC na wyjazdach już sobie nie radzi.

Uważam,że dzisiejsze spotkanie wygrają gospodarze i zrobią krok w górę,ku mistrzostwu. A powiedzenie do trzech razy sztuka jest tu raczej nie na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KHL Medvescak Zagreb - EC Red Bull Salzburg godz: 17:30

typ:1 :t:

kurs:2,00

Buk: Tobet

 

Tydzień temu zagrałem na zespół z Zagrzebia,który podejmował Klagenfurt,spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3:0. Dlatego dzisiaj ponownie postanowiłem zagrać na zespół Medvescak.

Przejrzałem statystyki i widać w nich wyraźnie,że bardzo rzadko wygrywają ekipy gości. W ostatnich 7 spotkaniach pomiędzy hokeistami z Zagrzebia a mistrzem kraju z Salzburga ani razu nie wygrali goście,jedynie ostatnie spotkanie ,które odbyło się w ramach grupy mistrzowskiej zespół z Zagrzebia przegrał po dogrywce,co wrózy jeszcze lepiej przed dzisiejszym spotkaniem.

Obecnie Zagrzeb jest na 2 pozycji z dorobkiem 12 punktów , 4-4. U siebie 2 zwyciestwa i jedna porażka. Natomiast hokeiści Red Bull do tej pory wygrali 3 spotkania i przegrali 5,lecz trzeba zaznaczyć,że ich bilans wyjazdowy w grupie A to 0 zwycięstw i 4 porażki. Widać wyraźnie,że gra na wyjazdach im nie leży.

Po ostatniej wygranej 3-0 u siebie hokeiści KHL udali się do lidera z Linz gdzie przegrali 5-2,natomiast Salzburg pokonał u siebie Klagenfurt 2-1. Stawiam dzisiaj na gospodarzy ,bardzo duże znaczenie ma tutaj kto gra na własnym lodowisku,obserwując wyniki ostatnich spotkań w tej lidze,sądzę że wygrają gospodarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EHC Liwest Black Wings Linz - KAC Klagenfurt godz: 19:15

typ:1 :n:

kurs: 1,80

Buk: Expekt

 

Po raz kolejny postanowiłem zagrać na gospodarzy w lidze austriackiej,tym razem jednak stawiam na aktualnego lidera z Linz. Jak już pisałem we wcześniejszych analizach w tej lidze bardzo często wygrywają gospodarze. Przykładem tego ostatnia kolejka ligowa grupy A ,trzy mecze - trzy zwycięstwa gospodarzy.

Zespół Black Wings jest obecnie liderem grupy A z dorobkiem 6 zwycięstw i 3 porażek. U siebie natomiast grają rewelacyjnie 4 zwycięstwa i 0 porażek. Ich przeciwnik z Klagenfurtu natomiast zamyką tabelę grupy A, wygrali do tej pory 3 mecze i zanotowali 6 porażek,natomiast w meczach wyjazdowych 0 zwycięstw i 4 porażki a bilans bramkowy 3-10.

W sezonie zasadniczym na lodowisku w Linz gospodarze pokonali w ostatnim meczu między tymi drużynami zespół KAC 5-2,warto dodać że ograli ich również na wyjeździe juz w grupie mistrzowskiej 3-1

Patrząc na ostatnie wyniki ekipy z Linz na własnym lodowisku i ogólnie na większośc meczy w tej grupie myślę,że lider powinien pokonać ekipę z Klagenfurtu.

 

KHL Medvescak Zagreb - Sapa Fehervar AV19 godz. 19:15

typ:1 :n:

kurs: 1,75

buk: Expekt

 

Wystarczy przejrzeć dwie analizy wyżej. Ostatnio dwa razy stawiałem na hokeistów z Zagrzebia u siebie i mnie nie zawiedli. Może dzisiaj rywal troche bardziej wymagający ale sądzę,że KHL powinien wygrać w regulaminowym czasie.

Warto zagrać te dwa spotkaniu w dublu,zaraz sam też coś takiego obstawię.

 

Jak postawiłem za 100 to nie weszło :c:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KHL Medvescak Zagreb - HC Orli Znojmo godz. 17:30

typ:1 :t:

kurs: 1,60

Buk: Bet-at-home, Tobet, Unibet

 

Rozgrywki w Austrii wkraczają w decydującą fazę,zaczynają się ćwierćfinały. Do 6 zespołów z grupy A dołączyły dwa najlepsze zespoły z grupy B. Ekipa gospodarzy z Zagrzebia,na których stawiam tradycyjnie podejmuję pierwszy zespół z grupy B. KHL zakończył rozgrywki grypy A na 2 miejscu z dorobkiem 14 punktów,natomiast Znojmo wygrali grupę B z dorobkiem 11 punktów jednak ta grupa liczyła tylko 5 zespołów.

Jak juz wiele razy pisałem duże znacznie ma w tych spotkaniach atut własnego lodowiska,w ostatniej kolejce nastapił jedynie przełom,jednak tabela była juz w miarę ułożona. Teraz jak ktoś chcę awansować dalej musi wygrywać spotkania u siebie,bo na wyjazdach jest o wiele trudniej.

Patrząc na cały układ tabeli KHL zdobył 54 punkty i był druzyną,która straciła najmniej bramek w całej lidze. Znojmo zajmowało natomiast przed ostatnie miejsce z dorobkiem 34 punktów,jednak w play -off rozegrali dobrze i awansowali do strefy walczącej o najwyższe cele.

Jednak z wyżej notowanym rywalem nie daję im zbyt wiele szans,kurs może nie jest powalający ,jednak wydaję mi się pewny.

W ostatnim spotkaniu tych druzyn w Zagrzebiu,ekipa KHL pokonała Znojmo 6-4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie.O. Ljubljana-Alba Volan

Typ.over 6.5 gola

Kurs.2.25

Bukmacher.bwin

Data.21.02.2012 g.19.15

 

Analiza.

 

 

Dzisiaj o godzinie 19.15 w Austriackiej Lidze Hokeja dojdzie do drugiego meczu cwiercfinalowego w fazie play-off pomiedzy O. Ljubljana-Alba Volan.W tym spotkaniu trudno jednoznacznie wskazac faworyta,ale dla mnie znacznie pewniejszym jest typ na liczbe goli,a mianowicie,ze obie ekipy strzela wiecej niz 6 bramek.W pierwszym spotkaniu cwiercfinalowym pomiedzy tymi ekipami obie druzyny nie zbaczaly na obrone i mecz zakonczyl sie wynikiem 7-2 dla Alba Volan.Zreszta jesli spojrzymy na ostatnie mecze w wykonaniu tych ekip to zobaczymy,ze...O. Ljubljana na ostatnie 5 meczy to 5 overow,natomiast Alba Volan na 5 meczy 4 overy...Historia besposrednich spotkan pomiedzy tymi ekipami takze przemawia na nasza korzysc...

 

19/02/12 EBP Fehervar - Olimpija Ljubljana 7:2

10/02/12 EBGA Olimpija Ljubljana - Fehervar 3:5

22/01/12 EBGA Fehervar - Olimpija Ljubljana 4:2

13/01/12 EB-E Fehervar - Olimpija Ljubljana 6:7

02/12/11 EB-E Olimpija Ljubljana - Fehervar 3:4

04/11/11 EB-E Olimpija Ljubljana - Fehervar 2:5

07/10/11 EB-E Fehervar - Olimpija Ljubljana 5:2

18/02/11 EB-E Olimpija Ljubljana - Fehervar 5:4 (Pk)

04/02/11 EB-E Fehervar - Olimpija Ljubljana 6:1

02/01/11 EB-E Fehervar - Olimpija Ljubljana 1:5

12/12/10 EB-E Olimpija Ljubljana - Fehervar 6:2

24/10/10 EB-E Fehervar - Olimpija Ljubljana 4:2

 

Tak wiec na ostatnie 12 spotkan pomiedzy tymi ekipami mamy 9 overow 6.5 gola i tylko 3 undery.Ale jesli spojrzymy dokladniej to widac,ze gdy gospodarzem byla ekipa Olimpija Ljubljana,czyli tak jak dzisiaj to nasz over byl zawsze pokryty.Mysle,ze przy takich ekipach gdzie obrona schodzi zawsze na drugi plan i ekipy nie martwia sie o stracone bramki warto zagrac taki typ,ze padnie wiecej niz 6.5 gola w meczu,zwlaszcza po tak ciekawym kursie.Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hokej-Austria godz.19:15

Vienna Capitals-Black Wings Linz

typ-over 5,5

kurs 1,65

Expekt

 

Na dzis wybralem spotkanie z Austriackiej OEHL.Spotkaja sie zespoly,ktorych rywalizacja w tym sezonie szczegolnie obfituje w bramki:

11.09 Sienna-Black Wings 5-7

14.10 BW-Vienna 5-3

6.12 Vienna-BW 2-5

20.01 BW-Vienna 4-3 PD

19.02 BW-Vienna 3-4 PD

 

Jak widac w kazdym z pieciu spotkan padal wynik overowy i nie jest w tym nic dziwnego jesli przyjrzec sie lepiej statystykom.Vienna u siebie moze pochwalic sie druga ofensywa w lidze,hokeisci Capitals strzelaja sr 3,6/br/m.Gorzej z formacja obronna ktora pozwalala sobie strzelic na wlasnym lodowisku srednio 3,3br/m a to jest dopiero 10 wynik na 11 zespolow.Lacznie wiec w spotkaniach w Wiedniu pada 6,9br/m,a overem 5,5 konczylo sie az 65% spotkan..Black Wings,ktorzy pewnie wygrali sezon zasadniczy,zawdzieczaja to w duzej mierze swojej skutecznosci na wyjazdach,3,85 br/m to najlepszy wynik w lidze.Lacznie zas w wyjazdowych spotkaniach BWL padalo 6,95br/m.(55% over 5,5).Jako ze pierwsze spotkanie w play-off bylo nie lada niespodzianka,sadze ze rywalizacja stanie sie jeszcze bardziej otwarta i przyniesie co najmniej tyle samo,jak nie wiecej goli.Dla odwazniejszych polecam +6,5 po 2,40 na Expekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KHL Medvescak Zagreb - HC Orli Znojmo godz. 19:15

typ:1 :t: 5-0

kurs: 1,45

Buk: Bet-at-home

 

Trzeci mecz ćwierć finałowy pomiędzy drużyną z Zagrzebia a ekipą Znojmo. Standardowo stawiam na Zagrzeb, od jakiegoś czasu typuję ich dwa razy w tygodniu i tylko raz się zawiodłem jak pisałem we wcześniejszych postach była to ostatnia kolejka i wszystko było praktycznie ułożone. Ekipa z Zagrzebia pokonała swoich przeciwników już dwukrotnie najpierw u siebie 3-1,nastepnie na wyjeździe 5-2.

Żeby awansować do półfinału potrzebne są im jeszcze tylko dwa zwycięstwa,myślę że trzecie bedzie własnie w tym meczu a kolejne 26 lutego . Kursy zdecydowanie spadają na ekipę KHL ,jednak spotkania w roli gospodarza są w ich wykonaniu dużym atutem. Wystarczy przejrzeć ostatnie wyniki Medvescak i widać jaką są silną drużyną zwłaszcza na własnym lodowisku.

Po dwóch zwyciestwach ,trzecie wydaję się formalnością. Ekipa z Zagrzebia raczej jako pierwsza awansuję do półfinału bo w pozostałych spotkaniach jest 1-1. Ze spokojem będą mogli wtedy czekać na zwycięzcę pary EC Red Bull Salzburg - KAC Klagenfurt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

KHL Medvescak Zagreb - KAC Klagenfurt godz. 19:15

typ: 1

kurs: 1,90

Buk: Bwin

 

Dzisiaj w Austriackiej AHL rozpoczynają się półfinały,zespół z Zagrzebia troche musiał poczekać na swojego przeciwnika z pary Klagenfurt/Salzburg .KHL bardzo szybko przeszedł przez ćwierćfinały pokonując ekipę Znojmo 4-0 , u siebie 3-1 oraz 5-0. Natomiast na wyjeździe 5-2,5-4. Klagenfurt potrzebował do awansu sześć spotkań,ekipa KAC przegrywała już 2-1 jednak trzy zwycięstwa pod rząd 4-2,

2-1,5-2 dały im awans do półfinału. W tym roku wicemistrzowie z Klagenfurtu wydaję mi się ,że nie powtórzą sukcesu,bowiem na drodze stanął im dobrze grający w tym sezonie a zwłaszcza w tym roku zespół z Zagrzebia. Jak juz wiele razy pisałem duże znaczenie ma atut własnego lodowiska. Czy dłuższy odpoczynek dobrze zrobił dla hokeistów KHL?? Myślę,że tak, nie mieli tak wymagającego przeciwnika jak ich rywale ,którzy odprawili mistrza kraju. Mogli w spokoju przygotowywać się do półfinału. W decydującej fazie rozgrywek Zagrzeb dwukrotnie pokonał w tym roku Klagenfurt u siebie

3-1 oraz 3-0. Jeżeli zawodnicy Madvescak marzą o mistrzostwie muszą uczynić dzisiaj pierwszy krok i wygrać spotkanie,bowiem u rywala juz nie będzie tak łatwo.

Stawiam na niewielką wygraną zespołu z Zagrzebia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...