Skocz do zawartości

[<font color=green>KD</font>] Typy Garbatego - wesołe jest życie staruszka


Garbaty

Rekomendowane odpowiedzi

Nosz kurva mogłem grać singla Arsenalka ale jajca mi się skurczyły i brakło ikry by to jebetnąć za worek złota %-)

 

a oczywiscie 10 poszo sobie papa już dzięki Real M. majstry sie zleniwili i nic nie strzelily w first half.

 

Wkład do tej pory: 1541,71 zeta

Wygrane do tej pory: 1919,04 zeta

Stan konta: 377,33 zeta

post-1987-14150901118109_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


taaa właśnie se postawiłem kupon i już go umieszczałem a tu sru jebudiet i wyrównali interowcy. Grosz nie za wielki ale zobaczym. ogólnie typy nie moje %-) , no może mojego przekonania to jest z 30%. Polska w dupala tu przyznaje racje ducanowie ale sam bym za grubo tego nie gral, chmielu typ z NHL ja od siebie dodaje zabezpieczonko przed dogrywka i karnymi bo tu widze takie zagrozenie :)) a te Dubaj C|-|Uj Cup to tak na podbicie kursu i to juz lezy bo wyrownali (jak obstawialem prowadzili %-) ) . krótko mówiąc by być fair to umieszczam, a kupon jerdolić najwyżej wejdzie :lol:

post-1987-1415090111878_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby nie jerdolic potem "$^^%$#KKSFA #$@#$ jeden mecz nie wlazł" gramy tzw KONTERKĘ :))

 

jak widać wyżej piekny kursik ponad 6 jest bliski wejścia do pełni szczęścia pozostał jeden mecz NHL o dość przeciętnym kursie 1.52. Kurs na przeciwną drużynę wynosi 2.6 . Co zatem czynimy, ano mamy super sytuacje spotkanie pod tytułem:

 

"Garbaty vs Buk" kursy: 6.08 ; 2.6

 

na to że Garbaty wygra zostało postawione około 16tu zeta, zatem tak pii razy oko by był jak największy zysk niezależnie od wyniku spotkania należy postawić na Buka z jakieś 35zeta. Ja postawiłem 30zeta bo jednak liczę że NHL w postaci kuponu pierwszego wejdzie.

 

i teraz jeśli wygra Garbaty to będzie wygrana 95.70 - (15.74 +30.00) = 49.96 :jupi:

a jeśli wygra Buk to wygrana będzie 78.00 - (15.74 +30.00) = 32.26 :jupi:

 

przy obstawieniu 35zeta wyszlo by mniej wiecej po 40 zeta na opcje to tak na marginesie.

post-1987-14150901119115_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż tak drogie dzieci, konterka okazała się zbyteczna, ale lepiej mieć na bank połowe zysku (nie trzeba być łapczywym).

 

Co do meczu siatkarzy to rzeczywiście bardzo im kibicowałem jepać kupon.

 

Mecz można streścić tak.

 

"W meczu grała tylko Polska... a punktowały obie drużyny" %-)%-)%-)%-)

 

 

 

Wkład do tej pory: 1617,45 zeta

Wygrane do tej pory: 2090,48 zeta

Stan konta: 473,03 zeta

post-1987-14150901120371_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz coś zupełnie bez pokrycia analitycznego. Ogólnie faworycie i mniej więcej kojarze ich mecze. jak siądzie to git jak nie to walić %-)

 

ps. mistrzowie co dali mi tu po 1 w skali walić mi migusiem na priva co się nie podoba, choć troche wysilcie zwieracze i wysrajcie uzasadnienie, bo puszczać nieprzyjemne bąki każdy potrafi.

post-1987-14150901121041_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dla uspokojenia sumienia hazardowego mego, postawiłem na Berbiego że srutnie bramęcję ale dorzuciłem jeszcze kilka spotkań tak by nie cierpieć znacznie nawet jak kupon umoczy a berbii strzeli będę zadowolony, znaczy że myślunek był on good way :))

post-1987-14150901121711_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Defoe nie trania na 2:1 w 85 minucie na pustą bramkę z 2 metrów to na to już nic nie poradzę.

Dziękuję za uwagę. stan konta 0 :D była fajna zabawa. teraz magistera i pokerek od czasu do czasu.

 

 

:piwo: K O N I E C :piwo:

 

 

a mody można zamknąć topic :)):))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...