Skocz do zawartości

Pytania i uwagi


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi

Ale chodzi mi o sytuacje typu zadyma na boisku np Kibice jednej zdrużyn rzucają flarami itp i jest automatyczny wynik 3:0

 

Skoro piszesz analize, podajesz typ to w przekonaniu ze mecz rozstrzygnie sie po 90 minutach, tak? wiec zadne walkowery według mnie nie sa zaliczane i rozlicze to jak by meczu nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie będzie problemu jeśli dodam typ z kursem dostępnym tylko w lokalnym buku - odnośnie wyborów parlamentarnych( zakład dostępny tylko w fortunie )?

 

2. Kursy wybieramy tylko i wyłącznie spośród oferty BetanoBetclicBetGunBetsson, BetfairBet365Bet-at-homeComeOnUnibetBwinTriobet,Doxxbet, ExpektGamebookersSportingbetWilliamHillPinnaclePaddyPowerMarathonbetOddsRing oraz Betsafe. W przypadku nie podania kursu oraz informacji z którego to buka analiza nie będzie liczona! Za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego drogi na bet 365 był kurs nawet 3.60, ale sukcesywnie spada na to zdarzenie, zapytajmy moderatorów co na ten temat myślą kursu sobie przecież nie wymyśliłem , zresztą co by mi dało te 10 groszy w tą czy drugą stronę?

 

Czasami kursy sie zmieniają nawet o 0.50 w godzine, ale Baku to dzisiaj chyba przesadziłeś.. Bądźmy poważni 3.50 na Remis lub Chelsea gdy kurs na zwycięstwo Chelsea 2.10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego drogi na bet 365 był kurs nawet 3.60, ale sukcesywnie spada na to zdarzenie, zapytajmy moderatorów co na ten temat myślą kursu sobie przecież nie wymyśliłem , zresztą co by mi dało te 10 groszy w tą czy drugą stronę?

 

:k: nie ma takiej możliwosci zeby typ był zaliczony,a  rozważam nawet nastepujacy punkt regulaminu:

 

16. Co do zawyżania kursów, jeśli nie zauważę, a ktokolwiek inny z uczestników zauważy błąd, proszę od razu na PW, taki użytkownik zostanie wykluczony z konkursu i zbanowany - tyle w temacie oszustwa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego drogi na bet 365 był kurs nawet 3.60, ale sukcesywnie spada na to zdarzenie, zapytajmy moderatorów co na ten temat myślą kursu sobie przecież nie wymyśliłem , zresztą co by mi dało te 10 groszy w tą czy drugą stronę?

 Ja nie chce Cię o nic oskarżać ani nic takiego bo wiem sam że kursy sie wachają i sam czasem czekam przed meczem na postawienie typu bo kurs rośnie ale tutaj jest wszędzie 2.0 na zwycieśtwo Chelsea a ty grasz jeszcze z remisem http://www.wynikinazywo.pl/mecz/MZzKTDet/#szczegoly-meczuBądźmy fair

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYTUJE

 

 "mój typ to wygrana gospodarzy jednym golem lub remis, czuję że chelsea tego spotkania nie przegra."

 

Więc Panu już dziękujemy, oszustów tutaj nie chcemy :((:bye:

No nie wiem czego prowadzący nie rozumie?? Mój typ to wygrana gospodarzy jednym golem lub remis, i tak też zagrałem na remis , goły remis, myślisz że jestem na tyle głupi żeby zagrać na 1x po kursie 3.50 i liczyć na to żeby nikt tego nie zauważył?? nie przesadzaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzednich dwóch sezonach te ekipy ze sobą dzieliły się punktami, myślę że tutaj jest też taka opcja,ale ze wskazaniem na ekipę gospodarzy z Londynu, nie wiadomo jednak jak trenerzy ustawią swoje ekipy, mój typ to wygrana gospodarzy jednym golem lub remis, czuję że chelsea tego spotkania nie przegra.

 

Tutaj przytaczam ewidentnie że w poprzednich sezonach padały remisy , tutaj też tak czuję,ale że będzie remis ze wskazaniem na ekipę gospodarzy ., czy wy na serio myślicie że zagrałbym na 1x i że to przejdzie nie zauważone po takim kursie? Zwykłe przeoczenie i tyle .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzednich dwóch sezonach te ekipy ze sobą dzieliły się punktami, myślę że tutaj jest też taka opcja,ale ze wskazaniem na ekipę gospodarzy z Londynu, nie wiadomo jednak jak trenerzy ustawią swoje ekipy, mój typ to wygrana gospodarzy jednym golem lub remis, czuję że chelsea tego spotkania nie przegra.

 

Tutaj przytaczam ewidentnie że w poprzednich sezonach padały remisy , tutaj też tak czuję,ale że będzie remis ze wskazaniem na ekipę gospodarzy ., czy wy na serio myślicie że zagrałbym na 1x i że to przejdzie nie zauważone po takim kursie? Zwykłe przeoczenie i tyle .

 

Tak na prawde tak myśle, nie dość ze piszesz że "mój typ to wygrana gospodarzy jednym golem lub remis, czuję że chelsea tego spotkania nie przegra."  to jeszcze w typie wpisujesz 1X no sory ale to na pewno nie jest przypadek.

 

W dodatku piszesz całą swoją analize w ten sposób ze wszystko wskazuje na 1X

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, pozostawię to bez komentarza, bo myślałem że sobie żartujesz ale Ty tak na serio....Ok róbta co chceta że tak napiszę bo dla mnie to śmieszne , typ jest napisany tak jak jest ,ale zwróciłem uwagę że mecz będzie wyrównany , może źle to napisałem ,ale jeżeli myślisz że liczyłem  na to że nie zauważycie kursy 3.50 na 1x  :k:  to się gruuubo mylisz. Przecież ktoś rozliczasz typy, to jest po prostu nierealne żeby takiego czegoś nie zauważyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pokazuje , że chciałes nas wyrolwoac teraz chcesz odwrócic kota ogonem,nie interesuje mnie to,jakby się mecz nie skończył,typ masz niezaliczony.Takie jest moje ostateczne zdanie.Pzdr

 

:p:  , dzięki.

 

Jak jest jakaś wyższa instancja od Ciebie to chciałbym się do niej zwrócić , bo to dla mnie komedia co Ty teraz próbujesz mi wmówić....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...