Skocz do zawartości

Pytania i uwagi


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi


Proszę o dopisanie, że jest to zakład trzy drogowy (czyli europejski):

 

http://obstawianie.com/topic/31321-typy-na-dzień-06042015/?p=891254

 

// Edit: Już niekatualne - post do usunięcia

Edytowane przez Power30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jeżeli ktoś jest chętny i ma sporo wolnego czasu proszę odezwać się na pw. Szukamy osoby do prowadzenia statystyk, a mianowicie w miarę regularne podliczanie tabeli (czyli to czym przedtem zajmował się nowix)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy jeżeli dodam typ na dany dzien z tenisa, i podczas tego meczu któryś z zawodnikow skreczuje co bedzie oznaczało zwrot, to mam prawo dodać kolejny typ na ten sam dzien w zamian za ten pierwszy? Bo w regulaminie pisze o tym tyle ze jest taka możliwość jeżeli przed meczem jeden z zawodników skreczuje to wtedy mozna dać zamienny, a co gdy tak sie stanie w trakcie spotkania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgodnie z regulaminem typ np: DNB rozliczany jest jako zwrot, ale czy takie typy sa liczone do ilości wymaganych min. 9 analiz czy analiza z wynikiem DNB w przypadku zwrotu jest traktowana jakby jej nie było?

 

Jakby jej nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o usunięcie mojego pierwszej analizy z tematu z dnia 03.05 ponieważ na poczatku wkleiłem analize ale bez linku więc tamtą analizę edytowałem. Jeśli rozumię regulamin, nie wolno edytować postów więc jeszcze raz umieściłem analizę już dobrze  z linkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie mam zaliczonech punktów za typ z 1.05.2015 z powodu "złej daty" jak w wzorze podawania typu nie ma daty???:

 

"Wzór podawania typów
Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)
Analiza:"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...